Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Liz-Leon
Liz-Leon
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 16.09.15 | Üzenet # 1
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 18.19.24 | Üzenet # 2
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Forró vulkáni nap volt. A bolygó méltóságteljes csendbe burkolózott. A Csillagflotta kompja ugyanilyen méltóságteljesen szállt le a Vulkáni Központi Biológiai Kutatóintézet mellett, a belőle kiáramló izgatott tanulók azonban percek alatt megtöltötték a teret élettel és zsivajjal. Kísérőjük, egy élete alkonyán levő, de ennek ellenére energikus nő többször is nekifutott, mire sikerült mindenki figyelmét megkapnia.
-Khmm-khmm, mindenki figyeljen rám legyen szíves! Mint azt mindannyian tudjuk, 3 napot fogunk itt eltölteni. Az előttünk levő Kutatóintézet az egyik legnagyobb, legmodernebb és legjobban felszerelt Intézet a Föderációban. Mindenkitől elvárom, hogy Csillagflotta kadétokhoz méltóan viselkedjen. Nemrég léptem kapcsolatba az Intézet vezetőjével, S'bes professzorral aki perceken belül itt lesz, hogy fogadjon minket és abban a kiváltságban részesültök, hogy ő személyesen fog végigvezetni bennünket az Intézeten.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 18.46.05 | Üzenet # 3
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kiszálloka kompból, és azonnal megcsap a hőség. Utálom a hőséget. Egyenes rühellem. Eléggé aggódok is, ugyanis rosszul áll a szénám xenobiológiából, és ha itt valamit nagyon elrontok, évet kell ismételnem. Nem arról van szó, hogy ne szeretném az Akadémiát, de azért mégiscsak illő lenne elvégezni négy év alatt, mint minden más kadét. A tömegben megpillantottam egy barna lányt, szép magas volt, és magabiztosság sugárzott belőle. Kalandvágyónak és pimasznak tűnt. Tökéletes társaság, gondoltam, majd elindultam felé. Közelebb érvén láttam, hogy alsóbbéves. Odaléptem hozzá, és megszólítottam:
- Szia! Leon Cochrane vagyok, harmadikos! Látom, te elsős! Hogy tetszik az Akadémia?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 19.01.59 | Üzenet # 4
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
3 nap a Vulkánon. Nem hangzik valami nagy bulinak, mi? Hát eddig nem is tűnt annak.
- Szia! Elizabeth Carry vagyok, de szólíts csak Liznek nyugodtan. Az Akadémia? Hát elég kemény dolog, de azt hiszem erre van szükségem. Elkényeztetett kertvárosi gyerekek között nőttem fel, itt legalább van ami próbára tegyen. Ha egy valamit utálok, az az unatkozás és abban mostanában nem volt részem. Főleg, hogy plusz tárgyakat vettem fel, mint ez a xenobiológia. És téged mi szél fújt erre?
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 19.10.59 | Üzenet # 5
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Anyám eredetileg kutatótiszt volt, és elkezdett érdekelni a dolog, nem mellesleg egy gépházban nőttem fel. Azt hiszem az űrt szeretném járni. Örülök, ha fontosnak érezhetem magam, viszont parancsok semmi pénzért se lennék, így hát megmondom a parancsnokoknak, hogy mit látnak. Másodszakom amúgy repülés volt, sikeresen levizsgáztam! Ez a kirándulás viszont... halálos lesz. Elképesztően rühellem a xenobiológiát.

Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 19.29.07 | Üzenet # 6
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Liz *elmélyedve a szemeibe néz*
-Asszem azt is megmondhatod azoknak a parancsnokoknak, hogy mit gondolnak.. vagy csak, hogy mit éreznek? Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy tudod kibírni. Egészen biztosan bekattannék, ha folyamatosan más emberek érzelmei vagy gondolatai száguldoznának a fejemben. *nevet*

*eközben elöl*
S'bes professzor nem volt szokványos vulkáni. Első ránézésre talán annak tűnt jellegzetes szemöldökével és hegyes kis füleivel, de minél tovább nézte az ember, annál erősebb lett benne az ellenszev iránta. Rezzenéstelen arca és pici, szúrós szemei barátságtaln benyomást keltettek. Még egy vulkánihoz képest is. Monoton, érzelemmentes hangon köszöntötte az összegyűlt kadéteket.

~Liz*odasúgja Leonnak*
-Nagyon szeretem a xenobiológiát, de asszem igazat kell adjak neked. Ezzel a Mr. Logikus Savanyúpofával tuti biztos borzalmas lesz ez a kirándulás.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 19.41.10 | Üzenet # 7
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel nem akartam, hogy a vulkáni esetleg meghallja a hegyes füleivel, hogy mit beszélünk, úgyhogy tőlem szokatlan módon megpróbáltam egyenesen Liz fejébe beszélni:
- Tudod, elég jól tudom kontrollálni, hogy csak az általános közérzetüket érezzem az embereknek, de hosszú időbe telt, mire kigyakoroltam. Fél-betazoid létemre elég erősek az empatikus képességeim. Jaj ne haragudj, tudom, hogy ez neked most szokatlan, remélem nem ijesztettelek meg nagyon. Amúgy ebből a vulkáni arcból árad a sötétség... Nagyon fegyelmezett, szóval meg se kísérlem kitalálni mire gondolhat... Ijesztő, az biztos.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 20.05.19 | Üzenet # 8
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Liz *ijedten felkapja a fejét, aztán mikor rájön, hogy mi történik lenyugszik, és úgy dönt ő is inkább a gondolataival válaszol*
- Ez elég egyedi élmény volt. Nem igazán szeretem, ha a fejemben van valaki, szóval maradj csak az előszobában, már ha ez kivitelezhető.

~S'bes
- [...] Önök valószínűleg még fel sem tudják fogni, mekkora megtiszteltetésben lehet részük azzal, hogy Intézetünkbe látogathatnak. Több száz év keserves és fárasztó munkájával sikerült összegyűjtenünk azt a rengeteg képet, videót, hologramot és audiofájlt ami jelenleg az Adatbázisunkat alkotja. Az Intézet mögött lévő parkban pedig több kihalófélben levő állatfaj megmentésén fáradozunk, illetve különböző etológiai és evolúciós kutatásokat végzünk. Kutatásink magas színvonalát mutatja, az is, hogy....[...]

*közben az elején látott őszes nő hátrajön hőseinkhez és Leonnak intézi szavait*
- Fiatalember, remélem tisztában van vele, hogy ez az utolsó esélye arra, hogy ne kelljen évet ismételnie! Egy kutatótiszt munkájához elengedhetetlen a xenobiológia, ezért elvárom, hogy a terepgyakorlaton szerzett tapasztalaiból írt beszámoló legkésőbb a megérkezésünktől számított 3 napon belül az asztalomon legyen. Tényleg sajnálnám, ha miattam bukná el ezt az évet, az összes többi tárgyból olyan kiemelkedően teljesít. *együttérzően mosolyog*
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 21.07.49 | Üzenet # 9
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tanárnő érkezése egészen meglepett. Az év elejétől kezdve azt hittem, hogy tiszta szívéből gyűlöl:
- Ő, hát, köszönöm szépen, tanárnő! - mekegtem zavartan, valószínűleg még el is pirultam.
A professzor továbbsétált, a vulkáni pedig még mindig beszélt dolgokról, amiket már úgyis tudtunk.
- Utálom a xenobiológiát - ismételtem meg magam.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 21.18.43 | Üzenet # 10
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
~S'bes
- [...], tehát errefelé kezdjük körutunkat, kövessenek! *mindenki utána özönlik*

~Liz
Mosolyogva figyeltem az újdonsült ismerősöm szenvedését a tantárggyal. Mindig is érdekeltek a biológia különböző ágai, ezért úgy gondoltam megpróbálok segíteni rajta. Reméltem, hogy hallja amit gondolok, ezért erősen koncentráltam és ezt sugalltam felé:
- Ha nagyon nem megy akkor szívesen segítek. Meg is írom helyetted, egy pár romulán sör ellenében.
*körbenéz*

- Héé hova tűnt mindenki?? - kérdeztem már hangosan kimondva.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 21.37.14 | Üzenet # 11
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen azt éreztem, hogy valami megérinti az elmémet, majd meghallottam, hogy Liz kiabál. Visszafordultam a sarokról, és intettem neki, hogy kövessen. A lány utánunkfutott. Az első ketrecben 6 lábú andóriai pocokmajmokat láttunk. Nem volt túl érdekes, viszont két ketrec közt van egy hosszú sötét folyosó. Az egyik kadét megkérdezte, hogy miért van ott, de a vulkàni csak mellébeszélt. Mikor visszakanyarodtunk, a folyosó acéllemezzel fedett állapotban találtuk.
- Hm, ez érdekes, nem gondolod? - Kérdeztem


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 21.46.11 | Üzenet # 12
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy a gondolataimmal, vagy szavakkal válaszoljak, ezért a kettő az egyben megoldást alkalmaztam.

- De, valóban, mindig is rajongtam a pocokmajmokért, annyira aranyosak!!
Eközben pedig azt próbáltam sugallni Leon felé, hogy én is észrevettem azt a folyosót és talán valami telepata módszerrel lett lezárva, elvégre is vulkániak közt vagyunk. De vajon egy fél-betazoid ki tudná nyitni?

Csak reméltem, hogy érzékeli a gondolataimat és nem néz hülyének a pocokmajmos megszólalásomért.
 (HU)
 
Leon
Dátum: Péntek, 2012-06-29, 22.02.41 | Üzenet # 13
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Teljesen meglep, hogy a lány ilyen könnyen kommunikál szavak nélkül.
~Talán ki tudom nyitni, - sugalltam - de ahhoz le kell lépnünk.
- Nagy kár lenne, ha kihalnának ezek a kis szőrgombócok, hát neem? - Mondtam, majd nevetést erőltettem.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Liz
Dátum: Szombat, 2012-06-30, 12.58.10 | Üzenet # 14
Vendég
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 73
Kitüntetések: 5
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Akár azt is mondhatnánk, hogy egyenesen ők az evolúció csodái.
Amint meghallottam Leon hangját a fejemben, már tudtam is mit fogok tenni, hogy lemaradjunk. Közelebb léptem az ódivatú ketrecekhez amik körül semmiféle energiapajzsot nem láttam (nem is értettem miért) és bedugtam az ujjam egy majom mellé. A kis hatlábú szörnyeteg kíváncsian az ujjam felé fordította a fejét, én pedig ebben a pillanatban egy kiáltássál hátraugrottam. és egyik kezemet az ujjamra szorítottam.

- Aúú!! Ez a borzalom megharapott. Azt hiszem vissza kéne mennem a komphoz, hogy megfelelően ellássam a sebet. Ki tudja milyen fertőzéseket kaphatnék el. Leon, visszakísérnél? Egyedül biztosan eltévednék, pocsék a tájokozódó képességem.

A kis jelenetemre egyre többen gyűltek körénk és csak remélni tudtam, hogy a tanárnőnk rábólint a távozásunkra....


Az üzenetet módosította Liz - Szombat, 2012-06-30, 12.58.45
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Játéknapló » Liz-Leon
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: