Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Folyosók, turbóliftek (Folyosók, liftek.)
Folyosók, turbóliftek
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.42.42 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A hajón való közlekedést segítő hálózat.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-09-24, 12.08.15 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kereszt tűzben


A folyosószakaszok teljesen sötétek voltak amikor Blake Munro és csapata lassan követni kezdte Noah Blesser parancsnokot és embereit.
A férfi erősen sántított így elég vontatott tempóban igyekeztek előre.
- Tudják az első támadások a hidat érték.. a kapitány azonnal meghalt, és vele együtt a fél főtiszti kar.. - Kezdte a férfi. - A második támadás a gépházat tépázta, ott csak sérültek voltak de így sem áll jól a szénánk. Több szinten nincs létfenntartás.. a parancsnokunk eltűnt, a parancsnok helyettesünk halott... jelenleg én vagyok a rangidős tiszt, de .. mint tudja én nem vagyok a parancsolgatás embere. Csak egy átlagos biztonsági tiszt lennék. - Ebben a pillanatban egy ajtó kicsapódott: darabjai szétszóródtak a sötét folyosószakaszon, és egy hatalmas lény lépett onnan ki.
- Látják!! A Kardassziaiak kísérletei! Idetranszportálták őket, hogy kipróbálhassák a hatásukat rajtunk! - Kiáltotta el magát az egyik zászlós majd azonnal tüzelni kezdett.
A vak lény odafordult hozzá, majd felkapta és fojtogatni kezdte őt.

( Blake - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Péntek, 2012-09-28, 14.43.27 | Üzenet # 3
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megálltam egy percre és nyeltem egy nagyot,csak azt tudtam gondolni ezekben a perckben hogy valami Frankenstein könyvből jött ez ki ..óvatosan lépkedtem de úgy tűnt hogy nem valami hatásos volt mert a tiszt aki velünk jött rögtön elordította magát..percek alatt már az életemért futottam volna amit meg is tettem ...

-Mi a..?..az ördög!..

Ordítottam el magamat mi közben szedtem a lábaimat olyan gyorsan ahogy csak tudtam,a fegyverem ami a kezemben volt megtelt izzadtsággal és a verejtékeim egyre jobban csöpögtek rá..bukfencet vetettem és csőre készen tüzelni kezdtem a "fura dologra"..




Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 12.55.21 | Üzenet # 4
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ne!! ne!! - Ordított fel egy ember aki a lény után futott ki a gyengélkedőből miközben mindenki lövöldözni kezdett. - NE HAGYJÁK ŐT BÉKÉN!! - Ordította továbbra is hangosan miközben csövek törtek el- repedtek meg, hirtelen lángra kapott a fél folyosó szakasz is.
- Menyjen onnan! - ordította Blesser miközben hátrább és hátrább lépett ám késő volt; a lény egyenesen rátámadott, ráugrott és a nyakát kezdte el marcangolni.


( Blake - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
BlakeMunro
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 17.47.42 | Üzenet # 5
Flotta admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 12
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt sok idő hogy észre vegyem azt hogy már minden lángokban volt..alrébb ugrottam és a lövések közepette megpróbáltam valahogy az életemet menteni és azokét akik velem jöttek Blesser parancsnok nyakát viszont elkapta egy lény..úgy tűnt hogy nem tudom meg menteni de nem adtam fel egyenesen a lény szeme közé lőttem aztán pedig Blesser kezét fogtam meg és a bakancsom aljából kivettem egy katonai kést és szétvágtam a lény "kezeit",és utánna pedig alrébb rúgtam messzebb tőlem és felkaptam a hátamra a parancsnokot majd a kijáratig futottam ott pedig le tettem a földre és a szint lezáró gombhoz nyúltam..



Tükör Univerzum:

"First goddamn week of winter"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 22.15.03 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A lény felsikított, és - valószínűleg mér az utolsókat rúghatta - de Blake és a többi menekülő után iramodott.
Azonban a szintlezáró megfelelő működésének köszönhetően a két szintet hirtelen egy erőtér, és egy fal zárta el egymástól: a turbóliftből immár nem lehetett volna - ha akartak volna sem - kilépni a folyosóra.
Lehet hogy bennragadt pár ember de ezzel a hasznos lépéssel többet mentettek meg.
- Tudomásom szerint nincs több ilyen lény. - Szólt Blesser majd felköhögött, és nekidőlt a falnak. - Szép volt. - Tette hozzá. - Már csak egy helyen kellene a segítség.. a hídon.

Folytatása olvasható a " Híd" topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Folyosók, turbóliftek (Folyosók, liftek.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: