Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Nubet, Smith  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » "Beszélgető" » JELENTÉSEK (Ha a Mesélő kér)
JELENTÉSEK
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 15.47.06 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
<< Jelentések ide jönnek >>

"Előzmények:Destrin kaphatnék egy rövid összefoglalást arról hogy most mi történik a hajón priviben? Köszi....
Hozzáadva (2011-05-21, 15.45.56)
---------------------------------------------
Wortex legénysége kérem írjon nekem egy részletes jelentést a jelentések topicba és minden legénység tag."




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 16.54.51 | Üzenet # 2
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Wortex jelentés Frederic Mishima Freddy Parancsnok:

A hajó első útja a USS Regel Csillaghajóhoz vezetett.A Regel-t romokban találtuk meg a hajó jelei gyengék voltak és a csillagködből jött nyilván a köd okozta a károkat a Regel ben is mint a Vortexben.A hajó jelei gyengék voltak és a csillagködből jött. Az energia ingadozott minden rendszerben. A pajzsok leváltak nagy feszültség lett úrrá a hajón. A hajó épségben maradása érdekében azt tanácsoltam hogy hagyjuk el a ködöt és távolról vizsgáljuk meg de a kapitány maradni akart én kiálltam az igazamért de ez nem tetszett a kapitánynak így fogdába záratott. Míg lenn voltam a hajó rázkódott össze vissza egy kis idő után beszélni akartam a kapitánnyal.A kapitány parancsot adott a kiengedésemre és elindult a híd felé.Mikor felértem a hídra a kapitányt találtam a posztomon épp a Regel csáklyázásával foglalkozott.Egyszer csak valami gáz szivárgott be a létfenntartókból és egy humanoid jelent meg a hídon azt akarta hogy egy koordinátához vigyük el.A kapitány nem tudott mit tenni hát engedelmeskedünk azzal belépett Destrin hadnagy a hídra akit meglepett a különös szituáció.
A célpont felé tartva az alak elcsodálkozott a képernyőn azzal Destrin hadnagy előkapta fegyverét és tüzet nyitott.A lövés célt tévesztett és az alak visszatüzelt.A célpont felé közeledve az alak a lifthez sietett és elment a hídról. A kapitány utánaküldött én utána mentem. Utánaeredtem, azután a behatolót üldözve elsötétült a világ ,leütött.A további történteken nem voltam jelen a gyengélkedőn voltam kiütve.Aztán felébredve a szobámba mentem és lefeküdtem az ágyamba.
Jelentés vége.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 16.59.09 | Üzenet # 3
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés
Frédéric Blanchard Kapitány.

A hajó útjára indulását követően közvetlen kaptuk a USS Regel csillaghajó vészlyelzése okának kiderítését. Amikor megérkeztünk elkeztük keresni a hajót. Nem sokkal később meg találtuk, de nagyon gyenge volt a jel. Lassan elindultunk feléje de hírtelen minden rendszer akadozni kezdett és a szenzorok is elnémultak. Mikor visszajöttek a sznezorok és a többi rendszer, észrevettük hogy a hajó burkolata súlyosan megrongálódott és a létfenntertó is akadozott. Nem tudtuk még hogy mivel állunk szemben. Át akartam küldeni egy egységet de hírtelen egy energia lökés hatására leváltak a pajzsaink és minden rendszer ki-be kapcsolt. amikor helyreállt a működés arra lettem figyelmes hogy a panelokon egy nagyon régi és titkos jelzés jelent meg. Ez volt az Omega project vészjelzése. A protokol szerint biztosítani kell a hajót, értesíteni a flottát és átmenni kivizsgálni. Megláttuk a hajót amint sodródik. A parancsomra Vonósugárral stabilizáltuk a Regel-t. Scannal-tettem életjelek után. Voltak. Hirtelen újabb áramkimaradások jelentkeztek amik a köd elektromágneses jelenségei miatt voltak. Ekkor elindultam volna egy csapattal a másik hajóra ám erre nem volt lehetőségem az első tiszt kétségei miatt. Nem engedelmeskedett a parancsnka és elleszegült. Állandóan el akart menni! Nem hibáztatom mert nem ismerte a helyzet súlyosságát. Sajnos mégis fogdába kellett záratnom. A flottához intéztem egy hívást a helyzet jelentésével. Ezután hívást kaptunk a másik hajórol. A Kapitánya volt az. Vontatást kértek tőlünk. Voltak sebesütjeik meg károk is. Aazomban nem volt lehetőség csapatot küldeni mivel jöttek a problémák nálunk is. Valószínüleg ugyanaz volt a gond mint a Regel-nél. A vonósugár, létfenntartás és az összes energiával működő rendszer akadozott. Kénytelen voltam bevetni egy régi módszert, a csáklyázást. Még jó hogy fel szereltettem a hajóra. Elindultunk a ködből kifele. Útközben nagyon megrázkódott a hajó és leálltak az inpulzus hajtóművek. Csak a lendület vitt minket. A gépház súlyosan megrongáódott. Sok ember meghalt vagy mesebesült köztük a főgépész is, K'Ren Destrin Hadnagy. A gyengélkedőre került. A gépészek és műszaki tisztek 75%-a meghalt. Hírtelen valamiféle már levegő áramlik be a hídra és egy furcsa humanoid transzpoltál a hajóra. Azt követeli hogy mennyünk a megadott koordináták felé vagy megöli a legénységet. Engedtem neki. Elindultunk. Nem sokkal ezuán megérkeztünkaz úticélhoz. Az Omega molekulához. Olyan fényes volt hogy a lény elbambult egy idő mialatt Destrin hadnagy lefegyverezte. A lény menekülni próbált. Én utána küldtem a biztonságiakat. Ekkor sérült meg a Parancsnok. fel kellett menteni a szolgálat all. Eközben sodródtunk az Omega felé. A pajzs kezdett gyengülni. Elindultunk hátrafelé de az energia csökkent ezért szóltam a gépháznak hogy a tartalékot is adják hozzá. Nagy nehezen kijutottunk. A lényt eközben leterítették és a fogdba vitték. Újabb lény transzportált a gépházba. Destin hadnagy a biztonságiak társaságában lement a gépházba a lény ellen. Nehezen de leterítették és őt is a fogdába vitték.
A hajó biztonsága érdekében úgy döntöttem elindulunk a legközelebbi bázis, a Horizon 6 felé egy kis javításra és hogy átadjuk a regel-t egy vontatónak ami elviszi őket. Kihelyeztünk egy bólyát is hogy senki ne keveredjen ugyenebbe a helyzetbe. A Horizon-ra bedokkoltunk, elkezték a javítást és újabb embereket hoztak a hajóra a legénység feltöltése érdekében. Mialatt én aludtam elsugározták a két idegent. Hívtak engem az interkomm-on de nagyon mélyen aludtam. Utána eredt a hajó a másik hajónak. Rátámadtunk de nem használt. Olyan erősek voltak hogy muszály volt visszavonulnunk. A hajó valószíinüleg nem a mi idősíkunkból való.
A halottak neveit és a kárlistát mellékelem.

Jelentés vége.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
WHild
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 18.33.16 | Üzenet # 4
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés

William Hildson parancsnokhelyettes
A Vortex útja a U.S.S. Regel Csillaghajóhoz vezetett,az energia csökkent és akadozott majd nem sokkal kiderült hogy ez a Omega molekula hatása volt a hajóra,majd amikor rá eszméltünk addigra súlyos károkat szenvedett a hajó burkolata és pajzsa. Majd később amíg én a tudományos munkálatokkal foglalkoztam,addig át sugárzott egy furcsa humanoid életforma a hídra de az én nézetemből nem sokat tudok arról a szituációról elmondani. Később amikor vonósugár alá vettük a másik hajót ami a Regel volt ,majd elindultunk a Horizon nevű csillagbázis felé legénység és utánpótlás reményében,addig én leadtam a tudományos jelentésemet a kapitánynak amiben külön részleteztem a helyzetet.Majd ahogy megérkeztünk a bázishoz elkezdtük feltölteni a legénységet és amíg a kapitány a túlzott túlhajtása miatt pihente ki a fáradalmait mert szinte nap hosszat talpon állva volt és azon eszelt hogy tudná előnnyé kovácsolni a helyzetet,addig rám bízta a hajót egy kis ideig amíg pihent.

Jelentés vége

Melléklet a Tudományos jelentések "C."-jelentésből-

William Hildson tudományos jelentése

Először elhaladtunk egy Emissziós köd mellet és a köd a klasszius emissziós ködhöz hasonlít de valójában megfelelnek a HII-zónáknak, amelyeket a bennük található fényes és nagy tömegű csillag vagy csillagok gerjesztenek a körletben.Majd utánna áthaladtunk egy Planetáris ködön,amely A M≤8MΘ csillagok életük vége felé a vörös óriás fázisban jelentős mértékben vesztenek anyagot erős csillagszelük által. Ez a csillagszél gyakran nem egyenletes időben, és sokszor nem is gömbszimmetrikus (pl. erősebb a csillag pólusai körül, vagy a rendszer kettős, ami jelentősen befolyásolja a szél geometriáját). A vörös óriás fázis végére a csillagból egy kompakt, sűrű, magas felszíni hőmérsékletű objektum, fehér törpe lesz (a csillag a külső részeit elvesztette a csillagszél révén, a fehér törpe lényegében a csillag magja). A fehér törpe, magas felszíni hőmérséklete miatt, számottevő mennyiségben bocsát ki ultraibolya fotonokat, amelyek ionizálák a vörös óriás fázisban kifújt anyagot. A planetáris köd alakja és szerkezete elsősorban a attól függ, milyen szerkezetet épített fel a csillagszél. A planetáris ködök változatos színe elsősorban a sokféle ionizált vonaltól származik, amelyek különböző erősséggel jelennek meg köd egyes részein. Ezen vonalak keletkezési mechanizmusa gyakorlatilag megegyezik a HII zónákban keletkező emissziós vonalakéval, de mivel a fehér törpe felszíne nagyon forró, a HII-zónákban találhatónál magasabb ionizáltsági fokú elemek vonalai is előfordulnak (pl. az ionizált oxigén vonalai). Fontos különbség a HII zónákhoz képest, hogy bár a fehér törpe felszíni hőmérséklete igen magas, a kibocsátott UV fotonok száma jóval kisebb, mint a HII zónák esetében, s így arányosan kisebb az a térfogat is, amit a fehér törpe ionizálni tud.

Majd utánna amikor az Omega molekula egy darabjához közelítettünk ezeket az információkat állapítottam meg: Megnövekedett erősen a Barion szint,amiről tudnillik hogy a legnehezebb részecskék osztálya. Ide tartoznak a neutronok, protonok és a nehezebb, instabil hiperionok: a lambda, szigma, kszi és omega részecskék. Ezen osztály antirészecskéit antibarionoknak hívják. A barionok három kvarkból állnak, amelyeket az erős kölcsönhatás tart össze, ugyanaz az erő, ami magát az atommagot. Ahhoz, hogy a barionok fenntartsák állapotukat, minden elemi részecske között kölcsönhatás során a barionok száma változatlannak kell maradnia. Föderációs csillaghajóknak rendszeresen barion-tisztítást kell végrehajtani, hogy megtisztítsák őket a szennyeződésektől.Kifogyhatatlan energiaforrásnak számít , amely véget vetne az összes többi energiaforrás használatának, innen is eredt az Omega név,de az Omega energia struktújája miatt a szenzorok nem tudták letapogatni 100% an a molekula darabot ezért csak ezt a sajátos modellt tudtam felépíteni belőle.

Jelentés vége.


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)


Az üzenetet módosította WHild - Szombat, 2011-05-21, 18.37.41
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-05-21, 18.37.29 | Üzenet # 5
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Biztonsági főtiszt jelentése:
Havi bűnügyi jelentés

A hónap első hete tiszta volt. Semmi nem történt ami engem is meglepett nem hogy másokat. Unalomal töltött el a biztonsági munka...
Ami utána jött azonban csak a megszokott volt.
ÖSszesítésben:
2 teherhajó és 4 Csillagflotta hajó állt meg nálunk amiből 2 lopásos feljelentés érkezett. Érceket és nyersanyagot loptak el. A tettesek Ferengiek voltak és könnyen nykon lettek csípve.
Rongálás történt a kettes peronnál amit két gyerek követett el. Szerencsére a helyzetet sikeresen megoldottuk mivel megkértem őket hogy segítsenek megjavítani a dolgot a főnöknek. Ezzel behajtottam rajtuk az adósságot.
Gyilkosság nem történt.
Megoldatlan esetek száma: Eltűnt egy ember, egy bizonyos Melory Trellor. Fiatal felnőtt, nő. Magssága 160 centi súlya körübelül 60 kiló. Fehér, kék szemű, barna. keresése jelenleg is folyamatban van.
- Bejegyzés vége-
Lily Xiliyon Május 21.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 14.54.38 | Üzenet # 6
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Főgépész jelentése Május 22.

Számomra ismeretlen lények behatoltak a létfenntartó rendszerekbe a "B" raktérbe ezzel tönkre téve az ajtó nyitó szerkezetét, a belső panelokat és megrongálva a létfenntartót. A csapatom behatolt a raktérbe ahonnan már kitakarították a lényeket. A panelokon a lények savas nyála immár meg volt száradva. Hála az embereim és az én pontos szaktudásának a probléma hamar orvosolva lett.
Jelentés vége



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
AliceCleist
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 17.09.37 | Üzenet # 7
-Horizon 6-Tudományos tisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alice Cleiston jelentése:

Épp a raktérben végeztem tudományos munkám a nemrégen beérkezett Romulán roncsokkal mikor valami szokatlan történt. Egy lény jelent meg a semmiből és megtámadott. Azonnal kihívtam a biztonságiakat, de az ajtó beragadt és sötét is volt. Nagyon meleg lett a létfenntartó rendszer hibája maitt. Nem tudtam mit csinálni... Kétségbeesettül próbáltam kijutni majd elbújtam. A lény megsebzett ekkor és én elájultam.
A gyengélkedőn tértem magamhoz. Ez után Larsen parancsnok és én megpróbáltunk kommunikálni a lényekkel eléggé sikertelenül. Ez után a jelentésemmel elindultam a kapitány irodájába egy rövid megbeszélésre. Ekkor Larsen parancsnok futott be, hogy ő tudja hogy mi történhetett. A kapitány visszaküldött javítani a B raktérben ezek után.
Megjavítottuk az eszközöket teljesen működő képesre Relloway hadnagy segítségével.
Jelentés vége



".. gathering thoughts never adding the way I want them"
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 18.01.10 | Üzenet # 8
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
M. Larsen parancsnok jelentése. Május 22.
Orvosi főtiszt jelentése:
Minden napi teendőimmel betelve éppen aludni készülődtem amikor lehívtak hogy baj. Tudatlan fejjel ingattam fáradt fejemet és rájöttem hogy összeborzoltam a hajamat. De ez senkit sem zavart hisz dolgom volt. Több gondom is nagyobb volt mint a kinézetem.
Tehát! Elindultam a gyengélkedőbe, a folyosón meneteltem és beérkeztem a raktérbe! De az ajtó zárva volt!! A biztonságis főnök próbált segíteni, és mint egy dúvad nyitotta a bezárkózottakra az ajtót. Az megkárosodva esett ki a saját tokjából.
Szóval beléptünk, körbenéztünk és mit találtunk? Egy csapat rágó lényt akik a megtámadták a gépészeket. Lett új feladatom: Clesit hadnagy megsérült. közös erővel bevittük őt a gyengélkedőbe és én pedig -jó orvoshoz méltan - szakszerűen elláttam őt.
A gondok akkor kezdődtek mikor a lények megtámadták a gépházat. Ez egy reflex támadás volt ellenünk mivel ők nagyon megijedtek. Amikor a gyengélkedőm már-már kezdett egy fogdához hasonulni, én felvettem a kontaktust az egyik lénnyel. Telepatikus úton megtudtam hogy a lények nem ártalmasak és hogy egy véletlen folyamán hibernált állapotban sodródtak a bázisunkra a Romulán roncsokkal.
Miután ezt közöltem a kapitánnyal, a parancsára elaltattam az összes lényt, és reménykedem abba hogy megtaláljuk a nekik megfelelő élőhelyet. Kellemes volt egy új tudatot felfedeznem.
- Főtiszti jelentés vége -



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2011-05-22, 18.52.02 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet Throvson kapitány jelentése

Május 22-18:22

A Horizon 6 állomás kapitányának jelentése:-Mint mindig előszőr az állomás ellenőrzésével foglalkoztam,amikor különös űrtörmelék került a hajó B raktárában, és mintha a környezetszabályzók is megbolondultak volna,az elsőtisztem Larsen parancsnok szerint 22 órája lehettek itt a roncsok,amiről kiderült hogy Romulán eredetűek voltak.A tudományos tisztem Alice rá eszmélt hogy a roncsok valószínüleg több mint 60 évesek lehetnek és valószínűsíthetően egy Klingon hajó végezhetet vele. Későbbi jelentésekből megtudtam hogy valamiféle idegen anyaggal találkozhatott az elsőtisztem amit nem vett elég pontosan szemügyre így,az idegen nyálka amit talált a roncsok között úgyvélte hogy nem egy idegen lénytől származhat így fittyent hágva mindennek inkább a gatyájába törölte a bizonyítékot..később viszont behatolás veszély történt a B-raktérben. Ezért küldtem a biztonsági osztagomat Lily Xiiyon-vezetésével amely sikeresen megálította a behatolókat majd később Matt Larsen parancsnok megpróbált kommunikálni velük de sajnos negatív hangsúlyt kapott,így hát a B tervem lépett életben az pedig a következő volt:-Altató-bénító fegyverekkel megálítjuk a maradék lényeket és utánna az elkűlönítőben tesszük őket és utánna elmezzük illetve megpróbálunk kommunikálni velük.

A lényekről kiderült hogy hibernált állapotba kerültek a bázisom területére így hát további elemzések alapján kiderült hogy nem "normál" állapotba kerültek a bázisra,és így egy új feledésbe merült fajt fedeztünk fel. Később a lényeket hibernáltuk,és átadjuk a Föderációnak mert a Föderációs tudományos "részleg"-szeretne további kommunikációt és egyébb dolgokat le vezetni velük. Matt parancsnok el altatta őket és addig hibernációs állapotba hagyta őket amíg a Föderáció nem küldi azt a techonlógiát amiről nem sokat árultak el,a hírszerzésekből sem derűl ki sok belőle,valószínűleg valami nagyobb dolog lehet ezekben a lényekben mint ahogy véltem feltételezni.

Mindenesetre én és a legénységem mindent megtettünk azért hogy a lények biztonságba elhagyják a bázist és remélhetőleg a Föderáció is egy új élethelyt ,(élőhelyt),szerezz nekik a közelmúltban.

-Kapitányi jelentése vége-


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Hétfő, 2011-05-23, 06.52.52 | Üzenet # 10
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Május 23 Elsőtiszti jelentés.
Az előző hónap első fele rendben telt a második vége már zavaros volt:Az Enteprise felfedezett egy új bolygót és fajt.Mielött az ismerkedő tárgyalások elkezdőttek volna egy ismeretlen faj bombázása közben Miss Levantege eltünt a lények szerint életét vesztette.Engem a kapitány felküldött a tárgyalásokra a támadó fajja,l a Thetával való tárgyalásra.A Theták ellenségesen viselkedtek a diplomácia közeledésre.Ezután a helyzet ügy kivánta hogy bevessük a 682-es torpdeó töltetet,ezt a harc megelőzése érdekében a Theták pajzsgenerátotába lőttük.Ezután a Theták azzonnal magadták magukat.A tárgyalások végén a Theták elfogadták az azonnali békekötést és az áttelepítést.Előléptetésre javaslom Xaliv hadnagyot a Főgépészünket szakértelméért otvábbá leleményességért bár én nem ismerem a hajó történetéből kiderült hogy sokat tett már a hajójért ezért megérdemli az előléptetést.

A csata jelentése:

Kárjelentés:Az EMP robbanás károsította a hajó pár kisseb ármakörét.A jávításuk a hajón is elvégezhető.

Veszteségek:2 ember megsérült a kisülésektől.Állapotuk nem kritikus.

A hajó morálja: Kiválló.

-Eslőtiszti jelentés vége-



 (RS)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2011-05-23, 11.14.25 | Üzenet # 11
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Május 23
Jack Stroggos biztonsági főnök bejegyzése

Az elmúlt időkben a kapitány állandósult kutatást végeztetet a biztonsági osztaggal a hajó fedélzetein és kabinjaiban,állandósult a vörös riadó és a fegyverkezés,éppen egy új fegyver modellen dolgozok az elmúlt időszakban amit szeretnék majd kipróbáltatni az egyik küldetésen

Jelentés befejezve


 (HU)
 
Destrin
Dátum: Csütörtök, 2011-05-26, 16.56.17 | Üzenet # 12
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Üdv!

(Elnézést a késéért, de internet kapcsolati gondjaim voltak)

Miután a U.S.S. Vortex a Bermuda Nebula-ba érkezett gyorsan a U.S.S. Regel-re bukkantunk ami súlyos károkat szenvedett. Ezután vonósugárral próbáltuk elvontatni a hajót, de egy ismeretlen sugárzás használhatatlanná tette. A kapitány szerencsére a hajóra indulás előtt csákányt szereltetett. A hajtóművek ez követően leálltak, majd egy robbanás sorozat felrobbantotta a gépház nagy részét. Mikor jelentést akartam tenni a kapitánynak, behatolt a hídra egy humanoid létforma és egy Omega molekula darabhoz küldte a hajót. Miután lefegyverezték a biztonságiak egy másik hasonló létforma tört be a gépházba. A biztonságiakkal együtt én is lefegyvereztem a másik behatolót. Amikor nagyban folytak javítások a hajón valahogy elmenekült a két betolakodó a fogdából. Egy 40. századból származó hajóval találtuk hirtelen szembe magunkat. Az admirális parancsára felhagytunk az üldözéssel. Küldetés vége.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 14.29.51 | Üzenet # 13
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány jelentése. Uss Enterprise.
Egy új bolygót fedeztünk fel. A nevét még nem tudjuk. A bolygót felderítve érdekes tényre esztméltünk fel: a szknerrek nem mutatták de élőlények éltek itt, mégozzá igencsak intelligensek. A lények bevezettek minket a várusukba, e közben megállapítottam hogy a szkenerrek valószínűleg azért nem jeleztek létformákat, mert a kövekben lévő ásványi anyag árnyékolta azokat.
A lények városa kezdetlegesnek bizonyult és lerombolódottnak. A helyiek arra panaszkodtak hogy egy bizonyos faj, a Theta folyamatosan támadja őket, az itt lévő gazdag ásványi anyag források miatt.
Felájánlottam a diplomáciai témában a segítségemet, és szóltam az Enterprisenak hogy a problémák megbeszélésének ideje alatt itt maradunk.
Miközben a megbeszélések folytak egy Theta hajó vette támadásba az Enterpriset. Szerencsésen a parancsnokomnak hála a hajónak csak kisebb sérülések lettek a kárai. A Theták azonban megadták magukat.
Az Enterprise jelenleg egy kisbolygót vagy egy Holdat kerese a Theták kéréseinek eleget téve.
A probléme theát így megoldódott.
- Ashley SMith bejegyzése-



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arika
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 23.24.37 | Üzenet # 14
A U.S.S Vortex főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 172
Kitüntetések: 9
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
USS Vortex
Amy Hawthorne főorvos jelentése
Május 29.

Küldetésünk során a Bajor Derna nevű holdján kellett segédkeznem egy eddig ismeretlen vírus megfékezésében. A betegség sajnos több halálos áldozatot követelt, közöttük egy tagját a legénységnek. Rengeteg adatot gyűjtöttem be a vírusról, ami számos meglepő tényezőt tárt fel számomra. A kór nagyon gyors lefolyású, 6-8 óra között jelennek meg a tünetek és bizonyos betegeknél akár stádiumok is kimaradhatnak. Összesen három különféle fejlődési irányt mutatott, a páciens korától és immunrendszerétől függően. A mi tisztünk egy idősebb, kissé gyengélkedő úriember volt, így nála szinte tünet nélkül, azonnali halállal járt a fertőzés.
Komoly szélmalomharcot vívtam a betegeim életéért és az idő ellen, de sikerült végül szintetizálni az ellenanyagot, amit a parancsnokon próbáltam ki. Nála rövidesen javulás mutatkozott, így beoltottam a többi pácienst is a gyógyszerrel.
Kisebb mellékhatások jelentkeztek csupán, fejfájások, hőemelkedések, de semmi olyasmi, amit a parancsnok elszenvedett. Ő eszméletét veszítette a magas láztól, így újra a gyengélkedőnk vendégszeretetét élvezhette.
Remélhetőleg a Derna lakosságának nem kell többé ilyen súlyos járványtól szenvednie, sőt senkinek sem.
Az elhunyt tiszt boncolási jegyzőkönyvét mellékelem, amint a másodvélemény is megérkezik.
Jelentés vége.



"Na most ők vagy annyira részegek, hogy itt bunyó lesz, vagy én vagyok annyira részeg, hogy bunyót képzelek mindenhová."
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 17.15.22 | Üzenet # 15
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
USS Vortex
Frédéric Blanchard
Május 30.

Második küldetésünk a Bajor, Derna holdjára szólt ahol egy furcsa járvány ütötte fe a fejét.
Amint megérkeztünk, leküldtem egy csapatot a felszínre hogy vizsálják ki. A csapatban volt Mr. Hildson Parancsnokhelyettes és Frederic Mishima Parancsnok. Mintát vettek a talajbol és a vízből, kiderült hogy fertőzött. A Parancsnok beszámolása szerint óvaintett mindenkit aközvetlen érintkezéstől. Dr. Hawthorne -t leküldtem később Destrin hadnagyot is le kellett küldeni generátort javítani.
Mr. Hildson miután feljött, egy különös sugár vette célba a hajókat és nem tudtunk üzenni a Flottának. Ezt a Parancsnokhelyettes Alpha hullámok segítségével megtörte. Értesítettük a flottát. Ezután felfedetünk egy Cardassiai területet amiről nem lehetet megállapítani hogy micsoda. Ezt egy torpedóval megsemmisítettük. Közben sikerül elhárítani a fertőzést. A vakcina tesztelésére a Parancsnok önként vállalkozott mert kezdett kijönni rajta a betegség. A végén egy mellékhatás következtében elájult. Ezekután szedelőzködtünk és elindultunk A Deep Space Nine-ra a hajó rendezésére.

Jelentés vége.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 17.41.35 | Üzenet # 16
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S. Vortex Csillaghajó
K'Ren Destrin hadnagy
Főgépész
Május 30.


Küldetésünk a szüló bolygóm, Bajor Derna nevű holdjára szólt. A holdon egy ismeretlen új járvány ütötte föl fejét. Amikor megérkeztünk a kapitány leküldött egy csapatot a felszínre, hogy vizsgálják ki a járvány okát és a járvány ellenszert. Mintát vettek a talajból és a vízből és kiderült, hogy fertőzött. A Parancsnok erről tájékoztatta bajori-akat is, hogy lassítsa a járvány terjedéslét. Én nekem le kellett mennem generátort javítani. Dr. Hawthorne -t is leküldte a kapitány később a felszínre. Mr. Hildson miután feljött, egy különös sugár vette célba a hajókat és Vortex nem tudott kapcsolatot létesíteni Csillagflottával.. Ezt a Parancsnokhelyettes Alpha hullámok segítségével megtörte. Értesítette a flottát. Ezután felfedezet egy Cardassiai területet amiről nem lehetet megállapítani hogy micsoda. Ezt egy torpedóval megsemmisítettük. A vakcina tesztelésére a Parancsnok önként vállalkozott, mert kezdett kijönni rajta a betegség. Sikeresen hatott az ellenanyag. A végén egy mellékhatás következtében elájult. Ezután elindultunk A Deep Space Nine-ra.



"Space is the final frontier"


Az üzenetet módosította Destrin - Hétfő, 2011-05-30, 17.47.07
 (HU)
 
Freddy
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 17.43.21 | Üzenet # 17
A USS Vortex -Biztonsági Főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 74
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
USS Vortex
Frederic Mishima parancsnok

A hajó második útja a Dernára vezetett ahol egy vírus pusztította a Bjoriakat.Én lent segédkeztem az orvosi csapatban segédkeztem kideríteni hogy mi ez a vírus.Mr.Hildson hadnagy mintát vett a talajból és a vízből majd közölte velem az eredményeket.A föld és a víz egyaránt magasan szennyezett volt.A halottak és a betegek száma napról napra nőtt. Valamelyik nap Destrin hadnagy materializálódott a holdra és elkezdte megjavítani a generátort. Ezek után a Vortex főorvosa Ms.Hawthrone lejött az űrkomppal rövid tájékoztató után azonnal nekiállt a munkájának.Jelentettem a kapitánynak a történéseket hogy addig senkit nem vesztettünk el.A kapitánynak tett jelentésem után a főorvos jelentette nekem hogy a betegség minden szervet támad és rendkívül fertőző.Ekkor következett be a legrosszabb amire számítottunk egy flottatiszt életét vesztette a kutatás közben az orvos azt mondta hogy a szíve felrobbant én az összecsődült kíváncsiskodókat visszaküldtem dolgozni és azt mondtam a doktornak hogy az ellenszer előállításával minél előbb végeznie kell.Nem sok idő elteltével furcsán éreztem magam és tudtam hogy elkaptam én is a vírust azonnal szóltam a doktornak és ő máris jött a vakcinával és beadta nekem.Az orvosság azonnal hatott a doktort visszaküldtem hogy csinálljon még ellenanyagot és adja be a többieknek. Ezzel a vírust lelassítottuk. A kapitány jelentkezett komm on én elmondtam neki mik a történések de elvesztettem eszméletemet és így "átaludtam" a visszamenetelt a hajóra.

Jelentés vége.



A végtelenbe és tovább.....
 (HU)
 
WHild
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 19.11.18 | Üzenet # 18
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S Vortex

William Hildson jelentése

Nem sokkal amikor kaptuk a parancsot a kapitánytól hogy lekell menni a Dernára,én és a parancsnok lementünk oda majd a vízből vett mintából és a földből vett mintából kiderült hogy fertőzött volt elég sokféle egyébb anyaggal együtt. Ez magyarázatot adott arra hogy miért voltak nagyrészt betegek a Bajoriak a holdon. A csapat szállított nekik ellátmányt és egyébb dolgokat. Majd az orvosunk is megérkezett a helyre és közölte a parancsnokkal az eredményeit és én közben vissza transzportáltam a hajóra és kiderült hogy egy Cardassiai jel is van ami egy külön helyről ered,később megszüntettüka jelet így tudtunk már üzeneteket is küldeni a Flottának mert a blokkolás abba maradt , viszont a Flotta utasított a Cardassiai létesítmény elpusztítására minket vagy megbénítására így a kapitány döntött aki a legjobban döntött és így egy jól irányzott standard torpedóval ki is iktattam a Cardassiai létesítmény erőforrását így megbénult.A többi időm így a pajzs és alrendszerek kalibrálásával telt el.

Jelentése vége


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 23.56.03 | Üzenet # 19
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uss Enterprise
A. Smith kapitány jelentése.

Nem sokra rá előző küldetésünkre találtunk megfelelő Holdat a Theta nevű fajnak így a probléma teljes egészében megoldódott. Ez után tovább mentünk az űrben kutatva a végtelen ismeretlent.
Két nappal később találtunk is hajóroncsot. A neve Uss Scarlett volt, regisztrációs száma még nem volt. A típusa Daedalus típus. Ismeretlen oknál fogva a hajó az űrben sodródott és viszonylag jó állapotban maradt. A kompunk segítségével indultunk át ezt persze alapos scann előzte meg, ami bizonyította hogy odaát van atnoszféra. Habár kissé elnyűtt. A parancsnokom és Mr. Stroggos jól bírták a hajón uralkodó körülményeket, egyikük sem lett rosszul révén hogy mindketten tapasztalt katonák. Csakúgy mint jómagam, én is jól bírtam az atnoszférát, Vulkáni szervezetem könnyedén feldolgozta ezt. Mikor a hídra értünk sötét volt. Szerencsére én gondoltam erre is, hisz hoztam magammal megfelelő világító eszközöket. Parancsba adtam tisztjeimnek hogy nézzenek körül de csak óvatosan. A scannerjeink nem jeleztek létformát. A hajó hídja erősen roncsolódott, az idő álltal meggyötört volt. Mindenhol a legénység maradványai heverésztek sajnálatosan.
Én megpróbáltam feléleszteni a hajónaplót. Kíváncsi voltam, hogy mi történhetett itt, miért halt meg mindenki. Hosszú próbálkozás után sikerült megnyitnom az utolsó naplófájlt. A kapitány hangja elég szaggató volt, meg kell hogy mondjam hátbozongató volt hallgatni a sok száz éves felvételt miközben jómagam nem messze a halottól állt. A kapitány valami mérgezésről beszélt, de számomra nem tűnt világosnak hogy miért nem hagyták el a hajót. Megpróbáltam ezért hát mélyebbre ásni: visszapörgetni egy előző időpontra a naplóbejegyzéseket. Ez azonban elsőre nem sikerült, csak statikus zörej futott át a hídon. Megint megborzongtam de fáradozásaim végre sikerre leltek: a következő bejegyzésből azonban csak egy ismeretlen konfigurációjú hajót említettek fel. Ezek után az események villámgyorsaságra kapcsoltak. A hajó teljesen destabilizálódott és szétesett, miközben két 8472-es lény támadt nekem. Semlegesítettem őket de hajót már nem tudtam megmenteni. Feltranszportáltam az ENterprisera a csapatommal. Csak ott értesültem róla hogy Rockot és Stroggost is az említett faj támadta meg.
Jegyzék:
Mr. Xalyv később említett valamilyen szubtéri idő-tozulást. Lehetséges hogy van köze a naplóban emlegetett ismeretlen hajóval? Már soha nem tudhatjuk meg.. vagy mégis?
- Jelentés vége-



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 06.47.40 | Üzenet # 20
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Az első tiszt jelentése-
Két nappal a Theták-kal való találkozás után találtunk egy régi romos eltünt hajót a Daedalus osztályból én a Kapitány és biztonsági fótiszt átsugároztunk rá.Miközben a kapitány a hajónaplót kutatta addig mi körbenéztünk a raktárokban.Itt megtámadott minket a 8472-es faj támadot meg minket nekem és Stroggos-nak sikerült kiiktatnunk a vezetőjüket de sajnálatos módon ezután csapdába csaltak minket egy másik teremben de nem adtuk fel menekülésünk úgy valósult meg hogy én egy kisseb töltette berobbantottam a becsukódott ajtót és így a káoszban kitörtünk és felszugároztunk.A küldetésen senki sem sérült meg és Stroggos tesztelte az új fegyvereket és hatásosnak bizonyultak.
-Az első tiszt jelentésének vége-



 (RS)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 22.25.12 | Üzenet # 21
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S. Thor
Jonathan Gonsailes kapitány jelentése!

A Csillagflotta utasítására a Bolarus 2 nevű bolygóhoz repültünk. A feladatunk az volt, hogy kiderítsük mi történt Mclerth nagykövettel. A bolygóhoz érve felvettük a kapcsolatot a Bolian-okkal. Azonban a tárgyalásokat egy szakadárok által irányított Bolian hajó szakította félbe. A hajó vezetője elmondta, hogy náluk van a nagykövet. És, hogy Beruum-ot kér érte cserébe. Gyors munkával szintetizáltunk egy kis Beruum-ot. A cserére a bolygón került sor. Mikor átadtuk az anyagot ránk támadtak. Tűzharc kerekedett, de sikerült visszavernünk a szakadárokat. A nagykövetet a gyengélkedőbe sugároztuk ahol kiderült, hogy nincs nagy baja. A küldetés további részében, megállítottuk a szakadárok hajóját, és átadtuk a foglyokat a Bolian kormánynak. Ezek után pedig elindultunk vissza a Földre, hogy a nagykövetet letegyük az Anyagbolyón, és megtudjuk a következő küldetésünk adatait.

A kapitány jelentésének vége!



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 10.39.53 | Üzenet # 22
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uss Thor
Orvosi jelentés

A Bolarus 2-höz igyekeztünk a Csillagflotta parancsára. A kapitány értesített minket hogy egy nagykövetet kell majd megkeresnünk aki lehettséges hogy megsérült mivel több mint két hete nem került elő. Kérésére összeállítottam egy orvosi csapatot ami ha kell azonnal készen áll minden eshetőségemre. Miután a bolygóhoz értünk a kapitány adást nyitott a Bolarus 2-re ahol a vezetővel elegyedett párbeszédbe akkor zavaró tényezőnek közbe szólt egy Bolian-i szakadár csoport egy amolyan látszatra sem túl modern hajóval. Fenyegettek minket, hogyha nem adunk át egy egyfajta Beruum nevű anyagot akkor megölik az admirálist. Ez persze senkinek nem tetszett, mire a kapitány rábólintott a dologra. De már volt terve.
Miután találkoztunk velük a Bolarus kettő jeges fennsíkján a csere lezajlott az anyagot pedig azon nyomban visszasugároztuk a hajóra csakúgy mint engem és a nagykövetet is. A nagykövetet megvizsgálva szerencsére nem volt komolyabb baja és a vérnyomása is korának dacára normális volt. Örültem hogy nem történt komolyabb baja.
Orvosi jelentés vége.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 11.52.35 | Üzenet # 23
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S. Thor
Jack Shepard Parancsnok jelentése!

Egyik nap a parancsnokság azt a feladatot adta nekünk hogy keressük fel azt a bolygót ahol utoljára az egyik nagykövetet, aki már kettő hete nem jelentkezett. Bár többet nem tudhatunk. Így oda utaztunk kideríteni. körülbelül 20 perc után megérkeztünk a bolygóhoz ahol azonnal kapcsolatot létesítettünk, de hogyan kiderítettük ők sem tudják pontosan hogy hol lehetett a nagy követ, de nem sokkal később belépet a rendszerben egy Bolian hadihajó ami idő közben kiderült hogy szakadárok és foglyul ejtették a nagykövetet. Aztán elkezdtek vesztegetni minket egy bizonyos ásványért cserébe ami roppant veszélyes, ha azt oda szolgáltatjuk nekik akkor ők vissza adják a nagy követet, de sikeresen megállapodtunk abban hogy folytassuk a tárgyalásokat a bolygón lévő északi sarkon. A kapitány pedig utasításba adta nekem hogy szervezek egy kisebb ütőképes csapatot, amivel hamar megvoltam csak a Kommjelvényemet kellet használnom. Néhány perecel később megérkeztünk a bolygóra ahol a szakadár vezetőt fegyveres kísérők vették körbe, de misem jöttünk fel készületlenül mert voltak olyan fegyvereink amiket eltudtunk rejteni, a a kapitány rátért a tárgyra és lesugároztuk az {állítólagos anyagot}. a kalózok át adták kicsit durván a nagykövetet, aztán elkezdtek tüzet nyitni ráng mi is viszonoztuk a tüzet a rakományt és a nagy követet idejében sikerült felsugározni a hajónkra, de megkaptunk az erősítést de a lesugárzás során egy taktikai tisztünk megsérült, de a szakadárt vezért és minket vissza sugároztak a hajónkra de a kalóz vezért letartozótatuk, illetve át adtuk a bolygón lévő hatóságoknak és mi vissza vittük a nagykövetet a földre.




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2011-06-04, 12.13.35
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.14.52 | Üzenet # 24
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Biztonsági főtiszt jelentése:
Havi bűnügyi jelentés: Horizon csillagbázis

A hónap első felében csak kisebb rablások történtek amik Omarok követtek el. A tetteseket hamar fülön csípték embereim és beépített embereim akik folyamatosan fésülik át a Csillagbárt és a folyosókat.
Az éjszakai őrjáratok és rajtaütési ellenőrzések semmi említésre méltót nem találtak.

A hónap közepén viszont történt egy robbanás. A helyszíne a dokkolózsilip volt. Az éppen érkező Bajori küldöttséget célozták vele. Sokan meghaltak közölünk is, de ami a legfontosabb és a legsajnálatosabb hogy a halottak között volt a küldöttség vezetője is. A Bajori küldttség egy megbeszélésre érkezett volna mikor rajtuk csaptak. A folyosó súlyosan megkárosodott.
A romok között Mis Cleisttel kutatva találtunk egy fekete dobozt ami egy robbanó szerkezetnek tűnt. A furcsa az volt hogy Bajori konstrukció volt. A belső fedelén egy kép volt. Azonnal felsimertem: a kéthete érkezett Bajori fény szektáé volt. Miután ezt megtudtuk rajtuk ütöttünk és a közvetlen bizonyítékokat használva elkaptuk őket.
Statisztika:
A hónapban 6 rablás történt
Egy robbantás
összesen hat halál eset.
Megoldatlan ügyek száma: 0.

Bünügyi jelentés vége
Lily Xilyon Június hatodika.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.39.19 | Üzenet # 25
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány jelentése
Horizon-6 bázis


Az eltelt időben megtanultam egyet,mindig ellenőriztesd le alaposan az összes vendéget,persze a kialakult incidensnek nem ez volt a hibája,hanem az hogy egy teher hajóról átszállt Szektások kisebb csoportulása be ivódva elrejtet több helyen is időzített bombákat amiknek a depolaritásból származó energiája destabilizálta a főáramkör energiáját majd túl terhelte a kijelölt helyen így a beérkező Bajori küldöttség egy tagja sem élte túl a támadást amit egy úgynevezett "Fény szekta tett"-ennek az ügynek nyomába eredve megtaláltuk a behatolókat majd elkaptuk. Csillagflotta hírszerzések szerint ez a szekta be van ivódva a Flotta szívében és hasonló harcokat és rajtaütéseket terveznek,remélhetőleg nem lesz rá alkalmuk. Összesítve elkaptuk akik fellrobbantották a küldöttséget,és sértetlenül a börtönbe kerültek. Második sikerült minden szintről hatástalanítani a bombákat amiket elszórtak így felszámoltuk a veszélyt.

A csillagflottától kaptam nem rég egy adást miszerint... a Földre kell mennem mindenképpen mert valami furcsa dolog lehet az ügyben,nem tetszik hogy a Flotta mostanába titkolózik...

Kapitányi jelentés vége.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-06-07, 15.31.03 | Üzenet # 26
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
M. Larsen parancsnok jelentése. Júni 22. napja
Orvosi főtiszt jelentése:
Épp fogadni készülődtünk a főtiszti karral egy csapat Bajorit, akik diplomaták voltak mikor csakúgy semmi előjel nélkül berobbant a folyosó. Csúnyán megsérült mindenki, többen életüket vesztették, köztük a küldöttség vezetője is. A kapitánynak berepedt néhány bordája, így azonnal a gyengélkedőre került ahol megpróbáltam ficánkolása ellenére kezelni. Az én karom eltört, így hát a betegeimen kívül magammal is volt gond elég. Közben megkezdődött a nyomozás. A kapitány visszarendelt a dokkolózsiliphez hogy fényt vethessünk a sötétbe: kiderüljön hogy ki volt a tettes. A romok között több maradványt derítettek fel a Horizon biztonsági tisztjei. Megállapítottam a tudományos tisztünk kevés segítségével hogy a Bajori küldöttség eltűnt tagjainak a maradványai leltünk. Ez után az események gyorsvágtába kapcsoltak: Megtalálták a robbanóeszközt is.
Épp a gyengélkedőbe voltam, és kielemeztem a Dns lenyomatokat: Baji DNs lenyomatok voltak és a bombáról származtak. Ez azt jelentette hogy csakis Bajoiak végezhették el a bűncselekményt a sjátjaik ellen ellen. Ez után gyorsan a Csillagbárba mentünk ahol a kapitány és Mis Xilyon hamar lekapcsolták ezt az úgynevezett Fény szektát. Aztán Nubetnek mennie kellett mert a flotta kereste. Átadtam a Fény szekta tagjait a Bajori hatóságoknak.
- Főtiszti jelentés vége -



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.09.05 | Üzenet # 27
Csoport: Töröltek





Hugh
A 424.es unimátrix vezetője.

Miután átvettem a kollektíva irányítását, nekiláttunk a megmaradt dolgozókkal helyreállítani a kollektívában a rendet, össze vontam a megmaradt flottát. Miközben ment a helyreállítás megtámadták néhány hajónkat, egyiken megtaláltuk az ellenségünk néhány tagját akiket semlegesítettünk, 3.6 elkezdte tanulmányozni. Bevontattuk a sérült járművet azóta az is jól üzemel. Várjuk mi történik a béke kötést, de előbb a Federációnak el kell tüntetnie a Romulánok erőit a közelből, és utána egy ideig megint nyugalom lesz.

Jelentés vége.

Hozzáadva (2011-06-17, 18.09.05)
---------------------------------------------
Hugh
A 424-es unimátrix vezetője.

Az alapítók elküldték egyik vortájukat, Vorta Six-et ,hogy békét kössenek velünk Borgokkal, meg is egyeztünk a hajómon a feltételekben, amiből az egyik példányt megtartottam, a másikat az alapítók kapták meg. Ezután elindultunk a hajómmal az alapítókhoz, mert beszélni, akartak velünk, és megismerni minket, most épp a Bolygójukon vagyok nagyon szép, várjuk a követségüket.

Jelentés vége.

 (JE)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.11.53 | Üzenet # 28
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Horizon-6 csillagbázis
Jelentés a háborúról és annak a kimeneteléről röviden:-Amikor elkezdődött a háború szinte minden Föderációs hajó és tiszt szemébe láttam azt a reményt ami hajt minden tisztet,aztán később már inkább a félelem fogott el minket...a Romulánok nem tudom hogy vagy mikor de ismerték már a pajzs frekenciánkat és némi stratégiánkat is...nem volt túl jó látni hogy a felkészültségünk ellenére elbukott a csata és vissza kellet vonulni a Föderációs erőknek a front vonalról..kissé még jobban talán a düh és a félelem rá a szó ami most a Horizon-6 on uralkodik se egy Föderációs hajó se senki..egyedül maradtunk..nem tudom meddig tudjuk tartani magunkat..vagy-e tudjuk-e tartani magunkat de azt tudom hogy mi nem hátrálunk meg lehet hogy ez az utolsó jelentésem a Flotta és talán magam iránt is..nem is tudom...de azzal tsiztában vagyok hogy ki kell bírnunk amíg nem talál ki valamit a Flotta ,mert ha itt hagynak minket örökre akkor a Romulánok túl erő fejében elfoglalhatják a bázist és szabadon fosztogathatnak a bázison...nme túl jó hír ez most ..nagyon nem..egyre hidegebb van itt mert levettük a fűtést hogy nyerjünk a pajzsoknak némi energiát..egyre hidegebb van..egyre hidegebb..

(jelentés bezár)


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Chris
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.17.28 | Üzenet # 29
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S Enterprise-F
Chris kapitány jelentése
A dolgok nem úgy sikerültek ahyoge lgondoltam kissé talán megis lepődtem hogy ennyi hajó lépett ki a szuptérből, a hajó bírta az iramot sokáig de aztán egy jól irányzott lövés és ki iktatta a meghajtásunkat későbba Flotta vissza hívott minket mert már így is teljesen elveszett volt ez a kilátlannak tűnő csata.

Chris Vége
 (HU)
 
WHild
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.22.16 | Üzenet # 30
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S Vortex

William Hildson jelentése

Amikor be jelentette a Flotta hogy hadba kell mennünk az ellenséges flottával kissé sem örültem neki,majd később amikor odaértünk és az ellenséges flotat is bejött túl erőben voltak és valahonnan megismerték a pajzskódjainkat így szinte lehetetlen volt ez a küldetés de a kapitányom Frédéric Blanchard ,miatt nagy taktikai előnyre tettünk szert mert már ismert volt hadászat terén szerencsére így megmentette nagyon sok tisztet és a hajón lévő tiszteket is megmentette.Később a mi flottánk visszavonult és a javító depothoz indultunk minden reményen szerint.


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (ES)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.32.29 | Üzenet # 31
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés
Stroggos!
Elkezdődött a csata én oda mentem a posztomhoz,utánna elkezdtem lőni minden fegyverrel majd a kapitány újból parancsot adott a lövésre sok ellensége shajót megsemmísítettem de aztán vissza hívtak minket és most nézhetem ahogy a kapitányom duzzog..na akkor én mit mondjak?

jel.VÉGE


 (HU)
 
Trustro
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 18.53.59 | Üzenet # 32
U.S.S Normandy-A kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 13
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban

U.S.S Archer-C

A Kapitány Jelentése:

Minden javítás óramű pontossággal megtörtént, és a hajógyárból rögtön a csata helyszínére siettünk, ahol a készületek már megérkezésünk pillanatában folytak... a hajóink felvették az alakzatot, amelyet a zászlóshajó parancsnoka elrendelt. Stratégiailag szerintem is ez volt a legjobb döntés. Ezen felül mindenki optimistának látszott a csata kimenetelét illetően. A helyzet viszont az, hogy amint megpillantottuk az ellenséget kissé lankadt ez a lelkesedés, mert már akkor többen voltak mint mi. Aztán több tényező is befolyásolta az ez után történő eseményeket, többek közt, hogy körbevették a hajót.
Mi vagy 3 hajót kilőttünk, mire az álcázott hajóikkal körül vettek, ekkor egy energiaátirányításos trükkel oldottuk meg a kijutást, és sikerült is.
Majd folytattuk a csatát a romulánokkal, ugyanis azok üldözőbe vettek... Össztüzet zúdítottunk rájuk és több hajójuk rendesen megsérült.
Végül az Admirálistól kaptam a jelentést az erősítésről, amely jött is, de ezek után szinte rögtön visszavontak minket a frontról, és hagyták hogy az űrállomás Romulán kézre jusson... Ez nem igazán tetszett nekem. Ez ellen a döntés ellen fellebbezek a Parancsnokságon, mivel a bázison segítenünk kell. Nem csak fontos stratégia pont a kvadránsban, de ha a romulánok elfoglalják, akkor megkapják amit akarnak, zsarolhatnak minket, és a Föderáció kénytelen lesz segítséget nyújtani nekik.



"...Ha kizárjuk a lehetetlent ami marad bármily valószínűtlen valószínűleg az igazság..."
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 19.49.31 | Üzenet # 33
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Uss Archer-C, Csillagidő: 477461.27
Kirk parancsnok jelentése: Kommunikációs főtiszti jelentés:

Mikor a hajóra kerültem álmomban sem gondoltam volna hogy a küldetés ennyire rizikós lesz. Egy teljes felújítás után indultunk neki a Horizon védelmére. Az Archer-C - be kell hogy lássam- egy kis hajó, de azt szokás mondani: "kicsi a bors de erős". Így hát bizakodóak voltunk. Mindenki- mint én is, természetesen- úgy gondoltuk hogy könnyű lesz megnyerni a csatát a Romulánok ellen. A csatába a végén azonban - be kell lássam- jól beletörött a fogunk. Hiába próbáltunk meg mindent a Romulánok valamiért - sejtelmem sincs miért - tudták a kódjainkat. a pajzsainkon úgy átlőttek mintha nem is lettek volna. Egy ideig azonban a Flotta így is jól bírta magát. Túl erőbe keveredtünk, és kiégett az egyik gondolánk, míg a végén - Mendelson admirális közvetlen parancsára- vissza kellett vonulnunk.
A Flottának mindenképpen kötelessége megvédeni polgárait, így azonnal javaslom az ellen intézkedéseket, és a bázis visszafoglalását.

- Jelentés vége-




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 20.19.48 | Üzenet # 34
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Horizon hat Orvosi jelentés

Orvosi jelentés:

A hónap első felében alig történt 2 megbetegedés, azok is Kardassziai influenzák voltak, amik könnyedén kigyógyíthatóak. Az influenzák után aztán jött a derűre a ború: Érkezett az értesítés hogy a Romulánok pajtikák ördögi tervet eszeltek ki, mivel senki nem akar nekik segíteni és a Horizon felé tartanak. Nem kell mondanom hogy senki sem örült ennek. Főleg én nem! Mindenki ideges volt, és félt. Gyorsan megkezdtük az emberek kitelepítését. Éreztem ahogyan az emberek félnek, rettegtek attól hogy ott maradnak majd a Romulánok martalékának. Szerencsére a L'espoir és a Vortex hamar odaérkezett, így időben ki tudtuk telepíteni a civileket. Miután azonban mindenki elment jöttek a játékosok, és fenyegetőzéssel kezdték. A kapitány nem adta egykönnyedén így megkezdődött az ostrom. Először őszintén, teljesen bepánikoltam és nem tudtam semmit sem csinálni. Aztán Nubet kapitány megkért rá hogy induljak a gépházba mert túszejtés történt és hogy árassam el a szintet ahol vanank a Romulánok sugárzással. Ezt teljesen etikátlannak tartottam és ezért meg akartam volna beszélni a dolgokat a Romulánokkal, de a tárgyalás odáig tartott hogy engem lelőttek. elvesztettem az esztméletemet, elájultam. Leállt a légzőrendszerem, így egyszer ujra kellett engem éleszteni. A helyettesem Dr. Wizard egy igazi avrázsló volt hisz tökéletes munkát végeztek Dr. Carterrel.
Most itt vagyok a gyengélkedőn és lábadozom. Szóval sokat kell pihennem még, minumum egy napot úgyhogy a jelentéssel ezzel most vége.

Orvosi jelentés vége.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 21.18.29 | Üzenet # 35
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S. Vortex
K'Ren Destrin hadnagy
Főgépész

Miután elhagytuk a Deep Space Nine-t a Zeus Hajógyárhoz mentünk átépítési célok miatt. Mikor befejeztük a munkálatokat tovább mentünk a végső célunkhoz a -Horizon 6--hoz. Ezután kitelepítést végeztünk a csata előtt. Ekkor szétváltunk és megkezdtük a támadást romulánok ellen. A csata közben egy ismeretlen lény vírust telepített a Computer-be. A lényt ezután meglógott. Szerelés közben ezután megsérültem és gyengélkedőre kerültem. Eközben sikerült kiirtani a vírust a hajón és megérkezett a felmentő sereg. Erre romulánok is erősítést hoztak, ezért véglegesen visszakellet vonulnunk a Földhöz. A -Horizon 6- védtelen maradt.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 22.56.27 | Üzenet # 36
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány jelentése. Uss Arcadia. Csillagidő: 477461.59

Az Arcadiát a Horizonhoz vezényelték hogy megvédje azt a Romulánoktól. Előtte felszereltettük a hajóra az új fegyvereket, és leteszteltük őket az aszteroida mezőn. Mikor odaértünk a Horzinhoz nagy volt a csend. Ez az a vihar előtti csend volt amit minden kapitány utálni tud. Ekkor elkezdődött a csata. Az Arcadia súlyosan megsérült és mire feleszméltünk a hajót már nyolc Romulán hajó kerítette be. Teljesen tönkre tették a hajót, nem tudtunk mozogni sem de szerencsére a Uss L'espoir közbeavatkozott és megmentett minket.
Mendelson admirális parancsára a L'espoir elvontatott minket ezek után.
- Willow Hedgett kapitányi jelentés vége. 2800. Június 17. Péntek. 23:00 -



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
MReed
Dátum: Péntek, 2011-06-17, 23.26.02 | Üzenet # 37
Az Atlantika Biztonsági és Taktikai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Reed hadnagy jelentése Uss Alantika.

Az Atlantikát a Horizonnál zajló csatába küldték. Amikor a csata elkezdődött legelőször a hajó jól tartotta magát, és később sem ért minket nagyon károsodás.
Romulánok transzponáltak be a hídra, és egy osztaggal védtem és a kapitány is drékul küzdött mikor hirtelen sötét lett és mindenki leállt a dulakodással. Mikor ujból megvilágosodtunk azoban a kapitány eltűnt a Romulán kommandóval együtt
Átvettem a parancsnokságot az Atalntikán és követtem az elrablójának szuptéri jeleit ami a Uss L'espoirhoz vezettek. A hajó háta mögött rejtezett a Romulán ami azonnal láthatóvá is tűnt. Tüzeltünk ő visszatüzelt, csata kezdődött de ő erősebbnek bizonyult hiába vetetem be a Kirk kettes kitérő manővert. A következő percben a Flotta vissza hívott minket de én a parancsot megszegve ott maradtam hogy megmenthessem Archer kapitányt.
jelentés vége.


- Malory Reed always in truble! -

Az üzenetet módosította MReed - Péntek, 2011-06-17, 23.26.18
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 14.34.33 | Üzenet # 38
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés.

Adam Cross Kapitány

USS L'espoir

Az első küldetésünk talán a Federáció egyik legnagyobb csatája volt. Miután megkaptam a Flotta új büszkeségét, a Vesta (másnéven Aventine) osztályú L'espoir-t rögtön el is indultunk a frontvonalra. Külö köszönet illeti a Tervezőket a Transztér Hajtómű és igen erős váz megépítéséért.
Az első lövések még knnyűek voltak és gyerekjátéknak tűnt az egész, de aztán kiderült hogy nem móka ez az egész. Hevesen lőni keztek. Több hajó is körbevett és messzire kerültünk a megvédeni kívánt állomástól, a Horizon 6-tól. A hajó meghajtása súlyosan sérült így nem tudtunk térre kapcso9lni és az impulzus is csak feles fokozaton működödtt. A Transztér hajtóművest szerencsére sikerült megjavítani és tudtunk közlekedni de csak transz sebességen ami igencsak megterhelte a kormányosunkat.
Amikor visszaértünk a harctérre, 8 Romulán hadihajó támadott egy Federációs hajót, a USS Arcadia-t. Sérülések árán sikerült elráncigálnunk a Romulánokat onnan és megmentettük az Arcadia-t. Nem sokkal később megjött az erősítés. Indulni akartunk egy elrabolt Kapitány-ért de eltűnt a hajó amelyik elvitte. Később ugyen visszatért és elkezdett támadni de 80 romulán hajó miatt vissza kellett vonulnunk. A Horizon-t ott kelett hagynunk, remélem nem esik bántódásuk.

Jelentés Vége.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 14.59.05 | Üzenet # 39
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Műszaki főtiszt jelentése.

A Romulánokkal való harc során súlyosan megsérült a pajzs. Ezt próbáltam javítani mikor túszul ejtettek a Romulánok. Larsen parancsnok próbált meg kiszabadítani akit azonnal le is lőttek. Ezek után semlegesítettük a Romulánokat de még ez sem volt elég így a Romulánok elfoglalták a bázist.

Műszaki főtiszti jelentés vége.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Szombat, 2011-06-18, 15.56.09 | Üzenet # 40
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitányi jelentés:
Miután átszálltam a hajómra.Találkoztam az elsőtisztemmel.Ezután kapcsolatba léptem a zászlóshajóval miközben felkészítettem a hajót a harcra,eközben a U.S.S L'espoir közeledett szkenneltük a térséget hogy megtudjuk vannak-e társai.Csak egy Arcadia nevű roncs volt mögötte,a háta mögött voltunk.Eközben elsőtisztem valatta egy hajó kapitányát akit sikerült elfogni,de ekkor közeledett az elfogott kapitány hajója,elsőtisztem felvetett pár ötletet amit én helyeseltem kiadtam az utasításokat a harcközbenre és kapcsoltba léptem a zászlós hajónkkal.Fogjunk majdnem megszökött de sikerült elkapnunk.Ezután támadtuk meg a L'espoirt.Egy cselt alkalmazott az Atlantika de mivel ismerem a hajó szerkezetét könnyen kijátszottam őket.Ezután a Föderáció meghátrált és elkezdtük elfoglalni a bázist.A Csillag Birodalom győzött!

Dicsőség a Preatornak!

Jelentés vége.



 (RS)
 
Dvaro
Dátum: Vasárnap, 2011-06-19, 08.14.41 | Üzenet # 41
A L'Shren elsőtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 146
Kitüntetések: 8
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Harcjelentés,

L'Shren elsőtisztje

Mielőtt a parancsnok átvette az irányítást a hajó felett,az én vezetésemmel harcolt az L'Shren a Föderációs erők ellen.

Az első két ellenfelet (egy Nebula egy Centaur-osztályú csillaghajót) könnyedén elpusztította a messze fölényes erejű hajónk.

Hamarosan fogadtam a leendő kapitányt,és beszámoltam neki a hajó képességeiről,lehetőségeiről,a harci helyzetről.

Ezek után már mint elsőtiszt vettem részt a harcokban (lásd:Draus Krassus jelentése).

Jelentés vége.



 (RS)
 
Chris
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 16.46.07 | Üzenet # 42
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés!
Chris kapitány jelentése.
Egyszer volt hogy a Földre amikro vissza kellet vonulni akkor volt egy megbeszélés. Sok ember volt ott.Beszélgettünk és tervezgettünk sokat...de végülis más volt az ürügy...a terv egyszerűnek látszott de nem nagyszerűnek...a terv az volt hogy hozzak még több hajót a Vulkániaktól...ez sikerült mert erősen megfogalmaztam a Vulkániaknak miért is kell...jelenleg egy javító állomáshoz tartunk...

Vége.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 18.18.14 | Üzenet # 43
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés

Adam Cross kapitány.
L'espoir

Csillagidő: 477498.9

Az volt a feladatunk, hogy kérjünk segítséget az Omar fajtól, hátha tudnak nélkülözni pár hajót.
A hajó elindult a Föld körüli pályáról. Az út során 2 új tisztemet is megismertem:
Ashley Trisdail hadnagyot és Laurenn Max zászlóst.
Minden akadály nélkül megérkeztünk az omar főbolygóhoz ahol Xylor tanácsos "üdvözölt", mitán elmodtam kérésünket, kereskedelmi kapcsolat és egy hajó megmentésért cserébe segítettek. A hajó amit meg kellett mentenünk és a támadói mind csak hologrammok voltak. gondolom tesztelni akartak hogy komolyan gondoljuk-e. Az én személyes véleményem az Omar-okról hogy olyanok mint a Ferengik. Csak a kereskedésen jár az eszük.

Jelentés vége.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
GFSmith
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 08.01.41 | Üzenet # 44
A U.S.S. L'espoir Taktikai/Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 27
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés

George Frankiln Smith
U.S.S. L'espoir


Az volt a feladatunk, hogy kérjünk segítséget az Omar fajtól, hátha tudnak nélkülözni pár hajót a Föld védelmére. Az út során 2 új tiszt is csatlakozott a gárdához: Ashley Trisdail hadnagyot és Laurenn Max zászlóst. Ezután megérkeztünk az Omar főbolygóhoz ahol Xylor tanácsos vettük fel a kpacsolatot, miután a kapitány elmondta kérésünket, kereskedelmi kapcsolat és egy hajó megmentésért cserébe segítettek. A hajó amit meg kellett mentenünk és a támadói mind csak hologrammok voltak. Valami tesztnek véltem az Omar-októl a hologarmmot.




Az űr. A legvégső határ. Ennek végtelenjét járja a L' espior csillaghajó. Feladata a különös új világok fölfedezése, új életformák, új civilizációk fölkutatása és hogy eljusson oda, ahová még senki nem merészkedett.
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 10.24.48 | Üzenet # 45
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jelentés

Frédéric Blanchard Kapitány
Vortex

Csillagidő: 477500.6

Feladatunk a Klingonok-tól való segítség kérés.
Elindultunka Klingon terletre, amikor odaértünk egy Blokád fogadott minket. Kísérő hajókkal beléphettünk a zónába. Útközben láttunk Romulán fegyverek által megsérült hajókat.
Miután megérkeztünk, lementema Quonos-ra és találkoztam a nagy tanáccsal. Kifaggattak és próbáknak állítottak elébe. Ezek után közölték hogy Sajnálják de nem segítenek.
Miután feltranszportáltam a Hajóra elindultunk hazafelé.

Jelentés Vége



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 22.01.46 | Üzenet # 46
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hajó: U.S.S. Rising.
Jelentés írója: Jonathan Gonsailes kapitány.

Jelentés:

A kómából való felébredésem után a Csillagflotta a U.S.S. Thor-ról a U.S.S. Rising nevű időhajóra helyezett át engem és a legénységemet. Az új hajón az első küldetésünk az volt, hogy vegyük fel a kapcsolatot a Xindi Nagytanáccsal és lépjünk szövetségre velük, illetve kérjünk segítséget a Horizon 6 csillagbázis visszafoglalására. A Xindi Birodalomba érve egy Vízi hajóval vettük fel a kapcsolatot, amely elkísért minket a Xindus-ra, amely a Nagytanács bolygója volt. Miután oda értünk, Shepard parancsnok, Belmore hadnagy és jómagam a U.S.S. Victory űrkomppal lementünk a bolygóra, hogy tárgyaljunk a Xindi-kkel. Shepard parancsnok a kompban várt rám, és kolléganőmre, míg mi tárgyaltunk. A tárgyalások sikeresen lezajlódtak. A Xindi nagytanács negyven öt hajót adott a megsegítésünkre. A Xindi tanács engem nevezett ki a hajóflottájuk élére, illetve a Föderáció és a Xindi Birodalom közötti összekötő szerepére. A tárgyalások befejeztével felsugároztunk a Rising-re, míg a kompot visszaküldtük a hajóra. Miután minden hajó megérkezett. Nyolcas fokozattal elindultunk a Föld felé, hogy csatlakozzunk az ottani flottához.

Jelentés vége.

Jonathan Gonsailes kapitány!



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 17.20.16 | Üzenet # 47
Csoport: Töröltek





Jelentés

Miután 105 hajóval megérkeztünk a Földhöz. Nem sokkal később elindultunk a bázishoz 35 hajóval.
70 hajót a Földnél hagytunk. Elindultunk a többi hajóval a bázishoz ahol már a Romulánok és a Gömbépítők vártak minket.
Ezután egymásnak támadt a két flotta . A Romulánok rögtön ránkeresztették az öngyilkos hajóikat amik nagy károkat okoztak. A Gömbépítők is megtámadtak minket és tönkretették rendszereinket. Utána megjelentek a Vulkáni project hajók amikről kiderült,hogy nagyerejű robbanó anyagot szállítottak amit ott akartak kipróbálni. Romulánok rájuk lőttek , a hajó megsérült. Én hajómra transzportáltam a Vulkániakat ellátuk sérüléseiket miután aggódtak a hajóikért vissza engedtük őket. Vissza tértünk a csatába. 5 hajónk megsemmisült. Smith kapitány az Enterprise J-ről bejelentette,hogy tárgyalni próbálnak a Romulánokkal, és az összes hajó a Földhöz tart.

Hugh
424-es unimátrix vezetője.
 (AT)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 18.33.34 | Üzenet # 48
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Árnyak homályában. 2. Fejezet.

Jelentés

U.S.S. L'espoir

Az elején, rajban repültünk a többi hajóval, de mivel ey jukat lőttek a formációba így szét kellett válnia az alakzatnak.
Sajnos pont a Vesta osztály erősségeit nem tudtuk kihasználni a rajban így logikusan történt hogy szét kellett válnia a rajnak.
Nagy volt a túlerő. Sok kis vadászgép volt amik közül jópára kamikaze-ét játszott és a hajóba fúródott. Majd egy hatalmas D'Rex tipusu hajó került közel hozzánk és újabb öngyilkoz vadászokat indított amíg közel nem kerültünk hozz és kilőttük de az egyik galaxy osztályu hajóba ütkzött és mindkettő megsemmisült. Gyorsan elmentünk onnan mert hatalmas roncsmező keletkezett. Közben 2 romulán hajó üldözésbe vett minket. Egy vészjelzést kaptunk egy Celestial-tól, odasiettünk és minden Romulán hajóba 3 torpedót eresztettünk, mire 5 hajó üldözni kezdett minket. Ekkor az Archer módszert továbbfejlesztve kiiktattuk őket. Ám ekkor jöttek a Gömbépítők és ránktámadtak a romulánokkal együtt. a USS Montgomery halad el előttünk é egy torpedó célba veszi ami nem őket hanem minket kezd el támadni, de egy ismeretlen álcázott hajó felfogja a torpedót majd visszalép az álcába. Ezután Tüzelni kezdünk de hamarosan lefújják a harcot és elindulunk hazafelé.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Hétfő, 2011-07-25, 18.34.14
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 18.34.47 | Üzenet # 49
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Árnyak homályában. 2. Fejezet.

Jelentés

U.S.S. Vortex

Mindjárt a harc kezdetén megsemmisül az egyik Saladin osztály hajó aminek a roncsai a Vortexbe zuhannak.
Miután kilépünk az alakzatból, egyre jobban roncsolódik a hajó és szinte a harc további részét alig működő pajzsal kellett túlélnünk. Kis idő mulva egy Vulkáni Project hajó felrobban és sugárzás lepi el a területet.

Sajnos nem sokkal később vissza kellett vonulnunk mivel a hajó annyira sérült hogy csak többet ártottunk volna ha ott maradunk.Ráadásul hamarosan le is fújták a csatt és elindultunk haza.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Chris
Dátum: Hétfő, 2011-07-25, 18.39.53 | Üzenet # 50
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
U.S.S Enterprise-F
Tárgy:Chris Oveido jelentése a harcok állapotának minősítéséről
Cél:Admirilitás/Flotta parancsnokság

Amint beértünk a háborús részbe, a legénységemmel és jómagammal együtt nagy károkat szenvedtünk el,több hajója is a mi támadó flottánknak elveszett de tartottuk magunkat túl erőben voltunk de a Romulánok nem vonultak vissza a bázis amit védtünk állapotáról nem sokat tudtam meg,még azts em hogy egyentalán él -e valaki ott vagy mint ott haltak-e meg.
Később a Federáció vissza rántott minket így a mentő akció feledésbe merült és nyitott béke tárgyalásba kezdtünk,kezdett a Federáció.

Jelentés vége és bezár.
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » "Beszélgető" » JELENTÉSEK (Ha a Mesélő kér)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: