Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Tudományos labor
Tudományos labor
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-09-24, 20.13.00 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
" Árnyak, árnyékok közt"

Clayton a laborba lépett. Odabenn nem volt sok tiszt, ami azt illette csak egy volt egy Andóriai nő. Hannis hadnagy épp a foszforeszáló ambőbáit nézegette egy petri csészébe. A hadnagynak ez inkább hobbi volt, mintsem komoly munka. Mikor Clayton belépett a nő felnézett rá, és elmosolyodott.
- Jó napot hadnagy. - köszöntötte őt.- Milyen volt a küldetés odalenn?- Kérdezte, majd Clayton felé fordult a székével. Ekkor lépett be Alex is, aki komoran leült és közölte hogy segíteni szeretne Claytonnak az elemzésekbe. 
- Ó, csak nem régi tárgyakat hoztak?!- Lelkesült fel Hannis hadnagy.- Esetleg én is segíthetek az elemzésekben? 

( Clayton- Alex- Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
ClaytonMFord
Dátum: Kedd, 2014-10-21, 15.29.09 | Üzenet # 2
U.S.S.Endeavour/Helyettes taktikai főtiszt
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 18
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek a tudományos laboratóriumba.A labor szinte üres volt csak egy tiszt volt a helyiségben.Hannis hadnagy épp valami amőbát nézegetett egy petricsészében gondolom a hobbija lehetett...Amint belépek a laborba az Andoriai nő mosolyogva köszönt és teljesen megfordul a székével és a küldetésről érdeklődőt.
- Szia Hannis!Köszöntöm mosolyogva a hogy haladsz az amőbákkal?Hát a küldetés átlagos volt nem történt semmi szokatlan dolog se incidens szerencsére.Újabb letűnt civilizáció romját kutattuk át és képzeld...Abban a pillanatban lépett be az ajtón Alex leül az egyik székre és komoran ennyit mond."Szeretnék segíteni az ellemzésben."Csak tudnám miért ilyen komor?teszem fel a kérdést magamban.Nem firtattam tovább a dolgot.Csak annyit mondtam hogy.
- Köszönöm!Máris kezdhetjuk az elemzést.Látszott Hannisen hogy izgatott lett hogy találtunk valamit és Érdekli a dolog és ő is felajánlotta a segítségét és reménykedve nézett rám.Nem gondolkodtam sokáig.
- Gyere Hannis hárman hamarabb végzünk mondom a nőnek.Oda megyünk Alexhez.Nézd ezeket a tárgyakat találtuk.És lassan ki pakolom a tároló tartalmát az asztalra hogy mindenki jól láthassa azokat a munka elkezdődött.


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » U.S.S.Endeavour » Tudományos labor
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: