Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Híd
Nubet
Dátum: Kedd, 2010-03-02, 16.14.12 | Üzenet # 1
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
(ez a híd)

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2012-06-22, 15.05.26 | Üzenet # 1251
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokára meg is érkeztünk a Horizon-6 nevű csillagbázishoz ennyi védelmi fegyvert még életemben nem láttam egy bázison jegyeztem meg a melletem álló taktikai alltisztnek aki elcsodálkozva nézett rám,ahogy viszont végre becsukta a száját sóhajtottam egyet majd amikor megpillantottam az elstisztet a hídon rögtön a kezemben lévő taktikai jelentések ehgyét adtam a kezemben mi közben jelentettem neki a helyzetünket és azt is hogy több hajó is mögénk ált. Ahogy gyorsan le jelentettem Smith kapitány lépett be a hídra gyors tisztelgésbe vágtam magam majd visszaidnultam a taktikai panelhez ahogy beálltam a taktikához várva a paarncsot néztem a képernyőt mi közben különféle taktikai statisztikákat számoltam ki.

 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Péntek, 2012-06-22, 15.09.30 | Üzenet # 1252
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyik átalakított panelt néztem amikor belépett a hídra valamennyi főtiszt...na ebből sme lesz ma már sárvár!...ordítottam fel rekedtes hangomon mi közben tovább szereltem a panelt ami Omar módosításokkal volt tele. Azért csináltam ezt mivel nekem kényelmesebb volt Omar eszközökel dolgoznom a hídról hogy tudjam irányítani és javítani felülről őket a segédhajtóműveket és az egyéb eszközöket és hogy parncsokat tudjak adni az embereimnek.Szerencsére a félig ember félig humán hibrid kapitány meg engedte ezt így ezért is kezdtem bele nap elejénd e kicsit több ideig is eltartott mivel ezek az átkozott gyenge komputer rendszerek nem igazán bírták a módosításaimat ezért az egész rendszert-hálózatot újból kellet terveznem.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-06-26, 18.20.33 | Üzenet # 1253
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sok mindenki szólt Xaliv megjegyzésére mivel Smith kapitány elindult a megbeszélésre a Horizon csillagbázison, és a hidat Arms-ra bízta.
Ekkor lépett be Robin Relloway és Albert Hevtor is. A két tiszt épp arról tartott elbeszélgetést hogy mennyire biztonságos stratégiai szempontból a Horizon csillagbázis...
Habár Robin nem régiben érkezett csupán az Enterprise-ra, úgy körübelül két hónapja a nő sjanálatosan még mindig nem tudott beilleszkedni rendesen.


( Albert- Robin - Xaliv - Arms - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szerda, 2012-06-27, 08.32.09 | Üzenet # 1254
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megálltunk a Horizon-6 űrbázison,épp néhány újszerű kompról tartottam kis előadást pár újoncnak amikor észre vettem hogy teljesen megálltunk.A kapitány ugyan beszélt róla hogy megfogunk állni de úgy lepett meg akkor is mintha nem mondta volna,ahogy be fejeztem az utolsó mondatomat is vissza indultam a hídra de út közben találkoztam az egyik főtiszttel aki újonnan jött a bázisról úgy tűnt hogy még mindig nem tud beilleszkedni rendesen.Rögtön be is mutatkoztam ahogy sétáltunk a folyosón kiderült hogy a Horizon-6 régi főgépészével van dolgom persze meglepett hogy át kéreckedett de nem volt meglepő mert mostanába elég nagy a legényésgi átigazolás sok helyen is.A turbólift után ami kb pár perc alatt fel vitt minket a hídra be is léphettünk utánna a hídra,ahogy beléptünk rögtön be is mutattam a zászlós hajó hídját ahogy csak ismertem.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Kedd, 2012-07-03, 18.34.52 | Üzenet # 1255
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Ez a két hónap az Enterprise fedélzetén sok mindendre megtanított, de leginkább arra hogy három műszak után az ember egy mosott rongy. ~ Gondoltam magamban miközben végigsétáltam a folyosón az egyik főtiszt mellett.
Nem hiába, itt mindent megköveteltek száz százalékra...
Vettem egy nagy lélegzetet tehát és én is bemutatkoztam ennek az Albert-nek.
- Relloway. - Biccentettem oda. A férfi komor volt de úgy tűnt még a sötétben is napszemüveget hord.. - érdekes...
Beléptünk a hídra ahol elvakított egy másodpercre a műszerek fénye, majd az operációs panelhoz léptem, és Xalivra néztem kigúvadt szemekkel.
Még mindig nehezemre esett felfogni hogy léteznek Omarok is..



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Csütörtök, 2012-07-05, 14.33.16 | Üzenet # 1256
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mit bámul úgy mint egy Omar cukor rendelő rám? kérdeztem érdes hangon amikor már feltűnővé kezdett válni az ahogy nézett engem az új tiszt..ezek az új tisztek..látszik hogy nem tudják hogy mi a rend még..nem hiába...itt már csak Omar utánpótlás segíthet ..alrébb álltam és tovább folytatva a munkámat még mindig fél hangosan ismételgettem magam mint ahogy szoktam...ez rosszabb mint egy Omar sár rabló..azok legalább nem néznek..mert nincs szemük..


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2012-07-05, 14.43.10 | Üzenet # 1257
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Pár fontosabb jelentést néztem el ami leginkább a hajó pajzsrendszer újításairól és az új fegyverek felújításáról szóltak..úgy tűnt hogy a tisztek nagy része nekem adták le a jelentésüket szerencsére most volt egy kis időm hogy átnézzem őket szerencsére..ahogy vettem egy nagy levegőt volna az új tiszt arca villant fel a hátam mögött ahogy éppen fel álltam hogy egy percre kihúzzam magam észre vettem Alberttal együtt ahogy belépnek a hídra.Rögtön oda sétáltam hozzá majd a kezemet nyújtottam feléje.)

-Arms Hidgon elsőtiszt...üdvözlöm a fedélzeten ..sokat hallotam a műszaki tudására egy ilyen nagyszerű tiszt mindig örömmel látunk a fedélzeten. Ha bármi kérdése van még fel teheti még nem vagyunk teljes üzembe így még van egy kis idő ami alatt bármit megkérdezhet.


 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Csütörtök, 2012-07-05, 14.49.22 | Üzenet # 1258
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Őszintén szólva jobban örültem volna ha több fegyvert tudunk beépíteni még a start előtt de valahogy megnyugvást adott az a tény hogy a többi velünk tartó hajónak sem adtak ki többet hiszen mégis csak a Flotta egy hibrid félig non katonai szervezet..nem is ez volt a lényeg mert végülis lehet lehúzta volna az energia szintet..így is tele nyomattam az egész hajót fegyver torretekkel és amivel csak tudtam és bírta a hajó energia rendszerei...sóhajtottam aztán pedig a konzolomhoz fordultam és megpróbáltam az összes létező védelmi rendszert még valahogy turbózni mi közben fél szemmel a csata első frontjának a kimeneteléről olvastam amit a hírszerzéstől kaptam meg..fel kellet készülni....

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-09-12, 19.54.06 | Üzenet # 1259
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor lépett be a kapitány aki nemrégiben tudott meg igencsak fontos információkat a küldetéssel kapcsolatban.
Az alapokat talán már az Enterprise összes tisztje tudhatta, de azt hogy most indulnak újdonság lehetett.

( Smith - Arms - Robin - Stroggos - Xaliv- Arms - Smith - Hevtor - Smith - Szingularitás )

MEGJEGYZÉS:
utolsó hozzászólások az "Utánpótlás" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2012-09-12, 20.05.28 | Üzenet # 1260
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor a kapitány belépett a hídra hirtelen csend fogadta.
A középkorúnak tűnő nő érzelem mentes pillantása előbb rávetődött magabiztos elsőtisztjére aki már ebből le tudta olvasni hogy a nő legbelül aggódik. De nem a saját élete miatt.
Smith nem értett ebben a flottával abban hogy a Bajori helyzetet nem lehetett volna diplomáciával is megoldani. Számára a háború, és bármily nemű fegyveres akció csak rontott egy már amúgy is rossz helyzeten, de mivel ez egy mentő akciónak volt elkönyvelve a flotta szerint - mert hogy elvilegben az volt, így a kapitány nem tehetett mást mint hogy megint csak meghajol a vezérkar újabb logikátlansága előtt..
Elmélkedni azonban abban a helyzetben nem volt ideje, mert a hídon szinte minden szempár őrá vándorolt. A Vulkáni nő megigazította az egyenruháját, majd elhatározta hogy nincs hely és idő hosszú beszédekre.
- Mint önök is tudják azt hölgyeim és uraim háborúra készülünk. És ezt a háborút csak veszteségek és harc árán vívhatjuk meg. De soha nem feledjék miközben küzdenek az ellenség ellen: a harcban nem veszthetjük el emberségünket és logikánkat. tudom hogy furcsa hogy ezt tőlem hallják.. de azt hiszem ez, a legfontosabb. Mert mindezt a társainkért tesszük. És most mindenki a posztjára! Vörös riadó és teljes harci készültség ez nem gyakorlat. - A nő beszéd közben elindult a kapitányi székéhez majd leült, hátra simította fekete haját és még egy szót szólt:
- Mr. Hidgon kérem nyisson egy adást a Delta flottának.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Szerda, 2012-09-12, 21.42.11 | Üzenet # 1261
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Végig hallgattam a kapitányt és a szavait mi közben csak egy tényre tudtam összpontosítani még pedig arra hogy csatába megyünk..de nem akármilyenbe egy mentő osztag vagyunk ha úgy tetszik "Arms te is rossz helyen vagy" mondtam magamba mert kissé sem tetszett a háborús helyzet de muszáj volt bele vetni magam hiszen mi voltunk a csapat az a csapat akik segítenek az el eseteken és a csatamezőn is ..ahogy felnéztem és a kapitány széke mellé álltam karba tettem a kezeimet és vártam a parancsot..ahogy kimondta a kapitány hogy nyissunk egy adást rögtön kapcsoltam is..)-igenis kapitány..mondtam ridegen mi közben Stroggosra vetettem egy pillantást..

 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Csütörtök, 2012-09-13, 16.58.10 | Üzenet # 1262
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végig néztem ahogy a kapitány belép a hídra és beszélni kezd.
Persze én azonnal haptákba vágtam magamat majd csak a pillantásommal jeleztem neki hogy készen vagyok és hogy indulok is vissza a posztomra.
Még kifele menet szóltam egy mondatot Xalivhoz, és nagyon reméltem hogy válaszol is rá.
- Ha gondolja segíthetek önnek a gépházba. - Rámosolyodtam a fura szerzetre, aztán a turbólift felé vettem az irányt.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szombat, 2012-09-15, 19.24.52 | Üzenet # 1263
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy belépett a kapitány szalutálásba vágtam magamat majd rá néztem és vissza álltam a normál paramtérek közé a taktikai panel mellé majd vártam az utasításokat.
-Készen áll az összes fegyver kapitány!...ha persze támadni adódna kedvünk..
Mondtam rekedtes hangon mi közben megbizonyosodtam arról hogy minden taktikai rendszer stabil és maximálisan bevethető.


 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Szombat, 2012-09-15, 19.27.24 | Üzenet # 1264
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ha látná ezt egy Omár homár még ő is meglepődne hogy mennyire felkészülten próbálnak bénázni a gépészek..mondtam az egyik gépésznek szokásos hangomon és rá néztem a fő képernyőre aztán pedig vissza a panelomra nem szóltam semmit de tudtam ha kell valami majd szól a kapitány..hiszen van hangja! nem is kicsi! mondtam félhangosan és vártam a parancsokat.


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
Arms
Dátum: Szombat, 2012-09-15, 19.34.02 | Üzenet # 1265
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
(Érezhető volt a teljes feszültség a hídon mindenki teljes harckészültségebn volt ha persze még ki sem mondta a kapitány ténylegesen még akkor is , tappintható volt hogy harc nélkül nem fogjuk egy könnyen megúszni ha túl akarunk rajta lenni még pedig túl akarunk,fegyveres támadást kell bevetnünk vagy különben nem fogjuk egy könnyen megúszni robbanás nélkül. De erőt kellet venni magamon és azt is tettem ekkor. Szinte lepergett az életem magam előtt és minden érzelem nélkül vártam a további utasításokat a kapitánytól de tudtam hogy ez nem lesz egy egyszerű feladat még ha annak is hallatszódott az eligazításon ,ez a legerősebb hajó a Csillagflottában és a legtekintélyesebb is de nem tudtuk pontosan milyen ellenséges konfigurációkkal állunk szemben..lehet erősebb lehet gyengébb de ami a legrosszabb hogy mindenképpen meglepetést fog okozni...mindenki számára..ez az ütközet..)

 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2012-09-15, 19.53.05 | Üzenet # 1266
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután Arms Hidgon és a többiek is közölték hogy készen állnak, és hogy a kapitány intézhet pár szót a Delta flottának Smith felállt.
A kapitány megigazította a vörös színű egyenruháját, aztán előre lépett. Csillogó zöld szemei a képernyőt pásztázták, ahol most ugyan még senki nem szerepelt, csakis a csillagos űr a Horizon űrbázis háta mögött ő tudta hogy emberekhez, legénységekhez intézi szavait.
- Nem akarok sokat beszélni.- kezdte nyugodt hanggal. - De tudniuk kell valamit. A flotta csak parancsra tesz dolgokat, és a parancsunk pedig egészen egyértelmű. Bemenni, kihozni a megmaradt Csillagflotta hajókat. Ne tegyenek semmi olyat ami ezzel a paranccsal ellentétben van. Mindenről értesítsenek... és még valami.. ha vesztésre állnak azonnal forduljanak vissza a Horizon bázisra. Az Enterpriset kövessék mikor indulunk, aztán ott majd egy erős rajban mentünk. Jelezzenek vissza ha készen állnak.... - Egy kicsit várt, majd vett egy mély lélegzetet. Hangja nem volt ideges, se feszült de volt benne valami amit eddig Arms talán még soha nem hallhatott tőle: Ash aggódott.
- Kapcsolat vége. - Lelki szemei előtt szinte látta ahogyan szétkapcsol az adás és eltűnik a képernyőkről az arca.

Ezután visszafordult a székéhez, és leült.
- Mindenki induljon vissza a posztjára. Mr. Hevtor, a koordináták a Bajor. Maximális fokozat. A legjobbakat nekünk uraim.... Indulás!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szombat, 2012-09-15, 20.42.39 | Üzenet # 1267
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem a kapitányra és megcsillant a szemüvegem a híd fényeiben különféle színekben ,vettem egy nagy levegőt egész hangtalanul és közben vissza néztem a kapitányra.Ahogy kimondta hogy egyből hogy induljunk a megadott koordinátákra rögtön a kezem a koordináló panelon volt és ahogy be ütöttem egy fél mosolyt eresztettem az arcomra.
-Igenis uram.Koordináták betáplálva.
Ahogy ezt kimondtam a hajó el is indult egyből.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2012-09-16, 14.28.00 | Üzenet # 1268
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány komoran ült a székében.
Hallotta ahogyan a panelok megszokott búgásának aláfestő zenéje közben tisztjei a jövőről sugdolóznak össze, vagy épp kimennek a turbólift suhogó ajtójának használatával a posztjaikra.
Ashley lelki szemeivel szinte azt is látta ahogyan aggodalmasan egymásra néznek a háta mögött ugyanis elég jó volt a fantáziája hogy ezt el tudja képzelni.
Ő viszont nem ment sehova sem, és nem szólt egyetlen szót sem. Olyan tíz perc után, mikor úgy sejtette hogy körübelül még egy olyan fél óra- negyven perc lehet hátra azonban megmozdult, és Arms Hidgon parancsnok felé fordult.
- Mit gondol parancsnok, vajon mennyien élhették túl azt a csatát? - Kérdezte miközben érzelem mentes pillantását a férfiéba fúrta. - Mert ha jól sejtem nem sokan. - Vallotta be, aztán vissza fordult a főképernyőhöz és keresztbe tette a lábait. - Ugyanannyi esélyünk van nekünk is mint nekik. Vagy.. ha szerencsénk van.. egy kicsit több. - Mondta.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-09-20, 10.37.17 | Üzenet # 1269
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tisztek valószínűleg feszültebbek voltak; csakúgy mint az egész Delta flotta.
Még csak nem is sejthették közben hogy mik zajlanak a fronton... hogy kik is avatkoztak közbe mindebben..
Mikor az Enterprise azonban kilépett a szubtérből a háta mögött lévő vagy két tucat hajóval egy gigantikus csatának lehettek a szemtanúi: Annak ahogyan a Csillagflotta (és minden egyéb frakció) hajói kereszt tűzbe kerültek a Qverreriai, és Agrosi hajók acsargásába.
A kommunikációs paneltól annyi segélykérő adás érkezett mint talán még soha egyszerre: harminc különféle hajón ( Beleértve nem Föderációs lobogó alattiak is) kért segélykérést miközben a Bajor fővárosa valamiféle jelet küldött ismeretlen űrbe, miközben a Kardassziaiak teljesen megszállták a Deep Space Ninet....
A Delta flotta a front közelébe csöppent és hamarosan valószínűleg majd a mélyébe is.

- Az " Utánpótlás" c. küldetés lezárva. Folytatása következik hamarosan. - ( " Kereszt tűzben" )

Hozzáadva (2012-09-20, 10.37.17)
---------------------------------------------
" Kereszt tűzben"


Az Enterprise egyre közeledett a két ismeretlen faj összetűzűsének helyére.. A roncs törmelékeken keresztül siklott be a Delta flotta a csata legmélyére és kezdte meg mentési akcióját.
Egyszeribe tömérdek segélykérő adás lengte körbe a hajót és nem csak Csillagflotta hajóktól... A Gömbépítők e közben menekülésre fogták, csakúgy mint a Deviantok.
Szingularitások záródtak be.
A kommunikációs tiszt megpróbálta kiszűrni a legkritikusabban sérült hajók segélykérő adását és csakis azokat adta be. Valamelyiknek képe nem volt, valamelyiknél pedig a hang szaggatott be...
Egy biztos volt azonban: egyiknél sem volt épp tulságosan is rózsás a helyzet. A koordinátákat az egyik segédpanelról közvetítette egy zászlós így összesen öt koordináta került felolvasásra:
11.225/4 egy Kardassziai Hutet típusú hajó
22.145/3 a Uss Vulcan, egy Akira osztályú hajó
345/4 a Uss Nemesis, egy Galaxy-X típusú hajó
456/25.1 öt darab Kardassziai mentőkomp
456/25.3 A Uss Armstrong, Defiant osztályú hajó

A helyzetet tekintve az Enterprise egyszerre csak három hajót képes kimenteni így a kapitánynak döntenie kell hogy melyiket választja.

( Smith - Arms - Stroggos - Smith - Albert - Szingularitás )

MEGJEGYZÉS: Xaliv és Robin startere a Gépházban lesz olvasható




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-09-21, 17.12.09 | Üzenet # 1270
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise lassan hatolt beljebb és beljebb az egyre csak veszélyesedő zónán keresztül. Jobbára szólva a kecses hajó nem áthatolt hanem belement a törmelékekkel és aknákkal dúsított mezőbe.
A hídon a kapitány szoborrá fagyva nézte a képernyőn megjelenő - és olykor eltűnő - hajókat. Arcán nem lehetett észlelni se idegességet, se szomorúságot. Csupán nyugodtságot, talán bár azt is elvétve.
A magas nő egyenlőre gondolkodott. A zászlós adataiból hamar kiderül hogy bár tömérdek hajó szorul segítségre az Enterprise nem tud mindannyiuknak segítő jobbat nyújtani.
- Két fordulóval megyünk. - Szólt Smith halkan mikor az Enterprise először zökkent egyet. Nem kért kárjelentést, mert tudta hogy eddig ez egy elenyésző kár. Ez vallott őrá: csak akkor szólalt meg vagy adott parancsot mikor kellett.

Felállt, vékony alakja tiszteletet parancsolóan kelt fel a puha és kényelmes parancsnoki székből, majd - még mindig lassan - a híd közepére sétált.
Megállt hátra tett kezekkel, és a főképernyőt kezdte el kémlelni. Zöld szemei nem a távolt kémlelték e közben, hanem egy terven gondolkodtak.
- Első koordináta 456/25.3. - Lépett oda hirtelen Hevtor mellé. A közelebb eső bal kezét a férfi széktámlájára tette. - Mikor odaérünk az egész hajót vontassák be a raktérbe, ha ez kész fordulhatunk a Kardassziai mentőkompok felé, és transzportálhatjuk a Kardassziaiakat. A többit majd mondom. - Ezzel megfordult és gyorsan vissza ült a székébe mintha az valami vár lenne.
- Indulás! - Nyugtázta a saját parancsát.

Hátra simította fekete haját aztán Armsra nézett.
- Hozzáfűzni való, parancsnok?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Szerda, 2012-09-26, 16.51.50 | Üzenet # 1271
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igen kapitány..lenne hozzáfűznivalóm ha nem bánná..hozzuk fel a sérülteket állandóan transzportáljuk fel őket masszívan ..így megtudunk még több embert is menteni esetleg olyan hajókról ahol kevés a intergritása a hajónak vagy esetleg menthetethetetlen..és szeretnék le menni egy csapattal olyan hajóra ahol kellene a segítségünk..összeállítanák egy standard csapatot..mit gondol kapitány?..
(Vetettem oda a kapitánynak mi közben próbáltam a parancsnoki panelról intézkedni a pajzs stabilitásáról és néhány rendszert megpróbáltam sgetíeni a panelon keresztül)


 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2012-10-01, 14.34.29 | Üzenet # 1272
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kapitány! elnézést hogy közbe szólok de ha fegyvertávba érünk a döntéseket gyorsan kell meghozni hogy a károsodások ne legyenek súlyosak...mondtam a kapitánynak mire egy találat elérte a pajzsot de sikeresen felfogta az.Nem súlyos a károsodás viszont hamarosan többen is leszünk uram.Válaszoltam el hadarva mi közben a célzó rendszereket próbáltam feljavítani.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2012-10-02, 23.04.41 | Üzenet # 1273
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smih mélyen a parancsnoka szemeibe nézett majd biccentett.
- Igaza van parancsnok. - Félrebiccentette a fejét, majd egy pillanatra elgondolkodott. - Tudja, néha nem lenne rossz Vulkáni magából. - Majd vissza fordult gyorsan a képernyő felé, gondolataiban amúgy is tudta hogy valószínűleg Arms elmosolyodott, és nem volt kedve még egy keresetlen megjegyzést hallani a boldog, mókás Vulkániakról.
Stroggos megjegyzésére viszont csupán ennyit tudott mondani:
- Köszönjük Mr. Stroggos. - Megvonta a vállát kissé kelletlenül, majd folytatta rezzenéstelen ám hangosabb hangnemben:
- Kormány, irány a megadott koordináták, óvatosan. Mr. Stroggos össztűz a legelső célpontra, minden energiát az elülső pajzsra, és folyamatos transzportálást kérnék. Szóljon a gyengélkedőnek hogy készüljenek fel hogy sokan lesznek! - Adta ki a parancsot majd folytatta.
- Indulás!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 13.03.49 | Üzenet # 1274
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Próbáltam a hajót minnél messzebb de egyben közelebb is vinni a célunkhoz,nem akartam hogy túl sok károsodást szenvedjünk ezért próbáltam a fejemben kiszámolni a vektorokat amilyen gyorsan csak tudtam..persze ez nem azt jelentette hogy nem is találtak el minket de sajnos még az én számításaim és néha kifogásolhatóak voltak.Ahogy felcsillant a szemüvegem a sok fénytől ami a hídon volt csak arra tudtam gondolni hogy nem lesz gond.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 15.28.05 | Üzenet # 1275
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise nekilendült a Uss Armstrong felé.
A hatalmas hajó óvatosan, kimondottan ügyesen lavírozott a törmelékek közt, miközben ügyesen elkerülő manőverekkel kikerülték a kereszt tűz hatását.
A hajó ekkor került transzporter távba a Uss Armstrong-gal. A Defiant osztályú hajó súlyosan károsodott, csak sodródott az űrben.
Úgy tűnt egyenlőre nem éri az Enterpiset torpedó- vagy más ám abban a pillanatban a hajó megrázkódott: sok kis támadó Kardassziai vadász közelített és tüzelt.

( Smith - Arms - Hevtor - Smith - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 21.50.16 | Üzenet # 1276
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány már annyira megbízott Albert Hevtorba hogy tudta a hajója biztos, és gyakorlott kezekben van. A nő azonban egy valamit nem tudott elviselni: ha valaki napszemüveget hord a hídja közepén. Ezért is történt az hogy egy közelgő mentőakció során nem bírta megállni hogy ne tegyen valamilyen megjegyzést a férfi öltözékére.
- Csak óvatosan Mr Hevtor.. - Szólt szinte suttogva. - Remélem nem zavarja a navigálásba az a napszemüveg. - Tette hozzá egykedvűen majd összefonta az ujjait és a szája elé tette, gondolkodott és a képernyőre meredt.

A képernyő tökéletesen tükrözte azt ahogyan a hajó közlekedett; a külső szkennerek azonnali felvételeit.
Ashley szinte a zsigereibe érezte ahogyan Hevtor bánik a hatalmas hajóval. Óvatosan ám kíméletlenül pontosan, szinte az utolsó pillanatokban kerülve ki a hatalmas tányér egység elé kerülő romokat.
Ekkor került elő az Armstrong. A Defiant típusú hajó súlyosan meg volt rongálódva; több léket is észre lehetett rajta venni szabad szemmel.
Smith előre hajolt kissé, de testtartása ugyan olyan feszes maradt. Tudta hogy a percek életeket jelentenek.
- Azonnal kezdjék meg a transzportálást. Pajzsokat le addig. - Szólt.

Mély lélegzetet vett mintha vihar előtti csend lett volna.. bármelyik pillanatban támadhatott az ellenség ők pedig mindennek a kellős közepén pajzsok és bármilyen védelem nélkül mentették ami még menthető egy majdnem teljesen megsemmisült hajóból.
A nő a parancsnokra nézett, majd megkapaszkodott a karfájába amikor az Enterprise erősen megrázkódott a vadászraj érkezésétől.
- Tüzeljenek vissza.! - hangzott a gyors válasz. - Használják az elülső phazereket, azokkal gyorsan be lehet fogni kicsi mozgó célpontokat!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 14.08.54 | Üzenet # 1277
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Igenis kapitány!
Mondtam hangosan és közben próbáltam parancsokat osztogatni a környező zászlósoknak és az altiszteknek.A különféle tisztek hegyei álltak egymás hegyén hátán és azon próbáltam okoskodni hogy ki tudjon valahogy kerülni több féle harcmódot a hajó...ahogy kiadta a parancsot viszont a tüzelésre a kapitány nem haboztam kissé megerősített hangon megerősíteni ezt a parancsot.
-Jól halloták a kapitányt tüzeljenek!használják az elűső phasert de csak közép energia leadással nehogy vissza tudják vezetni az energia folyamatot az ellenséges támadók.


 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 14.10.58 | Üzenet # 1278
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megigazítottam a szemüvegemet és rá néztem hátra egy pillantásra a kapitányra.
-Igenis kapitány.
Válaszoltam a különféle parancsokra és közben próbáltam kitéríteni a hajót valamennyi veszélyes fegyver arzenálak közül.Úgy tűnt hogy az emberek meglepődtek néhány frappáns kitérő manőveremre de ennél többet és jobbat kellet magamból kihoznom ha túl akartuk élni a holnapot.


"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 14.53.49 | Üzenet # 1279
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány csak ült, nem szólt ezen felül, nem tett hozzá semmit sem.
- Szóljanak ha megvannak a transzportálással, - Szólalt aztán meg félhangosan. - Utána azonnal induljanak a 456/25.1- os kooordinátákhoz. - Adta ki a parancsot amit amúgy is mindenki már sejthetett. -Minden percnyi késlekedéssel egy ember életével fizetünk. - Tette hozzá komoran.
Magában azon gondolkodott elméje hogy vajon miért jó ez ennek a két idegen fajnak hogy egymással, és közben másokkal is háborúznak.
Smith még mindig a diplomácia embere volt, ő még mindig abban hitt hogy diplomáciával többet elérhetünk mint holmi felesleges lövöldözéssel.
A kapitány mély lélegzetet vett, és csendesen várakozott a taktikai tisztje jelentésére.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 15.12.46 | Üzenet # 1280
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ezer örömmel uram!..mondtam és ahogy kimondta a parancsot tüzeltem is teljes szórással de persze közben próbáltam vigyázzni az arányokra is.. a phaserek csak úgy megpörkölték az ellenséget..persze ez nem volt elég azoknak..de legalább örömmel telített el hogy hasznos az amit teszek nem pedig teljesen semmleges reakciót váltok ki az ellenség pajzsrendszereiből..mivel repeskedték hogy az ellenség megszerezte a pajzsunk frekvenciáját..de úgy tűnik hogy nem jött nekik össze..szerencsére..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 16.19.03 | Üzenet # 1281
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise a két nagy hatótávolságú transzporterek miatt hamar végzett az Armstrong legénységének feltranszportálásával.
A második kör után már mindegyik túlélő a fedélzeten volt.
- Megvannak, kapitány! - Jelentette az operációs tiszt.


( Smith - Arms - Smith - Stroggos - Albert - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 17.18.04 | Üzenet # 1282
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Csak óvatosan. - Szólalt meg a kapitány egy kis idő után.
Smith a miatt aggódott hogy a kis hajók észbe kapnak hogy szinte esélytelenek az Enterprise-al szemben és majd a sérült Defiantot veszik célul, de nagyban megkönnyebbült miután észlelte hogy a taktikai tiszt jól bánik a hajó fegyverzetével és most az egyszer teszi azt amit ő kér tőle.

Kis szünet után - úgy tíz perc telhetett el körübelül - azonban az egyik operációs tiszt szólalt meg a csendben.
" Megvannak, kapitány! " - Jobb esetben Smith egy ilyen megjegyzést lereagált volna valami olyasmivel hogy kik vagy hogy a 'megjegyzés helytelen' - de most csupán biccentett és ennyit szólt:
- Mr Hevtor, azonnal irány módosítás, a következő koordinátákhoz: 456/25.1. A Kardassziai mentő kompok. Fél impulzus, a törmelék mező miatt. Indulás. - Majd a kapitányi szék karfáján lévő kis monitorra terelődtek zöld szemeinek pillantásai, jobbára szólva a terep térképére, és folyamatos frissítéseket kért onnan a csata kimeneteléről.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 16.12.34 | Üzenet # 1283
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány! úgy tűnik hogy valamennyi hajó még megvan de elég nagy károkat szenvedett mindkét fél..úgyhiszem hogy az emberek életéért jó lenne ha állandó vész transzportot hajtanánk végre mi közben védjük magunkat így nem kell azzal foglalkoznunk hogy utánna a támadások után túl élik -e a csata kimenetelét a túlélők.Mondtam halkan majd rá néztem a kapitányra és közben próbáltam nem túl komoran de nem is túl erényesen mondani a kapitánynak mert tud illik hogy a kapitány egyiket sem szerette.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 11.22.42 | Üzenet # 1284
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith mély lélegzetet vett a híd korántsem frissnek számító levegőjéből, majd zöld szemei Arms-ra vetültek.
- Köszönjük parancsnok. - Biccentett majd keresztbe tette a bal lábát a jobbon, és meredten a főképernyőre szegezte tekintetét.
- A Csillagflotta hajón többet már nem tudunk segíteni. - Szólt komoran. - Viszont az ellenség mentő kompjain muszáj lesz, más lehetőségünk több hajó mentésére utána is marad, de az idő.. az idő Mr. Hidgon.. minden pillanatban meghal valaki a fronton a számításaim szerint. Ezen kell valahogy javítanunk. - Tette hozzá.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 12.13.15 | Üzenet # 1285
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Kapitány úgy tűnik hogy a hátsó fézer sor megsérült de megpróbálom kalibrálni.
Tettem hozzá mi közben próbáltam minnél több dolgot helyre tenni hiszen azért még mi is jócskán kaptunk pedig mi csak segítséggel jöttünk de úgy éreztem hogy ez a front és akármi is legyen a mi feladatunk akkor is kapni fogunk lehet kevesebbet de akkor is fogunk néhány sérülést elszenvedni.-Kisebb támadókat likvidáltam kapitány..viszont úgy tűnik hogy ezek soha nem fogynak el..tettem hozzá a mondatomnak mi közben megint egy kisebb sokk ment végig a hídon.


 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 12.16.03 | Üzenet # 1286
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kitértem pár kisebb támadó elől de a többi viszont erősen becsapódhatott az egyik gondolába de szerencsére a pajzs úgy ahogy felfogta...szerencsénk volt hogy mienk volta legerősebb hajó de mégis csak az irányíthatósága némi kívánnivalót vetett utánna hiszen mint minden tiszt tudta nagy hajó nagy felelőség és nagy "kormány"...persze mindent ami tőlem telhető volt megpróbáltam megtenni azért hogy azt tegyem amit a kapitány akar de egyre nehezebb lett az irányíthatóság ahogy egyre több kisebb támadó lépett be a csatába.

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-11, 22.12.20 | Üzenet # 1287
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise a saját hatalmas hajó testével fedezte a Kardassziai mentőkompokat.
Már csak egyetlen egy feladata maradt így a flotta zászlóshajójának: megmenteni a Kardassziai túlélőket, akik a kis mentőkompokban vannak szétszóródva a hajó körül miközben kétoldali kereszt tűzbe kerültek...


( Smith - Arms - Albert - Smith - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-10-12, 20.16.17 | Üzenet # 1288
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány tudta hogy az Enterprise erős össztűz alá került, ám ez mégsem tudta megzavarni logikus gondolkodását.
- Mr. Hevtor. Folyamatos egyes kitérőmanővert kérek, és csak a manőverezőket és lendületünket használja. - Adta ki az első parancsot. Ashley tisztában volt vele hogy az "Egyes" kitérő manőver (Amit nem mellesleg Pike admirális használt még anno, és abból állt hogy azonnal kikerülje ami közel érkezik a hajótesthez) még használhatónak fogja ítélni, akármilyen kőkorszaki is volt az.
Miután kiadta a kormányosnak (Aki még akkor sem vette le a szemüvegét ) a parancsot a fél vulkáni nő kissé előrehajolt a képernyőre meredt; majd gondolataiból kizökkenve újfenn beszélni kezdett.
- Mr Stroggos, adjon minden energiát a fegyvereknek és tüzeljen az ellenséges pontokra, de csak a legközelebbiekre. Ne kegyelmezzen nekik. - Mondta ezt a nélkül hogy a férfire nézett volna. - Parancsnok! Tudom hogy kissé furcsa módszer, de ha ismereteim nem csalnak az Enterprise technikai felépítésével kapcsolatban akkor mi is rendelkezünk egy úgynevezett "vontató kötél" nevezetű régi kori technikával. Ugye nem tévedtem ezzel kapcsolatban? - Kérdezte a férfitól, majd megfordult és kérdő pillantással várta a választ.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Szombat, 2012-10-13, 10.30.04 | Üzenet # 1289
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak figyelni tudtam az eseményeket és néhány segédenergiát állítottam át hogy legyen elég energia minden szinten majd egy újabb robbanási sokk vezetődött át a hídon de szerencsére nem sérült meg senki se így mindenki tudta folytatnia munkáját..viszont a legutolsó lövés az egyik taktikai altiszt életébe került így mi közben elvitték hordágyon én odaléptem gyors iramba a segéd taktikai panelhoz és próbáltam segíteni mr.Stroggos munkáját mi közben figyeltem a kapitányra is és rögtön választ is adtam a kérdésére.Igen kapitány van vontató kötelünk de csak segéd vontatóként használható ..úgy értem hogy csata közben elég kevés lesz főleg ha szétlövik az anyag nem bír ki csak pár lövést a technikai követelmények miatt.

 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Szombat, 2012-10-13, 10.32.44 | Üzenet # 1290
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen uram..löktem oda a kapitánynak és közben persze próbáltam az orrom elé figyelni mivel egy ilyen szituációban meg kell hogy álljam a sarat főleg ha kereszt tűzbe kerül az ember..megpróbáltam több energia és pár segéd hajtó művel kiegyenlíteni a manőverekből származó fizikai súrlódásokat..mihejst ez sikerült rögtön úgy-ahogy ki tudtunk menni a lövés zónából ahol voltunk..hátra néztem eg ypillanatra majd jelentettem is..-azt hiszem a kereszt tűzből kijutottunk..ekkor rázott meg egy újabb lövés..

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 12.31.47 | Üzenet # 1291
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A fekete hajú kapitány nem regálta le Albert Hevtor hadnagy reakcióját, viszont figyelmét pár percig a parancsnoka mondatai kötötték le. Helyettesével egyet értett, azonban szűkösen voltak az időbeosztással így a kapitánynak a lehető leg logikusabb módon kellett döntést hoznia.
- Igaza van parancsnok. -Biccentett, majd a képernyőre nézett. - Én viszont még mindig kitartok a mellett az álláspontom mellett amit elhatároztam.. - Egy percig még ujból átgondolta a tervét, aztán végül kiadta a parancsot:
- Zászlós transzportáljon fel mindenkit a megfelelő közelségben van, Hidgon parancsnok addig kérem ügyelje a vontató köteleket, és akiket már nem tudunk bemérni a ketté osztott vonósugárral azokat fogja be, és a lehető leggyorsabb módon vontassa be a hangárba. Alhadnagy. - Fordultam az operációs panelhoz. - Ossza a lehető legtöbbre a vonósugarat, és vontassa be a befogottakat szintén a hangárba. Kérem ügyeljenek arra hogy megfelelően koordinálják össze a munkájukat. - Egészítette ki a parancsot, majd megérintette az intercomm felületet a karfán és hangosan beleszólt.
- Készüljön egy orvosi csapat azonnal a komphangárokba.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 15.51.04 | Üzenet # 1292
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak lőttem tovább és tovább mivel nem volt hozzám most közvetlen parancs így inkább tettem amit csak tehettem ebben a helyzetben..torpedó spread és fézer ágyúkkal tüzeltem az ellenségre.,.nem kegyelmeztem őket mivel sokan voltak..de ők sem kegyelmeztek minket..vártam hogy mit fognak lépni a torpedó szétoszlatómra de úgy tűnt hogy később fognak reagálni így csak néhány öngyilkos manőverező önnmegsemmisítő terrorista módra belénk ment..kicsit megrázkódtunk ugyan de a pajzs szerencsére felfogta..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 17.13.57 | Üzenet # 1293
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Enterprise megpróbálta bevontatni a kompokat amik egy darabig sikeresen is mentek, de egy idő után két nagyobb hutet került be a képbe akik lőni kezdték a sajátjaikat.
Még 5 komp volt kinn, akiket talán még meg tudtak volna menteni ám abban a pillanatban hirtelen az egész csata kimenetele megváltozott.

Egy elektronikus töltetű hullám száguldott végig az Enterprise-on. A hajó sötétbe borult; elment az áram. De nem csak a Csillagflotta hajón, hanem mindenütt....
A Szingularitások egyszerre záródtak be amitől erős elektromágneses zavar keletkezett az űrben; a közelükben lévő hajók egyszerűen megmerevedtek az űrben.
A Querrarieai hajók elmentek de előtte egyfajta bio töltetet dobtak le ami vírust terjesztett de nem ölt meg mindenkit, csak megfertőzött a Bajor fővárosára, az Agrosi hajók pedig követték a Querrarieai.
Az űr csendes maradt, tele roncsokkal, segélykérő hajókkal és a háború utáni károkkal: talán már csak az utómunka maradt hátra és egy mély lélegzet: a közelgő viharé.

( Smith - Arms - Smith - Hevtor - Stroggos - Szingu )

Megjegyzés: Utolsó hsz-k a "Kereszt tűzben" c. küldetéshez




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 17.54.45 | Üzenet # 1294
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány ha hite szerint megtehette volna, abban a helyzetben egész biztosan meg is tette volna de sajnos se ideje se lehetősége nem volt. Pedig a terve beválni látszódott; a kompok nagy többségét sikeresen meg is mentették. Ha nem jött volna elő szinte a semmiből az a két hutet a nő valószínűleg nyugodtabbá vált volna...
Előre dőlt mintha nem látta volna elég tisztán a képernyőt, zöld szemei tágra nyílva nézték ahogyan a Kardasszián hajók a sajátjaikra tüzelnek.
- Minő illogika... - Szólt halkan, majd hátra dőlt. - Hagyják a kompokat. Minden lehetséges pót energiát a pajzsokra. - Mondta ki a döntését.
" Ha a Kardassziánoknak nem fontosak a sajátjaik akkor nekem sem." - Állapította meg magában, majd gyorsan átpörgette lelki szemei előtt szinte az összes hivatalos és nem hivatalos irány elvet, de egyikben sem talált kitérőt vagy kisbetűs részt az ilyen helyzetekhez.

A parancsnokára nézett, és már épp kikérte volna a véleményét amikor minden - beleértve az egész hidat - sötétbe borult.
A kapitány rezignáltan bámult a sötétbe tisztjei felé:
- Kárjelentést... vissza tudják valahogy hozni az energia ellátást? Egyátalán mi okozta azt? - Kérdezte jegesen.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Vasárnap, 2012-10-14, 19.09.14 | Üzenet # 1295
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy rázkódás majd több kísérte azok folytonosságát amik odáig vezettek hogy a hajó egyes rendszerei le álltak vagy teljes csődött mondtak..a támadók össztüze mielőtt elmentek sok kárt hagytak maguk után úgy tűnt hogy nagyobb gond is származhatott volna belőle ha nem lenne egy jó főgépészünk..az egész híd sötétbe borul..rá néztem a kapitányra és fel álltam a székemből..kissé sem tűnt rózsásnak a helyzet de végre a támadók elmentek..úgy tűnik véglegesen..jelentettem ki majd válaszoltam a kárjelentésre..nincs jó hírem kapitány..úgy tűnik hogy a pajzs megszűnt és elég sok helyen az energia ellátás is de hamarosan visszafog jönni ha valahogy visszaállítjuk mivel az összes enrgia túl töltődött..a hajó épp a pót energiát "eszi"..mondtam bajlósan..

 (HU)
 
Smith
Dátum: Szerda, 2012-10-17, 20.55.20 | Üzenet # 1296
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány halkan tűrte a parancsnoka jelentését, majd a kárjelentést szintúgy és mikor minden és mindenki lecsöndesedett még akkor sem szólt semmit sem.
A nő a gondolataiba meredve ült néhány percig, miközben a halk zümmögését hallgatta a megmaradt műszereknek.
- Lehet hogy mi sem tudunk tenni sok mindent, de ők sem. - Szólt Ashley nyugodt hangnemben, majd felállt és az üres képernyőre nézett.
- Értesítsenek ha visszatért volna esetleg az energia ellátás. - Mondta, majd az irodája felé vette az irányt. - Tudják hol leszek.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
AlbertHevtor
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 10.29.26 | Üzenet # 1297
A U.S.S Enterprise-J kormányosa/31 szekció lead
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 47
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is hittem volna hogy a manőverjeim megtudják zavarni az ellenséget..viszont azt is tudtam hogy nem teljesen és hogy csak szerencse kérdése az egész..ezért is gondoltam el magamban hogy több harci szimulációt kell majd le futattnom ha végre helyre teszik a rendszerek nagy részét..furcsa de örültem hogy végre az űr nem háborog most egy ideig...végre...fel vettem a napszemüvegemet újra majd a lencséjét megtöröltem és újból fel vettem és próbáltam pár navigációs el állítódást "megstoppolni".

"This is war; survival is your responsibility... "

 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Péntek, 2012-10-19, 10.32.18 | Üzenet # 1298
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre vége..suttogtam magam elé amikor véglegesen a harcoknak vége lett..még az elmenésük előtt pár torpedó özönt még be kapott pár kisebb hajó akik romokba estek tőle majd egyszerre a térben elmentek és egyedül maradtunk még jó pár hajóval akinek segítség kellet vagy épp mentettek ki egy másik hajót vagy legénységet...a kapitány jól tette a dolgát a nehéz helyzetben is mint mindig..hideg vérű volt és mint mindig most sem volt meg elégedve magával..sóhajtottam egyet amikor kilépett a hídról..majd el kezdtem a tacticai rendszereket fel éleszteni vagy legalábbis a célzó berendezést vissza állítani alap helyzetben ami mindig sok időt vett igényben.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-11-03, 20.01.04 | Üzenet # 1299
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Kereszt tűzben" c. küldetés lezárva. Kritika hamarosan.

Hozzáadva (2012-11-03, 20.01.04)
---------------------------------------------

" Tükör, tükör"


- Kapitány a hídon! - Hangzott el a mondat ami általában minden alkalomkor fel szokott ha Smith kapitány a parancsnoki állomásra ért.
Akármennyire is negatív hatásként hatott a Birodalomra a Vulkán ellenes propaganda szöveg, Smith kapitány származása ellenére kivívta sok ember tiszteletét és bizalmát.
Miután a nő a híd közepére sétált lassan, a tekintetek mind rá terelődtek...
- Mi a parancs, kapitány? - Kérdezte egy hadnagy, kissé hadarva.


( Smith - Arms - Stroggos - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2012-11-03, 21.05.37 | Üzenet # 1300
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashely a hídra érkezve már a legelső pillanattól kezdve érezte hogy mindenki őt nézi... a nő ezt nem vette zokon, de nem akarta olyan nagyon kiábrándítani sem a tisztjeit azzal hogy most tudatukra adja hogy egy egészen nehéz, sőt mi több bizarr küldetéshez lesz dolguk... már pedig ez így lesz...
Mivel Smith kapitány ezt nagyon is jól tudta a nő nem viszonyozta a pillantásokat; emberei már ebből is sejthették hogy a küldetés a megszokottnál keményebb lesz, nem csak holmi lázadó riogatással lesz dolguk.

A nő miután tett egy fél kört a képernyő előtt, megállt, szembe fordult az embereihez, kihúzta magát hogy egy kicsit talán magasabbnak tűnjön majd csípőre tette a kezeit és beszélni kezdett dallamas hangján.
- A küldetésünk nem lesz egyszerű. - Vallotta be. Őszintén szólva soha nem szeretett így kezdeni egyetlen egy gyors eligazítást sem, de mivel ezt az eligazítást gyorsan le akarta tudni ezért úgy vélte talán logikusabb lenne azonnal belevágni a lényegbe. Mivel így is tett azonnal folytatta is :
- Az Agrosi zónába megyünk, egy eltűnt kutató hajónk a Serpentine miatt... ha kérdésük van most azonnal tegyék fel... bevezetem a hajónaplóba. Ha nincs akkor megkérem önöket hogy navigálják a hajót 2255/150- kordinátákra, az Agrosi zónába. - Megfordult majd további szavak nélkül helyet foglalt a kapitányi székbe.
- Indulás!



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Híd (Ahol szinte a legtöbb dolog történnik.)
Keresés: