Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Star Trek In Future-The future begins.... » - » A.S.F. Fenrir » Transporter szoba (Deck 5)
Transporter szoba
Lauren_Cross
Dátum: Szerda, 2014-01-22, 20.49.59 | Üzenet # 1
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
/-/

"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 21.22.05 | Üzenet # 2
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Megérzések"

Idő: 2803; nem sokkal a "Távoli jelzőtüzek" c. küldetés után

Lauren a hidat Dárius-ra bízva indult el a transzporter szobába.
Arca elég koszos volt, csakúgy mint Nikkié de legalább túlélték. A komm-on Dárius jelentkezett be, és elmondta hogy a javítási munkálatok azonnal megindultak a hajón és hogy az űr csendes, és nem érzékelnek egyenlőre több ellenséges aktivitást.
Lauren válaszolt, majd beléptek a transzporter szobába.

A dobogón éppen akkor jelent meg Lisa Donner admirális, és egy csapat ember, és idegen. Donner amint materializálódott a kezét nyújtotta, majd kezet rázott a kapitánnyal.
- Donner admirális vagyok. - Mutatkozott be megint. - Ő Gerison ezredes a védelmiektől (Lásd előzőleg: "Tükör tükör" c. küldetés, Uss L'espoir topic  )- Mutatta be a mellette álló magas, merev szőke nőt, majd folytatta.
- És N'tel kapitány. - Pillantott egy magas Vulkáninak tűnő férfira. - És Meridios százados, a Voin katonaságtól. - Egy katona sapkás férfi biccentett Lauren felé.
Miután Lauren is végre bemutatkozott, és bemutatta Nikkit is, Donner megint beszélni kezdett. 
- Jó. Kérem vezessen minket a tárgyalóba. 

(Lauren - Nikki - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Vasárnap, 2014-03-09, 22.19.12 | Üzenet # 3
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint az adás lekapcsolt, kifújtam magam, majd székemből fölállván Dárius-ra néztem.
-Szép volt! A híd, a tiéd! -mondtam, majd elindultam a lift felé, de megálltam egy pillanatra
-Nikki! Gyere velem! -néztem rá, majd beléptem a henger alakú kis szerkezetbe.
Amint az 5-ös szintre értünk, a folyosó (Kép) egyik kijelző során tükröződve vettem észre, hogy tiszta kosz vagyok...
Nem sokáig bámultam, mivel Dárius jelentett a munkálatok megkezdéséről és a terep nyugodtságáról.
-Vettem! -válaszoltam, majd mentem tovább a transzporter szoba felé.

Épp mikor belépttünk, jelent meg a dobogón a kijelzőn előzőleg megjelenő Nő és még pár másik egyén.
Beljebb mentünk, majd mikor odaléptünk már a kezét nyújtva próbált üdvözölni. Nem igazán csíptem ezt az emberi szokást, de azért belementem.
Újra bemutatkozott, és megtűzdelte a monológját még pár névvel ráadásként. Az tolsó legalább volt olyan rendes, és köszönt, nem úgy mint a többi, így vissza biccentettem neki.

-A nevem Lauren Cross had... parancsnok vagyok! A helyettes kapitánya az A.S.F. Fenrir-nek, Ő pedig Nikki Faraday parancsnok-helyettes, a hajó tudományos főtisztje!
Mikor ezen túlestünk, az Admiral újra beszélni kezdett... mintha nem beszélt volna eddig eleget...

-Erre jöjjenek! -léptem ki az ajtón, s odasúgtam Nikki-nek:
-Merre is van ez a tárgyaló!!??? -kérdeztem tőle.


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller


Az üzenetet módosította Lauren_Cross - Vasárnap, 2014-03-09, 22.22.43
 (HU)
 
Nikki
Dátum: Hétfő, 2014-03-10, 18.10.22 | Üzenet # 4
Fenrir/Parancsnokhelyettes
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 64
Kitüntetések: 0
Hírnév: 4
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután szétkapcsolt az adás, a kapitány Dáriusra hagyta a hidat, és miután engem is hívott, vele együtt beléptem a liftbe, hogy a transzporter szobába mennyünk fogadni a hajóra érkezőket.
Mivel úgytünt tudja merre kell menni, így nem kérdeztem meg hogy előre menjek-e. Végig mentünk a folyosón, közbe Dárius jelentette, hogy a munkálatok megkezdődtek, és hogy nyugis a szektor. Az egyik panelen a tükörképemet meglátva láttam, hogy nem vagyok valami hót tiszta, de most ez volt a legkisebb bajom.

Majd pár lépés múlva meg is érkeztünk a transzporter szobába. Amikor beléptünk akkor materializálódót egy kisebb csoport.
Az admirális kezett fogott a kapitánnyal. Majd bemutatta a vele érkezőket, majd a mi a kapitány is bemutatkozott, majd engem is bemutatott.
-'Asszonyom.'-mondtam az admirálisnak rá.
Az admirális után rögtön a lényegre tért, és mondta menjünk is akkor a tárgyalóba.
Előre engedtem a kapitány, de közbe oda is súgta, hogy "Merre is van ez a tárgyaló!!??"
-'A hídról nyíló egyik az ajtó. Előre megyek várjon, én úgyis ismerem a hajót.'-válaszoltam vissza rá.


"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni.”

"Mindenkiben van fény és némi sötétség is. A kérdés az, hogy melyik részre hallgatunk. Az jellemez minket."

"Tökéletes ember nincs, csak tökéletes emberi szándék."



Az üzenetet módosította Nikki - Hétfő, 2014-03-10, 18.10.48
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2014-03-10, 21.25.11 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

Tárgyaló




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » A.S.F. Fenrir » Transporter szoba (Deck 5)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: