Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Nubet kabinja (A kapitány személyes kabinja)
Nubet kabinja
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 16.02.34 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


Épp alszol mikor álmaidból egy női hang kelt fel. Robin az. A főgépészednek úgy tűnik valahogy sikerült megbabrálnia az intercommot......

" Kapitány... kapitány hall engem?" - Szól a hang. - " Relloway vagyok.... uram kérem válaszoljon..."

Sorrend::
Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2011-07-18, 16.34.38 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy meghallom a nő kellemes hangját abban a percben rögtön ki kászálódok az ágyamból ami elég csapni való állapotba helyzhető lehetet volna egy élmény skálán ,majd az asztalomon lévő intercommomat veszem elő,ami a ruhák alatt helyezkedtek az asztalon. Később rá eszmélek hogy hiába vezsem elő mert blokkolták a belső frekvenciát így hát ráütök a kommadóra ami az asztalon volt a hagyományos kommjelvényem melleti résznél.Majd utánna így szólok a nőhöz kissé félve de fel eszmélve hogy talán ez egy lehetőség,és ki kell használni:-Mondja.Hallgatom Robin.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 14.50.40 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


- Uram itt Robin! - Mondta a nő hangosan. - Az előbb értesültem róla hogy a csillagflottánk a Romulánoknak esett.. azt hiszem itt az ideje egy kis szervezkedésnek. Nem vagyok a lázadás híve de ez jó alkalom lenne. ... egy kis affélének....

Sorrend::
Nubet- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2011-07-19, 15.13.16 | Üzenet # 4
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kissé furcsának találtam a nő szavait szinte az adrelain szét áradt a hangjában és a szavaiban amiket mondott a kommon de én ebből kifolyólag magamban lejátszottam ezt a szituációt már több ezer szer amikor még teljesen nyomás alatt volt a bázis és szerencsére már ki is dolgoztam erre egy tervet .Így ebből kifolyólag így szólalok meg érzelem nélküli szinte érzelmileg elnyomott álllapotban a nőhöz beszélve a kommon keresztül ami nagyon hasonlított a régi stílusú kommadókhoz de még mielőtt én lettem a kapitány ezen a bázison az előző kapitány telepíthette ide valószínűsíthetőleg ,közben a bal kezemmel az asztalra támaszkodva és a jobb kezemmel a kommot kapcsolva beszélek a nőhöz.-Igen mindenképpen megkell ragadnunk az alkalmat szerencsére megmaradtak a biztonsági osztagaink is és van elég fegyverünk is egy kisebb fajta lázadáshoz. Kapcsolja vissza a pajzs rendszert most ez legyen a legfontosabb önnek! 2 óra múltán találkozó az irányítóban vissza kell szerezznünk a bázist. Ön szóljon a többi főtisztnek és szervezzen csapatokat.Tartson ki ameddig csak tud. Kapcsolat vége. Utánna ahogy elmondtam a szavaimat a főgépészemhez intézően odalépek a régi öregnek kinéző dobozomhoz ami az ágyam alatt volt és kiveszek belőle egy phaserriflet és betöltöm egy töltettel majd beélesítem és kirohanok a kabinom elé és az őrt aki a kabinomat őrzzi egy jó mozdulatú nyaktöréssel elintézzem amit még az Enterprise-J taktikai főtisztként tudtam elsajátítanom.

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-05-10, 09.10.19 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


Nubet:: Folyt. köv.:: Folyosók topic

Hozzáadva (2013-05-10, 09.10.19)
---------------------------------------------

" Élet és halál"


Valeri Kirk a kabinjába igyekezett.. le akart dőlni egy kicsit.
Úgy érezte hogy szédül, és hogy hányingere van.. valami ne volt vele rendben. A nő arra gyanakodott hogy túl sokat evett a plomek levesből tegnap amit a szakács vagy literszámra gyártott... még csak meg se fordult a fejében hogy a betegsége tört utat magának - újfen.
A nő lassan, és egyre lassabban lépkedett mikor meglátta Nubet régi kabinját amit Matt azokra az esetekre tartott fel ha az admirális vissza térne...és mivel tudta a kódot belépett..
Lefeküdt Nubet ágyára és elaludt.

( Vali - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Péntek, 2013-05-10, 13.29.58 | Üzenet # 6
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy közeledtem a kabinom fele a folyosón úgy éreztem menten kidobom a taccsot.
~ Az ördögbe is, az az idióta szakács! ~ Gondoltam magamban. ~ Nem értem mi értelme volt annak hogy így el kellett rontania azt a levest.. ezért már most hadbíróság elé kellene állítani! ~ Hőzöngtem magamban.
Amúgy sem szerettem soha a plomek levest, így főleg nem értettem hogy hogy tudtam így elrontani a gyomromat vele, nem is ettem sokat.
~ És akkor ráadásul épp amikor nyerésre álltam Lily ellen.. nem igazság. ~
Eldőltem balra, neki a folyosónak.. odajött hozzám valaki hogy nem-e kell a segítsége, én meg goronbán arrébb löktem erőből.
- Hagyjon! - Tovább folytattam utamat a folyosón és felpillantottam véletlen: Nubet kabinja.
~ Úgy is beengedne. ~ Gondoltam. Beírtam a kódot, és a következő percben már benn is voltam.
Ott ledőltem az ágyra, arccal előre és behunytam a szememet...
- Uhh de kiütöttem magam.. - Sopánkodtam magamnak. - Még jó hogy most nem látsz Nubet.
Betakaróztam, aztán lassan álomba merültem.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 17.53.42 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 
itt




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Nubet kabinja (A kapitány személyes kabinja)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: