Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Kantin
Kantin
Shepard
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 22.14.36 | Üzenet # 1
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt Étkeznek a legénység tagjai

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 21.40.57 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Atlantis" 


A kapitány, valamint Ruby és az admirális hamarosan meg is érkeztek az emberektől nyüzsgő kantinban. 
Az admirális vett egy mély lélegzetet, aztán kiállt a legközelebbi ablakhoz és csak nézte, nézte a végtelen űrt, a csillagokat. 
Miközben elmerengett a csillagokon, azon hogy mi fog várni erre a hajóra és legénységére vagy hogy kik fognak itt szolgálni vajon a csillagokat bámulta.
Vissza tekintett Shepardra, és Rubyra akik látszólag egy beszélgetésbe kezdtek, majd biccentett és beszélni kezdett:
A hivatalos avató beszédet.

( Hutchinson - Shepard - Ruby - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 21.49.21 | Üzenet # 3
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális hátra fűzött kezekkel nézett ki az ablakon. 
Percekig meg sem szólalt, a gondolataiba merült majd hirtelen megfordult a kapitány és Ruby felé. 
"Ez lesz az a pillanat." - Gondolta magában. Körbe nézett: úgy tűnt mindenki ott van a teremben aki fontos, és hogy elég sokan is vannak így biccentett a kapitány felé aki sejthette hogy most fogja ő elmondani az avató beszédet és a terem végére helyezett pódiumra lépett: 
- Tisztelt Flotta tisztek és vendégek! - Kezdett bele a mondataiba. - Üdvözlöm önöket, én Mich Hutchinson vagyok. Azért gyűltünk itt össze hogy felavassuk a Csillagflotta, a Föderáció szabályai szerint ezt a méltóságteljes hajót... Mikor fajunk először találkozott a Vulkáni barátainkkal még csak nem is álmodtunk ilyen hajókról, olyan távolságokról amiket most megtettünk. És most, sok év távlatából csak áldásomat tudom mondani a Uss Atlantisra, és annak legénységére. Ünnepeljék meg ezt a napot... hisz öt éves küldetésre indulnak vele.


 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2013-05-24, 17.46.17 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ölelkezős jelenet után egyből ide jöttünk a kantinba ahol már nagyban zajlott a felavatási ünnepség.  Figyelemmel kísértem az Admirális szavait. és örülök hogy áldását adta  a hajóra és a legénységre egyaránt. és boldogsággal töltöttöt el hogy ilyen lenyűgöző hajót irányíthatok. Mindig is ilyet szeretem volna. Alig vártam hogy a kapitányi székbe üljek. és elindítsam ezt a szépséget az ismeretlenbe.
Kíváncsi vagyok az első küldetésre. most egy erős hajóm van. Most szívesen mennék harcba is. majd Vissza kapják a Romulánok azt amit az előző hajómmal tettek. Csak találkozzak velük.




Az üzenetet módosította Shepard - Péntek, 2013-05-24, 17.49.54
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2013-05-24, 17.58.54 | Üzenet # 5
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Vigyorogva léptem be Jack után a kantinban, majd megszorítottam a kezét mikor az admirális beszélni kezdett. 
Izgalmas pillanat volt ez, hiszen most indultunk el életünk egy olyan szakaszába ahonnan már nem volt visszaút. 
Leültem, majd a beszéd végén tapsba törtem ki, és Jackre néztem aki mellettem állt. 
- Azért remélem hogy nem bánod hogy én vagyok a kommunikációs főtiszted? - Kérdeztem tőle egy mosollyal.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-05-24, 18.35.46 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális miután elmondta a beszédét megszorította Shepard kapitány kezét, biccentett feléje: 
- Csak óvatosan fiam. Az első küldetésük holnap reggel az irodájában lesz. - Mondta, azzal elment.
Hivatalosan is a kapitányé lett az Atlantis... és most már csak a startra vártak.

(Shepard - Ruby - Szingularitás)  

MEGJEGYZÉS: Utolsó hsz-k az "Atlantis" c. küldetéshez. 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2013-05-24, 18.53.22 | Üzenet # 7
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor végzet a beszéddel az Admirális Ruby is rendesen szorongatta  a kezemet.
majd kérdezte hogy nem baj. hogy Ő a Kommunikációs főtiszt. kicsit furán néztem rá.

- Miért lenne baj? persze hogy nem de miért kérded.

nem tudtam miért kérdezte ezt. persze hogy örültem neki. Az admirális oda lépet hozzám és Kezet szorított velem. És azt mondta hogy legyek óvatos, és az első küldetésem az irodámban lesz

- Természetesen uram. és köszönöm hogy meg tisztelte a hajót a jelenlétével.
Ezzel a mondattal elengedtem az admirális kezét.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2013-06-02, 20.26.31 | Üzenet # 8
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megfogtam a kezét és biccentettem egy mosollyal. 
- Csak úgy kérdeztem. - Mondtam neki félhangosan, aztán egy pillanatra behunytam a szememet. Egy kicsit aggódtam hogy mi vár ránk, bár sejtettem hogy csak jó lehet az. 
Majd elengedtem Jack kezét, és hagytam hogy beszéljenek egy kicsit az admirálissal. 
Minden úgy folyt ahogy kellett: a medrében. 
Nyugodtan ültünk, és hallgattuk a zenét és a tömeget. 
- Jó kis buli ez csak túl hangos a zene. - Szóltam oda férjemhez mosolyogva.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-06-04, 20.22.21 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
= Az "Atlantis" c. küldetés lezárva.
Folytatása hamarosan. =




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Kantin
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: