Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld/ Montana (Április hatodika...)
Föld/ Montana
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-04-05, 20.36.06 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Instrukciók: A 2060-as évek közepe, Április negyedike.

Egy kis csapat tagja vagy akik a Phoneix nevű űr rakétát javítják, és segétkeznek benne. A Csillagflotta NEM alakult meg, az emberek NEm ismernek senkit sem a saját fajukon kívül. A Föld lepusztult és az emberek szegényesen élnek. Kevesen vannak akik az álmukat valóra tudják váltani.

TE is ember vagy mint mindenki más. Mindíg is itt nőttél fel és szerettél volna valahogy segíteni a nagy tudósnak. Csodálod és tiszteled őt, vele szeretnél menni az ismeretlenben, ugyanakkor napról napra - már közel egy hete - fejfájás gyötör.

Zefram Cochrane aki mindemellett utálja a segítséget ám szeretné biztosra venni azt hogy repülő képessé váljon a rakétája egyre csak sürgeti és sürgeti a dolgot.


Sorrend::
Belmore- Adam - Willow - Nubet - Jerry - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2012-04-05, 21.10.48 | Üzenet # 2
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kinyitottam a szememet, és arra eszméltem fel hogy minden olyan mint amilyen volt. A lepusztult Föld a Harmadik világháború után. Már megszoktam hogy ez van és hogy nem tudok ezen változtatni. Kinyújtóztam az ágyamban majd felálltam és öltözködni kezdtem. Hűvös széltől borzongott meg a bőröm amitől azonnal karba tettem a kezeimet.
Hát igen, sátorban lakni nem volt a legkellemesebb.
Magamra kanyarítottam a hosszú barna kabátomat, a fél oldalas úgy nevezett Francia sapkámat és lassan elindultam dolgozni....

Még most is fájt a fejem mint ahogy tegnap. " Érdekes " - Gondoltam magamban. - " Adam azt mondta hogy idő járás változás, lehet igaza van. " - Bekanyarodtam az egyik sátor tábor mellett, majd megpillantottam ahogy a kis csapatunk tagjai épp vitáznak egymással.
" Biztosan megint valami elosztó csövön vagy.. csak a jó ég tudja hogy min.. már az agyamra mennek.." - Tettem hozzá a gondolataimhoz. Megálltam, egy darabig figyeltem őket majd megköszörültem a torkomat.
- Jó reggelt.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-04-05, 22.29.29 | Üzenet # 3
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szép lassan felébredtem az én kis külön lakóhelyemen, ami szívesen elcseréltem volna valami kis tégla építményre... De hát ez van...
Nekem csak a sátor jutott. Kemény időket élünk. A 3 világháborút épphogy megúsztuk. A Világ romokban hever. Mindenki teszi amit kell és amit csak tehet.
Lassan felöltöztem, majd kiléptem a sátramból. Volt még egy kis kajám, ami ttegnap elraktam. Nem volt valami friss de még ehető volt.
-Ez is elfogyott.... -mondtam magamban, majd megettem az utolsó falatot és kabátomat összehúzva elindultam a napi rutinom felé.
Kissé fájt a fejem. De nem csak nekem. Ruby sem viselte jól ezt az időjárás változást. Kár hogy nincs a közelben valami gyógyszertár. Bár szerintem, abból is hiány van éppen.

Miközben sétáltam, egy női alakot pillantottam meg. Közelebb értem, majd rádöbbentem hogy nem más, mint amásik fejfájós. Láttam hogy épp a vitatkozó bagázst szakítja félbe a veszekedsében. És ahogy látom, sikeresen. Nem jó ha veszekedünk. Össze kell tartanunk és csinálni a dolgunk.
Egész vidám voltam ma, így gondoltam megviccelem Ruby-t. Mögé lopakodtam és intettem az előtte állóknak, nehogy figyelmeztessék.
Amint odaértem, jól ráijesztettem. Remélem nem kapok ezért úgy mint a multkor....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 15.07.30 | Üzenet # 4
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hitem szerint megint én voltam ott legkorábban és azonnal össze is vesztem Throvsonnal.
- Már bocsásson meg de nekem és csakis nekem lehet ebben igazam! - Kezdtem idegese majd megigazítottam a bőrkabátomat mert hideg volt. - Az a cső nem oda jön! Én már csak jobban tudom! - Sértődöttem felsóhajtottam.
~ Nem fogja soha de soha megérteni hogy én ehhez is jobban értek mint ő maga. ~
Mikor viszont Belmore megérkezett mosolyra húzódott a szám széle és intettem neki.
- 'reggelt neked is. - A háta mögött érkező Cross majdnem nevetésre késztetett ezért inkább Nubetre néztem vissza és reméltem hogy megérti hogy én vagyok a legokosabb mindenki közül.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 15.26.40 | Üzenet # 5
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Épp egy elég nehéz,koszos cső alatt ébredtem fel de már megcsapott azon nyomban pár ember hangja akiknek ahangjuk olyan volt mint egy hangos traktor ami egyre csak közeledett volna,ahogy ki nyitottam a szememet már meg is pillantottam hogy felettem Willow Hedgett állt aki kissé mérges pillantást vetett rám amiért képes voltam el aludni egy hatalmas fémből készült cső alatt ,ahogy megpillantott rögtön felkászálódtam és a leesett napszemüvegemet felvéve,rá néztem az ifjú nőre~
-Természetesen ahogy mondod..~mondtam aztsem tudva hogy aludhattam el egy nem túl hosszú műszak után ami szinte csak most kezdődött...elég sok minden kavarodott a fejembe,Zefram is valószínüleg már majdnem készen lehetett a masinájával ami akart kreálni..furcsa volt hiszen még soha senkis em próbálkozott hasonló méretű dolgokkal..úgy tűnt szinte lehetetlen egy ilyesféle projectet nyilvánvalóan megépítetni..~
-Már megint Zefram? ~kérdeztem a nőtől aki még mindig előttem állt ~
-Úgy tűnik azt a iszákos barmot megint móresre kell tanítanom~mondtam mi közben elcsúsztam a whiskey-s üvegem által kifolyojt ital mennyiségen aztán hason csúszva fel álltam~
-Úgy tűnik megint tönkre ment a napszemüvegem..~jegyeztem meg félhangosan...büdösen..~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 16.12.41 | Üzenet # 6
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Éles fej fájásra ébredtem,újabb nap a pokolban gondoltam magamban,majd fel tápászkodtam a sátramban,aki eddig nem élt évekig sátorban az nem tudja el képzelni milyen kényelmetlen.
Élelmem nem volt így el indultam a napi rutinomra.Oda érek a többiekhez,nézem ahogy vitatkoznak majd meg rázom a fejemet a helyet hogy össze tartanánk.Össze húzom magamon a bőr kabátom mert nagyon hideg van,s várom hogy meg kapjam a napi feladatomat.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 18.31.13 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen megérkezik a csapat ötödik tagja is Franklin. A férfi magas, fekete ruhákat hord.
- Jó reggelt? Adam te móka mester megint ugratod a pajtásokat? - Majd végigméri Nubetot és megcsóválja a fejét. - Ki bújt el a csőben? Remélem nem Zefran! - Neveti el magát. - Hogy álltok a beszerelésekkel? - Kérdezi.
A háttérből ekkor erős rockzene csendül fel ugyanebben a pillanatban.


(( Belmore- Adam - Willow - Nubet - Jerry - Szingu ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 18.42.26 | Üzenet # 8
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan ott álltam csak azt vettem észre hogy Willow vág egy fejet. " Hát ennek meg mi baja?" - Gondoltam magamban. - " Biztosan megint megártott neki a sok éjszakai műszak..." - Pillanatokkal később felsikkantottam mivel Adam jól rám ijesztett.
- Hogy a... - Megfordultam, vettem egy nagy levegőt és a zsebembe rejtett kis papír darabbal jól meg is dobtam.
- Hát ezt nem hiszem el! - Nevettem el magamat. - Mindig megcsinálja az a gazember! - Megcsóváltam a fejemet majd tisztelegtem egy műt az ex katona Nubetnek. Hát igen... aki részt vett a háborúban az soha nem fog szabadulni a szeszes italoktól sem.
- Áll még a hoki meccs Willow? - Vigyorogtam.

Már épp válaszolt volna mikor megérkezett Frank is. Végre! Azt hittem hogy ez a szent pillanat soha de soha nem fog bekövetkezni. Mindíg késik a fickó. Kivételt képez ha iszik...
- Hello Frank. Késtél főnök. - Jegyeztem meg.- Hogy hogy haladunk... hogy is? - Kérdő pillantásokat vetettem a többiek felé.

Az igazat megvallva jócskán le voltunk maradva na de mégsem mondhattuk azt Frank-nek hogy le vagyunk maradva... Azért nagyon ki kaphattunk volna.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 14.22.03 | Üzenet # 9
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan kezdtünk összegyülni eme hideg de mégis szép napon. Mikor végbe vittem a kis reggeli ugratásomat, azthittem kapok egy nagyot de végül csak papírral dobtak meg...
Rá vigyorogtam egy nagyot Ruby-ra, majd kicsit elgondolkodtam ezen a cső kérdésen, de így kora reggel nem sokra mentem vele, amikor megláttam Frank-et. Frissnek látszott, bár késett. Jellemző...

Mikor a szó a munkálatok állapotára terelődött... Úgy csináltam mintha meg se hallottam volna. Sose voltam az a szónok típus, így inkább halgattam. Nem álltunk túl jól és nem akartam a középpontban lenni...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 19.23.05 | Üzenet # 10
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A papírdobálás és egyébb érdekességek után Franky érkezett meg. A férfi érdeklődve kérdezősködni kezdett a munkálatokkal kapcsolatban amikkel nem hogy kicsit de nagyon le voltunk maradva.
Szemforgatva néztem a csapatom tagjaira de látszólag egyiküktől sem várhattam az ég világon semmit.
Ezért megpróbáltam valamit én improvizálni. Ez az a dolog volt amit amúgy is viszonylag jól tudok csinálni.
előre léptem és csípőre tett kezekkel beszélni kezdtem.
- Frank! Khm. Ha nem késtél volna talán magadtól is rá tudtál volna jönni hogy hogy állunk. De ahogy mondani szoktam. Úgy állunk mint tegnap! Csak egy kicsit jobban!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 19.28.23 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Próbáltam ki egyenesedni de csak félig tudtam már -már úgy éreztem hogy még mindige gy alkohol rém álomban vagyok,de úgy tűnt mégsem alrébb léptem de már késő volt újból a földön landoltam,felkaptam a fejemet és belekapaszkodva egy csőbe talpra sikerült állnom megcsóváltam a fejemet és rá néztem az újonnan érkező Frank-re.
-Hé Frank! mi a pálya? úgyhiszem hogy jobb ha most majd visszatérek először a bárba venni egy kis...~amire ezt kimondhattam volna mellém állt a férfi és megfogta a vállamat~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 23.06.20 | Üzenet # 12
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A papír dobálás és egyebek után meg érkezett Frank üdvözlöm főnök köszöntöm.
A le maradásunk ről,hallgattam nem akartam hogy kapjunk.Remeltem hogy hamar végzünk gondoltam magamban.Rá pillantok Nubetre aki ismét a földre kerül.Majd nem sokkal később Frank meg fogja Nubet vállat hogy fel segítse.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-04-08, 20.59.16 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Te aztán koszos vagy Nubet! - Sóhajtott a férfi majd fejcsóválva megjegyezte. - Tehát nem álltok sehogy sem. Mért nem lepődöm meg? .. Legközelebb ne a csövek alatt aludj el jó. És azonnal indulj fürödni egyet! - Csak hangjában lehetett hallani az indulatot, de minden bizonnyal ideges volt és nem is kicsit.
Frank volt a csapatból mindig a legfegyelmezettebb és a legszigorúbb is. Nem véletlenül rá volt bízva a project eme része. De mostanra mintha az egész csószásban lett volna és ennek nagyon nem örült.
- Ugye mind tudjátok hogy ennek készen kell lennie! Legkésőbb holnapra! Tehát jó lenne ha most vissza mennétek a kis otthonotokba és pihennétek egyet. Délben gyertek vissza amikor lehetőleg munka képesek lesztek! Addig látni sem akarlak titeket! - Szólt, majd végigmért mindenkit és elviharzott.

Sorrend::
Adam - Jerry - Willow - Belmore - Nubet - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-04-09, 15.36.55 | Üzenet # 14
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fickó miután kidühöngte magát, olyan gyorsan eltűnt mintha itt se lett volna...
-Most aztán felkapta a vizet... De igaz, tényleg jól le vagyunk maradva. -Mondtam majd körül néztem és felmértem az állapotokat illetve a társaim vélemény reakcióit.
-Csak ez a fene nep ne tükröződne a szemembe arról a nyavajás üvegdarabról!.- morogtam magamban majd oldalra léptem egyet Ruby irányába és ránéztem, várván mit szól az egészhez.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2012-04-09, 17.04.00 | Üzenet # 15
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen el vörösödik a fejem a méregtől de nem szólalok meg.Pihenni délig?kérdezem magamban.Na azt már nem!.Várok hátha kapok feladatott mert az el terelné az éhségemről a figyelmemet.Meg jó lenne ha Frank nem késne mert ez engem kicsit bosszant.Remélem hamar be hozzuk a le maradást.

 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 16.35.36 | Üzenet # 16
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pihenni délig.
~ Sejtettem valahogy hogy ez lesz a reakciója. ~ Gondoltam magamban.
- na ennyit rólunk! - Szóltam kissé idegesen majd Nubet és Adam között elsétálva megpöcköltem mindkettőjük bordáját.
- Ha rám hallgattatok volna tegnap most nem itt állnánk!



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 16.43.47 | Üzenet # 17
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mi?! - Ráncoltam össze a homlokomat. Legszivsebben még ennél is hangosabbat kiáltottam volna de volt bennem még annyi önuralom hogy ne ordítsak.
Frank ezzel a kijelentésével úgy tűnt hogy sikeresen felspannolt mindenkit, mert ahogy végignéztem a többiek arcán szinte mindegyikük vörös vagy vöröses volt vagy az alkoholtól vagy a hidegtől vagy mindkettőtől - bár én soha nem ittam.
Miután ez az önelégült pukkancs, ez a főnökünk meglépett, majd rögtön utána Willow is én odafordultam Adamhez, Nubethez és Jerryhez.
- És ti ezt hagyjátok csak úgy szó nélkül?! - Mutattam a hátam mögé, Frank és Willow felé. - Nem tudom mit képzel magáról a főnök de mi nem vagyunk a szolgái. Igenis keményen dolgoztunk azokon a nyavajás utómunkálatokon! Ha most nem állhatunk neki, nem folytathatjuk soha nem leszünk készen! - Majd megfordultam és elviharoztam.
De nem azért mert pihenni készülődtem annyira.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 17.42.37 | Üzenet # 18
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Hosszasan utána néztem Frank-nak nevezett cső tölteléknek,és fél hangosan megjegyeztem mielőtt elment volna~
-Ha te húznál le tripla műszakokat a szerelésben és javításokban,meg az építésekben nem lennél olyan nagyképű...~jegyeztem meg egész hangosan mi után kisétált a férfi a mi csoportulásunkból,én csak utánna intettem majd visszafordultam a társaimhoz~
-Na jóvan srácok...úgy tűnik ez nem a mi napunk ...de a munka meg lesz és ez a lényeg és nekünk az is biztos pár bürökrata nem parancsolhat,ahogy készleszünk majd a történelemben véshetik nagybetűkkel a neveinket,szóval akármit is mondhat nekem ez a Frank engem nem érdekel csak az hogy én nem fogok halálomig gürizni azért mert egy alkoholista parancsolgat nekünk..~jegyeztem meg ,mert tudnillik hogy Frank jó ember volt de a piákat annál is jobban kedvelte mint az ember munkát...~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 18.32.07 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a csapat tagjai egy kis időn belül szétszéledtek az idő esősre fordult. Mindenki megpróbált pihenni a maga módján.
Adam Cross Nubet Throvson és a többiek egy tábortűz körül ültek ami Belmlore ötlete volt. A kis csapat egy ideig jól elvolt mígnem mindenki mély álomba zuhant. ...

Különös álmai voltak a csapat tagjainak... A másik élet, csillaghajók... Vulkániak... Mintha ez az egész csak történelem lett volna..
Mi folyhat itt igazából?
Mikor felébredtek immár mindenkinek világossá vált hogy ki kicsoda..

(( Sorrend::
Adam - Willow -Jerry - Nubet - Belmore - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 15.49.16 | Üzenet # 20
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy idő múlva, a többiekkel, összegyűltünk a tábortűz körül Ruby ötletére. Nem mondom, jó ötlet, bár az elején kissé vonakodtam, hisz inkább dolgoznunk kellett volna. Na de sebaj, pihenni is kell.
Beszélgettünk, viccelődtünk, a szokásos ami ilyen hosszú idők óta együtt levő emberek között már természetes.
Emlékeztünk a régi szép időkre, na meg megvitattuk a mai helyzeteket. Ettünk egy kicsit, iszogattunk, egyesek alkoholt, mások pedig amit hoztak.
Rövid időn belül, furcsán kezdtem magam érezni és láttam ahogy a többiek elalszanak. Gondoltam, biztos ennyire fáradtak, de mikor az én szemeim is lecsukódni kezdtek, ami nem szokásuk, kissé gyanús volt, ám erre már nem volt lehetőségem rávilágítani, mivel pár pillanaton belűl, követtem barátaimat az álom világba. Legalábbis azt hittem....

Az álmomban, hatalmas csillaghajók, idegen fajok voltak. Még én sem voltam ember. Furcsa volt. Idegen, ellenséges flották támadtak, meg egy űrhajónak kinéző jármű hídján áltam egy csata közepén.

Ezek mind, hírtelen értek véget és felébredtem. Ám nem úgy mint ma reggel, hanem egész máshogy.

-Furcsa. Most vagy képzelgek, vagy tényleg kapitányi rangom van és egy idegen vagyok a Neptunuszról, vagy akárhonnan is. -mondtam majd szinte minden világossá vált.

-Belmore hadnagy.... Vagyis, ömmm....Ruby... Vagyis, Hadnagy.... Áhh, mindegy.... Valami itt nem stimmel. -mondtam miközben a fejem csak úgy kóvájgott.

Közben láttam ahogy a többiek is felébrednek, de ők sem tűntek úgy mintha még mindig a Montana-i munkások ébredtek volna fel egy piálás után.

-Mi történt itt? -mondtam magamban, majd felálltam és kissé körül néztem...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Vasárnap, 2012-04-15, 18.12.33
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 19.31.42 | Üzenet # 21
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az időjárás idő közben kisé borongóssá vált de Ruby ötlete az hogy rakjunk tábortüzet nem is volt rossz. Hoztam a gitáromat és elgitározgattam a többiekkel, majd mikor szemeregni kezdett az eső kisöpörtem a hajamat a szememből. Hallgattam a többiek és Nubet vicceit, élveztem az együtt töltött szabad idő minden pillanatát majd letettem a gitáromat a földre és ásítottam egyet.
Nem vallott nagyon rám az ásítozás főleg ha egy baráti körben vagyok...
Kinyújtottam fáradt végtagjaimat, nekidőltem Nubet hátának.
- Aha...- Szóltam oda kétszer. Éreztem hogy szemeim lecsukódnak. ~ Miért vagyok ennyire álmos? ~ Gondoltam magamban aztán elaludtam.
nem is tudom meddig tarthatott az utazgatásom álomföldjén de mikor kinyitottam a szemeimet már mindenre emlékeztem.
- Mi a... Cross kapitány.. Throvson kapitány... Mi folyik itt?! Hol van a hajóm? Mit tettek vele? Ki? És merre? - Pattantam hirtelen talpra.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 18.33.42 | Üzenet # 22
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby ötletére én is oda ültem a tábor tűz mellé és hallgatam Willow gitár játékát ami csodálatos volt,és Nubet vicceit amin végig mosolyogtam.Fel nézek az égre bórús volt,s csöpörögni kezdet.Hirtelen nagyon álmosnak éreztem magam majd le csúkódtak a szemeim.Álmomban űr hajókat idegen lényeket láttam és egy űr állomást ahol Nubet a kapitány?én meg hadnagy?Amilyen gyorsan el aludtam olyan hirtelen tértem magamhoz mindenre emlékezeve.Fel pattanok rá pillantok Willow Adam Cross és Nubet kapitányra.Mi folyik itt uraim?hol vagyunk?kérdezem.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 19.02.18 | Üzenet # 23
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Este volt már nagyon fáradt lehettem már szinte azt sem tudtam hogy hol vagyok,vagy a Whiskey,vagy az álmosság vagy Willow gitárjátéka vagy mindegyiktől de szinte majdnem egy pillanatban Willow-val szinte majdnem egyszerre lehúnytuk a szemünket mély fáradtság és alutnék borult rám,úgy éreztem mindennél jobban megadnék azért hogy aludjak egy kicsit nem túl sok idő telt el Willow gitár játéka után és már be is húnytam a szememet,az álom nem volt túl mély de szinte ahogy kikapcsolt az agyam egy pillantás alatt már kezdtem magamat ismerősebben érezni ,úgy éreztem amikor kinyitottam a szememet hogy nem csak a fényesség amit a gyönyörű napsugár érintetett meg hanem,valami más is ismerősnek tűnt. Úgy tűnt egy nap telt el de lehetet akár egy élet is,ahogy feltápászkodtam az alkohol szinte szaga csak úgy dőlt belőlem,megérintettem a nyakamat és rá néztem a kapitányokra és Jerry-re is aki elég fura szögben ült,furcsának tűnt hogy mit keresnek itt de ami ennél is furcsább volt hogy ez mint egy napon történt meg velem. Nem emlékeztem semmire csak arra ami eddig történt velem,pár perce még afolyosón voltam épp egy megbeszélésre igyekeztem amikor hirtelen itt tértem magamhoz..furcsa volt..talán dél lehetett..de lehet akár délután is..megfordultam és rá néztem az elég hangosan ordibáló Hedgett kapitányra~

-Maguk mit keressnek itt?..én sem tudom mit keresek itt..de úgy hiszem az együtt működés vezethett csak célra....~mondtam egész halkan~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 19.46.02 | Üzenet # 24
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ostoba viccek tömegével bombáztam Adamet meg a többieket ( De legfőképpen Adamet mert ő ült a legközelebb én hozzám.), na meg ha olyanom volt akkor olykor belé is csíptem. ( Mert miért is ne, megérdemli azok után ahogy rám ijesztett. )
Elég jól éreztük magunkat, és miután Willow lejátszott nekünk egy-két jobbnál jobb gitár számot én alkalmanként megtapsoltam őt, ha tetszettek a művei. Nagyokat nevettem, és amikor már-már nem tudtam eldönteni hogy magam vagyok-e vagy nem akkor mintha kikapcsoltak volna.

Nem tudom meddig aludhattam vajon de mikor felébredtem arra lettem figyelmes hogy mindenki azt kérdezi hogyan kerültünk ide és hogy hol is vagyunk.
És mindez jogos volt. Mintha ez az összes dolog ami eddig történ volna egy álomvilág lett volna, amiből most ébredtem igazán föl.
- Kommuinikációs hadnagy vagyok nem... mechanikai kivitelező.. - Motyogtam félhangosan miközben a bal kezemet a sajgó homlokomra tettem. - Valaki közületek kapitányok meg tudja-e nekem mondani hogy most mi van? - Talán tényleg csak félig voltam magamnál, mert általában kedves és udvarias vagyok.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 16.32.04 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis csapat nem értett semmit sem. Beszélgetésbe kezdtek, és kiderült hogy egy bizonyos pontnál az emlékeik között minden elhomályosodott. Mikor egyedül voltak (vagy egy folyosón vagy a kabinjukba) valakik leütötte a flotta tiszteket majd itt tértek magukhoz.

Viszont az itt töltött emlékeikre is egyre jobban kezdtek ráébredni, és a beszélgetéssel rájöttek hogy egy figura benne volt mind a "kreált" mind a meglévő emlékeikben: Frank, a műszak vezető.


(( Sorrend::
Jerry - Adam - Nubet - Belmore-Willow - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2012-04-22, 14.59.48 | Üzenet # 26
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Kapitányommal beszélgetek,ok leütöttek minket de miért?mi okból?kérdezem.
Valami kép meg kell tudnunk hogy mi folyik itt.És Frank ki létére is fényt kell derítenünk uram.
Majd el hallgatok a kapitányom válaszára várva,addig figyelem a többiek beszélgetését.
A többiek is tanácstalanok de egy valami közös az emlékeinkben és az Frank ki lehet ő?remélem hamar rá jövünk kicsoda ő és hogy mi folyik itt gondolom magamban.
Az biztos hogy valamiért ide hoztak minket de miért?talán veszélyben van a főnix ki lövése?nem tudom.Sok a kérdés és kevés a válasz.


 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-04-22, 17.53.54 | Üzenet # 27
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kissé zavaros volt minden. Egyik éjszaka, sétálgattam a gépház előtti folyosón, senki sem volt ott, kivéve, egy tisztet. Nemigen emlékszek az arcára, de olyan ismerősnek érzés fog el ha csak arra az alakra gondolok. Ránéztem, majd mentem tovább. A következő folyosón érnek véget az emlékeim. Olyan, mintha leütöttek volna. -magyarázom a mellettem ülő Ruby-nak.
-Az a fickó olyan ismerős.... Várjunk csak.... De hiszen az lehetetlen.... Frank volt az!!!!
-Most vagy képzelődöm, vagy az a sunyi alak, tette ezt velünk? vagy esetleg ő is csak egy áldozat?
-Meg kéne keresni....-mondtam hangosan az utóbbi pár mondatomat, majd körülnéztem és vártam a reakciókra....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-04-28, 12.23.55 | Üzenet # 28
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Lehetséges hogy mind valami össze esküvés része vagyunk ~hangoztam el halkan~
-Terv kell ahhoz hogy mit tegyünk. Szerintem a legjobb terv az lenne ha úgy tennénk mintha mindig azt tennénk amiért itt lehetünk.
-Ha visszajön ez a Franklin..talán mostmár megtudjuk kérdezni tőle hogy mit akarhat. Ha viszont most kiderülne hogy rájöttünk valamire lehet hogy előbb kapnának el minket mint ahogy kérdőre vennénk bárkit is.
~ajánlottam mi közben próbáltam kifújni magamat mi után kezdetem rájönni hogy talán valami nagyobb része lehetünk ,nem hiába lehetünk itt..csak okkal...gondoltam magamban~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2012-04-29, 17.39.44 | Üzenet # 29
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Karba tett kezekkel hallgattam végig a fiúk monológjait majd megcsóváltam a fejemet, ezzel azt elérve hogy a szőke hajam össze vissza állt, de aztán beszéd közben kisimítottam azt.
- Azt akarjátok mondani hogy Frank tehet minderről és valamit ő tett velünk hogy aztán egy darabig elfelejtettünk mindent? - Kérdeztem homlok ráncolva. - Ne értsétek félre... - Kezdtem bele lassan a kifejtésembe. - .. az én.. emlékeimben is benne szerepel ő.. de minden olyan.. zavaros... Igazság szerint szerintem óvatosnak kéne lennünk. Ha most neki kezdünk mondjuk olyan "hűbele Tóbiás" stílusba lehet hogy mellé fogunk. És az lehet csak még rosszabbá tenné az egész szituációt. Szerintem kezdjünk lassan, óvatosan puhatolózni, és körbe nézni, vizsgálódni. Nem tudjuk hívni a Flottát, nincs mivel szóval... Ha valami balul sül el... - Nubetre majd a kapitányomra néztem lassan, meglepődtem saját magamon is dehát végül is elég keményen kevertem a magázást a tegezéssel még mindig.
- ... uram... - Fejeztem be zavartan.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2012-05-03, 09.42.41 | Üzenet # 30
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kedvtelenül csóváltam meg a fejemet.
- Ha igazat beszélnek lehet hogy nagyobb pácban vagyunk mint ahogyan azt eddig hittük. - mondtam sóhajtva majd felálltam a földről és biccentettem Ruby felé. - Mire várunk emberek? Induljunk! Szerintem oszoljunk szét. Kérdezősködjünk, mint egy beszivárgó küldetésen. Az ment nekem még akadémiás koromban is! Egyszerű. Csak úgy kell viselkednünk mintha semmi sem történt volna. - végignéztem az embereken egy lelkes mosollyal.
~ Én megmondtam hogy valami nincs rendben.. mintha éreztem volna az elejétől kezdve.. ~



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 17.57.46 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még mielőtt a csapat bármit is tehetett volna, vagy esetleg tovább kivitelezhette volna a meglévő ötleteket Frank lépett oda hozzájuk. A férfi mindig kimért arcán most sem látszódott egyetlen egy más érzelem sem...
Nem volt sem ijedt sem megriadt: lehet meg sem hallotta a kis párbeszédet.
- Na csapat változtak a terveim. - Szólt oda hirtelen majd Adamhez dobott egy trikordert. - Bocsi, változtak a terveink. Kell egy másodlagos diagnosztika Adam. És ha lehet Nubet addig számolja ki Willow-val a vektor eltérések és a lehetséges változókat. - Nézett Nubetre és a mellette álló nőre majd Belmore-ra kapta a fejét. - Ruby te addig tedd helyre a szekunder reléket mert nekem nagyon úgy tűnik hogy sajnos nem stimmelnek... Nah most mégis mire a fészkes fenére várunk emberek, dologra! - Kiáltotta el magát.


( Adam - Willow - Nubet - Belmore - Jerry - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-05-06, 16.22.09 | Üzenet # 32
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Látszólagosan, nem csak engem lepett meg a dolog. Ez a Frank, mindannyiunknak, nagyon gyanús figura volt. Nem csoda, engem leütött az álmomban....Ami nem is álom volt...
Hírtelen azt éreztem, hogy valaki hátulról közelít felém.... Más nem lehetett mint, Frank.
Hírtelen a kezem közé vágódott egy trikoorder.... És máris másodlagos diagnosztikára lettem fogva.
-És még Ő parancsolgat? -tettem fel magamban a kérdést,majd hogy ne tűnjek feltűnőnek, bólintottam egyet, mintha semmi se történt volna...
Viszont, nem csak én kaptam munkát...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 16.51.50 | Üzenet # 33
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már éppen valami buzdító szövegen gondolkodtam volna amikor megérkezett az épp emlegetett szamár.
~ Jajj de jó! ~ Gondoltam magamban. Mivel mással mint egy adag vektorszámítással lepett meg.
- Hát persze. - Vetettem oda kissé gúnyosa hangnemben. - Ne aggódj. Meg lesz időben.. Frank. - Miután megfordultam Throvson kapitányt böktem meg, jelezve hogy tegyünk úgy mintha mi sem történt volna. Nehéz volt ezt a "megszokott" vagy épp nem megszokott viselkedést imitálni de kénytelenek voltunk ha nem akartunk lebukni.
- Nevetségesen nézek ki. - Nyögtem fel a férfinak halkan mikor megláttam hogy milyen ruhában is vagyok.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-05-12, 18.57.34 | Üzenet # 34
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Úgy tűnt hogy ahogy elkezdtünk terveket szőni hogy hogy jussunk ki,rögtön visszatért a Frank-nak nevezett alak úgy tettünk mintha nem is történt volna semmi,hiszen akármit is forgattunk a fejünkbe úgy tűnt hogy ez egy nagyobb összeesküvés része amit valószínüleg valami titkos szervezett sózhatot a nyakunkba..meg sem lepődnék ha a Flotta egyik alágazta képes lenne ilyesmire..ahogy kiosztotta a munkát a férfi természetesen próbáltam valami hasonlót tenni..mivel nem voltam gépész világ életembe nem voltam egy gépész zseni sem,megpróbáltam valamit kezdeni majd amikor megláttam hogy Frank mellém lép nem haboztam megütögetni a férfi vállát majd egy óvatos mozdulattal el vettem a férfitől a phaser-ét ami amúgy az övébe volt. Úgy tűnt hogy a férfi nem vette észre,gyors és hangtalan cselekedett volt hiszen amikor még nagyon régen az Enterprise-J fedélzetén szolgáltam mint taktikai főtiszt megmaradt és csak hozzá adódott néhány hasonló csel ezekhez hasonlóan a taktika szempontjából. Ahogy el tettem a zsebembe a fegyvert hangtalanul tettem de mi előtt ezt megtettem volna,elég sokáig a hátam mögött tartottam a fegyvert hogy ne lássa meg a férfi,hsizen nagyobb gond is lehetett volna belőle ha meglátja. Ahogy viszont elfordult el is tettem a fegyvert ,úgy hogy véletlenül sem láthatta meg.Majd később pár perc el teltével úgy tettem mintha tovább dolgoznák hangtalanul és csendbe.~

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 19.13.40 | Üzenet # 35
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Nah megjött a helyi nagyokos is." - Gondoltam magamban egy kissé flegmán, de megpróbáltam nem kimutatni ezt.
Ami elég nehéz volt hogy őszinte legyek, hiszen már kiskorom óta én voltam az akinek minden érzelme az arcán volt. Valami flegma arckifejezést fel erőltetve az arcomra léptem Nubet mellé.
Megpróbáltam mosolyogni a feladatomra, de mivel ez sem ment ezért inkább tartottam magamat a citromba- harapothoz. ( Az még mindig jobb volt, mint hogy teljesen lelepleződjek a mű mosolyommal. )

Neki álltam tehát a diagnosztikának meg a sok bla bla cuccnak. " Mivel ez úgy sem a valóság akár fel is robbanthatnánk a Phoneixet..." - Kezdtem a gondolat menetnek neki magamban majd gyorsan rövidre is zártam a témát. - " .. És mi van hogyha tényleg lesz valami kihatása annak az idővonalra... az nem lenne jó.. Jobb ha tovább dolgozol Ruby még mielőtt lelepleződsz..." - Majd Nubetre néztem, és észre vettem hogy a férfi egy standard Föderációs fegyvert kerített elő Frank-től.
" Nah ez már most jelent valamit..." - Sóhajtottam fel magamban. Már csak a jelre vártam, hogy tegyünk is valamit.. valami jelre.. bármire..



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 21.01.41 | Üzenet # 36
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp a beszélgetés közepén tartottunk mikor meg jelent Frank engem észre se véve ki osztja a munkát.Hm úgy túnik nem szeretné ha hozzá nyúljak bár mihez is.
Mivel semmi dolgom nem volt a többieket figyeltem épp jókor Nubetnek sikerült egy fézert ki lopnia Frank zsebéből.Ez igen utam szép taktika volt tanítani kellene az
akadémián gondolom magamban.Szerencsére ebből semmit se vett észre,rajtam semmi féle érzelmet vagy reakciót se a vulkáni ön kontrol miatt.
Várok a jelre amit Nubet majd adni fog.Vagy ha lesz idő egy terv meg beszélésre,hangtalanul el tudnám kábitani Franket...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 11.29.20 | Üzenet # 37
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A jel azonban nem következhetett be; hirtelen Frank arca mosolyra húzódott majd el is nevette magát.
- Tudják azt hittem már hamarabb rá fognak eszmélni mindenre, de látom hogy súlyosan tévedtem. - Szólalt meg. - Önöket könnyebb volt átverni mint hittem. - Csóválta meg a fejét, majd miután jól kiszórakozta magát a csípőjére tette a kezeit és a flotta tisztekre nézett. - Computer? Szinuláció vége. - Az szimuláció ezzel le is kapcsolt.
Adam Cross, Jerry G. Thomas, Willow Hedgett, Ruby Belmore és Nubet Throvson egy holoteremben álltak immár.
- Nos, ha van kérdésük azt még szívesen meghallgatom ugyanis holnapra úgy sem fognak emlékezni semmire sem. - Tette hozzá a férfi. - Jah és a fegyveremmel amit el lopott kedves Throvson kapitány ne is próbálkozzanak. Személyi pajzs, imádom hordani.


( Adam - Nubet - Jerry - Belmore - Willow - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 20.41.33 | Üzenet # 38
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én csak néztem és nem hittem el hogy mi történik. Hírtelen az agyamat elöntötte a vörös köd, és a trikordert eldobva, nekirontottam Frank-nek. Kissé ideges voltam, mert sose szerettem ha átvernek, főleg ha így.
-Te állat! Ki a fene vagy te? -kérdeztem, miután lekevertem neki egy jobbost... Persze, ezután a többiek lefogtak így nem kapott többet, ami nagy szerencséje.
-Na, ez ellen mit ér a személyi pajzsod? -vetettem oda neki, tudván, hogy elég nagy erő van bennem, ahoz hogy komolyabb kárt okozzak benne, de akkor nem sok esélyünk maradt volna, hogy megtudjuk mi folyik itt.
A végén, kirántottam magamat, a leszorításból és hátrább álltam.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Vasárnap, 2012-05-20, 20.52.12
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 20.57.42 | Üzenet # 39
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Pár másodperc telt el de már Frank megint valami újdonságot találhatot ki amikor hirtelen elkezdett beszélni és lekapcsolta közben a holoszimulációt úgy tűnik hogy még tud ez az ember meglepetést okozni..ahogy Cross kapitányból kitört az ellentámadás ösztöne úgy éreztem hogy nem érdemes lefogni a férfit. Ahogy viszont a többiek idővel lefogták úgy éreztem hogy előtérbe kerültem . Hirtelen csak nézni tudtam magam elé majd szóra eredt a szám~

-Úgy hiszem hogy vége van és a kis trükkjeinek is..csak hogy tudja nálam van a fegyvere és mellesleg Cross kapitány szeretné levenni a fejét szóval én nem akadályozom meg..szóval játék vége Frank..

~Mondtam mi közben rá tartottam a lopott fegyveremet és vártam hogy megszólaljon és mondjon valami olyan nyílvánvalót amit eddig is gondoltam volna~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2012-05-21, 17.12.44 | Üzenet # 40
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A várt jel nem jött.Frank mosolyogni majd nevetni kezd.Mi után ki szórakozta magát ennyit mond."át vertem magukat.Szimuláció állj."Cross kapitány neki támad a férfinak,
érthető hiszen senki se szerreti ha át verik.Majd Nubet kapitány fenyegeti egy fézerel Franket.Miután kissé le nyugodtak a kedélyek nekem az esmény sorozatra csak egy
reakcióm volt fel húzom az egyik szemöldökömet.Nos kezdek bele már értem miért nem adot nekem munkát Mr Frank,a kérdés csak az mi a célja velünk vagy hogy mit
akar?Azt el kell ismernem jól választotta.Itt vetődik fel egy újabb kérdés miért pont a kapcsolat felvétel?Mi a célja?
Lehet hogyb a fézer nem hatol át a személyi pajzsán de nehogy azt hidje hogy nem lehet hatástalanítani nem fenyegtés Mr Frank.Mondom érzelem mentes hangom halálos
nyugalomban.


 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2012-05-23, 22.56.40 | Üzenet # 41
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen fogtam le Cross kapitányt de nagyon ideges voltam. ~ Velem nem szórakozhat senki sem nehogy már azt hidgye ez a kis Frank! ~ Gondoltam magamban idegesen, majd miután Cross lenyugodott és Nubet fenyegetőzni kezdett előre léptem, megigazítottam a hajamat és beszélni kezdtem.
- Idefigyeljen! Tudha maga egyátalán hogy kivel beszél?! Mert szerintem nem.. idefigyeljen! Maga a Flotta nagyjait csalta csapdába és erre nincs magyarázata vagy kibúvója hogy miért. Ha azt hiszi hogy ezt majd el fogjuk felejteni, akkor téved. Mi soha nem felejtünk. Soha. Nekem ezek az utolsó szavaim magához. És ezt nagyon jól jegyezze meg.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Föld/ Montana (Április hatodika...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: