Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Trinselre
Trinselre
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-03-21, 20.09.17 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Barátok és ellenségek"

A kapitány, Lissan, Anton és pár biztonsági főtiszt a Trinselre sugárzott. 
Ez egy "M" típusú trópusi bolygó volt, az egyenruhában épp ezért nagyon melegük volt a tiszteknek. 
Lisabeth, a Bajori nő valahol ezen környéken bujdokolhatott így Adam szétkülte az embereit két csapatra leosztva. 
Nehéz dolguk volt hisz a nő jelét két részről: Északról és Délről is lehetett fogni. Ez vagy a tükröződés (amit a kövek okoztak) vagy más hatása lehetett, de Lissan csapdára gyanakodott...
 

( Adam - Lissan - Anton - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2013-03-22, 19.21.22 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szinte ahogy kiléptünk a hídról, alig telt el némi idő és már a bolygón voltunk... Meleg volt, fülledt, kész trópusi vakáció. Bár én utálom az ilyen időt.. Egy kicsit hűvösebb mindjárt jobb lenne...
A bőrkabátomat amiben jöttem, levettem, össze cipzároztam, majd a derekamra kötöttem, mint egy pulóvert...
-Ha melegük van, engem sose érdekelt az egyenruha... Vegyék le, ha úgy jobb... -mondtam félig feléjük fordított fejjel, majd körülnéztem...
A trikoorderem két irányból -északról és délről- jelezte a keresett személyt. Muszáj voltam ketté osztani a csapatot...

-Lissan! Maga velem jön Észak felé! Anton és a többiek, Dél felé néznek el... Remélem csak tükröződés és könnyen elkapjuk azt a nőszemélyt... nem hagyhatom, hogy a hajómmal packázzanak... -mondtam, majd elindultam Észak felé...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Andora
Dátum: Péntek, 2013-03-22, 20.47.54 | Üzenet # 3
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hídról a transzporter felé nem telt el sok idő. Nem sokára már a transzporter dobogón vártuk, hogy lesugározzanak minket, ami azután meg is történt.
A következő pillanatba már a bolygón találtuk magunkat, ahol trópusi időjárás volt.
Vagyis meleg és füledt idő. Amit én nagyon rühellek.
Amikor a kapitány mondta,hogy nyugodtan öltözzünk lejjebb örültem neki, mert nagyon melegem kezdett lenni.

Aztán elkeztük vizsgálni a bolygót a szökevény után. De a trikorder adataiból nem tudtuk meg pontosan, hogy merre van, mert egyszerre mutatta Északra illetve Délre. Így tudtuk, hogy
két felé kellesz szakadni.

"Uram, szerintem ez valami csapda, biztos azt szeretné, hogy két felé szakadjunk, így könnyebb velünk végezni"-szóltam a kapitánynak, mert rossz előérzetem volt.

Ezután a kapitány 2 csoportot csinált. Én a kapitánnyal kerültem egy csapatba, Anton és a többiek pedig a másik csapatba.
Mi elindultunk Észak felé a többiek pedig Délre.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Péntek, 2013-03-22, 20.50.25
 (HU)
 
Kuchera
Dátum: Hétfő, 2013-03-25, 15.40.06 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir -Biztonsági főtiszt
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 87
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor a bolygóra értünk nagyon trópusi volt klíma ott legalább 30° felett volt a hőmérséklet.
Vártam a parancsokat de csak a Kapitány jegyezte meg hogy nyugodtan levehetjük a ruhát.
Láttam hogy mindenki akinek melege volt le vetette a fölösleget így tettem én is. Nagyon rühelltem a meleget így hogy csak egy póló volt rajtam így is majd meg sültem és minden pillanatban szomjasabb lettem és többet kellett innom.

Kis idő múlva szkennelni kezdtük a területet két ösvény volt kitaposva az úton és mid két irányból jött a jelzés hogy a keresett személy arra található. Kapitánynak nem volt más lehetősége ketté osztotta a csapatot

Lissan első tiszt és a Kapitány ment Észak felé.
Én és a biztonságiak mentünk Délfele vártam miket tartogat még a küldetés nekünk
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-25, 20.03.35 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan a két csoport két fele vált Adamnek rossz érzése kezdett lenni.
Nem tudta miért történik vele ez, de nem tetszett valami a levegőben.

Adam, Lissan:

A két tiszt, valamint Taross és Namaré előre indultak. A dzsungel fojtogató légkörében Triso Hubrost pillantották meg.
Habár még nem tudták ki az, érdekesnek találták és lehet valami benszülőtt-féleséget véltek benne.
Triso épp egy csontot élezett, majd mikor meglátta őket elmosolyodott. Ezek szerint tényleg minden a terv szerint ment...
Lisabeth ki volt kötve egy fához, mint Hubros foglya... A gondok kezdetét vették már biztosan...

Kuchera:
Kuchera és a biztonsági csapat mikor előre indultak zsákutcára találtak. A férfi épp magában bosszankodott mikor vissza felé fordult és gyors iramban vissza indult Adam felé.
A jel, csupán tükröződés volt.


( Adam - - Triso - Adam - Kuchera- Andora -  Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2013-03-26, 19.18.01 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan kezdtük Anton-ékat a hátunk mögött hagyni... Mentünk-mentünk és csak mentünk...
Egyszer csak valami borzasztó érzés fogott el... Nem tetszett a helyzet. Valami igen csak bűzlött ott, de nem tudtam mi az, így tovább mentem, de az érzés nem akart elmúlni...

Lassan vágtuk a jungel sűrűjét, mikor egy bennszülöttet pillantottunk meg... Nem tetszett nekem a figura, de nem láttam veszélyesnek... Épp valami csontot élezett az ürge... Gyengébbnek tűnt mint az én csontpengéim.. Bár az is igaz, hogy azok elég erős lendítéssel, akár a vasat is átvágják...

A következő pillanatban, megláttam a vélhetően keresett célszemélyt... Egy fához volt kötve... A fickó mosolygott és ez nem tetszett nekem... Nagyon nem...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
TrisoHubros
Dátum: Kedd, 2013-03-26, 19.36.47 | Üzenet # 7
Csempész/Bűnöző
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Maga kibaszottul bolond? el ment  a kibaszott agya?!.
Ordítottam rá Lisabeth-re aki úgy  nézett ki mint egy mosott szar.
-Tényleg azt hiszed hogy megfognak kibaszottul menteni igaz?! hmm?!
Ekkor tekintettem meg hogy jönnek a bábúk is..
-Héjó..Captain Adam..igaz?..én Triso vagyok..de  hívjon csak  Hubrosnak mert tudom hogy utálni fog kibaszottul..tudja  kapitány ..tudja mit jelent az  hogy  valaki felesleges?..ez a nő az bizony az!..kibaszottul meg akarta ölni magukat nem?..de tudja mit? tudja mit? maguknak kell ez hogy  ki tudja egyenlíteni a számlát igaz?..mit szólna ahhoz ha átadnám cserébe hogy el engednek engem a bolygóról..sipirc elmegyek és  meg hagyom ezt is..na milyen ötlet? ha persze nem oké..az is jó nekem végülis..
Ekkor löktem  meg a kivágott fát pár perccel később ami majd nem ,megsütötte     a parázs ...
-hmm érzem már  a finom illatokat..kér egy kicsit ?! hmm?..kibaszottul nem?...ÉN PEDIG KIBASZOTTUL ÉHES VAGYOK!..
Ordítottam el magamat mint egy őrült és  a  fegyveremet elővéve  rá tartottam a nő fejére.


"are you idiot?are you stupid?are you lost you fucking mind?"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2013-03-27, 21.28.24 | Üzenet # 8
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint közelebb értünk a fickóhoz, kezdtem kicsit úgy érezni, hogy valami tükörvilágba érkeztem... A bennszülöttről lerítt, hogy nem is bennszülött... Sokkal inkább egy tourette szindrómás aki még ráadásul őrült is...
Ordított, káromkodott és még a nevem is tudta... bár elég furcsa volt, hogy Adam-nek hívott a rangommal együtt...
Én hívjam Őt a vezetéknevén, de Ő engem a keresztnevemen... Furcsa...
Kezdett komolyan idegesíteni az ürge, miközben a nő aki majdnem kinyírta a hajóm, egy fához volt kötve... Közbe ez meg valami kajálásról beszélt, bár nem láttam sehol sem ennivalót, de hirtelen furcsa érzés töltött el, hogy a pasas a nőre gondol mint étel...
Az én fajomban szokás nyers húst enni, de semmiképp sem humanoidokat és nem élőt... A szemem már rángatózott annyira irritált az őrülete a fickónak és éreztem a furcsa lelkivilágát, pedig nálam még nem alakult ki az az empatizmus mint Lauren-nél...

Nem kellett sok idő, hogy a Nő fejéhez tartsa a fegyverét, ami már egyértelműen elárulta, hogy nem bennszülött... Pedig annak jobban elment volna...
Mivel a bajorit én akartam jól megleckéztetni, elég ingerült lettem, aminek hatására a pengék a karomon rögtön hegyes szögben álltak...
-Nem... Nem visszük el magát, de a Nőt igen.. Majd magáért küldünk valakit... Na, adja ide szépen azt a fegyvert....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Kuchera
Dátum: Péntek, 2013-03-29, 11.54.00 | Üzenet # 9
U.S.S. L'espoir -Biztonsági főtiszt
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 87
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor a jel forrásához értünk a csapattal semmit nem találtunk.
-Bizonyára csak tükröződés volt induljunk a Kapitányék után hátha szükség van ránk.
Gyors iramban vissza indultunk a "kereszteződéshez" és be fordultunk a Kapitányék felé vezető útra.
A fenébe is mi a francnak kellett pont nekünk a zsák utcába mennünk és értékes perceket veszteni ezzel a rohadt oda vissza úttal lehet Adam-ék nagy bajba kerültek azóta. Mondtam magamba
Közelebb értünk és hallottuk hogy valami őrült kiabál össze vissza mindent bár ilyen messziről nem értettük a helyzetet de utasítottam a többieket hogy készüljenek hátha lesz valami csata.
Oda értünk egy sarokhoz és megláttam Adam-et Lissan-t és egy furcsa alakot aki vélhetően kiabált az előbb és láttam aszt is hogy a férfi egy pisztolyt fog a nő akit szerintem kerestünk fejéhez.
 (HU)
 
Andora
Dátum: Péntek, 2013-03-29, 13.50.15 | Üzenet # 10
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután kettéváltunk szép lassan kezdett egyre jobban eltávolodni a két csapat.
Nemsokára egy dzsungel sűrűjébe kerültünk, azt elhagyva egy tisztásra értünk ki, ahol 2 személyre lettünk figyelmesek. Egy bennszülött szerűségre, és egy fához kikötözött személyre.
A bennszülött épp csontot élezett.
"Nem egy szép személy uram."-jegyeztem meg.
Nem féltem tőle, mert tudtam, hogy a kapitány alapból jó a harcba, és ott vannak az éles 3 penge szerű csontkinövés a karján, ami sokat segít a védekeznél és a támadásnál.

Ahogy kezdtünk közelebb érni a fickó egyszer csak megszólalt. Kiderült, hogy Hubrosnak hívják, és még káromkodott is. De, hogy honnan tudta a kapitány nevét, az már jó kérdés.
Ezután rámutatott a kikötözött személyre, akiben felismertem a szökevényt. Felajánlotta, hogyha elengedjük őt, akkor itt hagyja nekünk a szökevényt. Megjegyezte, hogyha nem megyünk
bele az ajánlatba akkor vacsora lesz a szökevényünkből. Ekkor még, hogy megmutassa, hogy nem poénkodik a nő fejéhez tartotta a fegyverét.
Nekem felfordult a gyomrom ettől a fickótól, meg attól, hogy megakarja enni a nőt.
Láttam, hogy a kapitány is ingerült lesz, és kijelentette, hogy nem visszük magunkkal a fickót, de a nőt viszont igen, fickóért pedig majd küldünk talán valakit.
"Uram, szerintem ez a fickó megőrült, úgyhogy jobban kéne vigyázni, hogy mit teszünk. Még a végén mi is vacsoraként végezzük."-szóltam oda halkan a kapitánynak.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Péntek, 2013-03-29, 13.57.48
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-03-29, 16.32.37 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Adam és Triso egymás szemébe nézve álltak egymással szemben. 
Triso ördögi mosolygása rosszat sejtetett, de mire bármelyikük is tett volna valakit Triso lelőtte a foglyot, egyenesen a szívét. Lisabett azonnal meghalt...
Triso ezek után elfutott, Kuchera és csapata pedig az őrült férfi után iramodott. Még mielőtt Adam is meg tudott volna moccanni azonban Cochrane parancsnok hangja szólalt meg az intercommon:
" Itt Cochrane parancsnok." - Mondta a férfi. - " Attól tartok, rossz hírt kell közölnöm. Habár túléltük az ütközetet, a hajó súlyos károkat szenvedett, de Joe Jearseyt Laurennel együtt elrabolták a breenek. Perceken belül fel tudjuk önöket sugározni, a javítások folyamatban vannak. Cochrane kiszáll. " - Az adás szétkapcsolt... Kuchera sarokba szorította ekkorra Tirsot. 
Triso pedig az utolsó pillanatban elsugárzott az eddig láthatatlanul őrá várakozó Long Islandra. 

Adam vissza hívta Kucherát majd ő és csapata elsugároztak hogy üldözőbe vehessék a Breen hajót.


(Adam - Triso - Kuchera - Lissan - Szingularitás) 

MEGJEGYZÉS: Utolsó hsz-k ehhez a küldetéshez
 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2013-03-30, 14.31.11 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szembe álltam az őrülttel és csak bámultam a szemébe... Láttam, hogy elhatározott de nem tudtam kivenni, hogy pontosan mire készül... Bár sejthettem volna, hogy lőni fog, mertem remélni, hogy nem ennyire elvetemült, hogy aláírja a saját ítéletét.
Egyik pillanatban még fapofával állt, a következőben meg ronda mosoly kezdett az arcán kialakulni amitől egy nagyon rossz érzés kerített hatalmába, majd a következő pillanatban a nő mellkasából áradó véráradatot láttam elfolyni a földön...
-Ez most mire volt jó? -kérdeztem arcomat a föld felé hajtva de még rá nézve... Habár a nő majdnem megsemmisített mindőnket, én más büntetést képzeltem el neki, nem a halált...
Az izmaim már feszültek, hogy utána induljak, de akkor Cochrane parancsnok hangja zavarta meg, kissé ellilult fejemet...

-Mivan? És maga engedte? Azonnal felmegyünk! Készítsék a Transztér meghajtót! -vágtam rá gyilkos dühvé alakult ingerültséggel... Most már nem csak a hajómat piszkálják, de a Lányomat is elviszik, hogy a főgépészemről ne is beszéljek, ám jelenleg a saját vérem járt az eszembe, ki meg kéne védenem...

-Anton! Tolja vissza a belét ide, mert azonnal felsugárzunk! Hagyják azt a marhát... -ordítottam a komm jelvényemre csapva, magamból teljesen kifordulva... Akkor éppen, semmi más nem érdekelt, mint hogy Lauren-t visszahozzam... Az általam amúgy is hülyeségnek tartott flotta szabályokat is játszi könnyedséggel, mint lelkiismeret furdalás nélkül tudtam volna átlépni... De akkor még nem tudtam, mi várhat ránk ezután...

Dematerializálódás... És a hajó...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
TrisoHubros
Dátum: Vasárnap, 2013-03-31, 21.37.08 | Üzenet # 13
Csempész/Bűnöző
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Komolyan azt hitték hogy kibaszottul nem számítottam erre?. Az őrület csak egy  foka annak ami igazából benned van..az őrület csak egy  fogalom arra hogy  mit akarsz valójában,nem pedig az hogy  mit nem fogsz érezni kibaszottul..
Erre az egyik megtámadott volna  de  kikértem magamnak.
-Most komolyan? KOMOLYAN?!..nehogy azt hidje  hog ycsak úgy meglehet támadni!..én vagyok Hubros..Triso..tudja  az az őrült aki a nagyfejesek gépén ott hever ,ja én vagyok..de most azt hiszem..Astalra vissza..baby..
Azzal eltranszportáltam vissza  a hajómra..végre.Kibaszottul.


"are you idiot?are you stupid?are you lost you fucking mind?"
 (HU)
 
Kuchera
Dátum: Szerda, 2013-04-03, 21.52.42 | Üzenet # 14
U.S.S. L'espoir -Biztonsági főtiszt
Csoport: Zászlós
Üzenetek: 87
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fickó lelőtte a nőt és elfutott mi utána iramodtunk.
Kapitány nem tudom miért de hátra maradt, utol értem a fickót és már nyúltam a phaserhez erre ő rám ordított és pár másodpercen belül elsugárzott valahova később megtudtuk hogy az eddig álcázott hajójára ment vissza.
Még ő fúj vissza vonulást ? kérdeztem magamtól de jött a komhívás amit amúgy is az "átvivő" nélkül is hallottam volna hogy a kapitány ordít hogy azonnal húzzuk vissza magunkat hozzá mert mindjárt utána eredünk mert elvitték Laurent és joe-t is elvitték magukkal .
Mi a francnak kell nekik ez a két személy ? Laurent még értem de joe-t őt minek. gondolkoztam el magamba mikor oda értem a kapitányékhoz és rögtön fenn is voltunk a hajón.
 (HU)
 
Andora
Dátum: Csütörtök, 2013-04-04, 15.49.52 | Üzenet # 15
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Láttam, hogy a kapitány farkasszemet néz Hubrossal, és, hogy nem fogja meggondolni magát attól, hogy megfenyegetik azzal, hogy megöli a nőt. Hubros meg csak mosolygott tovább, mint valami idegbeteg. És ez nálam nem sejtettet jó dolgot.
Mire ezt végiggondoltam, hirtelen lelőtte a nőt. Mellkason lőtte, így semmi esélye se maradt arra, hogy túlélje. Egy pillanatra le is dermedtem, hogy valaki, hogy lehet ilyen szívtelen.
A kapitány meg is kérdezte, hogy most ez mire volt jó. Én is pont ugyanezt akartam tenni. Mert igaz, hogy sok rossz dolgot tett a nő, de azt nem érdemelte meg, hogy most és itt halljon meg.

Ezután Hubros megpróbált elmenekülni. Elindultam volna utána, meg láttam ,hogy a kapitány is, de a másik csapat épp akkor ért vissza, és ők vették üldözőbe. És ekkor egy bejövő hívás is érkezett az intercommon Cochrane parancsnoktól, hogy a kapitány lányát és a főgépészt elrabolták a breenek. Közbe, mikor már majdnem sikerült elfogni a fickót, az hirtelen elsugárzott.

Láttam, hogy a kapitány nagyon ingerült lesz, amin nem is csodálkoztam, hiszen épp most ölték meg a foglyot, meg rabolták el a lányát, meg a főgépészét.

Pár perc múlva fel is sugároztunk a hajóra, hogy üldözőbe vegyük a breeneket.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Csütörtök, 2013-04-04, 15.51.30
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-04-04, 22.35.53 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A "barátok és ellenségek" c. küldetés lezárva. 
Folytatása olvasható:

[/url][url=http://startrekinfutur.ucoz.com/forum....ságban"




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Trinselre
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: