Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 4-es szint, vendégkabinok
4-es szint, vendégkabinok
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-10-02, 22.22.06 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A védelem ára"


Amikor Loughman parancsnokhelyttes leérkezett a négyes szintre azonnal észrevette hogy a szint fele le van zárva, és hogy mindenhol biztonságiak állnak.
- Jesse Murdock bolygóközi nagykövetről van szó uram.. Megölték. - Jelentette Lancaster biztonsági altiszt. A férfi merevsége ellenére egészen nyúzottnak tűnt azon a napon.
- Az áldozatot valamikor a "Békegyűlés" előtt ölhették meg mert nem jelent meg azon. - Folytatta egy fiatal nő.
- Pedig ott kellett volna lennie. - Vette át ujból a szót Lancaster. - A Béke gyűlés álltalában arról szól hogy hogyan őrizhetnénk meg a békét az univerzumban.
- Ami vicces ilyenkor..
- És inkább vallásos. Spirituális dolog. Semmiképp nem hadműveleti.

( Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 14.27.57 | Üzenet # 2
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Háát.. - Kezdhettem végre el a beszédet ugyanis nem voltam éppen nagyon naprakész de nem is az, hanem hogy csakúgy ideállít az a két biztonsági és közli hogy meghalt a bolygóközi nagykövet??
Vettem egy mély lélegzetet.
- Figyeljenek. - Megálltam majd nekikezdtem hadarva annak amit szerettem volna csípőre tett kezekkel, a férfire majd a nőre nézve:
- Tudják meg hogy voltak-e ellenségei, vizsgálják át a kabinját, tudják meg a halál okát és hogy egészen pontosan mikor volt... én addig beszélek az admirálisokkal és nagykövetekkel a helyzetről. Megerősített biztonsági osztagot kérek a nagykövetek és admirálisok körletei köré... Ha bármit megtudtak azonnal jelezzék. - Miután végighadartam vettem egy mély lélegzetet. - Induljanak.. - Arra gondoltam hogy egyszeribe nyomozó is lettem már, ezzel elindultam a folyosón miközben megérintettem az intercomm-jelvényemet.
- Laughman parancsnok helyettes az összes nagykövetnek és admirálisnak. Kérem jelentkezzenk a tárgyalóba azonnal. Köszönöm. - Lekapcsoltam a kommot és elindúltam vissza a tárgyaló szoba felé.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-11-14, 20.41.56 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható a " Tárgyaló" c. topicban

Hozzáadva (2013-11-14, 20.41.56)
---------------------------------------------
" Codename: Alpha"


A 4-es folyosóra átkerülve a csapat lassan de biztosan haladt előre.
Jerry kezében volt a trikorder, és nézte folyamatosan a szkenn adatokat. A jel egyre erősebb volt, és egyre csak közeledtek feléje.
Yemegez ekkor jelentette hogy megerősíti az információt; jó helyen jártak. Lily hozzátette hogy ismeretlen létforma található ott, és mindenképp legyenek óvatosak.

Jerry ekkor vette észre hogy az admirálisi lakosztályból jön a jel, és mindenképp arra kell menniük. Matt és Nubet előre indultak, és bal valamint jobb oldalára állva az ajtónak pillantottak a többiekre. Nem ez volt a szokványos biztonsági protokoll ilyen helyzetekben, de a két férfi helyezkedett el legelöl.
Jerry figyelmeztette is őket, habár megbízott teljes mértékben feletteseiben csak nem akarta hogy bajuk essen.
Nubet háromig számolt, aztán intett az ajtó másik oldalán állónak hogy nyissa ki a kapitányi  felül író kóddal az ajtót.
Mikor az ajtó kinyílt, hatalmas fényesség vakította el őket majd valaki tüzet nyitott rájuk.
Ian a panellel vacakolt, szerette volna egy pillanatra az energiát elvonni a belső hálózatból hogy ne legyen képes a bent lévő akárki folytatni a tevékenységét.
Erős sugár fegyver hangja törte meg a csendet, és Larsen kapitány egy csúnya sérüléssel a gyomrán zuhant alá. A csapatban lévők szinte reflexesen mentek fedezékbe az ajtó két oldalán, miközben a fényesség valamennyiüket elvakította.
Egyedül Jerry látta hogy egy hatalmas, két méteres lény sisakban, láncfűrészes karddal és a másik kezében egy hatalmas karabéllyal áll ott. Mellette egy holt test feküdt a földön a sarokban ami valószínűleg a megbeszélésről késett admirális nőé lehetett.
- ULTIMATE!! - Ordította teli torokból, és tüzelni kezdett. Egy biztonsági tiszt ekkor szörnyet halt, Nubet pár pillanatra elgondolkodva pillantott Larsen kapitányra akit akkor segített fel az épp megérkező Lily. Nem igazán nézett ki jól a férfi, de látszódott rajta hogy próbál ott lenni.
Yemegez jelentette hogy két perc múlva ő és Ian egybe hangolt munkájának következtében ki tudják kapcsolni az energia ellátást egy kis időre, de akkor ki kell eszelniük egy tervet az idegen behatoló ellen aki igencsak erősnek bizonyult.
Larsen kapitánynak, és Nubetnek közösen kellett gondolkodnia ezen.

  (  Kép az Ultimate harcosról ) 

( Jerry - Ian - Matt - Lily - Nubet - Matt - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2013-11-19, 00.42.22 | Üzenet # 4
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elő veszem a trikorderemet,és a szkenn adatokat nêztem a négyes szinten voltunk.A jel egyre erősödött.Abban a pillanatban erősítette meg Yemegez és Lily is hogy közeledünk a jel forrásához és azt is hogy egy ismeretlen lêtfora van ott.Nem sokkal később az egyik vendég kabin ajatajánál meg állok a kapitány és Nubet admirális az ajtó egy egy oldalára.El nézést uraim ez nem valami jó ötlet.Kérem ne lvegyék ezt tiszfeletlenségnek.Nem tudhatjuk hogy mi vár ránk oda bent.Majd miután mind a ketten biztosítottak engem hogy tudnak vigyázni magukra neki kezdtünk az akciónak.Nubet háromig számolt és ki nyitotta az ajtót.Hirtelen éles fény csapott ki a kabinból és egy lövés ami A kapitányomat találta el a gyomrán.Rá ütök a kommjelvényemre itt Jerry orvosi vészhelyzet a négyes szinten azonnali segítséget kérünk.Valaki el ordítja magát "Ultimate!"és holtan esik össze.Be nézek a szobába a nagy fenyességen keresztül.A főldön egy admirális nő holteste feküdt.A lény mintha páncélban lett volna az egyik kezében fegyver a másik kezében egy fűrész pengéjű kard volt.A lényt csak azért láthattam mert volt egy belső Szemhélyam.Ez a lény spirituálisnak tűnt.Már csak az volt a kérdés hogy állítjuk meg mert már eddig két áldozatot szedett és a kapitányt a barátomat súlyosan meg sebesített.Valami azt súgta hogy ez nagyon hosszú és fájdalmas harc lesz.

 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szerda, 2014-01-01, 01.45.11 | Üzenet # 5
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapatunk egyre inkább a veszélyes üzemet választotta, láthatóan a kapitány is teljesen be volt zsongva így nem tehetettem mást de követtem őket.
A falhoz simulva a hasamat behúztam, és mentem szorosan Nubet mögött.
- Ha-ha van valami szóljatok.. - Dadogtam pánik szerűen. Ekkor odaértünk.
Elkezdtem a legközelebbi panelen állítgatni az energia elosztást hogy elvonjam azt a szintről.
Kis barátunknak az már úgy sem fog kelleni, merem állítani. Vagy igen? Ki tudja..
Ezért is fogom mindgyárt elvonni az energiát. Gondoltam.
Babráltam ahogy tudtam és amilyen gyorsan csak tudtam pánikolva.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 12.29.21 | Üzenet # 6
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- SSh... - Néztem Jerry felé. - Tudom hogy lehetetlennek tűnik, de tudjuk hogy mit csinálunk. Bízzon bennünk hadnagy. - Súgtam oda a falnak dőlve.
Nubet-re néztem egy amolyan igen vagy nem vagy mi van arccal és vártam a jelre. Intettem a hátam mögött állóknak hogy álljanak készenlétben.
" Ha-ha van valami szóljatok.." Hebegte Ian. Behunytam a szemem, majd kinyitottam idegesen.
- Jól van de maradjon csendben. - Forgattam a szemeimet. Nubet intett nekem hogy mehet, mire kinyitottam az ajtót.
Benéztem kissé félve, bár nem láttam semmit, teljesen elvakított a fényesség. Vissza mentem a sarokba, a fedezékbe.
- Semmit nem lehet látni, de nagyon. - Reagáltam. Ian-re néztem:
- Na mi van hogy halad? - Vissza fordultam a fényességbe. Aztán hirtelen valami telibe talált. Nem kellett nagyon okosnak lennem ahhoz hogy megállapítsam hogy eltaláltak.
Leestem a földre, majd fedezékbe húztam magam. Jerry közben volt olyan bátor hogy befele nézzen.
- Mindenki fedezékbe! - Szóltam bizonytalanul, ami inkább kérdés volt mint parancs, aztán lassan felálltam és a falhoz dőltem.
- Nem kellenek orvosok, jól vagyok egyenlőre Jerry. - Nyögtem félhangosan. - Jelentést. Mit látott? Ian hogy áll? - Néztem a másikra. - Van valakinek egy B terve?



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD


Az üzenetet módosította MattLarsen - Szerda, 2014-01-22, 12.29.39
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 22.17.07 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
==
==

Yemegez jelentette ekkor hirtelen hogy aktív visszacsatolást hozott létre a vendég kabinban. 
A kapitány figyelmeztetett mindenkit hogy maradjanak fedezékbe..a  csend után hirtelen elektrosokk hangja verődött vissza a falak zúgásából, majd az Ultimate holtan esett össze. Larsen kapitány bicegve lépett az Ultimate felé, és a trikorderrel megállapította hogy az tényleg halott. Ezek után már Lily is bemerészkedett; a nő megnézte a halottakat, parancsokat adott ki, majd vizsgálódni kezdett az áldozat homijai közt. 
Habár a veszély forrás elmúlt a kapitány parancsba adta a tiszteknek a bázis átvizsgálását, és a halott felboncolását. 
Tudni akarta hogy mi volt ez a lény, és hogy került a hajóra...  Lily ekkor jelentette hogy talált egy adathordozót melyen olyan adatok álltak, amik bizonyították hogy a nagykövet asszony a tér-idővel kísérletezett. Egyértelműen ő hozta a bázisra akaratán kívül az Ultimate-et. 

(MEGJEGYZÉS: Utolsó kommentek ehhez a küldetéshez. ) 

( Lily - Matt - Jerry - Nubet - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2014-03-11, 19.24.47 | Üzenet # 8
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitányt elég jól eltalálták, ami miatt meg is lepődtem. Hátra léptem a kezemben szorongatva a karabélyomat, és vártam a lehetőségemet hogy megbosszuljam ezt. 

~ Senkise bánthatja a kapitányom! ~ gondoltam magamba fojtva az ideget. 
Jerry-re néztem. 
- Felkészültél? - Kérdeztem tőle súgva. 
~ Amint lehet megtámadom ezt a valamit. ~ Folytattam a gondolkodást. Sajnos Ymegez oldotta meg egy egész egyszerű energia visszacsatolással. 
Fedezékbe vonultam idegesen, lehúztam a fejem. Az elektromosság szikrázó hangja cikázott át mindenen pár másodpercig. 
Nubet előre ment utána nem sokkal. 
- Nekem kellett volna előre mennem, Nubet! - Szóltam méltatlankodva. Beléptem a fiúk háta mögött. Ott feküdt minden közepén az óriási büdös hulla. 
- A rohadék. - Szóltam leeresztett fegyverrel. 
~ Meg kellene rugdalni. Nagyon unom már hogy mindenkinek az elsődleges célpontja Larsen kapitány. ~ 
- Jerry! Keress még több ilyet. Fogj egy osztagot és fésüljétek át a helyet! - Szóltam a férfinak, aztán előre indultam megnézni mi van a kabinba. 
~ Két hulla, remek, remek. ~

hirtelen ahogy mentem az összetört kabinba lehajoltam és egy adathordozót találtam. 
- Találtam valamit! - szóltam. Lassan vissza sétáltam Nubethez és az admirálishoz közben olvasgattam mi van ráírva..
nem nagyon tudtam kivenni igaz ami igaz de egyet nagyon is.
- A nagykövetasszony hozta ezt ide. Véletlenül! Tiszta nem normális volt.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Hétfő, 2014-03-24, 20.42.41 | Üzenet # 9
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy éreztem kilyukad a gyomrom a kapott lövegtől, de még egyben voltam, elég jól tartottam magamat. A falhoz simultam. A főgépészem akkor jelentette hogy valami visszacsatolás fog művelni. 
- Rendben. - Mondtam halkan. - Hátra léptem egy fél lépést. - Fedezékkbeeeeee! - Kiáltottam el magam a többieknek. Abban a pillanatban cikázó sugarak tömege jelent meg. 
Kicsit meg is ijedtem. Behunytam a szemem a nagy villódzások közepette egy pillanatra, majd kinyitottam azt. Az egész tüzijáték nem tartott tovább egy percnél, mégis velőt rázóan hangos volt. 
- Félelmetes. - Mondtam. Kiegyenesedtem, már ahogy tudtam és Nubetet követve indultam előre. Lily meg is jegyezte jó hangosan hogy neki kellett volna előre mennie. 
- Bocsi. Ez van. - Mondtam neki. Odabicegtem a halotthoz, megnéztem él-e még. 
- Épp most öltünk meg valakit.. akinek szíve volt.. De ha most ez feléled, mégis, akkorát ordítok mint egy ház! - Szóltam megborzongva. 
Nem volt pulzusa az egyednek hála az égnek. " Jó jó most már lenyugodhatok."
- Még él... vicceltem, nem. - Jöttem a rossz viccel. - Huh, szerencsénk van. Larsen, Yemegeznek. Szép volt. - Lekpacsoltam a kommot, felálltam, hátra nyaltam a hajamat és az oldalamat fogtam. 
- Takarítsanak össze. Fésüljenek át mindent. Végre.. lenyugodhatok.. és..és.. mingyá elájulok....- Inkább leültem.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2014-03-27, 01.23.32 | Üzenet # 10
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy néztem az idegent azon gondolkodtam hogy kerülhetett ide...Lily meg akarta támadni a lényt."Készen állsz?"Kérdezi tőlem Lily.-Igen még a halálra is válaszolom Lilynek egykedvűen.Yemegez mentette meg a helyzetet valami energia vissza csatolást idéz elő.Gyorsan fedezékbe húzódok.A vissza csatolás meg kezdődött hatalmas energia nyalábok hangos sistergéssel tölti be azt a helyiséget ahol a lény tartózkodott.Az energia vissza csatolás egy percig tartott majd minden el csendesedet.A lêny pedig halott volt.Matt és Nubet előre ment.Miután a kapitányom és Nubet meg nézték hogy a lény halott e Lily parancsot adott a bázis teljes átkutatására de még mielőtt indultam volna még a kapitány is megerősítette a parancsot.-Igen is mondom.-Maguk velem jönnek mutatok három biztonsági tisztre.A kutatás meg kezdődött...pár óra alatt átkutattuk az egész bázist de Ultimatet nem találtunk minden nyugodt volt.Vissza térünk a kapitányékhoz és jelentem hogy nem találtunk semmit.Lassan kezdet el múlni a nyugtalanságom ami az esemény okozot már csak a szolgálat végét vártam hogy Meditálni tudajak ezeken a dolgokon.

 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2014-03-27, 22.21.53 | Üzenet # 11
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Szép volt..

Mondtam  a  bázis gépészének aki egy sikeres vissza csatolással ölte meg  az idegen-t..nem sokat tudtunk ezen fajról..még mondák sőt még legendák sem voltak erről nagyon..

-Azt hiszem hogy erről be kell számolnom a Csillagflotta  védelmi hálózatának is..

Szóltam mi közben sóhajtottam egyet és rá néztem a melletem álló  tisztekre..

-Szerintem jobb lesz ha  hívunk némi orvosi segítséget és egy tudós csapatot..talán még megtudunk ezekről valamit..

Talán..de  nem hittem hogy  komolyan megtudhatunk erről a  fajról valami komolyabat..majd  rá vágtam a kommunikációs  jelemre és  beleszóltam..

-Itt Nubet az orvosi személyzetnek..szükségünk lesz orvosokra  a  4 es szinten  a vendégkabinoknál..és ami azt illeti..kapcsoljanak Hutchinson admirálisnak egy adást és mondják meg nekik hogy  mi történt..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-04-25, 19.26.53 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A "Codename Alpha" protokoll ezzel végérvényesen meg lett erősítve, bármennyire is katonai lépés volt. 
A csillagflotta aznap megtudta hogy közvetlen veszélybe vannak, nem csak ismert de ismeretlen ellenségeik ellen is. Ez komoly felkészülést fog igényelni mindenkitől, ezt a másnap összeülő Föderációs tanács is megerősítette.
Aznaptól beállt a katonai készültség.


-  "A Codename Alpha" című küldetés sikeresen lezárva. - 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » 4-es szint, vendégkabinok
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: