Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Transzporter szoba
Transzporter szoba
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-04-23, 21.43.14 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Uss Atlantis"


Időpont: 2802; Június elseje 

Jack Shepard a transzporter állomáson várakozott és Hutchinson admirálist, valamint egy új tisztjét, a feleségét várta, Ruby Shepardot.  
Tudta hogy hivatalos hajó avató ünnepség lesz és nem akart semmiképp sem lemaradni róla. A hajó szinte árasztotta magából az új szagot: új karpit, új falak, új ajtók... nem hiába.  
A hajón szinte minden új volt, ahogy a tisztek is akik közül azonban még sok elbírálásra várt vagy csak nem érkezett meg.  

(Shepard - Hutchinson - Ruby - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szerda, 2013-04-24, 20.15.37 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hát az interpid osztályú hajóm szép és jó volt csak nagyon gyenge. nem is értem hogy ilyen hajókat hogy gyártanak mostanság. Főleg amikor a Romulánok megint szokásokhoz híven unatkoznak. Nem mint ha annyira rossz lett volna, csak harcra nem alkalmas. De lényegébe inkább annak örülök hogy a legénység nagy része túlélte.
Meg annak hogy Végre vissza vertük azokat a Romulánokat. Még hogy Ők a legjobbak?
Álcázás nélkül oda sem mertek volna menni szerintem.
De végül mi nyertünk. egyenlőre de vesztetünk néhány hajót.
De nem tudja semm isem elrontani a jó kedvemet, mert Meg kaptam a legelső Modern Föderációs Több funkcionális hajót, ezzel  a hajóval biztos szét fogok rúgni néhány Romulán hátsót csak fussak össze velük.
na meg Ruby is itt volt. Emlékszem hogy legelőször csak kollégaként ismertem meg, De már több annál, és örülök hogy itt van.
Alig vártam hogy indulhassunk végre.




Az üzenetet módosította Shepard - Szerda, 2013-04-24, 20.16.14
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Kedd, 2013-04-30, 20.56.29 | Üzenet # 3
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután megérkezett az admirális egy mosoly jelent meg az arcán. 
A férfi már régen nem látott ilyen szép hajót, nem beszélve arról hogy már vagy ezer éve nem látta a kapitányt. 
Nagy lépésekkel lépett le a transzporter dobogóról, majd kezet fogott Sheparddal. 
- Üdv kapitány. - Köszöntötte őt. - Szép napunk van. Mindig öröm ha egy ilyen hajót köszönthetünk a flottába, nem igaz? - Kérdezte.


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2013-05-01, 17.17.52 | Üzenet # 4
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan megjelent az alakom hirtelen
a transzporterdobogón csak Johnra tudtam gondolni. Ő ott állt nem
messze tőlem,és épp kezet fogott az admirálissal mikor
én lerohantam és a karjaiba ugrottam szinte azonnal hogy odaértem.
-Hiányoztál. -Szóltam neki halkan miközben nem érdekelt egyátalán hogy Hutchinson néz.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-05-02, 19.11.40 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Shepard - Ruby - Shepard - Hutchsinson - Szingularitás)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2013-05-03, 21.16.42 | Üzenet # 6
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem is gondoltam volna hogy a hadihajókat ilyen szépre tudják csinálni külsőleg és belsőleg is, Bár én a teljesítmény híve voltam bár szép volt a hajó minden szempontból az tény hogy Jó munkát végeztek a tervezők. Néhány pillanat múlva belépet Hutchinson és dicsérte a hajót.

- Igen uram valóban. Remélem meg is marad sokáig. Mondtam volna tovább is de a Transzporter működésbe lépet, és Ruby Érkezett meg a Dobogóra. aki alig pár pillanattal a megérkezés után, egyből nekem ugrott. Megijedtem mert eleve a feletessem is látta az egészet, nem mintha nem eset volna jól. De nem tudom mit gondol per pillanat. 
- Te is hiányoztál. Súgtam oda neki halkan


 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 17.01.31 | Üzenet # 7
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elmosolyodtam, majd megcirógattam a karját, és csak ekkor fogtam fel valójában hogy az admirális is odabenn van, történetesen épp ott áll a közvetlen közelünkben. 
Így gyorsan megfordultam, ránéztem az öregre akiről megvolt a véleményem jócskán és tisztelegtem neki egy jó flotta tiszthez illőt: 
- Üdv uram! KHm.. régen láttam. - Tettem hozzá, majd lopva férjemre néztem, remélve hogy nem harapja majd le a fejemet nagyon ha az admirális úr kivonszolja a seggét.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 21.21.32 | Üzenet # 8
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Őszintén zavarban voltam mert az Az admirális ott állt velünk szembe. De Belmore-t Nem zavarta egyáltalán.  csak  kicsit kényelmetlen volt ez nekem. most így hirtelen
Remélem az Admirális Nem gondol valami rosszat rólunk most.

~ Jól indul a nap.

Gondoltam magam. De végre Ruby is kapcsolt hogy az Admirális is itt van és elengedett végre.
csak vártam hogy most mi lesz.




Az üzenetet módosította Shepard - Csütörtök, 2013-05-23, 21.22.07
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Csütörtök, 2013-05-23, 21.36.01 | Üzenet # 9
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális pár percig csak állt. 
Ugyan észre vette hogy a két tiszt közt szerelem dúl, de inkább nem szólt semmit sem tekintve hogy nem volt sok köze hozzá. 
Hátra fűzte a kezeit, és folytatta. 
- Nos, szerintem elindulhatunk az étkezdébe ha nem bánják. Vagy a csillagbárba. Szeretném felavatni a hajóját kapitány hogy nekivághassanak az öt éves küldetésüknek.. bár ember hiányban vannak tudok róla, és nyugodjon meg jelenleg is folyamatban van a tisztek kiválasztása.. szeretném jó kezekben tudni a hajót. - Vallotta be, majd Rubyra nézett. - Mrs Shepard. - Biccentett köszönésképp.
Majd megfordul, és elindult a folyosó és a turbólift felé a kapitány vezetésével mert még soha nem járt ilyen hatalmas hajón.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2016-12-27, 18.34.09 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 
"Kantin" c. topicban

Hozzáadva (2016-12-27, 18.34.09)
---------------------------------------------
*
" A rettegés forrása "  (part 1)

*

Amikor Shepard és Ruby leértek Sanderson és az elsőtisztje Mera Howard már ott voltak. Sanderson egy magas sötét bőrű kapitány volt, az elsőtisztje pedig egy vörös hajú nő. 
- Shepard kapitány ! Nagyon örülök hogy megismerhetem önt. - Nyújtotta a kezét majd kezet fogott a férfival, aztán Rubyval is. - Ő itt az elsőtisztem, Mera Howard.  - Shepard közben lassan elindult a tárgyaló felé és beszélni kezdett a helyzetről, a küldetésről.

( Shepard- Ruby- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JackShepard
Dátum: Szerda, 2017-01-18, 23.38.57 | Üzenet # 11
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 133
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem telt sok időbe mire megérkeztünk a transzporterhez ahogy beléptünk már át sugárzott Sanderson kapitány és első tisztje egy aki egy nő volt, de nem nagyon zavart. 
Majd Sanderson nyújtotta a kezét üdvözlésképen amit viszonoztam majd bemutatta az első tisztjét, ahogy én is. Rubyt
- Örülök hogy egy barátságos arcot is láthatok ebbe a térségben. kezdjük el a megbeszélést. kövesen
Majd elindultam a tárgyaló terem felé.
Remélem hogy a megbeszélés alatt nem fognak nagyon zavarni minket a klingonok, de legalább már csekélyebb az esélye még egy rajta ütésre most hogy még egy föderációs hajó is a színre lépet.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2017-02-15, 19.20.06 | Üzenet # 12
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

"Tárgyaló terem "  c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S Atlantis » Transzporter szoba
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: