Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Uss Stealth fighter NCC-1602-A (Defiant class)
Uss Stealth fighter NCC-1602-A
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 21.18.26 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Távoli jelzőtüzek"
 

A sötétségben futott előre. A távolban fényeket látott, melyek mint távoli jelzőtüzek tűntek fel, majd tűntek el. Egyszerre töltötte őt meg félelem, és szomorúság. A pusztaságban nem látott semmit, és senkit csak ő maga volt ott.
Eső esett az elszennyezett égből, és a halott erdőben a falevelek a rideg széltől tűntek tova.. csend ..
Majd éles fények...

Lauren Cross ekkor tért magához. A furcsa álom melyet átélt számára érthetetlen volt. Hadnaggyá léptették elő. Kormányos lett, főtiszt a Uss Stealth fighter-en. 
Nem értette az aggodalmat. Mikor felöltözött, majd végig ment a folyosón álma folyamatosan kísérte őt a hídig.
Végig gondolta mi történt vele az elmúlt egy évben.. az eseményeket melyek a Uss L'espoirtól vezették őt idáig..
Megigazította a jelvényét, a rangjelzését.. Azzal belépett a hídra.  

Corin kapitány ma sem lett frissebb mint tegnap volt. 
A barna hajú, betegesen sovány nő a székében ülve tanulmányozott valamiféle jelentést. 
Lauren helyet foglalt, és felvette a szolgálatot Zoh zászlóstól. 
- Jó reggelt. - Köszöntötte a kapitány. - Jelentést.. minden rendben? - Kérdezte. 
Lauren átnézve a rendszereket nem talált semmi nagyobb rendellenességet, kivéve hogy Zoh csinált egy karcolást a hajóra. 
Ezt a naplózásokból vette észre, a Bolian megkarcolta a hajót mikor egy aszteroida zónába értek. 
Az ujdonsült hadnagy jelenthette ezt, de akár el is titkolta. Corin kapitány nem kedvelte ha ilyen történik, különösen az ő hajójával, így egészen biztosan két nap fogdára ítéltette volna Zoh-ot.

(Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 21.57.27 | Üzenet # 2
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy álom kísértette az éjszakám... Egy álom, ami furcsa mód, erős érzelmeket idézett elő bennem... Ritkán vannak rémálmaim, de akkor azok nagyon rosszak... Sötétség, egyedüllét... Az érzés hasonlított arra, amikor családom megölték...
Nem igazán értettem, ez miért pont most jön elő, mikor inkább örülnöm kéne... Hadnagy lettem végre, szinte rekord idő alatt, s más kormányosi főtisztként szolgálok egy Defiant-on.. Oké, nem egy kiemelkedő hely, nem sokat a bosszú tervemben, de már haladás... És legalább nyugalom van... De én mégis ideges és feszült vagyok... Egy álom tényleg ilyen hatással lenne rám??

Felkeltem, megmosakodtam hogy felfrissüljek, megfésülködtem majd felöltöztem... Tényleg nagy bajom lehetett, mert egyenruhába kerültem rövid idő alatt, de még nem volt itt a világ vége, összegombolni már nem volt erőm, s igazából csak félig volt egyenruha... Fekete farmerben és fekete pólóban indultam el, rávéve az egyenruha felsőt, amit félig felhúzott cipzáron hagytam.

A folyosón míg mentem, végig olyan érzésem volt, mintha az álomban lennék még mindig.. Valami nem hagyott nyugodni... Ha a Destryt-en lettem volna még, Alan-hez mentem volna, kicsit elbeszélgetni... Nálam csak Ő lett volna depisebb éppen...

Menet közben az elmúlt egy év szépen lassan lepergett a szemeim előtt... Főleg az előléptetésem napja és a Ferengi bázis élt élénken a fejemben. Mikor végre fejben eljutottam odáig, hogy előléptettek, megigazítottam a jelvényem és hadnagyi pöttyeim, majd beléptem a kis méretű Defiant hídra... Szinte azonnal a posztomhoz mentem, s kipenderítettem onnan a bólián kékséget.
A kapitány köszönésére válaszoltam gyorsan, s elkezdtem nézni a naplózást.
-Jó reggelt önnek is! Nézem is....
A rendszerek rendben voltak, s a hajó kitűnő állapotban volt, kivéve.... kivéve egy karcolást a hajó oldalán...
Egy pillanatra pókerarcot vágtam a kilátó ernyőnek, majd elővettem egy nálam lévő cetlit, s rávéstem:
"Erről még beszélünk!!! Ha a kapitány kérdi, kormányosi tanácsokat írtam!" majd odaadtam a még ott tébláboló Zoh zászlósnak...

-A rendszerek mind tökéletesen üzemelnek, meghajtás, RCS rendszer, Deflector pajzs, navigációs érzékelők, impulzus hajtóművek jól működnek! -mondtam, direkt kihagyva a szép hosszú karcolást a hajó oldalán... Épp ezért is írtam a cetlit, mintha tanácsot adnék a zászlósnak...

-Parancs kapitány? -tettem a végére a kérdést, nehogy belemenjen a cetli ügyébe...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 22.16.27 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Zoh zászlós a kezében a cetlivel bólintott, majd gyors iramban el is ment. 
Corin felhúzta a szemöldökét,mintha Vulkáni lett volna, még hátra nézett a Bolian felé aki úgy húzta ki a csíkot mintha vihar lett volna a hídon, majd hátra dőlt.
- Jól van, hadnagy. Köszönöm a jelentést. Irány kettő... - Akarta volna kiadni a koordinátákat, mikor az eddig néma kommunikációs főtiszt szólalt meg. 
- Kapitány, elsődleges priorítású adás érkezik Brell kapitánytól! - Szólalt meg hadarva a férfi.
- ... Mire vár, kapcsolja! - Corin feszülten felpattant, a főképernyőn pedig egy elég idős férfi arca rajzolódott ki.
- Itt Brell. Azonnal induljanak a Deep Space Nine állomáshoz. A harmadik flotta már ott gyülekezik. A további részleteket majd ott elmondom.
- Valami gond van, kapitány? - Kérdezte Corin egyre növekvő kíváncsisággal a hangjában. - Majd ott megtudja. Az idő pénz kapitány. Ott majd találkozunk. Brell kiszáll.
Corin megfordult. A képernyőt a sötét űr és a csillagok váltották fel. A kapitány barna szemei a földet bámulták, kissé egy őzre emlékeztette az embert abból a megvilágításból.

Majd vissza tért a kapitányi székhez, de nem ült le.
Kihúzta magát, és parancsot adott:
- Irány a DS9! Teljes sebesség! Sárga riadó! - Szólt, hangjában visszafogott feszültséggel. - Ki tudja miért megyünk oda.

(Lauren - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 23.14.57 | Üzenet # 4
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
A zászlós bólintott egyet, majd elviharzott. A kapitány utána nézett, de nem különösebben foglalkozott vele... Legközelebb nem biztos, hogy tartani fogom a hátam neki... S Ő fogja lefesteni...

Ahogy a kékség eltűnt a gonosz emelkedő fülkébe, kaptam is az útirányt... legalábbis az irány koordináta első paraméterét, mivel a komm tiszt szakította félbe az információ cserét.
Egy adás érkezett sürgősségivel.. Én csak hátradőltem, s figyeltem az eseményeket.

Egy időses pasas jelent meg a kilátón, s a DS9-hoz kéretett minket... Valahonnan sejtettem, mi lesz a parancs, így előre bekészítettem a koordinátákat, hogy csak a start gombot kelljen megnyomni.

Nem volt hosszú beszélgetés, de arra elég volt, hogy felfogjam, nem vacsora meghívásra megyünk...
a Captain a székéhez indult, de csak megállt előtte, s adta is a nyílvánvaló parancsot...

-Aye Ma'am! -válaszoltam, majd padlógázzal teretváltottam... Most jött volna jól a L'espoir transztér meghajtása...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 23.42.39 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben a hajó teret váltott Nerrel parancsnok szólalt meg. 
- Kapitány, javaslom a sárga riadót. Csak a biztonság kedvéért. - Mondta Nerrel, mire a kapitány bólintott. 
Corin, trill volt, de egyik életében sem szerette eddig azt ha hirtelen hívásból ide-oda kell mennie. 
A Deep Space Nine szerencsére nem volt olyan messze. Lauren miközben navigálta a hajót újból az álmára gondolt, és arra jutott hogy az egész csak egy álom volt, semmi értelme rá gondolnia. 
- Mi van hogyha a flotta megint a Borggal akasztotta össze a bajszát? Vagy rosszabb?! - Kérdezte idegesen egy zászlós hátul. A kapitány nem reagálta le. 
Megrögzött egyéniség volt, aki apró dolgokra egyszerűen nem válaszolt, bár volt pár olyan dolog amire ugrott.

Ekkor érkeztek meg a DS9-hoz. 
A Harmadik flotta tíz hajóból állt, többségük Defiant volt, és pár Nebula. Brell kapitány ekkor jelentkezett megint: 
- Itt Brell. Örülök hogy csatlakoztak. - Szólt a férfi. - 1 órával ezelőtt segélykérő adást fogtunk a Walls bázisról. Ez egy fontos tudományos bázisunk a Gamma qvadránsban. A kommunikáció megszakadt, és a legutolsó amit tudunk hogy a Quwerreriaiak, az Agrosok ellenségei megtámadták a kolóniát. Remélem értik már miért van ez az egész. Arra kérem önöket tartsák az alakzatot. Amint átmentünk a féregjáraton, nem sokkal támadni fogunk. Szükségünk lest az összpontosításukra. Ezek nehéz cirkálók. A Második flotta már ot van, mi vagyunk az utánpótlás. Sok szerencsét. - Az adás lekapcsolt. 
- Vörös riadó, harci készültség! - Szólt Nerrel parancsnok. 
- Ha a flotta indul mi is. Hadnagy, álljon készenlétbe. - Mondta a nő.

( Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2014-01-23, 20.23.22 | Üzenet # 6
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Teretváltottunk, s elindultunk oda... Ahol én még sosem jártam... A DS9-hoz. Oda is el kell jutni egyszer, de bár ne így tenném...

Ahogy rohantunk előre a szubtérben, a Nerrel nevezetű megszólalt, hogy sárga riadó kéne, amit rögtön be is kapcsoltak... utáltam ezt, mert valahogy zavart a sárga fény.

Nem sok korrigációra volt szükség menet közben, így megint előjöttek a gondolataim... Főleg a álmommal kapcsolatban. Még mindig elöltött az az érzés, ahányszor csak eszembejutott az a képsor...
Mialatt már majdnem ott voltunk, valahogy tisztáztam magamban, hogy csak egy álom volt, s nincs miért rágódnom az egészen.
Gyorsan kizökkentem ebből az elmélkedésből, mivel az egyik zászlós belekezdett az apokaliptikus fejtegetésébe, amit a kapitány jól tűrt... Nem törődött vele.

-Meg is érkeztünk! -jelentettem, majd a képernyőre nézve, egy csomó testvérhajót és Nebulát pillantottam meg az űrben.
Ahogy közelítettünk hozzájuk, jött is az adás, az egész magyarázatával
-Ohh.. a Quwik... Mindig a Quwik!!! -mondtam félhangosan, majd beálltam az alakzatba, s felkészültem az indulásra, ahogy végül a kapitány is kérte...
-Aye Ma'am!


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2014-01-23, 22.05.02 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Corin kapitány vissza ment a székéhez, leült,  majd a paneljára nézett ahonnan valószínűleg az adatokat kapta a helyzetről. 
- Cross hadnagy. Kövesse az alakzatot. Indulás! Vörös riadó, harci készültség. - Adta ki a parancsot egészen nyugodtan. Szavaira a hídon lévők azonnal tevékenykedni kezdtek, és a Stealth fighter megindult a Uss Vala mögött. 
A flotta szépen lassan lépett be a Féregjáratba, majd nyerte el őket a kék fény. 
Nerrel ekkor már nagyon ideges volt, dobolni kezdett a széke karfáján. A kapitány felállt, Lauren szék hátának támaszkodva nézte a képernyőt. 
Nerrel abba hagyta a dobogást, majd kiléptek a járatból és koordinátákat váltottak. 

Ekkorra már nem csak Nerrel de mindenki ideges volt a hídon. 
A vörös fények folyamatosan jelezték a készültséget.
- Mennyi idő? - Kérdezte a kapitány, majd hátra tette a kezeit és kihúzta magát. Lauren jelentette hogy 20 perc teljes sebességgel.
Bár még soha nem járt ebben a szegmensében a galaxisnak, teljes magabiztossággal navigálta a Defiant osztályú hajót. 
- Rendben. Nem tudhatjuk hogyan áll az előző flotta. Fel kell készülnünk, a legrosszabbra. - Ez volt Corin mentalitása. Soha nem bízott a jó dolgokban, és bár remélte őket, inkább realista volt mint bizakodó. 
A hajó a Uss Selene és Uss Cheinne között állva repült. Lauren szépen navigált, aztán..

A flotta egyszerre lépett ki a görbületiből. 
A Qwerreriai-ak túlerőben voltak, több anyahajójuk is volt, és kisebb vadászokkal rendesen körbe voltak véve. 
A Második flottából csak pár hajó maradt: a többi hajó roncs volt csak az űrben. És nem ez volt az egyetlen probléma: több T'zzan hajó is támadott egyszerre a Qwerreriaiakra, a flottára és a Voin -okra is.
Mikor az utánpótlás megérkezett gyakorlatilag egy hadizónába érkeztek: romok voltak előttük, így a Stealth Fighter azonnal kiesett a pozícióból.
Laurennek már nehéz dolga volt: kereszt tűzbe kerültek a Qwerreriaiakkal és a T'zzan vadászrajokkal. 
- KITÉRŐ MANŐVER ALPHA KETTES! - Kiáltotta a hajó elsőtisztje. Azonban Nerrel parancsa logikátlannak bizonyult: egyszerűen egy nagyobb roncs darab, vagy egy tucatnyi torpedó, és aknák is közeledtek feléjük. Az Alpha kettes viszont nem volt épp egy ilyen bonyolult manőver így Laurennek döntenie kellett: vagy reflex szerűen teszi amit a szíve diktál, vagy hallgat a rossz parancsra és súlyos találat érheti őket. 

( Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2014-01-23, 22.56.45 | Üzenet # 8
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amilyen nyugodt hangnemű parancsokat kaptam, olyan nyugodtsággal hajtottam végre őket. Ráálltam a USS Vala-ra, s követem a féregjáratba, a nagy kékségbe, ami kábé egy kéken világító lefolyóhoz hasonlított leginkább.
Lassan belemerültünk, s kékben úszott minden, ami kicsit frucsa hatást keltett, az idő közben vörös riadó által kibocsájtott vérvörös fényekkel keveredve...

Fél füllel hallottam, hogy a parancsnok a székén dobol, de mivel próbáltam nyugodt maradni, nem foglalkoztam vele. Pár pillanattal később, valaki a székemre támaszkodott. Szinte rögtön megéreztem a kapitány szagát, így nem kellett forgolódnom...

Viszonylag hamar értünk át a lyukon, s a parancsnok is felhagyott a metronómozással én pedig korrigáltam a pályát, hogy alakzatban maradjak a többi hajóval...

Kezdtem csak azért is ideges lenni, főleg mert nem tartottam túl jó ötletnek, egy csapat defiantot és nebulát küldeni a quwik ellen, nem sok esélyt adtam a dolognak...
-Padlógázzal 20 perc, Kapitány! -válaszoltam, s közben maximumra állítottam az RCS rendszert, hogy minél gyorsabban reagáljon ha manőverezni kell.
A légkört nem javította a kapitány tószt beszéde, de adott egy kis erőt a kitartáshoz.

Amilyen hirtelen az egész kezdődött, olyan hirtelen is váltott át nyugodt sétarepülésből, vérre menő csatatérré az egész jelenet...
Quwi anyahajók és vadászok, T'zzan hajók meg Voin-ok... Ugyan nem tudtam, mik ezek, de nem tündököltek valami bizalomgerjesztően a kijelzőmön... Nekünk alig volt csak pár hajó vissza a második flottából...

Olyannyira roncsmezővé vált a rendszer, hogy nem tudtam biztonságosan tovább tartani a pozíciót az utunkat keresztül szelő roncs eső miatt, így saját utakra tévedtünk rövidesen.

Nem kellett sokat várnom, hogy pont mi kerüljünk kereszttűzbe a Quwik és a........ T'zzan-ok között.
A parancsnok rögtön kiadta az Alpha Kettest, s már kezdtem is volna bele, mikor észbe kaptam, hogy ez öngyilkosság lenne... Ellenben, ha megtagadom, akár hadbíróságra is küldhetnek, ha rosszul sül el, de túléljük...
Nem érdekelt, nem voltam hajlandó kamikaze-t játszani itt a semmi és a roncsok közepette, így inkább az előzőleg bepöccintett fúvókákat használtam a gyors irányváltáshoz... Visszavettem az impulzust, majd maximumra lőttem az elülső felső fúvókákat, amitől a hajó orra hirtelen lesüllyedt. Miután megvolt a 90°, azonnal bekapcsoltam a hátsó felsőt is, az elülső alsókkal együtt, ám utóbbit csak a forgás megállítására, de előbbit tovább járatva, hogy az elülső felsőkkel, csökkentsék a lendületet, ami eredetileg előre vitt, majd teljes impulzusra kapcsoltam, s még a torpedók és roncsok elérése előtt megpróbáltam elhúzni onnan...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2014-01-23, 23.18.52 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Stealth fighter éppen hogy csak, de sikeresen kinavigált a veszélyes jelenetből. 
- Ez sem volt zökkenő mentes! - Jegyezte meg a parancsnok. - De tudja hogy beszélni fogunk még mi ketten ezzel kapcsolatban Cross. - Mondta a megjegyzéseket. 
- Inkább foglalkozzon a dolgával! - Szólt közben Corin. - Tüzeljenek a legközelebbi célpontra! 
- Célpont bemérve kapitány. - Mondta a taktikai tiszt, miközben Lauren kapta az adatokat: Corin elbízta magát. Egy Qvemenin  típusú hajót akart megtámadni, majdnem egyedül, aminek a bal oldalán még pár Voin hajó játszadozott T'zzan vadászokkal. 
Lauren egyik ellenséges fajt sem ismerte a Querrarieain kívül, épp ezért tűnt öngyilkosságnak a feladat amit Corin parancsba adott. 
Ám akkor látta hogy még két defiant és az egyik Nebula is csatlakozik a hadművelethez, valamint egy nagy hajó. Olyan amit még soha nem látott. 
SSU-100301   ASF Fenrír. 
- Mi ez a hajó? - Kérdezte a parancsnok kissé bambán. A Fenrir még ezen a véres csatamezőn is pompásan festett, a rendszer napja ahogyan megvilágította a burkolatát. 

A kapitány azonban - mint általában - nem válaszolt a kérdésre. 
Őt kevéssé érdekelte a Fenrir, más viszont igen: legyőzni az ellenséget. 
- Irány az ellenséges hajók! Maximális fordulatszám! Mindennel tüzeljenek a pajzsrendszerekre! 

(Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2014-01-23, 23.47.27 | Üzenet # 10
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megusztuk a kis baklövését a parancsnoknak, s még rám akarta kenni... Inkább nekem kéne vele beszélnem, hogy miféle parancsokat ad, s tanulja meg a manővereket...
-Maradjon magának... -mondtam volna, ha nem csapta volna le pár szóval a kapitány, s azonnal ki is adta a parancsot, mi szerint, lőjük szét a legközelebbi rosszfiút...

Fel se tudtam eszmélni, hogy mi a nyavaja történik, de már kéznél voltak a koordináták, a kapitány parancsát meg már nem volt időm mérlegelni, de nem is akartam... Csak tudja mit csinál, ám ennek ellenére öngyilkosságnak hatott egy ekkora hajóval egy akkora hajóra támadni... Ráadásul volt még ott pár, számomra ismeretlen apró rovar... A Quwit ismertem, hisz a hajóosztályok már az iskolában a tananyag részei voltak, noha egy részüket csak nem rég ismertük meg, a többit viszont nem vágtam, milyen erősek, így kissé aggódva fordultam rá a célpontra.

A manővert nem tudtam teljesen befejezni, mivel egy Defiant, egy Nebula és valami ismeretlen jószág lépett színre... Hasonlót se láttam még életemben, pedig sok hajón megfordultam már.. Hatalmas volt.. Ha tippelnem kellett volna, 600-700 méter... Jól leolvasható volt a neve és száma, hála a megvilágításnak, ami kivételesen nem a hajó elején, hanem az hajó lapjának két oldalán volt... A.S.F. Fenrir, SSU-100301 Ez se nem flottás, de még federációs jelzés sem volt...
Szinte belebambultam, mikor a nap megcsillant a burkolatán, ami annyira lapos volt, hogy szinte az egész napkorong látszódott benne... No de egy csata közepén voltunk, így vissza kellett térnem a valóságba...
Hallatszott, hogy nem csak én, hanem a Parancsnok is rácsodálkozott a csatamező farkasára, ám sem a kapitány, sem senki más nem tudott, vagy akart válaszolni... Pedig én is kíváncsi lettem volna rá...

A következő parancsot, a Fenrir által adott apró reményszikra által, szinte mosolyogva és felpezsdültem hajtottam végre...
-Irány az ellenség, értettem!


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-01-24, 18.42.49 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Stealth fighter tette a dolgát: azonban az ellenség így is elég erős volt. 
Querrarieai hajó hatalmas volt, és azonnal támadásba lendült. Miközben a vadászok a többi hajókra zúdultak a Fenrír neki esett a Qvemenin-nek. 
A Stealth fighter is azt a hajót lőtte, ráadásul úgy hogy odáig a pontig még egy karcolás sem keletkezett a viszonylag kis hajón. 
Azonban ekkor történt az amire Lauren nem gondolt: valamiféle szuptéri töltetet robbantottak.
A Stealt fighter elsodrodott, belesodródott a Uss Cheinnébe.
A hajó rázkódott, panelek égtek ki, a pajzs levált, és több burkolati lék keletkezett.
A Querrarieai vadász rajok szétszéledve tüzeltek minden élőre a rendszerben. 

Lauren beverte a fejét, de mikor felnézett a panelra próbálta a segédhajtőművekkel egyenesbe hozni a súlyosan megrongálódott hajót. 
Többen megsérültek, de nem ért rá felnézni mert a vadászok még mindig üldözték őket. 
- Kárjelentést! - Kiáltotta Corin. Nerrel eszméletlen volt, a kapitány felállt, miközben megpróbálta letakarítani elsőtisztjéről a romokat. 
Lauren közbe sikeresen egyenesbe hozta a hajót. 
.- Burkolati lékünk van egyes szinteken. - Kezdte meg a felsorolást Zoh zászlós. - Több sérült, és halott...  a pajzsunk levált. 
Ehhez még hozzátette Lauren hogy nem kap visszajelzést a gépháztól...
Corin lehajtotta a fejét, tehetetlenül nézett elsőtisztje holt testére. 

- Kapitány elsőszintű priorítású parancs érkezik az admirálistól. - Szólalt meg a komm tiszt. - Parancsba adták hogy sugározzon át egy csapatunk a Fenrírre. Mi vagyunk a legközelebb hozzá. 
- A transzporterek sem működnek. - Vágott közbe Zoh.
Corin kapitány Zoh zászlós felé fordult gondterhelten.
- Mondja meg az admirálisnak hogy megyünk. Lauren, Christon, Zoh és Thomson! Maguk mennek át a hajóra, használják a Kettes kompot. Nem tudom mi a fenéért kell átmennünk. De nem fogom elhagyni a hajómat! Az elsőtisztünk meghalt... Így kinevezem Thomson parancsnok-helyettest parancsnoknak, Lauren Crosst pedig parancsnok-helyettesnek. - Odalépett előbb Thomson-hoz, majd átrendezte a rangjelzését, aztán Lauren-hez, és a sajátját levéve tüntette ki a kormányost parancsnok-helyettesnek.
- Mehetnek! Bármi is lesz vigyázzanak magukra. Kelleni fognak még ilyen tisztek! - Tisztelgett előttük.

(Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Péntek, 2014-01-24, 22.27.07 | Üzenet # 12
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tettük a dolgunk ahogy csak tudtuk, de megszenvedtünk az ellennel.. Nem volt éppen gyerekjáték az ilyen dögökel legyűrni.. A vadászok még mentek, de a nagyobbak között igazán csak szlalomozni tudtunk, viszont a Fenrir mint aki vérbosszút hajt végre, támadta s nem hagyta békén az számára kijelölt quwit...
Valahogy egészen addig, sikerült karcolás nélkül megúsznunk, ám arra nem számítottam, hogy az ellenség átmegy genyába, s bevet egy szubtéri bombát... Ahogy az felrobbant, a Stealth Fighter menthetetlenül sodródni kezdett, egyenest bele a Cheinne-be... Minden szikrázott, a pajzsnak annyi lett, a burkolat pedig szitává lyukadt...
Az ütközés közepette lefejeltem a panelem, s egy pillanatra kiestek a dolgok, s amint feleszméltem, egy véres sebbel lettem gazdagabb a homlokomon. Próbáltam a hajót egyenesbe hozni az RCS rendszerrel, de nem volt egyszerű, s az automatika is behalt hozzá... Hallottam közben hátulról, hogy sok a sérült, de a hajóval kellett törődnöm, s valahogy megállítottam a forgást, ám a jelentések alapján már csak romokat állítottam meg, hajó helyett...
-Kapitány! A gépház nem válaszol!

Egy pillanatnyi csend, majd egy hívás változtatta meg a légkört az admirálistól, mi szerint át kell mennünk a..... Fenrir-re, viszont transzporter nem volt...
Corin kapitány felszólított Christon-t, Zoh-t, Thomson-t és Engem, hogy menjünk át, viszont Ő itt marad, a halott első tiszttel együtt...
Egy gyors, váratlan és rázkódások közepette végrehajtott kinevezés után, elindultunk... A liftből visszanézve, búcsút vettem a kapitánytól és a hajótól egy tisztelgéssel.
-Jó szelet Kapitány! -tettem hozzá, majd beléptem a többiek után.


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 20.46.23 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Távoli jelzőtüzek" 

A kompba szállva Lauren azonnal a kormányosi panelt foglalta el. 
- Jól van parancsnok-helyettes, csak ügyesen. Nem szeretnék ropogósra sülni. - Mondta Thomson. A sötét bőrű férfi a Lauren melletti székben foglalt helyet.Mikor kiértek a komphangárból, gyorsan a Fenrir felé közeledtek. A csata tombolófélben volt, Laurennek a romokon kívül az éppen felrobbanó Uss Nimitz lángoló darabjait, és a mentőkompokat is ki lett kerülnie. 
A Fenrir alattuk volt, egy dugóhúzóval közeledtek a hajó komphangárjába. 
"Itt a Fenrir." - Szólt az intercommból Wrim kapitány hangja. - " Behatolók vannak a komphangárba, és a hajó alsóbb részein. Készüljenek fel erős tűzerőre." - Informálta őket a férfi. - " A  Voin katonaság emberei is itt vannak, és segítenek. Rájuk ne lőjenek. Ők egyenruhát viselnek, meg fogják ismerni őket. Wrim kiszáll." 
Ekkor azonban találat érte a kompot. A vezérlés elszállt, és ők csak sodródtak lefele... 
Egy T'zzan vadász üldözte őket, Lauren pedig csak kettőt tehetett: 
megpróbálja a "zuhanást" a javukra fordítani úgy hogy a Fenrír komp hangárjába zuhanjanak, vagy elmondja javaslatba hogy semmisítsék meg a kompot, és hogy transzportáljanak a Fenrirre. 

(Ez után már a Fenrir komphangárjába fogok írni =) ) 

( Lauren - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 21.30.11 | Üzenet # 14
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lévén a Defiantok kicsit, hamar leértünk a komp hangárba, ahol a kis Chaffee osztályú komp már várt az indulásunkra.
Átléptem a küszöbét, majd egy rövid búcsú pillantást vetettem a Stealth Fighter hangárjára, mivel nagy valószínűséggel utoljára láttam azt. Kifújtam magam, majd vettem egy nagy levegőt, s behuppantam a kis komp pílóta ülésébe. Még be se szálltak a többiek, de már kész voltam a rendszerek ellenőrzésével, s a hajtóművek előkészítésével.
Már mindennel kész voltam, mikor Thomson ült mellém, s kinyőgte a szokásos random beszólását...
-Haha... -válaszoltam neki, majd mikor már mindenki bent "ült" becsuktam a hátsó kaput, s el is indultunk...

Heves csata tombolt az intervehikuláris térben, ami nem tett túl jót a hajó burkolatának, de szerencsére csak apróbb karcolásokat szenvedett, ám a Nimitz éppen akkor robbant fel, s még a mentőkompjait is ránk öntötte...
Ahogy próbáltam elkerülési irányt imporvizálni, megláttam a cépontunkat, a Hatalmas Fenrir-t alattunk, így egy gyors dugóhúzóval felé indultam...

Miközben szinte zuhanva száguldottunk -már amennyire száguldani egy Chaffee képes- a Fenrir már szinte üdvözölt minket, s tájékoztatott a vendégekről..
-Értettük! -válaszoltam, s végre informálódtam arról, ki a fenék azok a Voin-ok.. vagy legalábbis, melyik oldalon állnak.

-Eltaláltak.... jelentettem ki kissé aggódó hangnemben nem sokkal később, s alig hogy ez elhangzott, a komp mint valami részeg falusi, kezdett a Fenrir hátsó fertája felé sodródni...
Mivel a kompt meg akartam menetni, főleg mert a hangárban jó fedezék lehet, s akár tarolásra is használhatjuk, így  valahogy a manőverezőkkel elkezdtem, a hangár felé irányíani a Chaffee-t, s reménykedtem, hogy nem morzsolódunk szét a falon mint a szuperszónikus szúnyogok a téglafalon...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2014-01-25, 21.57.47 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

Fenrir/Komphangár




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Uss Stealth fighter NCC-1602-A (Defiant class)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: