Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » T'ator
T'ator
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 19.12.18 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Barátok és ellenségek"

Lisabett várakozott.  
A terv eddig összejött, és tökéletesen működött. Adam cross belesétált a csapdába, és ha tényleg minden úgy ment ahogyan gondolta akkor a főgépészüknek lőttek. A nélkül pedig senki nem fog maradni aki a hajót össze tudja kapni. A Bajori nő szép arca gúnyos mosolyra húzódott, majd a környező kövek egyike mögé húzta a lopott kompot.  
A kövek kelbonit ércet tartalmaztak melyek lefedték a jelét. Akkor bukkanhatott elő amikor akart...  
Gondolataiban a jutalmon tűnődött. Egy Breen vajon mit tudna ajándékozni neki? Azt mondta hogy mindent megkaphat amiről csak eddig álmodott... Lisabett álmodozásba merült.. miközben a L'espoiron javában folytak az események... és ezzel egy időben Ravos hajóján is...  

Bren Ravos.
A Breen vezető nem sokkal kapta meg az üzenetet hogy mi a helyzet.
Nem várt, azonnal elindította a hajóját nem sokkal Lisabett adása után. Úgy tűnt - legalább is a Bajori nő elmondása szerint hogy minden úgy történt ahogy eltervezték; a L'espoir gépésze lehet halott, a hajó kissé sérült és most az aszteroida zónában van.
Ravos úgy gondolta eljött az idő, hogy lecsaphat... A Breen birodalom úgy is igényt tartana a csillagflotta egyik legmodernebb hajójára, és itt az idő arra hogy ezt meg is tegyék; itt az idő hogy Ravos megsemmisítse a L'espoirt és elrabolhassa Adam Crosst; hogy aztán megtudjon tőle mindent.
Minden egyes apró kis titkot, mindent amit csak lehet. Hisz tulajdonképp ezért is küldték ide...

* 5 perc és megérkezünk * Jelentette egy Breen tiszt.
5 perc.. nem túl sok...


( Ravos - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 20.01.18 | Üzenet # 2
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'

Fordítás:

Eljött az idő hogy végre lecsaphassak ,az álnok hajóra és  a  kapitányára  ,végre beteljesíthetem a végzetemet egy  jó nagy   vörös globál robbantással

'Tatau,tatau,-zatatu!'
Fordítás:

Megfordultam, a hidamon és rá néztem az alattam lévő tisztre.-Készüljenek  a támadásra!

'Hakaku,tululuiluhuznu'
Fordítás:

Ezeknek a kutyáknak hamar végük lesz ha bevetjük a  Breen torpedókat,élesítsék be ...készüljenek arra hogy  ,előtűnünk pont előttük addig maradjunk álcázottak.

'Takakau,takaku...'
Fordítás:

Gyorsítsák meg a tempót és  teljes ,energiát a  fegyvereknek...


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 13.43.53 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Breen hajó nagy sebességgel követte a Uss L'espoirt mintha csak egy lopakodó tigris lenne mely a parancsra vár hogy lecsaphasson. 
A legénység fél szavakból is megértette egymást, így hamarosan a cél pontosan a hajó orra elé keveredett. És mivel a Vesta típusú csatacirkáló megállt Ravos keresve sem találhatott volna megfelelő pillanatot arra hogy megkezdje a vadászatot. 
A T'ator főképernyőjén - mely vagy húszor erősebb képet adott mint bármilyen Föderációs hajó képe - egy hatalmas orr jelent meg. 
A szürke hajó testen pedig a napfényben csillogó felirat: "USS L'ESPOIR" 
Ravos nagyon büszke volt hogy már itt tartanak. Büszke volt fajára és a hadműveletre is. 

És ekkor a kis komp, a Bajori komp melyben a segédje, a Bajori nő - aki szabotálta a L'espoirt  - pihent elindult. 
Úgy tűnt a Bajori teljesen megőrült hisz önmegsemmisítésbe kapcsolta a kompot, ami kamikáze módjára nekirepült a csillagflotta hajónak. 
A robbanás epicentruma egyenesen a L'espor pajzsa volt, mely azonnal le is süllyedt 50 százalékosra. 
Ravost ezek után nem tudni mennyire érdekelhette Lisabett aki természetesen megúszta sértetlenül a dolgot mert letranszportált egy közeli holdra. 
Minden esetre most az esélyek az ő oldalára billentek... hirtelen kilépett az álcázásból és tüzelni kezdett a T'ator gyengébb fegyvereivel... de ki tudja hogy mikor indítja el az összfegyverzetet?
 

(Ravos - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 20.56.27 | Üzenet # 4
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
'TUTUSA KAKARO! tvarosztaro'

Fordítás:

Gyorsan! lecsökkent  a pajzsuk tüzeljen most aztán az álcázzást és  emlekedjünk feléjük!és kapcsoljon egy adást.

'Tikutarutu tro T'ator! julhun Bren Ravos! tulutu!tulutu! rato!'

Itt a  T'ator ! Bren Ravos Csata vezető beszél! adják meg magukat ah nem akarnak idő előtt elhalálozni!.Kapcoslja le az adást várjon 5 percet!

Mondtam  a kormányosnak és  a kommunikátort irányító fő tisztnek de  közben láthatatlanul követtem őket fentről teljesen láthtatlanul,ahogy viszont megvártam a választ nem kapcsoltam csak megnéztem az adóvevőmön és  utána pedig előtűntem pont  a hajó felett amikor már majdnem elérte  a bolygót mert azt hitte hogy elintézz pár szánalmas  támadással és  rá parancsoltam a tisztemre.

'lllou! tokaka.....!tokaakakaaaa!!'

fordítás:

Tüzeljen mindennel! tüzeljen mindennel! mindennellllll....!!!...


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 14.22.21 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A L'espoir csatacirkáló pajzsa habár még kitartott folyamatosan csökkent.
A hajó ekkor azonban valami olyat tett amire Ravos talán nem is számított volna. A hajó hirtelen megfordult, és plazmát kezdett el fecskendezni a Breen csatahajóra.

- Ezek mit művelnek?! - Kérdezte az egyik Breen tiszt magából kikelve a kitérő manőver, majd a lilás plazma csíkot elnézve.
Bren Ravosnak életében talán először gyorsan kellett döntenie hogy mit tesz.... ám ekkor késő volt.
A L'espoir kapitánya kiadta a tűzparancsot aminek hatására begyulladt a plazma. A T'ator kormányosa még felrántotta a kormányművet és ez volt a nagy szerencséjük.
A hajó a rángatózások után megmerevedve állt a L'epsoirral szemben. Mindkét hajó kapott a plazma-tűz okozta robbanásból, melyet a kelbonit talán még fel is erősített.

A L'espoir és a T'ator is pajzsok nélkül meredtek egymásra lehet pillanatokig, lehet csak percekig, de Ravos az a Breen volt aki nem adja fel ennyivel. A legénység kérdő tekintekkel nézett a kapitányra aki tudta hogy a bolygón a szövetségese Triso Hubros várakozik.
Triso azt mondta hogy segít a hajót illegális fegyverekkel felszerelni, ha cserébe pár fejet kap, vagy legalább is a kísérleteihez tesz alanyokat. És most itt volt a L'espor, teljesen pajzstalanul... szétlőhette volna de a terve más volt, és mivel meg volt bénulva a fegyvereknek amúgy is idő kellett a rekonfiguráláshoz.
 
Ravos így várt... míg a cselekmények be nem indultak. Gondolataiban pedig azon morfondírozott hogy mennyire okosan is teszi ezt.   

(Ravos - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 14.52.50 | Üzenet # 6
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt ugyan pajzsa az ellenséges hajónak,de  nem akartam túlságosan megséríteni sem  hajómat..gyorsan megint eltűntem és  vártam a szerelésekre  ,mivel elég sok rendszer elromlott a  hajómon is  így jobbnak láttam hogy,megvárjam amíg összekapják a  hajómat jobb állapotba is hozzák addig pedig nem hiányzik pár torpedó özön,rá néztem a tisztemre és  mögé álltam.

''Tusto,kapva gravlas,tas"

Fordítás:

Az összes rendszert próbálják helyre rázni amíg,láthatatlanok vagyunk. Irányítsák az energiát a  láthatatlanná tévő rendszerekre és  ,álljanak készen ha mozgásba kell lendülni..


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 20.16.13 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Értettem! - Szólt az egyik legjobb Breen tiszt a hajón, majd intett két társának hogy a gépházba kell a segítség..
Nem tellt el sok idő és a híd szinte minden tagja mozgósította magát. Ez volt a különbség az emberek és a Breenek közt: itt mindenki dolgozott. Legalább is Ravos ezt gondolta. 
Mikor a pajzs 5 százalékos lett egy köz tiszt szólalt meg éles hanggal:
- Uram! Letranszponáltak! Minden a terv szerint megy.. - Lehet elkapkodott kérdés volt, de Ravos helyeselte majd hirtelen rákapott arra hogy jó ötlet lenne újfenn támadni. 
elvégre a L'espoirnak még mindig nem volt pajzsa, nem úgy mint nekik...5 százalék..

A T'tor kilépet az álcázásból és mindennel tüzelt a L'espoirra.


(Ravos - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 20.25.56 | Üzenet # 8
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem vesztegettem el  a perceimet amik fontosak voltak  a  számomra..gyorsan cselekedtem ...szerencsés voltam hogy  a hajó láthatatlanul maradt és kibírta  a megpróbáltatást..percek teltek el úgy hogy  csak vártam a megfelelő pillanatot ,de  amikor  a tisztem kimondta  hogy  most letranszportáltak..gyorsításba kezdtem..

"talos! fravtator! Kalaosz! tarural"

-Le az álcát! maximum impulzus! ütköző pályára állni! fegyvereket maximum szórásra!

Fel emeltem a  hangomat,és  további parancsokat osztottam ki amikor elég közel értünk az ellenséges hajóhoz.

"travol,kvartorar! travs ravon!"

-Célozzák a  hajó hídját,és  a reaktorját! Breen torpedókkal tűz!


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-25, 17.04.13 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A L'espoir súlyos károkat szenvedett, Ravos nagy örömére. 
Kezdett úgy festeni a helyzet hogy a Breen hajó nyer ám ekkor a L'espoir ügyes tisztje a hajót a kövek közé navigálta. 
Ennek következményeképp a T'ator lassan megfordult és követte a csatacirkálót amely össztüzet eresztett a hajó fegyverébe... véres csata volt... 
A Breen pedig már unta. A hídon több panel is elfüstölt ahogy a T'ator orra felfele emelkedett... azonban a fogoly-foglyok már akkorra megvoltak. 
A T'ator teret váltott.
 

( Ravos - Szingularitás)

MEGJEGYZÉS: Utolsó hsz ebbe a küldetésbe. 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Kedd, 2013-03-26, 16.55.52 | Üzenet # 10
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Tujustulkui! tvaralol!"

Fordítás:

Kitérő manőver de azonnal!

Sajnos  későn mondtam ki  a szavaimat mert több károsodás is ért minket,de  még mindig volt esélyünk arra amit akartunk..ekkor jutott eszembe egy trükk..

"reavfsadlsaj!"

Fordítás:

Ezaz..a  parancsomra transzportáljanak és egyszerre támadják meg az ellenséges hajót ..a  kompjainkkal..automatán..

"tavrolahtatotu!"

MOST!

Elordítottam magamat és minden egy pillantásra gyorsult fel,áthoztuk a  gépészt és  rögtön teret is váltottunk..mienk volt a nap..


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2013-03-30, 13.31.49 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
= A 
"Barátok és ellenségek" c. küldetés lezárva. =
Folytatása következik: "Fogságban"

Hozzáadva (2013-03-30, 13.31.49)
---------------------------------------------

"Fogságban"
 
Időpont: 2802, Nem sokkal a "Barátok és ellenségek" c. küldetés után.
 

Lauren mire felfoghatta volna hogy hova került már mindenhol Breenek állták őt körbe, érthetetlen nyelven szólongattak hozzá, de láthatóan már most meglepettek voltak, ugyanis a lány ruhája, kezei, haja véres volt, az ájult, beteg ruhában levő főgépész pedig fel volt nyitva és úgy vérzett mintha soha nem akarna elállni a vérzése.
Bren Ravos ekkor lépett oda. A hajó transzportere épp a hídra volt tervezve- egyedi tervezéssel - így elég érdekes látványt nyújtott a fekete platformon gugoló Lauren, és a fehér ruhás sérült Jearsey.

Az egyik Breen egy sokkoló bottal ütött Laurenbe, majd még egyet amitől ő a földre került.. Ravos nem két fogolyra számított és nem ilyen formában.. de mivel úgy is az Orion térségbe érkeznek, talán a gépész segítsége után eladhatják a fiút valaminek (Az Orioniak amúgy is híresek az ember kereskedelemről), a lány meg jó lesz Hubrosnak.. ha már az a szerencsétlen segétkezett... ez az ajándék tökéletes lesz neki, és egyedi is.. de.. azért nem kellene hagyni elvérezni a fiút..
Ravos utasította az egyik emberét hogy dobják két egymás melletti fogdába Laurent és Jearseyt, de előbb lássák el a gépész még mielőtt meghalna..
A nyakánál fogva emelték fel a biztonságiak Joet és vitték el a gyengélkedőbe, aminek hatására az felébredt és hangosan tiltakozni kezdett... Laurent megbilincselték egy tritán ötvözetű bilinccsel, és úgy vitték el..
Ekkor a T'ator kilépett a szubtérből és bolygó körül állt a Torirn körül.... csakúgy mint Hubros hajúja a Long Island is.
- A Föderációs hajónak nincs jele. - Jelentette az egyik Breen. Hubros adást küldött arról hogy találkozzanak a Torirnon egy megbeszélésre.


( Lauren - Joe - Ravos - Hubros - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2013-03-30, 14.47.41 | Üzenet # 12
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár másodperc telt csak el azóta, hogy megpillantottam a transzport sugarat, s máris egy csapat hülyén kinéző, pizsamás fickó vett körül, akik valami értetetlen és nevetséges módon beszéltek... Nyelvi érzékem jó, de ennek annyi értelme nincs, mint a fém csikorgásnak... Félre fordított fejjel néztem feléjük, miközben mindenem véres volt... Ezek meg egyre csak zagyválták berezonáló, rozsdás, kopott padlólemezre emlékeztető valamit amit nem voltam képes megfejteni... Bár kezdett a rendszer összeállni a fejemben, de még is csak a hátamon nem létező szőr felállítására volt alkalmas...

A hiduk valami borzalom volt, ami igaz volt az egész kinézetükre...
Az egyik, valami sokkolót nyomott a hátamba ami ugyan fájt, de először semmi nem történt... Megfordultam, hogy pengéimet a sisakján átfúrva, koponyáját meglékelve a halántékánál engedjem szabad levegőre megint, ám az a kvancos zörgő hangú, megint belém nyomta azt a vackot... Pont a szívem fölött talált el vele, így az már megtette a hatását és összeestem... Szerencsétlenségemre, pont a hátamra fordultam úgy, hogy a hátamhoz lapított farkamon feküdtem aminek a vérellátását totál elnyomtam, azonban a sokktól az egész testem megbénult...

Hallottam mit terveznek mert ez idő alatt képes voltam pár dolgot felfogni a zörgésből, viszont semmit sem tehettem... Vérben úszó kezeimet megbilincselték, majd felemeltek és úgy vittek valahova...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Vasárnap, 2013-03-31, 22.20.41 | Üzenet # 13
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elájult és nem tudta mi történik körülötte. 
Mikor a Breen hajóra került akkor sem ébredt fel, nem volt magánál csak feküdt miközben vére a padlón folydogált. A breenek sokkolóbottal ütötték meg Laurent a lány az elsőt kibírta a másodikat viszont nem. 
Joe csak akkor ébredt fel mikor meghallotta Lauren hangját és érezte ahogyan valaki felemeli őt. A férfi megpróbált kiszabadulni de nagyon gyenge volt, elkiáltotta magát, majd pillantásával Laurent kereste őt azonban addigra már el is vitték valamerre. 
- Hol vagyok..? Kik maguk? Mit keresek itt? - Kérdezte félhangosan. Úgy érezte hamarosan újfenn el fog ájulni, de próbált kitartani míg valami gyengélkedőhöz- hasonló helyiségbe nem ért.. vagyis az csak hasonlított rá, de Joe úgy tippelte hogy az az lehet...


 (HU)
 
Ravos
Dátum: Hétfő, 2013-04-01, 10.29.20 | Üzenet # 14
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem, a hajóm fogoly tartó helyén és ki küldtem az embereimet,egy  jó nagy ketrecbe zárattam be őket így  nem tudtak kijutni onnan..felfogtam hogy csak szerencsém volt,de  kellet  a gépész hogy be tudja indítani  a technikát  a hajómon...persze az egyik akit elkaptunk nagyon virgonc volt,de  helyette inkább az egész rácsot bekapcsoltam ami kisokkolta őket minden egyes percben..amikor végre lenyugodott  a virogonc...megkopogtattam  a rácsot...egy sokkoló bottal..

"Tostorul..Bren Ravos...tolutul ,havatol"

Fordítás:

"Üdvözlöm önöket,Bren Ravos vagyok...és maguk a foglyaim "

"Restarol,feltarol"

Fordítás:

"ne izguljanak vissza fogjuk szolgáltatni magukat ahogy  megtudtunk mindent amire szükségünk van"

"Terarol,starol"

fordítás:

"Most pedig pihenjenek!"


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
TrisoHubros
Dátum: Szerda, 2013-04-03, 13.33.31 | Üzenet # 15
Csempész/Bűnöző
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fenn voltam a hajómon ,de  kibaszottul nem akartam egyedül meginni  a pezsgőmet ezért inkább oda szóltam a  nagy doboz fejűeknek hogy  csináljanak valamit mert ,nekem kellet egy csaj  meg egy pasi..és  jó kedvemben voltam kibaszottul így nem akartam meg kockáztatni azt hogy egyedül egyen meg a fene..
-Hé..Itt Trsio..szórakozásra jöttem a fogjokal doboz bácsi ..ha be enged  akkor találkozhatunk   megbeszélésre valahol..mondjuk kibe baszottul  a Torirnon...úgy is  szeretem a friss levegőt..na mit szól doboz?..


(TRISO! Torirn , jó hogy nem már Thorin..-.-" és légyszi hagyd már abba a káromkodást! Kösz!
Szingu)


"are you idiot?are you stupid?are you lost you fucking mind?"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-04-03, 18.42.57 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A T'ator körpályára állt a Torirn körül. 
Nem sokkal ez után a L'espoir is kilépett a szubtérből. A Csillagflotta hajó természetesen a Breen hajó után kutatott, de azt nem vehették észre mivel láthatatlan volt. 
Hubros hajója a Long Island pedig a közeli aszteroida-zónában bujkált. 

Nem sokkal az után hogy a legközelebbi Breen tiszt jelentette Ravosnak hogy a L'espoir is megérkezett Ravos meglátogatta a foglyokat. 
Joe fal fehér volt még mindig. Habár sebeit bekötötték durva módon még mindig nehezére állt felkelni és nagyon fájt neki a sebe, sok vért vesztett. 
Lauren a sokk hatása után kába volt, és szintén nehezen tudott mozogni. Habár már egyikük kezén sem volt bilincs, be voltak zárva....
Ekkor jelent meg hirtelen Ravos. Ő maga megállt Jearsey parancsnok-helyettes zárkája előtt, a mellette lévő Lauren zárkájába pedig ugyanebben a pillanatban lépett be öt Breen tiszt. Azok szépen lefogták a lányt, majd gyorsan sokkolgatni kezdték. 
Ravos azt az ajánlatot tette Joe-nak (aki amúgy majdhogynem "használhatatlan" állapotban volt) hogy segítsen beüzemelni a lopott föderációs transztér technológiát, cserében nem bántják Laurent. Ha Joe nem segít Laurennek bántódása fog esni, ezt ő garantálta.


( Ravos - Lauren - Joe - Szingularitás)  




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Szerda, 2013-04-03, 18.48.24 | Üzenet # 17
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
"tostorul,tavos staus..J..stgah..branus.."

Fordítás:

"Maradjanak körpályán..én megnézem a foglyokat..mielőbb használnunk kell a gépészt"

Ez után,kimentem a hídról befordultam a ledobóhoz le is dobtam magam az antigravitációs szekvenszerrel,odaléptem  a foglyokhoz..és  lefogattam őket..és  oda  szóltam  a fordítómnak..aki egy panelon fordított nekik amit mondok..

"aratsoil..verol..branok..navak.."

Fordítás:

"Meg egyezhetünk..nem bántjuk a vadlányt cserében,maga  segít nekünk üzembe helyezni egy  eszközt..ha  viszont valamit elront,vagy  direkt rosszul csinálja meg..akkor magának annyi...azt garantálom.."


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2013-04-04, 19.32.51 | Üzenet # 18
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alig voltam magamnál... Mozogni épp-hogy tudtam, de nem éreztem a farkam ami eléggé idegesített... Fájtam jó pár helyen és zsibbadtam is... Ültem a sarokban, miközben azon voltam, hogy tompult érzékek mellett, visszanyerjem a testem feletti irányítást, hisz nagy a valószínűsége, hogy szükség lesz rá... Minél többször sokkolnak, annál hamarabb nyerem vissza az irányítást... Lehet a végén, nem is fog hatni...
Jöjjenek csak... Megbánják, hogy velem kezdtek....

Hirtelen bejött a kalitkába öt breen tulok... Sóhajtottam egyet, majd szemem becsuktam és tűrtem a sokkolást... Tudtam, hogy úgy is én jövök ki belőle jobban...

Fájt mint a rossz nyavalya... Testem bele remegett és úgy estem össze mint egy, a kábeleit elengedett bábú... Ám, most már nem bénultam le... Csupán csak erőm nem volt megmozdulni, de beszélni legalább tudtam...

Mikor hallottam, hogy mit mond a főtulok Joe-nak, azonnal ránéztem a sebzett férfira és csak ennyit mondtam vigyorogva...
-Ne segíts nekik... Engem nem tudnak sokáig megkötve tartani... Előbb utóbb, úgy is a lábam alatt végzik... -mondtam haláli nyugodt hangon, a kábultságtól még kissé kábán... Ilyenkor szokásom olyan ígéreteket tenni, amik gyakran végződnek vérengzéssel...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Péntek, 2013-04-05, 17.50.04 | Üzenet # 19
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy percre megint elsötétedett minden körülötte. 
A L'espoir főgépésze úgy érezte soha nem fog felkelni azok után ahogy bekötözték őt a Breenek. A férfi mellkasán egy szürkés elég vastag valami volt amit kötésnek is lehetett nevezni, valamint fekete ruhákat is kapott amiben tényleg kezdett egy rabnak kinézni. 
Mikor magához tért aztán hirtelen több Breent is látott elmenni a mellette levő cellához. 
- Lauren... - Nyögte, felállt nehézkesen és mondani szeretett volna valamit ám ekkor egy hatalmas bödön fejű állt elébe és fenyegette meg hogyha nem segít akkor bántják Laurent, vagy ha valamit elront csakúgy jó kedvéből akkor őt magát megölik ezt garantálja. Joe nem lett boldogabb. Laurenre nézett, majd megcsóválta a fejét.
- Ne.. hagyják őt békén...Majd én segítek. - Szólt egyhangúan és fáradtan. Úgy érezte magát hogy nagyon fáradt és hogy aludnia kellene egy kicsit vagy inkább egy nagyot. 
- Segítek.. csak ne üssék tovább Laurent. - tette hozzá még egyszer. Jearsey nagyon nem bírta ha bántáj a lányt.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-04-12, 16.51.36 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ravos egész jónak találta az alkut így Joet elvitték a hajó műszerszobájába ah a Csillagflotta transztér technológiája volt található. Ravos ott arra kérte a fiút hogy üzemelje azt be, viszont Joe túl fáradt és gyenge volt így mikor megbütykölni kezdte (Mert hogy hibás volt) kiesett a kezéből a trikordere és beesett a gépek közé. 
Ravos nem bírt várni így emberei megütötték a sérült tisztet aki térdre esett fájdalmában... azonban mielőtt bármi más történhetett volna, mielőtt folytathatták volna az ütlegelést Lauren valahogy meglépett a zárkából és a műszerszoba felé volt talán..

A lány kapva-kapott az alkalman amikor két Breen összeveszett egymással, az őrei így feltörte a szellőző akna fedő kódját és belemászott abba. 
Ravos emberei azonnal észre vették a dolgot és a következő percben Ravos már riadóztatott is hogy Lauren Cross megszökött. 

( Lauren - Joe - Ravos - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 17.01.57 | Üzenet # 21
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nee te hülye!! Mit csinálsz?? -kérdeztem tőle aggódó arccal, hisz én kibírom, Ő nem... Ekkor Joe-t elvitték, engem meg visszadugtak a zárkába... Vagyis inkább, vissza dobtak. Alig bírtam felkelni, ám most legalább tudtam mozogni, nem úgy mint az első alkalomnál... Éreztem, hogy a sokkolás egyre kevésbé hatásos... Kezdtem hozzászokni...
Mivel tudtam, hogy Joe nem képes elvégezni a dolgát, így tudtam, van időm gondolkodni... Legalább egy csekélyke.
Ahogy törtem a fejem, kifigyeltem, hogy a tisztek nem mindig figyelnek oda rám... Nem sok látszódott a homályos üvegen keresztül, de azt tisztán láttam, merre néznek... Korábban úgy tűnt, nem is lehet valami jó a látásuk abban a sisakban... Bár ki tudja... Amilyen konzervek, lehet még szemük sincs...
Kicsit kimozgattam a végtagjaimat, nyújtóztam egyet, hogy teljes mértékben kimenjen a sokkoló hatása. Készen álltam... Tudtam, merre futnak a kábelek a falban mert érezni lehetett az egyiken lévő repedésen keresztül... Lehet már előttem is próbált valaki kiszabadulni a kábelekkel...
Mikor az egyik elfordult, odaálltam a repedéshez és bízva a célzó képességemben, megrúgtam a repedést.
Az Őr felfigyelt, noha kívülről nem látszódott semmi, mert csak a zár ment tönkre...
Amikor megint elfordult, vettem egy levegőt és résnyire kinyitottam az egyik ajtót, majd kimentem, vissza toltam és a folyosón meglógtam az őr háta mögött...
Levegőt, csak a legközelebbi folyosó bemélyedésben elbújva vettem... Kalapált a szívem mint a fene és még kicsit zsibbadtak az ujjaim, de legalább szabad voltam... nagyjából.

Elindultam, vigyázva, hogy ne vegyenek észre.. Ha egy lépést hallottam, mindjárt elbújtam... Egyenlőre minden rendben ment... Elég közel voltam a főmukihoz... Kicsit belém fagyott a vér, hogy most hogyan tovább, de megőriztem a nyugalmam... Megláttam egy szellőző nyílást ami sajnos kódzárral volt ellátva, nem sokkal messzebb pedig két őrt akik veszekedtek... Pont jól jött ez nekem, így odalopóztam, gyorsan feltörtem a kódot, amihez használtam egy kis fizikai meggyőző erőt, majd bemásztam abba... Szűk volt és büdös, de ez van.. Ezt kell szeretni...
Épp, hogy bemásztam és már a riadó meg is szólalt.. Kerestek engem, így amilyen gyorsan csak tudtam, mászni kezdtem...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Hétfő, 2013-04-15, 15.49.32 | Üzenet # 22
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Joe ugyan hallotta hogy Lauren utána kiáltott meg azt is hogy lehülyézte de mi mást tehetett volna? Az biztos hogy nem lett volna a legjobb megoldás Laurent otthagyni a Breeneknek, vagy visszautasítani Ravos kérését. Joe attól félt hogy Ravos megölte volna a lányt így inkább belement a dologba. Meg különben sem bírta ha valami bántódása esne Laurennek. 
Hagyta magát a műszerszobához vezettetni ami tele volt érdekesebbnél érdekesebb azonban rondábbnál rondább eszközökkel. Ha a gépész nem ilyen "vendég fogadtatásban" részesült volna, valószínűleg elmerült volna a karburátorok, és befecskendezők ismeretében de így merőben más volt a helyzete. 
Majdnem elesett ahogy belökték őt a gépházba... ekkor jött rá hogy mennyire gyengének érzi magát, és hogy támolyog. Joe szédült, ezért amikor megfordult a Csillagflotta- eszköz felé majdnem le is fejelte azt.
- Jól van.. megnézem mit tehetek. - Mondta halkan. Odalépett a transztér generátorhoz de előtte szinte összefolyt minden. Jearsey megtörte a szemeit és közelebbről nézte azt, de még úgy is forgott körülötte a világ. Nekitámaszkodott a falnak a kezében a kapott Breen trikorderrel, megpróbálta kicsillapizálni hogy mi van arra írva mikor az csak úgy kicsúszott a keze közül és beesett a műszerek közé.
Joe utána nyúlt, ám az egyik Breen őr már ütött is méghozzá a sebébe... A férfi térdre esett egy nyögéssel és a fájó mellkasára tette a bal kezét.
- Idő kell... ez nem olyan mint egy.. gyerek játék.. - Szólt halkan. Ekkor hallotta meg a riadót, hogy valamelyik fogoly kiszökött. Joe felnézett Ravosra aki épp odalépett elé, gondolatai szinte fénysebességgel száguldottak a fejében. Ravos háta mögött épp egy vezeték volt... ha lett volna annyi ereje talán hogy odabukfencezzen és hasznosítsa valahogy a Breenek ellen... 
- Hagy tippeljek ki volt az aki megszökött. - Mondta még mindig halk tónussal. - Csak nem Lauren? Ha ő volt, őt bizony már kereshetik! - Tette hozzá gúnyosan.


 (HU)
 
Ravos
Dátum: Hétfő, 2013-04-15, 18.38.54 | Üzenet # 23
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Toskorul tastum!

fordítás:

-ha nem marad csöndben,gépész akkor nagyon megbánja!

Ordítottam rá a gépészre  de csak mondta tovább ezért ,utasítottam valamennyi Breen-t hogy sokkolják addig  a gépészt amíg meg nem törik,ha szükségünk lesz másik gépészre  akkor majd másikat rabolunk..nem függtünk egy  Embertől sem..

-Tostorul,Bren Ravos!

Fordítás:

Megfogják tanulni hogy az én nevem,Bren Ravos!

Ordítottam megint,aztán én is bele sokkoltam egyet a gépészbe..a kis féreg nyakába aki elszökött pedig bele lőttünk még régebben egy elektromos sokkolót így utasítottam  a Breen-jeimet hogy  kezdjenek el játszani , a sokkal.Mivel a bőre alatt volt  a vadlánynak így  nem tudta kiszedni..


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-04-18, 19.34.35 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Ravos ordibált a riadó sípolásában Lauren épp a gépházhoz érkezett a szellőző-akna rendszeren keresztül. 
Jearsey aki térdre esett a sokk hatásától épp a csőből kukucskáló lányra pillantott. Az ő szem magasságából a férfi épp látta Laurent. Biccentett. Lauren érezte hogy Jearsey fél, és hogy fájdalmai vannak..
De össze szedve a megmaradt energiáját a férfi egy bukfenccel az elektromos rendszer egyik panelénél termett, majd megbolygatva azt kiiktatta a világítást.
A Breenek habár jól láttak a sötétben ennek hatására egy percre megzavarodtak és lövöldözni kezdett..
Addigra már viszont Lauren előjött és elkobzott egy Breen kézit amivel lelőtt egy tisztet...
Azonban a Breenek túlerőben voltak és lábon lőtték Laurent...

( Lauren - Jearsey - Ravos - Szingularitás)  




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2013-04-20, 17.21.28 | Üzenet # 25
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Másztam a sötétbe mint valami patkány a lyukban... Poros, sötét, bűzös egy hely volt, nem mintha a Breen-ek mások lettek volna... Legnagyobb szerencsémre nem vagyok klausztrofóbiás, de azért ki nem állhatom az ilyen szűk helyeket...
Én marha térdig érő farmerben voltam s a térdem már teljesen elkopott a sok mászástól...

Valaki ezért tutira meg fog fizetni... Nem ússza meg szárazon, aki engem csőben való kúszásra kényszerít... Megtanítom kesztyűbe dudálni.. az tuti... Csak legyek már ott... Szinte bárhol jobb, mint ebben a szűk járatban.. na jó, nem minden hol. Abba a kretén zárkába nem akarok visszamenni... Gusztustalan ahogy az kinéz, a hajó többi részével egyetemben...

Kezdett visszatérni minden érzékem... a szaglásom is helyreállt és megéreztem a vér szagát magamon. Ha valami, akkor ez előhozza az ösztöneim...

Nagy nehezen végre elértem a járat végére, ami a gépházba vezetett.. Pont jó helyre. Joe is ott volt egy csomó konzerv társaságában... Összerogyott, majd rám nézett, s felém biccentett... Láttam és éreztem rajta, mennyire szenved... A félelem, fájdalom eluralta teljes érzelem világát, de még volt ereje, hogy lekapcsolja a világítást... Erre én szinte kilöktem magam a csőből, odarohantam az egyik tiszthez, gerincét pengéimmel átvágva -már ha van neki ilyen- elvettem a fegyverét, majd a végső kegyelmet megadva neki, fejbe lőttem... Élveztem... azonban a következő pillanatban már egy éles fájdalom lett úrrá a testemen... Lábon lőttek, amire én térde rogytam, de még volt annyi erőm, hogy bebújjak egy részbe ami a falon volt és onnan lőjek...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-05-12, 17.45.23 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lauren ahogy ezt megtette a Breenek közt szinte örjöngés tört ki; mindenki őket akarta elkapni, halott társukért bosszút akartak állni.
De Jearsey kis áram-szünete még mindig tartott így nem sokat láttak.. Lauren futni kezdett és Jearsey is.. és mivel a főgépész is elég okos volt tudta hogy merre lehetnek a kompok..
A hamarosan megérkező két sérült tiszt az utolsó pillanatban tudtak egy kompot megszerezni.. a Breenek közben folyamatosan a nyomukban voltak és a menekülő akció közben Laurent meg is lőtték a karjánál..
Még mielőtt Ravos azonban fel tudott volna ocsudni a kábulatából Lauren áttörte a hajó zsilipét és a Torirn felé igyekezett - ekkor még a L'espoir nem volt a közelben, tehát nem tudhatták hogy a hajó a nyomukban van.
Ravos azonnal tűzparancsot adott ki a kompra; és a hatalmas Breen hajó a saját kompjára tüzet is nyitott..
A komp pedig lezuhant a Torirn bázis tattjára.
Nem tudhatták hogy a parányi kompban rejlő két tiszt túlélte-e vagy nem, egy azonban egészen biztos volt; ha túl is érték odalenn úgy is meghalnak- Ravos ezt gondolhatta.

( Ravos - Szingularitás)

Többiek folytatása olvasható: A " Torirn" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Ravos
Dátum: Kedd, 2013-05-14, 12.36.42 | Üzenet # 27
Breen-Taktikai-Csata vezető
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 1
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Valos talos!

Fordítás:

-NE ENGEDÉLYÉK EL!

Üvöltöttem a melletem lévő Breen tisztre,de az sem tudott semmit sem tenni..readásul minden a a saját gödrébe kezdett vissza csordogálni ahhoz képest hogy nem ezt vártam..nem tudtam túl sok mindent így csinálni ezért hagytam hagy meneküljenek ahogy csak tudnak aztán pedig utasítottam az egyik tisztemet hogy élesítsék a fegyverzetet ahoz a koordinátákra ahová el menekültek..

-Staroil..gravolhol..

Fordítás:

-élesítsék a fegyvereket...és a parancsomra majd tüzeljenek..


'Toutu,feltaros,kavarol,turululul,jainel,bevtak'
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » T'ator
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: