Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Kapitányi Iroda
Kapitányi Iroda
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-08-28, 11.07.48 | Üzenet # 101
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirális képe jelenik meg a képernyőn.
- Üdvözlöm Smith kapitány. Szeretném ha eljönne egy megbeszélésre, a Földre. Mondjuk úgy egy óra mulva, a kommunikációs főépület előtt?

(( Írj ide egy kommentet, aztán indulj a hídra.)

Hozzáadva (2013-08-28, 11.07.48)
---------------------------------------------

A tréning-nap.
Megjegyzés: A Destryt "A Kiterjedés" c. küldetése után három héttel játszódik, viszont a "Le a Bajorra" c. küldetés előtt három nappal. 
A L'espoir jelenlegi küldetése után egy héttel, a Horizon jelenlegije után egy héttel, az Endeavour jelenlegije után egy héttel, az Archer jelenlegije után egy héttel játszódik. 
Az Enterprise jelenlegije után egy héttel játszódik.  

2802/ Aug.20
 

" Gondoltam hogy ezért hivat ide. Valamilyen légi bemutató vagy ilyesmi. 
Dehát milyen nap van ma hogy ezt meg kell néznem? Talán avató ceremónia vagy valamilyen ünnepség? És ha így állunk akkor ez milyen ünnepség egyátalán? " - Gondolta magában Sally Cezznew. Az admirális lánya nem sokkal volt magasabb édesanyjánál aki máris az eget kémlelete, épp olyan izgatottan mint a nő körött levő katonák. 
Selly leült a lépcsőre, és vett egy mély lélegzetet. " Mit ünneplünk ma?" - Egyfolytában ez a kérdés gázolt át a fején de akárhova is nézett nem látott mást mint ünnepi ruhás tiszteket. 
- Hát nem csodálatos hogy ezen a napon hat éves a Uss Enterprise-J? - Kérdezte az admirális miközben a flotta legújabb fejlesztésű kompjai pár Ushaan-nal körítve bemutatónak vágtak. 
- Az Enterprise?- Nézett fel anyjára Sally. Tizennyolc volt de az Enterprise-ról mindenki hallott. Sally egyfolytában arra vágyott hogy egyszer láthassa szabad szemmel egy kompból azt a hajót.
- Igen, az Enterprise. - Biccentett az anyja. - Legendás hajó... és épp ezen a napon lett két éve megalapítva a Defence force is. Tudod akik megmentettek téged. 
- Nem emlékszem. - Vágta rá a lány. 
- Akkor majd ők emlékeztetnek rá. 

- A nap eleje - 
4 órával ezelőtt: 
Reggel 9 óra
 

4 óra múlva érkezik ez majd az a pillanat amikor Smith kapitánynak és elsőtisztjének beszédet kell mondania. 
Ezt a kapitány nagyon is jól tudta, és az elsőtisztje is, azonban Arms nem szeretett beszédeket mondani. 
Ezért is csengetett be a kapitány irodájába ilyen korán hogy segítséget kérjen a beszédben. 
Smith kapitány már díszegyenruhában volt. Egyedül az egyenruhája nyakát nem tudta normálisan megigazítania. 
A nő Vulkáni teát szürcsölgetett mikor Arms belépett. 

( Smith - Arms - Smith - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2013-08-31, 14.45.35 | Üzenet # 102
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már korán felébredt. 
Az űr ugyan olyan volt mint régen, de tisztában volt vele hogy immár a Föld körül keringenek. Ash felült, majd lassanként felállt. A lámpák feloltódtak. Az emberek által "tréning-nap"-nak keresztelt esemény napjára ébredt. 
- Személyes napló. - Kezdett bele napjába miközben az egyik replikátor felé indult nagy léptekkel és beprogramozta hogy az készítsen neki egy Vulkáni teát, és mellé két darab pirítóst. - Csillagidő 479633.58. Megérkeztünk a Föld-höz ahol hamarosan kezdetét fogja venni a "tréning-nap". Az Enterprise hat éves lett.. fel sem tudom fogni hogy milyen gyorsan rohan az idő... Bejegyzés vége. - A nő ezek után lekapcsolta az adást, majd leült és megreggelizett.

Nem sokkal később már díszegyenruhában indult el az irodája felé. 
Haját kontyba fogta, és egyik kezében egy bögre forró tea a másikban pedig a beszéde volt. Ashley újra meg újra elolvasta azt. Habár már fejből tudta a szöveget, úgy gondolta az soha nem árthat meg ha még egyszer elolvassa. 
- Jó reggelt zászlós. - Szólt út közben a lifthez közeledve egy fiatal nőhöz. Az ajtó kinyitódott, ő pedig belépett. 
Két perccel később már az irodájában ült... valahogy nem tudta magán megigazítani a díszegyen ruha nyakát.. úgy érezte hogy az valahogy kisebb rá. 
Ekkor viszont csengettek: 
- Tessék! - Felnézett, mert érdekelte hogy ki lehet az aki már fél hétkor keresi őt...- Parancsnok. - Nézett a beérkező férfira a nő színtelen hanggal, miközben felállt. Úgy érezte most kapva kap az alkalman, és ezért egy apró szívességre kéri a férfit előbb sem minthogy szokásához híven megkérdezze hogy miben segíthet:
- Megigazítaná az egyenruhám nyakát, kérem?- Kérdezte Arms Hidgont, azzal megfordult úgy hogy a háta legyen a parancsnok felé. -  Valamiért úgy érzem hogy ennek a ruhának a nyaka összement, ugyanis az én nyakam mérete már akadémiás korom óta stagnál. - Szólt teljesen érzelem mentesen.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Kedd, 2013-09-03, 09.24.17 | Üzenet # 103
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Igazándiból..

Szólaltam meg mert úgy meg merevedtem hirtelen nem tudtam mit tenni..

-Igazából csak egy jelentést szeretnék le adni kapitány..

Mondtam a kapitánynak majd gyorsan oda tettem a nő asztalára majd gyorsan oda sem nézve meg csináltam a nő egyenruháját..

-Úgy tűnik hogy...mennünk is kellene uram..

Szóltam oda a kapitánynak ,mi közben már fél lábbal a kabinon kívül voltam.


 (HU)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2013-09-14, 11.19.59 | Üzenet # 104
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ash azonnal észre vette hogy parancsnoka zavarba jött amin ha ember lett volna valószínűleg el is mosolyodik. 
A nő megfordult a férfi felé miután az letett valamiféle jelentést az asztalára, és megigazította az egyenruháját, majd karba tette a kezeit és a férfi szemeibe nézett:
- Van valami probléma parancsnok? - Kérdezte. A csend után, megfordult és a jelentés felé közeledett, elvéve azt onnan szólalt meg kimért hangon: 
- Az hogy zavarba jött számomra értetlenséget szül. - Folytatta Arms-ra rá se nézve. - Nem arra kértem meg hogy csókoljon meg hanem hogy tegye rendbe az egyenruhám nyakát. - Foglalt össze. Letette ezek után a "jelentést" az asztalára vissza, ami nem más volt mint a parancsnok beszéde, majd a férfira nézett:
- Nem kell félnie.. Az csak zavarodottságot szül. A beszéde bizonyára kielégítő lesz. - Mondta mivel látta hogy parancsnoka már most meg van rémülve az előttük álló ünnepélytől. Ő szavaival csak bátorítani akarta a férfit, bár azok lehet nem úgy hangzottak mint ahogyan kellett volna. 
A kapitány ezen egy pillanatig elgondolkodott, majd biccentett. 
- Valóban indulnunk kell, de nem fogunk elkésni. Ezért se aggódjon. - Megitta a maradék italát, aztán visszatette a bögrét benne az ízetlen teafüvet az asztalra és követte szótlanul Armst.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-10-04, 17.42.48 | Üzenet # 105
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: 

"Danubia űrkomp" c. topicban




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Enterprise-J » Kapitányi Iroda
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: