Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Föld bolygó
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-11-06, 19.38.57 | Üzenet # 101
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Sajnos nem! -ekkor jut eszembe hogy milyen modortalan vagyok, bár nem olyannak néz ki akinek segítség kell de azért megkérdezem.
-Segítsek hozni a felettébb nehéz csomagjait?-kérdem meg tőle és remélem hogy nem szemöldök felhúzással reagál mert nem épp kedvencem mióta egy Vulcan-i akadémi társam minden szavamra felhúzta a szemöldökét....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Hétfő, 2011-11-07, 21.36.03 | Üzenet # 102
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Cross megáll és megkérdi hogy segítsen-e cipekedni. Chad gyorsan megcsóválja a fejét, össze- vissza álló hajszállai így még jobban az égnek meredeznek.
- Nem, kösz. - Szögezi le. Még csak az kellene neki! Így is az egész társaság hülyének nézi az állítólagos kőkorszaki módszerei miatt, nem kell neki még ez is.

Nagyot sóhajt ahogy leér a lépcsőről, majd bevárja Crosst és vele együtt kezd el előre lépkedni, jó lassan. Már most látszódik a régészből hogy nincsen valami jó formában. Sápadt az arca és nagy levegőket vesz. Persze - mint miníg úgy most is- próbálja ezt elrejteni a kapitánytól, nehogy gyengének nézzék.
A kisebbségi komplexus csak egy volt a szokatlan viselkedései közül...
- Ha a komphoz érünk ott válaszolok minden kérdésére. - Szól Adamhez miközben ruganyos lépteit gyorsabbra veszi. - Ápropó, hol kompolt... úgy értem parkolt? - Kérdezi.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-11-07, 22.01.10 | Üzenet # 103
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kérdésemre elég flegmán de kissé zavartan. Válaszol. -"Nem kössz" -válaszolja.
-Hát, ő se egy túlzottan baráti ember, vagy csak én vagyok ennyire merev? -gondolom magamban majd a fickó a lépcsőn, és eléggé nyúzottnak látszik, amit rejteni próbálna de Kapitányként könnyen észreveszem a feszültséget bárkin.

-Öööhhh hol is? -teszem fel viccelődve a kérdést hogy oldjam kissé a feszültségét- Áh megvan, a következő sarok mögött... -közben a mindenkit megmosolyogtató arcomat veszem elő...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Kedd, 2011-11-08, 14.59.35 | Üzenet # 104
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Chad a kapitány arcára néz és halovány mosoly jelenik meg az arcán.
Kedves embernek tűnik. - Gondolja magában. - Remélem még barátok lehetünk, és az előttünk álló út alkalmából képes lesz majd megszokni a néha elég idegölő modoromat... - Amint ezeket gondolja magában biccent egyet.
- Akkor menjünk. - Szól.
Ketten indulnak el a sétálóutcában. Hűvös szellő fut végig az arcukon, végre felfrissíti egy kicsit a fülledt levegőt. Hatalmas fák állnak jobbról és balról végig az úton.
A régésznek kezd jobb kedve lenni, és mosolyogva néz az őt követő kapitányra.
- Szép időnk van. - Mondja a férfi. - Remélem a Bajoron is ilyen idő lesz... Azt tényleg nem közölték önnel hogy oda fogunk menni? - Kérdezi.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-11-08, 17.58.06 | Üzenet # 105
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre kezd egy kicsit jobb kedve lenni, remélem azért vidámabb lesz a hátralevő úton...

Egy szép részen megyünk keresztül ahol kellemes szellő fújogál és szép fákkal van kitöltve az út üressége.

-Igen, szép.. -ekkor végre kapok valami információt- Bajor? Nekem csak annyit üzentek hogy arra mennyünk. Hát ezek az Emberek! -sóhajtok fel...

Lassan meglátom a nem is olyan távolban a kompot. -Az lesz ott- mondom gyorsan. Frissen lett polírozva így szépeny csillogott a fényben...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Kedd, 2011-11-08, 22.43.29 | Üzenet # 106
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Chad amikor végre megpillantja az űrkompot elmosolyodik.
Igen- Gondolja a férfi magában - Ez lehet minden kínjának a megoldása: Végre felmenni az űrben. Ott legalább nincs annyi ember mint a városban. Chad most már vigyorog mint a vadalma. Belép a kompba, helyet foglal és izgatottan vár Crossra.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2011-11-09, 17.22.31 | Üzenet # 107
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre odaérünk a komphoz és már indulhatunk is. Kissé meglep, mily gyorsan ül le az újonnan megismert Chad, de meg tudom érteni. én is jobban szeretek az űrbel lenni, tekintve hogy életem nagy részét ott töltöttem...

Belépek a kompba ami elég kicsi, sajna csak ez volt szabad a hajón így ezt kellett elhoznom. Na de sebaj, legalább gyors.

-Kapaszkodjon! Felszállunk. -mondom miközben beindítom a hajtóművet és a gravitáció kiegyenlítőt, leszálló talpak be és indulhatunk is az atmosféra határa felé... A hajó nem messze vár ránk. Ahányszor meglátom eme kecses hajótestet, elszállnak gondjaim és elig várom hogy fedélzetére léphessek...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kicz
Dátum: Péntek, 2011-11-11, 17.28.08 | Üzenet # 108
USS Archer-D Archelógusa
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Kapaszkodjon!" - Szól hangosan Cross kapitány.
Chad megvonja a vállát és vigyorogva belekapaszkodik az előtte lévő széktámlába. Fantáziája már jóval nem a kompon, Crosson vagy magán a L'Espoiron kering: Sokkal inkább lenne már a Bajoron.
A felvidéken. Ott, ahol vár rá valami: AZ elveszett templom ahogyan ő hívja.

A komp e közben már egyre magasabban és magasabban jár: épp beérnek a sztratoszférába mikor a férfi beszélni kezd, és megtöri az ideiglenesen beállt csendet.
- Szóval! - Kezd bele a történetbe a férfi, és Crossra néz, megpróbálja elkapni a pillantását ami hol őrá hol a kompra néz. - Az egészre körübelül egy fél évvel ezelőtt jöttem rá. - Szól. Magas hangja visszhangzik a kis helyiségben. - Tudja én nem csak régészprofesszor de nyelvész is vagyok... egy ősi Bajori szöveget fordítottam. A szöveg egy kőtáblán volt. Nos, a kőtáblát valamilyen kis boltban találtam a Ferengináron. Ne kérdezze hogy az mit keresett ott, mert nem tudom. Egy vagyonba került, nagy szerencse hogy a menyasszonyom nem tudta meg.. nah mind egy. - Vigyorodik közben el. - A lényeg az hogy a kőtábla egy sírfelirat volt: " Eltávozott lelkem tehát itt nyugodik hol a hamu megalvadik." És tudja, bármilyen furcsa is de ez volt benne az ami megragadott, ami miatt elkezdtem gondolkodni igazán. Ugyanis a Bajoriak szerint az "Elveszett templom, hol Thelamaya alszik, a hamuban megadatik." Szóval biztos voltam benne hogy a tábla az Eveszett templomból való... Sok évnyi kutatás után jöttem csak rá hogy körübelül hol is lehet, és még több időbe telt beszereznem a megfelelő engedélyeket.. Azta! - Szól a férfi ahogyan megpillantja a L'Espoir hatalmas hajó testét.
- Már láttam hasonló hajót. - Szól bambulva. - Excelsior hajó osztály? - Kérdi a kapitánytól. Hangja elcsodálkozott és lenyűgözött.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2011-11-13, 14.11.26 | Üzenet # 109
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy hallgatom, kezdem kapizsgálni miért is kellettem én erre az útra.
Amint közelebb érünk, Chad megpillantja végre a hajót. A büszkeségemet. a U.S.S. L'espoir-t.
Amint a következő mondatához ér, én hátrafordulok és ideges arccal nézek rá. -Nem. Vesta osztály. Egy kicsit fiatalabb nála. A Leggyorsabb hajó a Federációban. 2 térhajtómű maggal, 35db Phaser-el, és dupla szerkezeti integritás mezővel. -magyarázom neki, remélve hogy nem érti.
-Kapaszkodjon, mindjárt leszállunk.

Komm:
-Silverstone komp a L'espoir-nak. Leszállási engedély kérünk.
**Engedély megadva! -válaszolnak a hajóról és megkezdjük a leparkolást a hajó hatalmas hangárjába.

Folyt: L'espoir Hangár

Hozzáadva (2011-11-13, 14.11.26)
---------------------------------------------

A múlt sötét titka


Szép Szerda reggel volt, koránt sem szép történésekkel. Legutóbbi értesüléseink szerint, csak roncs mező maradt a Poison állomásból. A Hajók darabjai pedig szétszóródva az űrben sodródnak.

Az idő szép volt az eseményekhez képest, meleg volt de egy kis hűvös szellő nyugtatta a fáradt és aggódó emberek bőrét. Odaértem a parancsnoksághoz és leültem a Parkban. Györnyörű volt bár nem nagyon tudtam rá figyelni. Két kapitánnyal, Kirk és Destrin kapitánnyal kellett találkoznom. Egyenlőre ennyi segítséget kaptam a parancsnokságtól. -Miért pont engem szúrtak ki, a legtávolabb hajózó Kapitányt!? -morogtam magamban. -Reméltem, jó vége lesz az eseményeknek.
Csak ültem és vártam mikor érkeznek kollégáim...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Vasárnap, 2011-11-13, 14.01.41
 (HU)
 
-Destrin-
Dátum: Vasárnap, 2011-11-13, 22.30.03 | Üzenet # 110
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Destrin sietve lépkedett előre parkon hosszan átnyúló macskaköves úton ami egyenesen a Flotta Parancsnokság főépületének irányába futott. Az újdonsült kapitány eléggé sietett, hiszen a Nagyon sürgős ügyről volt szó, csak azt nem tudta pontosan miről. A nagy felfordulásban még az új hajóján se tudót végig nézni, ugyanis a Horizon-6 csillagbázis óta vívott csata óta megállása nem volt és mikor végre egy kicsit pihenhetett volna megint feladatot kapott. Csak annyit tudót, hogy Cross kapitányt kell keresnie aki már a parkban várja és ő majd eligazítást tart a jelenlegi helyzetről.
- Hogy bújhat így el valaki egy út melletti kis fenyő ligetben -mormogta fél hangosan miközben nem volt senki hallótávolságban - Lassan fél órája találkoznom kellet volna már vele, de sehol nincs már!
Amint ez kimondta az egyik padon meg is pillantotta Cross Kapitányt amint látványosan valakire várt.
- Jó napot! K'Ren Destrin a U.S.S. Stonebridge kapitánya vagyok! Ön bizonyára Adam Cross kapitány akit keresek! - mondta az egyik kapitány a másiknak miközben a kezét nyújtotta a férfinak.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Hétfő, 2011-11-14, 13.41.11 | Üzenet # 111
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Aznap épp a szokás szerinti Bajori körutunkon kellett volna lennünk. A Csillagflotta nemrég egyre jobban félni kezdett egy bizonyos Qverreriai fajtól, így az Archer volt olyan szerencsés hogy a BAjor-szektor védelmét kapja- vagyis őrködését. Ugyanis egy véletlen invázió bekövetkeztével a hajóm - bármilyen gyönyörű is volt- de nem nagyon tudta volna megvédeni a Bajoriakat.
Nagyon meglepett hogy épp a KAy akarja hogy az én hajóm "őrködjön". Úgy éreztem magamat mintha mi lennénk az őrszem, valamiféle szentinel, elátkozva és örökké a BAjor körül.
És ekkor - mint valamiféle csettintésre - bekövetkeztek a dolgok.
A Földre hívtak vissza, mondván fontos ügy, és siessenek. Nem volt hozzá kedvem, de legalább kibillentett a minden napi rutinból.

Ahogy leszálltam a VIctory űrkomppal, máris a park felé iramodtam.
Ha nem lett volna ennyire sürgős a helyzet, valószínűleg benéztem volna a közelben lévő " Kapitány ételbárba", vagy leálltam volna beszélgetni a kis patak felett átívelő hídnál az öreg kertész hologrammjával- de most semmire nem volt időm.
Cross kapitány, vele kellett találkoznom. A férfit már az események előtt megismertem; volt hozzá szerencsém a Uss Vortexen, abban az elbűvölő két napban. Nem mondom vonzott valami a kapitányhoz. Talán a megjelenése- talán a humoros lendülete- talán mindkettő.
Már alig vártam hogy megpillantsam azt az arcot... És hamarosan ott is volt.
K'ren Destrin kapitánnyal beszélgetett épp.
- Üdvözlet uraim. - Mosolyodtam el a két férfi előtt megállva.
- Denise Kirk, de Cross kapitány ezt már tudja. - Hatalmas vigyorral az arcomon álltam ott, karjaimat csípőre téve, majd gyorsan elkomorodtam.
A helyzet nem adott okott a vigyorra- csupán Cross jelenléte, a számomra.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2011-11-14, 14.01.31 | Üzenet # 112
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp gondolkodtam ezen iróniuksan szép napon miközben a parkban ültem. Hírtelen egy kapitánynak tűnő valaki bukkant fel a láthatáraon. Felálltam és amikor közelebb jött bebizonyosodott hogy tényleg egy kapitányról van szó am az arcát, pont a háta mögül sötő nap miatt nem láttam. Közelebb lépett és mingyárt felismerhetőbb volt.
A Férfi a kezét nyujtotta kézfogásra, rögtön én is viszonoztam és bemutatkoztam. Üdvözöm, Adam Cross vagyok, a L'espoir-ról. Hogy van ma kapitány?-kérdezem amikor egy ismerős arc tűnik fel ismét a reggeli fényáradatban. Denise az, találkoztam vele a Vortexen.
-Áh, Kirk kapitány. öröm ön viszont látni, bár ne ebben a formában találkoztunk volna. Jaj, de modortalan vagyok. Ő itt Destrin kapitány, a Stonebride-ről. Rész vesz a mi kis akciónkban.-magyarázom miközben egyfolytában a rémül vészhívások hangjai jutnak eszembe.

-Na tehát -kezdem el és mutatok a pad felé hogy üljünk le- gondolom hallottak valami a, csak Pluto Incidens-nek nevezett ügyről ami kábé, Földi idő szerint tegnap 14 óra felé jelent meg a legkülső bolygónknál. Kábé 10, Nagy valószínüséggel féregjáraton átjövő idegen eredetű hajó kezdett el számunkra ismeretlen okokból tüzelni egymásra és a Poison állomásra. Két órávalkésőbb, már csak roncsmező maradt a telejuggatott Poison állomásból. Mindenki meghalt. A parancsnokság azt adta feladatul, hogy derítsük ki, kik ők és mit keresnek itt.

-Kérdés van?-teszem fel a kérdést, az eléggé elborzadt ábrázatú kapitány társaimnak.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
-Destrin-
Dátum: Hétfő, 2011-11-14, 17.55.53 | Üzenet # 113
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint Cross kapitány utolsó szava elhangzott Destrin fejében már meg is fogalmazódott a kérdés és már ki is jöttek a szavak a száján:
- Cross kapitány azt akarja mondani, hogy egy féregjáraton át jöttek a csillagrendszerbe. Szóval, ha jól tudom a Naprendszerbe nincs egy darab féreglyuk se, ami azt jelenti egy mesterséges féreglyukon átjöttek és az azt feltételezi bennem, hogy nagy valószínűséggel ők maguk is hozták létre a járatot ugyebár. Na szóval miért éppen Plútónál jöttek ki a normál térbe mikor akár Földtől néhány százezer kilométerre is megtehették volna és könnyen leverhették volna védelmet és már is a Föld védtelen lett volna? Én úgy hiszem ez figyelem felkeltés amivel egyre több hajót hoznak a rendszerbe és egyre jobban megnehezítik a dolgukat. Talán éppen ez a céljuk, hogy sok hajót idecsaljanak és valami csodafegyverrel pillanatok alatt megsemmisítésék az egész rendszert a hajókkal együtt. Meg még valami! Azon kívül, hogy megtámadtak minket tudunk valamit róluk, mert ez így édes kevés kapitány?



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 19.04.08 | Üzenet # 114
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- És vajon miért támadták meg a bázisunkat? - Kérdeztem miközben hol az egyik hol a másik kapitányra vetődött pillantásom. - Azon a bázison ha jól tudom semmilyen fontos dolog nem volt... Se fontos ércek, se fontos tervek se semmi. Ez nem támadás, ez provokáció és méghozzá kimondottan ellenünk irányuló.. mert azt nem hinném, nekem mondhatnak bármit, de azt nem hinném hogy csak véletlenül lőttek bele a bázisba. Véletlenek nincsenek. - Fejeztem be a mondatot, és karba tettem a kezeimet. " Bárkik is legyenek ezek, biztosan fejlettek és valószínűleg okkal tettek mindent." - Futottam magamban egy röpke esztme futtatást.
- Amúgy a másik meg az, hogy hova tűntek? - Kérdeztem miközben homlok ráncolva újból a gondolataimba merültem.
" Ennek így semmi értelme..."




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 19.17.25 | Üzenet # 115
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nézek meglepődött arcal Kapitány társaimra. Tényleg nagyon reggel van még.
-Először is. Nem támadtak minket közvetlenül. Féregjáratok, nem csak mesterségesek vagy természetesek lehetnek. Véletlenül, valami nagy energia robbanás is előidézheti őket.
-Másodszor. Ügyet se vetettek ránk. Érkeztek felvételek az állomás elpusztulása előtt a helyzetről és nagyon úgy tűnik csak egymásra tüzelnek a hajók. Egy napja lövöldöztek még egymásra, de szinte el se találták egymást. A vadászgépeik elfogytak, és csak az ágyúk működnek.
-Pillanatnyilag, a Charon mögött van a hajók egy része, a másik a Nix és a Hydra között várakozik. (NIX és HYDRA: 2. és 3. holdja a Pluton-nak). Elfogott adásaikat tekintve, valószínüleg azt se tudják, hogy hol vannak. Észre se vatték az éppen mellettük elhaladó szállító hajót ami véletlenül odatévedt. -magyarázom és remélem hogy végre tisztáztam a kérdést...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
-Destrin-
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 20.12.08 | Üzenet # 116
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy pillanatra elgondolkozott a bajori tiszt majd folytatta is mondanivalóját.
- Teljesen véletlenül keveredtek volna vagy csak valami hadi csel lenne? Talán éppen egy galaxis túl oldalán lévő háborúból egy anomálián keresztül estek ki itt, de az is lehet, hogy célzott támadás. Ebben az esetben viszont, nem ellentámadást, ha nem kapcsolatot kell létesíteni velük, hogy biztosan megtudjuk szándékaikat. Szóval ez lenne a feladtunk Cross kapitány?



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szerda, 2011-11-16, 16.13.37 | Üzenet # 117
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy hallgatom a jóképű Cross kapitány szavait gondolataim újból elcsellengenek.
" Ha most itt lenne Chad biztosan azt mondaná hogy mi mind megőrültünk." - Gondoltam magamban. - " Ugyanis ha ezek ellenségesek nekünk mind végünk lesz..."
aztán Destrin kapitány kezdett el beszélni. A Bajroi tiszt szavai újabb gondolatokat vetettek fel a fejemben:
" Most arra gondol hogy teljesen ártatlanok? Nah azt én ugyan nem hinném! "
- Igen, szerintem is körül kellene néznünk, habár még egy kérdésre közel sem kaptam választ. A hajók amik kiléptek az "anomáriából"... hol vannak most? Hol tartózkodnak jelenleg? -Kérdeztem.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2011-11-16, 17.03.01 | Üzenet # 118
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Az alapján, hogy egymásra lövöldöztek már a kilépéskor, igen, valószínüleg háború dúl náluk. Sajnos nem tudtunk meg sokat róluk. A feladatunk konkrétan hogy felvegyük a kapcsolatot és valahogy lerendezzük az ügyet- felsóhajtok majd Kirk kapitány kérdését hallva nagyon meglepődöm.
-Ahogy a előbb mondtam, az egyik felük a Charon mögött, a másik a Nix és a Hydra között van. A Pluto 2 ellenkeő oldalán.
-Támadni aligha akarnak, sőt. A letapogatások alapján, nem is tudnának. Érzékelőik nem működnek. Mint említettem kevés adatunk van.-magyaráom majd ásítok egyett fáradtságomban hisz egész éjjel egy semhúnyásnyit se aludtam mert minden elérhető adatot át kellett néznem.
-Nagy valószínüséggel egy nem rég megismert fajhoz lehet közük a hajók formája alapján, viszont sokkal régebbinek tünnek. És ők senkivel sincsenek hadban, főleg nem egymással...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
-Destrin-
Dátum: Szerda, 2011-11-16, 19.00.45 | Üzenet # 119
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Értem Cross kapitány, de melyikkel fogjuk felvenni a kapcsolatot? Nem tudjuk melyik féllel érdemes? Szóval ezért hívtak minket, mert egyszerre akarják az összes flottával felvenni a kapcsolatot és ezért hívtak engem és Kirk kapitányt és engem is ide? Stonebridge, L'espior és Archer-D is egyszerre fog kapcsolatot létesíteni, ha jól értelmezem? Ki kell deríteni kik ők, honnan jönnek, és miért háborúznak. Ha ezt kiderítjük akkor el is kezdhettük velük akár tárgyalásokat. Én úgy hiszem, hogy Plútót nem is támadás érte ha nem a harcmező közepén találta, csak úgy magát. A Stonebridge órákon belül indulásra kész, szóval felőlem indulhatunk kapitányok!


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Péntek, 2011-11-18, 15.06.29 | Üzenet # 120
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben hallgattam, és figyeltem a két férfi viselkedését és beszélgetését egyik lábamról a másikra álltam. Soha nem kellett még senkire sem lőnöm a hajómmal töltött időm alatt. Az előző hajóm, a Uss Saladin azzal már kénytelen voltam tüzet nyitni az ellenségre, de csakis önvédelemből. Csak remélni mertem hogy ezen - ezen az igencsak veszélyesnek ígérkező küldetésen - nem lesz majd szükségem a hatalmas csillaghajóm torpedókészleteire.

Nem voltam olyan tapasztalt kapitány -sajnos- mint Cross vagy Destrin. Egy cseppet sem... csupán négy évnyi két évnyi tapasztalatom volt a Uss Saladinnal, és most úgy körübelűl négy hónapja kaptam az Archert a parancsnokságom alá. Ezért - csupán- csak feltevésekkel és elméletekkel szolgálhattam, semmi többel. Különben sem voltam jó ezekben a témákban, a felderítés és a diplomácia volt az én asztalom.

Ezért, amikor a Bajori kapitány kinyilvánította a véleményét én csak álltam és biccentettem egyet; szőke hajam a szemembe lógott. Gyorsan kisöpörtem azt, és hozzátettem egy igencsak rövid mondatot.
- Nos, ha erről van szó, Az Archer készen van. - " Habár nem nagyon értem hogy miért pont minket rángattak ide a Bajorról." - Tettem hozzá. Képzeleteimben újból ott voltunk, békében csak a szokásos járőrözésünk keretein belül. Oh, de lettem volna már ott.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2011-11-18, 15.27.03 | Üzenet # 121
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felvigyorodtam hogy végre tisztáztuk a körülményeket. -Igen, nekünk kell felvenni a kapcsolatot. Reméljük egyszerűen fog menni. Az Archer, a Stonebridge és a L'espoir, méreteik ellenére fürge hajók, így alkalmasak egy ilyen küldetésre.
-A parancs, része hogy a Nix és a Hydra közti, a továbbiakban Alpha oldallal vegyük fel először a kapcsolatot, mert ők vannak nayobb épségben, előbb észrevennék hogy a Béta oldallal tárgyalunk mert a Bétáktól egyáltalán nem fogunk érzékelő jeleket. Tudom, nem épp igazságos, de T'Ren Admirális szerint, így logikus.
Ekkor megálltam egy pillanatra és elgondolkoztam -Hogy én hogy utálom a Vulcan-i logikát- gondoltam magamban majd folytattam.
-Szóval, megértették a feladatot? Esetleg kérdés? Ha nincs akkor jöjjenek a hajóikkal az Utopia Planetia hajógyárhoz, ott feltöltenek minden fontos infót a hajók memóriájába és indulhatunk is. -mondtam már késülődve a Komphoz, mivel nem kedvencem a transzporter.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
-Destrin-
Dátum: Péntek, 2011-11-18, 16.10.18 | Üzenet # 122
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Felőlem indulhatunk, Cross kapitány. A Stonebridge nem sokára útra kész és az után azonnal indulhatunk, de legénység egy része csak holnap érkezik a hajógyárba szóval elképzelhető, hogy komoly légyszám hiánnyal kell majd megküzdenünk, ha nem halasztjuk el az utat. Viszont nem hiszem, hogy ez hátráltatná a küldetés addig, amíg nem kell csatába keverednünk. Igaz, hogy a hajó viszonylag öreg, de ha kész lesz minden akkor, jobb lesz, mint újkorában az új fejlesztések miatt. De most már lassan elég a csevegésből, mert, ha nem indulunk akkor a hajóink nélkülünk is elindulnak. Szóval siessünk! Esetleg önnek valami kérdése Kirk kapitány?


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Kedd, 2011-11-22, 15.22.13 | Üzenet # 123
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hallgatok, és már legszívesebben "otthon" lennénk hogy túleshessünk ezen.
" Ne feledd: türelem, rózsát terem." - Apám szavai jutottak erről eszembe, így gyorsan karba tettem a kezeimet és megcsóváltam a fejemet.
A küldetés elég világos volt; és valószínűleg nehéz is. Hiszen egy ismeretlen fajjal felvenni a kapcsolatot, akik ráadásképp lehet hogy ellenségesek igencsak szokatlan feladatai közé esett a Csillagflottának.
vajuk meg őszintén: a nagyobb területeket, a fajok többségét már mind-mindd ismerte a flotta. Manapság már nem létezett olyan hogy "ismeretlen faj" vagy nem hangozz el olyan mondat hogy " Nem értem mit beszélnek"... Különlegesnek érezhettem magamat a másik két kapitánnyal hogy lehetőségünk adódott egy hasonlóra.
Mert ez egy különleges eset is volt- és valószínűleg ezt mind tudtuk.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2011-11-26, 20.46.08 | Üzenet # 124
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Látom hogy már mindenki menne így...
-Ha minden érthető akkor találkozzunk pár óra mulva az Utopia Planetia hajógyár bárjánál...
-Akkor viszlát ott. -elindulok a komphoz de lassan hogy ha kell utolérjenek...

Hozzáadva (2011-11-26, 20.46.08)
---------------------------------------------
Miközbe megyek, és visszanézek, azt látom hogy Destrin kapitány felsugároz.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Szombat, 2011-12-03, 13.37.06 | Üzenet # 125
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben egy gyors szóváltás után a Bajori kapitány eltűnt én halkan követtem Cross kapitányt lefele a kis köves úton.
Egy pillanatra elmerengtem az árnyas fák tövében üldögélő akademistákon.
" Oh azok a szép idők.'" - Gondoltam magamban. - " És milyen hamar eltűntek... " - Megcsóváltam a fejemet, majd lemaradva így szóltam.
- Ott majd találkozunk Cross kapitány. A bárnál. - A kommunikációs jelvényemre ütöttem és hangosan szóltam bele:
- Kirk az Archernek. Felsugárzás. Energiát. - Hangomból tisztán hallatszódott a feszültség.
Egy hosszú pillantást vetettem még a másik hajó kapitányára, és a körülötte lévő gyönyörű parkra majd minden eltűnt.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-03-16, 21.13.22 | Üzenet # 126
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben látom, hogy Kirk kapitány is egy fénycsóva kiséretében dematerializálódik, lassan de határozottan elindulok a komp felé. Utoljára megcsodálom a parkot majd beszállok és elindulok a hajóra.

Folyt-> L'espoir: Híd

Hozzáadva (2012-03-16, 21.13.22)
---------------------------------------------

Section OMEGA - A Jupiter Incidens


Lesugárzok a tisztjeimmel, Ruby-val és James-el. Reméljük nem lesz túl veszélyes ez a küldteés mert egy szép nyugodt hétre készültün.
A Park mint mindig gyönyörű. Zöldek a fák, virág illat minden fele. Egyetlen dolog ami bezavar a képbe, a Parancsnokság hatalmas épülete. Nem semmi. Nem a legnagyobb, de így is hatalmas épület.
Nem egyenruhába jöttem, szokásomhoz híven és egy napszemüveget is hoztam. Nem jó ha az embert elvakítja a nap.
Elindulok az egyik pad felé és várom hogy a többiek is jöjjenek. Leülök és a távolban egy illető jön felénk. Máskor nem tűnne fel így, de most épp rajtunk kívül nincs más a látóhatáron. Nemigen foglalkozok az illetővel, mivel akárki lehet, de azért foglalkoztat a dolog hogy az Admirális jelezte hogy lesz segítőnk. Vajon milyen ember? Ember egyáltalán? Nő, férfi? Van külömbség, mivel máshogy kell minden variációhoz hozzáállni. Ahogy kicsit közelebb ér, látom hogy ő sincs egyenruhában így mindjárt elhatározom hogy Ő nem lehet az akiről az Admirális beszélt.

-Szép az időnk nemde? -szólok oda az épp a padhoz érő Ruby-nak és James-nek. -Vajon lesz egyszer egy kis szabadidőnk hogy ne a hajón keljen üldögélnünk? -kérdeztem majd hátrahajtottam a fejem és csak néztem az eget.

-Vajon miféle hajók járkálhatnak itt, ha még azt sem tudjuk kik ők? Elvégre ez a mi naprendszerünk. Bírom hogy az Admirálisok sosem álrulnak el mindent. Mindig van valami amiről elfelejtenek beszélni. -mondogatom magamban. Biztos hülyének néznek.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Péntek, 2012-03-16, 21.14.06
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2012-03-16, 22.37.13 | Üzenet # 127
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Föld.
Mindig is az a hely volt amit imádtam, és az ahol életem nagy részét leértem. Habár csillaghajó- gyerek voltam a Földet tekintettem otthonomnak. A nyaralómat Angliában vagy éppen a kis hajlékomat nem messze az Akadémia mellől.
De ez a nap nem az volt amikor vissza köszönhettem oda. Habár tudtam hogy valószínűleg egy fontos ügy miatt érkezünk ide, én ezt is már egy afféle kis kiruccanásnak, kirándulásnak tartottam.

Még mielőtt elindultunk volna ide, megbeszéltem a kapitánnyal hogy kutyámat Daveit magammal hozhassam.
" Már nagyon régóta nem járt az igazi Földön.. mindig csak a holo-Föld és ugyebár az nem túl izgalmas egy maga fajta kutyusnak." - Gondoltam magamban.
Így hát egy rövid, szellős kis fehér nyári ruhában, Daveivel magam mellett léptem a kapitányom mellé.
- Igen, gyönyörű nap. - Mosolyodtam rá.
" Milyen laza csapat vagyunk.. remélem akivel találkozunk nem fogja letépni a fejünket ezért." - Gondoltam magam majd Jamesre néztem aki ma is a megszokottan nyugodtnak tűnt.
Vettem egy nagy levegőt a friss levegőből és megsimogattam Davei fejét.
" Bárcsak egy heti kimenőt kapnánk." - Tettem hozzá gondolataimhoz.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 00.23.49 | Üzenet # 128
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem kedvelem a transzportereket de azt használtuk mint mindig úgy most is. Ezt a számomra persze negatív dolgot kárpótolta a park kellemes látványa. Régen voltam már itt nagyon régen...
Legutolsó találkozásomat akkor tettem eme részén a Föld bolygónak mikor küldetésre bocsátották a Rising- ot. Szép napok voltak, szépek. De természetesen mint minden megannyi szép dolog úgy ez is elmúlt. Zsebre tett kézzel követtem Belmore hadnagyot és Cross kapitányt. Elbámultam a zászlósok és kadetok felé kissé szomorkás arccal, gondolva azokra akik nincsenek itt.
- Igen... azt én is bírom. - Szóltam félhangosan oda Cross kapitánynak. ~ Nem tudom hogy megint mit fogunk kapni küldetésnek, de az is biztos hogy nem kellemes és nyugot lesz mint ami itt van. ~ Gondoltam magamban.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.


Az üzenetet módosította James - Szombat, 2012-03-17, 00.27.51
 (HU)
 
Connor
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 14.33.28 | Üzenet # 129
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nyugodt volt ez a reggel. Nemigazán öltöztem be mert meleg volt. Általában egyenruhát hordok de most kivételes eset volt ez. A ég kék volt, a fák zöldek. Még nem kaptam meg a végleges áthelyezésem de máris feladatot kaptam. -Már megint az Omega. nemigaz, mindig velük van valami dolgom. -gondoltam magamban, majd ahogy kiléptem az épület körzetéből, be a parkba, megláttam pár tisztnek látszódó egyént, amint épp az egyik pad körül lebzselnek. Már rájuk akartam szólni amikor eszembe jutott hogy találkoznom kell valakikkel. -Vajon ők azok? -vetettem el a kis gondolatot. Egy nyavajás bicikli út ment el előttem így inkább körülnéztem mikor átmentem rajta mert a múltkor is majdnem elütött az egyik. Kiabáltam is utána olyat hogy leesett a bicikliről amint visszanézett.

Lassan sétáltam a padnál lévők felé és csak egyre néztem azt amelyik napszemüvegben, hátrahajtott fejjel ült. Ismerős volt, nagyon ismerős.
-Te jó ég, ez Adam. -mondtam majd egycsapásra jobbnak tűnt az elkövetkezendő pár napos küldetés. Örültem volna ha az ő hajójára osztanak be mint parancsnok de hát így alakult. Az új kapitányom is remélem jó fej lesz. Még egyszer sem találkoztam vele, de azt mondják jó tiszt. Majd meglátjuk, egyenlőre erre a feladatra koncentrálok.

Odaléptem a Tisztekhez majd rögtön köszöntem a mostanában keveset látott rokonomnak.
-Hello Idegen! -Mondtam majd felnézett, felállt és egy ölelés kíséretében köszönt ő is. Hát igen, kemény dolgok voltak mostanában.

Ezután bemutatkoztam a többieknek is.
-Üdv, a nevem Connor Wayland. Úgynézki, a U.S.S. Stonebridge első tisztje vagyok. -mondtam vigyorogva- És a segítőjük erre a küldetésre. Én tudok a legtöbbet az esetről.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 14.42.29 | Üzenet # 130
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak néztem az eget és vártam hogy az idegen közelebb érjen vagy elmenjen. Közben láttam hogy Belmore hadnagy el van oglalva a kutyájával.

-Remélem nem fog lepisilni. -gondoltam magamban, majd odahajoltam és megsimogattam énis. Nagyon szeretem a kutyámat, csak nincs szívem bezárni egyet sem egy hajóra, azért nincs nekem. Pedig gyerekkoromban volt. Kettő is.

Visszadőltem a padon majd csak azt láttam hogy az illető ideért. Köszönt, a hangja felettébb ismerős volt.

-Connor? -kérdeztem tőle majd testvéri ölelésben üdvözöltem. Mivel Ő volt az egyetlen rokonom, a Hugomon kívül így elég közel álltam hozzá. Mintha testvérem lett volna.

Az üdvözlés után a tisztjeim felé fordultam és bemutattam őket.
-Ez itt Ruby Belmore hadnagy, a Kommunikációs főtisztem. -mondtam majd folytattam- Ez az úr oedig itt, James Sutherland, a Fődokink.

A bemutatkozások után, bele is kezdetm a lényegbe.
-Ember, mi is az amiért minket ide rángattak? -kérdeztem, tisztként tőlem eddig nemigen hallott hangnemben mivel kissé ideges voltam hogy a kényelmes, kísérlet felügyeletet így megszakították.- Ha jól gondolom, te sokkal többet tudsz erről mint mi. ...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 19.17.21 | Üzenet # 131
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szinte csak úgy áramlottak felém a parancsnok negatív gondolatai. Nem tudom miért de ahogyan ismertem, amit ismertem James Sutherlandból az annyi volt hogy mindig sötétben gondolkodik. És ez nagyon nem tetszett. Karba tettem a kezeimet és úgy néztem rá aztán a kapitányra.

Észre vettem hogy a férfi egy alakot bámul hosszasan. És az alak egyre inkább közelebb és közelebb érkezett hozzánk.
Egy nem túl magas szőkés hajú srác volt. Külsőleg szimpatikus.
Elénk lépett egy gyorsan beszédbe kezdett a kapitánnyal majd bemutatkozott nekünk Connro Wayland névvel.
Láthatóan jó barátságban voltak a kapitánnyal mivel megölelték egymást. Egy mosoly kíséretében biccentettem majd a kezemet nyújtottam.
- Ruby Belmore hadnagy. - Szóltam.
Meglepődtem a kapitány "emberezésén" de ezt úgy nyilvánítottam csak ki hogy ránéztem és majdnem elnevettem magamat.
Szerencsére képes voltam kontrolizálni ezt és mégsem nevettem. Kihúztam magamat és kíváncsian vártam hogy milyen esetről beszél és hogy egyátalán miről is van valóban szó .



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-03-17, 20.24.39 | Üzenet # 132
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon érdekes volt az ahogyan Belmore hadnagy kutyája ide oda futkos.
Nagyon érdekes... nekidőltem a hátam mögött lévő fának mikor egy érdekes alak futott be.
A kapitány bemutatott minket.
- Jónapot. - Szóltam oda félválról aztán olyan várom már hogy legyen valami fejet vágtam.
~ Fogadni mernék hogy az ő hajójával lesz majd valami. ~ Gondoltam magamban.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Vasárnap, 2012-03-18, 16.17.46 | Üzenet # 133
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A köszöngetés befejeztével, válaszolni kezdetem Adam eléggé ingerlült kérdéseire.
-A helyzet a következő.
-Pár napja, egész pontosan 4 napja, pár meglehetősen idegenül kinéző, eddig nemismert hajók tüntek fel a Hydra mellett, a Pluto-nál. Nem sokkal előtte, kábé 2 héttel egy ismeretlen objectum hatolt be területeinkre és a Jupiter gravitációs mezejébe kerül, ami szépen landoltatta is az objectumot a felszínén. És itt van a bökkenő. Nagyából semmi sem képes túlélni azt, ha bekerül egy Jupiter féle gázóriásba. Azonban ez a tárgy, túlélni látszik a megpróbáltatást mivel vészjelzést sugároz a mai napig.
-nem tudjuk biztosan, de az idegenek valószínüleg ezért jöttek.
-Van pár kísérleti hajó a Szaturnus-nál, ami viszont képes lehet lejutni a Jupiter kellő mélységeibe. A Mi feladatunk, hogy azt a tárgyat vagy előbb szerezzük meg mint ők, vagy elpusztítsuk. -magyaráztam és vártam a reakcióikat. Féltem attól hogy megkérdezik, miért kell nekünk annyira az a vacak.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-03-18, 17.18.13 | Üzenet # 134
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Érdeklődve hallgatom a történetet és csak azon gondolkozom, miért pont minket választottak. Nincs közünk a "Merülő"-höz, csak annyi hogy mi felügyeltük a kísérletet. Csak segítségnek voltunk ott.
Kíváncsi leszek azért hogy hogyan akarjuk megvalósítani ezt. Egyszer voltam már Gázóriás légkörében, de csak a felső pár százban, ami nem mondható valami erősnek a közepéhez képest ahhol valószínü Plazma forróságú anyagokkeringenek, több ezek kilóméter mélyen.

-Miért is kell nekünk az a valami? -Tettem fel a kérdést, amire úgy látszik nem szívesen válaszolt.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-03-19, 18.56.24 | Üzenet # 135
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak azt hallgattam ahogyan a számomra ismeretlen férfi elhadar egy zavaros történetet. Még mindíg karba tett kezekkel néztem rájuk majd át tettem a test súlyomat a jobb lábamról a balra. Aztán a bekövetkezett kínos csendet végül is én törtem meg a csengő hangommal.
- Valószínűleg a Csillagflottának azért kell ez a "dolog" hogy megtudhatjuk kik küldték vagy mert a dolog egy fegyver... mellesleg hogyha segélykérő adást küldtek akkor kötelességünk segíteni. - Tudtam hogy nyers voltam, vagy még az is lehet hogy hülyeséget mondtam de még az is jobb mintha csak néztünk volna egymásra.
Vettem egy nagy lélegzetet és vártam mit fog erre szólni a fiatal férfi, bár szinte meg mertem volna esküdni rá hogy titkolózni fog vagy ködösíteni.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Kedd, 2012-03-20, 16.59.46 | Üzenet # 136
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Érzelem mentes arccal egy fának dőlve hallgattam az információkat.
- Valószínűleg ez egy kényes pont az úrra nézve. - Szólaltam meg cinikusan majd ismét a hallgatás homályába merültem meg a gondolataimba. Ha valamit eddig tanultam a hosszú csillagflottás évek során az az hogy jobb ha hallgatok mint a sír.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Csütörtök, 2012-03-22, 18.33.38 | Üzenet # 137
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A félelmem beigazolódott, megkérdezték. Mivel nem árulhattam el bizonyos dolgokat így muszály volt valami kieszelnem.
-Hogy konkrétan mire kell, azt nem árulhatom el, de biztosíthatom önöket, nem fegyver.
-Viszont a vészjelzés, nem szokványos vészjelzés. Van benne egy fenyegetés is hogy más ne menjen a közelébe. Emiatt is olyan veszélyes a küldetés. Nagyon sok minden mulhat ezen. Vagy szerünk egy erősős ellenséget, vagy békében élünk mellettük. -mondtam és reméltem nem kavartam meg nagyon a dolgokat, de ha improvizálni kell szóban, az nem az erősségem.

-A lényeget, ami feltétlen tudniuk kell, elmondtam. Remélem nem hagytam ki semmit. Van kérdésük? -tettem fel a részben költői kérdésnek számt mondatot de sejtettem hogy nem maradok további magyarázkodás nélkül.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-03-22, 18.38.47 | Üzenet # 138
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Érdekes. Mostanában elég keveset találkoztam Connor-al de nagyon megváltozott. Régebben még azt se tudta elhallgatni amire megkértük, most meg azt se hajlandó elárulni amire megkérjük.
Viszont most kifogok rajta.

-Nekem van. Ha ennyire ismeretlenek, felteszem, azt se tudjuk milyen erősek de mégis úgy tartasz tartunk tőlük mintha háborúban állnánk.
-Elpusztítani vagy megszerezni? Nehéz elhinni hogy nem fegyver... -mondtam majd néztem először Belmore-ra, majd James-re hogy mit szólnak Ők ehez, majd a pillantásom az eddig jól kiismernek hitt kuzinomra sodródott.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2012-03-24, 12.13.54 | Üzenet # 139
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kommunikáció mindig is az erősségeim közé tartozott. Mindd a szó beli mindd a gesztus nyelv. Hát alábbi aztán elég érdekes volt. És nem csak Mr. Wayland viselkedése...
A körülöttem álló férfiak arcáról mint valami térkép úgy le lehetett olvasni az érzelmeket.

Wayland titkolt valamit. Láthatóan nem állt szándékában elárulni ennél több információt, de a kérdezősködés csak tovább folytatódott. Cross kapitány gondolkodott, a doktorunkat pedig láthatóan nem izgatta először a téma de most mintha felébredni látszódott volna álmaiból.

- Várjunk egy pillanatot. - Szólaltam meg végül is. - Hogyha ezt a valamit meg kell szereznünk vagy elpusztítanunk akkor nem lehet esetleg hogy ez egy idegen szonda? A Csillagflotta meg van róla győződve hogy már mindent láttunk a galaxisban... de mi van hogyha ez a szonda egy ismeretlen faj kapcsolatfelvételi ládikája? Ha jól tudom mi is próbáltunk ilyet csinálni... egy ilyen ládikában akár vérminta is lehet, DNS. Ha rossz kezekbe kerül, akár valami őrültébe az aztán meg tudna kavarni mindent. Mi van hogyha ez nem is egy fegyver? Mi van hogyha ez egy "varázsdoboz"? Bár.. ez nem a totó-lottó... - Jegyeztem meg a monológusom végén.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-03-24, 16.53.17 | Üzenet # 140
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csendesen hallgattam és nem szóltam semmit sem. Magamban gondolkodtam. Megállapítottam hogy a Wayland figura egészen hasonlatos a kapitányra és hogy a mondandója igencsak érdekes.
Mikor Cross kapitány és Belmore is megtette a maga megjegyzését egy kis szünet után én következtem.
- Már csak egy kérdésem lenne. - Szólaltam meg flegmán. - Ha senki sem tud bemenni oda, mi hogy fogunk?



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Szombat, 2012-03-24, 20.30.18 | Üzenet # 141
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kérdések áradatát nem tudtam elkerülni, csak annyit tudtam mondani.

-Mint ahogy mondtam, biztosíthatom önöket hogy nem Fegyver. Azt hogy miért kell megszereznünk, vagy elpuszítatunk, azt én sem igen értem. De a Főnökeim ezt várják el tőlem. Sajnos az a valami, mint ahogy mondtam, fenyegető üzenetet sugároz, miszerint senki ne menjen a közelébe mert máskülönben megik azt aki megközelíti. Mi viszont ennek nem fogunk eleget tenni.
-A Szatunusz-nál lévő Diver kódnevű, maguk által felügyelt teszt jármű fog a céljainkra legjobban rászolgálni. Veszélyes, mivel ki nem próbált teknológia van rajta. Éppen ezért volt eddig csak pílóta nélküli próbája.
-Miután fölszedtük a Diver-t, Jupiter körüli pályára állunk, kiküldjük a szondát magunkal együtt és lemegyünk a szondának nem mondható valamihez.
-Legjobb tudomásunk szerint, egy kissebb csillaghajó nagyságú és nagyábol azonos elrendezésü tárgyról van szó. Sajnos formailag csak annyit derítettünk kir róla, vizuális teknikával.
-Gondolom nemigazán értk, miért is kérettük pont magukat, hármójukat.
-Önt, Ruby Belmore, azért mert jól ért a nyelvekhez. Nekünk, vagy egy nap-ba tellett mire megfejtettük az üzenetüket.
-Önt, James Sutherland pedig azért mert valószíüleg életet is találhatunk azon a tárgyon.
-Cross Kapitányt meg azért mert kivállóan megállja a helyét, ilyen küldetéseken is.

-mihelyst befejeztem a nagy mondokám, vártam a többiek reakcióit.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-03-25, 16.07.34 | Üzenet # 142
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Láttam hogy nem megyek semmire a kérdezősködéssel. Egyetlen dolog, ami biztosan nem változott, ha egyszer tényleg fejébe veszi hogy nem árul el valamit akkor akármeddig lehet kérdezgetni, nem fogja elárulni.

-Rendben! -álltam fel- Akkor csináljuk. De ha bármi baja lesz az embereimnek, a felelősség téged terhel. -mondtam neki majd ránéztem.
Nem voltam éppenséggel boldog, de ha ezt kell tenni, akkor ezt kell tenni. Amúgy is mindig szerettem volna tudni, milyen egy Gázóriás légköre belülről.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2012-03-25, 19.41.40 | Üzenet # 143
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Jól értek, persze hogy jól értek de nem értem hogy mire fel ez az oly nagy titkolózás. Ezt az egyet nem. " - Gondoltam magamban miközben Davei fejét kezdtem simogatni. " Wayland úgy sem fog többet mondani.. áh utálom amikor ez van" - Tettem hozzá gondolataimhoz.
Szokásomhoz nem híven a beszélgetésük után hallgattam. Meleg szél borzolta össze a hajamat és nem szóltam semmit sem. Csak annyit:
- Nincsen több kérdésem. Tudom hogy hiába való lenne mást kérdezni. - Miután befejeztem a mondatomat a kapitányra néztem.

- Mikor indulunk?



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Péntek, 2012-03-30, 12.33.21 | Üzenet # 144
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezdeti érdektelenségem most izgatottsággá ment át.
~ Életet? ~ Gondoltam magamban. ~ Akkor lehet hogy majd mi lehetünk azok akik felderíthetünk egy teljesen új létformát. ~szerencsésnek éreztem magamat.
- nekem sincsen más kérdésem bármikor készen vagyok az indulásra. - Szögeztem le.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Kedd, 2012-04-03, 14.20.29 | Üzenet # 145
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Rendben. Akkor nem is kell többet mondanom....remélem. -mondtam, majd kihúztam magam és nyújtóztam egyet.
-Akkor hát induljunk. Nagyon várom, hogy megleshessem az a hajót. Kész csatahajó lehet. Képeken láttam már, de mivel csak 3 létezik belőle, a közelébe se voltam hasonlónak. Huha, 35 phaser. Azzal aztán lehet aprítani... -mondtam izgatottan miközben elindultam, nagy lelkesedéssel a kijelölt helyre ami a kompoknak van fenntartva. Sose szerettem a transzportálást, inkább kompokkal szeretek menni. Főleg hogy így láthatom a nagy Vesta-t.
Miközben megyek, hátranézek és csak azt látom, néznek rám mint egy gyerekre...
-Oh, gyerünk már! Nem kering valami gyorsan a Jupiter a nap közül, de mégse kéne megvárni a következő Jupiter évet ami 11 év mulva lesz... -szoltam hátrafordított fejjel miközben nekimentem az egyik fának.
-Hülye fa! Ki rakta ezt ide? -szitkozódva és az orromat fogva ütöttema fát.
-Jól vagyok! -fordultem hirtelen hátra. -Jó lenne menni mostmár....
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-04-03, 14.25.52 | Üzenet # 146
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Connor ismét megmutatta az igazi énjét. Egy nagy gyerek!
Ha már kevésbé kötöttek a dolgok, akkor elgyerekesedik és ami a szívén, az a száján. Ahányszor a hajóról mesélek, úgy hallgatja, mintha egy varázslatos tündérmesét mondanék egy kisgyereknek.

-Akkor menjünk!-mondom és látom hogy koránt sem akar transzportálni. Inkább kompozik....
Ami a következő pillanatban történik, nagyon felkelti az érdeklődésemet és ahogy látom, nem csak az enyémet. Nekimegy a fának. Hát igen, megmaradt gyereknek....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2012-04-05, 21.57.22 | Üzenet # 147
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem igazán értettem hogy miért megyünk komppal de hogyha nem maradt hát más hátra, úgy követtem a kapitányt és rokonát.
- Gyere Davey! - Legyintettem kutyusomnak és lassan követtem a kis csapatot. Már éppen azon kezdtem el tűnődni hogy vajon mi az égért sürget minket annyira az az alak mikor teljes impulzussal neki ment a fának- a fa pedig elég kemény.
Idegesen püfölni kezdte azt a fickó mire Davey reakciója az volt hogy körbe körbe rohangált körülötte, azt hitte hogy ez egy új játék.
- Jó jó.. elég lesz. - Szóltam hozzá halkan, mire ő csalódottan vissza kullogott hozzám.
Nem bírtam ki az eseményeket vigyorgás nélkül, nagy szerencsénkre viszont hamarosan megérkeztünk a komphoz.



" Second star to the right and straight on till morning.:"


Az üzenetet módosította Belmore - Csütörtök, 2012-04-05, 21.57.53
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 20.11.52 | Üzenet # 148
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lemaradva követtem a csapatot mikor Wailand lefejelte a fát de csak úgy teljes erőből.
- Úr isten ember jól van?! - Ugrottam oda hozzá mosdpercekkel később. - Nem esett baja? Orvos vagyok! - Látszólag nagy baja nem volt kivéve azt hogy püfölni kezdte a fát.
~ ettól maximum a keze fog megfájdulni. ~ Gondoltam magamban egy vállrántással.
- Maga életem legrosszabb betege. - Ezzel otthagytam őt és mosolyogni kezdtem az eseten.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Péntek, 2012-04-13, 16.34.24 | Üzenet # 149
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Látszólag, jó benyomást keltettem a kis szerencsétlenkedésemmel, de mint mindig, ügyet se vetettem rájuk és csak mentem a kompok felé.

Lassan odaértünk a kompomhoz, ami egy Stormcrow osztályú Runaboat volt. Stormcrow Runaboat
Beszálltunk és a hajó elejébe mentünk, a híd részlegbe. méretéhez képest, tág belső tere volt. Leültünk, majd beindítottam a hajtóműveket éls fellszáltunk.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-04-13, 16.39.58 | Üzenet # 150
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát Connor eléggé ütődött tud lenni időnként, így csak vigyorogtam, mintha nem is ismerném őt.

Rövidesen elérkeztünk a komphoz, ami elég szépen volt ki-pingálva.

-Mint egy vadászgép. Legalább stílusosan utazunk. -gondoltam magamban, majd én is beszálltam és hajó elejében, a másod pílóta székébe ülve, hátrafordultam és szóltam pár szót Ruby-hoz és James-hez.

-Hát, ez se lesz egy egyszerű menet. A legjobb formájukat várom most. -mondtam szigorúan- Aztán ha vége, elmegyünk pihenni. -fijeztem be vigyorogva. -De most koncentráljunk arra amit eza tökkelütött mondott....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld bolygó (Csillagflotta parancsnokság stb....)
Keresés: