Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Gyengélkedő (Gyengusz)
Gyengélkedő
DeniseKirk
Dátum: Hétfő, 2016-03-21, 21.47.39 | Üzenet # 151
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jól vagyok kösz, ne aggódj, csak fáj a bordám.. - Mondtam megrögzötten. Habár soha nem gondoltam volna hogy majd lesz ilyen, de úgy éreztem hogy kissé hiányosak az emlékeim. 
Biztos voltam benne hogy sok minden nem stimmel, és hogy óriási kirakós darabok hiányoznak az elmúlt órákból. Se arra nem emlékeztem hogy hogyan kerültünk a gyengélkedőbe, se arra hogy pontosan mikor tértem magamhoz a kórházban. Az egész egyre érdekesebb volt s különös gondolatok motoszkáltak a fejemben, de egyenlőre nem volt szívem elkiabálni semmit. Leültem Adam mellé és bizonytalansággal a hangomban beszélni kezdtem. 
- Én.. azt hiszem emlékszem valamire, Adam.. Bármilyen hihetetlen is, de egyfolytában az az emlék dereng a fejemben amiről beszélsz. Hogy a tesláról hoztunk át nektek egy idegen eszközt. És együtt akartuk kielemezni azt de... valami azt hiszem balul sülhetett el... - Kis ideg csöndben maradtam és a földet néztem hunyorogva, hogy felidézhessek több emléket. Kavarogtak a gondolataim, enyhe fejfájás úszott be az emlékek közé, gátat szabva mindennek. 
- Öhm... nem tudom mire szolgált az a bizonyos idegen eszköz... elemezni akartuk, ezért Lissan Tzarath parancsnok, és egy Fenrires tiszt pár gépésszel eljött a hajódra. ... de én véletlen bekapcsoltam.. uristen Adam.. lehet hogy... - Elhalkultam. 
Valami szörnyű dolog jutott az eszembe. összegörnyedtem és a bordámat fogtam miközben minden megremegett.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2016-04-03, 12.21.56 | Üzenet # 152
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Denise majd szétesett úgy fájt a bordája. Én azért valamivel jobban voltam. 
Pár dolog rémlett neki az eseményekről, lényegesen több mint nekem.
Egy eszköz amit a Tesla-ról hoztak és a Fenrir-ről tisztekl, gépészek... Valahogy nem rémlett a dolog, csak az az egy kép amin a kezében tartja az eszközt amit le se tudnék írni.
Látszott rajta, hogy nem könnyű felidézni mind azt ami történt, de muszáj volt megpróbálnia. Nekem valahogy nem ragadt bele a fejembe a dolog. Akárhogy is próbáltam, nem tudtam előszedni többet.
Hirtelen emlékezni kezdett arra, hogy bekapcsolta... Megijedt, hogy miatta történt a dolog. Én már mondtam volna, hogy biztos nem az Ő hibája, de a hajó megremegett. Körülnézve próbáltam rájönni mi is történhet, közben magamhoz öleltem, nehogy baja essen...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2016-04-06, 17.27.53 | Üzenet # 153
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

" uss L'espoir topic"




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Gyengélkedő (Gyengusz)
Keresés: