Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Transzporterállomás
Transzporterállomás
Smith
Dátum: Szerda, 2011-06-22, 13.48.22 | Üzenet # 51
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor felsugárzott rögtön a kommunikációs jelvényére ütött:
- Smith minden főtisztnek! Jelentkezzenek a tárgyaló helyiségben 10 percen belül. Smith kiszáll. - Miután ezeket kimondta azonnal el is indult a tárgyaló felé.
Folytatása: Tárgyaló



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-05-20, 17.25.06 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" A Regulus incidens"

Hirtelen az Enterprise transzporter dobogóján találták magukat.
Smith kapitányhoz az egyik tisztje, Zaruber zászlós lépett oda és közölte hogy a Destryt és a többi hajó is vissza vonul.
Akiket tudtak felsugároztak akiket nem ott maradtak... és sokan maradtak ott sajnos.
Talán túl sokan is. De a remény még nem veszett el és a két kapitány tudta: a Flotta gépezete még csak most kezdi felismerni a tényt hogy ez nem egy stratégiai játék, nem egy teszt volt: valami történt.
Valami ami még talán soha a flotta történelmében.

( Smith - Tucker - Chaz - Tellar - Szingularitás)

MEGJEGYZÉS: Utolsó hozzászólások a "Regulus incidens" c. küldetéshez

Hozzáadva (2013-05-20, 17.25.06)
---------------------------------------------

"White-line"
 
A turbó lift egyetlen szisszenéssel állt meg, és nyitódott ki ajtaja mikor Smith kapitány és a többiek kiléptek rajta. 
A folyosón nyüsgő tisztek közt hamarosan a transzporter-szobába érkeztek. A kapitány kérésére energia futott végig a rendszerek nagy részén, majd egy éles fény sziluettet generált a dobogóra a csend. A sziluett alakokat rajzolt le, mintha nem is lettek volna élőek, csak puszta délibábok, majd a fény eltűnt és mikor véglegesen kihuny hat állig felfegyverzett Quverrerián jelent meg a transzporter dobogón. 
A csend mérhetetlen volt... Smith kapitány megszorította a vezetőjük kezét aki viszont szorította azt: 
"Erős szorítás kapitány. Majdhogynem annyira mint egy Qverreriaié!" - Mondta telepatikusan a tábornokuk a fél vulkáni fejében. 

( Smith - Stroggos - Xarless - Arms -  Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2013-05-21, 12.23.20 | Üzenet # 53
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Még mielőtt válaszolni tudott volna Mr. Stroggosnak aki meglátása szerint érdekesen nézett rá a turbólift megállt. A fél Vulkáni nő még vetett egy pillantást taktikai tisztjére, megvárta míg parancsnoka lép előre- bár a férfi csak egész lassan indult meg előre, Smith soha nem értette ezt a Földi szokást - majd elindult ő is. 
Hidgon parancsnok mellett sétált nyugodt, egyenes test tartással előre miközben hátra fűzött kezekkel a bal szemöldökét felvonva nézte a tiszteket. 
- Mintha nem hallották volna a riadót. - Mondta érzelem mentes hangnemben, majd mindketten lefordultak balra, be a transzporter teremben. 
Amint kinyílt az ajtó a nő folytatta a vélemény kinyilvánítását. 
- Soha nem értettem hogy sárga riadó esetén miért viselkednek olyan... közönbösen... - Vett egy mély lélegzetet, majd a transzporter főnökre pillantott balra elnézve,  és enyhe flegma hanglejtéssel közölte: 
- Energiát. - Majd előre pillantott a dobogóra mely hamarosan fényesen világított meg hat elég robosztus alakot. 
A kapitány hunyorogva nézett bele a fényekbe, majd mikor leállt a transzporter percekkel később már a hat Quverreriai katonát fogadhatta. 
Smith előre lépett, egyenes, merev test tartással, és a szokásos Vulkáni köszöntése helyett erősen, teljes erejéből szorította meg a Quverreriai vezető karját. 
- Üdvözlöm az Enterpriseon. - Köszöntötte a füle mellett hagyva azt amit a tábornok a fejében mondott. - A Bolygók Egyesült Föderációjának nevében, megköszönöm hogy eljöttek erre az igencsak fontos megbeszélésre. Ashley Smith kapitány vagyok, ők pedig itt a tisztjeim, Arms Hidgon parancsnok, Jack Stroggos hadnagy, és Xarless... - Az utolsó névnél hagyott egy perc szünetet, majd vett egy mély lélegzetet. -  Kérem.. kövessen minket a tárgyalóba. - A kapitány megfordult, elengedve ezzel a tábornok karját, majd Xarless mellett eliramodva odasúgta a férfinak:
- Remélem kielégítő köszöntés volt.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2013-05-21, 19.40.12 | Üzenet # 54
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nehéz kezdeményezni ha   a kapitány úgy sem nagyon veszi fel,azt amit mondok. Hiszen olyan mintha  néha  pár vicces meg jegyzésem csak úgy el menne  a fülei mögött. Persze  ez jó meg nem is  de  akkor is  furcsáltam,néha  de  persze  mindig tudta  hol a helye  a kapitány szóval azzal nem volt gond..mindig is  fel néztem rá,arra hogy -hogy képes  így visszatartani az érzelmeit és  azt hogy -hogy képes,ennyire  jól kezelni a  dolgokat. De  persze  erre mondják hogy nem minden  a rang hanem az ész is számít,no meg a  tapasztalat is igen sokat számít főként akkor  ha  valaki vezetői posztban van úgy  mint  a kapitány is.

 (HU)
 
Xarless
Dátum: Kedd, 2013-05-21, 19.45.08 | Üzenet # 55
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagyon csöndes voltam egész úton a  turbóliftben,nem nagyon tudtam mit mondani mivel egész végig azon gondolkoztam hogy vajon mi lenne illemszerű  a fajtársaimnak...üdvözlésképpen..igazából egy  jó nagy adag  ,Ferengi szusi is  megtette volna nekik de   a  kapitány ezt nem tette volna lehetővé főleg hogy  a  Querreriak képesek ,tömérdek italt és  ételt is  meg enni percek alatt..reaádsul  a kapitány Vulkáni,múltját  tekintve nem igazán szeretné a  véres férgeket  amik  a  fogak között kell elropogtattni. Ezért nem is nagyon firtattam a  dolgot és inkább,vártam a  kapitány lépéseire és arra hogy  majd mit fognak szólni a vendégek.
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2013-05-21, 19.50.16 | Üzenet # 56
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány úgy tűnt csendes,de  Xarless is csak Stroggos,mozgólódott nem kicsit hanem nagyon is..már majd nem rá kérdeztem hogy mi a baja  de  ekkor megfordult hevesen és kifelé készült és én pedig véletlenül neki mentem,ami kissé furcsán jött ki mert eléggé elvörösödtem.. a kezemet   az arcom elé tettem majd  amikor Stroggos  ki ment,követtem őket   a  transzporter állomáshoz és próbáltam ,nem  Stroggost nézni inkább egy  percre  meg igazítottam a hajamat a letükröző,tükörképemből mi közben le töröltem az egyenruhámat és rá néztem a  kapitányra.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2017-02-15, 20.40.30 | Üzenet # 57
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Quverreriaiak a kapitányt követve a tárgyalóba indultak. 
Így tehát végérvényesen kezdetét vették az első lépések a béke felé. Az Enterprise kapitányának egy kő esett le a szívéről. 
Szerette volna még azt hinni hogy minden rendben lesz, szerette...

Folytatása olvasható: 
"Tárgyaló" c. topicban

Hozzáadva (2017-02-15, 20.40.30)
---------------------------------------------
*

 - Béke-front és átrendeződés-

Ashley Smith kapitány parancsba adta a hajón maradt Jearseynek hogy transzportálja fel tömegbemérővel a bolygón lévő Querreriaiakat.
Jhon Coulson és Genewive Drenner is feltranszportáltak az Enterprisera. Joey Jearsey gépész fogadta őket, s mivel Joey értesült a problémákról hogy a Querreriaiak fegyverei károsítotték a bolygó levegőjét, és természetes atnoszféráját ezért a fiatal gépész előállt egy nem is olyan rossz ötlettel: 
A Querreriaiak elhagyatott fegyver támaszpontja, mely közel volt Smith kapitányék helyzetéhez lakatlan volt, és üres. 
Viszont annak idején onnan lőtték ki a biofegyvereket. Jearsey terve az volt, hogy a berendezést használva kilőhetnének egy átprogramozott töltetet, mely egy romulán technológián alapuló shockwev-et okozna.
Az atnoszféra ettől a sokkhullámtól talán újra feltöltődne, s ugyan nem javulna meg azonnal de segíthetné a folyamatos regenerációját.
Coulson parancsnokon állt hogy elfogadja-e a javaslatot, mert ha igen ezt azonnal közölnie kellett a kapitánnyal.

( Joey -  Jhon - Gene - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jearsey
Dátum: Szerda, 2017-02-15, 22.28.22 | Üzenet # 58
Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az első nap az Enterpriseon és máris mintha egy heti munkám lett volna benne. Ha a fene fenét evett volna akkor is megcsináltam volna mindent, nem törődve az izomlázammal, amit a trükkös gépészeti megoldások okoztak.
- Nah jó, vigyáztam! Bocsánat. - Mondta bocsánatkérő pillantást vetve oda az egyik zászlósnak a kezemben egy huzalozóval és egy gépészeti ládával. 
- A megoldás segítenek a B meg az ha most nem kérdezősködnek. - A kapitány ekkor egy rövid csatornát nyitva közölte szükszavúan hogy transzportáljam fel a Querreriaiakat. 
- Igenis kapitány! - Válaszoltam oda. Átugrottam a földön árválkodó huzalozást, és kilöktem egy elegáns mozdulattal a tisztet aki a transzporter berendezést kezelte. 
- Addig huzalozzon. - Vetettem oda, rá se nézve.. s sugároztam is fel egyenként a nagyembereket akiket szerintem még egy föderációs transzporter nem kóstolt. 
- Üdv az Enterpriseon! - Pillantottam rájuk félve amikor az első öt megérkezett. - Nagy öröm hogy segíthetünk a... elnézést... - Nem mondtam végig, ugyanis a parancsnokot és a dokit pillantottam meg. 
Úgy tűnt ők is megérkeztek a legnagyobb örömömre. 

- De jó hogy megjöttek! Már kezdtem úgy érezni hogy én leszek a szerencsés kiválasztott aki ezekkel marad. - Mondtam nekik halkabban. - Úgy tűnik a kapitány úgy döntött segítünk nekik.. viszont! Hallottam a problémáról. Ami a bolygót illeti. És az az ötletem támadt hogy használhatnánk a Querreriaiak régi állomását... mutatom uram. - Megfordultam és vissza léptem a transzporter panelhoz aminek a kisebbik konzolán kirajzolódott előttünk a térkép. 
- Itt van. - Böktem a Délkeleti részére. - Teljesen elhagyatott. A béke szerződés óta nem használják.. de mi használhatnánk! Ha ki tudnánk lőni egy módosított torpedót, amit felszerelnénk Romulán techkel, kilőve segíteni tudnánk az elkárosított sztratoszférán. - Hadartam el lelkesen, s felfedeztem hogy még be se mutatkoztam, és azt se tudják ki vagyok. 
- Egyébként Joey Jearsey parancsnok-helyettes vagyok... khm.. uram. - Fordultam meg feléjük egy kínos félmosollyal.


 (HU)
 
JohnCoulson
Dátum: Kedd, 2017-02-28, 16.54.00 | Üzenet # 59
Enterprise-Elsőtiszt/Őrnagy
Csoport: Őrnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Úgy tűnt hogy az egyetlen megoldás arra hogy  a bolygón tegyünk valami ígéretest az egyedül a shockwawe technológia...mivel Joe felvázolta hogy milyen előnyökkel járhat ezért ,rögtön rá vágtam volna hogy mehet de mivel át kellet gondolni a tervet főként a kapitánynak így  ahogy  ahajóra  transzportálódtunk vissza az volt az első hogy  a hajó kommján jeleztem az ötletet ,persze tudtam hogy hátrányokkal is járhat de meg kellet próbálni *

-Itt John Coulson beszél,kapitány!..azt hiszem Joey-nak van egy ötlete a bolygóval kapcsolatban főként  azért mert a Querreriak fegyverei elemzésünk szerint rendkívül károsította  a bolygó atmoszféráját és ezzel  a levegő sem az igazi oda lent...ezért találta ki  a főgépészünk,hogy lehetne egy  shockwavet küldeni ami renegenerálná a  bolygó légkkörét igaz rizikóval is jár hiszen a  rendszereinknek ha túl közel repülünk zárlatot is okozhat a visszacsapása  a löketnek.Mi a véleménye?

*Tette karba a kezeit majd várta  a választ *


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2017-05-22, 16.21.54 | Üzenet # 60
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a kapitány engedélyezte a dolgot az Enterprise rendbe hozta a bolygó atnoszféráját. Persze ezzel nem lett minden rendben, de a bolygó lakóit legalább nem kellett kiüríteni.
A kolónia pedig a flotta segítségével csak szebbé és szebbé válik majd. 
Ezt mindannyian tudták sőt remélték is, hisz a tőlük telhetőt megcsinálták. A rövid béke idő tehát ha nem is hivatalosan, de kezdetét vette a Querreriaiak és a Csillagflotta lakói közt.... pedig nem is tudták hogy ez jóval inkább egy vihar előtti csend. 

- Béke-front és átrendeződés című küldetés sikeresen befejezve. -




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Transzporterállomás
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: