Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Nubet, Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Randy Harris
Randy Harris
RandyHarris
Dátum: Hétfő, 2013-04-22, 17.02.43 | Üzenet # 1
U.S.S.Endeavour-Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 1
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Név:Randy Harris
Szolgálati hely:U.S.S.Endeavour
Kor:34

Faj:Ember(gén manipulált)

Családi állapot:Iris Jainek -Kapcsolatban(Eljegyezve)

Gyermek:Alex Harris-klón

Apja:Chris Harris

Anyja:Lívia Harris

Rang:Parancsnok

Beosztás:Tacticai főtiszt

Kinézet:Fekete haj,180 cm magas,erős testalkat,sötét barna szemek

Személyiség jegyek:
-Kitartó
-Parancs betartó
-Gyorsan alkalmazkodó
-Visszahúzódó

Kedvenc fegyverek:Phaser rifle,Phaser pistol,plazma gránát

Mihez leginkább ért:
-Fegyver specializmus
-Erőterek
-Torpedók,Phaserek
-Energia alapú fegyverek
-Pajzs polarizálás
-harci Kitérő manőverek
-Közel harci technikák
-Különféle bombák,leszerelése illetve  üzembe helyezése
-Tacticai szituációk
-Turret építés
-Gyors orvosi ellátás(alapszint)

Díjak & Kitüntetések:
-Bátorság csillaga:Megment emberi,életeket még  a Zationi incidens során.
-Célkereszt : Az akadémián a legjobb célba lövő
-"with you" szobor (két katona egy  zászlóval ): Nem hagy senkit hátra  a fronton
-Példa tiszt szobor(Föderációs jel ,ami aranyozott):Példa  tiszt az akadémián & az első hajón

Munka:

Csillagflotta:

A  Csillagflottában 20 éves koromba léptem be,úgy tűnt akkor hogy  nagy szükség van frissítésre és új emberekre is,mint újonc úgy éreztem hogy  szinte kötelező belépnem,a  Csillagflottában..mivel az apám és  az anyám ,is ösztönöztek  a belépéshez,ezért  nem hagyhattam ki hogy ne lépjek és ezzel segítsem a  Flottát..több díjat is  elértem  az akadémián köztük  a Célkereszt díjat,is  legjobb mesterlövész és  célzás díja volt ,mivel  a legjobb voltam  a célba lövéshez..már tudtam ekkor hogy  ,mire is fogok szakosodni..

U.S.S.Infinity

A U.S.S. Infinity volt az első hajó amin szolgáltam az apám kapitánysága alatt..mint zászlós...nagyon sok idő telt el,és  nagyon sok misszióban vettem részt köztük  a Borgok és  a Klingonok elleni csatákban is,részt vettem..a  Ulibasi csata miatt elő léptetésben részesültem majd,mint  a Borgok mint a  Klingonok elleni csaták folytatásában is  részt vettem...később amikor már  úgy éreztem hogy végleg vissza vertük a Borg csapatokat,úgy tűnt hogy   a  Romulánok teljesen ellenünk fordultak a  csata folyamán, a hajót  a U.S.S.Infinity-t..megsemmisítették..több száz ember,halálát okozta ...a  hajó  a roncsával együtt,le zuhant  a Regulus,blokk egyik mély űri bolygójában ..ahol én,és  még  egy maroknyian tudtuk túl élni a vad dzsungelt..1 évig nem találtak meg minket,mivel nem volt kommunikációs  alegyeség   a közelben és  senki sem válaszolt az utolsó jelzésünkre  sem..az apám, a zuhanást követően szörnyet halt,így elvesztette az életét..hónapokig ,nem tértem magamhoz -e  miatt de  később amikor ránk találtak úgy tűnt hogy megmentenek minket..a  U.S.S.Jet talált ránk,és  meg mentette  a túl élőket..

U.S.S.Ferguson

A U.S.S.Infinity incidens után 2 évvel,később újból szolgálatba álltam és több kitüntetést követően,elő is léptettek..ebben az évben ,halt meg az anyám is egy  Klingon harcban ami a  Cestus  közelében zajlott.... a hajót is oda  küldték első bevetésen majd,azon nyomban frontba keveredtünk..rengeteg hajó semmisült meg ,és  engem állítottak be  tacticai főtisztnek az incidens  után..

2 évvel később...

Több csatán és  küldetésen is  túl,elő léptetett a  kapitány  parancsnok helyettesé majd,később személyes  problémákra hivatkozva leszereltem és visszavonultam..

U.S.S.Endeavour

3 évvel később fel keresett  a hajó kapitánya  hogy csatlakozzak  a hajó legénységéhez,majd rá 1 évvel később vállaltam el  a tacticai/parancsnoki posztot..így  visszatérhettem a régi munkámhoz,ahol  Iris Jainek  a hajó tudományos  főtisztje is dolgozott.

Magánélet:

Gén manipuláció:

Chris Harris magán akcióját követően ...

Mivel Chris Harris-nak és Lívia Harrisnak nem lehetett gyermekük így,Chris Harris (vagyis az apám),bele egyezett egy  génmanipulációs  kísérletbe  melynek az eredménye,én lettem..a tudsót aki létrehozott egy génmanipulációs  összekötésből,az apám kényszeríteni kezdte,így   a tudós   a terror hatására  meg csinálta ezt..ami természetesen illegális volt és lesz is így  mind-ezt megpróbálták eltussolni..de  nem tudták ,így 5 éves koromtól kezdve  16 éves koromig állami tulajdon része lettem..mivel nem tudtak nagyon mit tenni velem így  az apám harcát követően,vissza  sikerült szerezniük magukhoz.. később Chris Harris-t  a bűneiért ,lecsukták 15 évre,ahogy viszont kiengedték  a rá következő egy évben halt meg  támadás során..

A Gén manipulációk visszaütő szekvenszerei:

Mivel Randy-t teljesen génmanipulálva született,így  gyorsabb futás,erősebb ütőképesség és gondolkodás jellemzi..mivel ennek ellenhatásai is vannak,ezért rendkívül aggreszív is tud lenni és ennek hatására gyakran ,éli ki magát a holofedélzeten vagy épp  a kabinjában is..

Személyes élet:

Iris Jainek volt az első szerelmem,akivel már  a Csillagflotta Akadémián ismerkedtem össze,később amikor  hajót-hajót követtem nem tudott velem tartani,de  a kapcsolatunk akkor sem romlott meg,míg nem az Infinity és  a Ferguson incidense után ,  a szüleim halála után nem kezdtem kerülni a nőt..mivel elég depresszióra hajlamos  személyiség voltam,így  nem volt egyszerű ezt le dolgozni de  feldolgozni sem..ezért az italokba,temetkeztem..míg nem keresett meg a U.S.S.Endeavour kapitánya,aki később be invitált,mivel nem tudtam hogy  Iris is ott szolgál ezért csak  később tudtam meg ,aminek a hatására  újból lobbant  a láng köztem és ő közte..később ,rá jöttem hogy  nélküle nem tudok élni így  eljegyeztem a nőt és  megfogattam ,hogy többet soha nem engedem el őt.

A Harris klón...

Mivel több ,klónja is  született  későbbi incidensek során Randy-nak ,akiken újabb génmanipulációkat végeztek így  a Csillagflotta  megsemmisítette az összes létező tudományos  kísérletet,róla..mivel  a titokban lévő 31 -szekció,majd nem kirobbantott ennek fejében  egy új Gén háborút,de  mivel időben reagált a Csillagflotta így  sikerült majd nem az összes  klónt megsemmisíteni..Randy  a Endeavour szolgálata során,egy incidensben a  saját klónját (12 mivoltját-de többnek néz ki ,a felgyorsított génmanipulációs növekedés miatt),kellet volna megölnie ..de mivel nem tudta megölni  a gyermeket így  több engedélyt is megszegve  magához karolta   a gyereket akit már annyira szeret mintha   a sajátja lenne annak ellenére hogy  a Csillagflotta így  sem fogadja el,és  többszörös  megsemmisítést hárított el  a gyerekkel kapcsolatban Randy...

Hobby:
Küzdő sportok a holofedélzeten,hegymászás,célba lövés ,Alex-al és Iris-el hooloszimulációk-egyéb személyes programok.




 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-04-22, 17.14.25 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Elfogadva ~



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Karakterek -Adatlapok-Személyes adatbázis » Randy Harris
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: