Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Tárgyaló
Tárgyaló
Smith
Dátum: Szombat, 2011-06-25, 19.53.24 | Üzenet # 251
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Üdvözlöm Mr. Hidgon, én Ashely Smith kapitány vagyok. - A kapitány kezet rázott a férfivel majd folytatta. - A csillagflotta megbízott minket egy fontos küldetéssel. A Borggal kell szövetséget kötnünk. Biztos forrásokból tudom hogy a Borg már készen áll a béke kötésre. - ~ Bár ebben olykor kételkedem. ~ Gondolta magában a nő aztán helyet foglalt.


Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 15.45.34 | Üzenet # 252
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A Borg?! - Hökkenek meg és menten le is ülök. - Kapitány a Borg eddig soha semmikor nem tűnt békésnek és diplomatikusan kezdeményezőnek.

 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2011-06-26, 16.35.38 | Üzenet # 253
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A flotta mégis megpróbál velük kapcsolatba lépni. - Válaszol a kapitány nyugodtan, majd feláll. - Ha nincs más a tárgyalásnak vége. - Mondta és lassan a hídra lépett.

Folytatás: Híd topic



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 12.02.55 | Üzenet # 254
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmények a hídban.

Belépett a hídra és leült az egyik kényelmes székbe. Alig várta hogy beérkezzenek a Borgok. Minnél hamarabb szeretett volna visszatérni a Földhöz.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 13.06.03 | Üzenet # 255
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előzmény:Híd
Belépek a hídról a tárgyalóba Smith sorhajókapitányt követve és közben alaposan körbenéztem amikor erre felé jöttem,mivel új voltam még de tapasztalt tiszt de akárhányszor elmentem a Tárgyaló mellet szinte a hideg is kirázott annyira jól nézett ki az én szememnek,majd amikor a küldöttség is elfoglalta az őknek megfelelő helyett én is elfoglalom a helyemet a kapitány széke mellet,és karba tett kézzel várom a küldöttség mondatait és a kapitány kontrázásait is.Szinte öröm volt látni hogy néhány évvel ezelőtti halálos ellenségek a béke fényeben szövetség jele felé hajladoznak,öröm volt ezt látni.


 (HU)
 
Hugh
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 15.59.43 | Üzenet # 256
Csoport: Töröltek





Hugh vagyok a 424-es unimátrix vezetője.Üdvözlöm, önt kapitány, és az itt lévő tiszteket, és hajó legénységét, mi is azon vagyunk,hogy békét kössünk egymással. Itt ő mellettem, 3.6-od az orvos-javítő dolgozóm, és NégyHatod az őr dolgozómolyan mint önöknél a biztonságiak. Örülünk,hogy eljöttek, miről lenne szó?
 (GG)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.11.55 | Üzenet # 257
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A béke kötésnek feltételei is vannak. - Szólalt meg a kapitány. - Kérem olvassák el ezeket. - Azzal egy adathordozót mutat Hughnak amin a béke alapjai olvashatóak.
- Mint láthatják az ide vezető utunk során megfogalmaztam az alapokat. Nem támadjuk meg egymást, nem fenyegetjük egymást, segítjük egymást amiben csak tudjuk. - Sorolta fel a nő egyenként a pontokat, és közben a Borgok arcát tanulmányozta.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.16.12 | Üzenet # 258
Csoport: Töröltek





Ez betartható, hány hajót kér,hogy segítsünk? Én 100-ra gondoltam, 50 a semleges zóna határánál deFederációs oldalon,hogy védjék a Földet a másik ötvennel mennénk a bázishoz.

Miután Hugh kipipálta a kapitány által megjelőlt tételeket, aláírta, megjelőlte,hogy egyetért vele, sőt az egész kollektíva.
 (GG)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.21.00 | Üzenet # 259
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány meglehetősen örült annak hogy a Borg kollektíva egyet értett a békével.~ Ideje volt már belátni mindkét félnek hogy a béke a leglogikusabb választás. ~ Gondolta magában a nő. Amikor Hugh kimondta hogy száz hajót javasol a nő nagyon meglepődött.
- Nos, ez tökéletes lenne, de én úgy gondolom hogy a szükség érdekében a Föld védelméhez több hajó lenne a leglogikusabb. Nem szeretném elveszteni a Föderáció székhelyét. - Szólt, aztán egy lélegzet vétel után folytatta. - Azt hiszem a legjobb lenne ha 30 hajót tudnának küldeni nekünk a csatába.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.26.59 | Üzenet # 260
Csoport: Töröltek





100 a Földhöz közel, 35 a bázis közelében. Romulános szerintem nem adják meg magukat egy könnyen. Mit javasol kapitány?

Hugh mondott valami meglepőt.

Kapitány, vagyis Ash emlékszik rám, ön hajóján voltam egy ideig. Az volt a sorsom ,hogy előbb az ön hajóján, legyek, utána rövid szünet, és mint Borg vezér tértem vissza.

Tegezhetnénk egymást?
 (GG)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.49.50 | Üzenet # 261
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy látom hogy jól elbeszélgetnek,szinte kissé ijesztő lesz az hogy a Borg faj és az Emberi faj ennyi év után végre békésen beszélget,egy védő küldetésről nem pedig egy szóval elintézik a Borgok ahogy régen szokás,valahogy egy új fényt kezdtem látni a 'sötét alagút végéről'.

 (HU)
 
Hugh
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 18.59.43 | Üzenet # 262
Csoport: Töröltek





Hugh is elégedett volt,hogy sikeresen békét köthetett az emberiséggel.

Várta a kapitány válaszát.

Mit szólna 70 hajóhoz a Földnél és 35 acsatában, és ha kell 45 erősítésnek,összesen 150 Borg hajó? Romulánok megíjednek, és eltünnek a bázisról.
 (GG)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-06-28, 19.30.16 | Üzenet # 263
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány is aláírja az adathordozót, ezek után egy stratégiai megbeszélésre kerül a sor, mikor is megbeszélitek hogy milyen stratégiát fogtok választani, és milyen formációkba, hadi alakzatokba fogtok állni a hajóitokkal a legjobb, és leghatékonyabb sebezhetőség érdekében.

Sorrend:
Ash-hugh-Arms-Hugh- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 10.20.10 | Üzenet # 264
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután Ash aláírta az adat hordozót Hugh-ra nézett.
- Most pedig kedves uraim, elő kell készítenünk egy stratégiai tervet, hogy megtalálhassuk a legyengébb pontját az ellenségnek. Nem szeretnék stratégia nélkül neki menni egy csatának. - Mondta a nő aztán leült, és várt.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 16.07.02 | Üzenet # 265
Csoport: Töröltek





Van egy ötletünk, a Romulán semleges zóna önök tereületére eső felén félkörívben felsórakoznak a mi, és az önök hajói. Csillagbázisok amik a önök oldalán van felsorakozva a Romulán határnál. Azok tüzet nyithatnának A romulokra, ha Föld irányába akarnának átjönni ha minden igaz egyes űrállomásuk több ezer kompot képes beengedni azokból hááború idejére gelfegyvereznénk mivel gyorsak megzavarhatnák az ellenséget, nem tudnának ránk figyelni,közben a többi hajó kilőhetné a fegyverzetüket, és a hajtóművet.

Másik terv a Horizont 6 állomásnál felsórakoznak a szövetséges hajók mi 35 hajót küldünk . Mivel az önök megtámadott bázisa kb. egy síkban van a másik kvadránsban, AZ alfa kvadránsban lévő DS9-állomást használhatnnk , előőrsnek,hogy könnyebben megközelíthessük a másik bázis, féregjáraton át mennénk a megtámadott bázishoz.

Ennyi.

Mit szól hozzá?
 (BG)
 
Arms
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 16.30.11 | Üzenet # 266
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szerintem jó ötlet viszont,ha közbe szólhatok a Ds9 egyentalán nincs közel és a Föderáció gyűlés helyétől távol esik,ránézek Smith kapitányra majd így szólok:-Szerintem egyszerűbb lenne ha minden hajó egyszerre támadna nem pedig egyesével így könnyebb lehet a támadás stratégia.

 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 16.35.25 | Üzenet # 267
Csoport: Töröltek





Jó ötlet, ez , az is. DS9 állomásra azért gondoltam mert közelebb van a féregjárathoz, ami átvissz a gammába ahol csak kis utat kéne megtenni a Horint6-ig. Lerövidűlne az utánpótlási vonal.
 (BG)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 16.44.34 | Üzenet # 268
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Mivel Smith kapitány nincsen ezért én írok helyette:))

- Nem rossz stratégia. - Mondja a kapitány. - Majd ha a Földhöz érünk, ott többet egyeztetünk.

(( Induljatok el a Fölöz. szabad játékmenet. Szólok hogyha odaértetek.))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 16.47.28 | Üzenet # 269
Csoport: Töröltek





Elkísérlek titeket, 105 kocka és a ti hajótok, itt belépünk, a J-25-nél kilépünk a transztérből, utána együtt megyünk a Földhöz. Transztérrel gyorsabban odaérünk

Ha így megfelel
 (BG)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 18.08.01 | Üzenet # 270
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- rendben! - Bólint a kapitány. ((Hugh, indulj el a kockáddal, sugározz át aztán szabad játék.))



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hugh
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 18.16.36 | Üzenet # 271
Csoport: Töröltek





Akkor vissza megyek két társammal a hajóra, és indulhatunk is.

Hugh,3.6, NégyHatod vissza transzportált a hajójára.

Hozzáadva (2011-06-30, 18.16.36)
---------------------------------------------
folyt Híd

 (BG)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-06-13, 19.44.49 | Üzenet # 272
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"White-line"
 
Habár Smith kapitány szívesen körbe vezette volna egy rövid iramban a Quverreriai kapitányt, és csapatát az Enterprise-on ez nem történt meg mivel a Quverreriai nem elutasította őt. 
A tárgyalóba iramodtak így azonnal. A legénység a kör alakú asztal bal oldalára ült le míg a tárgyaló felek az ellenkezőhöz. 
Smith kapitány kezdett el beszélni az időleges fegyverszünetről, és arról hogy nem csak a fegyver szünet lenne hasznos, hanem a teljes fegyver letétel is előnyükre válhatna talán. Hisz a Csillagflotta csak belekeveredett ebbe az egész ellenségeskedésbe ami az Agrosok ellen folyt, ők nem akartak háborút. 
A legénység többi tagja feszült csendben hallgatta a tárgyalást, vagy tett hozzá valami hasznosat. 
Xarless pedig tudta hogy talán mi hathat a legjobban társaira; milyen érv a mellett hogy a birodalom ne háborgassa a csillagflottát; és talán itt lett volna az ideje ezeket az érveket közölnie.

(Smith - Arms - Xarless- Stroggos - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2013-07-14, 17.58.31 | Üzenet # 273
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány szívlelte a tradíciót - már amennyire egy Vulkáni szívlelni képes - hogy körbe vezeti a vendégeket a hajó kevésbé fontos helyein ám erre ő nemleges választ kapott. 
A Quverreriaiak szavaiból úgy érezte ki hogy nekik ez az egész megbeszélés csak púp a hátukon; úgy tűnt szerettek volna minél előbb túl lenni mindenen. 
Hamarosan a tárgyalóba érkeztek, ami egy viszonylag kicsi helyiség volt. A nő megvárta míg mindenki leül a maga választotta székre, majd ő is leült. 
Neki soha nem volt fontos hogy ki-hova ül, nem érezte kötelességének az "asztalfőnél" ülni, mert a tárgyaló volt akkora és olyan jól akusztizálva hogy bárhonnan is beszélt érthetően szólaljon meg. 
Vett egy lélegzetvételnyi időt, megvárva minden érdeklődő tekintetet, és beszélni kezdett:
- Örülök hogy végre sikerült ezt megbeszélést összehoznunk. - Kezdett bele. - A Csillagflotta soha nem akart háborút az önök fajával ezt önök is biztosan tudják. A fegyver letétel pedig remélem hamarosan be fog következni. A mi feltételünk csak annyi hogy egy közösen megbeszélt idő vallumig legyen béke. Persze mi jobban örülnénk a teljes békének. Úgy érzem ez csak egy lépés a felé, de mégis már közelebb vagyunk hozzá, és én ennek nagyon.. örülök. - Vett egy mély lélegzetet, majd folytatta. Mindezt úgy szólva persze hogy végig a Quverreriai szemeibe nézett:
- Felesleges ártatlan életeket oltanunk amikor mindketten értelmes, inteligens faj vagyunk  úgyhiszem. - Befejezte a mondatát, és várta a választ. 
Szerette volna ha azt mondják hogy még ma megírhatják a béke szerződést... de Smith kapitány tudta hogy racionálisan ez még nem lehetséges. Majd idővel. 
Az idő mindent megold.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 18.03.22 | Üzenet # 274
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Vélemények és  konklúziók mindig születnek de  meg egyezések mindig lassabban születnek egy krízis helyzet  ,alatt...

Jegyeztem meg magamban a  gondolataimat és  egy nagyot sóhajtottam...

Érdekes volt hogy  az egyik legnagyobb ellenségünkkel tárgyalunk ..de  legalább ideáig is eljutottunk ..ha ez még  talán nagyobb következményekkel is  járhat..


 (HU)
 
Xarless
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 18.06.20 | Üzenet # 275
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fájt  a fejem....

Fájt mert nem tudtam mit hozzá szólni a  tárgyaláshoz ami egyértelmű volt...fegyver szünet cserébe  pedig utánpótlás  ..legalábbis  ezt szerették volna...ha ez talán nem is nagyon jött le  mindenkinek...
Én csak bólogattam és  bólogattam nem tudhattam hogy  mi a  helyzet vagy mi nem a helyzet ..hiszen  ,nem voltam akkora rangba  hogy  parancsokat osszak egyik oldalon sem,így inkább rá hagytam a  kapitányra  és  vártam a  helyzetet hogy az magával ragadjon...
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 18.08.58 | Üzenet # 276
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az ellenség részéről ugyan nem volt jó húzás  a  fegyver szünet,de  a  mi oldalunkról tökéletesebb nem is lehetett volna arra  hogy tökélesítsük  a védelmünket ellenük ha  esetleg támadni szerettek volna utána is..

Jónak tartottam a   fegyver szünetet,mert így legalább fel tudunk rájuk készülni még akkor is  ha  talán  nem is tudunk maximálisan ,akkor is  nem váratlanul fog érni minket  a támadás hanem felkészülten ami teljesen más reakciót hoz ki belőlünk is...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 20.41.30 | Üzenet # 277
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Quverreriai férfi egy pillanatig csak nézett.

Úgy tűnt gondolkodik - de lehet hogy pillantásával csak mérlegelte a lehetőségeket. Persze azt is választhatta volna hogy eltörli a hajót, vagy megtámadják magát a Csillagflottát; de nem tartotta volna ezt értelmesnek. A Quverreriaiak sok flotta hajót megtámadtak - és ez inkább valamiféle játék volt nekik mind valódi háború- Nem úgy mint a Csillagflottának, akik szerettek volna békét, és feleslegesnek tartották az egészet: mely számukra maga volt a háború akár villámháborúnak, akár valóságos, "nagy" háborúnak tekintették azt.

A Quverreriai vezető bólintott, majd megszólalt:

" Rendben van. Bár tudunk arról hogy a Határvidéken fegyver állásokat telepítettek, nem ijedtünk meg. Tegyenek amit akarnak, és hívják úgy ahogy akarják az egészet.. beleegyezek az időleges fegyverszünetbe, melyet három hónapig engedéjezünk. Egy feltétellel: ha nem lépik át a Fehér-zónát.."

Egy következő kis ideg megint szünet állt be, majd a felek alá írták a megállapodást.

A fegyver-szünet tehát megíródott: a kérdés az volt hogy a könnyen jött békéért vajon a jövőben mivel kell fizetni majd?

( Smith - Arms - Xarless- Stroggos -  Szingularitás)

MEGJEGYZÉS:  Utolsó hsz-k ehhez a küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Csütörtök, 2013-08-01, 20.35.54 | Üzenet # 278
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány pár percig a Quverreriai férfit nézte. 
Szavak nélkül is határozott és erős tudott lenni. Csak nézett, és látta ahogy a férfi gondolkodik, ahogy mérlegeli a helyzet előnyeit és hátrányait. 
A percek csak teltek és teltek, és a kapitánynő lassan összefűzte az ujjait az asztalon. Valaminek történnie kell.... tudta, és várta hogy vajon mikor szólal meg végre hallgatag tárgyalófele. 
Aztán egyszer csak a jég megtört, és hirtelen szavak törtek fel a Quverreriaiból. A kapitánynő megkönnyebült valamennyire. Habár nem is teljesen azt mondta a tárgyaló fele amit talán várt volna, neki ez is megtette. 
Három hónap béke, és fegyverkezés. Talán tényleg ez lenn az első lépés a békére? - Merült fel benne a kérdés. Talán....
- Rendben van. - Válaszolta végül is. - Örülök hogy jó döntést hoztak. - Biccentett lassan, majd megírta a határozatot, és alá is írta azt. Miután a Quverreriaiak is aláírták, felállt és kezet fogott velük. 
A Vulkáni szokások ilyenkor mások voltak, ám ő most az egész Föderáció nevében szólt, nem csak egy nép ügyében. 
Egymás szemébe néztek, majd a tárgyaló felei elmentek. 
- Mr. Stroggos. Kérem kísérje ki a vendégeket. - Mondta a nő rezzenéstelen hanggal. Nem volt kérdés hogy Stroggos kísérje ki őket. Nem mintha nem bízott volna meg Xarless-ben, de ezzel is csak el szerette volna elkerülni az esetleges konfliktusokat. 

A nő még egy darabig bámulta hátra fűzött kezekkel az űrt, és elgondolkodott a jövőn, mely még távol volt de egyszeriben tűnt akkor fenyegetőnek és elkerülhetetlennek. 
Talán egyszer béke lesz.. Smith mindig is egy békés Föderációban hitt.
Abban a pillanatban ez azonban még elég távolinak tűnt, de nem elérhetetlennek.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2013-08-06, 09.48.45 | Üzenet # 279
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudhattuk hogy betartják-e  ,azt amiről megállapodtunk vagy  csak kijátszanak-e minket. Tulajdonképp akármelyik ,választást is válasszák valójában akkor sem kell elfeledkeznünk arról hogy valójában ,miket is tettek ezek előtt és  hány Csillagflotta  bázist semmisítettek meg. 

Tulajdonképp nem vártam , a tárgyalástól sem jót sem rosszat sem ,de megpróbáltam velük semlegesen beszélni még akkor is ha nem épp egy diplomáciai ,csapattal jöttek le  a  tárgyalóba nem is beszélve   a hajójuk erejéről ,ami elég nagy fenyegetés még így is  .

-szép volt kapitány.

Súgtam oda  a  kapitánynak,aki egy  kissé fel lélegezve  értesült  a  diplomáciai sikerességről.


 (HU)
 
Xarless
Dátum: Kedd, 2013-08-06, 09.53.21 | Üzenet # 280
A.S.F. Fenrir-Tudományos főtiszt
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 38
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
" a  problémák talán még nem teljesek "

Ezeket a  szavakat mondtam magamban mivel tudtam hogy   a  fajom nem épp  a diplomácia  nagy mesterei,ezért is  gondoltam arra hogy lehetséges hogy csak egy nagyobb része  egy bizonyos  tervnek amit ki eszeltek. Persze  nem látszattam ,ezt senkivel sem mivel lehetségesnek tartottam azt az alternatívát is  hogy most az egyszer talán észhez ,tértek és  egy időre le teszik azt az átkozott fegyvert.

-Csak egy percre  .

Szóltam   Smith kapitányhoz,majd ahogy alrébb vonoltunk  a véleményemet kérdezte.Mélyen a szemébe néztem majd  megszólaltam.

-Ne vegye sértésnek kapitány ,de  a fajomról lehet tudni hogy  nem épp  a diplomácia  felső fokán állnak,ezért szeretném ha  minden lépésüket ,óvatosan kezelné még ha talán ez önnek túl" paranatív "is.
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Kedd, 2013-08-06, 09.58.57 | Üzenet # 281
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lehet hogy  a  kapitány  nagyon jó diplomata ,de  az ellenségünk pedig nagyon jó katonák...akárhogy is veszem jól jött egy kis fegyverszünet ,de  mint tudjuk semmi sem tarthat örökké főleg nem ennél   a fajnál...

Megfogtam barátságosan  a kapitány vállát majd  ezzel jeleztem hogy minden rendben megy ,és  egy perc után el engedtem a  nő vállát majd  vártam arra hogy valójában be tartják-e  a szavukat vagy csak ez is  egy tőrbe csalás. Ki tudhatta,nem voltam egy  nagy specialistája  ennek az egésznek de  észre vettem már  a  csata módjukról azt hogy ,minden lépésüket előre megtervezik ami pedig elég nagy veszélyt jelent  a számunkra  is  és mások számára is.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2016-02-21, 11.46.29 | Üzenet # 282
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A "White-line"  c. küldetés lezárva. 
Folytatása & kritika hamarosan.

Hozzáadva (2016-02-21, 11.46.29)
---------------------------------------------

- Béke-front és átrendeződés-


2804. Január vége

Hajó/ Bázis: Uss Enterprise-J 

Egy szakasz zárult le.
A háborúnak vége lett, s úgy tűnt végre a béke korszaka köszöntött be. 
A Uss Enterprise- J-t küldték hogy a határmenti kolóniákon lévő felszabadított részeken tárgyaljanak az ottmaradt és leszerelt Querreriai katonákkal.

*


Smith kapitány átélt már pár kellemetlen béke tárgyalást. Akármiről is volt szó (kereskedelmi, határmenti, bolygóközi konfliktus megelőző) tudta mindig, mindegyik előtt hogy nem lesz egy egyszerű dolog. Márcsak azért sem, mert mindkét fél a saját igazát bizonygatja majd, a saját jobbját akarja majd. 
Ashley éppen ezért egy gyors megbeszélést hívott össze a tárgylaóba hogy elmesélje a helyzetet, és hogy mindegyik tisztje tiszta képet kaphasson a helyzetről s annak kialakulásáról. 

A Querreriai- Csillagflotta határ csak egy nagyon kis részen húzódott. 
Mégis a határmenti, fehér zónás kolóniák szenvedték meg a leginkább a Querreriai inváziót, és a csatákat. Több ezer ember halt ott meg (Nők, férfiak, idősek és gyerekek), védtelen civilek akiket a Flotta - nyilvánvalóan- nem tudott megmenteni. Nyilvánvaló volt azonban az is hogy egy háborúban nem csak egy fél sérül, a Querreriai fronton is súlyos veszteségeket szenvedtek el, s a hirtelen kikényszerített béke miatt, még mindig ott voltak a Querreriai katonák a kolónián. 
Így adott volt egy félig porig rombolt világ,a kolónia, adott volt egy félig lerombolt Querreriai szárazföldi bázis és két elégedetlen fél.
Ugyanis a civilek nem tudtak várni: azt akarták hogy a Querrriaiak azonnal tűnjenek el, viszont a Querreriaiak türelmet és két hónapot kértek a teljes kivonulásra. 
A kolónia civiljei viszont a maradék fegyveres erejük bevetésével fenyegetett. 

 ( Smith- John- Matt- Anthony- Gene- Joey- Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattSkylark
Dátum: Péntek, 2016-03-04, 13.43.21 | Üzenet # 283
Enterprise-J--Taktikai főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 35
Kitüntetések: 0
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
A háborúnak vége lett.A kapitány az irodájába hivatott...A kapitány előléptettett és átadta az áthelyezést parancsomat.Ünneplés most nem volt mert sok jó barátunkat vesztettünk el..Sok pakolni valóm nem volt így elindultam az új szolgálatihelyemre... Órákkal később meg érkeztem az úticélomhoz,megdöbbentem hogy hova kerültem amikor megláttam.U.S.S Enterprise-J-re.A komp dokkolása után rögtön a tárgyalóba kísértek még kipakolni se volt időm.Néma csendben vártam a kapitányt.Annyit tudtam hogy a kapitányunk Vulkáni,a szabad időmben sokat tanulmányoztam a vulkáni kultúrát.A kapitány belépett a tárgyalóba.A vulkáni szalutálãst utánozva köszöntöm a nőt.
- Hosszú és eredményes életet!Matt Skylark vagyok a hajó új biztonsági főnöke.
Miután a kapitány köszöntött mindenkit.Elmondta hogy itt mi a helyzett itt ami komolynak tűnt.


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Tárgyaló
Keresés: