Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Uss Danubia (Az Enterprise-J 1-es űrkompja)
Uss Danubia
Smith
Dátum: Csütörtök, 2010-06-03, 11.35.33 | Üzenet # 1
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
{Az Enterprise-J egyes űrkompja}


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Péntek, 2010-06-04, 07.34.20 | Üzenet # 2
Csoport: Töröltek





Itt is vagyunk, én vezetek, önök üljenek le.

Hugh leült a kormányhoz becsukta az ajtót, és beindította a hajtóművet.

Engedélyt kérek, a hangár elhagyására.

zászlós:engedély megadva, a hangár ajtó nyitva.

Köszönöm.

komp elindult a 15-ös bázishoz.

Hozzáadva (2010-06-04, 07.34.20)
---------------------------------------------
Megjöttem az admirálissal

Admirális, a kapitány vár minket az étkezőben, odakísérem.
Elindultak.

 (AT)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2010-06-25, 22.16.24 | Üzenet # 3
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beül a kompba egy csapat emberrel.
- Itt Smith Syrusnak! Elindultunk! Hamarosan ott leszünk! - Mongya. A Danubia kirepül a hangárból. A kapitány vezeti.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2010-06-25, 22.35.37 | Üzenet # 4
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Danubia megérkezik és kecsesen dokol be az Ében Héja hangárjába.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.07.26 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány legelsőnek érkezett ide talán. A kíváncsiság szinte ég a szemében csakúgy mint ujdonsült elsőtisztjének.
Smith:
Beülsz a kompba és Xalivra bízod a hajót. E közben a parancsnokod is leérkezik melléd.

Rock:
5 perc mulva te is beérkezel 3 fő biztonsági tiszttel karöltve.

<< Sorrend: Smith-Rock >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.33.42 | Üzenet # 6
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A magas és vékony nő lépett be legelőször a kicsi és szűkös kompba. Mindig is szerette a Danubiát de most mintha maga a komp is tényleg elöregedett volna. Pedig nem volt idős, talán csak két és fél éves maximum.
A kommunikációs jelvényére csapott:
- Smith Xalivnak! - mondta ki szépen, érthetően nem siettetve magát a szavakat. - Míg mi elindulunk egy kisebb kiruccanásra, szeretném ha addig maga örködne a hajóért. Remélem érti hogy mire gondolok. Köszönöm. Smith kiszáll. - Lekapcsolta az adást. már nagyon várta hogy indulhassanak.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Xaliv
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 11.37.21 | Üzenet # 7
A U.S.S Enterprise-J-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 166
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Comm adás vissza:-értetem rajta leszek


{"A biotechnológia csúcsa az Omar")
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.06.47 | Üzenet # 8
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rock a kedvenc biztonságiaival karöltve lépett be a kompba.Ő a kezében egy szép nagy plazma karabélyt tarott.Látszott rajta hogy ujjaival szinte "becézi" a puskát.A puska egy őreg feltúrbózott puska volt.Rock mindent kiszerelt belőle ami nem volt fontos.Maximalizálta a tűzerőt és a pontosságot természetesen a karabély korlátai között ez volt a ruháin ls trófeáin kivűl az egyetlen dolog amit magával hozott a puskára az volt rágravírozva:Árész.
-Kapitány indulunk?-kérdezte Rock.



 (RS)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.15.44 | Üzenet # 9
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány Rockra nézett.
- igen, persze. - Biccentett és a komp már indult is. Kis szünet és csend után Smith megint megszólalt a panelok enyhe zümmögése között. - Háború lesz, parancsnok úr? - kérdezte hirtelen és felvonta a bal szemöldökét.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-04-24, 15.26.18 | Üzenet # 10
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A komp haladt és Rock csak révedezett ó milyen régen is volt....Keltorin.....5-ös front az oszteg majd csak ő.....Enterprise-F......majd az előléptetés......Gondolkodását Smith kapitány válasza törte meg.-Nem csak volt.Ne is foglalkozzon velem kapitány!-Mondta.Remélem békén hagy.~ Gondolta majd újra révedezni kezdett.


 (RS)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 22.40.44 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
<< Rock-Smith folyt. köv. : Egyébb helyzínek >>

Hozzáadva (2011-05-28, 22.40.44)
---------------------------------------------
Kapitány:
Az egyes űrkompban vagy a csapattal. Te vezetsz közben beszélgetsz a tisztjeiddel.

Stroggos:
Te már mindenre felkészültél. Még fegyvereket is hoztál magaddal....

Rock:
Megpróbálsz bekapcsolódni a beszélgetésbe.

<< Sorrend: Smith- Stroggos- Rock >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 14.35.46 | Üzenet # 12
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány beült a kedvenc űrkompjába és nagy levegőt vett. Végigsimította a kezét a penlon és várta a tisztjeit. Mikor megpillantotta parancsnokát csak ennyit mondott:
- Sikerült kipihennie magát, parancsnok?



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 14.53.58 | Üzenet # 13
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igen.-mondta Rock szűkszavúan.~Már megint mindenki csevegni akar?...~Gondolta Rock.Jobban megnézte Stroggos-t.~Na végre egy igazi katona legalább tudom nem csak nyámnyilák vannak itt.~Gondolta.


 (RS)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 10.58.52 | Üzenet # 14
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Rá néztem Horusra majd gondoltam magamban,egy vérbeli profi végre nem úgy mint a többi. Majd a hátamra csaptam a plazma puskámat amelyet egy kisebb antianyag tartály tölt újra majd egy ugyan ilyen fegyvert oda dobok Rock-nak. Hé Rock! tessék! de csak óvatosan vele még végül elintézed vele a füles kapitányunkat. Hehe. És még végül nem lesz kapitányunk. Majd oda lépek Rock hoz. Remélem nem lesz mire célozni mert ha nem akkor én magam fogok célozni a kapitányra.Elmosolyodok majd nevetek Rock-al együtt.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 12.06.44 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elindultok és az űrben vagytok immár.

<< Sorrend: Rock-Smith- Stroggos >> !!




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Storyteller
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 12.18.48 | Üzenet # 16
-Mesélő,történet szerkeztő-"Storyteller"
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 323
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Közben a kompban vagytok a nyílt űrben és Smith vezeti a kompot*

 (HU)
 
DrausKassus
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 13.53.51 | Üzenet # 17
A L'Shren csatahajó Kapitánya
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 259
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nem kell.Árésszal jól elleszünk.-Mondja majd elkezdi álítgatni a fegyverét.~Ez az új fiú tetszik de ey kicsit túl könnyen veszi,mindegy majd úgy is kiderül.~Gondolta Rock.-Ahogy látom te kiselejtezett fegyverekből fabrikálsz újjat nemdebár?-Kérdezte Rock.Eközben Rock Árész irányzékát állítgatja nézegeti a rovásokat vagy százat is megszámlál.Reméli ma felkerül pár új is.Továbá azért arra is kiváncsi hogy az új biztonsági tényleg olyan jó-e mint amilyennek mondja magát.De remélhetőleg ez ma kiderül.




Az üzenetet módosította SelranHorus - Hétfő, 2011-05-30, 13.56.28
 (RS)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 14.11.59 | Üzenet # 18
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megpörgetem a fegyveremet a fegyver tengelye körül majd célozgatok vele szabadon.Hát remélem lesz valami lőhető is. Hé Rock! mit szólnál majd a hajón egy kis lő gyakorlatra? Gloriusz csatát akarok !.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 14.36.14 | Üzenet # 19
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány kinavigálta a hangárból a kompot a nyilt űrbe, miután olvasta hogy mehetnek az előtte lévő konzolról. Egy kecses ívelt kanyar után már látszódott is a Uss Scarlett régi hajóteste.. ahogyan sodródott az űrben, kitudja mióta. ~ Gyönyörű és egyben szomorú látvány ahogyan a csillagok mögül hirtelen előkerül ez a hajó ~ gondolta magában a nő majd automatikus röp pályára állította a kompot és a háta mögött ülő Jack Stroggosra nézett. Egy pillanatig zöld szemei úgy méregették a férfit akár egy Klingon Targot... pillantásával ölni tudott volna. Karba tette a kezeit és jéghidegen így szólt.
- Idefigyeljen Mr. Stroggos nem játszótérre megyünk. Nagyon ajánlom hogy emberelje meg magát a kis játékszereivel és moderálja magát vagy különben a "Füles kapitánya" kiteszi önt a következő csillaghajóra ami jelen esetben logikus módon nem az Enterprise lesz. - Ezzel előre fordult és benavigálta a kis fürge kompot a hatlmasnak tűnő működésképtelen hajó mellé.
- Ha készen vannak mehetünk. - Szólalt meg a fagyos csöndben a kapitány és felállt. - Átsugárzunk. Odaát még mindig van minimális oxigén és gravitáció....



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-11-01, 14.00.57 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
<< Smith-Rock-Stroggos folyt. köv: Egyébb helyszínek: Uss Scarlett topic >>

Hozzáadva (2012-11-01, 14.00.57)
---------------------------------------------

" Tükör tükör"


A Danubia űrkomp tett egy leírhatatlanul gyönyörű kört az Iss Enterprise körül majd mikor meghallották a dokkolási enedélyt csupán egyetlen dolga maradt a kompot vezető Arms Hidgon parancsnoknak:
Bedokkolni.


( Arms - Smith - Stroggos - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2012-11-02, 13.12.29 | Üzenet # 21
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokára dokkolunk kapitány csak még egy kör..szóltam kissé mereven a kapitányhoz majd még egy kört tettem komppal és kértem dokkolási lehetőséget az Enterprise-J-től és elindultam a komppal irányítva egyenesen a hajó dokkoló nyílásához közel...a komp minden egyes porcikája megcsillant abban a fényben amit a közeli hold tükrözött vissza az Enterprise-J csészealjáról ami egyenesen a komp burkolatára kapott rá..gyönyörű jelenség volt ahogy a kék fény át haladt a két objektum között..lenyűgöző volt..de egy percre sem volt időm megállni..a parancsot kellet megtennem így folytattam azt ,szinte már egy festménybe illő volt a kép ahogy dokkolás közepette rávillant néhányszor a fény az óriásinak tűnő Enterprise-J-ről le pattanva..

 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-11-02, 23.26.34 | Üzenet # 22
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány hátra dőlt a parancsnok melletti székben, miközben csak néha- néha nézett ki az ablakon a szinte már óriásnak tűnő hajójára.
Az Enterprise a nő szívéhez nőtt teljesen, de valahogy soha nem érezhette teljesen a magáénak a hajót.. ez a Birodalom miatt volt; ők folyamatosan azt sulykolták a nőbe, hogyha nem teszi azt amit mondanak, a legkisebb parancsmegtagadásra elveszítheti a rangját, no meg az életét is.
Ashley nem az életét féltette. A nő egyedül a rangját féltette. Élet célja volt hogy megszégyenítse a Birodalmat azzal hogy Vulkáni létére képes volt kapitányi rangba felkerülni a flotta zászlóshajójába, és megszerezni annak teljes jogú irányítását is.

A komp lassan közeledett az Enterprise-J felé, mikor Ashely végül kinézett a főkilátón hajójára.
Csillogó zöld szemei büszkén bámultak az Enterprise hajó testére. A nő kihúzta magát akár egy büszke oroszlán úgy figyelte a dokkolási folyamatot.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szombat, 2012-11-03, 14.06.44 | Üzenet # 23
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Mikor érünk már oda? kérdeztem meg harmadszorra is mert olyan lassan vezetett ez az első tiszt mintha a tej megaludt volna a szájában..persze jól nézett ki a fény ami teljesen áthaladt az űrhajó peremén úgy tűnt hogy hamarosan oda érünk szerencsére..mert már kezdtem volna lebontani a panelt ami melletem volt de nem akartam mert a fejembe került volna...mondjuk azért elfogadnám ha egész nap csak hajókáznom kellene ezzel a fél Vulkánival..persze nem ilyen körülményke között..és persze ha nem tudna róla senki sem..

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-10-04, 17.42.11 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Danubia űrkomp azonban - hála a megfelelő hozzáértésnek - kecsesen bedokkolt az ENterprise- J hatalmas komp- kikötőjébe, így Stroggos elfeledhette az "élvezetes" pillanatait Smith kapitánnyal...

Folytatása olvasható: " Híd" topic

Hozzáadva (2013-10-04, 17.42.11)
---------------------------------------------

A tréning-nap. 


Ashley Smith és elsőtisztje a reggeli gyors beszélgetés után díszegyenruhában a Danubia űrkompba szálltak. 
A kapitány vezette a kompot, és megállapította magában hogy igaza lehetett Arms-nak; késésben voltak azonban elég közel a Földhöz. 
Az űrkomp gyorsan kezdte meg útját a Föld felé miközben a kapitány nyugtató szavakkal látta el Arms-t, vagy talán saját magát is arról hogy nem fognak elkésni. 

( Smith - Arms - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 11.26.51 | Üzenet # 25
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Túl sokat aggódik parancsnok. - Mondta a nő rezzenéstelen arccal. - A komp legalább kétszer olyan gyors mint a maga a gondolata, és nem különben még van időnk. - Mondta az okfejtését, bár a folyosón haladva a komphangár fele, be kellett látnia hogy igaza volt Arms-nak... lehet jobban sietnie kellene. 
A turbóliftből kilépve azonnal a Danubia űrkompba szálltak. 
A kapitány kormányozta a kis kompot, majd fel is szálltak. 
- Oda fogunk érni, csak nem épp úgy ahogy terveztem. - sóhajtott a nő lesujtólag.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Péntek, 2013-11-01, 14.20.06 | Üzenet # 26
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Értem elnézést kapitány..

Válaszoltam a  kapitánynak úgy hogy rá sem néztem,és kissé elvörösödtem közben magamban azt gondoltam hogy mennyivel okosabb is nálam..de sajnos én soha nem leszek olyan mint ő..persze azért az  érzelmeimtől nem igazán válnák meg..mondtam magamban ..de szerencsére  csak magamban majd közben  tovább dolgoztam a munkámon..

-Igen uram..úgy ahogy tervezte..

Mondtam a kapitánynak mi közben tovább dolgoztam   a munkán.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-11-07, 11.32.34 | Üzenet # 27
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható:

"Föld" c. topicban

Hozzáadva (2013-11-07, 11.32.34)
---------------------------------------------

" A fehér zóna mögött" 


Smith kapitány- sorhajó kapitányi rangja ellenére - nem parancsolhatott Relsonnak aki egy kisebb biztonsági teammel indult el a nő mögött a Danubia űrkomphoz, melynek minden tagja katona volt nemkülönben.

A kapitánynő gyűlölte az ilyet. A katonákat, és azt is hogy valamelyik admirális a nyakára küldte az ezredest. Egyértelmű volt számára hogy ez a helyzet, nem beszélve arról hogy ő nem kérte a kíséretet. 
A komphoz menet csöndben maradt, aztán mikor a komphoz érkeztek a nő elsőtisztjét kérte meg hogy navigálja a kompot a Vulkán felé. Miután kiadta a parancsokat azonban kitört belőle a sok kérdés vagy kétely és tudatára is adta ezeket Relsonnak. 
A komp e közben megkezdte az útját a Vulkán felé. Mivel ez a flotta egyik leggyorsabb és legbiztonságosabb kompja volt ezért nem kellett aggódniuk a miatt hogy lassú lenne a menetidő. 
Stroggos jelentette hogy egy óra múlva oda fognak érni. Jerry és Gene együtt ültek le a hátsó részbe, mikor egy fiatal férfi, egy katona ült oda melléjük. 
- Még soha nem jártam a Vulkánon. - Szólalt meg Jerrynek. - Maga szerint milyen lehet az a "Rejtett város?".. egyátalán miért rejtett vagy nem értem... hisz ha jól tudom a logikájuk szerint nem kell semmit se elrejteni, ami nem rejtegetni való mert öö.. mert nem logikus.. - Foglalta össze egy kissé értelmetlenül. 

Jerry annyit tudott a "Rejtett" városról hogy még az ősi időkben mikor káosz és polgárháborúk dúltak a Vulkánon Surak épített egy rejtett várost, melyben megtisztulhattak a Vulkániak, és élhettek ott békében. Ez egyfajta menedék volt a polgárháború ellen, és szent hely, ahol a Vulkániak megtalálták a tiszta béke forrását. 

( Smith - Jerry - Arms - Gene - Relson - Stroggos - Xaliv  - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2013-11-16, 18.46.20 | Üzenet # 28
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány ahogyan előre indult legszívesebben melegebb éghajlatra küldte volna az ezredest, de két okból nem tette ezt meg: az egyik ok az volt hogy az ezredesnek magasabb a rangja, a másik hogy félig Vulkáni volt ő maga. És a Vulkániak hitük szerint nem produkálnak érzelmi kitöréseket semmiképp sem. 
A kapitány így csendben ült be az űrkompba az elsőtiszt mellé, majd vetett egy erősen rejtett cinikus pillantást a háta mögött ülő Relsonra. 
- Parancsnok.. kérem navigáljon minket a Vulkánra. Köszönöm. - Majd hátra dőlt és karba tett kezekkel figyelte az űrt. 
Azon gondolkodott hogy vajon melyik admirális küldhette rá a katonai megfigyelést. Hat éve volt kapitány, egy éve sorhajó kapitány de egész eddigi pályafutása alatt nem találkozott ilyesmivel. Úgy érezte hogy valamelyik admirális nem bízik benne. 
Vett egy mély lélegzetet melyet lassan engedett ki, miközben a csillagokra koncentrált és próbálta kizárni a felesleges negatív gondolatokat. 
De vajon ki? Ki lehetett ez aki nem bízik meg benne ennyire? Szerette volna tudni hogy személyesen is meg tudják majd beszélni a vélt vagy valós problémát. 
A kapitány számára ez lett volna a teljesen egyenes út.. ami nem következhetett el. Legalább is abban a pillanatban biztos hogy nem. 

Smith ekkor hirtelen az ezredesre nézett és a férfi szemeibe nézve egyenesen kérdezte meg azt ami lelkét nyomta és gondolatait megzavarta:
- Melyik admirálistól kapta a parancsát a megfigyelésemre? És, ha lehetek indiszkrét, milyen gondolat irányította ezt az admirális a felém irányuló bizonytalankodás irányába? - Kérdezte érzelem mentes arccal kissé lefele lejtő hangnemben. - A kérdésemre egyenes választ várok ezredes, úgy hiszem ez már csak nem lehet titkos információ.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-11-23, 22.49.28 | Üzenet # 29
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lassan el indulunk a USS Danubia komphoz a "kísérettel".Velem jött a doktornő.Elértük a kompot és beszálltunk.Én és a doktornő a komp hátsó részében foglaltunk helyet.Viszont ez a kíséret egy kicsit zavart de csak egy logikus dolog jöhetett szóba az hogy valakit meg figyelnek...A komp már elindult.Nagyot sóhajtok nagyon őrültem hogy haza mehetek nagyon régen nem voltam a Vulkánon.Egy fiatal tiszt zavarja meg a töprengésemet magamban megjegyzem hogy még be sem mutatkozott.Eléggé logikátlanul beszélt de meg értettem mert ez a fiatal tiszt még nem járt a Vulkánon és nemigen ismerheti a történelmünket.Nos most alkalma lesz szemügyre venni az otthonomat bár a fegyverrel nem értek egyet.Mi régen nem voltunk ilyenek nálunk is dúltak háborúk,és polgárháborúk.Surak épített egy város ahova a polgár háború szörnyűségei elől menekülők mehettek és tisztulhattak meg végül is ez egy menedék hely volt amit Surak titokban épített.Válaazolom a fiatal tisztnek.

 (HU)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2013-12-05, 13.07.59 | Üzenet # 30
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Legszívesebben  a pokolba kívántam volna Relsont,meg a  katonás  meg jegyzéseit  de  inkább nem tettem ezt hiszen ha akar akkor hagy jöjjön nem úgy mintha sokat számítana vagy épp szükség lenne rá ,de  miért ne..bár azért kifejtettem az ellenkezésemet a kapitánynak is mi közben  a komp felé igyekeztünk és  már lassan talán ott is voltunk..

-kapitány..szerintem nem szükséges katonai  kíséret ...nem hogy egy ilyen típusú küldetéshez hanem ha  diplomáciai  vacsorára mennénk akkor sem hinném.

Fejtettem ki a véleményemet  a kapitánynak ,mi közben karba tettem  a  kezeimet ez nálam az idegességet ötvözte.


 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Csütörtök, 2013-12-26, 22.10.14 | Üzenet # 31
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beszálltam a kompba, és leültem az egyetlen ismerős, Jerry G. Thomas mellé. 
~ Jobb mintha egyedül csak magamat ismerném. ~ Ez volt a legelső gondolatom. Rámosolyodtam Jerry-re mikor hirtelen a Vulkánról kezdett el beszélni, és arról hogy mit is tud erről a városról. 
- Unatkozni már nem fogunk. - Mondtam ki az én véleményem. - Bár úgy hallottam hogy ezen a hajón nem is nagyon lehet. 
* Körbe néz közbe*

Pillantásom megakadt a katonákon, és leginkább azoknak a vezetőjén. Egy elég izmos fickó, aki ezredesi rangban volt. 
- Ha minden katona ilyen jóképű lenne, bármikor elrabolhatna a sereg. * Motyog, a térdére könyököl és nézi Relsont csendben. *
~ Elbűvölő, bár a kapitánynak nem jön be. Jobb is, nem akarok osztoszkodni. ~ * Gondol *


 (HU)
 
JasonRemyRelson
Dátum: Vasárnap, 2014-03-02, 00.00.15 | Üzenet # 32
U.S.S. Beloiannisz kapitánya/Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 117
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tudtam egyből hogy nem lesz könnyű..főként Smith kapitány vulkánizmusával együtt élni itt...de muszáj volt és nekem fontosak voltak a  parancsok ,és én megtettem mindent az érdekében hogy minden olyan legyen mint ahogy   a nagy könyvben meg lenne írva. Ahogy Smith kapitány rögtön kérdéseket kérdezett ,én próbáltam el ütni a  kérdést némi elterelő kérdés sorozattal és válasszal .

-Smith kapitány..köszönöm hogy itt lehetek..igen..el mondom..idővel mindent meg tud és meg igérem önnek hogy semmi olyat nem fogok el titkolni ami  ütközne az alap elvekbe.

Majd ahogy  el haladt   a hátam mögött Drenner ,rögtön  a pillantásom oda  kóválygott majd vissza Smith-ére.

-És tudja..ami azt illeti nagyon furcsa  jeleket fogtunk abból  a zónából..jobbnak látta  a Flotta hogy küldjenek egy képzett katonát aki felméri  a veszélyt ..és persze  azt is  hogy ténylegesek -e  a veszély  jelentések ezzel  a hellyel kapcsoltban. Örülök hogy   a  csapatával tarthatok,ne izguljon nem fogok semmi olyat tenni ami bele avatkozna  az ön döntéseibe.Köszönöm

Mondtam a nőnek mi közben  mélyen a szemébe néztem majd  karba tett kezekkel vártam a válaszát,annak a kapitánynak akik olyan legendás kapitányokat is képzett ki mint mondjuk Throvson admirális.


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Uss Danubia (Az Enterprise-J 1-es űrkompja)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: