Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Huge East erdőség a Regulus kolónián
Huge East erdőség a Regulus kolónián
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-12-28, 22.40.05 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A Regulus incidens"


Valeri és Chris kézi tusát vívtak.
Chris nem számíthatott Birodalmi erősítésre úgy mint Valeri sem flottásra- a mély erdő közepén voltak egymással farkas szemet nézve.
Ott, és akkor kellett eldönteniük melyikük az erősebb, vagy hogy melyikük esik túszul...

( Valeri - Chris - Valeri - Chris - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2013-01-01, 13.07.43 | Üzenet # 2
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi felállt így úgy tűnt egyre inkább hogy jó karban van.
" Nem baj." - Gondoltam magamban. - " Ha tényleg úgy gondolja hogy nyerni szeretne vagy hogy túszul akar ejteni akkor nagyon el van tévedve, ugyanis nem fogom hagyni magamat." - Tettem hozzá a gondolataimba, majd még egyet rávágtam a fatörzzsel a kezembe, aztán rúgtam egyet.
Eldobtam a fadarabot, majd futni kezdtem olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudtam. Reméltem hogy nem fog követni ugyanis nem néztem hátra csak előre.
Átugrottam pár követ és folytattam, majd megint.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Chris
Dátum: Vasárnap, 2013-01-06, 12.28.21 | Üzenet # 3
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
A francba! ordtíottam el magamat amikor kaptam pár rúgást és egy jó nagy fejbe vágást is..le maradtam..nem egy kicsit..alig tudtam fel állni..de a Birodalom érdekében muszáj!..áh..!...ordítottam fel..ÚGYIS ELKAPOM AKÁRHOVA IS FUT EL!? ordítottam el úgy mint egy őrült és elkezdtem utána rohanni,követve és elővettem a kézi fegyveremet a zsebemből és előre kezdtem el lőni..reméltem hogy az egyik lövés el találja vagy a lábát..vagy legalább egy fa esik rá..de úgy tűnt hogy még ez sem jön be...
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szerda, 2013-01-09, 22.19.30 | Üzenet # 4
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Futni kezdtem olyan gyorsan ahogyan csak tudtam, de a pasas továbbra is elég kitartóan üldözött nem nagy örömömre.
Hátra-hátra kaptam rá a fejemet majd el is estem a földre egyszer. Az avarban próbáltam magamhoz térni abból hogy még mindig a nyakamon van és ha nem találok ki valamit hamarosan elcsíp és valószínűleg annak nem lesz jó vége - számára.
ha ideges vagyok bármire képes tudok lenni sajnos ez bizonyítja az is hogy mi történt sz előző szolgálati helyemen a komm-konzollal.
Igen, széjjel vertem mert ideges voltam. " Ez a pasi kiborít" - Gondoltam magamban.
Odakúsztam egy fa mögötti kis helyhez, majd összegubózódtam és vártam. Jó hogy viszonylag alacsonynak számítottam és nem voltam épp egy ihaj nagydarab alak így nem voltam feltűnő.
Legalább is reménykedtem benne.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Chris
Dátum: Csütörtök, 2013-01-10, 11.21.24 | Üzenet # 5
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
-HOL VAN?! hova lett?! kérdeztem magamban de még mindig nem találtam sehol a nőt..idegességembe össze-vissza kezdtem el lövöldözni az erdőben a kézi fegyveremmel,de így se mutatkozott meg a nő..EZT NEM HISZEM EL!..ordítottam el magamat de nem tágultam onnét..a Birodalomért megteszek bármit...és nem mellesleg nem hiányzik egy fojtogatás....meg egy le fokozás sem..-HA NEM JÖN ELŐ AKKOR ÉN HOZOM ELŐ!..de akkor biztos hogy csak a hulláját ásom el ide...mondtam egyre jobban nevetve..
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-01-18, 12.30.38 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri Kirk úgy tűnt hogy egy életen át Chris Oviedo Birodalmi vezető mattjában lesz ha nem történik valami... és ekkor egy komp röppent el a két tiszt feje felett elég alacsony pályán felkavarva a szelet...

Adam Cross vette észre hogy egy tiszt a közelben van.. ami azt illeti a kijelzők két életjelről regéltek és mivel emberi volt Lily út közben fel is transzportálta őket.
Nagy meglepetést okozott hogy az egyikük Valeri volt a másikuk pedig Chris Oviedo aki azonnal támadni is akart.. de Lily egyetlen karcsapással le is ütötte őt...
Chris Oviedo birodalmi tiszt fogságba esett...

( Adam - Valeri - Chris - Lily - Josh - Szingu )

MEGJEGYZÉS: Utolsó hszk a "Regulus incidens" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2013-01-22, 20.26.30 | Üzenet # 7
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp felszállt és meg heves légvételbe kezdtem. Mivel a ressessar még nem ment végbe, az előbbi harcmodor, bár nem állt sok mozdulatból, igencsak megerőltette a testem. A szívem kalapált, amit leginkább a közelgő hústorony váltott ki belőlem.. De már vége ennek a rémálomnak.. Csak nehogy valami rosszabb következzen...

Hirtelen a felszínen két embert vettem észre a felszínen. Ahogy csak tudtam, odaszóltam Xiiyon parancsnokhelyettesnek, hogy transzportálja fel. Amint fel érkeztek, egy Nőt és egy Férfit pillantottam meg a dobogón. Egyikük a jelek szerint, a hirtelen verbuválódott csapat, két másik tagja által keresett Valeri Kirk, a másik pedig egy ismerős fickó volt, de teljesen más volt mint ahogy én ismertem. Rögtön támadni is akart, ám mielőtt tehettem volna valamit, Mis Xiiyon már le is ütötte...
-Azt a *****...... mondtam hirtelenjében, mert abban az állapotban a reflexeim elég lassúak voltak. Miután az idegent fogságba ejtettük, hátradőltem és élveztem az utazást, nagy kimerültségemben....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2013-01-29, 12.32.09 | Üzenet # 8
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Ez az Oviedo tiszta gáz ~ Gondoltam magamban miközben ki-ki kukucskáltam a fa mögül, mert addigra már felismertem hogy ki is lehet a személy. ~ Az biztos hogy ez nem az az ember aki annak idején a legendás Enterprise-F kapitánya volt. ~
Kikukucskáltam a fa mögül miközben gondolataim olyan gyorsan cirkáltak a fejemben hogy csak nah.
~ Mi legyen? ~ Vetődött fel bennem a kérdés. ~ Jöjjek elő, próbáljam meg megint leütni? Vgay várjak míg elmegy... nem lenne jó ötlet, lehet észre venne vagy még rosszabb sikerülne elvinnie. ~ Még egyszer kikukucskáltam a fa mögül. ~ Azt nem engedhetem hogy elkapjon. Ha tényleg olyan súlyos eset mint minek kinéz... rosszabbat is tehet velem mint hogy elhurcol... Meg kell valahogy védenem magamat.. küzdenem kell. Ez az egyetlen és a legjobb megoldás. De ha kibírta azt a fatuskót amivel fejbe vertem.. ~ Egy másik fa tuskó után vetült tekintetem valahová az avarba. ~ Talán az ott balról a második jó lesz. ~Állapítottam meg.
Vettem egy mély lélegzetet és mér neki is ugrottam volna hogy megszerezzem a fadarabot ami nem volt más mint egy sokkal vastagabb darab egy fa ágából ám ekkor materizációs sugár vett engem körbe.
Olyan gyorsan jött hogy nyelni nem tudtam. Eléggé megilletődtem a dologtól ami azt illeti de hamarosan biztonságban voltam egy komp fedélzetén.

Körbe néztem és Lilyt pillantottam meg, meg még pár ismerős arcot.
- Nah csakhogy. - Sóhajtottam. De Lily arcán már láttam hogy valami nincs rendjén... és nem is volt.
Oviedo is velem jött. Felém kapott de még idejében lebuktam így nem tudott hozzám érni. Lily pedig azzal a lendülettel le is ütötte a férfit.
- Szép volt... - Néztem a nőre, majd gyorsan el is kúsztam onnan és a biztonsági főnökre bíztam a helyzetet.
- Átveszem a kormányt ha nem baj. - Tettem még hozzá, és bár már eléggé kimerült voltam gyorsan odaültem a kormányhoz és kezelésbe vettem a kompot.
- Kösz a taxit... elegem van ebből a helyből.. remélem a többiek jól vannak.. tényleg.. mi van velük?




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Chris
Dátum: Kedd, 2013-01-29, 12.36.11 | Üzenet # 9
Szakadárok vezetője
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 584
Kitüntetések: 19
Hírnév: 15
Helyzet: Nincs szolgálatban
EZT NEM HISZEM EL!? ordítottam fel és ugrottam a nő felé amikor egy másik nő megint lecsapott..és megint a földre kerültem..nem nagyon ,tudtam gondolkodni mert fogságba ejtettek de nem is nagyon volt rá szükség hiszen elvittek..az lehet hogy rabságba ejtenek gondoltam ájulásom közepén de így legalább több információt is megtudhatok mint egy kém,akár ha jól cselekszek..persze együttműködésről szót sem ejthetek,inkább csak áll információ cserét ...úgyse tudhatják mi igaz és mi nem..nevettem félhangosan félájultan aztán megint sötétség,lett a szemem előtt...
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2013-01-29, 21.23.17 | Üzenet # 10
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nehezen de elindultunk a nyavajás kompba.
Kifújtam magamat és hálát adtam saját magamnak és észre vettem a kis kompot.
- Ez szép volt mindenkinek. - Szóltam majd a két felettesemnek megfelelő tisztekre nézte. - Úgy értem mind ügyesek voltunk! Ismerek egy mondást: sok lúd disznót győz! Hát mi biztos hogy nem voltunk többen de agyilag okosabbak voltunk méghozzá sokkal! - Vetettem oda.
Hirtelen észre vettem hogy Adam Cross a felszínt nézni.
~ Most mit néz? ~ Kérdeztem magamban. ~ Mintha olyan érdekes lenne a .. várjunk csak! ~
- Én is látom.. megvannak. - Fel is transzportáltam őket majd mikor a hátam mögé néztem észre vettem hogy ketten is vannak: csakhogy egyikük az ellenség tisztje és nagyon úgy tűnt hogy épp Valerit akarja letámadni.
~ Utálom a kiscsajt de ha ez van akkor nem hagyhatom hogy bántsák. ~ Gyorsan odafutottam, majd egy akkorát öklöztem a férfi szemei közé hogy az padlót fogott.
Valeri persze rögtön ajánkozott hogy majd ő irányítja a kompot.
- Jó persze.. másra úgy se vagy jó.. a nehéz meló meg szokás szerint rám marad..


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JoshMendelson
Dátum: Kedd, 2013-02-12, 14.58.47 | Üzenet # 11
Horizon-6 Elsőtisztje és Főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 5
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A beszéd..

Ez az a  dolog ami feleslegessé és érdektelenné tette  azt a  folyamatot amit épp csináltunk ,most mivel éppen egy  foglyot ejtettünk így nem láttam értelmét annak hogy felesleges beszédbe keveredjünk egymással,mivel most a legfontosabb az volt hogy   a küldetést  befejezzük és  már úgy tűnt hogy eléggé a vége felé haladtunk értelmezés szerint így  nem volt sok értelme beszédbe keveredni ha csak nem Lily Xiiyon biztonsági főnök nem  fejezz ki nagy érzelmeket az épp felszedett utas és  utastárs közötti kapcsolat között..mondtam merev hangon Xiiyon-nak ,és közben rá néztem Valeri Kirk Operációs tisztre.

Valeri Kirk..Operációs tiszt..azonosító..7692..úgy  tűnik hogy  a felesleges,beszéd  csak arra alapozható ha  önök közös nemi életet akarnak egymással folytatni vagy épp  teljesen az aggreszívtásukat akarják egymás között levezetni valamiféle verekedés típussal ami az önök szempontjából nem túl jó...

Vetettem oda  a nőknek,és  hátra dőltem a székben.

Szerencse volt az hogy túl éltük,de  máskor szerencsésebbek leszünk ha  hallgatnak az eszükre nem épp az érzelmeikre. 

Szóltam utolsó mondatnak oda és  felhúzott szemöldökkel rájuk néztem.

Nehogy azt higyjék hogy ez valami .....nyert ügy..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-18, 15.04.09 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Birodalomé lett a Regulus kolónia szó se róla. 
Nubet Throvson alelnök hamarosan a Tüköruniverzumból érkező Birodalmiakat és a Quverreriaiakat fogadhatta miközben letekintett a kolóniára egy dombtetőről: 
Tudta; egy új korszak köszöntött a Birodalomra. 

Adam Cross kapitány és a többiek talán az utolsó pillanatban menekültek a kolóniáról melyet teljesen megszálltak. 
Nem is tudták hogy mekkora szerencséjük volt, mások rosszabbul jártak.


= " A Regulus kolónia" c. küldetés lezárva. =

Hozzáadva (2013-02-18, 15.04.09)
---------------------------------------------

"Villámháború"

A Recon tisztjei közül Tom Genere vészesen közeledett lefele. 
A férfi félúton volt a levegő és a halál közt mikor a kapitány megfogta. A férfi ernyője nem bírt el két súlyt, de legalább már nem zuhantak annyira gyorsan lefele...
Az esés viszont tudták mindketten hogy kellemetlen lesz, és kemény.

Mikor már alig volt azonban hátra csak pár méter Tom végtére is ki tudta nyitni az ejtőernyőjét, de talán már kifutott abból az időből hogy azt lehessen mondani időben volt..
A férfi sebesen közeledett lefele majd nagyot esett:
végigbuckázott a kemény szikla felületen, olyan gyorsan mintha nem akart volna soha megállni.. majd nekiütközött egy nagyobb sziklának és elájult..

A többiek követték őt, de ők viszont már könnyebben és óvatosabban érkeztek le.
Előbb Blake, majd Jim, Belmore és legvégül Baird aki bukfencezett egyet és beesett a bokorba. 
Lehet ő viccesnek találta mindezen manővert, de más nem..

Genere parancsnok súlyosan megsérült; a férfi bal keze ripityára törött ő maga még még mindig kába volt...
Ráadásul akkora zajt csapott hogy szerencséjük volt ha pár Querreriai erő nem volt a nyomukban. 
A kommunikátórból ekkor recsegve szólalt meg Nelson ezredes hangja: 
" Munro, hol vannak?! Helyzet jelentést kérek, Munro!"
 

( Genere - Blake - Jim - Baird - Belmore - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Hétfő, 2013-02-18, 21.13.58 | Üzenet # 13
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor nem tudtam mit tenni, sejtettem hogy nagy gond van. Hiába nyomogattam azt a fránya ejtő ernyőt az nem akart csinálni semmit. 
- kellene egy kis segítség azt hiszem! - ordítottam bele a kommunikátoromba, nem véletlenül. be voltam pánikolva, nem akartam meghalni és a sebesség miatt egyre csak közeledtem lefele. 
- ÁÁÁ! - Munro kapitány kapott el de így csak lassabban száguldottunk. 
behunytam a szememet és csak estünk, és estünk én meg ordítottam. 

Majd elengedett én pedig estem.. le a földre... 
Megütöttem magamat nem is keveset. A karom nagyot reccsent, én ordítottam fájdalmamban majd tovább gurultam nagy sebességgel. 
Nem kiáltottam segítség után csak ordítottam, majd nekiütköztem egy kőnek és elájultam.


 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Csütörtök, 2013-02-21, 19.38.01 | Üzenet # 14
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Idióta..! ordítottam el magamat mivel a  parancsnok nem hogy  megpróbált volna vissza venni a fékezéséből inkább csak élvezte azt hogy zuhan..te úristen..maga megőrült!..ordítottam rá megint..de addigra már le estem ezzel együtt de szerencsére  én még időben  jó landolást tudhattam magam alatt mivel én..időben nyitottam ki az erőnyőmet...még szerencse hogy valakinek van esze..mondtam magamban és  kisebb eséssel landoltam le  egy bukfenc keretében mivel  még kellet időt szakítanom  előtte  Genere  lassításnak hogy ne  dögöljön bele  a vérébe...
Hát gratulálok..nyögtem ki hangosan mi közben meg igazítottam a sisakomat majd ez után le is dobtam csak úgy csörrent  a sisakom..utána pedig rá csaptam a kommunikátoromra  ami a ruhám kezén volt..Itt Blake..helyzet jelentést maguk szerencsétlenek!..




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Jim
Dátum: Hétfő, 2013-02-25, 14.20.23 | Üzenet # 15
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ki úgródtunk a gépből az egyik kicsit bolond társunk megint el kezte de a kapitány a komon keresztül le lendezte. Zuhano lepülésbe keztünk ki nyitotuk az ernyöt. Majd előbb Tom majd a kapitány értek fördet utánuk mi is.Az után a kapitány a komon keresztül meg kérdezte mindenkitől hogy épségben van-e.-Én jól vagyok csak nem vagyok még hozá szokva a kompokból való ki ugráshoz. Mondtam majd le vettem a sissakomat és oda indultam a kapitányhoz.

 (HU)
 
Baird
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 20.22.49 | Üzenet # 16
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ja még jó hogy van segg....üüünk...
Ordítottam továbbra is  mert alattam eltűnt mindent és le estem ,a  mélybe  nagy gáz volt hogy nem működött  a rohadt  landolós cuccunk így nekem sem működött..persze  a kapitány rögtön valahogy bekapcsolta  bár tudnám hogy csinálta,én pedig próbáltam utánozni de  lehet nekem azért nem nyílt ki mert nem voltam büdös ki tudja..ahogy estem hat métert legalább elgondolkodtam rajta hogy nyissam ki de  sikeresen ki tudtam nyitni viszont túl közel landoltam így tuti hogy eltörtem a  lábamat ,pont Belmore  mellé landoltam így  felordítottam a fájdalmamban.
-áá... ez rohadtul fájt..
Ordítottam továbbra is mert azt hitte Belmore hogy hülyéskedek de  tényleg nem tudtam fel kellni.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-03-03, 11.36.20 | Üzenet # 17
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem szívesen de ugrottam. 
Nagyon megijedtem nem tagadom mivel még szimulációkban sem volt dolgom ilyesmivel. Se szimulációkban, se másban... a légnyomás iszonyú volt, a siklási gyorsaság ha azt annak lehetett mondani szintén, és a ruhám karján lévő mérő-egység egyre csak villogott. 
Gyorsan mentünk lefele, szédítően gyorsan nem is tudom mi üthetett belém hogy nem tettem más mint sikoltoztam vagy kerestem a megfelelő gombot a szememmel hogy még időben be tudjam kapcsolni miközben magamban csak azt tudtam mondogatni hogy már vége van, már vége van!

Megpróbáltam nem lenézni.. egyszerűen émelyegtem, úgy éreztem ki fogom dobni a taccsot de szerencsére ekkor hallottam meg a hadnagy hangját mi szerint elértük a megfelelő magasságot.
- Már ideje volt! - ordítottam bele a kommba, gondoljon aki akar bármit nem érdekelt...
Szinte hallottam ahogyan a szél megérinti a sisakomat, és tudtam hogy az milyen rideg.
" Ez nem embernek való.." - Tettem hozzá a gondolataimhoz mikor hallottam hogy Genere üvölt.

Nem tudta kioldani magát és csak zuhant lefele a mélybe..Nagy nehezen kapcsoltam be a kommot, és belekiabáltam:
- Ne szórakozzon már parancsnok, mert rohadtul nem vicces!- AZt hittem csak szórakozik.. ráadásul utána Baird is neki állt bohóckodni úgyhogy elegem volt - már megint -.
Megérintettem a kioldód és szépen lassan leérkeztem. Talpra estem, és valamelyest megnyugodtam bár tudtam hogy a gondok igazán még csak most következnek.
Felnéztem és Baird szinte rám esett.. azt hallottam hogy csattant valami de amikor ordított azt hittem megint valami hülye vicce és hogy megint át akar verni.
- Nah jó fejezze már be! nem vicces! - Rivalltam rá.. akkor fogtam fel hogy a barom arcú nem viccel és hogy ki tudja hogy hol van Genere..
Felálltam, levettem a sisakomat miközben levelek potyogtak belőle az arcomra.
Megtörölgettem magamat a kezemmel, és lehajoltam Bairdhez.
És mivel közel s távol nem láttam - sajnos - se a kapitányt se a többieket beleszóltam a kommba:
- Hahó, vétel.. ha hall valaki akkor a helyzetem kábé Északi fok 22 Keleti szélesség 4. Baird megsérült, súlyosan. Orvosi ellátás kellene Belmore kiszáll. - Persze zárolt csatornát használtam de így is eléggé aggódtam a dolog miatt.
Az ellenség terrotóriumán voltunk..



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-04, 22.45.21 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Itt Blake..helyzet jelentést maguk szerencsétlenek!.. " - Harsogta Blake Munro. 
Kis csönd ütött ki az erdőben bár mozgolódást lehetett hallani innen- onnan. 
Belmore üzent ezek után, aki nem messze lehetett a kapitánytól: 
" Hahó, vétel.. ha hall valaki akkor a helyzetem kábé Északi fok 22 Keleti szélesség 4. Baird megsérült, súlyosan. Orvosi ellátás kellene Belmore kiszáll." 
Az adás lekapcsolt majd közvetlenül ezek után Nelson ezredes éles hangja vetődött Blake fülébe: 
" Hogy ha ezt nekem szánta kapitány, ugye tudja hogy... FEDEZÉKBE!" - Az adás szétkapcsolt. 
A fák közül pedig Quverreriai, Birodalmi erők masíroztak elő hirtelen a fák közül. 
Balke Munro, Jim és Genere aki még indig nem volt magánál körbe volt fogva. 
Csak úgy mint Belmore és Baird akik máshol, a kapitánytól távolabb helyezkedtek el. 

 Genere - Blake - Jim - Baird - Belmore - Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Kedd, 2013-03-12, 17.45.24 | Üzenet # 19
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon rosszul voltam... 
úgy éreztem nem érzem a karomat és nem tudok járni.. de ami még ennél is rosszabb volt hogy kis szünet után lövések zörejét hallottam meg nem sokkal a fülem mögül. 
Olyan ideges lettem hogy bekúsztam valahogy az egyik fa mögé, majd onnan próbáltam meg viszonozni a tüzet. 
Nem láttam őket épp e miatt, ugyanis a fa vagy hatszor nagyobb volt mint én, én pedig tökéletesen el tudtam rejtőzni mögötte.


 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 20.36.17 | Üzenet # 20
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem uram..nyögtem oda   a kommunikátoromba de akkor  hirtelen,birodalmi katonák és gépek kezdtek el massírozni..A francba..mondtam magamban és  elvetődtem távolabb közben elordítottam magamat..
ELONNAN!...
Ordítottam ahoyg csak tudtam de  szerencsére mindenki egyszerre  ,elvetődött szerencsére  mert ha  valaki ott lett volna útban nagyobb sérülést is kaphatott volna  mert elég szúrósak voltak a  fák,és  a köztük lévő fény olyan  erősnek tűnt hogy szinte hasogatta  a szememet..de szerencsére  még időben el tudunk oldalazni..ahogy alrébb mentek rögtön bele  mondtam a kommunikátoromba a  szövegemet..
Itt Blake  a csapatnak..ha mindenki ki húz,a  fedezékéből akkor  végre  elmondhatná valaki hogy mi a helyzet  a csapat öszes tagjaával..újra kell szerveződnünk és  valahol találkoznunk..valami értelmes ötlet?




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Jim
Dátum: Csütörtök, 2013-03-14, 15.37.57 | Üzenet # 21
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ép úton voltam a kapítányhoz és út közben el keztek rővördözni lánk a birodalmi erők a fák közül.A kapítány üzent hogy mindenki vonuljon fedezékbe látam egy jó helyet oda siettem és amikor oda ugrodtam el tarált egy lővedék súrort szerencsére de tönkre ment a komunikátor. Így nem tudtam meghatározni hogy holvanak a többiek elő vettem a pisztolyomat és visszonoztam a tüzet ahogy bírtam.

 (HU)
 
Baird
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 21.58.22 | Üzenet # 22
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Na de jó gondoltam magamban megint,amikor nagy nehezen úgy ahogy magamhoz tértem és ki kóvájogtam az útra...nem sok mindent tudtam csinálni mert mindenem fájt,de megpróbáltam erőt venni magamon ami nehezemre esett de nagyon..hú bassus  hogy megkkora barom vagyok hogy  ennyire messze estem a többiektől..gondoltam magamban de akkora már késő volt bármit is tennem,mert a kapitány hangját hallotam meg amit még húsz kerülettel alrébbról is meghallotam..Na de jó..ez a  seggarc úgy ordít hogy ,lassan nem csak leszázalékolni kell engem hanem le ezredelni ..már ha lenne ilyen de úgy is tudom hogy összefognak foltozni előbb utóbb ..csak egyszerűen ,fájt mindenem és  mindenki azt hitte hogy csak hülyéskedek ..pedig nem így volt..le ültem de inkább estem az egyik fa alá hogy ne legyek útba és ne vegyenek észre eza ellenséges csapatok és  megpróbáltam addig valahogy bekötözni magamat ,amivel csak tudtam magamat..nem voltam egy nagy orvos  de   a tricorderem szerencsére nálam volt és  rá jöttem hogy pár csepp  a  nedű dús   itteni csümikből és  máris jobban lesz egy két kisebb sérülésem..

"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 15.16.17 | Üzenet # 23
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nelson ezredes szavai majdhogynem elröhögtem magamat miközben felsegítettem bairdet. Nem tűnt jó állapotban na de azért olyan rossznak sem aminek mondta.
- Nah látta. Ne hazudjon hogy annyira rosszul van.- Mosolyodtam el a férfira, hátba vágtam és egy karabélyt lekapva a hátamról előre indultam. 
Baj szagot éreztem, nem értettem mi lehet a levegőben. Másodpercekkel később megértettem sajnos.. 
Nagy bajnak néztünk elébe... ha már lehet ilyet mondani... Mindenhonnan Birodalmi és ami rosszabb Querreriai haderők vettek körbe. 

Nem figyeltem Bairder, valahogy jobban izgatott ez az egész ami kezdetét vette. 
Gyorsan lelőttem egy idegent aki a földre terült, majd bebukfemceztem a bokor mögé. Nem értettem hogyan landolhattunk ilyen rosszul mikor minden le volt fixálva.. idegesen töltöttem újra a fegyveremet a plazma tölténnyel a bokor tövében. Már rég elvesztettem Bairdet a szemem elől, de a többieket is. 
Kinéztem bal oldalról, majd vissza a fülembe pedig élesen szólalt meg hirtelen a kapitány öblös hangja. 
- Van tervem. -Válaszoltam ideges hanggal. - Látja azt a hegy ormot Délkeletre? Találkozzunk ott.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 20.34.14 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ellenség egyre csak közeledett és a csapat már be volt teljesen kerítve.
Úgy tűnt hogy nincs kiút mikor Nelson ezredesék csapata rohant le ordítva a lankán, onnan ahonnan Belmore várta a gyülekezési pontot. 
Az ezredesék katonai alakulata viszonozta a tüzet, így a front most már mondhatni kiegyenlítődött. 
- Tovább kell mennünk, itt túl nyílt a terep! - Ordította Nelson ezredes idegesen Jim-nek miután egy bukfenccel mellé érkezett. - Hol a kapitány?! - Majd észre vette a kapitányt. - KÖVESSENEK! - Nő kiállt, majd tüzelt. Vakmerősége szinte elborította az agyát miközben sapkája leesett a földre.
- GYERTEK!! - Maximális erővel tüzelt a rifle fegyverével. Ekkor azonban - akár egy lassított felvételben - egy Quverrriai komp szállt alá lassan.
Csak Blake látta hogy a hatalmas Quverreriai tábornok az (Ugyan az aki Adam Crossra támadt a "Regulus incidens" c. küldetésben)
A hatalmas QUverriai egyre csak közeledett az ezredeshez aki a Birodalmi csapatokra lőtt és nem vette észre a közeledőt.
Ruby folyamatosan terelte a csapatot tovább, a lanka felé de Blake még végig nézte a jelenetet. A többiek hátra masíroztak, védekeztek de az ezredes csak állt.. A Quverreriai tábornok közeledett.. majd megérkezett.. Nelson ezredes megfordult.. mire az felemelte, egy hatalmas karddal átszúrta a mellkasát.. belenézett a szemébe majd eldobta, vagy két métert  esett a nő holt teste hátra...

Blake végül a többiek után indult...


( Blake - Jim - Genere - Baird - Belmore - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 20.50.22 | Üzenet # 25
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mentem én volna..mondtam magam elé de  arra már egy  újabb csapatszállító ment el felettem és  mindenki lövöldözni kezdett gyorsan bevetődtem ,Jim mellé és rögtön  a betöltött  fegyveremmel kezdtem el  pár sorozatot leadni és  az egyik támadót aki mellém bevetődött lefűrészeltem,minden csupa vér lett tőle   a belei repültek szanaszét a  szakállam pedig tiszta vér lett,de  lőttem továbbra is  és  véletlenül sem álltam le egy percre  sem..újból becéloztam néhány fejet és párat lőttem,kettővel végeztem de  sajnos egyre többen jöttek..elordítottam magamt mert senki sem volt alakzatban..ALAKZATBA...maradjunk együtt úgy nem eshet bántódásunk!..ordítottam el magamat persze közben az ezredes  is  próbált lőni de ő teljesen kiment ,az alakzatból nem tudtam rá koncentrálódni ezért inkább próbáltam magamat védeni..Jim háta mögött egy temérdek Birodalmi gyűlt össze,gyorsan az egyiket lefűrészeltem a  másikat pedig lábbal lerúgtam magamról és  szét lőttem a  fejét..de  megint csak  arra lettem figyelmes hogy előlről egyre többen jönnek..egy  ellenséges generálisra lettem figyelmes az egyik percről  a másikra...tudtam ki az..az aki Adam Crosst is  megtámadta az egyik incidensben..a francba...ordítottam el magamat de  csak továbbra is lőttem ,vicsorgó fogakkal és  Baird,ékre figyeltem egy másodpercre  akik próbáltal leszedni minnél többet....Jim is  prbált melletem mi közben  az egyik támadó épp rá akart ugrani de  szerencsésen  ,szét lőttem az ellenség fejét több darabra és  megpróbáltam fedezékből tovább lőnni egy kezemet kitéve ,mivel tök mindegy mire céloztam annyian jöttek..túl sokan is..az ellenséges lövedékek csak úgy suhantak el percenként a  fejem felett így  elég nehéz volt célozni és  támadni is  de megpróbáltam legalább visszatartani őket..na ez valahogy sikerült is volna  ha..abban a percben el néztem és  arra lettem  figyelmes hogy az ezredeshez közeledik a generális..nem tudtam szólni időben ,mert akkora már átszúrták őt..az ezredes meghalt..nem tudtam mit tenni..pár percig csak   a fedezékben ,próbáltam visszaverni az ellenséget de  annyain voltak hogy valószínüleg  meghaltam volan ha oda mentem volna  az ezredeshez..teljesen megállt az idő előttem..csak Belmore,ordítása  ugrasztott ki a  gondolatimból..MOZGÁS,MOZGÁS!..ordítottam el magamat és megpróbáltam gyors iramban oldal menetben lőni és közben figyelni hova lépek..reméltem hogy mindenki tudja  hova lép...



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Jim
Dátum: Szerda, 2013-03-20, 15.28.41 | Üzenet # 26
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kölül vettek minket a birodalmi erők tüzeltem rájuk folyamatosan de csak jöttek és jöttek az Ezredes is elő bukkant ordítót felém.És oda jött hozzám majd kérdezte hol a kapitány mielőtt válaszoltam volna meg láttuk a kapitányt amint épen felénk tartót.Az Ezredes mielőtt ide ért volna a kapitány ki ment a szabad területle és onnan támadod tovább a birodalmi gárdistákra.A Kapitány mellém vetődött és együtt löttük tovább.Ezek a gárdisták mindenütt ott voltak mögém kerültek és az egyik rám akart ugrani. Nem vettem észre csak amikor a Kapitány már le lőtte majd alakzatba rendeződtünk amint a többiek is ideértek. Az ezredes ki lépet az alakzatból és úgy támadta a rossz fiúkat.~Ez az ezredes aztán nem kíméli a rossz fiúkat remélem nem harunk meg a küldetés elején vagy nem fognak el vagy ilyesmi.Gondoltam magamban miközben rádtam a Kapítány arcán hogy kicsit ideges a rossz fiúk miat és hogy az ezredes el hagyta az alagzatot és az egyik gárdista át szurta a kardjával a melkasán majd féle dobte 2 mételt és holtan ért földet.



Az üzenetet módosította Jim - Péntek, 2013-03-22, 14.31.18
 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szerda, 2013-03-27, 21.50.44 | Üzenet # 27
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenhol már ott özönlöttek nekem meg marhára elegem volt és még a kezem is tropára ment. 
Nagyon ideges voltam ezért a falevelekből hirtelen elődugtam a fejemet, lőni kezdtem rájuk a két fézerrem de mivel sokan voltak ez nem volt több mint halottnak a csók. 
Csak jöttek és jöttek mindenhol, mikor megláttam Munro kapitányt végre valahára. Örömködve álltam fel, és persze nehézkesen is, mivel az az esés még mindig elég rosszul esett. 
Odafutottam közvetlenül a férfi mellé, és csak lőttem az ellent. 
Mikor azonban Munro lemerevedett, én nem néztem oda, fedeztem őt meg jim-et is aki mindenkit gárdistának látott.. a fákat.. az embereket.. mindent, de tök nyóc hogy Querreriaiak is voltak. 

Belemore mutatta hogy fussunk a biztonságos részek felé, én felálltam és akár egy lassított filmben ordítottam:
- ELŐRE! - Kemény helyzet volt.. sár darabok folytak le a bakancsomról, mikor átugrottam egy kidőlt fát, eltoltam magamtól egy ocsmány Querreriait, tapadó töltetet tettem rá.
Elfutottam mellette mire az darabokra robbant. Odaértem Bemore és az ezredes csapatai mellé és már csak a kapitányt vártuk..


 (HU)
 
Baird
Dátum: Csütörtök, 2013-03-28, 08.16.27 | Üzenet # 28
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Marha jó már csak ez hiányzott!
Ordítottam továbbra is  mi közben hátra  menetbe  kapcsolva próbáltam,lőni az ellenséget mi közben megpróbáltam pár ellenséget leszedni bár ez elég nehéz volt főleg ilyen helyzetben ,mivel annyian voltak hogy lehet hogy töm 8 volt kire lövök de  akkor is  jobbnak láttam a célzott lövéseket ami most nem jött össze mivel  a  többiek ordításba kezdtek így  rögtön futásnak is eredtem mivel túl erőben voltak..be csúsztattam egy  gránátot ami riptyára zúzott megannyi támadót de  atól még  a többi ott volt szal,ha nem akartam megdögleni akkor mozognom kellet persze  a nagy  szakállas  Télapó..akarom mondani Blake Munro kapitány pedig megint csak elmélázva közeledett felénk..
-Ezt elcsesztük..ezt elcsesztük!..
Az egyik megmaradt emberünk ordibálta  ezt mi közben előre futott   a frontba és jól szét darálták..
-hát ez meg..
Mondtam fél hangosan meglepődve mi közben próbáltam volna visszarángatni de  nem nagyon tudtam mivel annyian voltak..


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2013-03-29, 16.47.19 | Üzenet # 29
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felálltam, és változtattam saját magam tervén, mivel tudtam hogy nagy lett a káosz. 
Mindenki össze- vissza kezdett el futkározni ahogyan a bokrok közül egyre több és több birodalmi tiszt, és Quverreriai bukkant elő. Nem sok esélyünk volt ellenük már így első rálátásra sem, de tudtam hogy ha elfutunk, elbújunk és találunk egy kommunikációs tornyot akkor lehet, még lehet hogy nyert ügyünk van. Nem volt biztos benne de a segítség kellett, abban viszont biztos voltam. 

Felálltam, majd előre futottam. 
A karabélyom egy elsütésével lelőttem az egyiket, majd a másikat szintén egy gyors balra fordulással. Az nagyot ordítva halt meg, puffant le a földre.
Utáltam ezt csinálni, elvenni életeket, főleg hogy a gárdisták embernek néztek ki de ha nem teszem meg egész biztos hogy megöltek volna. 
Megcsúsztam a sárba, szerencsére nem estem nagyot, hajam a szemembe lógott. Megtöröltem magamat, majd egy komp suhant el a fejem felett. Mivel elég közel jött, és nem tűnt flottásnak sejtettem hogy ebből még bajunk lesz. 
"Már csak ez hiányzott.. erősítés az ellenségnek." - Gondoltam magamban. 
A többiekre néztem, és elordítottam magamat. 
- ERRE! ERRE! - Persze már a biztonságos zóna mellett voltam. Páran meg is idúltak felém, és az erősítés az ezredes csapatai felé, de Munro kapitány és az ezredes még nem. 
Egy hatalmas nagy Quverreriai közeledett egyre csak az ezredes felé, miközben a Birodalmiak rohamba kezdtek. Tudtam hogy ha nem kezdenek el mozogni akkor itt kell őket hogy hagyjuk. 
- URAM! ERRE!! - Az ezredes ekkor meghalt... kigúvadt szemekkel néztem az esetet.. nagyon megdöbbentem és nem tudom mennyi ideig állhattam ott, de végül is Blake utánunk jött mi meg futásba kezdtünk egyszerre.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-03-29, 20.30.04 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapat tagjai futni kezdtek az épületek felé amik nem messze voltak az erdőségtől. Habár attól tartottak hogy utol érik őket gyorsan látták meg a kommunikációs épületet, mely szerencsére teljesen lakatlannak tűnt- vagy legalább is az a része amin Belmore hadnagy belépett. Odabenn sötét volt, a lépcsőkön fellépve pedig Baird lőtt le egy épp közeledő Quverreriait. 

Folytatása olvasható: Regulus kolónia-Déi része




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Huge East erdőség a Regulus kolónián
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: