Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gépház (("gép terem"))
Gépház
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 11.19.00 | Üzenet # 51
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nos.. - veszek egy nagy levegőt a történteken. ~ Úgy acsarognak egymással mint két tigris.. ~ Gondolom közben magamban. - Hogyha gondolja megmutathatom még önnek esetleg magát az energimátrixot, vagy a pajzsgenerátort, az energia adaogoló egységeket, az energia elosztó alsó részét, a hűtő tartájokat, Még tudnám sorolni...


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 12.26.30 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen egy Romulán centurio hangja szólal meg az inetrcomm-ból:::
- Uram! D'Varo parancsnok keresi önt... azt kérdezi hogy ad-e engedélyt egy Tal'Shiar ügynök átszállására. az ügynök kíváncsi a bázisra... és önre is.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 13.52.11 | Üzenet # 53
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Intercomm vissza:-Természetesen várom.-Mondja Kassus majd Robinhoz fordult:-Az energiamátrixot szeretném látni./Mondta Kassus.Majd két centúrióhoz fordult:-Őrizzék a biztonsági főtisztet fokoztottan!-Mutat Lilyire.Majd követi Robint a mátrixhoz.


 (RS)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 14.45.26 | Üzenet # 54
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Persze, kövessen! - Intettem, aztán elindultam, és megálltam egy panelnél. - Az energia mátrix. Ahogy parancsolta.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.06.59 | Üzenet # 55
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Szép adatok ez is prototípus?-Kérdezte Kassus miközben a panelt figyelte.~Ez sem rossz.De azért nem akkora szám mint a generátor.De azért jófajta.~Gondolta Kassus.




Az üzenetet módosította DrausKassus - Vasárnap, 2011-06-26, 15.07.17
 (RS)
 
RobinRelloway
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.42.50 | Üzenet # 56
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem. - Néztem a Romulánra. - Ez egy standard csillagflotta bertendezés..


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 18.30.40 | Üzenet # 57
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Redben.Akkor szeretném látni a pajzsgenerátort!-Mondta Kassus.~Hát lassan a végére érünk és szerintem ez eddig egy jól felszerelt bázisnak tűnik.~Gondolta Kassus.


 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 23.06.21 | Üzenet # 58
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor szólal meg az intercoomon egy hang:
- KAssus kapitány! Egy Romulán érkezett a Tal S'hart-tól! Szeretne magával beszélni.

(Írj ide egy kommentet, aztán a hídra.)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 13.37.32 | Üzenet # 59
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor kimegy Kassus egy kő esik le a szívemről. ~ Nagyon utálom ezt a fejet. ~ Gondolom magamban miközben nem tudok mozdulni a Romulán őrök szorításából.
- Hagyjanak már.. - Mondom a fogaim között csikorogva. - .. még fegyver sincs nálam... ~ Nem tudom hogy ezekkel a Romulánokkal mi van.. ~ Gondolom magamban . ~ ... látszik hogy nincsen logikai érzékük... de a szájuk azért elég nagy... ~


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2011-06-29, 23.15.17 | Üzenet # 60
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ránéztem Lily-re akit Romulánok fogtak körbe.
- Ezt meg minek kell?! - kérdeztem idegesen. ~ Esküszöm ezek megbuggyantak!! Engedjék már el!! ~ Gondoltam magamban. Kedztem úgy érezni magamat mint egy Cardassziai fogolytáborban.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.


Az üzenetet módosította RobinRelloway - Szerda, 2011-06-29, 23.16.02
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-04, 17.28.09 | Üzenet # 61
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


- Most azonnal velünk jönnek a kabinjukba. Pihenniük kell. - Szól az egyik Romulán, és elrángat titeket a kabinjaitokba.

(( Lily- Robin: Folyt. köv.: Robin személyes kabinja és Lily személyes kabinja topicokban.))

Hozzáadva (2011-08-04, 17.28.09)
---------------------------------------------
John és Dorothy belépnek ide. Nem sok javítani való van, de mivel a főgépész jelenleg nem tartózkodik a gépházban ezért a munkálatok csak nagyon lassan haladnak. Főleg a pajzsgenerátorral vannak eég nagy energiaelosztási problémák.

Sorrend::
Johnny- Dorothy- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Péntek, 2011-08-05, 17.19.17 | Üzenet # 62
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mi közben szerelek véletlenül le ejtek egy csavarkulcsot Dorothy alá és óvatosan behajolva kiveszem.
Elnézést!mondom.
Szerintem a hiba valahol az elosztó csövekben lesz
Viszont oda be kell valahogy kettőnknek tuszkolódnia ha csak nem egyedül akar menni Dorothy.
~Vigyorgok~
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 14.00.54 | Üzenet # 63
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dora félretolta a férfi fejét.
- Szó sem lehet róla, és.. tartsuk a kellő távolságot. - Sóhajtott. - És igen, nagyon igaza van. a csövekben lehet a probléme.. - Megrázta a fejét, és megigazította a haját. - Oh, maga egy igazi észkombájn! - sóhajtota a nő ujból majd odalépett a gépház kalibrációs paneljához.
- Itt az a legnagyobb gond. - Folytatta. - Hogy az energia csak úgy össze vissza kering a rendszerbe, kontrollizálatlanul. - A nő furcsa fejet vágve, megfordult, és nekitámaszkodott a panelnak háttal, a férfire nézve.
- Jól szórakozik? - Kérdezte mivel észre vette hogy Jonny a hátsó részét figyelgeti a panel helyett. ~ ezzel a fickóval még lesz bajom. ~ Gondolta magában.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-07, 16.25.07 | Üzenet # 64
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A gépházban a munkálatok tovább folynak s Dorothy megérzése beigazolódott: az energia elosztással folynak problémák.
A legegyszerűbb javítási pozíció így az, hogyha valaki bemászik az energia elosztó panel alá, és normálisan kalibrálja azt.

(( Sorrend::
Dorothy- Jony- Szingu ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Csütörtök, 2011-08-11, 22.04.26 | Üzenet # 65
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lány egy pillanatig a panel alatt kutatott mikor hangosan felsóhajtott. A kezei nagyon mocskosak voltak, így egyetlen mozdulattal azokat a nadrágjába törölte.
- Valóban! - Szólalt meg hangosan hogy az egyik kisegítő tiszt akkorát ugrott mint egy kenguru. - A panel alatt van a gondd! Az energia elosztó rosszalkodik! - Tette hozzá gyorsan, aztán nekidőlve a panelnak Jonnyra nézett. Egy pillanatig elgondolkodott. - Majd maga bemegy, bemászik a csőbe! Úgyis olyan mint egy pálcika.. - Mondta nagyon komolyan a szemébe nézve csábos mosollyal az arcán.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Csütörtök, 2011-08-11, 22.13.43 | Üzenet # 66
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Visszanéztem a nőre pár percig a szemét néztem és eljátszotam a gondolattal...de aztán magamhoz tértem és próbáltam koncentrálni a munkára ami előttünk volt,a sértést amit a parancsnok mondott megpróbáltam nem felfogni és jobbvállon venni,de valahogy inkább dícséretnek hangzott a csodálatos nő szájából mint sértésnek.
Ki nyitottam a csőt és elkezdtem bemászni lehetőleg úgy hogy a főgépész minnél többet lásson belőlem,aztán egy tricordert elővettem és hátra ordítottam:-Dorothy! nem tudja hogy melyik részhez kell mennünk pontosan?
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-12, 15.36.57 | Üzenet # 67
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Dorothy- JOhnny- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Szerda, 2011-08-17, 14.21.14 | Üzenet # 68
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy benézett a csőbe, és jó érzéssel töltötte el hogy az "ujjonc" bemászott előtte. Mikor megkérdezte az tőle hogy pontosan hol van, ő azonnal válaszolt is a feltett kérdésre:
- Maga előtt van nem sokkal, a kanyar után! Másszon még nyugodtan! - Mondta, majd csak nézte továbbra is a férfi hátsó részét egy elégedett vigyorral. Rég nem érezte magát ilyen jól.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Szerda, 2011-08-17, 14.55.52 | Üzenet # 69
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mentem még pár métert amikor megláttam azt amit valószínüleg láthattunk,kissé szűkös volt arra pedig egy bázis cső rendszerében voltunk viszont jó érzéssel töltött el egy jó sok ideig hogy a főgépész itt van velem mert ő értett leginkább ehez,readásul elég tapasztaltnak is tűnt a rangja és az akták szerint is.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-08-18, 18.18.25 | Üzenet # 70
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy::
E közben kapsz az egyik tiszttől egy teljes diagnosztikát.


Sorrend::
Dorothy- Johnny- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 11.43.21 | Üzenet # 71
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Dorothy türelmesen várakozott Johnnyra, nekidőlt a panelnak háttal és flegma arccal nézte át a frissen kapott diagnosztikát.
- Köszönöm. - Mondta a tisztnek akitől azt kapta. ~ Érdekes. ~ Gondolta magában. ~ Úgy tűnik a bázis egyes részein túl áram, másik részein pedig épp az hogy áram szünet van. Ez is csak az energia elosztó rendszer rendellenes működése miatt van.. ~ Miközben gondolkodott, eszébe jutott a csőben mászkáló társa.
- Megtalálta már azt amit keres? - Kérdezte a nő flegma arccal.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 12.01.43 | Üzenet # 72
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megtaláltam Dorothy! hívahatom így? remélem nem gond.
Mosolyogtam a nőre majd elindultam a vezeték felé kúszva és közben mutattam az utat neki.
-erre felé kell menni itt lesz az amit kerestünk.
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Szombat, 2011-08-27, 19.42.06 | Üzenet # 73
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Csak maga van benn a csőbe! másszon másszon! - Vigyorgott a nő. ~ ezen túlesik, azt hiszem teljes jogú tisztté avanzsál.~ Gondolta magában. És a körmeit kezdte el nézni. Ő ezt a feladatot már a kisujjából kirázta. De megunta a kiabálást a csőbe, meg a hajolgatást is, ezért inkább megérintette a kommunikátorát.
- Nah, ide figyeljen! .- Szólt bele a kommunikációs egységbe. ~ Most ugrik a majom a vízbe. ~ Mondta magában. - Ha meglátja, álljon meg, és fordítsa el a kijelzőjét harminc három egész kettő tizedre..... Meg van? - Kérdezte egy kis idő mulva.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-28, 10.59.21 | Üzenet # 74
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Johnny- Dorothy- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Szombat, 2011-09-03, 20.20.26 | Üzenet # 75
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen megvan főgépész mondtam a főgépésznek aki arca ugyan oylan szép volt mint amikor be mentem persze eltekintve attól hogy most mindketten olyan koszosak voltunk mint kettő vakond...
-Megvan! minden látom már!
Mondtam és közben próbáltam még közelebb kerülni ahoz amit kerestünk hogy mindenképpen eltudjam érni.
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 14.45.23 | Üzenet # 76
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fiatal gépész már nagyon unta Stenson lassúságát, de azért még egyenlőre csípőre tett kézzel, türelmesen nézett utána. Mivel Stenson valószínűleg a fordulónál lehetett, Dorothy nem nagyon látta a tisztet.
A nő leguggolt a cső elé, és onnan nézett befele. A megfelelő szögből már tisztán látta a tisztet.
- Kész van már? - Kérdezte egy félmosollyal, koszos arccal.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 14.54.11 | Üzenet # 77
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mitután Stenson kilép a csőböl egy fiatal zászlós lép oda azonnal.
- Elnézést a zavarásért Delyon parancsnok, de a Uss Wortex éppen most dokkolt be, és ott a segítségét kérik.

Sorrend::
Dorothy- Stenson- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Hétfő, 2011-09-05, 21.16.03 | Üzenet # 78
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fiatal gépész egy darabig csak nézett a kérdezőre majd így szólt.
-Látom ma is csak éjfél körül fogok a jó meleg kabinomba kerülni... - Sóhajtotta. - Jó, jó ne nézzem ilyen nagy szemekkel! Mondja meg a wortexnek hogy pár pillanat és a "felmentőcsapatuk" máris érkezik! - Miközben mondta ezeket idézőjeleket produkált a mutató ujjaival a levegőbe, éreztetve azt hogy már kezd elege lennie ebből az egész felfordulásból, aztán a mellette álló férfira nézett.
- Na jöjjön Stenny! - Mosolygott rá miközben előre ment, jobb kezében a szerelő táskájával. - Most az enegria elosztó, aztán a Wortex kompjútere.. Egyik jobb móka mint a másik! - Nevette el magát kínjában.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-09-03, 19.20.08 | Üzenet # 79
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy-Stenson folytatása::
Kettes dokkoló zsilip


Hozzáadva (2013-09-03, 19.20.08)
---------------------------------------------
" Codename: Alpha"


Lily Xiiyon előre indult, őt követte a bázis főgépésze Yemegez.
A két tisztből nem sok látszódott, csupán a halovány sziluettjük a halovány megvilágításban. Lily megmarkolta a karabélyt mikor a gépház ajtajához érkeztek. Az kihaltnak tűnt, és csendesnek.
Yemegez nyitotta ki az ajtót. Ekkor hirtelen öt tiszt lépett előre egyszerre.
- Uram csak maga az! - Kiáltották. Úgy tűnik a vészfények szinte mindenkit meg tudtak bolondítani. - Nem tudjuk mi a fene van. Valami szívja az energiát a négyesről. Előbb az ötösről érkezett, de átment a jel a négyesre. - Magyarázta a fiatal nő.
- Igen, és a kompjúter is össze-vissza beszél. Pont úgy mintha nem lenne magánál. - Vallotta be az oda érkező másik, fél klingon nő.
Yemegez gyorsan lépett oda a konzolhoz, és kereste meg az adatokat: a jel furcsa volt.. olyan volt mintha valaki szánt szándékosan tompította volna a hajó belső érzékelőit.
A négyes szintről szívta valaki az energiát és egyben zavarta az érzékelőket is:
Yemegez ekkor jött rá. Kitisztította a jelet: valami, egy ismeretlen létforma van a bázison.
A férfi azonnal jelentette ezt.

( Lily - Yemegez - Lily - Yemegez -  Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 11.20.36 | Üzenet # 80
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan haladtunk előre már azt hittem hogy talán soha nem is fogunk odaérni, de ez biztonsági elővigyázatosság is volt. 
Megmarkoltam a karabélyom a kezemben erősen és előre tartottam mikor végül is odaértünk az ajtóhoz, azzal Yemegezre néztem és bólintottam. 
- Most ugrik a majom a vízbe. - Suttogtam. 
Jobb lett volna berúgni az ajtót, de csak beléptünk mire egyszerre vagy öt tiszt lépett elrőe a sötétből. 
- Maguk megőrültek? Le is lőhettem volna magukat aztán nézhettek volna!!! - Leersztettem a fegyveremet. 
~ Remek, sok idióta. ~ Dühöngtem magamban.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szerda, 2013-10-23, 09.21.12 | Üzenet # 81
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan mentünk előre, úgy hogy én követtem Mis Xiiyon-t. Ahogy mentünk egyenesen előre a sötét folyosón az az érzésem támadt hogy felesleges ez az araszolgatás, dehát Lily volt a biztonsági tiszt és bíztam abban hogy nem véletlen ez a nagy elővigyázatosság. 
" Most ugrik a majom a vízben" - Mondta, mire én halkan válaszoltam neki: 
- Az bizony. - Az ajtó kinyilt Lily pedig abban a minumumban lépett előre a fegyverrel a kezében: de senki nem volt benn csak a gépészeti tisztjeim akik halálra rémülve bámultak ránk mint holmi szurikáták. Ha lett volna náluk serpenyő a kezükben, mint aki a mumust várja a szekrényből még azon sem lepődtem meg. 
Sóhajtottam egyet miközben Lily leengedte a fegyverét, de ez inkább olyan megkönnyebbülés volt. Kissé belém ültették a rossz gondolatokat arról hogy mi is várhat itt ránk. 
Lily kezére tettem a kezem nyugodtan, csakhogy leeressze a nő mert nekem nagyon úgy tűnt hogy ő már minden rosszra készen áll. 
Christine szólalt meg először a döbbenetből aki egyedi módon azt próbálta velem érzékeltetni hogy nagyon örül, aztán jött B'etorra aki már a lényegre tört a felesleges jópofizáson felül hogy valami / vagy valaki szívja szerinte az energiát a négyesről.
- Nyugalom. - Tekintettem előbb Christine-re, majd B'etorrára. - Meg fogjuk tudni mi ez az egész de ehhez a jobb és a bal kezemre is szükségem van amik jelen esetben maguk...B'etorra, nagyon érdekes amit mondd, mert szerintem is így van. Már csak azt kellene kideríteni hogy pontosan a négyesről vagy az ötösről jön-e a jel, majd ki kellene tisztítani  hogy megtudjuk mi az okozója. B'etorra maga fog nekem segíteni a finom hangolásba. Christine, maga pedig hangolja a jelet addig ameddig nem szólok hogy jó. Munkára emberek, munkára!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-11-14, 20.50.58 | Üzenet # 82
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily ekkor vette észre az idegen behatolót. 
Yemegez és B'etorra finom hangolása lehetővé tette hogy a beárnyékolt szenzorokból ezt kiszűrhessék. 
A parancsnok helyettes vissza indult immár futó lépésben a négyes szintre mert sejtette hogy el fog kelleni a segítség. Pár biztonsági tisztet is magával hozott. Nem számított diplomáciára, Lily nem olyan fajta volt aki számított ilyenekre. 

Yemegez e közben Iannel vette fel a kapcsolatot aki megírta neki a belső kommunikációs hálózaton hogy közösen leállíthatnának egy pillanatra a négyes szint energia ellátását, hogy az idegen behatoló ne tudhassa tovább szívni az energiát.

( Lily folytatása olvasható: "Négyes szint" c. topicban   )

Yemegez- Szingularitás 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gépház (("gép terem"))
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: