Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Montrel 2 (Egy bolygó a K-7 es bázis mellett)
Montrel 2
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-06-20, 13.55.25 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Montrel 2:
egy M típusú bolygó a K-7 es bázistól nem messze. a csillagflotta érc kitermelésére használta eddig, míg meg nem tudták hogy a kőzetek alatt egy értelmes, intelligens létforma él.

" Parancsok és tisztelet"

A kapitány és csapata hamarosan materializálódtak egy elég sötét helyen. A férfi szemeinek még hozzá kellett szoknia ahhoz hogy kevés a megvilágítás, és a fény..
ekkor arra lett figyelmes hogy előtte egy kis, fekete lény áll.
- Üdvözlöm kapitány. - Mondta majd meghajolt aztán bemutatkozott és még egyszer meghajolt.- Nem hittem volna hogy az emberek ennyire magasak. - vallotta be.

( Sheppard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2012-06-28, 20.51.19 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lesugárzás, egyik a pillanatól a másikig tártot, amint megérkeztünk egy homályos helyre érkeztünk.
- Na csodálatos.
Amint hátra fordultam egy kis fekete szerű lény kis híján megijesztet, de Illemes volt.
- Nos, az Univerzum sok mindenre képes nem?.
Nos szeretném elkezdeni a tárgyalásokat, indulhatunk.
Kérdeztem nyugodt hangnemmel.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-07-07, 21.47.34 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fekete lény mutatta hogy kövessék őt, majd előre ment.
- Azt kéri tőlünk hogy kövessük őt. - Fordította Breck parancsnok- helyettes. A Bajori férfi balra- jobbra pillantgatott és látszódott rajta hogy egy cseppet sem nyugodt.
A lény - akinek nem látszódtak a szemei - lassan előre ment a nyálkás, cseppkövekkel teli, hűvös barlangban miközben valamit beszélt érthetetlen, idegen nyelven.
- Azt.. Azt mondja.. - Szólt halkan Breck. - hogy ezek a járatok nem olyan régiek és hogy még az ő nagyapja fúrta őket ki. Kérdezi hogy hogy érzi magát.. uram? - A parancsnok helyettes kérdő arccal nézett Shepard kapitányra miközben a bal kezével megtörölte a homlokát.
- Hamarosan megérkezünk, azt mondta T'Tlan. Így hívják. - Tette hozzá a férfi.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2012-07-08, 20.48.42 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az idegen Nyugtázta a kérésemet és Breck szerint követésre intet minket így elindultunk.
Ahogy haladtam egyre hévősseb volt, amit szeretek, de ha látnék is valamit..
Breck érdeklődőt hogy érzem magamat.
- Nézze a jó oldalát, ha Régiek lennének akkor az omlás esélye nagy lenne, de a frisseknél aligha,
Remélem hamar végzünk.
válaszoltam Brecknek Miközben lassan haladtunk előre.




Az üzenetet módosította Shepard - Vasárnap, 2012-07-08, 20.49.11
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-07-26, 16.26.46 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hát persze uram, hát persze.. - Dörmögte Breck az orra alatt, rá sem nézve a férfira.
Az előttük lévő út elég hosszú és kanyargós volt, de legalább a megvilágítás kezdett javulni valamelyest.
A nem túl magas lény egyre gyorsabban szedte a lábait ami már-már zavaró lehetett hisz sebességét pillanatról- pillanatra változtatta.
Aztán megállt egy hatalmas ajtó előtt. Vett egy mély lélegzetet a hűvös levegőből, a kapitány felé fordult és érthetetlen gyorsasággal elhadart valamit... majd eltűnt az egyik sötét mellékfolyosón. Shepard kapitány ebből egy szót sem foghatott fel hisz az egyetemes fordító nem volt képes lefordítani a férfi szavait, azonban Brecks úgy tűnt értette ( vagy legalább is nagyjából értette ) a kis teremtmény szavait.
- Szólok a tanácsunknak hogy megérkeztek, addig kérem türelemmel várakozzanak itt. - Mondta tisztán érthetően a Bajori tiszt aztán Shepardra nézett.
Brecks nem nézett ki túlzottan egészségesnek akkorra már, bár a férfi próbálta ezt titkolni.

( Shepard- Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-08-04, 11.56.10 | Üzenet # 6
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
elégé sötét és nagy folyosóvolt, ahogy haladtunk nem igazán értetem mit motyog ez a kis fickó,d e Breck érette ahogy láttam, lényegébe csak annyit mondott hogy várjunk itt amíg szól a tanácsnak.
aztán a kis lény eltűnt az egyik mellék járatban.
~ hát akkor várunk, amíg ezt tetem kicsit körbe néztem az alagút rendszerben, hát a földitől nem volt nagy eltérés, bár teljesen mind1
barlang az barlang, akár hol is legyen.
Ez időn alatt elő kaptam a Kommunikátoromat és ígéretemet betartva, jeleztem az első tisztnek hogy élünk
ahogy a hídon előadta magát, nem akartam megint hogy lehordjon a későbbiekben.
- Daedalous, itt Shepard, ahogy nézem még egy darabig itt leszünk, vége.
amíg a választ vártam, kicsit beljebb mentem azon a járatom ahol a kis fickó távozott.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-09-16, 15.08.57 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Kapitány zavarosan jön át az adás. - Szólt a Daedalos elsőtisztjének kellemes hangja. - Megpróbáljuk önökön tartani a transzporterek szkennerét, de félek hogy elvesztjük önöket. - Tette hozzá. - Csak óvatosan, Daedalos kiszáll. - Az adás szétkapcsolt majd Brecks és az Intrepid osztályú hajó kapitánya beléphettek a tanács terembe.
A tanács terem falai hűvösek voltak, és úgy tűnt terméskőből voltak kivájva.
A terem elipszis alaku volt, nagy pad szerű vésetekkel melyekben körös körül a lények képviselői ültek.


( Shepard- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2012-09-20, 21.21.53 | Üzenet # 8
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan vártam a válasz is érkezte néhány perces késéssel, megnyugtató volt hogy Közölte a kedves első tisztem hogy a Transzporterek Szkennerét megpróbálják rajtunk tartani.
igaz kicsit zavart vold az adás, de gondoltam hogy a mélység miatt

- Rendben, most rádió csöndet rendelek el a tárgyalás alatt, akkor hívjanak ha vészhelyzet, Shepard vége.

Ezután bementünk a tanács terembe ahol megcsapott a hűvös levegő.
Megfigyeltem hogy ez a terem, sajátos Minden kőből volt kifaragva, vagy kivájva. Tetszett, de tárgyalni jöttem nem nézelődni.

- Na Brecks akkor Közölje velük hogy.. kezdhetjük a tárgyalást.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2012-09-20, 21.26.06
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 13.14.52 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi biccentett majd közölte a lényekkel hogy kezdődik a tárgyalás. Azok egy pillanatra összenéztek és beszédbe elegyedtek, láthatóan inkább egymással mint a kapitánnyal.
- Uram, épp arról tanácskoznak hogy azt akarják hogy a csillagflotta mindenépp vonuljon ki a szektroból. - Mondta a férfi Shepardhoz forulva.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 15.55.18 | Üzenet # 10
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
ahogy vártam a tárgyalás megkezdődött ugyan. De nem arra az irányba amiben reménykedtem, mikor meg tudtam hogy azt akarják hogy A flotta vonuljon ki a területükről, hát kicsit kellemetlen helyzetben voltam.

- Jó.... Mondja meg nekik. hogy a csillagflotta meg tudja védeni őket az ellenségtől és hogy ez a
szövetség mindenki számára hasznos lehet ellátmányok, orvosi készletek, megosztása szóval nekünk is előnyünk lenne ha itt maradhatnánk, a terület miatt.
Fordítson!

Adtam ki az utasítást és kicsit érdekelt hogy miért akarják ennyire hogy ne legyünk itt, de a végén úgy is kiderül, szóval csak vártam.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2012-10-03, 15.57.15
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 16.11.49 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lények mikor megtudták hogy a kapitány szavai értékes információt jelentenek, összenéztek majd heves vita tört ki az egyik nőstény és a másik hím képviselő közt.
Brecks sóhajtott, aztán ujfent Shepardhoz fordult.
- Nem a flottával van bajuk. - Vallotta be. - Nem az zavarja őket hogy mi itt vagyunk, hanem hogy a bolygójukon értékes ásványok vannak és hogy mi kibányásztuk az ő ércüket. Azt modják hogy ez szentség törés volt, de ha kiállunk két próbát a törvényeik szerint akkor ezt elnézik nekük és csatlakoznak a szövetséghez.


( Shepard - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 16.20.41 | Üzenet # 12
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
alig telt el néhány pillanat, de már ezek a micsodák már egymással vitatkoztak, amit kicsit viccesnek tartatom mert nem értetem semmit belőle, mikor lefordította a beosztottam hogy mi a helyzet valójában hát azt hittem eldobom az agyam.
Valami próbák alá akartak vetni minket de sajnos bele kellet mennem a szövetség miatt.

- kérdezze meg miféle próbákról van szó.

Legalább had tudjam meg hogy megéri-e a dolgot.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 16.31.02 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár pillanat mulva Brecks mosolya szinte teljesen eltűnt.
A férfi savanyú képpel nézett a Daedalos kapitányára.
- A próbák két részből állnak: az egyik a könnyű része a másik a nehezebb. - nyelt egyet majd folytatta. - A könnyebb része a dolgoknak, hogy el kell hozni a bolygó felett lévő "szent" aszteroida övből párat. A nehezebb hogy nekünk kettőnknek meg kell keresni a "hősök termét" a barlangrendeszerbe térkép nélkül. .. tudom mit gondol uram... Mert szerintem is elég.. fura.. de úgy tűnik nincs más választásunk.. hacsak nem akar vitába szállni egy nagy csapat pukkanccsal.


( Shepard- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 16.52.01 | Üzenet # 14
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Próbák kimenetele és feladata hát elégé őrültség de az első simán megy, de a másik az kicsikét érdekes lesz. de nem kivitelezhetetlen.

- Hát ha nincs más megoldás. Elfogadjuk!

Majd sóhajtottam párat mert nem ilyen napra számítottam, miért nem lehetne valami egyszerű tárgyalás aztán haza de nem. Pont egy ilyen lényeket kellet kifognom, de Kötelességem végig csinálni. Csak Had legyek túl rajta minél gyorsabban.

- Kérdezze meg kezektől a micsodáktól hogy mikre számíthatunk a próbák alatt, és hogy mikor kezdhetjük.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 17.39.30 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Breck biccentett majd kérdezett.
- Csak azt mondták hogy induljunk a barlangba, és hogy keressük meg a szobrot. - Válaszolta a tiszt lehangolva. - Meg az aszteroidát, persze de ezt ön is tudja uram. És bármikor kezdhetünk ez nincsen időhöz kötve. Ha megtaláltuk a szobrot csak meg kell majd érintenünk annak a kezét. - Sóhajtozott. - Nem tudom hogy ez mit jelenthet.. de csak ennyit mondtak.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 18.12.41 | Üzenet # 16
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jó hír hogy bármikor kezdhetjük, aminek Most mondtam igent.

- Akkor induljunk

Elindultam kifele, közben arra gondoltam mi az istenek kell nekem egy szobor kezét fogdosni ahhoz hogy engedélyezték a flotta itt tartózkodását, gondolkodtam azon hogy hívni kéne a hajót, de. Majd rá ér amúgy is rádió csöndet kértem szóval lényegtelen, majd ha lesz valami akkor úgy is hívom őket.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 13.41.50 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tehder Brecks a kapitány mellett indult neki, majd mikor a második kereszteződéshez értek a bal oldalra mutatott.
- Csak annyit mondtak hogy azon a járaton kell majd menni. - szólt. Shepard kapitány a járatra tekintve csak egyet tudhatott megállapítani: hogy a járat szűk volt, kicsi és sötét.
- Én mást nem tudok. - Tette hozzá a BAjori férfi. - És valamit be kell azt hiszem vallanom uram.. Klausztrofobiás vagyok.. ezt eddig nem tudtam, azóta érzem mióta ide lejöttünk.. sajnálom.. - Lefele nézett a föld felé és sóhajtott egyet.

( Shepard - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 14.43.15 | Üzenet # 18
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kiérve a teremből Brecks mellettem menetelve, közölte hogy egy szűk járaton kell menni ami felé pontosan tartunk, mikor oda értünk jó magam már elkezdtem nagy nehezen bemenni de gyorsan közölte még velem hogy ő Klausztrofóbiás.

~ remek..

- Semmi baj, Ha akar vissza mehet a hajóra, megoldom egyedül, és nem hibáztassa magát, én sem vagyok tökéletes. menjen vissza nyugodtan.

Ezután folytattam az utamat a szűk járaton keresztül.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2012-10-04, 14.43.43
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 23.01.43 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem. - Csóválta meg a fejét a férfi. - Magával megyek uram.. ez csak egy kis barlang.. nem foghat ki rajtam. - Mosolyodott el zavartan, aztán megvárta hogy a kapitány előre menyjen és követte őt.
- Lehet uram vagyis.. vagyis biztos vagyok benne hogy a Próféták akarták ezt így. - Mondta halkan. Hangja viszhangot vert a kemény ásványos felületen.
- Még az a szerencse hogy tudunk világítani. - Folytatta miközben a két csillagflotta tiszt mászott egyre beljebb és beljebb. - Maga szerint örökre ilyen szűk marad ez a labirintius? És.. hogy fogunk megtalálni egy szobrot térkép nélkül.. őszintén szólva erre vagyok a legjobban kíváncsi... - Vallotta be.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2012-10-06, 07.58.22 | Üzenet # 20
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Brecks közölte hogy marad kicsit örültem is, mert valaki fedezni tudja a hátamat, egyre jobban passzíroztam be magam ebbe a szűk járatba, amikor Breck közölte hogy nem ártana egy térkép és valami világítás.

- Ez igaz... De.... majd ha kitágul ez a járat, akkor lesz időnk keresgélni. oh és jegyezze meg hogy fogyókúráznom kell, mint ha egy kis szellőt éreznék itt elől.

Reméltem nem egyenesen egy szakadékba sétálok mert ha igen akkor valakiket bántalmazni fogok
esik a kezeim által.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 16.10.06 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram. - Mosolyodott el a Bajori férfi miközben követte Shepard-ot.
Egy enyhe kanyar után azonban egy hatalmas tárna szerű helyhez érkezett a két férfi.
A tárna három útra ágazott széjjel: balra, jobbra és középre. Ezek egyfajta folyosók voltak.
A tárnában - csarnokban nem volt annyira sötét sem; furcsa azúrkék színezetű kristályok világították meg az utat. A hely gyönyörű volt.


( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 21.06.37 | Üzenet # 22
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután leadtam az információt a fogyókúrámról kapcsolatban hamarosan egy kanyar utáni szakaszban egy jó nagy helységbe érkeztünk, csak az volt a baj hogy három járat volt, de sötét is volt, de a kristályok adtak némi fényt.

- Ez ugye egy vicc?

Érthetetlenül és zavart gondolatokkal néztem és tanulmányoztam ezeket a járatokat,
közben kicsit már kezdet fel menni bennem a pumpa, mert arra számítottam hogy a szobrok rögtön itt lesznek.

- Mit gondol a hajóról le tudják szkennelni a helyet?




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2012-10-08, 21.07.24
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 19.30.03 | Üzenet # 23
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Egy pillanat. - Szólt az izzadságban fürdő Breck majd rápillantott a kis szkennerjére. - Azt nem mondták hogy nem csalhatunk egy kicsit. - Nézett fel egy pillanatra a kapitányra a fiatal tiszt. - A szobor 15 méterre van tőlünk uram, Északra vagyis.. előre kell mennünk a járaton a középső járaton uram. - Hadarta a tiszt.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 19.55.25 | Üzenet # 24
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát ahogy a tisztem is közölte, nem csalhatunk, de kicsit kezdtem ki akadni a kzépkori próba tételekkel, de hát ez van.

~ Az csalásnak számítana ha a kommandósokat le sugároztatnám?

Töprengtem rajta de mivel félúton voltunk a céltól pontosan csak méterekre, hát akkor ideje is befejezni amit elkezdtünk.

- Maradjon le 3 - 4 méterrel mögöttem és készítse a fegyverét, valami azt súgja valami várni fog ott minket, de remélem hogy tévedek.

Előszedtem a Kézi fegyveremet, és lassan elindultam előre, figyeltem arra hogy lassan lélegezek, mert ha tényleg van ott valami, akkor hajlam is, még ha csak halkan is.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2012-10-09, 19.56.42
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 20.29.31 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Honnan veszi hogy.. - Kezdett volna bele Breck majd vett egy mély lélegzetet. - Nah jó.. - A férfi vett egy mély lélegzetet, majd előkapta a kézijét és lassan, lemaradozva követni kezdte a kapitányt.
Shepard kapitány előre ment tehát. A járat - a középső- közel sem volt szűk, mégis feszengve érezhette magát az ember mikor bemerészkedett oda a sötéttől és a forróságtól.
Mikor a kapitány úgy körübelűl a felénél lehetett enyhe fényt vélt észrevenni a "folyosó" végétől.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 20.38.46 | Üzenet # 26
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Körülbelül a felénél lehettem, mikor enyhe fényt láttam a járat végéből, Hát, kicsit bátrabban majdnem futólépésben meneteltem előre, a fegyvert célra tartva ugyan úgy.
Ahogyan haladtam, át futott a gondolataimon, az a feltételezés mi van ha csapda csak később jön, vagy hogy van-e egyáltalán csapda. nem nagyon gondolkodtam ezen mert a végén még bele szédültem volna.
a fegyvert le engedve, de szorítva végig mentem a folyosón.

~ De meg bánja ha van ott valami.

Komor tekintettel és hangulattal mentem előre és vártam hogy mi fog történni.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2012-10-09, 20.39.36
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 20.43.42 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor a fényesség már-már vakítóvá vált a kapitány azon kapta magát hogy egy gyönyörű terembe érkezett.
A terem telis tele volt fehéren világító kövekkel, furcsa, denevér szerű lényekkel és egy hatalmas szoborral a tér közepén.
A szobor egy hatalmas őslakost ábrázolt aki törökülésben ül a földön, és két kezét előre nyújtja.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 20.51.15 | Üzenet # 28
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Már be hunytam a szememet a fehérség miatt egy rövid időre, ki is nyitottam de egy csodálatos látvány fogadott, a szobrot meg találtuk végre, de sajnos egy Jó nagy denevérek is voltak ott, hogy láttak e azt nem tudom de a kézi fegyverrel egyből célba vettem a legközelebbit, közben figyeltem hogy Nem e mozog valamelyik.

- Hú de rondák vagyok halljátok.

Mondtam halkan közben jeleztem a tisztnek hogy vannak itt lakók is, úgy hogy a fegyverét állítsa készenlétbe.
Utána oda léptem a szoborhoz és mikor Brecks is oda ért, kicsi útmutatást kértem.

- Akkor most meg kellene fogni? és hol?

Közben elkezdtem tanulmányozni tekintetemmel az egyik Denevér szerűséget.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 21.00.49 | Üzenet # 29
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Breck úgy tűnt klausztrofóbiája ellenére elég jól viselte a kis kalandot a furcsa barlangok felfedezése közben.
A férfi megtörölte a homlokát majd a kapitányra nézett egy elvigyorodott.
- Apámnak kiskoromban volt egy Harai-ja...- A Bajori a kapitányra nézett. - Azok majdnem olyanok mint a denevérek, uram. - Vallotta be.
- Nos azt mondták hogy a szobor kezét kell megfogni. - Tette hozzá miközben szemei folyamatosan a szobron cikáztak.

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 21.09.43 | Üzenet # 30
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát örül örültem hogy Breck tudta mik ezek a hatalmas szőrgolyók, de annak is örültem hogy most mászhattam fel a kezéig.

- Na jó, Szóljon ha történik valami.

Elkezdtem ügyeskedni azon hogy megfogjam a nagy szobor kezét, de az is csodálatra méltóan csináltam azt hogy fölmásztam odáig nagy nehezen, mikor végre oda értem, már vért izzadva megérintetem a szobor kezét.

- Most történnie kellene valaminek?

Szóltam le Brecks-nek, ott tartottam a tenyeremet a szobor kezénél hátha valami nyomásra aktiválódik valami.

~ Na gyerünk már!




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2012-10-09, 21.09.59
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 21.19.43 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Breck folyamatosan figyelte a kapitányt. Amikor a férfi megérintette a szobor jéghideg felületét a kezénél először nem történt az ég világon semmi.
Breck vett egy levegőt.
- Hát erről nem nagyon kaptunk utasítást uram. - Mondta a tiszt. Azonban ahogyan kimondta ezeket a szavakat egyfajta hangosbemondón szólalt meg egy hang:
" Szép munka volt kapitány!" - ez tisztán érthető volt, még fordítás sem kellett hozzá. - " Ennyi idő alatt sikeresen megtanultuk a nyelvüket és tanulmányoztuk a viselkedésüket! Örömmel fogunk csatlakozni a flottához!" - Visszhangzott az üzenet.


Utolsó hsz a " Parancsok és tisztelet" c. küldetéshez

( Shepard - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 21.28.57 | Üzenet # 32
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor meg hallottam azt Brecktől hogy erről a részről nem kaptunk információt, a fejemet lehajtatom a szobor felületére, de kellemesen hűvös volt, vettem néhány mély lélegzetet, aztán hirtelen megszólalt a hangos bemondó ami azt közölte velünk hogy csatlakoznak hozzánk, erre rögvest felültem és csak csodálkoztam, hogy most érthetően mondták, de mint ők is mondták hogy sikerült megtanulniuk a nyelvünket.

- Köszönjük....

Nem tudtam hogy hallották e de akkor is jó volt ez az öröm hír.

- Akkor most vissza megyünk a hajóra ha jól sejtem ugye Brecks?




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2012-10-09, 21.29.17
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 11.27.23 | Üzenet # 33
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A " Parancsok és tisztelet" c. küldetés lezárva.



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Montrel 2 (Egy bolygó a K-7 es bázis mellett)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: