Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Jeffries csövek (A Csillagbázist befutó csövek)
Jeffries csövek
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 17.57.00 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Jeffries csövekben lassan kúszik végig Nubet és Leon a vezérlő terem felé.. fe elég sok elágazással találkoznak szembe........

Sorrend::
Leon- Nubet- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 18.12.48 | Üzenet # 2
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A jefferies cső az állomás nagy méretéhez képest igencsak szűkös volt. A csőben csak nehezen tudtunk haladni, volt ahol hason kellett kúszni. A térdeim és a könyökeim már lehorzsoltam, de a kapitányhoz képest én még nagyon jól voltam. A nem erre a célra tervezett pizsim is foszladozni kezdett. ~nem lenne túl szerencsés, ha meztelenül kellene visszanyerni az állomás irányítását~ gondoltam, majd az egyik elágazásnál megtorpantam. Éreztem, hogy a kapitányban is felmerült egy enyhe kétség, köszönhetően Betazoid édesanyámnak...
- Kapitány, itt most merre? A47/B, vagy A47/A?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 18.22.26 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy percre megtorpanok szinte amikor a parancsnokom kérdi de szinte egy pillantás után mondom a választ egész halkan szinte a cső rendszerben lévő vízhangzó mondataim is el enyésztek a halk mondat után.
-a 47/A Mr.Leon.Csak az lesz a jó.Közben próbálom magam feljebb húzni és szinte szó nélkül követem a parancsnokomat aki hozzám képest jobb álapotnak köszönhetet de fele olyan jól nem nézett ki mint mielőbb beléptünk a csőbe.A cső nyirkos hideg volt mindkettőnk kezét csak úgy átitatta a cső hideg érintése és szinte csak úgy megcsapott minket az érezhető szagok amik a fölöttünk lévő elosztó rendszerből szinte csak úgy ömlött ránk.
Mi közben megyünk egyre feljebb egy percre megálítom a parancsnokomat amikor már szinte a kijáratnál vagyunk.
-Várjon egy percet,5 őr van jobbra 5 őr van balra ahogy kiérünk.(Gondoltam magamban hogy ez nem lenne túl célszerű megközeleteni iylen távolságból a fő vezérlő panelt de akadt egy ötletem út közben)
Ránéztem a parancnsokomra aki úgyszintén próbált tervet ki eszelni ,de szinte ugyan abban a percben vágtam bele a szavába mielőtt mondana valamit:
-Lenne egy tervem. Pont fölöttünk van pár méterre az energia elosztó rendszer én ki iktatom és maga utánna elintézi az őröket,még szerencsénk van hogy a Romulánok a sötétben nem tudnak olyan jól meglenni nem úgy mint a Rémán társaik.
-Mit gondol erről Leon parancsnok?


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 19.11.33 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Leon- Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 19.21.43 | Üzenet # 5
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindultam az A47/A járatban, majd a kapitányhoz szóltam:
- Nem vagyok elragadtatva tőle, veszélyes, de nekem sem jutott eszembe más, szóval csináljuk.
Miután elértem a szellőzőnyílás fedelét, megálltam, s félrehúzódtam, hogy a kapitány továbbkúszhasson egy kicsit az energiaelosztó reléig.
- Kapitány, adjon jelet mielőtt kiiktatja az energiát, besötétedés előtt szeretnék kilőni minél több ellenséget - adtam tudtára tervemet a kapitánynak immár suttogva, hogy nehogy meghalljanak. Halkan kicsavaroztam a szellőző fedelét, hogy egy jól irányzott vetődéssel lent teremhessek. Eközben Nubet elfoglalta a helyét pár méterrel odébb
- Ha leugrottam, várjon 4 másodpercet, uram! - suttogtam ismét. Lent a romulán katonák épp egy romulán médiaszereplőről társalogtak, bizonyára nem sejtették, hogy sosem fognak autogrammot kapni tőle.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 19.34.07 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint az első tisztem hősiesen nagy lendűletből le is ért szinte a fájdalom még mindig a Rémán kés hatása alatt teremtett engem szinte minden végtagom sajogott ímmár valamitől a lábam a mászástól és a kés szúrástól a kezem a verekedés közbeni védekezéstől és betőrt fejem amit még a D'varo nevű parancnsoktól szenvedtem el,kissé megrázom a fejem és megpróbáltam tisztázni magamat mielőbb hogy jól sikerüljön a csali ami most a legfontosabb volt mind a legénység mind a bázis érdekében és a Föderációs védelme érdekében.
Most csak rajtam és Leon-on volt a világ szeme.A parancsnok rögtön reagált amikor az energiát lekapcsoltam. Én is próbáltam leérkezni mind-e közben hogy segítsek a parancsnokomnak.
Közben a parancsnok úgy tűnik elég profin teszi ami muszály,szerencse hogy valószínűsíthetem hogy Leon parancsnok elsajátíthatta a közel harc technikákat.
Majd hirtelen látom amikor kiérek hogy szinte minden Romulán a földön ül vagy a fájdalomtól vagy éppen a halál beálta miatt,amikor arréb megyek viszont egy Rémán teszi a fegyverét a tarkómra amit most az idegességtől és a lábam és egyébb végtagjaim fájdalma hatására nem igazán éreztem magaménak. Viszont ahogy rám tartotta pár pillanat alatt lefegyvereztem a Rémánt amikor észre vette hogy van még egy tiszt nem csak én a teremben ,a meglepődés alkalmából ki tekertem a kezéből a fegyvert majd lábom lőttem és amikor már a földön volt rátapostam azzal jelezzve hogy ne próbáljon el menekülni.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 20.26.28 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leon szétütötte az unatkozó Romulánokat Nubet segítségével.... a folyosó ahova érkeztetek sötét... és csendes.. semmit sem látni... Talán mégsem volt olyan jó ötlet lekapcsolni az energiát?
Ahogyan lépkedtek viszont egy nagy csapat Remán kommandó támad rátok erős tűzerővel. A folyosó végében, a hátatok mögött robbanékony hordókat tároltak a Romulánok.

Sorrend::
Leon- Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 20.58.07 | Üzenet # 8
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Kapitány, azt hiszem, a hátunk mögött robbanékony hordók vannak. Fujj, ide érzem a szagát, ez Guwurium 37. Elég egy találat, és az egész folyosó szétrobban. - szóltam oda Nubetnak miközben folyamatosan lőttem a rémánokat egy újonnan zsákmányolt disztruptorral. Azt hiszem, tudom semlegesíteni, ha keveredik a hűtőfolyadékkal, akkor teljesen veszélytelen lesz. De ehhez ki kell nyitni minden hordó tetejét és szétlőni a felettük futó vezetéket... Márha ott épp van vezeték... ~meg kellett volna tanulnom az állomás szerkezetét...~
Igencsak aggódtam a végkimenetel miatt, de nem láttam módját a robbanóanyag hasznosításának, anélkül, hogy mi ne lennénk veszélyben...


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 21.10.10 | Üzenet # 9
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint meglátom a Rémán kommandót egyből egy fal mögé húzódok a parancsnokkal együtt majd én is elkezdem érezni azt amit a parancsnokom is érzett, a szag nem volt össze hasonlító semmivel sem ,a szaga egyszerűen letaglózott hogy mennyire büdös volt de szinte minden erőmmel leküzdve belsőleg leküzdöttem hogy ne ordítsak meg amikor elmentünk mellete.A parancnsokom később pár pillantás alatt egy nagyszerűnek látszó tervvel fordult felém ami beálhat és,nem akartam túlságosan veszélyessé tenni a vezérlő vissza szerzését de nem volt más lehetőség muszály volt megkockáztatni a vég veszélyt. Valahogy hittem a parancsnokomban és éreztem hogy beválhat ha elég gyorsak vagyunk ezért mutattam a parancsnokomnak a jelet hogy figyeljen amíg mondom neki a következőket:
-Parancsnok,mindenképpen megoldható ötletnek tűnik amit mondd viszont én fogom elterelni addig a Rémánok figyelmét értette? nem kockáztathatom az ön életét az akció során így is túl sok áldozat kockáztatta.*Közben kissé erősen belenyúlok a sebembe és próbálok egy nagyobb darab ruha darabbal betömni azt hogy legalább egy ideig ne érezzem...*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-07-21, 21.12.48 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Remánok csak lőnek miközben ti ketten megpróbáltok a fal mögül kilőni...

Sorrend::
Leon- Nubet - Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 13.36.03 | Üzenet # 11
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Értettem uram! Hozzávetőlegesen három percre lesz szükségem a semlegesítéshez! - szóltam, majd neki is kezdtem a feladatnak. Odamentem az első hordóhoz, majd lecsavartam a tetejét. A szaga rögtön megcsapott, nem sok kellett hozzá, hogy ne hányjak oda. Erőt vettem magamon, és megismételtem ezt az összes többivel. Eközben nagyon tisztán éreztem a kapitány félelmét, de érte abban a pillanatban semmit sem tehettem, a rémánok pedig folyamatosan lőttek. Félő volt, hogy eltalálnak egy hordót. Mikor az összes hordót kinyitottam, majd visszafutottam a kapitányhoz.
- Megvolnék, mostmár csak a vezetéket kell szétlőnöm! - közöltem, majd nyomban tüzet nyitottam. A kékes hűtőfolyadék elkezdett belefolyni a Guwurium 37-be, egyetlen aggályom az volt, hogy a kompjúter lezárja a vezetéket, mielőtt elég anyag kerül bele. Pár másodperc múlva a kék folyam elállt.
- Uram, ha sikerrel jártunk volna, az a folyadék sárga lenne, de ez zöld! Ez azt jelenti, hogy öt méteren belül veszélyes, az ötméteres sugáron kívül nem. Talán még hasznosítani is tudnánk!


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 13.53.39 | Üzenet # 12
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megpróbálok nem a fájdalmaira gondolni mi közben fedeztem a Tudományos tisztemet ,megpróbáltam mindent elkövetni hogy ne tűnnjek gyengének ebben a pillanatban mert a Rémánok könnyen ki tudják ezt használni ,sztinte mindenki tudja a Rémánokról a Flottában hogy régen őket küldték az első frontba a Romulánok így eléggé kemények és szinte minden érzelmet kiszűrnek az érzelmi skálán akivel szemben vannak ezt szinte minden Rémán ki is tudja használni csata közben,mi közben Leon vissza ért rá bólintottam miután elmondta hogy pár méteren belül veszélyes az anyag ami kifolyt ímmáron így hát engedtem szinte szó nélkül hogy beljebb hatoljon az agyamba így szinte gondolatokban elmondtam neki hogy mit tegyünk. A terv a következő volt:
-Pár Rémán még megmaradt akikre nem folyt rá azokat könnyen bele tudnánk csalogatni ha közelebb tudnánk hozzni őket, a tervben szerepelt az hogy én azaz Nubet elfut előttük pár méterre így kap a sugárzásbólde csak pár percnyit így a Rémánok belesétálnak az anyagba és így megsérülnek és harcképtelenné vállnak,ez a sugárzás a Rémán distruptorok nagy részének a hűtő foyldéka ebből készül így az anyag könnyen felrobbanhat a fegyverükbe ha mégtöbb hasonló anyagú illetve szerkezetű anyaggal találkozik pár méterről .


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-23, 14.04.16 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben a beszélgetésnél a Rémánok még mindig csak jönnek és lőnek, ti észre veszitek hogy az anyag kezd elég veszélyessé válni... hamarosan robbanni is fog... A Rémánok ezt persze nem veszik észre, és közelednek....
Ezt kihasználva hirtelen a veletek szemben lévő lifthez futtok. leont egy Rémán puska találja ekkor lábon. Az ajtó becsukódik és ekkor BUMM! A hordók akár egy bomba úgy robbannak fel. A lift megrázkódik és a vezérlő felé meg is áll.....

(( Folyt. köv.:: Ide már ne írjatok, folytatása a turbólift c. topicba. A turbóliftbe csak utánam írjatok.))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Jeffries csövek (A Csillagbázist befutó csövek)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: