Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » A Regulus kolónia déli része
A Regulus kolónia déli része
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-27, 17.02.03 | Üzenet # 51
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a csapat vissza tért a műholdas elosztóhoz Munro kapitány parancsba adta hogy küldjenek egy adást a csillagflottának hogy erősítés, segítség kellene. 
Nyilvánvalóvá vállt hogy ennyi ember nem lesz elég visszafoglalni egy egész kolóniát.. más terv kellett.. nah meg egy jó búvóhely.

( Munro - Jim - Genere - Baird- Belmore - Szingularitás)

MEGJEGYZÉS: UTOLSÓ HSZK EHHEZ A KÖRHÖZ.
FOLYTATÁSA KÖVETKEZIK...




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Kedd, 2013-05-28, 15.48.14 | Üzenet # 52
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon is  úgy tűnt hogy  Baird-nak nem tetszett az hogy  ,nem ő intézhette el a  lényt ezért rá néztem megdörzsöltem magamat és  vettem egy  nagy levegőt mielőtt szóltam volna hozzá, a  háta mögé kerültem majd oda szóltam..

Ha nem tetszik..máskor majd  maga Baird...ölhet meg egy  vak lényt  mi meg majd  jót szórakozunk azon ahogy majd tojás táncot fog járni..

Szóltam be  Baird-nek aki fel sem fogta  a  "szőkeségében" ,és én pedig le ültem közvetlen  a lény  maradéka mellé és  beleszóltam a  kommunikátoromba..

Itt Blake..a  lényt  elintéztük de  nem hiszem hogy ennyien vissza tudnánk foglalni a  helyet ...ha nincs más akkor  vissza mennénk a  fedélzetre  mert  túl sokan vannak itt lent...várom a  továbbiakat..Blake  kiszáll...

Na jó fiúk..mindenki maradjon  a  hátsóján...




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"


Az üzenetet módosította BlakeMunro - Kedd, 2013-05-28, 15.48.38
 (HU)
 
Jim
Dátum: Kedd, 2013-05-28, 19.12.59 | Üzenet # 53
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Végre megkönnyebülhetem el mult a veszély és mindenki jól van aprobb karcolásoktol el tekintve.Gondoltam magamban amikor végre le ültem.~Jól eset a nagy szaladgálás után egy kicsit le ülni és küllönben sem kell most csinálni semmit mert hamarosan itt a flotta.Gondoltam magamban és látam hogy a kapítány megnyugtata braidet meg szólt a hajónak is.

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Kedd, 2013-07-02, 20.08.34 | Üzenet # 54
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hát meghalt a lény.. - Mondtam. - És még vak is vót.. - Tettem hozzá, majd a többi nyálas seggarcra néztem akik épp akkor tolták elő magukat. 
- Huhú anyám ez volt a jó kis buli! Remélhetőleg ezek után nem épp egy jó nagy tojásrakó t-rex fog előbukkanni a lyukamból! - Néztem rájuk majd megkocogtattam a nagy büdös hullát ami a földön bűzölgött és a kapitány szakállára néztem. 
- A kapitány szakálla is majd megőszült mire végeztünk! - Állapítottam meg, majd elnevettem magamat, és leültem egy kőre ami egy adag szarnak nézett ki.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-07-14, 16.38.03 | Üzenet # 55
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A "Villámháború" c. küldetés lezárva.
Kritika hamarosan; folytatása olvasható:" A Regulus fogságában"
2013/1 "Villámháború" kritika

Idő: Nem sokkal a Uss Recon előző küldetése után.

"A Regulus fogságában "

Blake Munro és legénységének főtiszti tagjai a bolygón ragadtak a megmaradt másik hajó tisztjeivel miközben a Quverreriai haderők már javában megneszelték hogy Föderációs tisztek vannak a bolygón, és hajók az körül.
Hamarosan így olyan cselekmények következtek be amire senki vagy senki nem számított..

... E közben az űrben..
A Quverreriai hajók segítséget hívtak... és ez egy Birodalmi hajóként tűnt fel..
méghozzá az Iss Archerében.
Mely éppen akkor lépett ki a szuptérből.. a cselekmények villámgyorsan változtak mikor Melrock hadnagy hangja csendült fel az intercommból:
- Munro kapitány! A másik hajónak vége! Idefenn az Iss Archer támad minket, leküldtek önökhöz tiszteket akik magukra vadásznak! Várom a parancsát... a transzporter gátlók miatt viszont jelentem, nem tudjuk felsugározni magukat! Mit tegyünk?  - Szólt a nő akire a hajó volt bízva..
A hangja minden esetre egy csöppet sem volt bizakodó.

( Blake - Genere - Jim - Baird - Belmore - Szingularitás) *

{ * Megjegyzés: Az Archeres tiszteknek a mesélői később lesznek olvashatóak. }




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 17.56.14 | Üzenet # 56
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudtam mit tenni..őszintén szólva ,fáradt voltam ahhoz hogy most azon agyaljak hogy mi legyen vagy ne legyen..de nem tehettem mást így első sorban egy  helyet kellet keresni ahol talán meg tudunk lenni éjszakára..oda fordultam  a többiekhez és beosztottam mindenkit ...

-Mindenki keressen egy barlangot vagy olyan helyet ahol messze  vagyunk az ellenséges  támadóktól de  még is  csak  észre vehető...ha  találtunk akkor majd  1 óra múlva itt találkozunk ahol most vagyunk..muszáj lesz keresnünk szóval...indulás..

Szóltam oda  a  tiszteknek aztán elindultam..




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szerda, 2013-07-24, 21.12.54 | Üzenet # 57
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Azt hittem hogy most már ücsöröghetünk órákig szívva a friss kolbász-szagot, de e helyettem ez történt: valami nagy hang keveredett amit a kapitány szarul működő kommjelvénye okozott, és a tiszt aki beleszólt nah az épp az sem volt százas. 
- Neeee.. - Szóltam oda nyafogó hangnemben, vontatottan majd felnéztem az égre. 
Nem akartam elhinni hogy itt ragadtunk egyedül a háborús zóna közepén pár olyan seggarccal mint az ex ezredes emberei. 
- Ez most komoly?! - Kérdeztem megint immár a kapitányra nézve akinek olyan nagy, olyan mocskos és olyan fáradt volt a szakálla hogy már nézni is rossz volt. 
Aztán az adásnak vége szakadt mi meg nyakig voltunk a szaftos- büdös lébe. 
...
- Hát ez aztán marha jó.. - Mondtam ki a kapitány parancsa után a varázsszót mert mindneki úgy kussolt mint Lessie miután eltűnt és azt se tudta hol a jó életben van. - Keressünk barlangot! ... Nem ez volt a megállapodásban! Nem! - düzzögtem a magas hangomon, de nem vót más választás nah és nem akartam a télapó kegyeiből kiesni.. így csak a kezembe kaparintottam a nagy fegyóm, előre indultam és próbáltam nem a legroszabbra gondolni..
jim vállát megveregettem és csak mentem tovább...


 (HU)
 
Jim
Dátum: Péntek, 2013-07-26, 09.38.33 | Üzenet # 58
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Azt reméltem végre pihenthetünt ezután hogy még 1 nagy szörnyet is el intéztünk és végre mehetüünk haza de szokás szerint a tervenk nem jönek össze mert valami hiba csuszot a dorgokba.Gondoltam magamban az után amikor a Kapitány közölte a híreket hogy egy ideig nem tudunk vissza térni a hajóra.~Tom elég morcos hangulatban van de ez érthető is csak ne káromkodna nem áll jól neki.Gondoltam magamban majd a kapítány ki adta az utasítás hogy mindenki keresen 1 biztonságos baragngot és jeleze ha talált valamit.Kerestem alkatrészeket indulás előt hogy meg tudjam javítani a komunikátoromat és akkor tudok majd jelezni a kapítánynak ha taráltam valamit.~Eredetileg a hajón szeretem volna meg javítani a komunikátoromat mert ott jobbak a cucok mint itt de azt kell használni amivan meg csinálom és indulok is.Tom megveregete a vállamat majd el is indult valamerre. Én a komunikátoromat keztem el javítani ami pár perc mulva müködni fog.~Sikeresen meg javítotam úgy nézki a komunikátoromat na most ideje nekem is el indulni ne hogy le maradjak a keresésben.

 (HU)
 
Baird
Dátum: Szerda, 2013-08-07, 10.12.11 | Üzenet # 59
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak forgatni tudtam a  szemeimet ,mivel ebben a helyzetben se ötletem -se kiút nem volt  a helyzetből és nem voltam a  helyzet magaslatán sem,ezért inkább most az egyszer nem szóltam semmit és követtem a  kapitány parancsait de azért egy éles hozzá szólásom volt hozzá..

-Nagyszerű..már barlang lakók is  leszünk..mi lehet  a következő?

Szóltam oda  James-nek aki  a kapitány pártját fogta  most is mint mindig ,mondjuk nem úgy mintha baj lenne ,mert nekem ott volt a  legjobb "nő  a hajóról"..Genere! mondtam magamban viccesen mi közben meg igazítottam , a fejemen lévő hegesztő szemüveget.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-08-18, 13.03.07 | Üzenet # 60
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csöbörből vödörbe kerültünk és a következő percben már futhattunk is... nem örültem neki. 
És mint körbe néztem nem voltam egyedül ezzel: Genere parancsnok különösképp morcos volt noha valószínűleg igaza is volt azzal kapcsolatban hogy mindenki elfáradt. 
Vettem egy mély lélegzetet, és követtem Jim-et így egy szó nélkül. 
- Gyertek! - Mondtam Baird-nek és Generé-nek végül is mert jócskán lemaradtak a fiúk. 
A kapitány mellé léptem és megcsóváltam a fejemet: 
- Nem sokan maradtunk, így nem tudom hogy fogjuk vissza foglalni a kolóniát Blake. - Szóltam kissé lehangoltan a csapat megmaradt részére vissza nézve.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-08-18, 13.10.53 | Üzenet # 61
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapat kis menetelés után talált egy régi épületet. 
Habár nem barlang volt, de sokkal biztonságosabb... egy régi adó- vevő torony. Az épület valamiféle betonkeverékből lehetett. elég lepukkant volt, de arra jó hogy a csapat megszálljon itt estére és kifundáljon valamit. 
A flotta kétségkívül útban volt idefele; talán már úton is voltak hajókkal de addig is az ő feladatuk az maradt hogy a csapatot és a másik csapat megmaradt tagjait vissza juttassák a Reconra. Ehhez viszont ki kellett lőniük a transzporter-gátló berendezéseket hogy lyukat üssenek azokon, és hogy ez által kijussanak transzporterrel a hajóra.
Jim őrködött az egyik törött üveg mögött mikor leszállt az éjszaka. A kapitány egy ócska íróasztal mögött gondolkodott és valamiféle gyertyával világított. A Reguluszon hidegek voltak az éjszakák és mindenhol ahova csak a szem ellátott a pusztulás nyomait lehetett érezni a levegőben.  Belmore kis pihenés után lépett oda Jim-hez. A progenitor mintha látott volna valamiféle mozgást, de aztán semmi. Az éjszaka sötéten bámult vissza rájuk..
Genere közben Baird-el nézegettek egy berendezést: valamiféle radar volt amivel talán bemérhették némi hangolás árán a közelben lévő transzporter-gátlókat...

( Belmore - Jim - Blake - Genere - Baird - Jim - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-08-18, 13.22.37 | Üzenet # 62
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokkal később valamiféle épületet találtak a fiúk. Nem a legjobb állapotába volt, de nem is a legrosszabba. Igazából pont olyan volt mint egy bombázás után, de nem volt más választásunk. Mikor megálltam előtte a karabélyommal a kezemben és végignéztem rajta nem láttam mást csak az épületet és a végtelen lepusztultságot. 
- Nah jó... - Szólaltam meg félhangosan, majd megálltam a kapitány mellett. - .. vagy ez vagy a barlangok. .. választhatsz Baird. - Hátra néztem Damon-ra aki természetesen nem szólt semmit csak vágott egy ritka hülye fejet.
Mindenki sérült volt, és fáradt és nem sokan maradtunk. Utolsóként léptem be az épület belsejébe ami melegebb volt valamivel mint a folyamatosan hüllő külső hőmérséklet. Miután bebarrikádoztuk a kijáratot egy kicsit le tudtam pihenni. Balke lepihent valami régi íróasztal mellé, Genere és Baird valami transzporter-gátló bemérő berendezésen ügyködtek. 
Én lefeküdtem, behunytam a szemem és elaludtam. Álmaim furák voltak.. és kényelmetlen volt a földön aludni. Egyszerűen nem ehhez voltam hozzászokva... Felültem és pár percig csak hallgattam a csendet. 
" Végre egy kis csend. " - Gondoltam magamban. Beszippantottam a friss levegőt, majd kifújtam és felálltam. 
Jim az ablaknál őrködött, én pedig odaléptem mellé. A hideg levegő felélénkítette az embereket, de láttam jim-en hogy ő sem friss, neki is le kellett volna pihenni. 
- Váltsalak? - Kérdeztem tőle halkan.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Jim
Dátum: Vasárnap, 2013-08-18, 20.08.31 | Üzenet # 63
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Nehéz idők járnak itt a Reguluson kénytelek vagyunk itt dekolni amég nincs megoldás a ranszportel gátrókra.Gondolkoztam kicsit hogy ne unatkozak az őrködés közben a dolgokon.~Aztán mintha az előbb látam volna valamit vagy csak a fáradtság játszik velem végtére is keveset aludtam mostanában jobb lesz figyelni még a többiek pihenek ébelnek kell lenem.Aztán Belmore oda jöt hozám és megkérdezte hogy le várthat-e.-Igen kösz elégé el fáradtam jó lesz 1 kiss pihenés kösz hogy leváltasz.

 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2013-08-26, 10.38.40 | Üzenet # 64
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyszerű..motyogtam az orrom alatta mikor menetelés után végre úgy nézet ki hogy a hátamra tudom tenni a fegyveremet,ahogy közelebb mentünk egy nagy üres épületnek látszódott de nekem valahogy nem tetszett..de nem volt más hely ahol tudtunk volna leállni,hátra néztem majd ki adtam a parancsot..

Na jó..Genere..Belmore...Jim..Baird..menjenek előre a házhoz én fogok,először őrködni 1 óránként váltjuk egymást és minden ami mozog arra lőjünk..nem túl biztonságos...ez az ...este..

Nyögtem fel,mi közben felszívtam az orromat majd megtöröltem a szakállamat..

Akkor kezdjünk neki..először biztosítsák a házat..aztán gondolkodhatunk..




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Hétfő, 2013-08-26, 10.54.34 | Üzenet # 65
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó van.. jó van - Mondogatam a nagy szakállas embernek aki szerint biztosítás kell a házra.
- ha annyira biztosítás kell miért nem hívunk ki ide egy biztosítási ügynököt. - Próbáltam oldani a feszültséget de e helyett természetesen csak egy nagy adag ganajt kaptam a pofámra. 
A lebaszás után mehettünk befele. Jim örködött én meg Baird-el valami hatalmas transzporter-gátló bemérő berendezésen ügyködtünk hogy tudjuk hogy az hogyan működik. 
- Ha ez működik hívhattok nagymenőnek. - Szólaltam fel hangosan és magas hanggal, majd hirtelen beindult a cuccos.
- juhéj! ME-NŐ! - Csaptam rá Baird fejére.


 (HU)
 
Baird
Dátum: Kedd, 2013-09-03, 09.50.35 | Üzenet # 66
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rám csapott Genere..én pedig vissza a gerincére..

-De jó hogy néhány "nagy arc" kitalálta hogy,pont egy ilyen lepukkant házat szálljunk meg..

Mondtam de közben már elindultam a cél felé..de jó..gondoltam magamban majd nem bírtam ki..

-De jó hogy ,már lassan a legészrevehetőbb "barlangot",válasszuk..legalább lenne kajájuk..de biztos nincsen..

Szóltam be a többieknek,majd amikor be léptünk nagy lom és rom tömeg fogatott minket..

-Nagyszerű..remélem azért van vizük..

Mondtam és közben ,az egyik kisebb sérülésemet ápolgattam mi közben egy öreg-lom,zongorára ültem fel .

-Legalább ez van..he..


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Jim
Dátum: Kedd, 2013-09-10, 15.52.11 | Üzenet # 67
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Én is oda mentem a többiek után a romos házhoz ahol a trenszportel gátrok lehetnek.~Lemérem végre el tünhetnénk inen mert már kezd ez a sokk bujkárás rossz elő érzeteket kihozni berölem.Gondoltam magamban amikor épp a romoknál keztem el körül nézni hátha van valami ott.Közben a többiek is csinálták a feladatukat nem figyeltem oda ezért nem igazán tudom miről beszélhetnek de meg kel itt lenie valahol 1 gátronak.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-09-12, 16.36.59 | Üzenet # 68
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jim kezdett fáradni a megfigyelésben mikor a bokor -amit a cselekmények előtt néhány perccel még mozogni vélt - tényleg megmoccant. Jim szavak nélkül jelzett Belmorenak, aki szintén jelzett így Munro kapitány közelebb tudott húzódni a tisztjeihez.
Figyeltek.. majd percekkel később már fedezékbe is vonultak.
Az épületet a tükör univerzumból érkezett tisztek kezdték el támadni: Denise Kirk kapitány vezetésével.
A kapitány el akarta kapni a Csillagflottás betolakodókkal, parancsnokával, Chris Oviedoval, és taktikai csapatával.
Munro kapitány és tisztjei fedezékbe vonultak és készülhettek az ellencsapásra: vagy a menekülésre.

( Jim - Blake - Denise - Jim- Chris - Blake - Jim - Genere - Baird - Belmore - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Vasárnap, 2013-09-15, 11.35.16 | Üzenet # 69
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már eléfáradt voltam és hírtelen abokor megint mozdult ja társamnak a kapítánynak.Azonal fedezékbe vonultunk és készenlétben figyeltünk és ismelősnek az ellenségde mégis furcsa volt figyeltem készenlétben és va kapítáparancsait.~Remélem épen ki jutunk inen.Gondoltam magamban majd vártam akapítány parancsát.

 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Kedd, 2013-09-17, 11.55.44 | Üzenet # 70
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elég legyen már agyatlanok...

Sóhajtva szóltam oda Generére utalva meg az okos szőkéhez..

Nem hiszem el..

Emeltem fel a hangom de ekkor már késő volt bele hergelnem magam,így csak bele túrtam mélyen a szakállamba és ittam egy cseppet a kulacsomból ,amiből a kiáramló víz rá folyt a szakállamra amit aztán átvilágított a fény ami még volt..megtöröltem emberesen,aztán pedig rá néztem a tiszteimre..

Látják? amit én is?

Kérdeztem mert távcsővel kiszúrtam valamit..

Fedezékbe!alakzatba!

ordítottam el magamat amire sikerült mindenkinek időben megmozdulnia..




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Csütörtök, 2013-11-07, 12.32.33 | Üzenet # 71
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint odasugároztunk kiadtam a parancsokat: 
- Elfogjuk ezeket a Föderációs betolakodókat! Minden áron! - Szóltam oda nekik egy gonosz mosollyal az arcomon. - Hozzátok az ágyúkat is! Ha kell rájuk robbantom a fél épületet!.. NYOMÁS! - Majd előre indultam a lepusztult épület felé, és megálltam ott ahol nagyobb volt az aljnövényzet. Legugoltam, és néztem hogy embereim is készenlétbe állnak, hogy betöltik az ágyúkba a torpedókat. Közben elsőtisztem mellém kúszott. 
- Ha kell légitámadást vetek be. - Suttogtam. - Nem fogom hagyni hogy pár mocskos flottatiszt csak úgy bekecmeregjen a mi nehezen kiérdemelt területünkre. - Rápillantottam, majd végignéztem rajta. 
- Jól néz ki amikor ideges. - Foglaltam össze és mosollyal, aztán beleszóltam a rádióba hirtelen. 
- Eljött a perc.. minden egységnek! TÁMADÁS!! - Ekkor az ágyúkat már beüzemelték és csak úgy szórták magukból az áldást. 
- Ha ezzel megleszünk biztos kitűntetnek minket. Throvson elnök büszke lesz ránk. - Tettem hozzá csillogó, vágyakozó szemekkel. 
Az elnök elismerése.. a B irodalom megmentője medál.. de jó is lett volna.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szombat, 2013-11-16, 13.32.01 | Üzenet # 72
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épen meg itam egy forró kávét majd vissza mentem az ablakhoz és furcsa mozgást látam megint a bokrók felöl.Elő vetem a táv csövemet és megnéztwem aztán furcsa alakokat látam akiknél fegyver van.-Ez nem jó.Kapítány ellenség van a közelben készüljenek bármikor támadhatnak.Mondtam majd elő vetem a fegyveremet és fel készültem a csatára és pont akkor halodtam hogy támadnak.fedezékbe mentem és amint lő távba érnek azonal támadok.és így is let amint elég közel kerültek hozám el keztem tüzelni és le is tudtam rőni 1 párat.~Remélem egyben leszünk mire jön az erősítés nem szeretnék fél kézel haza meg nagyon remélem hogy nem fognak el minket.Gondoltam magamban végig röviden a helyzetet miközben tüzeltem az ellenségre.



Az üzenetet módosította Jim - Szombat, 2013-11-16, 20.54.55
 (HU)
 
Chris
Dátum: Csütörtök, 2013-12-05, 12.50.12 | Üzenet # 73
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
-GYERÜNK! előre! gyorsan!

Ordítottam mert tudtam hogy valahol itt lehetnek azok akiket el kell hogy kapjunk,nem akartam vesztes kézzel kikerülni,főként akkor  amikor  a  Birodalom szinte annyira megbízott bennem hogy választásom sem, volt ez ügyben.Persze  a  kapitányom volt a leglényegesebb, a  nő csípőjét néztem hosszasan majd  nyeltem egyet vigyorogva  a  parancsot amikor kiadta.

-Hát persze..azonnal..teszem a  dolgom ...uram..

Nevettem el magamat ki emelve   a férfira  utalást majd kiadtam néhány  tisztnek én is hogy gyorsítsanak  a tempón.

-Mire várnak? keressék a  kutyákat! aki le vadásza  az összeset és  oda hozza nekem a fejét az  egy hétig közvetlenül  a  kapitánytól kap  parancsot!..jól hangzik mi?!

Kérdeztem egy  szerencsétlen ,zászlóst majd  tovább indultam..
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2013-12-05, 12.55.15 | Üzenet # 74
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Olyan gyorsan indultam el  és vetődtem el hogy Jim,reggeli és  a  kis délutáni kaja csomagját a  forró kávéjával együtt le vertem.

-MÁR BENT VANNAK A  HÁZBAN!

Szóltam egyre  hangosabban majd észre vettem saját magamon hogy nem kellene  ekkorát ordítanom ha nem akarom hogy észre vegyenek ,ezért elhallgattam és  befogtam, a  száját  Generének..

-Fogja  be Genere..most csöndbe kell lenni..álljanak készen a  fegyverekkel..

Suttogtam Jim-nek is  majd betöltöttem a  fegyveremet az egyik,védő fal mögül és  oda szóltam  a csapatomnak.

-Már jönnek...

Ebben a percben ahogy ezt kimondtam már  tüzelni is kezdtem kérdés nélkül .




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Jim
Dátum: Csütörtök, 2013-12-05, 16.38.38 | Üzenet # 75
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ellenség lesből akadt támadni tüzeltek a Kapítány pont úgy ugrot hogy a kajámnak ugrott.Azonal inkább támadásnak készültem a fegyveremet gyorsan ellenöríztrm és halálosra állitotam majd tüzeltem én is a Kapítány nem volt messze tölem és suttogva mondta hogy már jönek is.-Látom urám ha kicsit közelebb jönek tiszta célpontoká válnak és le szedhetjük öket.Sutogtam oda a Kapítánynak és le buktam mert majd nem el talált az egyik Lövedék.-Huh ez közel volt.És támadtam tovább.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-01-17, 22.50.54 | Üzenet # 76
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a kapitányék kereszt tűzbe kerültek nem maradt hátra más, és nem is maradt más választásuk: kénytelenek voltak vissza vonulni. A komp landolási helye már nem volt messze, a komm adás amit segélykérésnek küldtek folyamatosan sugárzott. 
Munro kapitány ment előre mellette pedig Jim aki fedezte őket. Azonban mikor már majdnem a kompnál voltak a komp kismillió darabra robbant... ezzel mindenkit a földre küldve. 
A parancsnok súlyosan megsérült, és Jimnek és a kapitánynak kellett bevontatnia egy biztonságos helyre egy roncs mögé. Úgy tűnt mnidnannyian el vannak veszve.. 

(Jim - Blake - Denise - Chris - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szerda, 2014-02-05, 16.46.13 | Üzenet # 77
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Kereszt tűzbe kerültünk körül vetek minket minden írányból támadtak ezek.Folyamatosan tűzeltem a Kapítány vissza vonulást rendelt el indultunk vissza a komp hoz nem volt mesze én fedeztem a többieket ahogy csak tudtam amint oda értünk és száltunk volna be a komp hirtelen fel robbant.-A francba.Amint fel robbant az egyik darabja el talált és a földre estem kicsit hátrébb is csusztam de szerencsémre nem az éles felével így fel tudtam kelni a többiek is hasonló kép jártak.A Kapítányal mindenkit be húztunk a roncs mögé.~most már csak egy csoda menthet meg.Gondoltam magamban.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 20.57.24 | Üzenet # 78
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
Küldetés lezárva. A konzekvenciát, és folytatást hamarosan olvashatjátok a Küldetések/Epizódok című topicban. 

==




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » A Regulus kolónia déli része
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: