Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Numrek'Tan állomás (Shimrek'Tan testvér állomása az Irumon bolygó Orbitáján)
Numrek'Tan állomás
Adam
Dátum: Kedd, 2012-05-22, 19.40.32 | Üzenet # 1
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Numrek'Tan. Pont olyan mint a testvére, csak a festése meg a belső elrendezés más.
Hatalmas ez is.

Ahogy Ruby-val és James-el kilépünk a zsilipből, egy fogadóbiztottság már vár ránk.
*-Önök, Adam Cross és Ruby Belmore.... és.... James Shuterland? -kérdezi az egyikük, kissé udvariatlanul.
-Igen, mi vagyunk. -válaszolom neki.
*-Akkor kövessenek! -mondja, majd elindul.
Utunk, egy vonat szerű járműhöz vezet, ami feltehetően, elvisz minket a találka helyre.
-Odanézzenek! -mutatok ki az ablakon és amit látok, a egy hatalmas nagy tó, körülötte erdőkkel. Benne pedig.... Nagy halakkal, vagy mi a fenével....
Szinte meg is feletkezem a látványba, miért is vagyunk itt...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Kedd, 2012-05-22, 19.46.23
 (HU)
 
James
Dátum: Kedd, 2012-05-22, 21.10.20 | Üzenet # 2
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mostanában kicsit furcsa volt hogy lépten-nyomon belekeveredünk az Agrosiakba no de mit is várhattam volna egy Agrosi kapitány mellett!
Így hát kiléptem erősen Belmore és a kapitány háta mögött a folyosóra majd megigazítottam az egynruhám nyakát és csöndbe maradtam... igazából az utóbbi napokban elég kómás voltam , már megint, szóval nekem ez olyan volt mint valami álomvilágban..
Követtem őket a metróhoz majd beszálltam velük, és leültem mert egy kicsit szédültem is amit szégyeltem..
~ Vajon meddig fogunk így utazgatni össze vissza, ~ Gondoltam magamban. Majd abba hagytam a gondolkodást is mert arra jutottam hogy mivel csillagflotta tiszt vagyok ezért örökké utazgatni fogok.
- Szóval... hová is megyünk? - Kérdeztem ültümben a kapitánytól akinek jó nagy karmai voltak a karján, de orvosilag ez az elfogadott persze. Csak egy félálomban lévő orvosnak furcsa ez..



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-05-23, 18.46.25 | Üzenet # 3
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Numrek'Tan pont olyan hatalmas volt, mint az előző űrbázis ahol jártunk.
" Az Agrosiak mindig is nagyok voltak az építésben, de mintha egy kicsit el is túlozták volna a dolgokat." - Gondoltam magamban miközben követtem a kis csapatot. - " Olyan mintha óriásoknak tervezték volna ezeket a folyosókat, nem is Agrosiaknak, de embereknek meg aztán főleg nem."
A folyosó ugyan olyan volt mint a másik bázison, szóval nem volt annyira újdonság de ami ezek után következett attól percekig nem tértem magamhoz, nem tudtam magamhoz térni.

Valami vonat-szerűség volt, én nem tudom mert még életemben nem láttam ilyet.
- Hú-ha! Ez aztán nem semmi. - Mondtam mosolyogva. Beléptem James és a kapitány után a " tömegközlekedési eszköz" belsejében majd a dokira néztem akinek - minő meglepő - már megint volt valami baja.
" Tudnám miért haldoklik mindig.. nah mindegy.."



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-05-24, 19.56.51 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A vonat, lassúnak nem mondható sebességgel ment, úgy, nagyjából 20 km-ert, majd megállt.
Kilépve, egy fákkal beültetett, szép tág, szint mező szerű területre érkeztünk.
-Nem gondoltam volna, hogy erdőket, meg mezőket forunk találni egy űrállomáson. -mondtam a társaimnak. Látszólag, én mélyültem el a legjobban a látványban.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 15.24.26 | Üzenet # 5
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valami mező is jött miközben utaztunk, így kisé már tényleg kezdtem magamat úgy érezni mintha túl sokat ittam volna tegnap.
Igaz nem szoktam sokat inni de tegnap bizony megtaláltam a Szaurián brandyt szóval... szóval igen, nehéz volt megállapítanom hogy csak a szemem űz velem játékot, vagy tényleg ott van-e az a mező.
- Erdő nincs..? - Kérdeztem félkómásan.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-05-28, 18.06.50 | Üzenet # 6
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ablaknak tapasztottam a kezeimet és úgy néztem a csodaszép látványt.
Nagyon is jól esett a látvány a fákkal, meg mindennel együtt, nagyon úgy éreztem mintha tényleg egy iskolai kiránduláson lettünk volna.
~ Legszívesebben most kimennék a mezőre. ~ Gondoltam magamban. ~ Leülnék a fűbe, élvezném ahogy a szél a hajamba kap... hümm.. nagyon is élvezném a dolgot. ~ Elmosolyodtam a gondolatokra, miközben talán egy pillanatra be is hunytam a szemeimet és el is felejtettem azt hogy még mindig egy űrbázis belsejében vagyunk, és nem egy túravonaton, egy régi holofedélzet szimulációjába.

Az " Erdő nincs..? " c. félkómás beszólásra csak rápillantottam az épp hogy magánál lévő James-re a vállam felett majd vettem egy mély levegőt és megingattam a fejemet.
- Maga semmit sem változott. - Motyogtam félhangosan, majd inkább vissza fordultam az ablakhoz és tovább bámultam a tájat.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-05-28, 19.08.37 | Üzenet # 7
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint kiszálltunk, egy nem kicsi, a többi részhez hasonlóan fás, mezős részre érkeztünk, viszont itt már látszódott, hogy ez nem egy lapos terület. Egy hatalmas, több tíz kilóméter átmérőjű henger. Viszont, az egynek kissé kék árnyalata volt. Legalább figyeltek erre is.
Amikor felpillantottam, viszont nem a kék ég volt a legbámulatosabb dolog amit láttam. Egy hatalmas, több km hosszú hajó repül el felettünk maximum fél kilóméterre. Mivel az akadémián érdekelt a Görög nyelv, így el tudtam olvasni rajta a nevét.
"D-09-XS-12 A.S.F. COLOSSUS" volt ráírva.
-Ezt a hajót, viszont mintha már láttam volna. -mondtam magamban, elég nagy hangerővel, mivel nem kis hangja volt a hatalmas bálnának. -Óhh... tényleg. Ez az ami akkorment el a hajó előtt, amikor a Meros bolygóra jöttem, még Rover Parancsnokkal.
Ahogy bámultam, majd hanyatt estem. De szerintem, nem csak én voltam ezzel így.

(Kép a Colossus-ról)


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
James
Dátum: Szombat, 2012-06-02, 17.17.39 | Üzenet # 8
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Émelyegve szálltam ki abból a vonatból. ~ Biztos gyorsabb volt mint a hang. ~ Gondltam magamban majd majdnem elestem a saját lábamban és Cross kapitány mellé léptem.Az eget kezdtem el kémlelni azon megpillantottam az égmeszelőket.
- hűű! - Szólaltam fel vigyorogva miközben belehunyorogtam a nap-ba (Már ha az az volt.) - Nap! Van itt egy nap! Van itt egy nap? - Elnéztem Adamre majd Rubya majd elvigyorodtam. - Nap!



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-12-22, 15.40.14 | Üzenet # 9
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Meglepetés


Lassan átértünk az állomás szívébe... Csupa hihetetlen architecturális műremek között mentünk el, de én semmit sem szóltam, csak mentem.... Csak egy dolog járt a fejemben... Már akkor tudtam, hogy az életem fenekestül meg fog változni...

Egy kis utazást követően elérkeztünk a találkozó helyre, ahol a "család egyesítést" meg kéne ejteni. Elvileg a kislányom, 8-10 év körül lehet. Már nagyon izgulok.... Mire odalép egy fickó, aki Sal’shir Broknour néven mutatkozott be. Ekkor már alig bírtam és már csak átölelni akartam a lányom, de még sehol sem láttam.
-Üdvözlöm kapitány az állomáson! -mondta, majd a többiek felé nézett.- És önöket is! -mondta, majd mint akinek hosszas mondani valója van, bele kezdett.
-Először is, tudnia kell valamit. -mondta, és nyelt egyet- Az Agros biológia, kicsit más mint az emberi, amit Ön megszokott... A lánya, konkrétan 9 éves. Ámbár, eléggé gyerek még, nem tűnik annak.. Emberi szemmel legalábbis. -magyarázta, amiből én egy árva kukkot sem értettem és újabb rossz előérzeteim támadtak.
-Ami nálunk, években számolva 8-10 év, az fizikailag, az önök 15-16 évének felel meg. -mondta, majd fél oldalt fordult és az egyik sarok felé nézett, ahol egy látszólag, 15 év körüli, szőkés barna hajú, fiatal lány állt.
-Ő lenne az! -mondta. Látszott rajta, hogy még van egy dolog.
-A másik pedig, hogy szegény sok mindent megélt, így ne lepődjön meg, ha nehéz lesz neki a beilleszkedés. -majd mikor befejezte, intett egyet, majd a lány odajött hozzánk.
-Bemutatom, Karen Lauren Cross-t... Az ön lányát... Adam!
Ez volt az a pillanat, amikorra teljesen ledermedtem és egy szót sem tudtam szólni. Az egyetlen dolog ami kijött a számon:
-Szia!


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Szombat, 2012-12-22, 21.35.07
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Szombat, 2012-12-22, 20.14.38 | Üzenet # 10
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar megérkeztünk, talán túl hamar is a Numrek'Tan nevezetű állomásra.
Bár a bázis hatalmas volt, önmagában véve egy kontinens mégis úgy éreztem hogy az előző hely jobban tetszett.
Olyan voltam akár egy turista egy idegen világban. Mert hogy tulajdon képp az is voltam. Megálltam ott valahol hátrébb, oda biccentettem az idegennek aki köszönt majd némán figyeltem a jelenetet amikor Cross kapitány találkozott a "kislányával" bár ő nem tűnt épp kislánynak, de állítólag más az Agrosiak biológiája.
Mikor odaállt elé és Adam köszöntötte őt egy sziával arra gondoltam hogy a kapitány mennyire szerencsés hogy életben van az egy szem gyermeke, hisz én magam már rég elvesztettem az enyémet...
Majd fogok legalább ötletekkel szolgálni neki hogy soha ne veszíthesse el őt... legalább ennyire legyek jó - Gondoltam magamban miközben arcomról a kisgyerekes lelkesedés hirtelen eltűnt ahogy a kisfiamra gondoltam aki mostanra lett volna olyan tíz- tizenegy éves.



 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Vasárnap, 2012-12-23, 00.07.38 | Üzenet # 11
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ámuldoztam a helyen és azon hogy még soha nem voltam még hasonló helyen sem mikor hirtelem megálltunk.
A bázis valószínűleg kapitánya köszöntött minket.
- Üdvözlet. Én Willow Hedgett vagyok, örülök a szerencsémnek. - Bár lehet nem kellett volna, én azért bemutatkoztam a férfinak.
Úgy hittem hogy illik mindenkinek tudni a nevemet és szerettem is ezt hangoztatni bár többiek többnyire csendben figyelték az eseményeket.
A következő pillanatban észbe kaptam, és én sem tettem másképp elvégre mi csak vendégek voltunk, és igazából Cross kapitányé a nap.
A lánya első látásra már az hogy szőkés barna volt a haja színe hasonlított rá ebben egy kicsit. Habár először még úgy csendesnek mondható és meghatónak az egész. Úgy tűnt Mccoy parancsnok már-már el is érzékenyült az egészen ezért finoman oldalba vágtam, nehogy nekem elkezdjen sirodgálni az ember.
Karba tettem a kezemet, és megpróbáltam nem nagyon Cross kapitányt bámulni, ezért megragadtam a parancsnok úr karját és megszólaltam.
- Szóval egy csomag menta csoki, el ne felejtse ám! - Mosolyodtam el haloványan.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2012-12-23, 14.35.09 | Üzenet # 12
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Semmi sem annyira szép mint látni ahogy végre egyesül egy család - gondoltam magamban, bár ahogy Adamre néztem valahogy az az érzés fogott el magamban hogy a férfi feszeng mint inkább örül.
Ezért úgy tettem ahogyan Willow, gyorsan odafordultam a bázis vezetőjéhez és kezet ráztam vele.
- Ruby Belmore. - Mutatkoztam be mosolyogva neki. - a kézfogás pedig tudja egy régi Földi köszöntési forma. - Tettem hozzá. - Nagyon örülnék ha körbe vezetne persze csak röviden a bázison ugyanis tudom hogy ez hatalmas. Tudja lenyűgöz amiket eddig láttam, és ez az érzésem most is.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-12-23, 23.07.33 | Üzenet # 13
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ledöbbenve álltam még pár másodpercig, hisz napok óta arra készülök, hogy találkozzam a lányommal.. a véremmel, de most hogy eljött a pillanat, én nem tudok mást csinálni mint csak állni egy helyben. Lassan úrrá lettem a sokk hatásán és közelebb léptem, a kábé a nyakamig érő fiatal lányhoz.
Sose gondoltam, hogy apa leszek és féltem is kissé a gondolattól így olyan lehettem mint egy ügyetlen balfácán.
Szemébe néztem majd megpróbáltam átölelni, mire hátrébb lépett egyet nem kis meglepődésemre. Hirtelen, hófehér arcát ellepte az utálat amit látszólag irántam érzett.
*-Te nem voltál ott... Soha nem voltál ott! -kezdett bele hirtelen megindult könnyek közepette- Tudod te milyen volt? Milyen volt éveken át úgy élni, hogy minden barátom arról mesélt, milyen hajón szolgál az apja, meg milyen nagy hőstetteket hajtott végre? Én meg semmit sem tudtam, csak hallgattam. Próbáltam nem törődni vele, mert gondoltam Te is egy ilyen "Hőstett" áldozata lettél, erre felbukkansz évekkel később a semmiből? -mondta egyre hangosabban majd elhalkult és Sal'Shir háta mögé bújt.

Na ez volt az a pont ahol már végképp nem tudtam mit tenni és inkább leültem az egyik padra ami a parkban volt, ahol ez az egész jelenet lezajlott.
Megpróbáltam megszólalni, valahogy elmondani, hogy én még csak a létezéséről, sőt még a fajom létezéséről sem tudtam, de a beszéd nem ment.
Lehajtottam a fejem a kezembe és visszafojtva de könnyezni kezdtem, majd Willow-ra, Ruby-ra és Chaz-re néztem mint aki az élete végén próbálja az utolsó kérdést feltenni de nem megy neki... Ám ekkor a fények kialudtak a park egész területén és csak a vész fények adtak némi támaszpontot a tájékozódáshoz.

Felálltam, majd közelebb húzódtam a többiekhez és a fegyverem felé nyúltam reflex szerűen...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Vasárnap, 2012-12-23, 23.47.58
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 19.01.35 | Üzenet # 14
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel úgy tűnt Cross kapitány lelki állapota romokban van, inkább úgy döntöttem hagyom hagy sírja ki magát. Gondolom elég nagy törés lehet ha egy gyermek ennyire elutasító, hát még ha az ember sajátja akit először ismer meg...
- Hát jah, lógok most egy csomaggal. - Válaszoltam Willownak némiképp flegmán, miközben neki dőltem a falnak és karba tettem a kezeimet.
- Nem is tudom kapitány néha olyan.. - Kezdtem volna bele egy kis össznépi lelkizésbe mikor hirtelen valamiféle vészvilágítás kapcsolódott be.
- Már csak ez hiányzott. - Dünnyögtem lehangoltan. - Soha jobbat. - Elővettem a lábamra szerelt kis tokból a kézimet, majd intettem Belmorenak meg a többieknek hogy maradjanak a hátam mögött.

Előre mentem habár orvos vagyok nem katona.
Fokozatosan, lassan haladtam előre a fő folyosó felé hogy odaléphessek a bázis parancsnokához.. talán ő tudja hogy mi vette kezdetét.
Idegen hajók? vagy behatolók?
- Látszik. - Suttogtam magamnak félhangosan. - Ahova csak Chaz Mccoy megy ott kő kövön nem marad... miért is lenne egy normális, békés napom? Nem Ó neeem! Nekem ilyen kell... pff elképesztő...



 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 19.50.45 | Üzenet # 15
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hol Adamre néztem féloldalasan hol Chazt hallgattam aki mintha akart volna valamit mondani de szavai aztán hamar abba maradtak a bekövetkező riadó miatt.
Az alert hangjára én is felkaptam a fejemet, de ki nem tudott zökkenteni. Nem ijedtem meg és nem is estem pánikba.
- Látom ez se a mi napunk lesz. - jegyeztem meg mikor észbe kaptam hogy Chaz előre rohan. " A fickó biztos a Destryten érzi magát. " - Gondoltam magamban majd elővettem a retro ereklyémet egy 2222-es phazer pisztojt és lopakodva követtem a férfit.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-12-24, 21.02.04 | Üzenet # 16
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leültem egy padra valahol távolabb a többiektől és gondolataimba merültem azzal kapcsolatban hogy láttam Adam gyermekét.
A gyermek valahogy nem olyan volt mint amire számítottam. Persze aranyosnak aranyosnak tűnt, és nem mondhatom hogy nem hasonlított megjelenésében apjára de valahogy kisebbnek hittem mint ahány évesnek tűnt.
" Lehet hogy azért van mert más a bilógiája, de akkor is furcsa." - Gondoltam magamra bár egy kicsit talán irigykedtem is a kapitányra hogy neki van gyermeke.
Karba tettem a kezeimet ugyanis egy kicsit fáztam miközben arra gondoltam hogy nagy kár hogy nem hoztam át a másik univerzumból a fiamat.. igaz, ő nem is az én fiam de mégiscsak.. áh, komplikált.

Miközben ezeket gondoltam komoran és hol kirázott a hideg hol csak simán dideregtem arra lettem figyelmes hogy minden elsötétül körülöttem, és hogy a fények vörösen kezdenek el világítani.
Felugrottam de mire bármit is tehettem volna már Chaz előre "röppent", követte őt Willow.
Én Adamhez sétáltam még mindig karba tett kezekkel, kissé kimért hanggal kérdeztem;
- Mi a fene folyik itt?



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-12-26, 21.08.23 | Üzenet # 17
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fények eltűntek s csak a falak alsó részén lévő vészfények világították be a teret. Nyitott hely volt az, így eléggé védtelennek íreztem magam, miközben rossz érzések is kerülgettek.
-Nem tudom... -mondtam Ruby-nak- De nekem nagyon nem tetszik...
Láttam, ahogy Willow és Chaz Sal'Shir felé mentek így én is elindultam kezemet Ruby vállára téve, jelezve hogy kövessen... Ne álljunk szanaszét...

Amint odaértem, láttam, hogy Lauren is eléggé nyugtalanul viseli a dolgokat, bár ez nem nagyon tűnt le róla mert még mindig szúrós tekintettel figyelt engem. Látszódott az arcén, hogy Ő sem így tervezte ezt az egészet, de sosem egyszerű az ilyesmi.
Megcsóváltam a fejem, majd Chaz-re és Willow-ra néztem, majd Sal'Shir-ra. Megfogtam az egyenruhája nyakánál fogva majd a falhoz toltam.
-Na regéljen... Mi folyik itt??!! -ordítottam rá idegesen- Nincs most kedvem a félrebeszéléshez...
*-É-é-é-én nem tudom!!! -mondta a férfi kissé megijedve.
*-Bár... de az nem lehet... Visszatértek volna? D-d-d-de honnan tudták az állomás pontos helyét? -motyogott zavarosan miközben letettem-
-Kik? Kik ezek? Miről beszél? Hogy, hogy a bázis koordinátáit? Válaszoljon már!!!
*-Enum kívülállók egy csoportja! -válaszolta nyakát behúzva- Tudja, akik a a feleségét... Akarom mondani, a lánya anyját megölték, afféle terroristák voltak, akik épp Zest városát szemelték ki maguknak, hogy bizonyítsák, nem a levegőbe beszélnek. Mostanság semmi hír nem volt felőlük, de ennek ellenére, a bázist rejtett módban tartottuk, ami azt jelenti, hogy a kóddal nem rendelkező hajók nem találhatják meg, mivel a bázis az alattunk lévő Gázóriás légkörébe merül, ami minden sugárzást természetes módon elrejt. 1 kód és 3 személy engedélye szükséges az állomás, légkörből való kiemeléséhez.
*-Viszont akkor ez azt jelenti, hogy.... A Thalassa-ról jöttek a behatolók, mert ez egy, a behatolás elleni üzemmód, ami lezár minden nagyobb áthaladási pontot, beleértve a járművek, forgalmi utak, légi közlekedést biztosító és fenntartó csatornákat, a nagyobb gyalogos és szervizjáratok folyosóit.
*-De ha a hajóról jöttek, akkor az ellenőrzésen is át kellett esniük, vagyis nem csak behatolás, hanem szabotázs történt. -magyarázta egyre gyorsabban a fickó, egyre érthetetlenebbül.
*-Kapitány! Önök nincsenek biztonságban! Főleg, mivel ezek az ön Lányát, tárgyalási alapnak tekintik.. Valószínűleg érti, hogy miért!

Amint Sal'Shir befejezte, a feje mellé vágtam a falba egyet ököllel, majd hátrább löktem magam.
-Szóval röviden... Húzzuk innen a csíkot, ugye?
*-Röviden.. Igen! Az erősítés, bármely fajta behatolás, illetve egyéb jellegű riadó esetén, 1-2 órán belül megérkezik. Ekkor a bázis részekre válik, és az egyes részek egyenként kerülnek átvizsgálásra. Vagyis, el kell jutnunk a legközelebbi csatakozáshoz, de semmiképpen sem a kikötőhöz, mivel a behatolók is onnan jönnek, valószínűleg....
-Hehe... Ez csodás!!! -mondtam kínos vigyorral az arcomon...
-Ruby... Willow...Chaz!!! Mennyire jeleskednek a kommandós akciókban? Mert most ahogy elnézem, az lesz. -álltam egy lépéssel közelebb hozzájuk, majd egy pillanatra a Lányomra néztem, aki akkorra már inkább ijedt volt mint haragos.
*-M-m-m-mondhatnék valamit? -nyögte be Sal'Shir- A folyosókon, vannak fegyverek amik a segítségükre lehetnek. A nálam lévő kódokkal, szinte bármennyit magukhoz vehetnek.... -fejezte be, majd visszafordultam a többiekhez.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Vasárnap, 2012-12-30, 20.08.40 | Üzenet # 18
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előre másztam de nem láttam semmit csak a vörös fényeket na meg azt hogy gáz van.
Hátra fordultam kérdő arccal Cross kapitány felé de nem hallottam hogy mi van szal inkább odaspammoltam melléje.
Mikor azonban ő odanyomorgatta a szerencsétlenkedő férfit a falhoz kissé elképedtem! Ki gondolta volna hogy ilyenre is képes?
Már épp szólni akartam volna valami e fféle értelmes gondolatot hogy izé-bigyó ember, mi van ha az illető tényleg nem tud semmi de aggodalomra nem volt okom hisz a kamukázni akaró ember végül elárulta a susskuss igazi okát.
- De jóóóóó - nyújtottam el a szavaimat. - Már csak ez hiányzott.. nem csipázom ezt, nagyon nem. - Sóhajtottam majd hozzátettem gyorsan. - Rám ne nézzenek! hiába vagyok egy félkatonai veterán hajón még mindig orvos vagyok nem katona! - Hördültem fel.



 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2012-12-31, 12.43.29 | Üzenet # 19
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Visszaléptem Cross kapitányhoz aki váratlanul odanyomta a bázis vezetőjét a falhoz.
- És ezt csak most mondja?! - Ráncoltam a homlokomat a falhoz szoritottra nézve. - Tudja maga hogy az egész bázis populációját veszélybe sodorta, több ezer ember?! - Kiáltottam rá idegesen majd csípőre tettem a kezemet. - Mi lesz hogyha hajókkal is jönnek vagy valami ilyesmi?! Azt hiszi hogy majd lemoshatja a bűnt magáról ha több millió ember veszélybe van vagy esetleg megsérül a miatt hogy nem értesített senkit a fenn álló veszélyről?! - Megálltam egy pillanatra majd vettem egy mély levegőt hirtelen letargiámban.
- De.. nincs más választásunk úgy tűnik.. csak a fegyverek. - Állapítottam meg, majd odarohantam a fegyverekhez.
- Adja meg a kódot és valami nagyobb karabélyt! Cross kapitány van egy ötletem! - Szóltam a férfihez gyorsan. - Habár az akadémián kormányosi vizsgát tettem azért még a stratégiai érzékem is meg van. Van egy tervem! A legközelebbi csatoláshoz megyünk. Én megyek előre és maga Adam. Mivel jó lövész vagyok nem lesz gond. - Biccentettem.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2013-01-01, 14.04.18 | Üzenet # 20
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Cross kapitány ha így rázza.. - Kezdtem volna el de aztán utat engedtem a férfi dühének.
Megálltam valahol a csapat mellett és hol a kapitányra néztem hol a panaszkodó bázis parancsnokra. Egyik sem keltett bennem túlzott reményeket, de egyre számítottam; arra hogy valószínálűg innentől kezdve csak rohangálni fogunk fel-alá.. Willowra néztem lassan majd vettem egy mély lélegzetet.
- Hát én sajnos nem vagyok annyira nagy lövész mint maga Willow ezért adjon egy kisebb fegyvert és majd fedezem Laurent. - Néztem hátra a lányra majd vissza.
Elkaptam a kis fegyvert, majd oda is léptem melléje.
- Ha bármi van csak szólj. - Mondtam neki. - Ruby Belmore vagyok, a Recon kommunikációs tisztje, és habár nem vagyok egy stratégiai ész, de még jó lövész se ki vagyok képezve ilyenekre. - Kaccsintottam rá majd Adamre néztem és a többiekre.
- Felőlem indulhatunk.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2013-01-01, 17.39.33 | Üzenet # 21
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Sorrend változás: Lauren belép mögém)

*-Megjegyzem... Hajók nem juthatnak be ide, mivel a riadó elindításával az állomás belesüllyed az alattunk lévő gázóriásba, sok száz kilométer mélyen... Ide nincs az a hajó jelenleg, ami le tudna jutni, a kitermelő hajókon kívül, de azok nem tudnak dokkolni velünk. -tette hozzá a magas fickó, majd inkább csöndbe maradt.

-Rendben... Akkor ketten megyünk előre, középen Ruby, Lauren-t fedezve, hátul Chaz és Sal'S, hogy ha már elhallgatta a dolgokat, csináljon is valamit.
*-Ha kérhetném!! Sal'Shir a nevem... -felelt a fickó kicsit félénk hangon, ami valószínűleg az előbbi, fenyegető stílusú megnyilvánulásom válthatott ki belőle...
-Nem tök mindegy? Csak fedezzen... -vágtam rá, majd Lauren-re néztem és megtöltöttem a fegyverem. -Akkor.. induljunk... -majd ezt kimondva, odaléptem gyorsan egy panelhez, és áttöltöttem a nálam lévő adathordozóba a térképet.. nem lenne szerencsés egy 500km hosszú, henger alakú bázison eltévedni...

*-J-j-javaslom, menjünk fel a "Mag" részbe, ott fent!... Látják? -mutatott rá a fejünk felett, közel 10-15km magasan húzód, az állomás henger alakú, belső lakott részében végigvezető részre, amelyből a "talaj" felé további járatok indultak, nagy valószínűséggel, forgalmi céllal.
-Azt akarja, hogy felmásszunk oda? -kérdeztem tőle nem kicsit meglepődve...
*-Ha el akarnak jutni a kapcsolódási pontig, az a legbiztonságosabb és leggyorsabb módja... -tette hozzá, majd elhallgatott.
-Akkor nem kis út vár ránk... -jegyeztem meg, a távolba nézve... A helyről ahol álltunk, jól látszódott, hogy az egész állomás bolygószerű, csak nem egy gömb külső felszínén, hanem egy részekre tagolt henger belső felületén élnek az emberek. Jól látszódott az is, hogy a legközelebbi csatolási pont igen messze van, amit a hatalmas, több tíz kilométer átmérőjű vas kapu, monumentális látványa igen csak megerősített.

Pár pillanatra elméláztam, amit Willow, az oldalamba bökésével megszakított, mire mint egy őrült, kinek már a hócipője is tele van az egész nappal, elindultam előre felé.
-Remélem, nem kell kis csöveken átmásznunk, vagy hasalva közlekednünk.. elég kényelmetlen lenne ezekkel a "karmokkal". -motyogtam oda a mellettem jövő Nőnek...

Ahányszor csak felnéztem, láttam amint a fények hol felvillannak, hol leoltódnak.. Csak nem keresnek minket?...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Kedd, 2013-01-01, 18.23.08 | Üzenet # 22
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egész helyzet őrültségnek tűnt a számomra. Tegnap még csak a 10-es körzetben sétálgattam a parkban, szép nyugodtan... Csodáltam a virágokat, amiben sajnos nem bővelkedik ez a hely. Ma meg… Találkozom apámmal, akit eddigi életemben nem is érdekeltem. Na, szép. Csak ez hiányzott ebbe, az amúgy is szörnyű helyzetbe. Más részről, itt vannak ezek az emberek is… Egy nickelbolha, egy meg két jó pofizó… Kiváló csapat.. Mondhatom… Náluk már csak Apám meg a Parancsnok nagyobb lúzer… Legszívesebben itt hagynék mindenkit és mindent, csak ne kelljen közöttük lennem. De figyel is bárki, arra, mit akarok én? Nem… Én csak egy tárgy vagyok, amit most szépen továbbadnak… Csak tudnám, mért mindi gén kerülök ilyen helyzetbe?! Nem volt nekem elég az iskolát túlélni, hát még egy háborút is kell… Remélem a következő, legalább száz évemben nem kell állandóan harcolnom. Nem az én világom az.
De látom, nem csak én nézek furcsán az idegenekre. Úgy néznek rám, mint egy gyerekre, holott rég nem vagyok az… Vagy csak korán nőttem fel? Lehet… De ha ez a gyerekkor, akkor nekem nem kell… Anyámat, nagyszüleimet, barátaimat elvesztettem. És mi miatt? Egy nyavalyás belharc miatt, ami apám miatt pont engem vett célba. HA ennek vége, világgá megyek az már biztos.
És nem bírnak békén hagyni. Nem elég, ha csöndben kullogok? Úgy látszik nem. Az egyikük oda is jött. Kedveskedik.
- Én meg valaki, ki legszívesebben itt se lenne… - válaszoltam nagy kedvességemben.
Apám csak áll, beszél, áll, beszél, és időnként rám néz… Hehh… Jó mulattság lesz, csak ne legyek a közelébe.
Na, induljunk… Vár a móka… Vajon én is kaphatok egy fegyvert? Áhh… tuti nem. Az a járőr is hogy pepipult mikor elszedtem tőle. Jó móka volt… Bár a zárkában töltött éjszaka már nem annyira…


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
ChazyMcCoy
Dátum: Kedd, 2013-01-15, 23.39.52 | Üzenet # 23
U.S.S Destry-D -Orvosi főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 86
Kitüntetések: 6
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy sunnyantó pillantást vetettem Laurenre aki Adam Cross kapitány lánya volt.
Hasonlított rá, le sem tudta volna tagadni még ha akarta volna sem... de az hogy elégedetlennek tűnt nos tényleg az volt én is az lettem volna a helyében.
- Gyerünk gyerünk megy a Gőzős a krumpli fejű palacsintával! - Mondtam viccnek szánva de senki se röhögött.. nem is nagyon értettem miért..
Majd ránéztem Sal'S-re a nagy kummancsra és azon kaptam magamat hogy megbököm.
- Hé Száli! Ha lehet mondjon kettőt és okosabbat mint amire én gondolok mert nagyon nincs kedvem nekem se kúszni meg a kapitánynak se.. nah induljon meg gyorsabban. - ezek után ki tuda mennyit mehettünk csendben. Ami a magam részéről fura volt.
De én is törtem meg a csendet.
- Hé tetszik ez a bázis. Hány szintes is? Száz szintes mi! Ehejj de király... vagy egy milka? Milkás szintes? Érted... hehe... Vagy.. itt nincsenek szintek? - Kérdeztem Laurentől miközben egy rágót csócsáltam.. tudom.. biztos bunkónak tartott de ez van!





Az üzenetet módosította ChazyMcCoy - Kedd, 2013-01-15, 23.41.48
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2013-01-19, 18.48.43 | Üzenet # 24
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mi lenne ha nem jópofizna doktor hanem tartaná magát az ütemtervhez. Vagyis, megyünk előre és nem szólunk semmit. - Szóltam oda neki csak mert már mindenhol a hangját hallottam a fejembe.
előre mentem ahogy kérték de nem láttam semmit sem nagyon mert túl sötét volt.
- Túl sötét van.. így könnyű célpontok leszünk.- Finnyáskodtam. - Gyűlölöm a sötét helyeket, kiskorom óta. - Szóltam oda homlokráncolva és szenvedve majd mentem tovább bár egyre jobban szenvedve.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2013-01-30, 17.23.35 | Üzenet # 25
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én nem szóltam semmit sem.
Nem csak azért mert amúgy szinte mindenki beszélt rajtam kívül hanem mert feszült voltam. Általában sokat beszélek de ez most más volt... ez a helyzet olyan volt hogy fájt a gyomrom mert ideges voltam. Habár katonai hajón dolgoztam mostanában és még a nagyim is kinevetett azért mert katonai fordító lettem a fronton valahogy a fegyverek és az erőszak sohasem érdekelt és sohasem vonzott, és ezzel ott is így voltam. De ugyanakkor azzal is tisztában voltam hogy nem folyamodhatunk most a diplomáciához, mert ezek terroristák vagy mik és nem diplomaták; ergó soha se fognak majd velünk leállni diplomatizálni.
" Nagy kár." - Gondoltam magamban. - " Emlékszem régen még az akadémiás éveimben jól ment a diplomácia, a tanár sokszor megdicsért.. lehet most is bejönne.. kár hogy ezek barbárok."
Követtem a csapatot de őszintén mondva fogalmam sem volt arról hogy hova megyünk.
" Még a kapitány lánya sem bizakodó, arról nem is beszélve hogy épp az előbb küldött el jóformán a melegebb éghajlatra."- Sandán a lányra néztem úgy hogy lehetőleg ezt ne vegye észre, de azt is csak egy másodpercre majd folytattam a feszült menetelést előre a kezemben a fegyveremmel.
" Szegény lány.. szegény.. épp most tudja meg hogy ki az apja és még ez a helyzet is.. hát a helyében én is elég feszült lennék."
Nem vettem zokon hogy Lauren nem volt épp kedves vagy jó hangulatában; igazából szerintem senki nem volt jó hangulatában...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2013-03-06, 17.46.08 | Üzenet # 26
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
[Túlzott elnyúlás, Willow távozása és a történet, Lauren fejlődésének előrehaladottsága miatt, elavulttá vált, így a befejezést megírva lezárom.]

További történések:
A csapat elindult az állomás "gerincét" jelentő, 10-15 km magasan lévő, henger alakú egységhez vezető úton.
Menet közben, számos ellenséges csapattal találkoztak, akiket sikeresen elimináltak.
Sal'Shir a menekülés során életét vesztette, miközben a csapatot fedezte, míg azok átjutottak egy zárható kapun, az állomás középső részébe.
Lauren Cross jó képességeket mutatott, egy általa szerzett fegyver kezelésében.

Az állomás felemelkedett az Irumon bolygó légközéből, majd 5 részre darabolódott, amint a biztonsági csapatok megérkeztek. 3 napba tellett, mire a teljes bázis átvizsgálták és a teljes csapatot kiszabadították.

Willow Hedgett, Ruby Belmore, Lauren Cross, Adam Cross és ChazyMcCoy, az A.S.F. Protheus fedélzetén tért vissza az Earth Space Dock-ra.
Lauren Cross, még az nap elhatározta, hogy belép a flottába, hogy később bosszút állhasson a családja és barátai legyilkolásáért.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Numrek'Tan állomás (Shimrek'Tan testvér állomása az Irumon bolygó Orbitáján)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: