Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Étkezde
Étkezde
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-16, 16.10.59 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Menselson, Blanchard , destrin és még pár tiszt belépnek ide.

sorrend::
destrin- Grauder- szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Szombat, 2011-09-17, 08.31.25 | Üzenet # 2
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Destrin lép be először az étkezdébe, majd körbe néz az elégé romos termen.
- Hát itt is lesz sok dolguk a gépészeknek. Nem semmik ezek a romulánok, még egy étkezdét se tudnak békén hagyni. Azért remélem nem ilyen a teljes űrbázis, mert akkor még jó ideig harcképtelen lesz. Önöknek mi a véleményük? - fordult Blanchard kapitányhoz és Medelson admirálishoz.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Szombat, 2011-09-17, 13.23.46 | Üzenet # 3
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Hát hogy is mondjam... hasonlít a mi hajónkhoz a berendezés.-adok szót meglepöttségemnek...


I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-09-18, 11.21.22 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne aggódjanak. - Mondta az admirális. - Egy-két órán belül rendbe lesz hozva az egész, hiszen egy kapitány avató ünnepséget akarok épp rendezni. - Nézett Destrinre a férfi. azt remélte hogy ez majd tetszeni fog mindenkinek.

sorrend::
Destrin- Grauder- destrin- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Szerda, 2011-09-21, 15.44.46 | Üzenet # 5
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem kell miattam ennyit fáradni admirális! Van gépészeknek agy étkezde felújításánál is fontosabb dolguk is az állomáson és a többi hajón.


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2011-09-22, 16.10.45 | Üzenet # 6
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ünnepség?-kérdeztem a gondolataimban magamtól- Destrin hadnagyot... vagyis Destrin Kapitányt nem olyannak ismerem aki nagy ünnepségeket kedveli, de ki tudja.
Ekkor egy kis gyomorfájás jön rám, valószínüleg nem volt szerencsés éhesen fájdalom csillapítót bevenni. Kissé fura arcokat végok közben és furcsálkodó tekintetek borulnak rám, én meg csak ennyit tudok kinyőgni...
-Jól hangzik!...



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Csütörtök, 2011-09-22, 17.52.51 | Üzenet # 7
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ön kapitány az kapitány aki megérdemli az ünnepséget nem pedig én. Ön már nagyon sokszor megmentette a Föderációt különféle veszélyektől, én meg csak pont most lettem kapitány. Sőt sokan mások is megérdemlik rajtam kívül!


"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-09-23, 13.46.56 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor bevonulnak a javító és kiszolgáló személyzetisek az étkezdébe, és velük együtt Nubet, Matt, Lily, Leon, Robin és az Arcadia legénysége is. Mind elég kimerültnek látszanak.

Sorrend::
Destrin- Grauder - Nubet - Destrin- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Destrin
Dátum: Péntek, 2011-09-23, 17.41.36 | Üzenet # 9
USS Stonebridge kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 261
Kitüntetések: 13
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Destrin csak állt egy helyben és várta már nagyon, hogy ne róla szóljon folyton a beszélgetés témája, amiről azonnal elterelte a figyelmet az éppen ekkor terembe belépő kisebb tömeggel.
- Nubet kapitány, Hedgett kapitány látom maguk se aludtak az elmúlt napokban sokat - fogott kezet mind két kapitánnyal akik a tömeg elején léptek be a teremben.



"Space is the final frontier"
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Hétfő, 2011-09-26, 15.58.10 | Üzenet # 10
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hírtelen egy kimerült tömeg tődült be az étkezdébe.
Én egy kicsit hátrábbbról figyeltem mert még mindig a rosszul lét környékezett.
Amint javult ey kicsit, odamentem és köszöntem mindenkinek...



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 23.17.28 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
========

Mikor az érkezők beléptek, az első dolog amit észrevettek hogy friss flotta tisztek várakoztak Hutchinson admirálisra.
A másik dolog amit észre vehettek hogy a terem tökéletesen be volt rendezve, kellemes, nyugodt hangulatra.


(( Sorrend::
Adam- Nubet- Matt- Lily- Robin- Hutchinson- Jerry- Blake - SZingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 23.19.55 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptünk és egy csomó tiszt állt ott. Nem mellékesen szép volt abútorzat is. Jó hangulata és szép stílusa volt.
Kár hogy nem tudjuk napokig élvezni.
Én szokásomhoz híven, belépés után az ajtó mellett a falnak támaszkodtam és úgy vártam az eseményeket kerba tett kézzel.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 23.26.52 | Üzenet # 13
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy be tettem a lábamat a terembe,kissé furcsának tartottam ezt a díszelgést de hiszen szerencsémre a tisztjeim a bázison a tudtom nélkül is jó munkát csináltak ,hiszen gyönyörűen be bútorozták az egész helyet és alaposan ügyeltek a szokásokra.Már csak az kezdett furcsának tűnni hogy épp az első tisztem is épp erre tartott hiszen méterekről meghallani a ripacs hangját ,hiszen tudnillik hogy a parancsnok mindig is az erős hangszállairól volt híres,amint ezt meghallotam egyből odafordultam de még nem volt ott,gondoltam hogy mielőbb bekénne foglalni valami szebb helyet mielőtt elfoglalná azt.Amint ezt meg is tettem pár perc lepergése alatt találtam egy jobb részt a kapitányokhoz közel ,és leültem az ülő alkalmatosságra ami elég puha és takarékosan díszes volt mint minden más is.~
-Elnézést Cross kapitány majdnem be sem mutatkoztam.~mondtam felállva a székből kipattanva és a kezemet nyújtottam felé~
-Nubet Trhovson kapitány a bázis kapitánya.De úgyhiszem hogy találkoztunk már egy párszor ,főleg a szorult helyzetekben.Köszönöm hogy eljött.~mondtam majd kezet ráztam a férfival~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 23.42.22 | Üzenet # 14
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Vajon mit akarhat az admirális?! - Kezdtem volna bele a kérdésáradatomban mikor beléptem Lilyvel és Robinnal az étkezdében.
- Itt valami nagy dolog van a készülőben. - Súgtam oda Robinnak és közel, nagyon közel húzódtam hozzá. - HummpH' tetszik ez a parfüm. - Tettem hozzá félhangosan majd folytattam. - Látod azokat a lampionokat Robin. Mert én igen.. nem nem.. itt valami nagyon nincsen rendben. És NUbet kapitány erős érzelmei arra adnak indokot hogy azt hidjem hogy áh.. Itt az admirális. - Kihúztam magamat és udvariasan mosolyogni kezdtem miközben megfogtam Robin kezét.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 19.12.01 | Üzenet # 15
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csöndesen követtem a csapatot majd Nubet kapitány mellett megállva tisztelegtem Cross kapitánynak és az admirális úrnak.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 20.04.52 | Üzenet # 16
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Óvatosan megfogtam Matt kezét és mély lélegzetet vettem. Valami megváltozott a kapcsolatunkban. Éreztem. Még soha nem éreztem magamat ennyire jól valaki mellett.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 20.13.22 | Üzenet # 17
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Kapitány had mutassam be önnek az új tisztjét, Jerry G. Thomast. A flotta egyik legjobbja. - Szólt az admirális majd ezzel Jerryre pillantott. - Cross kapitány, az ön tisztjei szétszórva vannak a teremben. Adok egy listát. - Az admirális odaadott egy listát a férfi kezébe. - Mint láthatja új első tisztje is érkezett Blake MUnro személyében. Nem mondom nem lesz könnyű dolguk az Archerrel. Új legénység, új emberek, ismeretlen vizeken.. Remélem nem bánja Cross kapitány, hogyha Nubet kapitány egy kisebb csapattal magukkal megy? - Tette hozzá végül.

 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 20.58.16 | Üzenet # 18
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Üdvözlöm Nubet kapitány örömömre szolgál hogy önnel szolgálhatok.

 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 21.19.46 | Üzenet # 19
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már a teremben voltam ami teljességel túl csicsázva volt,túlságosan nem érdekelt hogy mennyi dísz van én csak szokásomohoz híven rögtön leültem az első nekem színpatikus helyre majd feltettem rá a bakancsomat és rágyújtottam egy szállra majd rá néztem a melletem sorakozó tisztekre félszemmel.
Újabb felderítők...mormogtam az orrom allá mi közben egy kör alakot próbáltam csinálni a füstből amit kifelé eresztettem a szájam segítségével.
Régies szokás nem de?...kérdeztem egy fiatal kapitányt aki velem szembe állt neki támaszkodva a falnak lazán..gondoltam magamban na..ez is biztos olyan laza hogy szétesik benne a szusz..mondtam magamban és jobban megnéztem ...a rangja szokványos flotta szabvány volt..valószínüleg ez itt előttem lehet Adam Cross kapitány..megráztam a fejem majd magam elé bámultam és közben gondoltam az biztos nem lehet az akták szerint magas..gondoltam magamban mi közben ledobtam a kezemben lévő jelentést az asztalra jó erősen hogy durranjon minnél hangosabbat..na..mondtam egész halkan és közben elnyomtam cigerettámat...oda fordultam a kapitányhoz és így szólok hozzá...mondom..régi szokás mi?...




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 21.32.22 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Sorrend::
Adam- Blake- Nubet- Jerry- Robin-Matt- Lily- HUtchinson- Jerry- Adam- Nubet- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 22.26.20 | Üzenet # 21
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy lassan mindenki beért az étkezdébe, Throvson kapitány lépett oda bemutatkozni de erre szükség nem volt.
-Igen találkoztunk már. A Lightson eset emlékszem még. És még egy pár helyen -mondtam majd kezetráztam vele. Hutchinson Admirális is elmondta a legszükségesebb dolgokat és hogy velünk fog tartani Nubet kapitány és csapata. Én csak annyit válaszoltam rá-
-Mindig jól jön a segítség.
Ahogy szokás a tisztek a számomra egyik legutáltabb dolgot, tisztelgést kezdtek. Én csak csúnyán néztem kissé rájuk és annyit mondtam. -Hagyják a tisztelgést.
Eléggé fáradt voltam így a társasági rész után megint visszatámaskodtam a falnak és csak figyeltem. Sokat meg lehet tudni a emebrekből ha a mogásukat, mimikáikat figyeljük, tehát csak figyeltem. Egy Női és Férfi tiszt szorosan fogta egymás kezét. Egyszerű volt lesűrni a következtetést, hogy nem csak idegrohamot kaptak. Ahogy megkaptam a listát a tisztekről, átfutottam, de gondoltam majd ők megtalálnak, ha meg nem akkor akik céltalanul bojonganak, előbb utóbb csak észreveszik magukat...
Zsebretett kézzel álltam még mindig, rossz szokás de nem könnyű tőle szabadulni. Csak ezek a csontpengék a karomon azok amik zavarják eme reflex mozdulat kényelmes végrehajtását.
A terem egyik félreeső pontján ahol látszólag nem nagyon mozgolódott a tömeg, egy katonásan kinéző, elég merev alak ült asztalra rakott csizmával. Gondoltam szólok neki, de ő gyorsan végigmért amire nem volt nehéz felfigyelni. Látszott rajta hogy nem látszom a szemében valami kapitánynak valónak. Az egyenruhám ki volt nyitva, mert elég meleg volt ahoz hogy gyorsan bemelegedjen az ember, így a ruha nagyvalószínüséggel takarta, csekély testékszereimet. A tiszt, elég feltűnően szívta a cigarettáját, nem törődve azzal hogy bármelyik pillanatban megindulhat a tűzoltó rendszer és akkor nem csak annak élesz vége, de a bulinak is. Odaszólt hozzám miszerint "Régi szokás, nem de?" Ezt akár szánhatta provokációnak de nem is. Nem lényeges, apámnál nagyobb katonapofát még a világ nemlátott.
Felállt a székéről, levágta az épp nála lévő jelentést és elnyomta a cigarettát. Ahogy felállt, meglásztott a rangjelzése. Gondoltam lehet ő az akiről az Admirális beszélt. Meglátjuk. Még egyszer, de már dinamikusabban megkérdezte az előbbi kérdését. Erre ellendültem a faltól, kivettem a kezem a zsebemből, ennek hatására a karonként 3 és egyenként 10 centis eléggé élesnek mondható, alkaromból, a felkarom felé ívesen kifelé álló szúró vágó eszköz is előtűnhetett. Kissé kihúztam magam, mert hát nem egészséges görnyedten állni, se menni. Elindultam felé, ekkor már azért látszódhatott, hogy mégse vagyok annyira nyüzüge egy gyerek. Odaléptem hozzá, majd megindult bennem is a beszélőke.
-Igen, látszik hogy régiszokás. Nekem is van pár, de annak bemutatásához, nem lenne elég azt itt lévő bútorzat. -mondtam a tipikus katonás hangomon, pedig életemben nem voltam olyan helyen. Lehet a származásom miatt van így. Egy, fajnál, ami harcokban edződve fejlődött, alap követelmény lehet a kemény hang.
Nem vagyok egy bunkó személy, saját meglátásom szerint, így odanyújtottam kezem köszönésre, és az előbbi hangon és hangnemben bemutatkoztam.
-A nevem Adam Cross. A L'espoir csatacirkálóról. Gondolom, ön lenne Blake Munro, az új első tisztem. -mondtam miközben kíváncsian vártam, mit lép.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Hétfő, 2012-02-27, 22.32.04
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 22.55.46 | Üzenet # 22
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Most sem voltam túl aranyos kedvemben de tudtam hogy a kapitány akinek elég érdekes szerkezetű dolog volt a karján,tudtam hogy ő lesz a kapitányom vagyis megkell vele barátkoznom mint ahogy az eddigi feletteseimmel is tettem ezt.Rá néztem a kapitányra leporoltam az egyenruhámat ami mint mindig olyan mocskos volt mintha egy gázkamra harc után lett volna...láttam ahogy a kezét nyújtja nekem az ifjúnak látszó bár kissé furcsán bár ahogy elnéztem harcias szívvel rendelkező kapitány.Egy elég hangosat a kezébe csaptam nem túl szokványosan majd vissza ültem és vissza tettem a lábaimat az asztalra és fél oldalról így szóltam hozzá.Blake Munro taktikai főtiszt de ha kérhetem csak hívjon Blake-nek mer az úgy szívélyesebb.Mondtam a szőke kapitánynak és közben egy fej mozgással az épp előttem álló kezére céloztam a fegyveremmel együtt ami egy átmodifikált fézer volt természetesen az anatrtickai missziókhoz átmodifikálva.Rá néztem újból a kapitány karjára majd oda szóltam az ifjú tisztnek.Szép karmos kardok akár indulhatna is vele valahol..mondtam és közben kidobtam az asztalra a további harci eszközöket amik nálam voltak ezek tartalmazták a különféle plazma és egyébb kézi fegyvereket majd kidobtam egy övet amin tele volt késsel természetesen mindegyik egy nevet ábrázolt.Szóval..mi ez?..valami hadibeültetés? vagy csak egy elcseszett orvostanhallgatói kísérlet?...



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2012-02-27, 23.16.53 | Üzenet # 23
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Láthatóan nagy volt a nyüzsgés a teremben sokféle "arc" megfordult itt,szerencsésen ahogy elnéztem mindenki összegyűlt már csak mindenki az admirális bíztató szavaira támaszkodhatott és várhatott is.Ahogy várakoztam pár percre oda léptem a parancsnokomhoz ,mi után Cross kapitányt láttam hogy épp az újdonsült tisztjéhez ment,Larsen parancsnok elég fárasztó hangos és idegesítőn viselkedett láthatóan gyorsan tennem kellet valamit hiszen a bázisom becsülete függ ettől,rá néztem a tisztre majd egy elég erős tekintettel újból rá néztem és mellé húztam egy széket a tiszt arcán láthatóak voltak az érzelem dús érzelmi állapotok inharmóniája,egyik percben az első tisztem örömködött de pár perccel később már olyan volt mintha egy citromba harapott volna~
-Mr.Larsen...~mondtam halkan~
-Azthiszem hogy az ön érzelmi kapcsolata túlságosan is befolyásolja a munkáját..~mondtam Larsennek kicsit erősebb hangnemmel de csak úgy hogy más ne hallja meg~
-Szeretném ha visszafogna a stílusából és végre a munkájára koncentrálna ami a feladata.~sóhajtottam és láttam ahogy szinte egy csettintéssel változik a tiszt érzelmi skálája az arcán,majd újból sóhajtottam~
-Larsen..!~mondtam idegesen~
-Fegyelmet várok nem pedig szétesést.Kap öt percet kint aztán jőjjön vissza összeszedetten.~mondtam fegyelmet követelően és utánna vissza mentem ahol éppen ültem de ahogy a székemhez sétáltam útközben még egyszer vissza néztem a tisztre és elég feltűnően sóhajtottam egyet~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 00.00.33 | Üzenet # 24
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Be lépek az érkezőbe.Nagyon szépen fel volt díszitve nagyon szép szín össze állítással el is mérés annak aki készítette.nagy a tömeg csak azt nem értem hogy az egyik tiszt kedve miért rossz mintha citromba harapott volna.Észre vettem amint Adam kapitány az első tisztjét üdvözli,kicsit később Nubet kapitányt látom amint a citromba harapott tiszt fejével beszél.Szép lassan lépkedek a székem felé,s közben nézem az új tiszteket ők lesznek a munka társaim,a barátaim,és a családom.Meg találtam a székemet majd le ülök.

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 00.08.19 | Üzenet # 25
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány Matt felé közeledett. Tudtam hogy baj lesz. Nem tudom miért de Throwson kapitány soha sem szerette ha az admirális előtt kinyilvánítunk valami kis érzelmet. Pedig ez a Csillagflotta nem a Vulkáni tudományos akadémia. Igaz Larsen parancsnok viselkedése mindig kívánt kivetni valót maga után de most miattam kapta a fejmosását.
Láttam rajta hogy az irrától mosolya lefagy az arcáról majd válaszolt is vissza gyorsan valamit és indult volna kifele. Magamhoz húztam és adtam egy puszit az arcára majd hagytam hogy indujon csak kifele. Elvégre megérdemelte a pimasz feje. Aztán gyorsan megfordultam és nem bírtam ki hogy ne vigyorodjak el. AZ arcom éppoly vörössé vált mint a hajam színe.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 16.10.59 | Üzenet # 26
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A nyüzsgő nagy tömeg akik körülöttem, mellettem, előttem és a hátam mögött voltak ,érzelmi hullámai most valahogy egy csöppet sem tudtak magukkal rángatni.
Nem érdekelt se az admirális, sem a másik hajó kapitánya. Ami azt illeti még Nubet kapitány is csak mellék szerepet kapott a jelenlegi érzékelő szűrőmnek.
Egyetlen személy volt fontos. Egyetlen egy, ő pedig mellettem állt és a kezemet fogta. A szívem erősen kalapált, és mintha az empatikus képességeim elhalványodtak, kikapcsoltak volna. Általában idegesít az ha egy tömeg közepén állok, de most nyugodtabb voltam. Sokkal sokkal nyugodtabb voltam az átlagosnál. És egyetlen egy személyre tudtam csak koncentrálni: Robin Relowayra. Azt nem tudom hogy miért is vonzódom ennyire ehhez a nőhöz de lehet hogy azért mert legalább annyira idegesítővé tud válni mint amilyen én vagyok.
És az álomnak, mint ahogyan mondani szokás ekkor oly gyorsan lett vége mint amikor Piroska leszakít ja a farkas fejét... vagy fordítva.
A kicsit sem boldog Nubet kapitány szakított közbe, habár nem csináltam szerintem semmi eget verőt sem. ~ Nem értem, nem értem.. ~ Háborogtam magamban mikor megpróbáltam villám gyorsan a megfelelő szavakat keresni ellen válasznak, de sehogy nem tört elő most belőlem semmi egyetlen egy hang sem. ~ Nem csináltam semmit sem! Nem vertem le semmit, nem vertem szét semmit, nem verekedtem össze senkivel sem, nem loptam le a terítőről a díszeket... Csupán megfogtam a főnök kezét! Tiszta apáca zárda...~
Aztán felháborodott arccal megpördültem a tengelyem körül. Kifele igyekeztem volna mikor Robin közel húzott magához és puszit adott. Aztán meg... mehettem kifele akár egy dedós!
Felháborodva kirohantam az ebédlő elé és nekidőltem a falnak. Behunytam a szememet és arra gondoltam hogy bárcsak abbahagyná az összes idegesítő emberi lény az érzelmeinek kiadását.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 16.37.37 | Üzenet # 27
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Abbahagytam a tisztelgést és reméltem hogy Cross kapitány nem vette zokon aztán közelebb léptem Nubethez és rámosolyodtam. Próbáltam éreztetni vele hogy ne idegesítse fel magát annyira.

" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 16.55.10 | Üzenet # 28
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az öreg admirális, mivel nagyon nem tehetett mást egy darabig csak állt a terem közepén és próbált szóhoz jutni.
De szemmel láthatólag Adam Cross kapitány az új tisztjei megtalálásával, Nubet Throwson kapitány a tisztjei fegyelmezésével töltötte az idejét.
Így hát nagy levegőt vett és elkiáltotta magát:
- KIS FIGYELMET kérek! - Mikor észre vette hogy mindenki ránéz folytatta. - Köszönöm. Három dologért hívtam ide mindenkit! Az első az hogy megkapják a küldetést. Mivel ezt már szemmel láthatólag mindenki megkapta, a második hogy megkapják az új embereiket a kapitányok. Ezen is túl lennénk. A harmadik és egyben utolsó dolog pedig az hogy ideszólítnák most egy embert, aki bizonyított a csillagflottának bátorságban, talpra esettségben és ügyességben is. Szeretnék ideszólítani Jerry G. Thomas zászlóst akit ma csillag idő szerint 478160.71-kor az admirális rangomnál fogva kitűntetek hadnaggyá, és átadom aktív szolgálatra a Horizon csillagbázisra. Gratulálok fiam!


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 17.32.09 | Üzenet # 29
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szép lassan fel állok a székemből majd gyorsan meg igazítom az egyen ruhámat.Majd el indulok az Admirális felé,s érzem hogy minden tekintett rám szegeződik.
Lassan oda érek az Admirálishoz elé állok vigyázzba.És egy könny csepp jelenik meg a szememen a meghatódottságtól amint át nyújtja a kitüntetést,és segít fel tűzni az egyen ruhámra.
Kezet fogok az Admirálissal.Köszönöm uram mondom neki mosolyogva majd tisztelgek neki a könny cseppel a szememben.


 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 18.28.24 | Üzenet # 30
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy bemutatkoztam, láttam hogy az új elsőtiszmtem, igen látványosan és érdeklődően figyeli a karjaim. Furcsa egy pillanat volt, nem mintha hasonlóban nem lett volna részem, de ennyire merev tisztel nemigen találkoztam az apámat leszámítva. Hírtelen anonban,mintha átalakult volna, leporolta egyenruháját, majd akkorát csapott a akezembe, hogy éreztem a tenyere alól kiáramló utolsó csepp levegőt is. Azzal a lendülettel ahogy ezt megtette, vissza is űlt a székbe, lábát visszatette az asztalra.
-Ne felejtsem el, hogy be kell építettnem a hídra egy lábtartót. -gondoltam magamban.
Eléggé félvárról bemutatkozott, és újra végigmért. Lassan festmény készíthetne rólam. Neki se az ellenfél nemismerete lesz a veszte ahogy látom. A következő pillanatban, már a téma a karomon lévő csontpengék voltak, amire nem éép udvariasan, rávágta hogy hadibeültetés. -Jól van, most kezdődik a mesedélután. -jegyeztem meg magamnak a gomdolataimban, majd leültem. Hírtelen figyelmes lettem arra, hogy Throvson kapitány, szépen kiküldte az egyik tisztjét a teremből.
-Vajon mit követett el? Csak nem bűn már szeretni egy nőt? -jegyeztem meg ismét miközben kármájuk reakcióit néztem. Gyorsan vissza álltam az eredeti témára, a mesedélutánra. Vettem egy nagy levegőt és belekezdtem mondókámba.
-Szóval, nemnem hadi beültetések, még csak nem is beültetések. Ezek szó szerint a testem részei. Nem épp szokványosak a humanoid életformák között, de ahonnan származom, mindenkinek van ilyen. -mondtammajd figyelni kezdtem, milyen reakciókat vált ki belőle- Ebből következően, természetes képződmény, ám megszenvedtem a megszerzéséért.
-Az én fajom, az ember egyik szokásához hasonlóan, úgy figyel meg más fajokat, hogy beépül közéjük. Na de ne álruhás, katonai beépülésre gondoljon. A faj egy vékony rétege, igencsak furcsa adottságokkal bír. Ezek közül az egyik, hogy képesek, biológiailag alkalmazkodni a környezetükben élőkhöz, olyan szintenhogy képtelenség megkülönböztetni őket az eredeti lakosoktól. Ezek a küldetések, nem tartanak sokáig, ám időnként előfordul, hogy a beépülteknek sikerül annyira egybeforrni a megfigyelői életükkel, hogy a bevetés végeztével, nem térnek vissza a hazájukba. Általában, ha ezeknek az illetőknek, gyerekeik lesznek, akár a megfigyelt fajtól, akár a sajátjuktól, a cél fajéhoz fog hasonlítani az utód. De csak fizikailag. Szellemi, értelmi szintjük akár messze a célfajé fölött álhat. Ezeket az utódokat egy kimondhatatlan névvel illetik.
-Egy idő után, azonban az örökölt génjei, felerősödnek. Szinte megölik a lemásolt géneket, aminek következtében visszakapja az eredeti fizikai jellemzőit. Vagyis a csontpengéket. Jelen esetben, viszont lévén hogy emberek közé ivódtak be, nem sokat kellett változniuk. Amikor az átalakulás megkezdődik, az alany rendesen megszenved az ősi alak visszakapásáért. Iszonyatos fájdalmakat él át, olyanokat, amibe egy emberi lény, akármilyen erős is legyen, belehalna. -mondtam, miközben egy furcsa vigyor szerű képződmény indult meg a szám sarkából.
Szépen a végére értem, ám még lett volna mit mesélnem, de az Admirális egy beszédet látszott mondani, így kivétel nélkül, mindenkinek a tekintete abba az irányba terelődött.
Egy tisztet kitüntettek. Azt a tisztet, akivel idefelé úton találkoztunk. Nem gondoltam volna, hogy ilyemiben lesz részem.
A beszéd végén, nagy tapsvihar kerekedett, így én is gyorsan, kezeim egymáshoz csapkodásába kezdtem és fiyeltem Blake a velem szemben ülő katonásan viselkedő, ám legbelül biztosan gyengéd tiszt reakcióit.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Kedd, 2012-02-28, 18.29.33
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 19.00.00 | Üzenet # 31
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Amint az elsőtisztemet ki küldtem friss levegőt szívni ,az admirális láthatóan szöveget akart mondani gyorsan visszacibáltam az első tisztemet és rá parancsoltam egy nézéssel hogy tapsoljon hiszen a tiszt még azt sem volt hajlandó tenni ,hiszen a mellet álló nő hátsó felén volt az egész tekintete,gyorsan megbiccentettem az elsőtisztem kezét így tudta amit tudnia kellet hogy hagy abba ezt a viselkedést.Kihúzzva hátra tartott kezekkel áltam én és a tisztjeim is egyaránt a teremben,ahogy az admirális elmondta a szövegét és kitüntette a leendő tisztemet hangos taps jallatszódott a teremben majd ahogy kissé le csitult a tapsvihar oda léptem a leendő tisztemhez majd kezet fogtam vele és egy fél mosolyt vetettem az arcomra.~
-Üdvözlöm a bázison az új leendő szolgálati helyén és gratulálok az elő léptetéséhez egyaránt.~mondtam és közben vissza léptem a legénységemhez de mielőtt ezt megtettem volna csak egyszerűen azt mondtam a tisztemnek hogy Ez az ön napja ,"bánjon a napjával gazdasságosan még nagyon sok dolgunk van",mondtam egyszerűen és mi után kimondtam ezeket a szavakat vissza léptem a tisztjeimhez és ahogy ezt megtettem egy elég érdekes zene jött be valószínüleg Bólián vagy inkább Vulkáni hangzása lehetett,kissé hasonlított a zene pár régi Földi előadóéra is de hallhatóan jól hangzott~
-Mr.Larsen,szeretném ha előkészítené a vendégeinknek ha esetleg a kabinokat is akarják használni ~mondtam halkan a tisztnek és közben visszapillantottam a melletem álló taktikai/biztonsági főtisztemre aki épp az egyenruhámat fogta meg erősen és magához ráncigált.~
~A reakcióm meglehetősen merev volt mint mindig,kissé próbáltam kiszabadulni majd vettem egy nagy levegőt és arréb áltam ,lehetősen félre értelmeztem a nő figyelmeztetéseit ,de meglehetősen nem épp kellően viselkedtem,de hiszen pont a kapitányok feladata hogy nem szabad érzelmi túltengést mutatniuk ,ebből kifolyólag mereven és elutasítóan félre álltam és egy erőltetett mosoly kíséretében odaléptem az újjonnan ki tüntett tisztemhez~
-Remélem hogy a szolgálati helye a Horizon ,ugyan olyan büszkességel fogja megtelíteni a szívét hogy itt szolgálhat mint az előző helye.~mondtam fél mosollyal és közben el vettem az egyik kiszolgálótól egy bort ami valószínüleg szintohol volt,hiszen a Flottában köztillik hogy bármilyen rendezvény is lehet szolgálatban nem iszik senki "igazit"~
~Mi közben vártam a választ észre vettem hogy Cross kapitány épp a tisztjével próbál kommunikálni,de ahogy elnéztem a tiszt kissé mogorván szinte még a testbeszéde alapján is visszautasító volt a kapitánnyal szembe,vagy inkább erőteljes,jegyeztem meg magamban ezeket a szavakat mi közben vettem egy levegőt és megízleltem a bort,valószínűsíthetem hogy a bor egy régi 1980-as évekből újra replikált ,Bajori bor lehetet,az íze is teljesen el ütött mint a megszokott ízek,de meglehetősen jól esett a sok erőltetett Flotta egyenruhás tiszt között kicsit kikapcsolódni is és szinte elmerengtem volna de ahányszor pár percre ivás közben behúnytam a szememet a szobába lévő sok hang egyszerre megszólalása mindig vissza rándított a régi formámban~
-Szóval Mr.Thomas,én Nubet kapitány vagyok de úgy hiszem hogy párszor hallota már a nevemet hogyha nem is a Flottában de a beszélgetések folymán igen.
-Szeretném ha munkamorálja jó lenne ezért is szeretném ha az olykori súrlódásokat mi néha a főtisztjeim között szokott zajlani ,elnézné.
-Tudja a tiszteim nagyon jó tisztek közel a legjobb tisztek a Flottában mindegyikre felnézek néha még én magam is elgondolkozok rajta hogy miért vannak súrlódások,de nyugodjon meg a súrlódások soha nem hatnak a munkára ,de mindenesetre én tudom hogy tudja a dolgát és tudni is fogja így mi is megteszünk önért mindent,és érezze jól magát ezen a napon Mr.Thomas.~mondtam a szokványos hangnememmel és mi után elmondtam ezeket a szavakat elindultam egy üres székhez ami meglehetősen messze volt de kényelmesnek tűnt~



"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 19.13.48 | Üzenet # 32
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tapsvihar után a tisztek beszélgetni kezdtek ám az admirális sürgetősre fogta a témát.
e közben Adam Cross megismerhette a többi leendő tisztjét.

Sorrend::
Jerry- Matt- Nubet- Adam- James- Adam- Blake- James- Belmore- Adam- Lily- Robin- Hutchinson-Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 20.31.07 | Üzenet # 33
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Követem a kapitányt majd meg várom míg le nem ül.
Uram kezdek bele örömömre szolgál hogy önnel szolgálhatok jól érzem magam itt uram szeretek dolgozni nagyon ritkán pihenek.
Az űr bázis ön és a tisztjei el ismerést érdemelnek uram.


 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2012-02-28, 23.23.46 | Üzenet # 34
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Habár se kedvem és se energiám már nem maradt végig kellett mégis csak hallgatnom az admirális beszédét.
Robin persze elvette az érzékelő eszközeim összpontosításának valamennyiét így jobbára őt néztem nem pedig az öregedő admirálist. A kapitány fellobbanó idegessége azonban újból vissza hozott a való vad sanyarú világba, szóval tapsoltam.
Igen örültem neki hogy kitüntettek egy tisztet és annak is hogy új munkatársunk lesz. Ha nem figyelmeztetett volna a kapitány a tapsra akkor is tapsoltam volna.
Mikor minden hivatalos beszédnek-tapsnak-zenének vég lett, odaléptem Thomas hadnagyhoz és egy barátságos mosoly kíséretében megráztam a kezét.
- Üdv az új tagok között! Larsen parancsnok a bázis főorvosa és a kapitány helyettese. de kérem hívjon csak Matt-nek. Nem vagyok az a típus aki kedveli a kötött hivatali dolgokat. - Jegyeztem neki meg.
Reméltem magamban hogy jó barátságba fogok kerülni vele hiszen a bázison eddig mindenkivel megpróbáltam ezt elérni. Többé-kevésbé be is szokott az válni hogy vagy nagyon jó barátságra teszek szert vagy.. nos utálnak. Mondjuk ki! De ez ritkábban van.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 13.46.10 | Üzenet # 35
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Amint az újdonsült tisztem követett majd leült mellém,az elsőtisztem is feltűnt és szokásához híven beszélni kezdett Thomashoz,túlságosan nem lepett meg de legalább úgy látszott hogy az ifjú fiatal elsőtisztemben helyre állt a kapocs a munkájával kapcsolatban a hivatalosság.Odafordultam Thomashoz majd vissza az elsőtisztemhez és megittam az utolsó cseppig a bort amit adtak,túlságosan nem éreztem benne semmiféle alkoholt mivel szintetikus anyaggal előállított alkohol tartalma miatt mondhatni 0 százalékos volt benne az alkohol.Újból odafordultam az elsőtisztemhez majd megütögettem, a vállát barátságosan.~
-Mr Larsen én visszamegyek az irodámba addig tartsa a frontot~mondtam és utánna felálltam a székemből és odanyújtottam a kezemet az új tisztem felé~
-Mr.Thomas örülök hogy megismerhettem de hív a kötelesség~mondtam barátságos hangnemmel majd ahogy ezt kimondtam el indultam az irodám felé~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 18.16.37 | Üzenet # 36
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben vártam, megpillantottam egy arcot, ami egyszer mintha láttam volna valahol. Egy aktában, valami Rising, nevű hajóról. Biztos csak épp ott járt, majd átolvastam megint, miféle tiszteket kapok én még. Hírtelen az az arc, megint feltűnt. James Sutherland Parancsnok, Orvosi főtiszt. Azon nyomban felemeltem a pad-et és a rajta lévő fényképpel dezdtem el összehasonlítani a távolban lassan elforduló arcot. Megeggyezett. Gyorsan bólintottam Blake-nek, jelezve hogy öröm volt a beszélgetés, de mennem kell, majd felálltam a székből, azonban mire felegyenesedtem, láttam hogy a férfi jön felém. Gondoltam, ha már elindult, legalább maradjunk egy helyen a hajó tisztjei. Azért odaléptem pár lépést és amikor közelebb ért, kéznyjtva üdvözöltem, így látszódhattak elég szembetűnően a kis "kinővéseim".
-Üdvözöm. Ha jól gondolom ön James Sutherland Parancsnok, az új orvosi főtisztem. A nevem, Adam Cross, a L'espoir csatacirkáló kapitánya. -mutatkoztam be.- hallottam már önről, legalábbis olvastam. -mondtam egy kis vigyorral az arcomon.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 19.16.29 | Üzenet # 37
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az étkezde.
Mint minden étkezde úgy ez is jó konfortos, szépen berendezett. Bútorok és mindenhol nyüzsgő tisztek. csakhogy a Horizon hat egy űrbázis így az étkezdéje inkább egy kantinná alakult, a halk szavak pedig hangos zavargássá. Ez még mind hagyján lett volna de itt úgy érzem elveszek. A horizon csillagbázis egy hatalmas építmény a mély űr szívében, semmihez sem tudom fogni de ezerszer többen vannak itt mint mondjuk a volt hajómon a Risingen. Hiányzik az a hajó nagyon hiányzik. Nehezen tudok beilleszkedni új közösségekbe és most megszokni a legújabb helyem, ami a Uss L'espoir lesz még nehezebb lesz. Tudom. Na jó nem tudom csak sejtem.
A tömeg a falhoz préselt de nagy szerencsémre találtam egy nekem megfelelő álló helyet ahol az admirális fél fejét és a hangját is hallottam. ~ remek ~ Gondoltam magamban. ~ Az admirálisból úgysem a látvány hanem a hangja a legfontosabb. ~
Mikor az admirális beszélni kezd a padlót bámulom. Úgy sem láthat senki sem a tömegben csak egy vagyok a sok közül.... Nagyon hiányzik a régi hajóm. Szomorúan bámulom perceken keresztül a padlót és előjönnek a régi emlékek. A kapitány, a tisztek akik ott szolgáltak. Vajon miért mondta azt az admirális hogy a Rising eltűnt? Egy ekkora hajó? Lehetetlen!
Miközben vívódom észreveszem hogy mindenki tapsol és hogy kitüntettek egy fiatal, magas Vulkáninak kinéző tisztet. A férfit jobban látom mint magát az admirálist, tapsolni kezdek és haloványan elmosolyodom. Magamban gratulálok neki a hadnagyi rangért és eszembe jut milyen volt hadnagynak lenni. hamar elszálltak azok az évek.
A tiszt lassan elmegy mellettem, tudomást sem vesz rólam én utána nézek és észre veszem hogy egy könycsepp van a szemében. ~ Érdekes ~ Gondolom magamban. ~ A vUlkániak nem szoktak sírni. ~ Miután lezártam a gondolataimat nagy levegőt veszek és megigazítom az egyenruhám nyakát. Olyan mintha fojtogatni akarna. Idegesít.
Majd a tömegből a szemem sarkából észre veszem hogy valaki engem néz. Jobban megnézve az illető merőben hasonlít a leendő kapitányomra.
- Nem. ki van zárva. - Motyogom magamban, majd megfordulok gyorsan de pillanatokkal később a nálam egy fejjel magasabb szőkés hajú kék szemű férfi már ott terem. Kezet rázok vele és mikor meghallom hogy olvasott rólam egy kényszeredett mosoly jelenik meg az arcomon. ~ Olvasott rólam?! Biztosan dilisnek tart az egy éves terápiás kezeléseim után... Biztos annak tart. ~
- Jól gondolta én vagyok az. - Mondom nem túl hangosan. - Örülök hogy találkoztunk kapitány! Olvasott rólam? Vajon melyik admirálistól? - teszem hozzá a kérdést majd még hozzá teszek még valamit. - Én is hallottam már magáról kapitány.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 19.32.26 | Üzenet # 38
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A bemutatkozás azonnal és simán megtörténik. Eddigi legkönnyebb ismerkedésem egy tisztemmel.
-Hogy hol? Nem admirálistól! -mondom mosolyogva- amikor ahajójuk kigördült a dokkból, akkor olvastam magáról, a többi tisztről, és a hajóról. nem mondom, nem semmi járgány volt az. Mi történt vele? -nézekrá a kérdésem után és látom hogy nagyon bántja a régi munkahelye megszűnése. Gyorsan témát is váltok inkább.
-Ön rólam? Mit lehet rólam olvasni? Csak egy egyszerű kapitány vagyok. Utána kell néznem majd magamnak. -mondtam megint csak egy vigyorral az arcomon.
-A lényeg, üdvözlöm a hajón, remélem lesz olyan jó a legénység mint a régi helyén. -kicsit oldalrafordultam, majd ránéztem Blake-re, és bemutattam.
-Mr. Sutherland, ő itt Blake Munro, a Hajó első- és hadászati tisztje. Remélem jól kijönnek majd. -ejtettem el a kissé relytéjes megjegyzést.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 19.58.00 | Üzenet # 39
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
A pillanatok erejéig csak néztem a kapitányomra aztán vissza az új tisztre aki rá látásra is ideg gyengének bizonyult,ahogy elnéztem még normálisan a lábán sem tudott megállni nem hogy még parancsolgatni ahoz képest hogy a rangja elég nagy volt lehet hogy csak az esze nagy nem pedig a keze nagy,mondtam magam elé és megnéztem a tiszt beijedt arcát.Mondja ..új tiszt...mégis honnan jött maga valami bébi akadémiáról?kérdeztem és néztem a reakcióját de valahogy úgy tűnt hogy nem reagálta túl úgy tett mintah megsem hallota volna.Hé magának beszélek jó ember nem pedig a "karmosnak",ordítottam neki oda és le is tettem a lábamat ami pedig azt jelenti hogy vártam a választ a kérdésemre ,de ahogy elnéztem megszólalni sem tudott.Kapitány..maga szerint mennyi időnk lehet még a következő küldetésig? csak kérdezem mert addig replikálok magamnak pár szállat ha meg engedi.Mondtam és utána újból visszatettem a lábamat az asztalra.Nem rendel valaki egy sört nekem?...nagy csönd lett hirtelen szinte úgy tettek mintha meghallani sem akarnánk..a kapitány csak próbált valami oda mondani az új tisztnek szóval úgy tűnt nem hallják ezért még hangosabban kezdtem el mondani..Valaki hoz nekem egy sört?..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.06.27 | Üzenet # 40
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nekem csak annyit mondtak hogy a hajó ..eltűnt.. - Fejezem be szomorkásan a mondatom végét aztán egy félmosoly jelenik meg az arcomon. - Önről? Hallottam hogy elég jó taktikázik és hogy közös bevetése volt Throvson kapitánnyal. - De még be sem tudom fejezni amit akarok teljesen mert az előbb emlegetett szamár aki a hajó elsőtisztje szinte azonnal belém fojtja a szót. Át teszem a súlyt a bal lábamról a jobbra és az ismerős görcs szorul a gyomromban. Ez általában akkor történik mikor szorongok de nagyon.
Nem reagálom le nagyon a bébi akadémiát de másodjára már csak megszólalok.
- És maga miféle tank akadémiáról jött? Hah? - Kérdezem majd vállat vonok, helyet foglalok a Blake Munronak nevezett sörgyár mellett és óvatosan lepöckölöm a lábát az asztalról.
- Nem valami egészséges az ahogy maga ül. - Teszem hozzá a tőlem megszokott félhangos szavakkal majd elmosolyodom és kényelmesen hátra dőlök.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.16.46 | Üzenet # 41
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális beszéde érdekesnek és nem túl hosszúnak bizonyodott. Tapsolni kezdtem majd sarkon fordultam és óvatosan félrelökdösve az embereket egyetlen egy ember felé közeledtem: a célpontom felé akit Adam Crossnak hívtak. Az új kapitányom az említett személy volt. Magas, jóképű, szőke kék szemű. " Nem rossz de a férjem jobb " - Gondoltam magamban. - " Remélem egyszer még viszont láthatom őt"
Mikor odaértem a három tiszthez- mert kettő a kapitány körül volt épp- arra lettem figyelmes hogy elég feszült a légkör.
- Mi folyik itt uraim? - Kérdeztem. Magas hangom megcsendült a hármuk között beállt csendben. Kihúztam magamat Cross kapitány előtt, mivel próbáltam elfeledtettni magammal hogy mennyivel kisebb vagyok mint ő majd elvigyorodtam.
- Ha jól tudom maga Adam Cross. Nos az jó mert én vagyok Ruby Belmore. A kommunikációs főtisztje. - A kezemet nyújtottam miközben a szemébe néztem.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.32.26 | Üzenet # 42
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy figyeltem a kis "Párbeszédet" arra lettem figyelmes, hogy egyre jobban élvezem a helyzetet. Pontosan olyan ez, mint az ősi Enterprise-on, McCoy és Spock viselkedése.
Vagy nagyon jó barátok lesznek, vagy halálos ellenségek. Én meg majd két oldalról kapom a panaszokat. Csak figyeltem és gondolkoztam, amikor egy cinos nő kezdett el közeleni felénk. Egyre jobban azt kezdtem el érezni, hogy egy egész hajó tiszti karát rakják rám. Még egy Rising-os. Könnyen felismertem, mert a hajó Kapitányának feleségéről volt szó, így elég szokszor volt említve a neve.
Ahogy közelebb lépett, láttam, hogy nem túl magas termetű, de hát a nőknek nem is áll olyan jól ha égimeszelőt kell játszaniuk. Legalábbis az én véleményem szerint. Szőke és vonzó tekintetű volt. Ha nem lenen, házas, az én esetembe illene.
Kihúzta megát, láthatóan próbálta kompenzálni a magasságkülömbséget.
-Igen, jól tudja hölgyem. -mondtam egy kellemes mosollyal. -Lám lám, megelőzött a hírem. -gondoltam magamban.
-Örülök hogy találkoztunk. Ahogy a volt és ismétlődően, új kollégájának mondtam, olvastam önökről. Vagyis az egész hajóról. Nem semmi járgány lehet. -ekkor eszembe ötlött, hogy a hajó eltűnt.- És, részvétem a férje miatt. -fejeztem ki együttérzésemet.
-Nos, érezze jól magát a hajón, legalábbis ha odajutunk. -egy kis irónia sose árt.

A szokásos dolog következett. A bemutatás.
-Ez az úr, maga mellett, már ismerős lehet, a volt és jelenlegi kollégája, James Sutherland.
-Az az úr a székben, pedig -mutattam rá az elsőtisztemre- Blake Munro, a hajó első tisztje és hadászati szakértője.
Végre túlestem a bemutatkozások áradatán, így már csak figyelnem kellett az eseményeket.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.38.28 | Üzenet # 43
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közelebb léptem az ujdonsült kolegához és megráztam vele a kezemet.
- Lily Xiiyon. Hívjon csak Lilynek ha kérhetem Mr. Thomas. - Mosolyodtam rá majd hátra léptem egy fél lépést.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.40.52 | Üzenet # 44
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Robin Relloway. - Kihúzom magam és tisztelgek. - Gratulálok hadnagy a rangjához! - Mondom a fiatal tisztnek majd rákaccsintok. - Lesz itt munkája. A semmi közepén azt biztosíthatom! - Mosolyodom el.


A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.44.38 | Üzenet # 45
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális mosolyogva figyelte egy darabig a dolgokat majd mikor látta hogy Nubet kapitány elmenni készülődik azonnal megszólalt.
- Várjon egy pillanatat fiam! - megelégedve látta ahogy a kapitány visszatér így vett egy nagy levegőt és hangosan megszólalt. - Cross kapitány kérem ide fáradna, kérem! - Várt egy kicsit majd közelebb lépett a két férfihez. - Nézzék a helyzet életbe vágó. - Szólt. - Az Archernek most van szüksége magukra. Szerintem induljanak most. Remélem ebben mindd a hárman egyet értünk. - Először Nubet majd Cross kapitány szemébe nézett majd csak ennyit mondott. - Sok szerencsét!


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 20.46.57 | Üzenet # 46
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tehát elérkezett az a pillanat amikor a kapitányoknak indulniuk kellett.

(( Sorrend::
Adam- Nubet-Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 21.18.38 | Üzenet # 47
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp a reakció vadászat kellős közepén jártam, mikor az admirális hangja ütötte meg a füleimet.
-Hogy menjek oda? -gondoltam amjd egy rejtett grimaszt jelenítettem meg az arcomon, és bólintva tisztjeim felé, elindultam az Admirális irányába.
Szinte teretváltottam, olyan gyorsan odakerültem. Gondoltam, hozok már egy sört az első tisztemnek, de hordóval együtt, nyitott csappal.
-Igen uram? -kérdeztem majd meghallgattam a férfi mondanivalóját.
A minibeszéd befejeztével, bólintottam egyet, majd az Admirálisra néztem, utána Nubet Kapitányra, majd megint az Admirálisra.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2012-02-29, 21.31.20 | Üzenet # 48
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Felálltam a székemből és kezet fogtam a L'espoir kapitányával gyors iramban,ahogy elnéztem a kapitány értette a dolgát mint ahogy az összes tiszt is a szobába,az admirális gyors beszéde után gyorsan átvillant a fejemen hogy Mattre bíztam a csapatok össze szervezését így lehetséges hogy már össze szervezte azt odaléptem a tiszthez majd szemtől szembe álltam vele~
-Indulhatunk? remélem kész a összeállítása.
-Mindenképpen kell egy tiszta ki itt marad személy szerint parancsba adom hogy afőgépészünk itt marad felügyelni hiszen muszály a főtiszti karból minimum egy embernek itt maradni ez parancs.~ahogy ezt kimondtam odafordultam az admirálishoz~
-Indulhatunk uram.~mondtam büszkén a Flotta admirálisnak~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-03-18, 16.41.37 | Üzenet # 49
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális bólintott és a L'espoir főtisztjei valamint nubet kapitány emberei elindulhattak.

((
Nubet- Adam- Matt- Blake- Belmore- James- Jerry- Lily folytatása olvasható a kettes dokkoló zsilipnél, addig ne írjatok amig én nem írtam.

Robin folytatása olvasható a folyosók topicba: addig ne írj oda amig én nem írtam. ))

Hozzáadva (2012-03-18, 16.41.37)
---------------------------------------------
=====
Az Essex
====


A Uss Essex.

Az a hajó amely részt fog venni a várhatóan véres csatában amely vissza akarja venni a Bajor bolygót a blokád alól.

A Horizon hat legénysége, főtiszti kara alaposan felkészült az Essex fogadására. A hajó legénysége lehetséges hogy most éli át az egyetlen nyugodt pillanatát a csata előtt. Fontos hogy ez a hajó avatás jól sikerüljön. Olyan szempontból is hogy Robin Relloway főgépész az utolsó pillanatait tölti a Csillagbázison. Ez egy különleges nap. Tisztek jönnek- tisztek mennek.

Nubet Throvson kapitány mikor belépett a terembe, teljességgel meg volt elégedve a látvánnyal.
Minden makulátlan tiszta volt, az étkező telis- tele emberekkel, az asztalokon étel, halk és kellemes jazz zene, finom italok... Nem is lehetett volna jobbat kívánni.

Rick Michael az essex kapitánya épp egy új Horizontos főtiszttel csevegett. A magas, szőke kapitány egy Bajori tiszttel. Throvson kapitány azonnal odalépett, mire Michael kapitány kezet rázott vele.
- Rick Michael az Essex kapitánya. - Mutatkozott be. - Nem kellett volna ekkora partyt szerveznie kapitány, nem érünk mi ennyit. - Nevette el magát. - Hadd mutassam be magának Yemegez hadnagyot. Ha jól tudom ő lesz majd az önök főgépésze, vagy tán eltájékoztattak? - Mosolyodott el.

E közben Jerry Thomas és Lily Xiiyon is beléptek a díszes terembe. Egy fiatal hölgy, Valeri Kirk köszöntötte őket, a hajó leendő operációs tisztje.

(( Sorrend::
Nubet- Yemegez - Jerry - Lily - Valeri - Matt - Robin - Ian - Szingu ))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-03-18, 16.57.15 | Üzenet # 50
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Amint be léptem az étkezdébe,természetesen mindenki díszegyenruhában tisztelget azok a tisztek előtt akik egy elég erős frontra lesznek beosztva,talán az új ellenséges faj talán nem de minden fontosabb Föderációs frontot elkezdtek szorongatni,nem hiába furcsák és okosak voltak azok a lények.Uss Essex mint mindig magamban jellemeztem a hajót és a legénységét , a jelentési adatokból és a Flotta adatbázisában ,nem hiába töltöttem az előző éjszakámat egész nap az irodámba hiszen megkellet ismernem őket,viszont mostmár amire találkoztam velük szinte az összes tisztet úgy ismertem mint a tenyeremet ,közelebb léptem a kapitányukhoz Rick Michael kapitányhoz,akinek a lenyűgöző taktikai bevetései valemnnyi hidegfronton lenyűgöző teljesítményt nyújtott,a Klingonok ellen akiket sikeresen vissza sikerült fogniuk.Kezet fogtam a kapitánnyal aki két fejjel magasabb ,és a keze folytogató kéz fogásából kiderülően katonai múlttal rendelkezhetet.Rá néztem majd ahogy megszólaltam volna már be is mutatta az új tisztemet Yemegez hadnagyot,szerencsére neki is olvastam valemnnyi anyagát de furcsálkodva néztem hogy a tiszt most nem díszegyenruhában hanem,Bajori milicolanista egyenruhát viselt.Megköszörültem a torkomat és a tiszt elé álltam~

-Üdvözlöm a Horizon-6 csillagbázison,én Nubet Throvson kapitány vagyok,ha szüksége van segítségre vagy egy körbe vezetésre mielőtt visszaküldeném a munkahelyére csak lépjen be hozzám az irodámba mindig szívesen látom bármi problémája van~mondtam mi közben hallotam hogy az egész terem vízhangzott,jó akusztikának köszönhetően ami a bázis valemnnyi szintjén volt,ahogy be mutatkoztam neki a kapitányhoz fordultam vissza magabiztosan~

-Rick remélem hívhatom így kapitány..ami ezt az ünnepséget jellemzi az csak az önök hősies cselekedeteinek a válfáji és kinduló pontjai,örülök hogy itt vannak.~mondtam mi közben el vettem egy kiszolgáló tiszttől két pezsgőt, az egyiket megtartottam a jobb kezembe a másikat pedig oda adtam a kapitánynak~

-Igyunk arra hogy sikeres lesz az önök küldetése,hiszen több ezer létforam sorsa függ önöktől.És én tudom hogy képesek rá hiszen nagyszerű legénysége és hajója van egyaránt.Van egy mondás az apámtól,"ha fújj a szél ne bújjunk el előle,ne próbáljunk elrejtőzni előle mert úgyis megtalál minket",viszont az önök feladata ezt a frontot vissza szerezni és én tudom hogy az ön legénysége és a hajója képes rá.~emeltem föl a poharamat és koccintottam a másik magabiztos kapitánnyal~-Igyunk önökre.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Étkezde
Keresés: