Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » 4-es bázis (Szervíz depot ,javító állomás,és kereskedésre is kíváló)
4-es bázis
Nubet
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.16.53 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.24.11 | Üzenet # 2
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Leont áttranszportálják*

Hű. Szép bázis. Megkeresem a parancsnoki irodát...
*elmegy megkeresni, majd megtalálja*

Leon csenget.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.32.33 | Üzenet # 3
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bejöhet!*ordítja Mark Raouston Admirális aki leginkább a diplomáciájáról híres*
Mark Raouston admirális




Az üzenetet módosította Storyteller - Kedd, 2010-08-24, 12.52.43
 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.36.39 | Üzenet # 4
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jó napot, admirális. [vigyázz] Leonard Cochrane parancsnok, a Sola Fedéről.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.46.25 | Üzenet # 5
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Az admirális felál aztán visszaül és megköszörüli a torkát*-üdv.Csücsöljön le kérem.Kér valami meleget? úgyértem hideget?*oda ad Leon kezébe egy forró teát*

 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.48.31 | Üzenet # 6
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Köszönöm, nem kérek. A küldetést teljesítettük, Triso Hubros szabad.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.51.23 | Üzenet # 7
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Az admirális egy percig csak néz maga elé amjd így szólal meg*:-szabad?nem kér teát?.*elveszi a kezéből és kiönti csapra félre*-Szép volt parancsnok.Trizó-t pedig hozassa a tisztjei a fogdába.*az admirális közben észre sem veszi hogy megbotlot a nyelve és Trizót mondot a Triso helyet majd így szólal meg*:-öö..igen majdhogynem elfelejtetem ez a magáé*odalök nekie gy dísz dobozban lévő adatblankot amin Leon előléptetése van és kitüntetése és a hajójának leírása is*-csak ennyi lenne leléphet.

 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.54.12 | Üzenet # 8
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
*elmegy, ki se nyitja a dobozt, csak a folyosón*
MICSODA??? Ha azt a hajót felszerelem a saját technikáimmal... hát... hát... *hápog*


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 12.56.30 | Üzenet # 9
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*odalép hozzá egy zászlós majd megszólal:-várja a kompja kapitány.De előtte megkért az admirális hogy fogadja a vendégszeretetünket az ebédlőben szánt előléptetési bulit.*elvezeti a terembe*

 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 13.01.14 | Üzenet # 10
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mennyi ember... /gondolja/ Nem is ismernek, biztos csak berúgni jöttek /ezt is gondolja csak/
- Öhm. Tehát most kapok egy szép hajót...És kapitány leszek, dee... akkor is gépész maradok. Röviden. Ennyi.
*Egy szexi kadétlány felteszi a rangjelzését*


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 13.04.42 | Üzenet # 11
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Az egyik zászlós így szólal meg fel hörögve az asztal túlsó részéről*-Éljen Leon aki most lett kapitány!*koccint egyet az egyik hadnagyal majd a földre kerül *

 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 13.08.53 | Üzenet # 12
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
/gondol/ Mondtam, hogy berúgni jöttek

Azt hiszem elvonulok, felveszem az új egyenruhámat!
*elvonul, majd visszatér*
Mehetünk a komphoz!


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Kedd, 2010-08-24, 13.12.08 | Üzenet # 13
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*A zászlós aki bevezette ide felál az egyik ajtó mögül kissé bor szagtól mámorítva és kivezeti Leon-t az egyik komphoz*-Asszem ez az hukk!vagy nem?megkérdem az admirálist 2 pörc.*kommon elkezd beszélgetni kissé félmáléson az admirálissal aki higgadtan tűri a beszélgetést majd egy másik hadnagy átveszi a területet és bevezeti egy Danube típusú kompba a Rewin-be*
Folytatás




Az üzenetet módosította Storyteller - Kedd, 2010-08-24, 13.16.16
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-03-07, 20.29.29 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Egy újabb év kezdete "


Hajó: Uss Beloiannisz

Idő: A háromezres évek eleje

Clifford Sequia kapitány meghalt.
Az Ultimate hajó melyről sikeresen megmentette Violt, és az átszálló egységet megsemmisült, vele együtt.
Rone reménykedett még benne egy darabig, hogy esetleg majd sikerül a férfit vissza hozni, vagy megtalálni de hiába.
Clifford meghalt...
A Beloiannisz ezért vissza ment a saját századába, hogy eltemesse kapitányát, és feltölthesse készletét valamint hogy tiszti után pótlást kapjon; kapitány téren is.

A Négyes csillagbázison:

A Négyes csillagbázis a Csillagflotta egyik legrégebbi és legfejletlenebb építményének számított a Háromezres években. Mégis, sok admirális és kapitány kedvenc pihenőhelyéül, és megemlékezőhelyéül szolgált.
A Uss Beloiannisz legénysége épp gyászolt. Kapitányuk, az Ultimatekkel vívott ádáz háborúban a legénysége és lánya életét mentve halt meg.
Nathan Sebastien sorhajókapitány mondott beszédet. A férfi beszéde elég rövid volt és velős.
Elmondta Clifford életét röviden, vívódását, kihagyva minden hibáját és felhozva a pozitívumokat. Majd elhallgatott. Többen ültek, vagy álltak, mások csak a földre pillantottak.
" Habár emléke örökké él bennünk, ne felejtsük el hogy énje lányában él tovább. " - Fejezte be a mondatait, majd vett egy mély lélegzetet és a MACO-s osztag-ra pillantott.
A maréknyi feketébe öltözött katona egész idáig mereven, mint valami fekete cölöpök néztek  maguk elé de abban a pillanatban kihúzták magukat.
Az Alpha osztag vezetője, Jenek ezredes ment el a saját kis csapata előtt, majd átvette Sebastien kapitánytól a szószóló szerepet. Jenek egy pillanatig a földet nézte. A fiatal Bajori ezredes arca megtűrt volt, mintha bűntudat mardosná.
" Sequoia kapitányt mindig is tiszteltem."- Kezdett bele a férfi nehezen. - " Kevés ember olyan aki képes harcolni akár a puszta két kezével is másokért. Most nem csak arra gondolok hogy hősiesen megmentette Violt, a lányát. Arra gondolok hogy minket is megmentett. Mi, katonák vagyunk. Kezdetben nehezünkre esett beilleszkedni egy tudományos hajóra, de aztán végül sikerült beilleszkednünk. Arra esküdtünk fel hogy szolgáljuk a Szövetségi haderőt, hogy megvédjük a Beloiannisz legénységét és a kapitányt is. Mindenkit, mert mindenki fontos. De a kapitány feláldozta magát, értünk. Katonább volt, flotta tiszt létére mint bármelyikünk." - Az Alpha osztagra pillantott szigorúan, azzal vissza. Kihúzta magát és folytatta.- " Remélem, bárhol is van ő most a Próféták vigyáznak rá. Megérdemli a dicsőség fényeit." - Majd elővett egy régi katonai sípot, kihúzta magát katonásan és belefújt abba.

Az Alpha osztag haptákba vágta magát, míg egy perces néma csend következett feszülten.
Jenek ezek után abba hagyta a tisztelgést. Megtörölte az arcát, és visszament helyére.
A megemlékezésnek vége lett.
A tisztek halkan beszélgetni kezdtek, a jövőről, mikor Rone, Niko és Jenek mellé lépett Jason Relson.
A katonának muszáj volt bemutatkoznia új legénységének.

( Rone- Niko - Jason - Szingularitás) < A többiek kezdésije máshol lesz, privi megy hamarosan róla. >




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Rone
Dátum: Szombat, 2014-03-08, 19.35.00 | Üzenet # 15
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fekete ruhában álltam és hallgattam a műsort. Meghatóak voltak a beszédek. 
Jenek kezdett beszélni, és a Prófétás baromsága ellenére is képes volt könnyeket csalnija a szemembe. Lenéztem a földre, a szoknyámmal szórakoztam, a másik kezemmel Viol kezét fogtam. Nem volt kedvem ehhez az egész műsorhoz. Szépen beszéltek, de akkor is. Nem volt az igazi. 
Clifford teste nem volt meg, és nem nyugtatott meg hogy most valahol valamelyik téridő kontínuumban kóvájogtak a hamvai. Valószínűleg. Bár volt rá valahány százaléknyi esély hogy túlélte. 

Miután befejezte a kínzó beszédét Jenek a dokira bíztam Violt, aztán a bárba mentem hogy leigyam magam a sárga földig. Vesztettem már el barátokat. De azért ez egy kicsit keményebb volt. Cliffordot mindenhogy ismertem, úgy mint a tenyeremet, túlzottan is. 
Elvesztettem őt is.. a harmadik ember volt az akadémiáról akit elvesztettem. 
Jenek már a bárnál volt, úgy nézett ki mint akin átment egy úthenger. A Bajori pasas arca csupa könny volt. Azt mindig is tudtam hogy érzelmes. Én is az vagyok. 
Megveregettem a vállát, Niko is odajött közbe. 
- Szép beszéd volt. - Mondtam neki. Átöleltem Jeneket gyorsan, vettem egy mély lélegzetet. Miután elengedtem nekidőltem a bárba, felemeltem az addigra már kitöltött whiskey-met. 
- A barátokra akik nem lehetnek itt velünk.. a kapitányra! - Szipogtam egyet, aztán felhajtottam az egészet. Aztán lenyeltem, megtöröltem az arcom, és elsírtam magam. 
Gyorsan megöleltem Jeneket, magamhoz szorítottam az ezredest. 
- Kösz ez jó volt. - Elengedtem őt, mire egy másik fickó is odakerült. Magas, valami katonai rangú. 
Nem érdekelt, kész voltam. 
- Magát nem fogom megölelni. - Szóltam neki oda félkómásan, könnyes arccal. - Rone Ave. - Nyújtottam a kezemet. - És maga kicsoda, maga lesz a kisegítő személyzetis a gépházamban? - Kérdeztem tőle.


 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Szombat, 2014-03-08, 20.36.38 | Üzenet # 16
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kihúztam magam, hátra tettem a kezemet és kihúztam magam.
A kapitányunk meghalt. Rone-ra néztem. Teljesen össze volt törve. Csakúgy mint Viol. A kislány könnyezett.
Szerencsés voltam hogy az én apám még élt. Miután véget ért a beszéd, Rone-al akartam beszélni, de ez lehetetlen volt, mert ő szinte azonnal el is ment a bárba.
~ Jellemző. ~ Gondoltam magamban. Így jobbhíján a dokihoz mentem aki leforrázva ottmaradt Viol-al.
Próbálta őt nyugtatni. Lehajoltam Violhoz és átöleltem őt.
- Apud ott él benned, a szívedbe. - Mondtam neki.

Puszit nyomtam az arcára, aztán megsimogattam a doki vállát mikor felegyenesedtem megint.
- Vigyázz rá. Mingyárt jövök. - Megigazítottam magamon a ruhát.
Rone mellé léptem a bárban, néztem ahogy Jenek-et ölelgeti és egyre jobban belesüpped az önkívületi állapotba a sok piától.
- Rone. Sajnálom. - Szóltam neki szomorúan. - Nekem is hiányozni fog Clifford. Habár nem ismertem úgy ahogy te, de akkor is hiányozni fog. Ő mindig kedves volt velem. - Jenek-re pillantottam.
- Pihenje ki magát ezek után ezredes. Magára fér. - Mondtam neki. Nem tudtam mennyire lehettem nyugtató.
Én voltam az egyetlen ember aki nem volt se berúgva se maga alatt.

Aztán odalépett hozzánk egy magas férfi. Sajnos azonnal kiszúrtam a katonai rangot rajta, és azt is hogy van tartása. Valami nagyon magas rangú ember lehetett, magasabb rangja lehetett mint nekem és Rone-nak egybe véve. De Rone megint szokásához híven fittyet hányt erre is lehet a pia hatására vagy nem tudom, és úgy beszélt vele ahogy épp nem nagyon kellett volna.
Én oldalba vágtam őt, azonnal. Fiatalabb voltam de nem olyan mint ő.
Kihúztam magam, és tisztelegtem.
- Throvson parancsnok vagyok, uram. Ne hallgasson Ave-ra ő egy kicsit... nagyon.. sokat ivott... lehet az beszél belőle.. sajnálom.. uram.. - Mondtam neki mereven miközben szégyelltem magam Rone helyében is.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 20.01.56 | Üzenet # 17
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirilitás kéretett ,és én pedig rögtön válaszoltam  a kérésükre  még az nap..

Az idő hajó a U.S.S.Beloiannisz az a  csillaghajó aminek  a kapitánya  a saját élete árán és fel áldozása árán megmentette   a hajót és  a legénységét is..a  Csillagflotta  egyik legjobb emberét vesztettük el  azon a  napon amikor fel áldozta magát egy jobb jövőért..mert ezzel stabilizált ,nem egy idősíkot ...de  ára  volt ... és  az árát pedig a legénység tapasztalhatta meg és  mind azok akik szerették vagy épp ismerték őt..ahogy   a  beszéden álltam ,le néztem a földre  majd  katonai tisztelgésbe vágtam magamat pár katonnával együtt akik újonnan jöttek .Majd  Ahogy  a ceremónia  lezajlott ,pár percig még időm volt átnézni a legénységi listát..és azt hogy kikkel fogok szolgálni..úgy tűnt hogy csupa  olyan emberekkel akik kitűnően végeztek a  Csillagflottán..úgy tűnt hogy teljesen perfekt tisztek mindegy szállig..viszont nem voltak katonák..a  Csillagflotta  akarta  hogy   ez a  csillaghajó ezek után katonai részeken szolgáljon..én ezt egy részig támogattam de  egyszerre elleneztem is.. a rangom kötött ahhoz is hogy el vállaljam  a kapitányságot..nem hittem vagy fogom hinni azt hogy jobb leszek  az előző kapitánynál de  azt hittem hogy  megpróbálok mindent megtenni a  legénység és  a hajó érdekében azért hogy folytassuk  az eredeti küldetést..sajnos  ez árral járt azzal hogy   a hajón teljesen át kellet igazgatnom mindent..leginkább a  legénység biztonságát..nem akarta  a Csillagflotta megint ilyen rizikónak használni a  legénységet és   a hajón lévő civileket sem.Ezért változtattam már akkor el kezdtem mielőtt ,már   a  ceremónián voltam..ezért is állt temérdek jelentés  a szobámba..nem hiába..M.A.C.O és  katonai egységek hadát  szerződtettem a  hajóra..kezdett katonai hajó hangulata lenni..lehet ez nem tetszett jó pár embernek ..de  hittem benne hogy talán valamilyen módon ,el fogják majd fogadni..mert muszáj volt..ahogy ezeken gondolkoztam mi után át vettem a dísz egyenruhámat   az egyik helyi,ivó helyre  mentem mert úgy gondoltam hogy ideje  kicsit bemutatkoznom a legénységnek..ahogy beléptem ,megpróbáltam el ivódni..de  ez nehéz volt rögtön kiszúrtak..és  még mielőtt én mutatkozhattam be  kaptam meleget és  hideget is..

-Jason Remy Relson ezredes..és az önök kapitánya..sajnálom hogy  ez történt  az előző kapitányukkal ..de  örülök  a lehetőségnek hogy   a hajó kapitánya  lehetek..

Ekkor fogtam kezet  a  hajó  biztonsági főtisztjével majd  Rone-ra  a fő gépészre  néztem aki azt hitte  ,berúgva hogy  én valami kisegítője  leszek a gépházba..úgy tűnt a nő nagyon..enyhén szólva..zavart volt...de rögtön felismertem  a probléma  hátul ütőjét..nem hiába kellet tanulnom az katonai akadémián pszhiológiát kemény évekig..nem voltak katonák....lehetett látni..reméltem hogy  ez majd később fordulni fog és hozzám szoknak úgy ahogy ez fordítva is igaz lesz..

-Nem...mint mondtam a  Throvson,biztonsági főnöknek is ......én vagyok jelenleg  a  hajó  jelenlegi kapitánya..tudja  Ms.Ave pihenje ki magát..

Köszörültem meg a  torkomat majd rá néztem Niko Throvson-ra.

-Throvson admirális lánya igaz? örülök hogy  részese lehetek  a legénységnek...tudom hogy nehéz idők ezek..de  számíthatnak rám ..

Mondtam a  nőnek majd  mélyen a szemébe néztem.

-Az idő síkok teljes összetorlasztásától mentett meg  a  kapitánya..sokat köszönhet neki  a Föld és  a  Egyesült Föderáció is..tudja..mivel én vagyok a  kapitány ne lepődjön meg de  néhány új tisztet is fel vettem a legénység közé..és  sok új fejlesztést is  tesznek majd   a hajóra..és ami azt illeti  szabályoztuk egy kicsit az idő szabályzatot is..nem szeretnénk ha  túl sokat avatkoznánk bele az idő folyamatok hosszagságába ...ezért kevesebbet fogjuk tudni használni  a hajónak ezen képességét..mert még ez így is  új és instabil a  jelenlegi idő komplexum..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 21.46.46 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány bemutatkozására Jenek ezredes mintha felébredt volna egy rossz álomból.
Habár arca még mindig megtört és fáradt volt, kihúzta magát, és tisztelgett.
- Jenek Laronn ezredes kapitány! - Mutatkozott be a Bajori tiszt, majd leengedte a kezét és csendben figyelte az eseményeket. A kapitány szólt pár szót az ezredeshez, majd arrébb mentek Nikoval és beszélgetni kezdtek. James Benson doki is becsatlakozott a beszélgetésükbe, és ahogy kifele bámultak közben az ablakon hirtelen egy katona lépett oda hozzájuk. 
- Remírez százados. KHM.. szolgálatára, kapitány. - Mutatkozott be a kapitánynak a középkorú férfi. - Én leszek az új katonai osztag, a Delta csapat vezetője.. hupsz, bocsánat.. ne haragudjon. - Pillantott Nikora akinek véletlenül rálépett a lábára. - Nagyon örvendek parancsnok. 

Közben Viol ekkor odarohant Rone-hoz és átölelte annak a lábát. 
- Anya.. nem tudom az ezredes miért nem tudta megmenteni apát! - Mondta hangosan. Jenek leguggolt hogy egy szem magasságba legyen tekintete Viol-éval.
- Én próbáltam.. de..nem tudtam.. ne haragudj.. - Mondta szomorkásan. 

( James Benson - Niko - Jason - Rone - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JamesBenson
Dátum: Hétfő, 2014-03-17, 23.46.09 | Üzenet # 19
U.S.S. Beloiannisz-Orvosi főtiszt
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 5
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ablaknál álltam. 
A kapitányunk korai halálán eldöbbenve, és a beszédet halva pár dolgon elgondolkodtam. Élet és halál, ellentétek. A kapitány pedig mindig mindennek ha úgy veszem az élén táncolt. Soha nem tartotta be a szaktanácsaimat, soha nem pihent. És akkor, meg hirtelen feláldozta az életét, szegény kis Violt magára hagyva egy olyan anyának aki nem is nagyon kedveli őt talán.
Rone-rapillantottam a szemem sarkából, aki megint csak a bárnál ült és azon tornásztatta épp a szürke állományát hogy hogyan rúgjon be a leghamarább. Félre biccentett fejjel néztem az űrt, mikor Niko és még páran beszélgetni kezdtek. 
Egy kapitányi rangos férfi volt velük. Valahogy sejtettem hogy az új kapitányunk lehet...

Még egy pillanatig álltam csak ott. Mint egy kívülálló, a gondolataimba süppedve, megint a szokásos belső kérdéseimen tépelődve álltam, aztán odaléptem a kis csoportosuláshoz. 
- Üdv, kapitány, doktor Benson vagyok. - Fogtam kezet a férfival aki jóval magasabb volt mint én. 
Végignéztem rajta. Úgy gondoltam hogy csak katona lehet, hiszen elég katonás volt és izmos.
- Szóval. Igazak a hírek, maga lesz az új kapitányunk? - Kérdeztem kissé érzelem mentesen. - Üdv a fedélzeten. Ne feledjen majd lemenni a gyengélkedőbe. Tudja, kötelező nálunk is elsőként az orvosiba menni. - Tájékoztattam őt legelőször erről, bár lehet ez nem tett számomra olyan jót az első benyomás terén.


 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Vasárnap, 2014-03-23, 20.09.37 | Üzenet # 20
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tisztelegtünk egymásnak.

~ Hála az égnek hogy nem vette komolyan Rone-t. ~ Gondoltam magamban, miközben dühösen Rone-ra pillantottam. ~ Nem hiányzott volna egy magyarázkodás. ~

Megismert, tudta hogy én vagyok az admirális lánya. Mivel nem tudtam melyik idősíkból vagy időből jött a kapitány, így azt sem hogy engem ismert-e vagy csak látott gyereknek. Nagyon sokan csak gyereknek ismerhettek a teremben.  
- Igen, az vagyok. - Erősítettem meg őt egy halvány mosollyal. Nem tudtam mit érthet az alatt hogy nem avatkozhatunk bele többet az időben, hiszen úgy éreztem eddig se nagyon avatkoztunk bele.
Persze azt is megértettem hogy Clifford robbantása egy aktív időhurokban átmenő hajóban lehet következményeket vonhat maga alá.

~ Még nem tűntem el, szóval megszülettem... még. ~ Állapítottam meg magamban.
Tudtam lehet butaság, de mindig gondoltam ilyenekre. A leszerelésem mellett mindig.
- Igaza van, uram sokat köszönhetünk a volt kapitányomnak, negatív és pozitív értelemben is. De akárhogy is.. ő volt a kapitányom. A követlen felettesem.. és hiányozni fog. -  Lepillantottam a padlóra.
Úgy gondoltam kicsit lelkis voltam, így aztán kihúztam magam.
- Sajnálom uram. Összeszedem magam. Ígérem bennem őszinte elsőtisztet talál. - Utána ránéztem az épp megjelenő Jenekre, majd Remírez-re.
Biccentettem köszönésképp, és nekidőltem az ablaknak. A mindig lelkis dokira néztem, aki bemutatkozott, aztán már rögtön a gyengélkedővel jött. 
Ez olyan jellemző volt rá..




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Kedd, 2014-03-25, 11.35.17 | Üzenet # 21
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy ott álltam ,oda  lépett mellém egy  fickó aki rá nézésre pont ugyan az volt akinek leg elsőre olvastam az aktáit...mivel katona voltam így  úgy éreztem hogy kötelességem el olvasni , a katonai  személyzetet legelőször. Ahogy oda állt egy percig tisztelgett majd én is  . 

-Üdvözlöm Jenek..pihenj! 

Szóltam  arra hogy  még mindig tisztelgett majd  ahogy abba hagyta  ,meg ütöttem jó erősen  a vállát. 

-Köszönöm hogy fogadott..megtiszteltetés hogy ön is  a  hajón szolgál ...maga egy  nagyon jó katona.... 

Mondtam   a  katona tisztnek,majd  hirtelen az ex kapitány lánya  érkezett be  ami néhányokban már akkor szívszorongató képet alakított ki.Persze  bennem nem,de megpróbáltam  együtt  érezni velük . Én is le  hajoltam és   a  lányra néztem. 

-Sajnálom..de  az agyon erőt neked hogy  nem hiába valóan csinálta..az apád  hős volt.. 

Persze  ez nem teljesen volt igaz de  úgy éreztem hogy  jobb ha  ezt mondom mint ha azt mondanám hogy ő volt az aki teljesen össze zavarta  az idő síkok folyamát..


 (HU)
 
Rone
Dátum: Hétfő, 2014-03-31, 17.07.37 | Üzenet # 22
Uss Beloiannisz-Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 252
Kitüntetések: 5
Hírnév: 17
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne sajnáld, és nekem nem fog hiányozni. Ha ilyen hülye volt hogy a halált választotta akkor legyen! Nem érdekelt. - Elsírtam magam, elfordítottam a fejemet Niko elől. - Itthagyott mert nem volt képes vigyázni magára! Nem hogy saját magára, még a legénységre sem! Nem volt hős, hanem egy béna! - Elfordultam, megtöröltem a szememet.

Aztán majdnem kiköptem a piát annak hallatán hogy a fickó nem egy készenlétis hanem a kapitányom lesz. 
Jól fel is döntöttem a mellettem lévő bárszéket. Tisztelgésbe vágtam magam. 
- Elnézést! - Majd leengedtem a kezem. - Ave főgépész vagyok. - Felköhögtem a piától ami a torkomat égette aztán leültem megint a fenekemben illumináltságom miatt. 
- Cliffordra! Tudja ő volt az igazi kapitányom, nem maga! - Mondtam azzal felemeltem a whiskeys poharamat és kiittam belőle mindent. 
Violnak is pont akkor kellett odarohannia és a lábamat ölelgetnie. Rúgtam kettőt azonnal a levegőben és már le is került az idegesítő kölyők rólam. 
- Ideje volt. - Csuklottam. - Tudod az ezredes sem volt képes megmenteni apádat, ő sem volt olyan tökös. Ő sem, és apád sem. Most már hagyjál inni! - Tettem hozzá zavartan. 
- Nem akarok többet erről beszélni. Clifford egy idióta volt! - Ittam továbbra is. 
Hátra dőltem köhögve, majd rádőltem a pultra.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2014-04-01, 21.20.28 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

"Uss beloiannisz topic / Transzporter szoba"




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » 4-es bázis (Szervíz depot ,javító állomás,és kereskedésre is kíváló)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: