Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Holofedélzet (Holotermek.)
Holofedélzet
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-05-28, 20.48.30 | Üzenet # 1
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt található a hólófedélzet, amelyen több hólóterem is megtalálható, amelyekben a legénység bármilyen szimulációt átélhet. Általában itt folynak a kiképzések is.


"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2014-11-28, 17.26.19 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Pihenő napok"


A Uss Recon legénysége éppen hogy csak túlélte a Reguluson történteket.
Három hónapig harcoltak az életükért odalenn, de mégse sikerült vissza foglalniuk a kolóniát.
Többen sérültek, és fáradtak voltak ezért Hutchinson admirális hosszú pihenőt írt ki a legénységnek..
Ami valakinek könnyen, másnak nehezen telik el...

=

Tom Genere, Jim és Baird épp a holofedélzeten próbálták elütni szabadnapjaik egyikét.
Unalmasan telt az idő ami azt illeti. A Recon teljes főtiszti kara hivatalosan is szabadnapot
kapott, még a kapitány is- bár ő még szabadnapját a hídon töltötte. Tom, Baird és Jim épp nagyban pinpongoztak és Baird állt kivételesen nyerésre, amikor megremegett a hajó és minden elsötétedett a holofedélzeten egyszeriben.

( Jim-Tom - Baird- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Vasárnap, 2016-04-03, 14.52.24 | Üzenet # 3
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Ki rendeltek minket egy szabad napra páran úgy döntötünk hogy a holofedérzeten ütjük el az időt egy kiss pinpongozásal ami nem nagyon megy nekem emiat kissé vesztésre állok hiába probálkozok nem nagyon megy ez nekem föleg mivel éppen Baird volt az aki nyerésre ált.-Fenébe nem az erőségem ez a játék azt hiszem Baird ez a mecs is a tiéd lesz menyi is az állás edig 5-1?*Kérdeztem töle és nem sokkal késsöbb megremeget a hajó és minden elsőtétedet.*-Mi a fene folyik itt?Elment az áram vagy mi?*Kérdeztem kicsit pánikba esve mivel hírtelen történt hiába vanak jó idegeim a hírtelen rá hatások ellen nem tudok mit kezdeni időnként kijönek rajtam az érzések.

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Vasárnap, 2016-04-17, 12.59.07 | Üzenet # 4
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jól megpaskoltam Jim hadnagy vállait mert megint én álltam nyerésre. Aztán egy lábra álltam, és megpördültem magam körül.
- HA HA HAA!!! Én nyerek ha nem fogtok esetleg ketten együtt össze ellenem. - Boldog ugrándozásba kezdtem. 
A legjobb szabad idős tevékenységet választottuk a pin pongot, habár én a pant ballt jobban szeretem. Ez se volt azért olyan rossz mert ízzé porrá vertem a szerencsétlen kis csapatot. 
- nah ki a király? au au! Nah ki az ász? - Megfogtam a baseball sapkám, a fejembe húztam és lassan lépdelni kezdtem magam körül mint egy rapper. 
- ááuuuuu! - És sötét lett. - Mi a fene van?! Baird a kapitány beletett a szakcsiját valamelyik elosztó vezetékbe?!


 (HU)
 
Baird
Dátum: Vasárnap, 2016-04-17, 16.03.00 | Üzenet # 5
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt jobb dolgom mint hogy le menjek és játszak egyet  a holofedélzeten..húha de nagy szám volt ..Genere mindenkit megvert pin-pongban...vagy csak mi voltunk ilyen bénák?ki tudja de  azt tudtam hogy jól nem jöhetek ki ebből ..már az nap éreztem..

-Hé Tomi fiú!...ha így játszasz tovább nem lesz értelme  amiért üssek tesó!

Szóltam oda  majd elment az áram..

-De jó..ez valami taktikai riasztás vagy tényleg a  kapitány  a sötétben jobban szeret szakállat vágni?

Kérdeztem érdeklődően és  le tettem  az ütőt az asztalra...

-hmm..ez nem jó hír...azt hittem te vagy a főgépész ?! én csak egy okos seggfej vagyok..de attól még tudom hogy mikor kellene le menni  a gépházba...mondjuk ilyenkor!

Ültem rá az asztalra és sóhajtottam egyet.

-Mindig csak a jó hírek.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2016-04-26, 21.37.15 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A sötétség csak nem akart megszűnni, s Jim hiába próbálta a hidat elérni, egyszerűen ez nem sikeredett. 
Végül a parancsnok úrnak jött meg az esze s az egymás ijesztgetése helyett indult meg kinyitni az ajtót. Azonban mikor ezt megtette Baird ment előre (mert tolakodott ) s aférfi az odakint lévő vészfények közt egy elég furcsa nem emberi alakot pillantott meg de csak egy másodpercre. 
Mindannyian idegessé váltak e miatt, azonban valahogy kommunikálniuk kellett vagy a gépházzal vagy a híddal, mert hirtelen vészhelyzetekben vagy súlyosabb meghibásodásoknál egyes részlegek automatikusan lezáródtak, s most is éppen ez történt. 

( Baird- Jim - Tom - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Baird
Dátum: Kedd, 2016-04-26, 21.52.34 | Üzenet # 7
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Na mi van már? esti mesét is kapunk vagy mi ?! inkább meg keresek valami beszámítható embert hogy magyarázza már el nekem hogy mi a mennykő van  a gépházba...amit természetesen mr.Genere hagyott el.

Hangsúlyozta Baird  ,megnyomva  a nevét és előre tolakodott.

-Nah hagy próbáljam meg az ajtót ki nyitni..

Megpróbálta de  az nem nyitódott.

-Úgy tűnik a mechanikus zár tartja magát...na mi legyen gépész úr? tartsunk egymásnak  gyertyát vagy mi legyen? uram?! 

Nyomta meg  gúnyosan az utolsó szót egy  áll tisztelgéssel.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
Jim
Dátum: Szerda, 2016-05-18, 12.49.36 | Üzenet # 8
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kumunikátorát probálta használni hogy elérje a hídat ezértfolyamatosan ismételgete magát.-Híd jelentkez itt James Raynor hadnagy a holofedérzetről.Híd jelentkez itt James Raynor hadnagy a holofedérzetről...De akárhányszor probálta semi válasz nem érkezet Tomnak jutot eszébe az hogy probáljuk fel fesziteni az ajtót és neki is kezdet.-Jó ötlet tom segítek. Oda mentem segíteni neki kifesziteni az ajtót amint elégé kifeszitetünk baird át tolakodot rajtunk és kiment a folyosora.-Baird látsz valamit vagy valakit?Orditotam utána.

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2016-07-14, 19.05.08 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Persze Barid nem látott semmit sem, de sikerült felkapcsolnia a készenléti világítást a folyosón így pillanatokon belül halovány de pislákoló fények gyúltak fel előttük. 
Ekkor látták meg az éppen betranszportáló idegeneket. 
Ismeretlen fajnak néztek ki.. Jim amint hogy kimondta volna a nem tetszését már lőttek is, s Genere tolta el a fiatal férfi egy lövedék elől ami így is felsértette Jim karját. 
Bird közben a kommunikátoron próbálkozott egy időleges fedezék mögül tanácsot kérni... az még csak nehezítette közben a védekezést hogy csupán gyakorló pisztolyok voltak náluk amiket a holofedélzetre hoztak el poénból. 

( Jim - Baird - Genere - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Hétfő, 2016-07-18, 08.09.28 | Üzenet # 10
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Braid kijutot valahogyan keresztül mászva rajtam.-Na látsz valamit?Szoltam oda hozá aztán amikor felkapcsolta a világitást már mindanyian kijutotunk a holoszobából.-Le kéne cserélni ezeket az ajtokat egy könyebben nyithatóra ilyen esetekhez.Tetem hozá egy megjegyzést amikor észre vetük az idegen behatolokat.Hát ezek.... Nem tudtam befejezni a mondatomat már lötek is ahogy tudtam kerestem fedezéket ám mire észbe kaptam férle löktek de a karomat eltalálták pont a jobb karomat persze melyik másikat.-Kösz Tom írd a számlához.Férle huzodtunk és Baird probált segitséget hívni vagy legalább infót közben meg gyakorló fézelekel felszerelve probáltuk védeni magunkat.-Mégha gyakorló fézerek is csak tudnak valami kárt okozni nem?Mondtam és meg probáltam elátni a sebemet és közben feltartani valahogy az ellenséget de vajon hogy ezen filozok.

 (HU)
 
Baird
Dátum: Hétfő, 2016-08-01, 07.47.18 | Üzenet # 11
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Ez nevetséges!...meg sem tudjuk ütni,a  hajuk szállát sem..ha ezek a seglyukak tovább lövöldöznek,biztos kevsebbre csökken a túlélési lehetőségünk...

Baird lőtt ki a fedezék mögül ,de  mintha vaktöltényel lőttük volna annyit ért ellenük.

-Hé Jim..mi lenne ha  átfutnánk? más megoldás nincsen és nem szeretnék közelharcot sem vívni egy csapat  jól felfegyverzet idegen ellen..háromra jó? a szembe lévő ajtóhoz..3....2....1

Amint ezt kimondta  el kezdett sprintelni ,meg bukfencezni is hogy át jusson az idegeneken keresztül.

-Áh..ez nevetséges..nem fogunk tudni átjutni ha ennyien vannak..próbáljuk hívni  segítséget.-.hátha,tudnak mondani valamit..vélemény?..de addig is fel kell tartanunk őket az is biztos..

Lőtt ki a fedezéke mögül ,de  semmit sem ért  a gyakorló fegyver.


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Péntek, 2016-08-05, 23.14.24 | Üzenet # 12
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hé mindenki jól van? - Körül néztem. Lőttek jobbról lőttek balról, és szinte minden össze vissza volt. 
Olyan volt az egész mintha egy parádéba keveredtem volna.- Mi van má hé?! 
Jimbot visszahúztam.
A karjába kapaszkodtam, megijedve kapkodtam a fejemet hol az egyik hol a másik helyre mintha nem lenne valami okés bennem. 
Talán képszakadásom volt, de aztán rájöttem hogy nincs fegyverünk. És fedezékünk se nagyon. 
- Há bakk ekkora szívást! Ha a kapitány ezt megtudja nekünk lőttek Baird! Hallod!! - kiabáltam oda teli torokból. 
- Jim megvagy haver?! Ugye nem sütötték ki az agyad?! Jó van akkó! - csapkodtam a vállát. - Hát kik a Bajori jumja nyalókáim lehetnek ezek?! Még soha életemben nem láttam ilyen fajt, és otthon se fogja elhinni nekem senki hogy ilyeneket láttam! - Nyüglődtem ott. - AU vigyázhatnál már! - Sóhajtoztam bairdre mert hozzámért egy újjal. 
Aztán megértődve arrébb mentem, de vissza kellett menni. Gyakorló fegyverek. Mint alvó embernek az ének...
Lőttem hátha, lesz ami lesz alapon de nem történt semmi sem. Úgy tűnt hogy nem történt semmi sem. Még nyamvadt választ se kaptunk a szakállas kapitánytól. 
Kezdtem arra gyanakodni hogy őt is elragadták az ufók.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2016-08-09, 21.02.32 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végül Baird törte meg az egész pánikhelyzetet és nagy felindulásából belelőtt a velük szemközti relék egyikébe ordítva.
A kompjúterpanel szétsült s ennek hála az elektromosság kiütötte a közelben álló lények valamennyiét. A többi lény bezárkózott a szervízaknába s ki tudja merre mentek. Mivel a közelükben zavarba volt a hajón belüli komunikáció nem volt sokmindent jelenteni most. Jim megpróbálta kihívni a taktikai osztagot, de ez nem ment, s csak recsegést kapott válaszul az intercommon keresztül.
Tomnak viszont egészen jó ötlete támadt: valahogyan eljutni a fegyver raktárba.
A kis csapat tehát lassan, de biztosan igyekezett arrafele azzal a céllal hogy szerezzenek igazi töltényeket... amikor megpillantotta Baird a másik halott lény testét a földön arra gondolt hogy egy trikorderszkenn nem lenne talán hasztalan.
Jim így leszkennelte a lényt s megállapította hogy az csak részben szerves; tartalmaz kibernetikai elemeket is vagyis hasonlít egy borghoz, de mégsem az.. egy teljesen új faj.
Ekkor azonban időlegesen véget ért a tudományos kutatás, mert a parancsnok szólt hogy tovább kellene indulniuk a különös, egyre hangosodó hangokat már mind hallják...
A kis csapat tovább folytatta az útját éppen ezért a fegyvertár felé.

( Jim- Baird- Genere- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Jim
Dátum: Csütörtök, 2016-08-11, 16.30.01 | Üzenet # 14
U.S.S. Recon kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 196
Kitüntetések: 2
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Baird megtörte meg az egész pánikhelyzetet és nagy felindulásából belelőtt a velük szemközti relék egyikébe amitől azok kisültek és egy akkora robbanást idézet elő amitől ki nyirt párat ezekből a lényekből és a többi elmenetekült a gyefriszcsöveken át*oda ment baird hoz és megveregete a válát*Na most hasznát vehetük a forro fejüségednek*szoltam oda neki aztán probáltam megint hívni a biztonságiakat hátha most lesz válasz de továbbra sem erélhetőek*francba még mindig nem tudom el érni őket bármi ötlet srácok?*ekkor veteték fel azt hogy vizsgáljuk meg ezeket a lányéket hátha egy kicsit inteligensebbek leszünk velük kapcsolatba és mivel éppen nálam volt kéznél trikorder ezért meg vizsgáltam és az eredmények szerint majdnem olyan mintha borg lene*nos ezek szerint borg fanokal álllunk szemben sajnos felszerelés és idő hián nem tudom modosítani ezeket a gyakorló fegyvereket.*tom mondta hogy elkéne menni a fegyvertárba fegyverkért is*ez jó ötlet de adig is vigyük magunkal ezeknek a hulláknak a fegyvereit mivel ezekel a vackokal nem megyünk semire ellenük és még beléjük ötközhetünk az út során és nem lehet mindig olyan szerencsénk hogy baird meg ment minket nem?*mondtam nekik és fel vetem egy fegyvert és vártam hogy mi legyen aztán mikor a többiek megindultak én is mentem utánuk és menet közbe egyre hangosabb zajokat lehet hallani*nem hangzik valami biztatoan*jegyeztem meg magamnak

 (HU)
 
Baird
Dátum: Péntek, 2016-08-12, 16.19.32 | Üzenet # 15
U.S.S. Recon-Biztonsági főtiszt/Taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 243
Kitüntetések: 6
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
-A francba! 

Ordítottam el magamat és  bele lőttem egyet az egyik relébe  kár hogy nem tudtam hogy mibe lövök hiszen láng is csapott ki onnan de ettől meg ilyedtek és elindultak pont abba  a részbe ahol a  panel másik fele  a sokkota dta le így mindannyian kisokkolódtak..szerencsére...ezek után jött az ötlet hogy talán igazi fegyvereket kellene össze szerezni nem pedig műanyag patron fegyverekkel lövöldözni..

-Hát na ja...ideje lenne igazi fegyókat beszerezni mielőtt probléma lenne abból hogy csak pöcköljük őket ezzel az izével...

Tovább sétáltam ,idegesen és próbáltam kifeszíteni  a manuális  ajtó nyitót ,záró-nyitóját de  ez nem igazán ment.

-Tud valaki idejönni? elég rosszul záródik ez..


"Baird, what's the status on that APC? - [over radio] The status is that it sucks."
Katonai Rang

 (HU)
 
TGenere
Dátum: Szerda, 2016-08-24, 19.23.12 | Üzenet # 16
U.S.S Recon Főgépésze/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 80
Kitüntetések: 2
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
... ügyes vagy... Démoni volt. - Mondogattam Bairdnek vigyorogva és indultam el a többiek után libuska sorban. - Szerintem a nagy szakáll ember úgy kakil le minket ahogy vagyunk. Most nem azért, de lehet fel se tűnt neki hogy mi idelenn papás mamásat játszunk ezekkel a sehonnali bitang lényekkel. Még a biztonságiak sem húztak le ide.. ajj... de szép nparancsnoki elbeszélgetést fogok majd levezetni velük. - Morogtam a folyosón tovább lépve. 
- Jól van jól van Baird ne aggódj! Fegyók kellenek nekünk nem játék karalábé vetők. Asszed nem tudod?... Elég egyértelmű hogy egy dagad ember rasszista idegent sem fogunk tudni visszaküldeni senki földre ezekkel. - Lóbáltam meg a "mű fegyverem" mint valami cumis üveget. 
- ha valaki mozgást lát azonnal szól és nem rejtegeti. Okés? - Nézegettem a két haveromra akik kussoltak mint fehérnép a kocsmába. 
Baird is megállt meg Jim is és mindketten a földet nézték mereven. Már már azon gondolkodtam hogy megbűvölte őket egy varázslónő, és nem-e kell hozzájuk dörgölődznöm hogy felfedezzék hogy a valóságban vannak, amikor láttam hogy a hulla lényeket nézegetik.
- Ne már..Most mit néztek? Meghaltak hál isten! - De Baird közölte hogy hullák. Jah meg hogy ilyen kiborg izék mind a Borgok.- Nah bakker... ez nagyon jó... ha seggbe csípnek lehet Borg leszel?... Már csak az hiányozna.. egy jó nagy Borg Baird..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2016-09-05, 21.53.27 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

" fegyverraktár" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Recon » Holofedélzet (Holotermek.)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: