Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Clifford Sequoia lakrésze
Clifford Sequoia lakrésze
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-03-03, 21.05.55 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Március 1 

"Relativitás" 


A hajó legénysége épp békében volt. 
Az esti órák örjítő unalma vette kezdetét, Niko Throvson pedig épp az esti műszakot vette át. Számára minden nap egy monoton fogas kerék lehetett mely szinte soha nem akar megtorpanni egy pillanatra sem.  
Aztán a Beloiannisz hirtelen lépett ki az űrből. A hajó test megcsillant a legközelebbi a közeli csillag fényében, mintha meg akarta volna érinteni a hajófal rideg burkát...  
A legénység fokozatosan kelt életre ezek után.. nem is hiába..


===
A nap kezdete
==
 

A Uss Beloiannisz kapitány Clifford Sequoia az ágyában aludt. 
04:03. Bár az idő majdhogynem semmit sem jelentett azon a hajón. A kapitány álmában átélte a legrosszabb rémálmámt újta meg újra... 
Kislánya Viol a másik szobában - ellentétben apjával - álmaiban a Földön úszott épp a tengerben..
Cliff is futott... csak épp egy haldokló hajó fedélzetén.. minden tiszt futott körülötte és voltak emberek akik sikítoztak ahogy a panelek kiégtek.
Cliff végül távolodott a hajótól mikor elsőtisztje hangjára ébredt, aki minden főtisztnek jelentette: 
"Megérkeztünk." - Érdekes volt hogy Niko Throvson szinte mindig képes volt halk szavakkal is magához téríteni pár embert...
 

(Cliff - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
CliffordSequoia
Dátum: Hétfő, 2013-03-04, 12.13.48 | Üzenet # 2
Uss Beloiannisz-Kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 99
Kitüntetések: 3
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Aludtam de  még sem  pihenve..."

Tippem sem volt,hogy  mennyi idő lehetet vagy épp ki mit csinálhatott a  hajó fedélzetén de  azt tudtam hogy ideje pihenőre kelnem épp egy  jelentéssel a kezemben aludtam el amin sok minden volt,idő érzéki csalódás jelentéske vagy épp idő irányelvi szabály sértések vagy  épp a vezérkartól jelentés...sok mindent kellet volna elolvasnom még de nem voltam rá képes...annyira álmo svoltam hogy  egyszer csak  el aludtam ,épp egy  fontos jelentést kellet volna  elolvasnom amit  Zetor hadnagy  írt,de  valahogy  tudtam hogy mit fog leírni megint azt hogy  minden rendben van  a csövekben...és hogy  megint rosszat evett..ez annyira de annyira nem tudott lekötni hogy el aludtam..ahogy behúnytam a  szememet  egy percig csak a  sötétség fogadott kisebb hullámzó körökkel,amit annak köszönhettem hogy  megint túl erőltettem a  szememet..vagy épp túl sokat dolgoztam,de  persze  nem tudtam nem sokat dolgozni főleg ha  csak egy  valaki  maradt az életembe  akire tudok számítani vagy épp ügyelni..az pedig a lányom volt aki most is aludt..olyan ..aranyosan aludt hogy nem akartam  efl kelteni amikor megjöttem a  szolgálatomból,csak betakartam és  adtam egy  puszit a  fejére..ahogy vissza dőltem viszont  a székembe  hát..rögtön álmos is lettem aztán pedig itt kötöttem ki..ahogy mind ezt megint megbeszéltem magamban,egy rossz rémálom kezdte  el lepni az agyamat megint..ezt nem hsizem el mondtam magamban mi közben,hosszú könnycsepp kezdett el lefojni az arcomról..megint azzal álmodtam  ,amiről mindig szoktam..az előző hajó amin szolgáltam igen..iylenkor hiányzott Rone kedves,szép hangja ami mindig megérintett vagy épp megnyugtaott ilyenkor...persze  azóta amióta nem élek vele együtt..minden másképp van..nem alszok hetekig és  csak  kényszer szabadságra tudok el menni,néha viszont el uralkodik rajtam a fáradtság és az vagy  rövid rossz álmokkal vegyítve  jute l hozzám vagy  épp kisebb- nagyobb,ideg kitörésekkel vagy épp összeroppanásokkal..de mostanában jobban voltam..mi után ,megszabadultam némi vértől a  vér áramomból..ez mindig megnyugtatott..mivel annyira sok minden hárult rám,hogy  Rone nélkül néha elképzelni sem tudtam magam pedig még is  csak ez van....persze nem hiányzott hogy  mindennap veszekedjünk mint régen,de   a megnyugtató szavai igenis hiányzott..főleg az a  érzés amikor csak  átölelt vagy épp csak  hozzám szólt..most pedig csak  el megyek nap mint nap mellete ,ridegen avgyis úgy téve  mintah nem is ismernénk egymást és  úgy  tenni próbálok mintha  ez normális lenne..de hiányzik Viol-nak a  lányunknak és nekem is  de  ő erről nem szeret beszélni mert azt hiszi hogy gyenge vagyok...pedig csak próbálok...valamit tenni azért ami elveszett..sóhajtottam egyet amgam elé amikor kiábrándultam hogy  az első tisztem hangjára kelek fel..megnyomtam  a kommunikátoromat és  közben  oda  támojogtam  a fürdőszobámhoz....

-Azonnal megyek kösz hogy beszólt Nick..

Válaszoltam a kommunikátoromba  majd  ahogy lekapcoslt az adás  megmostam aza rcomat a  jég hideg vízzel és  utánna pedig  megtöröltem az arcomat  a barna törölközőmmel aminek a tapintás a olyan volt mint amikor  Rone bőréhez hozzá nyúltam,puha és  szeretet dús...persze  ezzel kellet beérnem hogy még mindig rajta  volt az illata  de  mást nem tehettem..sóhajtottam megint egyet majd,alrébb mentem egy picit pár lépést egyenesen benéztem Viol-ra  aki ott aludt  ,csöndesen és  aranyosan..egy fél mosoly húzódott meg az arcomon majd  legyújtottam a  villanyt  a  lakrészemben és  elindultam a  szolgálatomat követni..




Az üzenetet módosította CliffordSequoia - Hétfő, 2013-03-04, 12.14.41
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S. Beloiannisz » Clifford Sequoia lakrésze
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: