Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Parancsnoki Híd
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 21.45.44 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Innen vezérlik a teljes hajót! Itt folyik a navigáció, a kommunikáció, az érzékelők, a taktikai rendszerek, és még sok minden más irányítása.

Hozzáadva (2011-05-28, 21.45.44)
---------------------------------------------
Már jó ideje a parancsnoki székemben üldögéltem a U.S.S. Thor hídján. Vártam, hogy beindítsuk a hajtóműveket és elinduljunk. Illetve, hogy megkapjuk a következő küldetésünk adatait. A Hídon üldögélve figyeltem ahogy a legénység munkálkodik. Mindenki keményen dolgozott. Úgy tűnt, hogy már alig várják az indulást. Akárcsak jómagam, ők is izgatottak voltak, hogy mi lesz a következő küldetésünk.
~ Kíváncsi leszek a feladatra. Ahogy a Csillagflottát ismerem valami érdekes dolgunk lesz ~ gondoltam, miközben a székemen lévő számítógéppel babráltam.
Úgy döntöttem, hogy lekérem az utolsó jelentéseket, a hajó állapotáról. Gyorsan meg is tettem ezt a lépést, és hamar fény derült rá, hogy a hajóval úgy tűnik minden rendben van, és csak az indulásra vár. Na meg az utasításokra. Nem sokkal később eszembe jutott, hogy a főorvosnak mostanában kellett megérkeznie. Ennek okán úgy döntöttem, hogy felkeresem a doktort az orvosi részlegben. Így felálltam, és a legmagasabb rangú tiszt felé fordultam.
- Magáé a híd - mondtam, majd kiléptem a parancsnoki központből.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Orvosi részleg//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-05-28, 21.45.18
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 19.32.57 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány:
Belépsz a hídra. Adj utasításokat tisztjeidnek.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 20.00.35 | Üzenet # 3
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Tárgyaló.//

Néhány folyosó és egy turbólift után kiléptem a szállító alkalmatosság ajtaján a Hídra. A bent lévők felfigyeltek jöttömre, és várták, hogy mit teszek. Közben láttam, hogy a főtisztek is megérkeztek az eligazításról. Miután leültem a székembe a kommunikációs tiszt felé fordultam.
- Kérjen kirepülési engedélyt a dokktól. Elindulnánk - adtam ki a parancsot, majd a kormányosra néztem. - Ha elhagytuk a dokkot távolodjunk egy 500 km-re, és lépjünk görbületi sebességbe. Maximális sebességgel haladjunk a Bolarus 2 felé - osztottam ki az utasítást, majd újra a kommunikációs tiszt felé fordultam.
- Ha elhagytuk a dokkot és görbületbe értünk, értesítse a Csillagflotta Parancsnokságot, hogy megkezdtük a küldetést - mondtam, majd vártam a történéseket.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 20.33.39 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis szünet után szólalt meg a kommunikációs tiszt:
- Uram a Flotta jó szelet kíván, és megadja az engedélyt!
- Rögíző kapcsok kioldva. - Szólal meg legelől a kormányosod. - Távolodunk... Görböleti sebességre kapcsolunk... 15 másodperc mulva.. 10.. 9..8...7...6...5...4...3...2....1.. Jelentem kinn vagyunk uram és maximum sebességgel indulunk a Bolarus 2ő höz. - Jelenti a hadnagy.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 20.52.38 | Üzenet # 5
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kis szünet után a kommunikációs tiszt jelenti, hogy engedélyt kaptunk az indulásra, majd a kormányos jelenti folyamatosan az eseményeket. Hamar elhagytuk a dokkot, és mikor elértük a megfelelő távolságot, a hadnagy megkezdte a visszaszámlálást, és beléptünk görbületi térbe.
- Köszönöm, hadnagy. Figyeljen oda, hogy biztosan megérkezzünk - mondtam, majd aktiváltam a kommjelvényem.
- Dr. Shuterland. Maga, és a csapata jöjjenek a Parancsnoki Hídra. Felszereléssel együtt. A két taktikai osztag is jelentkezzen nálam - mondtam a kommunikációs csatornába, majd zároltam azt, és vártam, hogy mindenki befusson.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2011-05-29, 21.44.38 | Üzenet # 6
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptem a hídra a csapattal. A műszerek halk ritmikus hangja teljesen megnyugtatott.
- Uram. - A kapitány elé léptem a csapttal.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 13.41.32 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Közben a hadnagy szólal meg előlről:
- Uram közeledünk a koordinátákhoz. Érkezési idő körübelűl 20 perc.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 15.31.55 | Üzenet # 8
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hívásomra körülbelül tíz percen belül mindenki megérkezett a Hídra. Dr. Shuterland oda is lépett hozzám a csapatával együtt. Nem sokkal később pedig a két taktikai osztag, és a taktikai parancsnok is megérkezett köreinkbe.
- Doktor - köszöntöttem a férfit.

Az óra egy jó része már eltelt amikor a kormánynál ülő hadnagy jelentette, hogy húsz perc múlva megérkezünk a bolygóhoz.
~ Kitűnő ~ gondoltam.
- Hadnagy. Lépjünk ki biztonságos távolságban a görbületi térből, és szkenneljük a bolygót. Elsősorban a nagykövet jelvényének jelét keressék. Illetve bármiféle harci készültségre, vagy hasonlóra utaló jeleket. A további utasításokat, majd az érkezés után - mondtam, majd a doktor felé fordultam. - Dr. Shuterland. Reméljük nem lesz szükség az orvosi szakértelmükre, de azért álljanak készen a hirtelen történő lesugárzásra - szóltam a főorvoshoz, majd vártam, hogy megérkezzünk.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 16.23.05 | Üzenet # 9
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bólintok és kicsit közelebb lépek a csapatom egyik tagjához. Kihúzom magamat és a képernyőn lévő csillagokat nézem.
Eltűnődöm azon hogy vajon mi történhetett az admirálissal...



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 16.29.19 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram megérkeztünk. - Szól percek mulva a hadnagy. - Biztonságos távolságban vagyunk. - Mondja.
- A szkennerést megkezdem. - Szól közben a kommunikációs főtiszted. - A jelvény bemérve. A bolygó déli részén van egy jungeles félszigeten.


<< Sorrend: Kapitány- Sheppard--Doktor >>




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 16.47.21 | Üzenet # 11
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Húsz perccel később a kormányos jelenti, hogy megérkeztünk, és biztonságos távolságban vagyunk. Közben a kommunikációs tiszt is megszólal, és elmondja, hol található a jelvény.
- Köszönöm. Aktiválja a jelvényt. Beszélni akarok az admirálissal. Közben szkennelje a területet, hogy hol tartózkodik. Energiértékeket is kérek, amelyekből kiszűrhetjük az erőtereket, és hasonlókat - adtam ki a parancsot, majd a kormányoshoz fordultam.
- Haladjunk 1/4-ed impulzussal a bolygó irányába. Ha oda értünk még ne álljunk bolygó körüli pályára, de legyen előttünk a planéta - adtam ki a parancsokat.
Ezek után, újra a kommunikációs tiszthez fordultam.
- Ha nem tudjuk elérni a nagykövetet hívja a bolygót. Akkor a Bolarus 2 vezetőjével fogok beszélni - utasítottam a tisztet.
Ezek után a taktikai parancsnok felé fordultam.
- Menjen a taktikai rendszerekhez és álljon készen egy esetleges vészhelyzetre. Nincs kedvem meglepődni. Nem tudunk sokat róluk. Jobb az óvatosság - adtam ki a parancsot Shepard parancsnoknak.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 17.14.23 | Üzenet # 12
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy a pultnál álltam, figyelmesen hallgattam hogy a kapitány a kormányossal tárgyal, az elhangoztak alapján nem sok jót tudtam jósolni a küldetésünk érdekében, mert egy nagy követet elrabolni nem gyerek játék, nem sokkal később a kapitány utasításba adta hogy menjek a taktikai rendszerekhez és készítsem fel a hajót egy esetleges támadásra.
- Azonnal -.
El hagytam az eddigi posztomat és a taktikai pulthoz érve elő készítettem a hajó pajzsát és fegyvereit, és vártam a kapitány utasítását.
- Elkészültem az előkészületekkel, várom a parancsát -.




Az üzenetet módosította Shepard - Hétfő, 2011-05-30, 17.15.15
 (HU)
 
James
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 17.35.09 | Üzenet # 13
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Érzem ahogyan a hídra lassanként feszültség telpszik. Már mindenki készenlétben áll. "Remélem nem lesz nagyobb gond" -gondolom magamban.


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 18.03.00 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Standard körpálya, értettem uram. - Szól a hadnagy.
- Adást nyitok a nagykövet kommunikációs egységéhez. - szólal meg a kommunikációs tiszted majd pár percre rá:
- nincs válasz.. adást nyitok a Bolarus 2 veeztőjéhez.. csatorna nyitva. beszélhet uram.

SOrrend: Kapitány- Szingularitás- Kapitány. Sheppard- James




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2011-05-30, 20.32.27 | Üzenet # 15
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar választ kaptam a taktikai parancsnoktól, aki készen várta a parancsaimat.
- Készenlét, parancsnok - mondtam neki.
A kormányos tudomásul vette az utasításaimat, és hamarosan a kommunikációs tiszt tett jelentést, miszerint nem érkezik válasz a nagykövettől.
~ Remek. Egy biztos. A nagykövet nem elérhető ~ gondoltam mérgesen.
A kommunikációs tiszt ezek után csatornát nyitott a Bolarus 2-re, így beszélni kezdtem.
- Bolarus 2. Itt Jonathan Gonsailes kapitány a U.S.S. Thor nevű Föderációs csillaghajó parancsnoka. Azért jöttünk ide, mert már két hete nem kaptunk híreket a nagykövetünkről, aki erre a bolygóra érkezett. Kérem válaszoljanak - küldtem el az üzenetet a bolygónak, majd vártam.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 16.07.48 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Adás érkezik vissza. - Mondja a tiszted és máris kapcsol egyet a képernyőre. Ott egy Bolian férfit látsz.
- Üdvözletem kapitány Berothral vagyok! Igen, hallottuk a nagykövetük esetét és a helyi Önkéntes biztonsági szolgálat rajta van az ügyün de eddig még semmit nem találtak. Ha gondolja átküldök önnek minden fontos aktát és feljegyzést.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 22.21.41 | Üzenet # 17
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar kapcsolták a bolygót, és egy Bolian készségesen elmondta, hogy Ők is nyomoznak az ügyben. És felajánlotta az eddigi adatokat.
- Üdvözlöm. Köszönjük az adatokat elfogadnánk. Ha megengedi, akkor mi is beszállnánk a keresésbe. Ha nincs ellenére lemennénk a bolygóra. Ha bele egyezik küldje el azokat a koordinátákat ahová lesugározhatunk, és akkor fél óra múlva érkezünk - mondtam a férfinak.
Ezek után a kommunikációs tiszt mellé sétáltam, és a fülébe súgtam.
- Ha vége a kapcsolatnak, próbálja meg felsugározni a nagykövetet - mondtam olyan hallgkan, hogy csak Ő hallja.
Ezek után újra a képernyő felé fordultam.
- A Föderáció nevében, kérem önöket, hogy a biztonsági embereik, és maguk is működjenek együtt velünk. Szeretnénk minél előbb megtalálni a nagykövetet, de ez csak úgy megy, ha összedolgozunk - feleltem a Bolian-nak, majd vártam.
~ Nem bízom bennük. Valami bűzlik ebben az egész helyzetben. Ha már két hete keresik a nagykövetet miért csak mostanában értesítettek minket. Gyanús. Nagyon gyanús ~ gondoltam gyanakvóan.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Kedd, 2011-05-31, 22.32.46 | Üzenet # 18
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány örömére a bolygóról lévők válaszoltak a hívásunkra, aztán utasításba adta hogy készüljünk fel, mert ugyebár a nagykövetet Rádió kapcsolatban elérni nem lehetett, csak azokkal akik lent tartózkodtak,
aztán a kapitány oda lépet az egyik tiszthez és a fülébe mondott valamit.
~ Remek, mit titkol előlünk a saját kapitányunk? ~.
Illetve meg kezdte a tárgyalásokat a bolygón tartózkodó csapatokkal.




Az üzenetet módosította Shepard - Kedd, 2011-05-31, 22.37.55
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 11.44.25 | Üzenet # 19
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Figyelek az eseményekre és a parancsnok mellé lépek. Nemtteszésemet fej ingatásommal jelzem. ~ Egyre jobban idegesít a helyzet.. ~ gondolom magamban. ~ Remélem nem halt meg az admiorális mert a képen nagyon szimpatikus volt.. ~


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 13.23.34 | Üzenet # 20
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor egy Bolian hajó lép ki a szubtérből. Adást kapcsolnak szinte azonnal a hajónak közbevágóan és erőszakosan:
- Végre a Föderáció idedugta a képét. - Mondja egy férfi. - Üdvözletem Reazza kapitány vagyok a szakadároktól. A nagykövetük nálunk van igen.. nem hazudok le is szkennelhetik a hajómat akár.. nem kérek mást az életéért csupán 1 izotonna Beruumot. - Elvigyorodik.

Sheppard:
Jöjjél rá valahogyan hogy a Beruum egy olyan Cardassiai ásvány amelynek egyetlen izotonnája is halálos robbanást okozhat ha 33 celsius foknál nagyobb hő éri.

Sorrend: Sheppard- kapitány- doktor- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (ES)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 15.35.40 | Üzenet # 21
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tárgyalások már javában folytak mikor társaságot kaptunk
egy hajó léptek ki a Görbületből és egyből olyan üzenetet küldtek hogy náluk van a nagy követ.
~ Na ha nálatok van akkor minek jöttetek vissza? ~.
De amin meg lepődtem hogy ajánlatot tettek nekünk, egyféle Beruum-ot kértek tőlünk a nagy követért cserébe.
~ Huh várjunk ez az anyag valahonnan ismerős.. oh már emlékszem volt írva az egyik jelentésben hogy lényegébe ez egy bomba is lehet ajjaj ~.
Oda léptem a kapitányhoz oda hajoltam és a fülébe súgtam jó halkan.
- Khm uram ez az anyag nagyon veszélyes, ha 33 Celsius foknál nagyobb hő éri akkor mindenki a levegőbe repül a környéken -.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-01, 16.03.09
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 15.45.30 | Üzenet # 22
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tárgyalások szépen folytak, amikor egy Bolian hajó lépett ki a hipertérből, és amolyan kéretlen vendégként csatornát nyitottak hozzánk. A hajó vezetője egy bizonyos Reazza kapitány elmondta, hogy a nagykövet náluk van, és hogy egy izotonna Beruum nevű anyagot kérnek az átadásáért.
~ Mi a fene. Remélem valamelyik emberem tudja miről beszélnek ezek. Bár lehet Én is tudom csak most nem ugrik be ~ gondoltam töprengve.
A szakadár kapitány engedélyezte a hajója szkennelését. Amire egy bólintással jeleztem a kommunikációs tisztnek, hogy nézze át a hajót. Ekkor Shepard parancsnok lépett oda hozzám, és elmondta, hogy az Beruum kitűnő robbanóanyagként használható, mivel 33 Celsius fok fölött mindent elpusztít a környezetében. Egy biccentéssel megköszöntem az információkat a tisztnek.
~ Remek. Már csak ez hiányzott ~ gondoltam mérgesen, majd a képernyőhöz fordultam.
- Kérünk egy kis időt. A hajón nincs ilyen anyag. Be kell szereznünk - mondtam majd vártam mit válaszolnak, de közben már terveztem is, hogyan oldjuk meg a helyzetet anélkül, hogy valóban átadnánk az anyagot.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 17.23.42 | Üzenet # 23
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
oDalépek a parancsnokhoz és halkan megszólalok.
- Nem tudtam hogy a Bolianok között ekkorák lennének a szélsőségel..



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 17.26.01 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben. - Mondta a férfi. - Kapnak 10 percet aztán aza dmirálisukat már csak holtan kapják vissza. - Majd az adás lekapcsolt.

Sorrend: kapitány-Sheppard-Kapitány-Sheppard- doki- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 19.13.34 | Üzenet # 25
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki tesz egy megjegyzést, amire csak ennyit feleltem:
- Én sem.
A Bolian hajó kapitánya tíz percet ad nekünk az előkészületekre.
- Remek - mondtam tömören, majd az adás megszakadt.
Ekkor villámgyorsan a többiekhez fordultam.
- Figyelem. Tíz percünk van, hogy összeszedjük magunkat. Shapard. Maga állítson össze egy osztagot, amely lemegy a bolygóra. Úgy tervezem, hogy a planétán intézzük a cserét. Így lehetőségünk adódna egy rajtaütésre. Doki. Menjen és keressen meg minden szükséges adatot erről a Beruum nevű anyagról, és replikáljon egyet, amilyen gyorsan csak tud. Shepard - mondtam, majd a kommunikációs tiszthez fordultam.
- Nyisson csatornát a hajóra - adtam ki a parancsot.
Ha a csatorna megnyílik beszélni kezdek:
- Megkezdtük a munkálatokat az anyag előállítására. Azonban attól félek, hogy kevés lesz az idő a munkálatokra. Mint nagyon jól tudja helyes körülmények között kell tárolnunk az anyagot, így még ezt is meg kell oldanunk. Maximum fél órára van szükségünk. Gondolom nem akar selejtes Beruum-ot kapni? Az átadás helyszínéül a bolygót javaslom. Így biztosíthatjuk, hogy egyikünk se veri át a másikat. Maga adhatja meg a helyszínt és az időpontot. Mi itt leszünk. Bármikor el tud érni minket - mondtam, majd vártam a választ.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 19.31.56 | Üzenet # 26
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Bolian hajó kapitánya 10 percet adott nekünk hogy szerezünk nekik anyagot. Aztán a kapitány kiadott mindenkinek egy-egy utasítást,
De még a kapitány próbált tárgyalni de a másik hajón lévőket csak a anyag érdekelte.
~ Ezeknek sincs diplomáciai érzékük ~.
nekem az a feladat jutott hogy szervezek egy kisebb csapatot amivel rajta tudunk ütni.
- Értetem! -
a kezemet hozzá érintetem a kommjelvényhez és felszólítottam a kommandósokat illetve a taktikai egységeket, oda léptem a taktikai pulthoz és halkan de érthetően utasítást adtam.
- Egy kommandós egység és néhány taktikai tiszt haladéktalanul fel fegyverkezve menjen a transzporterhez, és várják a további utasítást -.
Amint leadtam az utasítást vissza léptem a kapitányhoz.
- Ez húzós lesz -.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-01, 19.35.47
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 19.45.19 | Üzenet # 27
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az üzenetre várakozás közben Shepard munkához látott, és a transzporterhez rendelte a kért csapatokat, majd jelentést tett.
- Köszönöm. Valóban az lesz. De mindent meg kell tennünk a siker érdekében ~ feleltem a kollégának, majd tovább várakoztam a Bolian-ok válaszára.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 19.50.41 | Üzenet # 28
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány úgy érezte hogy a küldetésünk nem valami kegyelmező.
- Néze a uram ez egy túsz mentő akcióvá lényegült, de ha a nagykövetnek bántódása esik akkor mindenképpen végük és szerintem ezt ők is tudják nem igaz ?. Egy kicsi mosollyal a végén feleltem a kapitánynak és próbáltam pozitívabb irányba terelni a hangulatot.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-01, 19.53.01
 (HU)
 
James
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.27.35 | Üzenet # 29
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis! - Bólintok és elindulok az egyik konzolhoz gyorsan elkezdem átolvasni az adatokat.


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.36.53 | Üzenet # 30
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben.. de ne játszadozzon velem nem vagyok olyan hangulatban! - Szól a férfi. - Találkozzunk a Bolarus déli sarkán! Ne késsenek.. és hozzanak magukkal meleg ruhát is aza dmirálisuknak.. - Elvigyorodik majd az adás lekapcsol.

==> Induljatok le a bolygóra, közben mondjátok el a tervet.

Sorrend: KApitány-Shepard- Kapitány-Shepard-doki




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.45.27 | Üzenet # 31
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A doki nekilátott az anyag előállításának. Közben a Bolian hajó kapitány bele ment az ajánlatunkba, így kaptunk még egy kis időt, és a bolygó déli sarkjára hívott minket.
- Értettük. Ott leszünk - feleltem.
Mikor az adás megszakadt a többiekhez fordultam.
- Amint kész az anyag indulunk. Mini pheser-eket vegyenek magukhoz, amelyek jól elrejthetőek. Doki. Ha megvannak az adatok bízza a dolgot a technikusokra - mondtam, majd az egyik tudóshoz fordultam.
- Készítsék elő az anyagot a szállításra. De nagyon vigyázzanak vele. Nem érheti 33 Celsius foknál nagyobb hőmérséklet - adtam ki a parancsot, majd a többiekhez fordultam.
- Irány a transzporter - adtam ki a parancsot, majd megvártam amíg a doki végez, és elindultam a transzporter felé.
A Hídról való kifelé haladás közben a kommjelvényem aktiváltam:
- Hozzanak a transzporterhez három mini pheser-t, és sarkőri ékhajlathoz való ruhákból négyet - adtam ki a parancsot, majd beléptem a turbóliftbe.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Transzporter szobák//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2011-06-01, 20.52.49 | Üzenet # 32
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
az illető utasított minket hogy menjünk le a bolygóra, és öltözünk melegen
. Ezután a kapitány utasítást adott a tudósokknak hogy az anyagot készítsék elő, én és a többiek pedig vegyük magunkhoz olyan phaser fegyvereket, amiket nagyon könnyen eltudunk rejteni.
Követem a kapitányt a transzport felé.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Transzporter szobák//




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2011-06-01, 21.09.00
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 23.01.46 | Üzenet # 33
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hídva lépve ezt tapasztaljátok:

Kapitány:
Az egyik handnagy jelent hadarva: Pajzsok felvonva, fegyverek készenlétben. - Mondja. ekkor érkezik be az adás a gyengélkedőről.

Sorrend: James- Kapitány - Szingularitás- Kapitány- parancsnok-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
James
Dátum: Csütörtök, 2011-06-02, 23.17.58 | Üzenet # 34
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram a nagykövet jól van, csupán pihenésre és ételre van szüksége mivel már több napja nem kaphatott enni. - Mondom.


Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 14.24.09 | Üzenet # 35
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Transzporter szobák.//

A Parancsnoki Hídra belépve az egyik hadnagy rögtön jelentette, hogy a pajzsok és a fegyverek aktívak.
- Köszönöm - feleltem, majd Shepard fel fordultam. - Vegye át a taktikai rendszerek irányítását a tiszttől - adtam ki a parancsot.
Ekkor érkezett a jelentés Dr. Shuterland-től, hogy a nagykövet jól van csupán pihenésre és ételre van szüksége.
~ Hála az égnek, hogy nincs nagyobb baj ~ gondoltam.
- Köszönöm, Doktor. Biztosítsa a nagykövet kényelmét, és mindent adjon meg neki - adtam ki az utasítást, majd zártam a csatorát, és a legénységemhez fordultam.
- Lássunk munkához - mondtam, és leültem a parancsnoki székbe.
- Shepard parancsnok. Élesítse a phesereket, és tüzeljen a szakadár Bolian hajóra. Célpont a görbületi és a normál hajtómű - adtam ki a parancsot, majd a kommunikációs tiszthez fordultam.
- Nyisson csatornát a bolygóra. Beszélni akarok a bolygó vezetőjével - mondtam, majd vártam, hogy mi történik.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Péntek, 2011-06-03, 14.25.52
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 19.31.14 | Üzenet # 36
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igenis uram!, Értettem uram! - Hangzanak gyorsan a válaszok az egyes munkaállomásokról. Ebben a pillanatban a Thor tüzet nyit a kis hajóra ami meg is adja magát.
- Csatorna nyitva, beszélhet uram. - Szól közben a kommunikációs tiszted.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 19.52.53 | Üzenet # 37
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mindenki tudta a dolgát, és folyamatosan érkeztek a megértés válaszai. Néhány pillanat múlva a hajó pheser-ei tüzet nyitottak a Bolian hajóra, és a hajó megadta magát. Nem próbált ellenállni. A kommunikációs tiszt jelentette, hogy a csatorna nyitva a bolygóra.
- Üdvözlöm újra, Uram! Örömmel közlöm, hogy nagykövet épségben visszakerül hozzánk. A szakadárok vezetőjét, és az embereit elfogtuk. Küldheti a hajóikat a szakadár űrjármű elfoglalására. Küldje el a koordinátákat ahová leküldhetjük a vezetőjüket. Én elküldöm a bolygón lévő szakadárok helyzetének koordinátáit - mondtam, majd egy biccentéssel jeleztem a kommunikációs tisztnek, hogy tegye ezt meg. - Amint lesugároztuk a szakadár parancsnokot, és ha már nincs szükségük ránk, szeretnénk elindulni. A nagykövetet minél előbb vissza kell juttatnunk a Földre - fejeztem be a beszédem, majd vártam, hogy a bolygó vezetője válaszoljon.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Péntek, 2011-06-03, 20.08.57
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 21.43.53 | Üzenet # 38
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A turbó liftet elhagyva beléptem a parancsnoki hídra ahol a kapitány nekem parancsba adta hogy nyissak tüzet az ellenséges hajóra.
- Igen is -.
oda Léptem a fegyver konzolhoz, bemértem a célpontot és koncentrált tűz erőt nyitottam az ellenség felé.




Az üzenetet módosította Shepard - Péntek, 2011-06-03, 21.55.55
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 21.48.40 | Üzenet # 39
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Itt a Bolarus vezetősége. - Szólal meg a férfi. - Köszönjük segítségüket és örülök hogy rendben van a nagykövetük! A koordinátákat máris küldöm!
- megvannak! -Szólal meg a tudományos tiszted.
- Nem kell aggódnia kapitány! - Szól a Bolian. - Az illetők a Bolarusi törvények legrosszabbikát fogják kapni!

Sorrend: Kapitány- Shepard.

(Utolsó hsz a jelenlegi küldetéshez, utána jelentés. Kapitány: Ha megírtad az utolsó hszt írj hajónaplót kérlek! )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 22.00.27 | Üzenet # 40
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamar megkaptuk a választ a Bolarus vezetőjétől, aki át is küldte a koordinátákat nekünk.
- Sugározzák le a szakadárok vezetőjét - adtam ki a parancsot.
- A viszont látásra - köszöntem el, majd zártam a csatornát.
Ezek után a Parancsnoki Hídon lévőkhöz fordultam.
- Szép volt, hölgyeim és uraim - mondtam, majd a kormányosra néztem.
- Lépjünk görbületbe. 9.9-es fokozat. Irány a Föld - adtam ki a parancsot, majd hátra döltem a székemben, és kifújtam a levegőt.
~ Ezt a küldetést is sikeresen vettük ~ gondoltam.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2011-06-03, 22.13.32 | Üzenet # 41
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Meg kell hagyni az űr csata sokkal könnyeben ment mint a száraz földi, de amint véget ért sikeresen lesugároztuk, szakadárok vezetőjét vissza indultunk a földre, de még a kapitány elmondta hogy jó munkát végeztünk aztán elkezdtük a haza utat a földre.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 10.37.48 | Üzenet # 42
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor adás érkezik a csillagflottától:
- Uram adás Mendelson admirálistól. Első priorítású. - Szól a kommunikációs tiszt.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 10.50.14 | Üzenet # 43
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már megtettük az út egy részét a Föld felé. Folyamatosan járt az agyam, hogy vajon mi lesz a következő munkánk, és, hogy hova küldenek minket. Egyik pillanatról a másikra a kommunikációs tiszt jelezte, hogy Mendelson admirális akar beszélni velem. Méghozzá első prioritású ügyben.
~ Na erre kíváncsi leszek ~ gondoltam, majd a tiszthez fordultam.
- Kapcsolja az irodámba. Védett csatornát kérek - mondtam, majd felálltam a székemből, és elindultam az iroda ajtaja felé. Nem kellett sokat mennem mivel az a Hídról nyílt. Odaérve az ajtó automatikusan kinyílt előttem, én pedig beléptem az irodámba.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.38.48 | Üzenet # 44
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Egy nap mire elértek a Földhöz, addig azt írtok amit csak szeretnétek. Akkor érkeztek meg a Földhöz amikor én azt beírom)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 21.52.44 | Üzenet # 45
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//

A Parancsnoki Irodából kilépve a székemhez sétáltam, és leültem rá. A tekintetemen mindenki láthatta, hogy eléggé komoly gondolatok járnak a fejemben. Látszott rajtam, hogy valami nagyon nagy dolog közeleg. Néhány perccel később a kommjelvényemhez nyúltam.
- Dr. Shuterland. Jöjjön azonnal az Irodámba. Beszélnünk kell - küldtem el az üzenetet, majd a taktikai főtiszt felé fordultam.
- Shepard. Kövessen - mondtam, majd felálltam a székemből, és elindultam az Iroda ajtaja felé.
Amint Shepard utol ért, beléptem a helyiségbe.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-06-04, 22.23.58 | Üzenet # 46
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy ideje utazunk a földhöz de még a nagy része hátravan, én addig át tanulmányozta, a hajó pajzsát, mert ellenőriztem, mikor a kapitány belépet és elfoglalta a helyét a parancsnoki székben.
Aztán utasított engem és Dr. Shuterland-ot hogy menjünk vele a parancsnoki irodába.
- Máris -.
Elindultam a kapitány után.

//Folytatás: U.S.S. Thor - Parancsnoki Iroda.//




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2011-06-04, 22.35.12
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-06-05, 15.32.49 | Üzenet # 47
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kormányos az éppen ügyeletes tisztnek:
- Még 22 perc a Földig.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 18.02.47 | Üzenet # 48
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
// Előzmény: U.S.S Thor parancsnoki iroda//

A kabint elhagyva beléptem a parancsnoki hídra a híd legénységnek a következőt mondtam miközben helyet foglaltam a parancsnoki székben.
- A kapitány elhagyta a hajót, de arra kért minket hogy legyünk résen, készítsék fel a hajót, lehet hogy szükségünk lesz a rá.
közben Próbáltam találgatni hogy mi lehet a baj.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.17.53 | Üzenet # 49
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor lép be Wright parancsnok.
Parancsnok:
Mutatkozz be a hídon lévő doktornak és Shepardnak.

Sorrend:
Parancsnok-Shepard-Parancsnok- Shepard-Doktor-Parancsnok




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
riddick222
Dátum: Hétfő, 2011-06-06, 19.25.14 | Üzenet # 50
A U.S.S. Thor -Parancsnoka/Elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 15
Kitüntetések: 1
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A turbólift egy zökkenésel megállt a hajó hídjánál, majd az ajtaja suhogva kinyílt. Wright kiszállt belőle, majd végignézett a Sovereign osztályú hajó hídján. Szép hajó volt, szebb mint a régi Galaxy osztályba tartozó madarak.
Az új parancsnok délceg férfi volt, fekete haját rövidre nyírva hordta, hosszú, jóképű arcán egyfajta ravasz mosoly bújkált.
~Szóval ezen a hajón kell első tisztnek lennem.~
- Jó napot uraim, a nevem Joshua Wright parancsnok, a hajó elsőtisztje - mondta.
Egyszer járt kiskorában egy klingon ragadozómadár hídján, de ez tágasabb volt, több volt a szép ívelt forma.
Hát a Föderáció értett a hajók építéséhez.


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Parancsnoki Híd (A Híd.)
Keresés: