Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Humler szektor (Delta qvadráns)
Humler szektor
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2016-03-04, 22.13.15 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Titkos invázió ( Part 1 )   -


2804, Január

A Royal a Humler szektorban végzett éppen mélyűri kutatásokat a Csillagflotta kérésére. 
Habár a Royal egy állig felfegyverzett, és szinte teljesen ismeretlen idegenek által használt, szinte "ősi" hajó volt, a flotta és a kutatási-fejlesztési, Dystrom intézet is úgy gondolta hogy az eredetére a Delta Qvadráns ezen szegmensében kaphatnak választ. Éppen ezért Throvson admirális a rövid admirálisi eligazítás után azonnal elindította a hajót. 
Mivel a háború emléke még eléggé élt a tisztekben, ezért senkinek nem volt úgy kimondottan jó hangulata... minden tiszt fáradt volt s le volt terhelve. Valaki a családját, egyesek a gyerekeiket gyászolták. 
Az admirális éppen ezek miatt, úgy gondolta hogy majd a Humler szektor csodás és színes ködei elég lelket vernek majd a tisztjeibe. 

Mikor odaértek a szektorba viszont valami egészen mást találtak, mint amire fel voltak készülve: egy bolygót, körülötte Holdakat, hármat is. A bolygó M típusú volt apró eltérésekkel: hűvösebb volt mint a Föld. De lehetett rajta élni. 
Mindezek ellenére magas volt a szektorban még mindig az elektro-plazma szint és az antianyagé is ami egyátalán nem volt jellemező az űr természetes és fagyos fekete anyagára. 
Mikor a Royal már közelebb volt a Humler primehoz ezért megállt, de az oldalát felsúrolta a törmelékdarab mely úszott a légüres térben magatehetetlenül s holtan. 
Egy Csillagflotta hajó darabjai voltak azok.. ám a szkennerek a magas sugárzástól és egyébb más mesterséges-és természetes anyagoktól nem nagyon működtek. 
Míg a gépészeti részleg javította a kérdést (vagyis próbálkozott vele ) addig Nubet és Bruke kimentek szkafanderekbe, hogy saját kezüleg orvosolják a problémát, mivel a hajó burkolatába a gondolánál beleállt egy kisebb darab fém. 
A két tiszt eszközöket vive indult el, miközben folyamatosan tartották a kapcsolatot a hajón maradt többi tiszttel. 

( Nubet- Bruke - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2016-03-11, 22.43.55 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
El telt egy jó idő amióta,a  Querreriakat siekresen visszavertük igaz nehéz volt de  sikerült . A hajó még mindig,rejtély volt a számunkra olyan idegen technológia amit nem ismer a Csillagflotta és benne élünk-kutatunk,jobb mint hittem volna igaz hogy  a Royal egy  nagy rejtély volt a számunkra de külső parancsot kaptam,és  a saját meg győződésem is az volt hogy ezen rejtélyt mielőbb fel kell tárnunk egy  rövid eligazitás után el is indultunk amiben számot adtam annak hogy milyen,veszélyekkel illetve  következményekkel járhat ez a  küldetés hiszen nagy utat fogunk megtenni és lehet amit találunk nem is lesz számot adó de annál veszélyesebb. Később be fejeztem , a kisebb eligazítást majd   a hajót  a Humler rendszerhez indítottam hosszú út volt de  amikor megérkeztünk úgy tűnt hogy egy  csoda  a rendszer tele volt plazma nyomokkal az űr ,úgy tűnt hogy  itt volt az ideje hogy kimenjek egy csapattal valami újat fel fedezni . Össze készültem ,így nem sokára  oda  is  értünk kimentünk egy komppal ,úgy tűnt hogy  hideg volt  a űrben annak ellenére hogy rajtunk volt a szkafander is. Ss  nem csak a  fokozott hőingadozás jelentett gondot hanem  a rendkívül nagy  sugárzási érték is pont ezért  volt rajtunk suit és a  külső hatások miatt is. Jelentettem  a csapat vezetőjeként hogy  eddig nem találtunk, a  Royalra  jellemző nyomokat de  úgy tűnt hogy mintát érdemes lehetne  szedni,jegyeztem meg ezt   a mellettem lebegő tisztemnek majd  tovább mentünk egyenesen    a  sugárzási nyomok felé ahol a legnagyobb volt a tricorder szerint.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
SBruke
Dátum: Csütörtök, 2016-03-31, 20.01.28 | Üzenet # 3
Royal elsőtisztje/parancsnok/tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 29
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sikerült megúsznunk az istenverte  háborút nagy nehezen.
Erre új ötletként mit
csinálunk? Az életünket kockáztatva kimegyünk a hajó tattjára.
Jó kis gyakorlat.

Senkinek nem volt kedve kikúszni a világ végére, a Humler szektorba, de
ami parancs az parancs. Mi jó flottatisztek meg kimegyünk, akár az
életünket kockáztatva is.

Mondjuk,egyértelműen ki kellett másznunk a konzervből, amit még fele
annyira sem ismerhettünk meg mint amennyire szerettük volna.
Két dolog miatt utáltam az űrt ezt minden egyes rohadék alakalomkkor
megállapítottam: hideg és sötét. Szóval olyan mint a halál.

Az ex nőm szerint szép, hát szerintem meg ronda volt. Lassan
kilebegtünk mint egy csöves fóka, és a romok fele közeledtünk,
mert hogy az egyik átfúrta a hajó gondola-összekötő
tartó-pillérjét.

-Hogy fogjuk ezt kiszedni innen uram? - Morogtam Nubetnek. - Már nem
azért, de nagyon nehéz lesz. Ha meg nagyon könnyű akkor meghívom
valamire, mert lefogadom hogy nehéz lesz. Bár ha egy kézzel
elhúznám halál biztos eltörném valamimet. - Odalebegve ahogyan
közeledtünk egyre csak néztem a trikorderem. Mert egyre inkább
növekedett a sugárzás.

-Olyan mintha a darabok is sugárzóak lennének. A gördbületitől
szokott ilyen lenni, de ha az ekkorát robbant és a miatt sugárzik
minden akkor valaki nagyon nem volt toppon gépészeti téren az már
biztos. Vagy telepakolták a hajót Chokreni elemekkel, és csak
simán ezer éves volt.




Az üzenetet módosította SBruke - Csütörtök, 2016-03-31, 20.03.02
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2016-04-09, 18.25.04 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kevés eszköz segítségével, de azért sikeresen neki estek a hajóba fúródott romok kitakarításában. 
Egy nagyobb roncs darabon azonban elakadtak. Két ember egészen biztosan nem tudta azt kiszedni, még közös erőfeszítéssel sem. Ezért visszamentek a közelben lebegő kompba, s annak az optikai lézerével kiheggesztették a romot. 
Miután ez megvolt a raktérbe vontatták s visszafele indultak a Royalba. 
Nubet irányította a kompot, Bruke gyorsan értesítette Jerryt és a többieket hogy vissza indulnak, miközben egy gyors elemzést futtatott végig a roncson amit felszedtek. 
Akkor vette észre a férfi hogy a roncs a Uss Thomson tányéregységének a maradványa. Bruke egyenlőre nem szólt semmit, nem volt még biztos ebben, folyt még a diagnosztika.... de semmiképp nem jelentett ez jót. 
A Thomson egy New Galaxy osztály volt, és volt a férfinek egy olyan érzése hogy a hajónak a rendszer közelében sem lett volna szabad tartózkodnia. 
E közben Nubet ügyesen navigálva a kompot - sok éves tapasztalatának köszönhetően - bedokkolt a Royalba. 

( Bruke- Nubet - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
SBruke
Dátum: Vasárnap, 2016-04-24, 20.55.52 | Üzenet # 5
Royal elsőtisztje/parancsnok/tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 29
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ki tudja mennyi ideig de órákon keresztül biztosan güriztünk. Az űrben nehezebb dolgunk is volt mert a hideg anyag ami ugyebár alkotta
a végtelen trutyit, amit úgy neveztünk űr, minden szinten akadályozta a kis fenekünket. Nem tudtunk normális helyezkedni, nem tudtunk
normálisan megmoccanni, egyszóval nem tudtunk a világon normálisan tenni semmit sem. A helyzetünk köbö lecsökkent a segédmunkás szintre
ami meló volt, csak nem a legjobb. 
- BLAH! Nem hittem volna hogy egyszer majd megint asztfalt takarító leszek kapitány! - Kiabáltam oda. Poénnak szántam, de sajna az én számból
olyan volt mintha rohadt krumpli helyett valaki frisset remélne. - Megjegyzem ilyen nagy takarítást még akkor sem csináltam amikor az ex-csajom
megkért rá... Pedig az egy tisztaság mániás nő volt.- Undorodtam el enyhén szólva is, vissza gondolva a csajomra. 
- Mekkora hülye voltam. Párszor azt engedtem hogy csicskáztasson, nem tagadom. - Folytattam a pofázást. A kapitány helyében már rég
lerúgtam volna a fejemet csakhogy befejezzem. Bár magamtól is bevettem a csönd kapszulát mert leesett hogy valami nagyon nem kóser. 
Egy rohadt nagy darab fém lógott ki a hajóból. 
- Hát ezt nem fogjuk olyan könnyen kiszedni. Én kézzel legalább is nem tudom elhúzni. Ahhol egy rekord erősségű pacák sem lenne elég
és ezt most nem poénnak szántam. - Nubetre néztem. 
- Most mi legyen?! - Kérdeztem. - Még ketten sem tudnánk megmozdítani és kikaparni az ócskavasból. - Még mielőtt teljesen felhúztam volna magam
az egészen, a kapitány tanácsára visszaúszkáltunk, mint két kicsi halacska a vízben az űrkomphoz. 
Megkönnyebbülve téptem le a fejemről a szkafandert. 
- De utálom ezt a bödömöt.. te jó ég! - Dobtam el a sarokba. Utána néztem flegmán, leültem az elülső panel bal oldali részéhez és lassan neki láttam a kiforrasztásnak. Nagyon óvatosan kezdtem neki, mert azért magába a hajóba csak egy ökör forrasztott volna. Csak arra figyeltem ezért hogy nehogy elrontsam, máskülönben a kapitány tuti kiherélt volna. Nem is szólaltam meg csak maikor már megvoltam vele, és biztos is voltam abban hogy jól csináltam amit csináltam. 
- Meg van! - Kiáltottam fel. - Jól be volt ivódva a kis szemét, de kihoztam. Mehetünk is vele. 

Visszakúsztunk ezek után haza a Royalba és reméltem hogy ott is maradunk.
Senkinek nem volt soha kedve kimászni a világűrbe. Ócska egy meló volt. Láttam a kapitányom pillantásán hogy jó lenne ha szólnék valamit esetleg véletlenül a Royalnak, úgyhogy kapcsoltam nekik egy elég tartalmas adást: 
- Itt Bruke parancsnok a Royalnak. Visszamegyünk egy roncs darabra. Nyissák ki a dokk kaput, vége. - Azzal mint aki dolgát jól végezte dőltem hátra. 
Soha nem kellett még ennyi ideig az űrben kolbászolnom. Megnyugodtam hogy egyben vagyunk, hogy a hajó is egyben van, hogy egyikünkből sem lett kakaós palacsinta. 
Aztán nekiestem a frissen beszerzett rom diagnosztizálásának. Nem voltam biztos abban amit láttam, de amit láttam az megdöbbentett. 
A hajó egy csillagflotta hajó a Uss Thomson volt, egy New Galaxy osztály. De ezt inkább nem mondtam el....
nem akartam hülyeséget mondani míg nem biztos. Nem értettem hogy mi a jó fészkes fenét keresett az a hajó a Humler szektroban,így az állam alá tettem a kezem és gondolkodtam... De minden esetre ez az egész gyanakvást kelletett bennem.  Ki lőne le egy Csillagflotta hajót? 
Áh, ez akárhogy is de sehogy sem jelentett jót!


 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2016-08-11, 09.55.49 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Bruke csak  óvatosan ! ha megsérti a  külső burkolatot akkor akár  a mi hajónk is megsérülhet ..

* Mentem köezelebb az egyik roncshoz majd egy  vágóval próbáltam kiszedni amíg Bruke is próbálkozott de  ez egyértelmű volt hogy ez így nem fog menni csak akkor ha  visszaindulunk a komppal és kiszedjük valahogy vagy vonósugárral vagy kiforrasztjuk onnan phaser ágyúval ...persz eahhoz egy jól irányzott lövés kellet volna..*

-Még ne  hálálkodjon annyira hogy le vette  a szkafandert Bruke..még van munkánk és nem is kevés..

*Indította be  a kompot majd  dobta alréb  a szkafandert *

.Be tudja úgy időzíteni a fegyver lövést hogy pontos legyen mint egy tű? mert most azt kell tennie..ha hibázik sajnos abba nem kell bele gondolni hogy mi következhet akkor..

*Szólt egész halkan mi közben,a  kompot lassan elindítottam a  fúvókák segítségével ami elég lassú volt de  nem akartam hogy koccanjunk esetleg valamelyik közelben lévő roncsnak *


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2016-08-27, 21.13.46 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a kapitány és a parancsnok is sikeresen vissza mentek a kompba nem volt más megoldás, szét kellett lőni egy biztos és pontos lövéssel a hajóba fúródott alkatrészt hogy végleg széjjelválhassanak egymástól. 
Nagy szerencsére Bruke kiszabadította a hajót így a komp is vissza indulhatott a Royal felé. Miközben megközelítették a hajót s Nubet szakszerűen bedokkolt  a Royalba, Bruke elmondta hogy mit talált az adatbázisba a Uss Thomsonról. 

Folytatása olvasható: 

" Uss Royal " c. topic altopicja




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Humler szektor (Delta qvadráns)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: