Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » John Stark
John Stark
John
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 14.20.53 | Üzenet # 1
A U.S.S. L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban

Név: John Stark
Kor: 35
Rang: Parancsnokhelyettes
Poszt: Kormányos
Faj: Ember
Nem: Férfi
Küllem leírása: Fekete haj, kék szemek
Család: nincs
Szolgálati hely: USS L'espoir
Előélet: California cityben született. Nem volt flotta gyerek, azaz szülei nem a flottában szolgáltak, egyszerű civilek voltak. 19 évesen kezdte az Akadémiát ahol pilótaként tanult, egy kompokkal kötelékben repülő kis csapat vezetője volt, díjat is nyertek az akadémiától. Harci kiképzést is kapott (közelharc, lőfegyverek). Először néhány csillaghajón szolgált, mint kormányos, USS Atlantis, USS Avenger. Utóbbin mint biztonsági tiszt is dolgozott egy rövid ideig.
26 évesen Ausztráliában a flotta egyik kompokat, vadászokat és kisebb hajókat tervező és gyártó csapatához került mint berepülő pilóta. Ebben az időszakában rengeteg tapasztalatot szerzett, több új fejlesztésű kompot és vadászt repült meg elsőként. Volt néhány technikai hiba amikor tényleg csak a tapasztalat és a transzporter mentette meg az életét.
A rendfenntartókkal is meggyűlt egyszer a baja a Földön. Kompjával átlépte a megengedett sebesség határt lakott terület fölött, így üldözőbe vették a rend éber őrei. 4 órás kergetőzés után sikerült olajra lépnie és soha nem derült ki, hogy ki volt a komp pilótája. Az omega szekció nevű titkos szervezet azonban kiderítette a gyorshajtó kilétét és fölkeresték John-t. Meggyőzték hogy náluk a helye, így titkos ügynök lett (másodállásban). Erről persze nem tud egy kívülálló sem.
A tesztpilóta szerepét már nem akarta folytatni mert egy hibásan összeállított komppal becsapódott a Csendes-óceánba, a roncsot miután kiemelték úgy kellett kivágni őt belőle de akkorra elfogyott bent a levegő így eszméletét vesztette és élet-halál között volt. Ezt nem szerette volna ismét átélni ezért amint kiengedték a kórházból átkérette magát a USS L'espoirra mint kormányos.
Egyéb: Szeret minden 20-21. századi járművet, ami gyorsabb mind 200km/h és gurul vagy repül (utóbbiak előnyben).
A Földön van néhány felújított 20-21. századi sportautója (Bugatti Veyron, Aston Martin db9) és egy Extra 300 típusú 20. századi propelleres műrepülő gépe amiket használ is néha egy kis kiruccanásra egyébként csak a garázsban tartja őket. Ha nem otthon van akkor egyéb elfoglaltságot keres hobbinak.



HSRC Vezetője


Az üzenetet módosította John - Szombat, 2012-05-26, 16.10.06
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 14.49.06 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy:
Mi az az Omega szekció? csak én nem tudom mi az? :p

Kettő:

"rang: Alparancsnok"
Ez Vulkáni rang, a flottában szerintem nincs ilyen.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 14.50.28 | Üzenet # 3
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hiányok! kiegészítést kérek azaz konkrét rang megnevezés: hadnagy stb. Kiegészítést kérek még hobby-ból,Előélet kibővítését.

Előre is köszönöm. Üdv Admin.


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
John
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 14.51.38 | Üzenet # 4
A U.S.S. L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 44
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
pukk az gáz... nekem azt mondta a kitalálója (nem tudom itt milyen néven van így nem írok semmit) :D
nah szóval azt mondta, hogy ő ezt ide leírta és el van fogadva :S
ha nagyon nem tudni mi az kicserélem, meg beszélek is az illető fejével mert most jól beégtem miatta :P

u.i.: sorry a rangért mindig alparancsnokot írok parancsnokhelyettes helyett nem tudom miért :P élettörténet meg csak most lett összedobva majd kibővítem



HSRC Vezetője


Az üzenetet módosította John - Szombat, 2012-05-26, 14.55.07
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 15.59.52 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jól van, jól van. Hajrá, és nem lóverseny parancsnokhelyettes úr. .
biggrin

Hozzáadva (2012-05-26, 15.59.52)
---------------------------------------------
- Elfogadva! - biggrin laugh




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-05-26, 16.06.45 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Mivel jól kiegészítetted elfogadom~

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » John Stark
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: