Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Menea (Hold az ismeretlen határ aszteroida zónájában)
Menea
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-09-28, 18.26.27 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Az elfeledett határ"



Lauren leszállt, nem sokkal a város mellett. 
Csuklyát húzott a fejébe hogy ne legyen túl feltűnő, majd elindult. A város tíz perc sétára volt. A szürke ég alatt nem is nagyon tűnt lakatnak a megannyi épület melyek szebb napokat is láttak. De közelebb érve aztán látta hogy igenis élnek itt lények- ha nem is emberek vagy Agros-ok de különböző fajú személyek igen. Egyik szakadtabb volt mint a másik. A fém vázas épületek KLingon építészetre utaltak, bár olyan mocskosak voltak a falak mintha Targok dörgölődztek volna nekik horda számra.
Lauren csendben elő vette a tricorderét, és emberi élet jelet keresett. Azt gondolta magában hogy abból ezen a környéken nem lehet sok- és jól is gondolta.
A tricorder egyetlen életjelet vett, valahonnan az épület rengetegek sikátoraiból. Az egyetlen életjel folyamatos mozgásban volt, és egész biztos hogy sérült.
Lauren a sikátorok felé vette így az irányt, és remélte hogy egyik lény sem fog majd neki menni ugyanis útja egy piactéren vezetett keresztül, hogy aztán majd valahol be tudjon kanyarodni a sikátorokhoz.

(Lauren- Szingularitás)
 





A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Vasárnap, 2014-11-30, 13.59.02 | Üzenet # 2
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Siettem... Repültem... Suhantam... Minél előbb le akartam rendezni a dolgot.
Le is szálltam a város mellett, majd álcáztam magam... Már amennyire arra egy csonttüskékkel megáldott lény képes...
 Nem kellett szerencsére sokat mennem, hamar ott voltam.

Mint egy horror film... Sötét ég, kihalt város... Már csak egy gyilkos hiányzik meg valami elcsépelt háttér story... Na jó, az utóbbi megvolt... Ilyen szerencsés is csak én lehetek, hogy ilyenbe keveredek... Hiányzott már a puha ágyikóm...
Ahogy azonban közelebb jutottam kiderült, mégis vannak ott lények.. Lények, mert se nem ember se nem Agros. Nem tudtam sehogy sem rájönni azonban, honnan olyan ismerős a hely kinézete... Kissé klingonos beütése volt a helynek... Haza akartam már menni... Reméltem, nem kell már sokat vacakolnom és gyorsan túl leszek a saját vadászatomon...

Tricoordert hamar elővettem, s keresni kezdtem...
Egy életjel volt ami érdekelt engem, s meg is találtam. Gyenge volt és mozgott, én pedig utána mozogtam... Vagyis próbáltam, mivel sűrű hely volt az ahol nekem át kellett vágnom magam a sikátorokhoz... Mindig is utáltam a piacokat...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2015-01-21, 12.16.03 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan átkelt a piacon és befordult a sarkon a sok különféle lény közt, hirtelen valaki hátulról ragadta meg és húzta be őt a sötétben. Lauren akkor látta hogy Alan az, aki nem tűnt épp egészségesnek. Betegesen sovány volt, és több helyen sérült volt..
Kis beszélgetés után Lauren elmondta miért jött, hogy haza akarja őt vinni, viszont sietniük kellett márt csak azért is, mert Lauren mindennél előbb el akart tűnni a helyről. 
Alan elindult, ám ekkor lövöldözni kezdtek ismeretlen csuklyás alakok a piacon, és a két tiszt kereszttűzbe került.
Lauren feldöntve egy zöldséges pultot mögé hajolt, és oda húzta maga mellé tárát... ki kellett valamit találniuk mert a piac összes kijárata le volt zárva; mindenhol őrök álltak.

( Alan- Lauren- Alan- Lauren- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Péntek, 2015-01-23, 18.24.13 | Üzenet # 4
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már egy ideje menekültem ezektől az idióta szerv-kereskedőktől... kissé zavaros voltam, azt sem tudtam már hányszor kellett megbújnom valahol.. a hajam is kócos volt, nem is néztem ki jól mert mindenem fájt. Vagy megint csak az általános elkényeztetés szóllott belőlem hogy nem bírom a strapát. Már kezdtem megőrülni.. ekkor aztán egy ismerőst láttam meg aki háttal állt, így egész pöpec ötletnek tűnt most felfednem kilétem méghozzá úgy hogy a kezemet a nőszemély szájára tapasztottam és bevonszoltam őt beljebb hogy ne lássanak meg.
" Ügyes vagy Alan, kicsit se volt feltűnő.. " - Gondoltam magamban. Mikor aztán elengedtem őt a szemébe néztem és akkor láttam meg hogy ki az az illető...Nem véletlen volt ismerős.
- Lauren! - Hirtelen nem is tudom mi ütött belém, gyorsan átöleltem őt, majd folytattam.- Te jöttél megmenteni engem? Hát ez nagyszerű! Azért remélem nem fogom nagyobb veszélybe kavarni a flotta egyetlen kiskorú kapitányát...Úgy értem szép, szép volt kapitány hogy megtalálták gratulálok! De most mondd hol van a komp? - Kérdeztem pofátlanul mert fáztam, éhes voltam jah és egyébként mindenem fájt és jóformán alig éreztem a kezeimet...
Meghallgattam őt biccentve egy kicsit, majd vágtam egy arcot.
- No akkor mire is várunk Lauren? Induljunk! - Előre léptem, bár lehet nem kellett volna mert abban a percben valakik lődözni kezdtek.
- Ne már! - Lauren elhúzott valami zöldséges pult mögé ami egyszerre volt nevetséges is elővigyázatlan. Nem mintha én magam egy bölcs, meggondolt ember lettem volna...
- Most mi van?! Nincs fegyvered Cross?!- Kérdeztem tőle idegesen.- Teljesen elment az eszed Lauren! - Folytattam a jaj veszékelést a pult mögött...
- Nem akarok miattad meghalni! Az istenit!


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "

Az üzenetet módosította AlanCromwell - Péntek, 2015-01-23, 18.27.14
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Hétfő, 2015-01-26, 23.37.41 | Üzenet # 5
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Siettem, már-már futottam a piacon keresztűl, míg elértem egy sarokhoz. Befordultam, de rossz érzés uralkodott el rajtam, s a következő pillanatban valaki hátulról megragad, számat kézzel befogja, majd elvonszol... Nem igazán féltem, mert közben a csontpengéimet már a támadóm felé irányítottam, s csak arra vártam, hogy elengedve belé döffhessem.

Szerencsére a támadásra nem került sor, de csak kis hijja volt, hogy felnyársaljam... Jó, hogy előbb megnéztem ki van mögöttem... Alan volt az nagy meglepetésemre, aki mindjárt a nyakamba is ugrott szinte... "Tüskéimet" lassan visszahúztam mint macska a karmait, majd én is átöleltem...
Kezdeti örömömet kissé megingatta a koromra való utalása... Noha emberi szemlélet szerint még kiskorú voltam, fajom tekintetében már nem...
De inkább a story-t mondtam el rövidem a psychomókussal való vitatkozás helyett...
-Mikor mentünk vissza a komphoz, téged lelőttem vagy mi a fene, s nem tudtam visszamenni érted, s közben vésztranszportot hajtott végre a Fenrir, így azt hitték megöltelek... Ezután, hogy a nevem tisztázzam, s nem mellesleg, megmentselek, eljöttem... Mosf pedig eltűnhetnénk innen?

Meg is indultunk, de mielőtt messzire juthattunk volna, lőni kezdtek ránk... Furcsa volt, hogy az ellenség sosem talál el elsőre... De ez a szerencse mindig kihúz a csávából... 
Egy zöldséges pultot borítottam fel, majd mögé húztam Alan-t, s megbújtunk...
Nem bírta abbahagyni a nyávogást, s csak csesztetett, hogy talaljak ki valamit...
-A fegyverem nincs nálam... Az előbb ejtettem el a nálam levő egyetlent... Többet nem hozhattam, hogy ne legyek feltűnő... De ha van ötlted, hallgatom!


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
AlanCromwell
Dátum: Hétfő, 2015-02-16, 19.21.55 | Üzenet # 6
Uss Beloiannisz Pszichológusa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 5
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak abban tudtam reménykedni hogy Laurennek talán több a sütni valója mint nekem, mert én ki voltam fáradva és mégcsak kapitány sem lettem ennyi idősen.. nem mintha irigykedtem volna rá.
Szemforgatva a kezébe nyomtam az én kézimet gyorsan, és imádkoztam titkon, hogy ő majd talán jobban tud célozni mint én mert ha nem akkor vége ennek a rohadt nagy tervnek jah meg mind a kettőnknek is. 
- Itt van, vidd csak legyünk már ezen túl.- Mondtam neki egy sértődött hanggal.- De vigyázz rá mert apámtól kaptam még a 25. születésnapomra! - Tettem hozzá a roppant értékes információt,  kissé nyávogva és odabújtam inkább a lány háta mögé mielőtt valakit- főleg engem- lelőnének.


"Azt mondták csendes lesz.. azt mondták nem lesz veszélyes... tévedtek.. "
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Menea (Hold az ismeretlen határ aszteroida zónájában)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: