Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás, Storyteller, Daniels, Mozgató  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Jelenlegi küldetés » ' " Felemelkedés és bukás" (" Végső leszámolás ")
' " Felemelkedés és bukás"
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2015-07-19, 16.30.16 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
 
" Felemelkedés és bukás"
 


Előzmények lásd: " A szövetség" c. küldetésben

A Szövetség és a hozzá csatlakozott erők összefognak közösen hogy végső csapást mérjenek a Querreriaiak anyabolygójára, hogy ezzel véget vessenek az intergalaktikus háborúnak mely már több mint 2 éve dúl a galaxisban. 
Hutchinson admirális, A Uss Atheos-szal, és a  zászlóshajóval az Enterprise-J vezetésével elindul az első és a második hadtest csillagidő 480546.78 kor hogy véghez vigyék azt, amit eddig mind lehetetlennek hittek. 

( A küldetést én és Mozgató fogjuk vezetni felváltva, a küldetés közösen én és Mozgató találtuk ki és fogalmaztuk meg )

Megjegyzés: 

Amint vége lesz a fórumon pár küldetésnek ez a küldetés el fog kezdődni. Mivel ez a küldetés a fórum történetének egyik meghatározó, történet befejező része ezért kérdés nélkül az összes hajó benne fog szerepelni, így jelentkezni sem kell hozzá.
Ha valakinek van bármiféle kérése vagy kérdése az ez esetben írhat nekem vagy Mozgatónak privátot.

Hozzáadva (2015-07-19, 15.20.11)
---------------------------------------------
Enterprise kezdésije

Hozzáadva (2015-07-19, 15.52.29)
---------------------------------------------
Horizon hat Kezdésije

Hozzáadva (2015-07-19, 16.30.16)
---------------------------------------------
Royal kezdésije




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Jelenlegi küldetés » ' " Felemelkedés és bukás" (" Végső leszámolás ")
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: