Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Fogda (A négyesen)
Fogda
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 15.25.31 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
Az Essex
==


Jerry G. Thomas hadnagy épp csak hogy behozta ide a Benzit tisztet, már az azonnal mentegetőzéssel is kezdte a beszélgetést.
- Nézzék! Nem tudom mi történt! Én csak arra jártam! - Szólt a világos kék bőrű férfi. Tekintete segítség kérő volt, ugyanakkor nagy lehetőség volt abban hogy hazudik.


(( Sorrend::
Jerry - Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2012-04-06, 16.51.02 | Üzenet # 2
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Alig kísérem be a Benzit tisztet a fogdába máris el kezd mentegetőzni.
Nem hiszek magának vallani fog azt ajánlom kezdjen el imádkozni mert ha Michael kapitány meg hal akkor magának vége válaszolom a mentegetőzésre.
De hát miért rohant el az ellenörzés elöl?miért mérgezte meg a Michael kapitányt?és ki a meg bízója?teszem fel a kérdéseimet a Benzit fogolynak.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 22.15.40 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Benzit izzadni kezdett, miközben pánikrohamot kapott.
- Nézze! Nem én mérgeztem meg az italát a kapitánynak! azt sem tudom miről beszél! - Tört ki idegesen. - Bevallom magának az egyetlen bűnöm az hogy tegnap kaptam egy fenyegető levelet... az állt benne hogyha nem adom át a Földi békáimat egy bizonyos Carl Owerty-nek akkor megölnek! - Nyöszörögte.

(( Sorrend::
Jerry - szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2012-04-07, 23.30.36 | Üzenet # 4
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nyugodjon meg magánál van a levél?Tudna személy le Írást adni Carl Owetyről?Kérdezem a Benzit tisztől.
Nekem nem lehet hazudni tudja?Most nem hazudik mondom.Két dologban hibázott nem jelnetette a fenyegető levelet se nekem se Lily biztonsági fő tisztnek és el akart menekülni az ellenőrzés elől.
Miért próbált el menekülni?


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 21.06.29 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A békákat átadtam aznap este. - Folytatta a férfi. - És bocsánat.. bocsánat ha nem szóltam de Carl Owerty azt mondta ha elárulom az információt megöl engem is, úgy ahogy meg fogja ülni Michael kapitányt. Nem tudom miért akarja megölni őt... ezt az információt nem árulta el. És nem tudom hogy nézett ki a fickó... nem nagyon láttam... magas volt, sötét ruhákat hordott, az árnyékban állt...

Ekkor azonban a beszélgetést hirtelen az intercomm törte meg.
" Itt Maybuck! Uram azt hiszem jó lenne ha most azonnal lejönne a gyengélkedőbe! Elkaptunk egy igencsak érdekes férfit..." - Mondta Maybuck majd az adás lekapcsolt.


(( Jerry folytatása olvasható a gyengélkedőn, addig ne írj oda amíg én nem. ))

Hozzáadva (2012-10-14, 21.06.29)
---------------------------------------------

Tükör, tükör


Miközben Jerry az éberdező Kirk-öt a fogdába zárta a két tiszt beszélgetésbe kezdett. Mindketten tudták hogy kinek az oldalát fogják, de Kirk minden esetre ragaszkodott beteges lázadozási terveihez...
Jerry ezt tudta, hogy Kirk hajthatatlan de valahogy senki nem tudta arról őt meggyőzni hogy amit tesz az nem jó.


( Jerry - Vali - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 22.37.18 | Üzenet # 6
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kirköt hamar begyűjtöttük hála Larsen kapitánynak.A nő a cellában volt már ébredezett.Mi után magához tért a nő bele kezdtem a fej mosásba.Nos ez a kis magán akciója nem volt valami szép.Erre nem igazán lenne büszke a testvére vagy a felmenői ha élnének.Nos én nem tudom miért tett ezt de ez nekem nem tetszik,nem mutat jó példát a többi tiszt előtt mint parancsnok.Nem igazán szeretem a hatalmi harcokat nem is tudom kinek a partját fogjam mert mindig én faragnék rá,miután bejeztem a fej mosást meg kérdezem a nőtől hogy lenyugodott végre?

 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szerda, 2012-10-17, 15.53.36 | Üzenet # 7
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor felébredtem úgy ahogy a fogdában volt.
Thomas magyarázott valamit aminek az egyik felét nem értettem a másik meg nem érdekelt. Azonban amikor arról kérdezősködött hogy lenyugodtam-e egy gonosz félmosoly futott végig az arcomon.
Felálltam a fogda hűvös padjáról, majd a csípőmet riszálva álltam oda a "rácshoz", vagyis inkább az engem és őt elválasztó erőtérhez.
- Azért mert hűséges a kapitányhoz még nem lesz magának jobb. - Szóltam oda halkan. - Csak úgy szólok. - Kacsintottam rá, majd küldtem neki egy puszit és vissza ültem a "helyemre". - Most már lenyugodtam. - Vigyorodtam el.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-18, 22.19.38 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Abban a pillanatban azonban mikor Jerry szeretett volna megszólalni az intercommból Drake zászlós hangja szólalt meg:
" Thomas biztonsági főnök, sajnálom a zavarást de a kapitány kéreti önt továbbá Mis.. Kirk-öt hogy induljanak el a Kettes dokkolózsiliphez.. Vendégeink érkeztek.."- Vallotta be a fiatal tiszt, majd lekapcsolta az adást.. úgy tűnt Jerry-nek nem maradt más választása.
A férfi tudatában volt annak hogyha vendég érkezik a csillagbázisra akkor Larsen szereti azt elhitetni a külvilággal hogy az ő bázisán bizony minden a legnagyobb rendben van.


Folytatása olvasható: "Kettes dokkolózsilip" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Fogda (A négyesen)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: