Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Fegyverraktár (A fegyverraktár.)
Fegyverraktár
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.43.51 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt tárolják a fegyvereket, és itt szerelkezhet fel a legénység, ha küldetésre megy, vagy bármi olyan helyzet van, amihez fegyver kell.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2016-09-05, 21.52.51 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Pihenő napok"
 

Baird úgy ment előre mintha minden egyes lépésében azt kockáztatná hogy felrobban alatta a talaj. 
Amikor bekanyarodott a folyosón s megpillantotta a fegyverraktárat azonban mosoly jelent meg az arcán. A kis csapat villámgyorsan megállt az ajtó előtt, s Genere parancsnoki kódjával már benn is voltak. 
Habár a fegyver raktár egy átlagos, kis helyiség volt, mindenféle fegyvert meg lehetett ott találni: Voltak ott Querreriai N'gar 1600-sok, és Vector-4es assault karabélyok is, sőt, úgy tűnt a fegyvertárért felelős tiszt még egy pár Progenitor Ion pisztolyt is beszerzett ki tudja honnan. 
Miután tehát a kis csapat összeszedte a fegyvert amit kiválasztott kis megbeszélés után tovább indult a parancsnoki híd felé. 

( Jim - Baird - Genere - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Kedd, 2016-09-13, 13.18.28 | Üzenet # 3
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Baird úgy ment előre mintha minden egyes lépésében azt kockáztatná hogy felrobban alatta a talaj. Amikor bekanyarodott a folyosón s megpillantotta a fegyverraktárat azonban mosoly jelent meg az arcán.-Nos itt vagyunk Tom megtenéd hogy kinyitod az ajtot?Szoltam oda neki figyelve hátra hogy neme jön ellenség ekkor tom oda ment és ki nyitota az ajtot a kodjaival és bementünk komolyabb fegyverekért.Körbe néztem és látam progenitor fegyvereket is.-Te skacok ki is a fegyver beszerzője a hajónak?Mert egy egész fegyver arzenál van egy csomo fajtól itt köztükaz enyémtől.zoltam oda nekik majd eltetem a pisztojomat és fogtam egy progenitor puskát és egy fézer puskát biztos ami biztos és a hátamra erősitetem.-Én megvagyok és ti skacok?

 (HU)
 
Baird
Dátum: Péntek, 2016-09-16, 19.50.41 | Üzenet # 4
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megvontam a  vállamat és vigyorogva rá néztem amikor megláttam a különféle fegyókat..

-Hát ami azt illeti én vagyok  a beszerző...de van itt minden jó amit csak akarsz..itt a cukrosbácsi..

Ezzel el vettem egy Vector-4es karabályt és  beállítottam a kezembe *

-Öcsén van  itt minden amit csak  szem szájnak ingere..én mondtam hogy fasza  ha  minden ilyesmit beszerzünk..he..

Persze  miért is lett volna másképpen ekkor jött több támadó és én pedig  elvigyorodtam mikor boldogan rúgtam alrébb a tréning fegyvert és  néztem Jimre.

-Hé Jimbo mit gondolsz ha bepörköljük a  seggüket ,elég jó lesz egy paprikás felvágothoz?

Kérdeztem elbízva magamat hiszen ha  fegyó került a kezembe szinte istennek éreztem magam .


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Vasárnap, 2016-09-18, 10.52.40 | Üzenet # 5
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Baird be volt ijedve, de én is mert nem lehetett tudni mi lesz majd ezek után. 
Féltem hogy ha a nyakunkba lihegnek majd az idegenek akkor nekünk annyi lesz, Baird is be volt már rósálva. Még mielőtt én is berósáltam volna, beértünk a fegyver raktárba amit gyorsan kinyitottam a kódommal. 
Így már menőnek éreztem magam. Nagy lépetekkel néztem meg milyen ászok vagyunk is. Sok fegyverünk volt, mint a kirakodó vásárban. Volt ott minden ami szem-szájnak ingere lehetett: nagy csövű kis csövű még közepes is! 
- Nah basszus ezek már kellettek már! - Levettem egyet gyorsan de olyan marha nehéz volt hogy vissza is raktam gyors iramban. - Ez nehéz ...Látszik hogy nem vagyok progenitor.. hihi! - Levettem egy standard karabélyt és kerültem Baird tekintetét mert tudtam hogy vigyorogva konstatálja hogy mit szedtem elő. 
- Jó van jó van nem lehetek olyan menők mint ti.. de ha olyan okos vagy Baird, te mész előre. - Rálestem.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2016-09-18, 20.03.55 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

"Gépház"   c. topicban.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Fegyverraktár (A fegyverraktár.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: