Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
Gyengélkedő
TPellen
Dátum: Szerda, 2011-08-17, 14.55.33 | Üzenet # 51
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'pellen nagyot sóhajtott, és nem igazán értette hogy miért mindig ilyen a doktor. ~ ezek az emberi lények, igencsak furcsák ~ Gondolta magában a nő, majd lassan lépkedve követte társát a műtőbe ahol csak úgy sürögtek-forogtak az emberek.


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-08-19, 10.59.09 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre végeztetek:
Már csupán pár beteg maradt hátra, akiknek kisebb sérülésük van.


Sorrend::
Lara- T'pellen- SZingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.08.15 | Üzenet # 53
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól van! - Csapta össze a kezét a doki. - Már CSAK egy van hátra! Jól haladunk! Ön mit szól ehhez Vulkáni király kisasszony?


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.20.52 | Üzenet # 54
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
T'Pellen felvonta a bal szemöldökét, és egy lépéssel közelebb lépett a doktorhoz, a háta mögött össze kulcsolta a kezeit.
- A beteg keze meg van égve, doktor. - Mondta ki nyugodtan a szavakat.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."


Az üzenetet módosította TPellen - Kedd, 2011-08-23, 14.21.08
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-08-23, 14.34.08 | Üzenet # 55
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mielőtt kialakulhatott volna egy újabb vita helyzet a két tiszt között egy adás érkezett be az intercommon:
- Hedgett Stormnak! Doki van itt egy súlyosan sebesült tiszt, most találtam őt meg a tizenkettes folyosón! - Mondta a kapitány az intercommon. - Ide tudnál jönni?... A tiszt állapota válságos..


Sorrend::
Lara- T'pellen- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 11.19.19 | Üzenet # 56
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Persze, máris indulok Willow! - Mondta a doki majd a mellette álló T'Pellenre nézett. - Nah, mire vár már T'pellen, egy beteg vár ránk, az istenért! Induljunk! ne bámészkodjon.. most!


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Szerda, 2011-08-24, 11.20.48 | Üzenet # 57
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ nem tudom miért hiszi azt a doktor hogy én folyton bámészkodom amikor csupán elgondolkodtam. ~ Gondolta magában a Vulkáni nő, majd bólintott.
- Indulhatunk. - Mondta és követte nagyszájú társát.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-16, 16.44.51 | Üzenet # 58
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Lara- T'pellen:: Folytatás:: 12-es folyosó topic, ide már ne írjatok, oda csak utánam. ))

Hozzáadva (2011-09-16, 16.44.51)
---------------------------------------------
Laraés T'Pellen belépnek ide, és elhelyezik a beteget és ellátják.

Sorrend::
Lara- T'Pellen- lara - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Hétfő, 2011-09-19, 18.45.04 | Üzenet # 59
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól van, tegyük le ide! - mondta fennhangon a doki majd miután letették a beteget az ágyra így szólt. - Lássák el és hozzanak egy javító osztagot! - Mindenki néz. - Jól hallották emberek! Gyerünk gyerünk ne bámészkodjanak! És valaki elláthatná ezt az embert úgy mellesleg!


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Hétfő, 2011-09-19, 19.51.39 | Üzenet # 60
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A vulkáni felhúzta a jobb szemöldökét és óvatosan karba tette a kezeit.
- A beteg ellátásra szorul... - Állapította meg.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-03-31, 14.55.44 | Üzenet # 61
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A beteget ellátják a ksiegítőszemélyzetisek.

Folytatása:
Étkezde.

Hozzáadva (2012-03-31, 14.55.44)
---------------------------------------------
==========
Az Essex
=========


Nubet, Matt és Vali azonnal be segítették ide a beteget és Matt neki is állt segíteni rajta. Az állapota kétséges volt.

Miközben a férfi stabilizálta az Essex kapitányát Nubet kapitánynak eszébe jutott hogy kötelessége értesíteni a flottát a helyzetről, ugyanis az Essexnek[color=red] 30 óra!
múlva indulnia kellene.
Ha nem tud a hajó időben elindulni, nem fognak tudni segíteni a Bajoriaknak ami nagyon nagy gond lesz.[/color]

(( Sorrend::
Nubet - Valeri - Matt - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-03-31, 15.45.28 | Üzenet # 62
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~A nagy fennforgás közepén csak azt tudtam öszponálni a többi tisztembe hogy tegyék ami szükséges még pedig mielőbb,ahogy Larsen parancsnok elkezdte be segíteni a beteg vagy talán sérült tisztet a gyengélkedőbe én is követtem őket segítve az ifjú kapitányt és az első tisztemet akin még mindig lehetet látni azokat a trauma utó hatásait amit Robin eltávozása igéretéből látszódott a férfin.Rögtön megláttam az érzelmei elárulták a férfit nem csak az érzelmei hanem a totálisan kétes tekintetek és összezavarodotság összhangja jelentkezett láthatóan a férfin,ahogy elgondolkoztam hogy vajon mit mondjak ami ebben a helyzetben ideállis,szinte egy szó se ütötte meg a nyelvemet,inkább visszakoncentráltam az Essex kapitányára aki nem túl jó állapotban volt még mindig,majd a figyelmem olykor-olykor Valeri-re terelődött majd megpróbáltam minden alkalommal a küldetésre koncentrálni,kihúztam magamat és a doktor felé fordultam~

-Mondja doki,mennyi idő amire helyre hozza a kapitányt normális kerék vágásba? csak azért kérdezem mert 30 óra maradt ha nem oldja meg ennyi idő alatt musály lesz a Flottát értesítenem a dologról aminek nem igazán örülnének a felettesim
~mondtam Larsen doktornak majd visszafordultam Valeri-hez~
-Ami azt illeti nincs egy percünk sem..értesíte a Flottát a jelenlegi helyzetünkről,de próbálja nekik megmondani hogy a helyzet urai vagyunk és ami azt illeti a doktorunk mielőbb helyre hozza az Essex kapitányát csak idő kérdése.Addig is én megpróbálok beszélni az Essex legénységével a helyzet kialakulásáról.~Elmondtam a parancsaimat a nőhöz szólva majd visszanéztem mondatom közben olykor-olykor a nőre aztán vissza Larsen-re~ -Értették a parancsokat! munkára emberek!.~harsogtam~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Kedd, 2012-04-03, 11.02.08 | Üzenet # 63
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az a nevetséges tényező hogy egy átlagos buliból ilyesmi lett nem csak rám nézve volt jellemző hanem Nubetre nézve is. Ne mármost az egyik az volt hogy egyenlőre azt sem tudtam hogy ki kicsoda a főtiszti karból a másik meg az hogy nagyon hiányzott az exem. Szóval aznap is elég durcás voltam de legalább valami történt velem, mert ha nem történt volna semmi akkor lehet hogy az lett volna a bajom.

Nubet mellé léptem mikor megérkeztünk a gyengélkedőbe és karba tett kezekkel néztem hol a férfira hol pedig a hol elő hol fel tűnő fő orvosunkra aki egy elég hiperaktív, nyurga figurának látszódott első rálátásra, nem is beszélve arról hogy ő volt ennek a bázisnak a kinevezett első tisztje.
Nubet kezdett el ekkor beszélni a hozzá megszokható nyugodt, mély rezignált hangján. Habár kívülről úgy tűnhetett hogy teljesen nyugodt én tudtam hogy a szíve mélyén igenis aggódik és nem csak azért mert az Essexnek harminc óra múlva repülnie kell.
Végighallgattam a mondani valóját majd bólintottam.
- Ne aggódj. Mindenről értesíteni fogom a Csillagflottát, bízhatsz bennem. - Bólintottam. - Tudod hogy kívállóan értek az információ cserék lebonyolításához. - Kacsintottam rá.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 11.43.39 | Üzenet # 64
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyorsan behoztuk a beteget majd felfektettük őt a legközelebbi bio-ágyra. Habár a gyengélkedő elég tágas volt, annak örültem a legjobban hogy kényelmesen elférünk.
Habár akkor bele sem gondoltam a hely- tágasságában. Megpördültem, tettem magam körül egy villám gyors kört, a hajam a szemembe lógott. Odugrottam Helkinsi nővérkéhez és mutogatni kezdtem neki.
- Hozza a lélegeztető gépet, és öt miligramm Inoprovalint. - Majd vissza indultam a beteghez aki ott feküdt és láthatóan gondjai akadtak a lélegzet vétellel.
Egy pillanatra elgondolkodtam, majd vissza fordultam a nővérhez.
- És jól jönne ha sietne nem mellesleg! Jó jó jó! Tökéletes. - Megfordultam a helyettesemhez. - Úgy tűnik ez a helyzet komplikált lesz. .. Tudom! - a nagy sürgés- forgás rohamaim közepette egy egészen aprónyi pillantás erejéig a kapitányomra néztem:
- Nyugodjon meg uram, Michael kapitány állapota egyenlőre stabil!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 14.01.22 | Üzenet # 65
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután Valeri elrohant Nubet kapitány épp utána lépett volna mikor sorra követték egymást hirtelen a beérkező intercomm adások:
" Kapitány nem fogja elhinni de van gyanúsított." - Xiiyon parancsnok helyettestől,
" - Ian Nubetnek! Remélem még mindíg él a kapitány mert szeretettel közlöm hogy megmérgezték őt. Az italában nyílméregbékának a mérge volt ami fulladást is okozhat." - Loughman parancsnokhelyettestől,
" - Yemegez Throvson kapitánynak! A létfenntartó rendszerek és a replikátorok hibátlanul működnek. Yemegez kiszáll." Utoljára Yemegez szólt.


A kapitánynak azonnal összegeznie kellett a cselekményeket.

Sorrend::
Nubet - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 15.12.37 | Üzenet # 66
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Már kifelé igyekeztem volna amikor hirtelen az interkommon több főtisztem hangja is megszólalt majdnem ugyan abban a percben,Ian is elmondta hogy elmondása szerint nyílméreg szerű anyagot keverhettek az Essex kapitányának az italában,ahogy ezt kimondtam szinte egy mozdulattam megfordulva jeleztem is a főorvosomnak Matt Larsen parancsnoknak hogy azzonal cselekedjen,ahogy elhallgatott a kommom mi után a tiszteim jelentettek nagy csönd ült meg a szobába de csak pár másodperc erejéig. Gyorsan jeleztem a kommomom Lily és Jerry tiszteknek:~

-Itt a kapitány beszél,kapják el a gyanusított személyt mindenképpen ha kell vessenek be mindent ami önöktől tellik de nekem szükségem van arra a gyanúsított személyre adás vége~mondtam el az utolsó szavamat jól érthetően aztán közelebb léptem az elsőtisztemhez~

-Matt! ha nyílméreg valójában is a méreg akkor ön szerint mi lehet a semmlegesítő szer ami segíthet a kapitány felgyógyulásában? ~kérdeztem mi közben csak úgy villámlott a szemem attól a ténytől hogy ténylegesen is megtaláltunk valami kézzel fogható dolgot amit tudunk használni ebben az ügyben.~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 21.56.11 | Üzenet # 67
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor a kapitány épp kimondta a szavakat és Matt rá is bólintott a dolgokra hirtelen egy gyanús kinézetű férfi futott a gyengélkedő nyitott ajtaja elé. A kezében egy phazert szorongatott ami sebező fokozatra volt állítva. A nyomában rögtön Yemegez és Robin loholtak. A férfi láthatóan körbe volt véve. Amint észre vette hogy körbe van kerítve, és hogy nem tud bejutni semmi képpen sem Michael kapitányhoz azonban pánikba esett, majd erősen magához szorította Valerit.
- Ha közelebb jönnek a nő meghal! - Ordította.


(( Sorrend::
Nubet-Vali - Matt - Yemegez - Robin - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 22.06.36 | Üzenet # 68
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Pár perc sem forgott le de már egy frfi rohant be a gyengélkedőben úgy tűnt a férfi nem volt valami jó idegi állapotban sem,ahogy a szemem a phaser fegyverére szegeződött tudtam hogy gond lesz belőle,már csak nem is az én szemszögemből hanem másnak is lehet nagyobb baja ebben ahelyzetben beleértve a Essex kapitányát is nem csak a legénységemet is. Lehet hogy most az Essex kapitánya volta fontos,de a gyanús izzadú homlokú verejtékes tiszt Valeri-re szegeszte a fegyverét ami ksiebb meggondolatlansághoz vezetett,mivel nagyon nem tudtam most figyelni az érzelmeimre,rögtön leterítettem a férfi és Valerit elragadva alrébb toltam a férfit,természetesen most az volt a gond hogy Valeri szabad volt de én voltam nagyobb gondban mint hittem volna,ott álltam a furcsa firfival szembe fegyvertelenül ,a férfi pedig nem tűnt túl szívélyesnek.Ahogy Larsen parancsnok rögtön észre vette " a rést a pajzson",egyből szólt pár biztonságinak a kommon természetesen nem hallotam ezt de gondoltam magamban legalábbis reméltem hogy valami eszébe jutott az elsőtisztemnek mert ebből a helyzetből sérülés nélkül nem igazán tudnák ki kászálódni.~

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Csütörtök, 2012-04-12, 17.50.35 | Üzenet # 69
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ A nyílméreg béka mérge. Pff mintha a középkorban lennénk. De vajon kinek lehetne jó a " király" halála. ~ Gondoltam éppen magamban amikor valaki hirtelen erősen magához ragadott és nem akart elengedni. A szemem sarkából láttam hogy egy magas és elég izmos férfi az. Megpróbáltam magamat eltolni tőle szinte azonnal de persze ez nem sikerült.
- Engedjen el maga mamlasz! - Kiáltottam félhangosan bár az inkább egy sikkantássá vált. Enyhén szólva is megijedtem ettől az őrült fickótól de még inkább hogy azt mondta hogy képes lenne lelőni engem.
Feszülten figyeltem előbb Nubetre majd a földre de ami ez után következett az még inkább meglepett.

Nubet hirtelen a szemembe nézett majd ugrott, és ráugrott a férfira. Mindketten a földön voltak. De a férfinak fegyvere volt.
Larsen parancsnok azonnal hivatta a biztonságiakat, de én sem gondolkoztam sokat. Előre léptem és kivettem Larsen parancsnok övéből a phazer pisztolyát majd megfordultam a pasira szegeztem azt.
- Szökkenjen talpra ha kedves még az élete és hagyja békén a kapitányt!




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2012-04-13, 16.34.40 | Üzenet # 70
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nyílméreg... NYÍLMÉREG?! - Kérdeztem idegesen, szemeimet kigúvasztva majd gyorsan megpördültem úgy egy 360 fokos mozdulattal a hátam mögé a nővérkéhez és hiperaktív magyarázkodásba kezdtem.

- Öt miligrammot abból, ne keverje össze a másikkal csak szépen lassan adja be neki külön-külön. Jó. A másik! Hat milligramm a nyugtatóból mert lehet hogy a mellékhatások fájni fognak neki és az igye ember kínzás lenne argh! - Még a hideg is kirázott egy pillanatra majd vissza fordultam Nubet kapitányékhoz és akkor vettem észre hogy mi is folyik valójában. Egymással harcoltak!
- O o de kérem! Ez barbarizmus! Hagyják abba! - Válasz nem volt. - Ez nem vezet semmire sem! hagyják abba meg tudjuk ezt beszélni inteligens lények módjára is! Tegyék amit mondok! Higyenek nekem én vagyok a doktor! - Reakció nem volt. Tovább folytatták a dolgokat én meg először odafutottam Michael kapitányhoz és megnéztem az állapotát majd vissza futottam Valerihez és pánik módba kapcsoltam.
- Hahaó! Hallják! Elég volt!

- Nem reagálnak.. de vajon miért nem.. - Már arra készültem volna hogy minkettőt leütöm egy orvosi tállál mikor Valeri cselekedett. Fülig ért a szám.
- Látják. Mondtam hogy ezt kell csinálni.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2012-04-14, 12.52.52 | Üzenet # 71
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Befutottunk épp a férfi után a folyosón majd megálltam a gyengélkedő ajtaja előtt és Yemegezre néztem.
~ Mi a?! ~
Szerencsére a dulakodás hamar abba maradt és látszólag a férfi sem készülődött semmire.
- Jól van uram? - Kérdeztem Throvson kapitányt.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 12.03.53 | Üzenet # 72
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Másodpercek alatt a következő folyosó részen futottunk immár. Beelőztem Robint, és majdnem elcsúsztam a makulátlan ragyogó folyosón amikor a fickó megállt egyenesen az orvosi részleg előtt.
Mindketten azonnal megálltunk, a kezemben a fegyverrel. A szemeim idegesen cikáztak hol a kapitányomon hol az ellenséges, kissé őrült férfin.
Nem tudtam őt pontosan bemérni mivel túl gyorsan mozogtak. Valószínűleg " ha meghúzom a ravaszt" vagy a kapitányt találom el, vagy ha szerencsém van a férfit vagy ha nincsen szerencsém mindkettőjüket.

Én meg sohasem szerettem a szerencse játékokat. Szerencsénkre Mis Kirk közreműködésével hamar talpra szökkent az ujdonsült barátunk.
Láthatóan formában volt a kolega nő úgy hogy nem kérdeztem semmit sem tőle. Odaléptem a kapitányhoz és felsegítettem a férfit a földről.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 13.08.20 | Üzenet # 73
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor érkezett meg Jerry és Lily is egyszerre. Throvson kapitány felállt a földről mire a férfi hátrálni kezdett.
- Sajnálom kapitány. - Mondta. - De nem tudhatnak meg semmit sem arról hogy miért is akarom megölni Michaelt. - Miután ezt elmondta hirtelen a teste rázkódni kezdett, ő pedig a földre esett és meghalt.

A Horizon hat főorvosa már későn érkezett oda: egy chip volt a testében amit aktiválva azonnali halált okozhat önmagának az illető.
Carl Owerty, aki megpróbálta Michael kapitányt megölni és az Essexet szabotálni meghalt.


(( Sorrend::
Nubet - Lily - Jerry - Vali- Matt - Robin - Aqwuim - Szingu))


MEGJEGYZÉS:
Utolsó hozzászólások az "Essex" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 13.18.56 | Üzenet # 74
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~A gyors cselekededettek egymás után követték egymást,úgyéreztem hogy most mindennél fontosabb volt kideríteni azt a tényt hogy valójában mi oka lehetet annak hogy szabotálni akarta az Essexet .....lehet ez a tény soha nem derül ki,de úgy hittem sok köze lehetett annak a front visszafoglalásnak amiért ndult az Essex...úgy tűnt nincs kiút,a férfi meghalt,a teste pedig az utórángások következtette nem volt túl szívélyes látvány sem. Közelebb léptem Matt elsőtiszthez és láttam ahogy kiejtia száján: "Ez halott",mondta el még egyszer,majd lassan ránéztem.~

- Derítse ki hogy mi végzett vele ténylegesen ,írjon róla egy jelentést 24 órán belül..úgy tűnik a barátunk nem volt valami szó kimondó ..
~jegyeztem meg halkan és az utolsó mondatommal sarkon fordultam,de mihelyst ezt megtettem volna előbb odafordultam a többi főtiszthez~

-Erről csak én írok jelentést az Admiritási főkarnak...intézzék el hogy a többi Essexes legénység tag pedig érezze magát otthon..
~ahogy kimondtam az utolsó szavamat elindultam az irodám felé ,hogy jelentsem az esetet de mi közben sétáltam eszembe jutott hogy vajon mennyire akarhatták azt hogy teljességel szabotálják az Essex küldetését--és vajon mi indokuk lehetet rá...~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 18.28.49 | Üzenet # 75
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Olyan gyorsan rohantam le a gyengélkedőre ahogyan csak tudtam. ~ Ez nem lehet igaz ez nem lehet igaz! ~ Gondoltam magamban idegesen. Út közben épp a helyettesemmel találkoztam össze nagy örömömre.
- Thomas magát is értesítették a dolgokról?! - Kérdeztem miközben mindketten bekanyarodtunk. Aztán ott volt a pasas... Mintha rettegetett volna valamitől, csak az Ég tudja hogy mitől...
~ Hát ez sem teljesen százas. ~ Fogalmaztam meg magamban a nyilvánvaló tényt mert a fickó lelki állapota az arcáról leolvasható volt. Rám nézett majd Jerryre majd megint rám aztán elájult.
" Halott..." Nyögte Matt.
- uram. - szóltam halkan. - Carl Owerty-nek hívták a fickót. a személyi anyagában viszont benne van hogy a 2100-as évek közepén ő meghalt... szóval.. ki lehetett ez a fickó? - kérdeztem értetlenül.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 19.32.20 | Üzenet # 76
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy siettem a gyengélkedőre bele botlom Lilybe majd a kérdésére igenel válaszolok.
Majd végig nézem Owerty halálát.Hogy?kérdezem ha Owety 2100-ban meg halt akkor ez kicsoda?
Matt fordulok hozzá kérlek próbáld meg ki deríteni ki csoda ez kérem meg Mattet.
Remélem a Benzit tiszt nincs veszélyben gondolom magamban.


 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-04-15, 20.29.43 | Üzenet # 77
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi hátra lépett aztán beláthatatlanul meghalt.
- MI?! - Horkantam fel. Odarohantam fejvesztve hozzá és azonnali újra élesztést kezdtem. Megpróbáltam életet lehelni belé újra meg újra de nem reagált. Nem lélegzett. Mindent megtettem de ki kellett mondanom a végső diagnózist miután leszkenneltem őt.
- Ez halott... halott... Sajnálom kapitány. - Sóhajtottam.
~ Utálom amikor meghal egy betegem. Akármilyen is az illető. Ha egy beteg az orvos keze alatt hal meg az csakis az orvos hibája lehet. ~

A trikorder hosszú sípolása után vettem csak észre valamit. Fel egyenesedtem és vissza fordultam az épp idegesen el menni készülő Nubethez.
- Kapitány. - kezdtem bele. - a férfi valószínűleg azért halt meg mert a testében egy chip volt. amit tudatosan aktivált. öngyilkos lett. - Majd Jerryre néztem. - A DNS mintájából könnyedén ki lehet találni hogy ki volt ő. - tettem hozzá. - de az egy kis időbe fog telleni.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 10.52.16 | Üzenet # 78
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sokként ért hogy az ismeretlen férfi előttem halt meg. ~ vajon miért tette ezt? és hogyan? ~ kérdeztem magamban.
A kérdéseimre a választ lehet soha nem fogom meglelni a választ... Szomorkásan néztem a padlóra majd a kapitányra.
Utolsó küldetésem a Horizonon nem volt zökkenés mentesnek mondható. ~ Lesz miről majd beszámolnom a személyes naplómban. ~ Gondoltam magamban.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 13.12.47 | Üzenet # 79
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
A férfi meghalt. A magas főorvos, Larsen parancsnok egyértelmű választ adott az esetleges kérdésekre, bár mindenkinek teljesen nyilvánvaló volt a súlyos tény.
~ Cselekednünk kell, méghozzá azonnal! ~ Szólt szigorú hangján Throvson kapitány. Azt nem tudom hogy vajon mindig ennyire szigorú volt-e vagy sem, de egy olyan személynek mint én nagyon is tetszett a szigor. Ehhez voltam szoktatva már kiskorom óta.

És igen, egyet is értettem Throvsonnal. Azonnal cselekednünk kellett. Habár az Essex valószínűsíthetően ezek után szabályosan el fog majd tudni startolni sok minden még homályos volt előttünk.
- Intézkedem az Essex legénységének további kellemes ittlétében. - Szóltam. Bár koránt sem tartozott a munkaköri leírásomba az ilyesfajta ténykedés, szó nélkül teljesítettem minden parancsot.

Megfordultam hogy vissza induljak az étkezde felé majd halkan odaszóltam Mis Xiiyonnal.
- Remélem hamar meg lesz hogy valójában ki volt ez a fickó. Valami itt nagyon nem stimmel nekem ebben az egészben. - Még utoljára vetettem egy fél oldalas pillantást a holt testre, majd elindultam a hosszú folyosón és a gondolataimba merültem.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-04-16, 18.13.54 | Üzenet # 80
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==

Az 'Essex' című küldetés LEZÁRVA.
Kritikák hamarosan olvashatóak. Vagy ma vagy holnap. (( Megjegyzés: További információk a küldetésről tőlem elérhetőek privátban. A szabad játék most sajnos elmarad, a
"Visszatérés" c. sürgős küldetés miatt melynek starterje még a mai napon készen lesz. ))

==

Hozzáadva (2012-04-16, 18.13.54)
---------------------------------------------
===
" Visszatérés"


Előzmények:

Egy hét telt el. Az Essex sikeresen elstartolt, és minden ment a maga kerékvágása szerint. Throvson kapitány és legénysége habár megpróbáltak arra rájönni hogy valójában ki lehetett a személy aki felelős volt mindezért és meghalt egyenlőre nem járt sikerrel. A halott férfi a gyengélkedő fagyasztójában hevert, az admirálisi vezér kar pedig mintha megnémult volna. Semmi visszajelzés nem érkezett a kapitány jelentésére.
A helyzet furcsa volt... és valamilyen szinten aggasztó is. Mintha titkolózott volna maga a Csillagflotta...


Történet:

Egy utolsó látogatás. Ennyit kért Larsen doktor. Senki nem félt a doktortól, de senki nem szeretett vissza menni a gyengélkedőbe. Persze magát a főorvost leszámítva, és az ott dolgozókat.
Egy közepes szintű este volt ez abban a pillanatban mind Ian Loughman-nak mint Matt Larsen-nek. Utóbbi elég fáradt volt.


(( Sorrend::
Ian- Matt - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szerda, 2012-04-18, 20.44.54 | Üzenet # 81
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az utóbbi egy hét szenvedéseit nehezen felfogva vonszoltam le magamat a gyengélkedőre a jó doktorhoz aki állítólag még egy nagyon utolsó vizsgálatot folytatott le rajtam. " Remélem hogy ez a vizsgálat tényleg olyan utolsó lesz mint ahogy azt elmondta, mert kiskorom óta félek az orvosoktól." - Állapítottam meg magamban. Őszintén szólva az még nem lett volna baj hogyha egy héten egyszer kell lemennem, de ez már a sokadik alkalom volt.

Egy kóbor műzli szeletet majszolgattam épp mikor beléptem és leücsüccsentem a jó doktor egyik kényelmes bio ágyára.
- Na itt vagyok. - Mosolyogtam halványan. - Á-á! előbb várja meg míg megeszem a sütimet!




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2012-04-19, 12.11.59 | Üzenet # 82
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valahányszor több nap múlt el annyiszor idegesített és egyre jobban az a gondolat hogy egy ismeretlen férfi holt teste fekszik a tárolóban. Nem tudtam hova tenni az esetet és ez még rátett egy lapáttal arra hogy hiányzott Robin és hogy nem beszélt velem. Elutasította minden egyes közeledésemet.

Szomorkásan néztem a gyengélkedő padlóját aznap és már készülődtem vissza menni a kabinomba mikor Mr. Loughman meglátogatott a műzli szeletével.
- Hello. - Köszöntem neki ciromba harapott arccal. - Ne aggódjon nem fogom bekapni magát de örülnék ha legközelebb nem a gyengélkedőmön az én gyengélkedőmön majszolgatna. - sóhajtottam miközben leszkenneltem őt. - Elég tiszta akarom mondani eléggé jól van. - Tettem hozzá aztán kisöpörtem a szemembe lógó hajszálakat. - Akar kérni még valamit esetleg? - Kérdeztem majd elhajítottam a trikordert a hátam mögé.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 12.06.24 | Üzenet # 83
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor az intercommból Nubet kapitány elég jól érthető, fegyelmezett ám hallhatóan feszült hangja szólalt meg:
" Itt Throvson kapitány,beszél Ian-nak! Azzonal toldd fel ide a hátsódat mert hamarosan elég nagy gondunk lesz! " - Szólt idegesen a férfi majd az adás szétkapcsolt.
Ian jól tudta hogy amikor barátja ilyen hangnemben beszél az nem jelent mást mint hogy gond van, és nem is kicsi.
A beszélgetés ezzel sajnálatosan abba is maradt pillanatok alatt.
" Itt Berrel zászlós!" - Szólalt ekkor meg újból az intercomm. - " Lejönne kérem a Csillagbárba?! Van itt egy kis.. gond.... Berrel kiszáll." - Az adás újfent szétkapcsolt.

Úgy tűnt mindenkinek hogy ez egy nehéz éjszaka lesz.

(( Matt folytatása olvasható a Csillagbártopicba, Ian folytatása olvasható a vezérlő terem topicban. Várjatok meg amíg írok. ))

Hozzáadva (2012-10-10, 12.06.24)
---------------------------------------------

" A Védelem ára"


A műtét Selmack parancsnok életéért kezdetét vette amint bevitték a férfit a betegektől túlzsúfolt gyengélkedőbe.
Matt Larsen parancsnoknak szinte ugrálnia kellett műtőtől műtőig ha mindent és mindenkit rendbe akart tudni maga körül.
Ekkor érkezett be egy intercomm adóból azonban egy hang:
" Larsen parancsnokot várják a 12-es folyosón, Larsen parancsnokot várják a 12-es folyosón."

( Matt - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 22.51.37 | Üzenet # 84
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen megérkeztünk tehát a gyengélkedőbe ami nem volt egy egyszerű dolog.
- Na mármost elmondanám hölgyek-urak hogy lazán alkalmazhattam volna a transzportert, de nem tettem mivel Selmack-unknak nem csak komoly belső vérzése volt hanem kismillió részre tört csontja. - Mondtam miközben már a műtőbe voltunk a beteggel. - És ugye tudják hogy mit jelent ha olyasvalakit bontanak le atomi szintre akinek ripityára tört a csontja.. - Körbenéztem egy percre majd biccentettem és gyorsan kisöpörtem a szemembe lógó hajat. - Aha.. hát ez itt a gubanc. - Majd visszarohantam az orvosi pultra, és pakolni kezdtem a dolgokat ide-oda. - ez is kell, ez is kell ez is kelleni fog, elnézést. - Visszarohantam a beteghez és közelebb hajoltam hozzá.
- Most be fogok magának adni egy kis fájdalomcsillapítót. Attól majd elalszik és nem fog érezni az ég világon semmit sem. - Vallottam be egy nyugtatólagos rövid mosollyal majd be is adtam neki az altatót. - Jóéjt. - Közöltem vele egész lazán.

Miután elaludt el is kezdhettük a szakszerű műtétet ami pár óráig biztosan el is húzódott, őszintén szólva nem nagyon figyeltem az időt; ide-oda rohangáltam.
Nah nem jó kedvemből, amiatt mert sok beteg volt és kevés főorvos én pedig mindenkit meg akartam menteni mindenképpen.
Miután ez látszólag sikerült is végre végezhettem. Kiléptem a műtőből a lábadozók halmába és tettem egy kört egy helybe hogy kinyújtóztathassam elfáradt végtagjaimat.
Ám ekkor mint egy csapásra megszólalt a sokat mondó rádió hogy várnak a tizenkettes folyosón.
" Mi a halál" - Gondoltam magamban. - " Lehetetlen hogy ilyenkor valaki szórakozzon velem.." - Megcsóváltam a fejemet, majd elindultam ideges léptekkel a tizenkettes folyosó felé.
- Mondják meg doktor izének.. a helyettesemnek hogy dolgom van! - Szóltam oda a nővérnek útközben.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 18.00.05 | Üzenet # 85
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható a 12-es folyosó c. topicban.

Hozzáadva (2013-05-20, 18.00.05)
---------------------------------------------

"Élet és halál"
 

Yemegez súlyosan megsérült a csillagbárban történt események hatására. 
A férfit lélegezetető gépre kötötték, és épp mikor kinyitotta a szemeit akkor kapcsolták le róla. Kérdéseire egy szőke nővérke lépett oda válaszul: 
- Jannen. És kérem pihenjen. Elég rossz állapotban volt, egyszer újra is kellett élesztenünk. Jól van? - Kérdezte a nő tágra nyílt szemekkel. 
Yemegez viszont nem volt jól.. belegondolt abba hogy semmit nem látott a Próféták érintéséből amikor meghalt... betudhatta ezt az újraélesztésnek is de rossz érzés volt ez a férfi számára.

(Yemegz - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Kedd, 2013-06-04, 21.13.25 | Üzenet # 86
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sokáig nem láttam semmit sem. 
Olyan érzésem volt mintha a semmin lebegtem volna. Az élet és a halál közepén lehettem valahol. Fel akartam ébredni, ami sehogyan sem sikerült. 
Szörnyű volt... hallottam hangokat ugyan melyek mellettem valahonnan érkeztek. Távolról szóltak egymással beszélgettek. Nem tudtam hogy életben vagyok-e vagy ez a halál. Elszomorított a tény hogy egyedül vagyok a sötétben. 
Segítség.. senki nem hallotta. Szavaim elvesztek, én pedig egyedül álltam a sötétség közepén. 
Azt hittem percekig vagy talán órákig is hogy már soha nem is fogok felkelni. 
De sikerült végtére is. Haloványan láttam csak a körülöttem lévőket, a hangjukat azonban erősebben. 
- Meghaltam... - Motyogtam lereagálva az újraélesztés megjegyzést. - Az.. az lehetetlen.. nem láttam a prófétákat.. nem láttam a fényességet ... - Csendbe maradtam. 
- Biztosan nem haltam meg... ez egy tévedés... - Tettem hozzá.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-06-04, 21.36.20 | Üzenet # 87
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ebben a pillanatban érkezett meg Grov, Iannel és Valerivel. 
A nő ájult volt, és ami azt illeti haldoklott. Feltették az ágyra és doktor Illayev vizsgálat alá vetette. 
Ekkor érkeztek meg a többiek mind egyszerre akik aggódva nézték végig az eseményeket. 
Matt - mivel orvos volt és ismerte Valeri kórlapját - tudta hogy mi a helyzet. Azonnal utasította doktor Illayevet hogy az ellenanyagot kísérletezze ki Ian segítségével még erősebbre,és hatékonyabbra mivel a Valeri szervezetét támadó vírus hozzászokott a mostani anyaghoz. 
Az idő e közben egyre csak kevesebb és kevesebb volt.. Matt utasította Grov-ot hogy kösse össze a megfigyelő monitorokat és két bio ágyat mivel olyan dologra fog készülni amire eddig nem volt példa. 
Tudta hogy az ő fél Betazoid szervezete olyan anyagot termel ami egy darabig segíthet Valeri megmentésében, de ahhoz hogy több ideig életben maradhasson a nő fel is kellene valakinek ébresztenie őt a kómából. 
Matt ezért kérte meg Jerryt, hogy míg ő vér transzplantációt hajt végre Valerivel, addig majd Jerry egyesítsen agyat egyszerre vele és Valerivel is hogy a nő fel tudjon ébredni a kómából, és hogy még időben tegye azt. 
Mivel a művelet veszélyes, és a kapitány szervezete teljesen ki lesz téve a vírusnak is talán... és fájdalmas is lesz számára. Jerry feladata tehát hogy behatoljon valeri agyába és felébressze őt, miközben a kapitányt alva tartja a fájdalmak miatt. 

( Valeri - Yemegez - Lily - Matt - Ian - Grov - Jerry - Matt - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-06-09, 22.05.03 | Üzenet # 88
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudtam mit tegyek vagy mi történik körülöttem hiszen teljesen magam alatt voltam. 
Úgy éreztem mint aki alatt elvágták a fát hirtelen, lekapcsolták a világítást és kész... nem tudtam felkelni de a hangokat távolról mint egy álomból hallottam. 
Habár szerettem volna valamit tenni azért hogy magamhoz térjek, nem voltam rá képes és egyre csak zuhantam bele a sötét hidegbe mely körbe vett már félig vagy teljesen egészben... és nem tudtam kitől segítséget kérni..
Amikor körbe vett teljesen a sötétség én egyedül maradtam a hidegbe... nem tudom mi történhetett de olyan volt mint egy teljes mélyrepülés..
A gyermek koromra emlékeztem, aztán a későbbi életemre... fel sem fogtam hogy haldokoltam.. hogy élet és halál közt lebeghettem a gyengélkedő egyik bio ágyán valójában vagy hogy a kapitány mekkora ökörségre készül azért hogy megmentsen engem. 
Pedig ha képes lettem volna rá egész biztos hogy megszólaltam volna hogy ne tegye.
Gyűlöltem ha valaki az életével szórakozott miattam, főleg Matt akiről tudtam hogy nem bírja a fájdalmat...




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Hétfő, 2013-06-10, 21.29.51 | Üzenet # 89
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor vettem észre hogy a kapitány és a többiek léptek be de valami iszonyat gyors sebességgel. Nem tudtam mit tenni, őszintén szólva még csal félig meddig voltam, épp hogy magamnál. 
Nehezemre esett odafigyelni, és koncentrálni de nehézkesen felültem, majd a kezeimmel magamat megtartva néztem az eseményeket. 
Nem szóltam bele, hisz idegesítő lett volna ha most megzavarom azt amit Valeriért tesznek. 
Hol ide hol oda néztem, de az események gyorsaságában nem tudtam beleszólni még ha akartam volna akkor sem, pont úgy mint ahogy segíteni akartam volna- most az sem ment olyan rossz állapotban feküdtem ott. 
Így csak ez maradt; néztem előre és halkan magamban imádkoztam hogy minden rendben menyjen.


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2013-06-13, 19.33.02 | Üzenet # 90
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az irodában kaptuk a hírt Valeri állapotáról.
Soha nem kedveltem a nőt, de ez most valahogy felidegesített mert a halálát sem akartam.
Mikor épp leértünk a gyengélkedőre vezető folyosóhoz, az ajtón akarta őt becipelni Grov és Ian, de pár agyament bámészkodó miatt ez nem jöhetett össze.
Ezért kezdtem neki a kiabálásnak, amolyan jól bevált katonás módon:
- Utat,utat!- Ordítottam el magamat, majd intettem Grov-nak hogy jöhetnek. 
Idegesen mordultam rá az egyik fiatal zászlósra:
- Nem látja hogy mi folyik itt? Kotródjon innen amíg szépen mondom! - Majd odasiettem a magyarázó kapitányomhoz aki valami baromsággal jött. 
- Uram szépen kérem ez egy ökörség! - Ordítottam Matt-re.
Aki össze- vissza beszélt.. Jerry-re, a helyettesemre bámultam egy darabig karba tett kezekkel:
- Thomas ugye nem akarja maga sem ezt?! Kettős agy egyesítéssel csak a jó ég tudja mi történhet...!  - Kiáltottam rá felháborodva.
Nem akartam elveszteni egy barátomat sem, főleg Thomast aki a legjobb emberemnek számított.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2013-06-13, 21.58.34 | Üzenet # 91
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Aggódva léptem be a többiekkel egy időben a gyengélkedőre. 
Valerin tartottam a pillantásom, de már első ránézésre tudtam mi a baja.  A kórlapját elégszer olvastam. Lily hiába játszotta most a biztonságist aminek örültem. hiába mondta hogy ne bámuljanak, nem véletlen bámultak. 
Valeri elég ritkán volt beteg, nem hogy elájult volna, és most tudtam hogy élet és halál közt lehet. Gondolkodás nélkül cselekedtem így. 
- Doktor  Illayev!  - Hadartam el. Egyik ötletem a másik után száguldott a fejemben, és egyik sem volt rossz, csak épp mindegyik veszélyes volt. - Fogja magát, és indulon Mr. loughmannal Kirk parancsnok gyógyszerén kísérletezni, a jobb hatásfok érdekében... a szervezete hozzá idomult az eddigihez..  - Szóltam elgondolkodva a nőre nézve, majd felkaptam a fejemet arra hogy se Illayev, se Ian nem mozognak. - Mire várnak.. lóduljanak! MOST! - Ordítottam el magamat mert ideges voltam a tesze-toszaságra főleg amikor minden perc számított, és ezt ők is tudták. Tudtam hogy tudják.
Egy percre csak kapkodtam a fejemet, mert az ötlet ami megfogalmazódott bennem nem tudhattam hogy mennyire lesz megvalósítható.
- Grov! Kösse össze ennek a bio ágynak a monitorját a másikéval! - Mutattam a bal oldalira majd Valerijéra. - Van egy ötletem. - Folytattam. 
Oda forultam a tisztjeimhez akik nagy szemekkel bámultak rám. 
- Szükségem lesz valamennyiük segítségére... Jerry mennyire megy az agy-egyesítés... - A férfira néztem, és tartottam egy kis szünetet. Folytattam:
- Valeri haldoklik, csak hogy legyen tiszta víz a pohárba és mi épp a betegsége kondícionáló gyógyszeréért várunk. De ha nem teszünk valamit addig is Valeri meghal. És én nem akarom őt elveszteni! - Vallottam be, miközben a bal kezemmel megszorítottam a nő kezét aki abban a percben ájult volt. 
- Szóval.. Grov össze fogja kötni a két monitort... csak hogy meg tudják figyelni engem, és Valerit egyszerre.. mert amíg mi várunk, én össze kötöm magamat Valerivel... ez több lesz egy átlagos vér transzfúziónál, és fájdalmas is lesz.. - Elhalkultam, nyeltem egyet, majd pillantásom vissza terelődött Jerry-éra. - Ezért kell a te segítséged. .. Te neked kell agyat egyesíteni velem.. meg Valerivel egyszerre... hogy engem elaltass őt meg megpróbáld felkelteni a kómából ami nem biztos hogy menni fog.. huh nem tudom volt-e már erre példa.. - Mosolyodtam el zavartam.... nem voltam felkészülve arra hogy ez fog majd várni, de muszáj volt valamit tennem és ez volt az egyetlen olyan dolog ami most szóba jöhetett. 
- Betazoid vagyok nagy részben. Az én véremben és más szerveimben vannak olyan sejtek amik regeneratívak nagy dózisban. Ezért kell most a közvetlen dns-csere,... - Vettem egy mély lélegzetet. 
- Szóval Jerry...menni fog? - Kérdeztem a férfit miközben beletúrtam a hajamba.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Vasárnap, 2013-06-16, 20.58.23 | Üzenet # 92
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Aggódtam Valeri miatt de ami a legrosszabb volt az a kapitány tudományát jelentette. 
Az még hagyján volt hogy amit kért, mert meg tudtam oldani úgy éreztem képes vagyok a feladatra, de hogy önönmagát életveszélyes helyzetbe hozta azt fel nem tudtam fogni. 
- Jó, jó, máris máris. - Hadartam el miközben Lilyt hallgattam. 
- Mellesleg Lilynek igaza van kapitány! Nem támogatom én sem azt amire készül! - Harsogtam idegesen, majd gyorsan, kapkodva rohantam a másik orvossal hogy el tudjam készíteni az ellen anyagot Valerinek. 
- Körübelűl két óra vagy több.. sietünk! - Harsogtam, majd elszáguldottam majdhogynem elestem.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Hétfő, 2013-06-24, 19.36.54 | Üzenet # 93
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sok idő telt el ,és már bent is voltunk a gyengélkedőben..

Sajnos ekkor fordult meg   a kapitányom fejében az  a gondolat is hogy...mit is kéne tenni..persze  az új kitalált ,"megoldását", a parancsnok bajára  nem akartam meg erősíteni de  cáfolni sem..de  azért próbáltam ellenkezni pár szóval mert ..nem akartam hogy két ájult legyen a vége..

-Kapitány..

Fordultam a férfi felé majd folytattam a mondatomat..

-Kapitány..nem ajánlom hogy  azt tegye amit fog tenni most..tudom hogy  rizikós ,és  az is rizikós hogy  a parancsnokot hogy mentjük meg,de  ..tudja  uram maga ..kapitány..magának vannak felelősségei..felelősségei   a legénység iránt...szerintem logikusabb lenne ha  rá bíznánk ezt most a  bázis fő orvosára..hiszen nem sokat tehetünk..uram...de  az ön parancsa...és én végre hajtom..uram...

Mondtam a  kapitánynak majd lassan le hajoltam az első bio ágyhoz és el kezdtem a  beállításokat végezni és  az áthangolásokat is.


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2013-06-25, 00.34.42 | Üzenet # 94
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Némán és szomorúan halgatom a vitát majd elegem lett és Ki mentem a gyengélkedő ből...Miután lenyugodtam vissza mentem a helyiségbe.Nos kezdek bele nem tudom miért kell ezen vitázni mr Grovr maga itt sem volt amikor Matt Larsen volt itt a főorvos én meg bízom benne.Lily tudom hogy barátok vagyunk és azt is tudom hogy nem akarsz elveszteni de nekem nincs veszteni valóm én ezt mindenkiért meg tenném.Nos uram meg teszem úgyan kicsit szokatlan a kétszeres agyegyesítés de ez nem okoz semmilyen problémát.Te és Valeri kapot egy kis erőt belőlem ez minden.Egy kérésem lenne senki ne zavarjon meg engem a koncentrálásban.Uram amig Grov el készül addig szeretném hogy ürítse ki az elméjet tudom hogy fél tudom hogy fájni fog de azt majd meg próbálom magamba szívni,Minden rendben lesz.És el kezdtem ki üríteni az elmémet valami azt súgta hogy ez kemény menet lesz...

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2013-07-02, 19.18.36 | Üzenet # 95
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó.. jó..jó! Köszönöm hogy figyelmeztettek a kockázatokra. - Néztem körbe a többiekre, majd vettem egy mély lélegzetet, és Grov-ra néztem:
- felesleges aggodalmaskodni, vállalom a kockázatokat.. akár a halált is, csak hogy Valeri megmeneküljön. - Folytattam, majd:
- Hát, ha akarjuk tényleg akkor most csináljuk szerintem. - Vallottam be, majd felhajtottam az egyenruhámat csak hogy a sok
cső meg minden féle más egyéb kellemes dolog tudjon a karomba, a vénámba behatolni.
Aztán felfeküdtem, és most az egyszer talán az életemben féltem a hőn szeretett gyengélkedőmben...
- Lehetőelg óvatosan..- Motyogtam. - Most megyek és pihenek egyet idő előtt ha lehet azért ne ébresszen fel Jerry...
és.. addig eldöntöm ki lesz az elsőtisztem, srácok. - Tettem hozzá egy halvány mosollyal mert utáltam ha ennyi aggódó arc van körülöttem.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-07-03, 21.58.59 | Üzenet # 96
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry vett egy mély lélegzetet, majd nekikezdett az agyegyesítésnek miközben a nővér a másik orvossal "összekötötték " Matt-et Valerivel...  
Nehéz volt egyszerre.. a sok gondolat, az emlék foszlányok... és egyszerre két emberrel.. Valeri-re kellett koncentrálnia főleg, hogy elérje az ő tudatát de mindeközben a kapitányt is altatnia kellett és ki kellett zárnia az ő fájdalmát..
Hirtelen a hangok elhalványodtak körülötte és ő Valeri elméjében "tért magához". Egy tisztáson ült és a felhőket nézte épp- fel sem fogta hogy az élet és halál küszöbén van..
Jerrynek el kellett mondania hogy épp mi a helyzet vele, hogy a teste haldoklik és hogy fel kell ébrednie valahogy.. Valeri azonban nem akarta elfogadni az igazságot: ő azt hitte hogy ez a valóság, hogy épp nyaraláson van a birtokon...
Mind-e közben a kapitány elájult és Jerry ezt érezte.. sietne kellett...

Grov Iannek segített e közben aki egy szűrővel tökéletesítette az ellenvírus.... a szűrőhöz viszont egy jól képzett gépész segítse kellett és ez volt Grov.. a kis ion részecskék negatív részeit kellett kiszűrnie... szóval egy ilyen vagy hasonló orvosi berendezést kellett fabrikálnia szinte pillanatok alatt.. mindenki érezte hogy sietnie kell.

( Jerry - Matt - Vali - Jerry - Vali - Ian - Grov - Szingularitás)
 
- LILY, YEMEGEZ: Küldetés vége, privi ment. -




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2013-07-04, 22.36.51 | Üzenet # 97
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Vettem egy mély lélegzet,és el kezdtem az agyegyesítésnek a kapitánnyal kezdem,a kapitány azonnal el aludt...Majd Valeri következett...Mindkettőjüknek adtam át egy kicsit az erőmből hogy könnyebben el viseljék az agyegesíttést.Sok emlékek...és emlék foszlányok...De erősen koncentráltam a kapitány jól volt.A te fájdalmad az én fájdalmam.És a kapitány fájdalma át áramlott belém így ki tudtam zárni a barátom és felettesem fájdalmát.A koncentrálásnak és a tapasztalatomnak köszönhetően a hangok kezdtek el el halványulni..majd hirtelen Valeri elméjében tértem magamhoz egy szép tisztást láttam Valeri elméjében.Valeri ép a felhőket nézegette.Oda mentem Valerihez.Valeri nincsenek jó híreim A benned levő vírus hozzá szokott ahhoz a gyógyszer hez amit eddig kaptál ezért lettél rosszul és ájultál el.A tested haldoklik ezért jó lenne ha valahogy magadhoz térnél.Ian dolgozik az új gyógyszeren.Éreztem ahogy a kapitány el ájult..csak remélhettem hogy Valeri meg értette amit mondtam és majd segít nekünk...Valeri nincs sok időnk...

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2013-07-12, 16.56.09 | Üzenet # 98
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Átcikázott a fejemen hogy mi lesz ha esetleg ott maradok a Valeri-mentőakció közepén, de aztán behunytam a szememet. Nem... nem fogok erre s ilyesmikre gondolni. 
Kapitány vagyok, végre fel kell fognom hogy a tisztjeim élete és a bázis épsége a legfontosabb még az életem árán is...
Éreztem a fájdalmat, éles szúrásokat.. vettem egy mély lélegzetet és tűrtem azt. Majd  még egy gondolat közeledett felém.. tisztán éreztem.. nem olyan volt mint amikor érzek valakit hogy gondolkodik vagy hogy szomorú vagy boldog.. olyan volt mint egy erős jellem aki meg akar nyugtatni. 
Miközben a fájdalom egyre erősebbé vált, és kezdtem érezni magamon a sokkot a tudat, az érzés hogy minden rendben lesz egyre jobban erősödött bennem.
Minden rendben lesz.. 
Ezt kell mondogatni még akkor is ha tudjuk hogy néha ezek csak nyugtató szavak.
Ekkor a fájdalom eltűnt, mintha egy lufballmot szakítottak volna szét a testemben és maradt a nyugalom.. bár a hangokat, a többi emberek hangját már csak valahonnan a távolból hallottam...
sötétség, csend...
és mindeközben én elaludtam.. vagy elájultam? Nem tudom... de mindenesetre megtörtént kis idő múlva az a bizonyos klasszikus képszakadás.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Vasárnap, 2013-07-14, 15.28.56 | Üzenet # 99
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy mezőn voltam. 
A tudat hogy ez a gyönyörű nyaralás soha nem akar abba maradni magával ragadott. Igen, ez az én világom. Távol minden bútól, minden bajtól. Csak én, a napsütés és a virágok. 
Ahogy feküdtem behunytam a szememet, és éreztem a napsütést magamon. Gyönyörű idő, nem csoda hogy nem akartam elmenni. Ott maradtam volna egész napra vagy életemre. ..
Ekkor viszont Jerry hangjára lettem figyelmes. Felültem és ránéztem a férfire. 
Különösképp nem értettem hogy miről is beszél.
- Jerry.. Jerry.. állj... hogy hogy haldoklom? Én ezt nem értem, hisz most itt ülök.. - Értetlen arccal néztem rá pár percig, aztán felálltam 
Nehezen fogtam fel a valóságot..
- Most mit tegyek ?!- Kérdeztem könnyes szemekkel.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2013-07-14, 23.01.12 | Üzenet # 100
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csendben nézem Valerit miközben beszélt majd könnyes szemmel néz rám a nő."Most mit tegyek?"kérdezi tőlem.Nyugodj meg azért vagyok itt hogy segítsek neked.Ugyan nem látod de Matt itt fekszik melleted az egyik bio ágyon és vért ad neked hogy igy kesleltesse a vírust ne félj nem lesz gond.Most nézz a szemembe fel kell ébredned csak ennyit kell tenned gonolj arra hogy fel ébredsz addig itt leszek bizz bennem mondom a nőnek.A kapitány rosszul volt a vér át omlesztés miatt ami érthető volt a kapitány fájdalmat nem érzet csak a szikla szilárd elmémet az ájulás az át menti volt a vér veszteségtől remélem Ian hamar végez...Rá nézek a kapitányra aludt és Valerire nézek és éreztem nála hogy valami meg változott nála küzdött hogy magához térjen...

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
Keresés: