Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Turbólift/ felvonó (A lift amin az emberek fel+ le közlekednek a szintek között)
Turbólift/ felvonó
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2011-05-24, 12.06.09 | Üzenet # 1
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint becsukódik az ajtó a hátam mögött menetirányba fordulok.
- Hármas fedélzet! - Mondom ki határozottan a szavakat. Kihúzom magamat és a fényességben az ajtó visszatükröződésében magamat nézem. Megigazítom magamon a szürke egyenruhámat és félrebiccentett fejjel nézek farkas szemet saját zöld szemeimmel. Félmosolyal csak nézem magamat és arra gondolok hogy mennyire tökéletes is vagyok. Sóhajtok aztán amikor megáll a lift kilépek rajta és elindulok lassan a folyosón.
~ Folyt. köv.: A parancsnok kabinja ~



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 09.53.23 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily-Kassus ide léptek be. ~ Előzmények vezérlő topic ~
Míg a hangár felé közeledtek beszélgettek egy kicsit.
Sorrend:
Lily- Kassus -Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 13.34.47 | Üzenet # 3
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor beléptem ide a Romulán kapitányra nézte. Nagyot és feltűnően sóhajtottam.
- Komphangár. - Mondtam ki az uticélt. - Szóval..- Kezdtem bele amit már régóta meg akartam kérdezni. - A Romulánok azért foglalták el ezt a bázist mert nem kaptak segítséget vagy ez csupán egy indok volt a térségeik növelésének. Nem kell titkolódznia.. nyugodtan bevallhatja nekem..


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Hétfő, 2011-06-20, 14.30.51 | Üzenet # 4
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Egyszerű maguk felbujtották a rémánokat és mi így válaszolunk.-Mondta Kassus hidegen.~A hangár érdekes itt egész vadász századok férnek el.Mindegy a kódok után már semmi értéke nem lessz.Bár nehéz lessz igazi kódot találni mert szerintem becsaptak és ez tkéletes lessz indoknak is.~Gondolta.Majd újra Lilyhez fordult:-Továbbá szerintem a csillagflotta mást is bevon a háborúba gyáva módra.Nevetséges.Gyengék és ezt erős szövetségesekkel akarják takarni.Szánalmas.-Mondta kimérten.~Na ezzel felidegesítettem az biztos mindegy úgyse érhet hozzám továbbá velem van még két centúrió a biztonság esetére.Egyébként akármilyen harcművészetet is tud ha egy klingon harcossal eltudtam bánni velle is eltudnék.Biztos lebecsül.~Gondolta Kassus.De semmi jelét nem muttatta annak hogy így gondolná.


 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 14.07.03 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közben kiléptek a komphangárba:
Folytatás a komphangár topicban.

Hozzáadva (2011-07-23, 14.07.03)
---------------------------------------------
Leon és Nubet ide futottak be. Leon a lábába kapott egy találatot egy Rémán fegyverből. Az ajtó becsukódott miközben Leon és Nubet odabenn voltak már. A lift félúton megállt a robbanástól és súlyosan megkárosodott.

Sorrend::
Nubet- Leon - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 14.19.43 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy befutottam a turbóliftbe érzem hogy minden prcikám szinte a turbólift padlójára kényszerít a fájdalmak hatására amikor beérünk a liftbe le is ülök szépen lassan a lift padlójára és próbálok egy kis energiát szerezzni,mind-e közben egy hatalmas robbanás remegtettett meg minket szinte minden sötét lett az egyik pillanatba a másik pillanatra pedig már a turbólift sikító vész jelzése és a szinte szembe vágó fény az arcomba kívánkozik egyenesen.Ahogy körbenézek látom hogy a lift megsérült és valószínüleg kézi emeléssel sem mennénk most sokra így hát maradt a létre ahogy feltápászkodok érzem hogy a robbanáskor én is megsérültem a kezem valószínüleg eltörhetet amire estem így hát eg yújabb sérüléssle lettem gazdagabb és megpróbálkozva szinte erőltettetten lépek oda a Tudományos tisztemhez és segítek neki lábra állni és kissé erőltetett hangon így szólok hozzá:
-Jól van Parancsnok?ahogy látom megsérült a lába és itt maradtunk a turbóliftbe valószínüleg hogy jócskán nagyott üthetett az a robbanás a Turbólift rendszerein,valószínüleg a kézi vezérlés sem működhet mert már átált volna arra a rendszer ,így hát van egy rossz hírem magához...maradt a létra...


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 14.42.25 | Üzenet # 7
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lábam hasogatott a nemrég bekapott lövéstől, de más bajom nem volt.
- Akkor hát, másszunk uram! - szóltam Nubethez, majd kilöktem a kabin fedelét, és elkezdtem felhúzni magam. A biztonsági kampók jól tartottak, attól nem kellett tartani, hogy lezuhanunk, a veszélyt a romulánok jelentették, akik bizonyára már észlelték, hogy a kabin beragadt. Miután felértem, segítettem a kapitánynak is feljutni.
- És most, merre kell másznunk, uram? -érdeklődtem.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 15.57.42 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Nubet- Leone.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 16.56.56 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kissé megrázkódoan ér hogy még hány szint lenti szinteken de a célom tudatosult amint Leon-kérdezett.
A Választ kissé megkapart torkon mondom mert közben rá léptem arra a lábamra ami éppen nem a legjobb álapotban volt.
-A hidat helyettesítő kézi vezérléssel fogjuk a tervemet végrehajtani amit megbeszéltünk,csak ahoz a 12/B szintre kénne mindenképpen le mennünk és eléggé messze van sajnos.
Közben próbálok minden erőmmel kapaszkodni és nem arra gondolni hány szint van alattunk.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Leon
Dátum: Vasárnap, 2011-07-24, 15.23.24 | Üzenet # 10
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A 12/B. Értettem. ~ez nem lesz egy sétahajókázás~gondoltam. A liftakna viszonylag sötét volt, és nagyon sokat kellett másznunk, egyáltalán nem örültem a helyzetnek. Mindketten tudtuk, hogy nem csak az életünk, hanem talán a föderáció biztonsága a tét. Egyikünk sem hibázhatott, az állomás felett bármi áron át kellett venni az irányítást. Nubetre néztem, majd elindultam a létrán - mászni kezdtem. Az "utazás" megkezdődött, körülbelül fél órát kellett mászni a célig a lassú tempónk miatt.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2014-11-27, 18.41.25 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan értek fel a 12/B szint, ami valójában a 12-es szint körívének a legvége.

(( Ide már ne írjatok, folyt. köv. a "12-es folyosó" c. topic, oda csak akkor írjatok ha én is írtam. ))

Hozzáadva (2014-11-27, 18.41.25)
---------------------------------------------
" Béke ünnep"  

Helyszín: Horizon hat csillagbázis 
Idő: 2803 
MEGJEGYZÉS: Bárki jelentkezhet  

" Béke ünnep"  

A Horizon hat csillagbázison a főtiszti kar és legénység kis pihenőt vett ki ugyanis aznap a Békét ünnepelték. Habár a háború közepén ez egy igencsak érdekes dolognak számíthatott, majdnem mindenki tudta hogy csak a hagyomány miatt tartják be. A Béke ünnepe tulajdonképp a Klingon- Föderációs fegyverletételt ünnepelte. Az egyik kolónián volt ezt szokás betartani, nem az egész flottában, de Larsen kapitány úgy érezte muszáj megragadniuk minden alkalmat a lazulásra.  
Jerry G. Thomas miatt is akit hivatalosan ekkor léptettek elő, valamint még pár tiszt miatt, akiket az admirális ezen ünnep keretei között akart bátorság medállal kitüntetni. 

A Uss Beloiannisz tisztjei épp a közelben tartózkodtak, így kimenőt kaptak hogy részt vehessenek a Béke-ünnepen. 
Niko Throvson parancsnok, és James Benson főorvosnak tengernyi ideje volt aznap, így hát úgy döntöttek hogy egész jó ötletnek tűnik majd bejárni a bázist az ünneplép előtt. 
A két tiszt miután körbejárta a gépházat, a turbóliftbe, az étkezde fele közeledett és beszélgetett.

( Niko- James- Agent )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Csütörtök, 2014-11-27, 22.08.14 | Üzenet # 12
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem akartam elhinni hogy végre akad egy kis kimenőnk. Nagyon fáradt voltam a folyamatos küldetések miatt amik nehezebbek voltak napról napra, így amikor megtudtam hogy akad egy ilyen kiruccanási lehetőség én szó nélkül mentem is.
James és én előbb bejártuk a gépházat, meg egyes folyosókat ahonnan jobb volt a kilátás.Már órák óta ott lehettünk,nem is nagyon figyeltem hány óra lehet. 
~ Bárcsak több ilyen alkalmunk lenne... ~ Gondoltam magamban. Bár a kapitány egész napos jelenlétének jobban örültem volna, a doki se volt rossz társaság.
Beléptünk a turbóliftbe, én a falnak dőlve mondtam ki az étkezde  szót és már mentünk is felfele. 
- Régen jártam már itt. Nagyon rég.- Mosolyodtam el.- Olyan ez a hely nekem mint egy régi retro barlang. Kiskoromban sok időt töltöttem itt. - Elmosolyodtam ahogy ezt kimondtam.- Te szent ég, hisz még meg se születtem... és ma van a Béke ünnep. Remélem nem kell majd táncolnom, elég béna vagyok, tudod. De neked ez lehet egy lehetőség James - Hirtelen karba vágtam őt egy nagy mosollyal az arcomon.- Akár fel is szedhetsz valamit.. jaj, el se hiszem hogy itt vagyunk... lehetne több ilyen felszabadult napunk. Akár a hajón is. Jót tenne a legénység moráljának. Legalább is szerintem.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
JamesBenson
Dátum: Péntek, 2014-11-28, 16.02.57 | Üzenet # 13
U.S.S. Beloiannisz-Orvosi főtiszt
Csoport: Alhadnagy
Üzenetek: 98
Kitüntetések: 5
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Horizon hat csillagbázison voltunk.
Végre egy olyan helyen ahol talán nem halhat meg senki, és nem kell aggódnom egy betegért sem. 
A parancsnok és én együtt bejártuk a gépházat, a folyosókat, aztán úgy döntöttünk jöhet maga az ünnepség is, ezért a turbólifttel az étkezde felé közeledtünk. Niko elég laza volt aznap, így én is féloldalt nekidőltem
a lift oldalának és figyeltem őt zsebre tett kezekkel. Nem voltunk egyenruhában, így azt kell mondjam Nikót nagyon csinosnak találtam. 
- Retro barlang mi? - Mosolyogtam rá vissza.- Nem is olyan régi.. még. Persze nekünk őskövület. Ha már itt tartunk még én se készültem el. Szóval egyikünk se létezik, mégis itt vagyunk. Furcsa ez az időmechanika.- Neki koccantottam a fejem a falnak közben. 
- Felszedhetek valamit? Heh köszi, de valaminek nem örülnék, valaki, nah az teljesen más.- Kis ideig csöndbe maradtam míg Niko be nem fejezte a mondatát.
- Igen, tetszene nekem is. Minden hónapba két nap buli, jól jönne.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2014-12-09, 22.08.06 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

"Folyosók" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Turbólift/ felvonó (A lift amin az emberek fel+ le közlekednek a szintek között)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: