Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Xindus (A Xindi faj fő bolygója)
Xindus
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 19.50.07 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Itt található a nagy tanács terem is.

Hozzáadva (2011-06-30, 19.50.07)
---------------------------------------------
A komp tesz egy ívet amikor leszáll erre a gyönyörű bolygóra, egy hatalmas tisztás közepére. A tisztáson egy kis út vezet el egy sziklába vájt kapuig.
Mikor a komp már leszállt a kapitány, Belmore hadnagy kilépnek belőle. Shepard parancsnok a kompban marad felügyelni azt.

Sorrend::
Gonsailes- Belmore- Shepard- Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2011-06-30, 20.09.25 | Üzenet # 2
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Victory.//

Sheppard könnyű szerrel vezeti a kompot. Hamarosan belépünk a bolygó légkörébe, majd nem sokkal később a U.S.S. Victory egy nagy tisztás közepén landol.
- Itt az ideje indulnunk - feleltem, majd felálltam a székemből.
- Parancsnok. Maga maradjon a kompban. Minél előbb indulni akarok, ha a tárgyalásoknak vége - adtam utasítást az első tisztnek.
Ezek után Ruby-ra néztem.
- Induljunk - mondtam, majd a konzolomon megnyomtam az ajtónyitás gombját, és Ruby-val az oldalamon elhagytam a gépet.
A szabadba kilépve egy útat láttam meg, amely egy sziklába vájt kapu irányába vezetett.
- Úgy hiszem arra kell menünk - mondtam, majd szorosan Ruby mellé álltam, és elindultam az úton a kapu felé.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 13.09.29 | Üzenet # 3
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Victory egy gyors komp volt. Shepard úgy irányította mintha erre a munkára nevelték volna már kiskora óta. tettünk egy kecses ívet balra, majd a komp leszállt egy hatalmas tisztásra. A nap fényesen világította meg az élénk zöld füvet, és pillangók, madarak szálltak mindenütt. A természet csak úgy burjánzott ezen a vidéken. Jon-ra néztem. Úgy tűnik alig bírt a várakozással, tele lehetett a feje különféle gondolatokkal. Miután kiadta az utasításokat, örömmel tudatosultam azzal a paranccsal hogy nem én maradtam felügyelni a kompot. Kiszálltam a kompból. Odakinn kellemes időjárás fogadott, egy kis széllel. Hunyorogva követettem Jont, az erős napsütés a szemembe világított. Egy kis út vezetett egy hatalmas, ódon kapuhoz. A kapu a sziklába volt vájva. Régen láttam már ehhez foghatót. "Már megérte lejönni ide." - Gondoltam magamban. Teljesen el voltam ragadtatva a látványtól.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 13.23.09 | Üzenet # 4
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szép kis repülő út volt, remélem nem érezték rosszul magukat, szép lassan letettem a gépet, és kikapcsoltam a motorokat. A kapitány azt a utasítást adta nekem hogy maradjak a járműben és vigyázzak rá.
~ Persze mindig én maradjak. akkor minek hoz el, ha úgyse csinálhatok semmit?
Megvártam amíg kiszálltak és egyből beadtam a kulcsot, már két hetes fáradságomat le tudom most a kompba. Meg is tették én belülről lezártam az ajtókat hanyatt dőltem és elkezdtem piheni.
~ Aki fel mer költeni azt helyben lelövöm.




Az üzenetet módosította Shepard - Péntek, 2011-07-01, 14.08.58
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 13.49.48 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány és Belmore hadnagy a kapuhoz sétáltak. Ahogyan ott várakoztak, mintha nem is láttak volna senkit sem. Már majdnem megunták a várakozást, mikor egy Xindi főemlős közeledett feléjük, a hátsó bejáratból, ami egy barlang szerű járat volt a fő kaputól jobbra.
- Üdvözöm önöket Larconnet vagyok. - Köszön a férfi majd várakozik a bemutatkozásra.

Sorrend:
Gonsailes- Belmore.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 19.16.02 | Üzenet # 6
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Néhány percen belül elértük a sziklába vájt kaput, és megálltunk előtte. Egy jó ideig itt szobroztunk, és már kezdett idegesíteni, hogy nem jön elénk senki.
~ Mi van már. Azt mondták, hogy itt várnak ránk ~ töprengtem.
Ekkor egy főemlős érkezett a hátsó bejáraton keresztül, amely a kaputól jobbra volt. Miután bemutatkozott, én is megszólaltam.
- Örülök a szerencsének, Larconnet! Jonathan Gonsailes kapitány vagyok a U.S.S. Rising Föderációs hajó parancsnoka. Ő itt a kolléganőm, Ruby Belmore hadnagy a kommunikációs tiszt - mutattam be magam és a társamat. - Gondolom tud az érkezésünk mivolta felől. Fontos, hogy minél előbb meghallgasson minket a tanács. A Föderáció sorsa múlik a megegyezésünkön - mondtam komor tekintettel, majd vártam, hogy mit tesz a Xindi.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 21.10.59 | Üzenet # 7
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ott álltunk tehát az óriási kapu előtt. "Olyan mintha óriások építették volna." - Gondoltam magamban. Tényleg törpének éreztem magamat a kapu előtt állva. Karba tettem a kezeimet és várakoztam. Nem szerettem várakozni, sohasem ez volt az erősségem. A nap a fejemre tűzött, és akárhogyan próbáltam Jon árnyékába kerülni, ez valahogy sohasem sikeredett. " Ha hőbutát kapok, a doktornak biztos lesz legalább feladata."- Türelmetlenül ingattam a fejemet, és már majdnem panaszra nyitottam a számat amikor valahonnan előkerült egy Xindi főemlős. Épp nem figyeltem, szóval nem tudtam hogy honnan jött. Kedvesen bemutatkozott, és én is bemutatkoztam volna, de Jon bemutatott engem is, így én csak biccentettem a Xindi felé köszönés gyanánt.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 21.11.47 | Üzenet # 8
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Igen, tudok az érkezésükről. - Mondja nagy aggodalmasan a Xindi. - A víziek mindenről értesítettek már minket, azt mondták hogy nagyon fontos lesz ez a megbeszélés. A Xindi tanács ma nem ült volna össze, de az önök kedvéért egy szükségleti tanács ült össze. Kérem, kövessenek. - A Xindi megérint a kezén egy kis csuklószorítónak kinéző, sötétbarna eszközt, amire az előtte lévő ajtó lassan, és recsegve kinyitódik. Érződik rajta, hogy hosszú évek óta itt áll. Larconnet előre megy. Egy halványan kivilágított folyosóra érkeztek. Mikor beléptek, a hátatok mögött lassan záródik be az ajtó. A folyosó falai hideg kőfalak, itt-ott elektronikus megvilágítás vetül narancs színnel rájuk, megvilágítva a kanyarokban egy-egy Xindi szobrát. Vannak folyosó részek melyek lekanyarodnak balra-és jobbra is, de ti csak mentek egyenesen. Termek mellett haladtok, a termekből olykor-olykor Xindi hangok hallatszódnak. Ekkor egy kisebb kapuhoz érkeztek. Mikor az ajtó kinyitódik a Xindik tanács termébe érkeztek. A fő asztalnál, már az összes Xindi faj képviselője ott várakozik. Mikor meglátnak titeket mind felállnak köszönésképpen.
- A tanács üdvözli önöket! - Szól egy Xindi hüllő aki középen áll most az asztal előtt. - Xeroph vagyok. Itt mellettem Droth és Thraloc vannak. A rovaroktól Helarty és Berra, a többiek pedig Shar Lort Hecara és Bess. - Sorolja egyszerűen végig a többi faj képviselőit. - A tanács már nagyon kíváncsi arra hogy mit szeretne feltárni előttünk.
Sorrend:
Gonsailes- Szingu-Gonsailes- belmore- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 22.09.50 | Üzenet # 9
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby-n láttam, hogy Ő is türelmetlen. Miután a Xindi megérkezett, és köszöntöttük egymást, meg bemutatkoztunk, Ő elmondta, hogy a Víziek mindent elmondtak az érkezésünkről, és hogy a tanács a mi kedvünkért ült ma össze. Majd megkért, hogy kövessük Őt.
- Értem - feleltem neki.
Ezek után a főemlős egy csuklószorítóra hasonló eszközt érintett meg a karján, mire a hatalmas kapu kinyílt.
~ Ez se ma került ide ~ gondoltam a kapu hangja alapján.
Ezek után Larconnet elindult előttünk, én pedig intettem Ruby-nak, hogy jöjjön, és követtem a főemlőst. A kapun túl sziklába vájt folyosók voltak. Azokon végig haladva látszott, hogy nagyon régi építmény. A folyosót néhány helyen Xindi-k szobrai díszítették. A fő folyosóról, ahol mi is haladtunk, több másik járat nyílt, illetve néhány helyiség is, amelyekből Xindi-k hangjait hallottam. Ruby-ra nézve a nőre mosolyogtam nyugtatás képen. Hamarosan egy kisebb kapu elé értünk. Miután az kinyílt a Xindi tanács termében találtam magam. Mikor beléptünk a Xindi tanács egyik tagja aki középen állt bemutatkozott, Xeroph néven. Majd a többi társát is bemutatta. Mindegyikük felé biccentettem egyet, majd miután megkaptam a szót kis terpeszbe álltam, és a hátam mögött összekulcsolva a kezem megszólaltam.
- Üdvözlöm a Xindi Nagytanácsot! A nevem Jonathan Gonsailes. Ő itt a kolléganőm Ruby Belmore. A Föderáció képviselőjeként kértem kihallgatást önöktől. Szomorú híreket kell közölnöm a Xindi Nagytanáccsal. A Föderáció hatalmas bajban van. Évszázadokig fenn tudtuk tartani a galaxisban a békét, és a szövetséget. Azonban alig két héttel ezelőtt a Romulán Csillagbirodalom újra ellenünk lépett. Az évszázadok során alapos tervet eszeltek ki és hatalmas flottát építettek, amelyet a Föderáció ellen készültek bevetni. Két héttel ezelőtt támadásba kezdtek. Az első célpontjuk a Horizon 6 Föderációs űrállomás volt. A Romulán flotta a több mint száz hajóval támadott. Sajnos a Föderáció nem volt felkészülve ilyen komoly támadásra. Néhány órás harc után a flottánk elbukott. Ahány hajót tudtunk kimenekítettünk. De a Horizon 6 elbukott. És mi kevesen vagyunk, hogy megállítsuk a Romulánokat. A Föderáció azért küldött, hogy szövetségi ajánlatot tegyek a Xindi Birodalom számára. Az ajánlatuk a Föderációba való csatlakozás, és egy kölcsönös új szövetség létrehozása. Mint mindannyian tudjuk az emberek és a Xindi-k közötti történelem már Jonathan Archer kapitány idejére nyúlik vissza. Archer kapitány abban az időben olyat tett, amelyre örökre emlékezni fogunk. Meggyőzött egy hatalmas civilizációt arról, hogy nem ellenségek vagyunk, és együttes erővel álltunk ellen a Gömbépítőknek. Most arra kérem a Xindi Nagytanácsot, hogy elevenítsük fel a régi szövetséget, és újra harcoljunk egymás oldalán. Egy jobb galaxisért - mondtam el a szónoklatomat, majd vártam, hogy mit reagálnak.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Péntek, 2011-07-01, 22.10.20
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-07-01, 22.30.38 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A Romulánok minket is fenyegettek! Nem is egyszer! - Szól közbe egy rovar azonnal felindulva a szónoklat végén, olyan idegesen ahogyan még az előtt nem láthatott senki egy rovart.
- A Romulán fenyegetés ránk is kihathat, azonnal cselekednünk kell, egy percet sem várhatunk! - Szól közbe egy emlős. Nagy hangzavar támad aminek végül is egy Xindi hüllő vet véget.
- CSENDET! - Kiálltja. Hangja visszhangzik a hatalmas teremben. - Természetes hogy fel ajánljuk a segítségünket, de ezt nagyon meg kell gondolnunk.. kérem önöket adjanak a tanácsnak egy kis időt... Tudjuk hogy most segítségre van szükségük, és mi megteszünk minden tőlünk telhetőt de ez egy időbe fog telleni.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 13.44.18 | Üzenet # 11
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Xindi tanács több tagja is nagyon ideges lett a Romulánok újabb fellépése miatt. Egy rovar volt az egyikük. Meg is lepődtem rajta. Nagyon jól ismertem a Xindi fajt, de sose hallottam róla, hogy ilyen mérges legyen egy rovar. Hamarosan egy emlős is beszélni kezdett. Nagyon nagy hangzavar keletkezett, és mindenki az azonnali cselekvést javasolta. A hangoskodásnak e hüllő vetett véget, majd egy kis időt kért tőlünk, hogy megvitatssák a dolgokat, de megígérte, hogy segítenek, ahogy tudnak.
- Köszönjük. Ha megengedik, akkor odakint megvárnánk a döntést. Lenne még mit megvitatni mielőtt elindulunk vissza a Földhöz - mondtam a tanácsnak, majd néhány lépést hátráltam, hogy ezzel is jelezzem, hogy hajlandóak vagyunk várni.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 14.27.58 | Üzenet # 12
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jon egy gyönyörű beszédet mondott, ami igazán olyan volt mint amikor egy nagy, történelmi alak beszédet mondott a régi időkben. Amikor hallgattam éreztem hogy nagyon sok tekintet ránk szegeződik. Mikor végezett a beszéddel, a teremben lévő összes Xindi faj morajlani kezdett. "Úgy tűnik nem nagyon kedvelik a Romulánokat." - Mondtam magamban. A Xindik idegeskedésének, a hangzavarnak egy hüllő vetett véget. Kis időt kaptunk hogy megbeszélhessék a dolgokat. zavartan húzódtam félre Jont követve.


" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 14.30.39 | Üzenet # 13
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kis idő múlva a Xindik vissza is hívnak titeket. Ahogyan ott álltok hirtelen a hüllő szólal meg.
. A Xindi tanács egyhangúlag döntött hogy hajókkal segítjük meg önöket. 15 vízi hajó, 10 rovar, 10 emlős, és 10 hüllő hajó indul harcba önökkel. Remélem megfelel önöknek. Sajnos többel nem tudunk szolgálni.

Sorrend::
Gonsailes- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 15.11.28 | Üzenet # 14
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután félre húzódtunk, és kimentünk a teremből, egy kis időt kellett csak várnunk, és már vissza is hívtak minket.
- Lássuk mire jutottak - néztem Ruby-ra.
Ezek után beléptem a terembe. A Xindi Nagytanács hüllő tagja, aki nem olyan rég megszakította a hangzavart újra magához vette a szót. Elmondta, hogy hajókkal segítenek minket. Negyven öt hajót ajánlottak a segítségünkre.
- Nagyon köszönjük. Ez esetben beszéljünk a stratégiáról. Azt a parancsot kaptam, hogy ha segítséget kapunk, akkor rögtön a flottával együtt térjek vissza a Földhöz. Ugyanis, amint minden hajó ott van, és kidolgoztuk a pontos támadási tervet a Horizon 6 ellen indulunk, hogy visszafoglaljuk a bázist. A Xindi hajók közül tíz javaslom maradjon a Földnél, arra az esetre, ha a Romulánok a bolygót akarnák megtámadni. A Vízi hajókat mindenképpen a csatába szeretném vinni. Két Vízi hajót a Rising mellé állítanék be. A három hajó együttes ereje akkora lenne, hogy egyszerre több Romulán hajó ellen is könnyedén fel tudnánk venni a harcot. A U.S.S. Rising fegyverzete az egyik legerősebb a flottában. A többi hajót úgy osztanánk el, hogy minden gyengébb hajóhoz legyen egy kísérő Vízi hajó is. A megmaradt hajókat szétszórva küldenénk - mondtam el a véleményemet.
- Ami az érkezést illeti, Én úgy tenném, hogy az Én vezetésemmel a Xindi Flotta később érkezne meg, és hátba kapná a Romulán hajókat. Ezzel meglepnénk őket, és talán előnyhöz jutnánk - mondtam el az ötletemet. - Már csak a Csillagflottának kell előadni a dolgot, de szerintem Ők engedélyezik a taktikát. Mi a véleménye a dologról a Xindi Nagytanácsnak? - néztem körbe a teremben.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-07-02, 15.12.37
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 15.18.14 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Xindik egy percig csak hallgattak, majd kis idő múlva a víziek egy tagja szólalt meg a hátad mögött lévő hatalmas üvegfaltól.
- A stratégia szerintünk megfelelő.- Szólalnak meg dallamos hangjukon.
- Mi veszélyesnek tartjuk, de bele egyezünk. - Szól az egyik emlős.
- Szerintem azonnal támadnunk kell! - Idegeskedik a hüllő.
- Mi mindenben egyet értünk önnel. - Helyesel az egyik rovar.

Sorrend::
Gonsailes- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 15.27.25 | Üzenet # 16
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kis ideig csönd honolt a teremben, majd a hátam mögül egy Vízi hangja ütötte meg a fülem. Gyorsan úgy álltam be, hogy mindenki lássa a az arcom aki a teremben van, majd figyeltem, hogy mit válaszolnak a Xindi-k. Mindannyian helyeseltek, és bár az emlősök aggodalmaskodtak, de bele mentek a dologba.
- Örökké hálásak leszünk a Xindi Birodalomnak a segítségéért. Ha mindent megbeszéltünk, szeretnénk visszatérni a hajónkra. De előbb engedélyt kérek önöktől, hogy a mellém állított Xindi flotta élére állhassak. Ezen felül, hogy a Xindi Birodalom és a Föderáció közötti összekötő szerepébe lépjek - kértem engedélyt ezen dolgokra, majd türelmesen vártam, hogy mit válaszol a Nagytanács.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 15.43.43 | Üzenet # 17
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Rendben.. - Bólint az egyik hüllő amire a rovarok szólnak közbe:
- .. Magában megbízunk kapitány! ...
- De ennek az a feltétele... - Szól közbe egy vízi. - Hogy mindig két vízi hajó fogja kísérni önöket.

Sorrend::
Gonsailes- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 15.48.06 | Üzenet # 18
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Xindi tanács bele egyezett abba, hogy a Xindi Flotta élére álljak, és a Xindi Birodalom és a Föderáció összekötője legyek. A rovarok kijelentették, hogy megbíznak bennünk. A Víziek egyetlen feltételt vetettek fel, mégpedig, hogy két Vízi hajó mindig a U.S.S. Rising-et kísérje.
- A feltételeket elfogadom. És köszönöm a bizalmukat - mondtam a tanács tagjain végig nézve, majd a rovaroknál megállapodott a tekintetem.
~ Úgy tűnik, a rovarok támogatnak a leginkább ~ gondoltam boldogan, és csak vártam türelmesen.
Ekkor eszembe jutott egy lehetőség.
- Ha megengedik, akkor transzporterrel mennénk vissza a U.S.S. Rising-re. A kompunkat, pedig azonnal visszaküldenénk a hajóra. Így gyorsabban előkészülhetünk. Az esetleges megbeszélésekre a Xindi kapitányok és köztem, kialakítok egy holofedélzetet. Így a Víziek is gond nélkül képesek lesznek részt venni a fontosabb megbeszéléseken. Mondhatni egy ehhez a teremhez hasonlót hozok, majd létre, csak föderációs változatban. Mit szólnak? - kérdeztem a Xindi vezetőket.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-07-02, 15.52.50
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 15.54.31 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ha megadja a koordinátákat - Szól az egyik vízi. - mi azonnal elindítjuk a hajóinkat az ön hajóját követve.
- A hajónkat értesítettem - Szól az egyik hüllő panelját nézegetve. - és máris gyülekeznek az önök hajója mellett és háta mögött.
- Ha más mondani valója nincsen kapitány. - Szól az egyik emlős. - A tanács hajói máris indulni vágynának mihamarább. Tudjuk hogy nagy szükség van ránk. Nem akarunk késni.
Sorrend::
Gonsailes- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 16.04.45 | Üzenet # 20
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hamarosan már a koordinátákat kérte az egyik Vízi, hogy indulhassanak. Egy hüllő pedig jelezte, hogy a hajók már gyülekeznek a U.S.S. Rising körül. Majd jelezte egy emlős, hogy máris indulnának, mert nem akarnak elkésni.
- Ne aggódjon. Nem késünk le semmiről. Tessék a koordináták - adtam át egy kis adathordozót, amelyen a Föld pontos koordinátái voltak.
- Mekkora a hajóik sebessége amivel haladni fognak? Mert akkor ráállunk arra, és a Flotta előtt repülve haladunk, majd - érdeklődtem a tiszttől, majd a kommjelvényemhez nyúltam.
- Shepard parancsnok. Itt Gonsailes kapitány. Azonnal szálljon fel, és dokkoljon a Rising-en. A Xindi Flotta már gyülekezik a hajónk körül. Hamarosan indulunk. Mi transzporterrel megyünk fel a Rising-re - adtam utasítást a tisztemnek.
- Ha mindennel végeztünk, akkor máris felsugároznánk magunkat, és, ha minden hajó bejelentkezett a Rising-nél, akkor el is indulnánk - mondtam, majd vártam a Nagytanács válaszát.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-07-02, 16.06.54
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 16.28.03 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- A hajóink nyolcas fokozatra képesek. - Mondta a Xindi hüllő.
- Jó utat kapitány, és remélem hogy sikeresen jövünk majd ki ebből a csatából. Ha visszajöttek szereettel várjuk vissza önöket. - Mondta az egyik vízi.

Sorrend::
Shepard ((Adás vissza)) - Gonsailes- Belmore- Szingularitás (( Utána majd folytatása következik a transzporter szobára.))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Shepard
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 17.14.27 | Üzenet # 22
U.S.S Atlantis kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1785
Kitüntetések: 10
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Üzenet Shepard parancsnoktol.

- Vettem. {ásít}




Az üzenetet módosította Shepard - Szombat, 2011-07-02, 17.26.36
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 17.19.27 | Üzenet # 23
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az egyik Xindi, egy hüllő elmondta, hogy a hajóik nyolcas fokozatra képesek.
- Az tökéletes. Pár órán belül a Földnél leszünk - feleltem.
Ezek után a Víziek egyike kívánt jó utat, és elmondta, hogy ha vissza térünk szeretettel várnak minket.
- Köszönjük - válaszoltam.
Ekkor Shepard hangja tudatosult bennem, de már nem válaszoltam, hanem a U.S.S. Rising felé nyitottam csatornát:
- Rising. Itt Gonsailes kapitány. Transzportáljanak fel - adtam ki a parancsot.
- Mindent köszönünk. Még látjuk egymást - búcsúztam a tanácstól egy kis fejhajlítással.
- Sikert értünk el - néztem Ruby-ra, mosolyogva.

//Folytatás: U.S.S. Rising > Transzporter szobák.//



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2011-07-02, 17.20.14
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2011-07-02, 17.35.55 | Üzenet # 24
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönjük hogy itt lehettünk. - Mosolyodtam el majd Jon-ra néztem. - Igen. - Válaszoltam neki. - Siker.- "még szerencsénk volt hogy a Xindik kedvesek voltak velünk." - Tettem hozzá ezt magamban, majd miután Jon értesítette a Riseinget felsugároztunk a transzporter szobára, a Rising fedélzetén.

//Folytatás: U.S.S. Rising > Transzporter szobák.//



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-06-01, 21.46.44 | Üzenet # 25
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gonsailes és Belmore a Risingra transzponálódtak.

((Folytatása:: Uss Rising.))

Hozzáadva (2012-06-01, 21.46.44)
---------------------------------------------

" Blokád"


A Respect lassan szállt le a Xindus síkságjára ami a legközelebb tartózkodott a Nagytanács épületéhez. A szél kellemesen fújta a békés bolygó fáit, és az ég is tiszta volt. Egy főemlősökből, és rovarokból álló csapat érkezett üdvözölni a Csillagflotta tisztjeit.
- Üdvözlöm önöket a Xinduson. - Szólt a főemlős férfi kedvesen. - Whanar vagyok. A társam pedig Catarra.
- Minek köszönhetjük a látogatásunkat? - Kérdezte szinte azonnal, Whanar szavait a földbe taposva a rovar.

( Jon- Ruby - Szingularitás)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Péntek, 2012-06-01, 22.05.18 | Üzenet # 26
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
//Előzmények: U.S.S. Respect.//

Jonathan Gonsailes kapitány amint megkapta az engedélyt a bolygóra való leszállásra elindította az impulzus hajtóműveket.
- Köszönjük - mondta, majd ő is lezárta a csatornát.
- Ez érdekes lesz - jegyezte meg Ruby-ra nézve.
Tíz perccel később elérték a Xindust. Jonathan berepült a bolygó légkörébe. A Xindus csodálatos volt. Sok bolygót látott már Jony, de ez a kedvencei közé tartozott. Mikor a felszín közelébe értek megkezdte a leszállást.
- Leszállótalpak kint. Manőverezőhajtóművek aktiválva. Fékezőhajtóművek aktiválva. Tegyük le a madárkát - mondta, és szépen kecsesen leengedte a földre a Respect-et.
- Menjünk - mondta, majd lekapcsolta a hajót, csak a kommunikációs rendszert hagyta aktívan, és kinyitotta az ajtót.
Előreengedte Ruby-t, és ő is kilépett a kapitányi jachtból. Szinte azonnal fogadóbizottság is érkezett, amely főemlősökből és rovarokból állt. A két vezető szavaira Jonathan biccentett egyet.
- Jonathan Gonsailes kapitány vagyok. Ő itt a társam, Ruby Belmore parancsnok-helyettes. Örülök, hogy újra itt lehetek - üdvözölte teljes nyugalommal a Xindiket. Nem érdekelte a rovar udvariatlansága. - Hogy miért jöttünk. Egy olyan ajánlatom van a Xindi Birodalom számára amely biztosítja a teljes körű tagságot a Föderációban, és amely a galaxis jövőjének jobbá tételét segítheti elő - mondta a kapitány, majd várt.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szombat, 2012-06-02, 18.27.04 | Üzenet # 27
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Habár Ruby egy pillanatra megijedt a hüllőtől, de ezek után csak annyit kellett tennie hogy rátette a kezét a mellette ülő Jon kezére. A férfira nézett és már abban a percben tudta hogy nem történt semmi baj se, és hogy minden rendben lesz.
" Meg fogjuk tudni csinálni." - Gondolta magában. - " Minden a lehető legnagyobb rendben lesz. Ketten mindre képesek vagyunk."
Miután befejezte a gondolatait a komp egyre csak süllyedni kezdett: elkezdődött a leszállási manőver.
- Te ebben vagy a legjobb. Ebben is. - Mosolyodott a férfira majd adott az arcára egy puszit.
A komp tökéletesen landolt a Xinduson. A bolygó gyönyörű volt, és Ruby mindannyiszor itt tartózkodott úgy érezte magát mintha "el lenne varázsolva" A Xindus felszíne egyszerűen lehengerlően szép, és békésnek tűnt.

- Alig várom már hogy visszatérhessünk a segítséggel. - Szólt a nő mikor felállt és kifele igyekezett, majd kilépett a füves terepre. Vett egy mély lélegzetet a friss levegőből, és előre nézett.
" Hát igen, merőben más mint ami a Csillaghajókon van." - Állapította meg magában a levegő minőségéből ítélve. Hamarosan fogadó bizottság is érkezett, főemlősök és rovarok részéről.
Ruby biccentett szavak helyett, köszénsképp a Xindiknek mivel a mellette álló Jon már bemutatta őt, majd halkan várta hogy elindúlhassanak a tanácsterembe.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-06-02, 18.47.32 | Üzenet # 28
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Whanar és Catarra egy pillanatra egymásra néztek. A rovar valami értelmetlen dolgot csipogott el amit habár az egyetemes fordító nem de Ruby felfogott.
Catarra egyszerre volt ideges-aggódó és felháborodott is egyben. Az egyetemes fordító azért nem tudta lefordítani a két szavát ami nem volt más mint " Felháborító és aggasztó" mivel a rovar más nyelv járást, egyfajta "akcentust" használt beszéd közben.
- Tudom barátom, de valószínűleg ezt hallania kell a Nagy tanácsnak. Főleg hogyha az egész galaxis jövőjéről van szó. - Szólt a főemlős, majd a kapitányra és Rubyra nézett.
- Kérem kövessenek. - Tette hozzá. - Gyere Catarra a vendégeink valószínűleg már elég türelmetlenek, épp úgy ahogyan te is.

Egy hosszú kikövezett út vezetett a nagytanács kapuja elé. A szél út közben melegen fújt, összeborzolta Ruby szőke hajtincseit.
- Sajnálom hogy csak most sikerült megint beszélnie a tanáccsal kapitány. - Mondta Whanar út közben. - Egyszer meg szeretném élni hogy a galaxis békés lesz és nem fog forrongani se a Xindus se a világ. - Miután beértek a terembe azonban Whanar egy pillanatnyi várakozásra ítélte őket.
- Kérem várakozzanak egy percre az ajtó előtt. Hamarosan beléphetnek és beszélhetnek a Nagytanácsnak. - Majd elment.
- Ha alaposabban kifejti a fenyegetés indokát, a rovarok könnyen az ön pártjára állhatnak majd. - Tette hozzá Catarra majd ő is társa után iramodott.

( Jon- Ruby - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szombat, 2012-06-02, 19.13.20 | Üzenet # 29
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány Rubyra mosolygott a szavaira, mikor kiléptek a kapitányi jachtból. Whanar és Catarra egymásra néztek. Jony nem értette a rovar szavait, de per pillanat a tanács jobban érdekelte. Whanar válaszából Jony rájött, hogy a rovar nem tetszését fejezte ki.
- Köszönjük - mondta, majd követte a fogadóbizottságot.
Egy kikövezett úton haladtak a Nagytanács épületének kapujához. Whanar szavaira Jonathan a főemlősre nézett.
- Sajnos bizonyos rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam eljönni. Együtt képesek lehetünk békét teremteni - mondta.
A tanácsterembe való belépés előtt még várniuk kellett egy kicsit. Gonsailes kapitány egy biccentéssel jelezte a főemlősnek, hogy természetesen várnak, majd a Rovarra nézett.
- Mindent el fogok követni - válaszolta Catarra-nak, majd a tekintetével követte amíg elment.
Ezek után Ruby-ra nézett.
- Remélem sikerrel járunk. Nélkülük nincs sok esélyünk - jegyezte meg, majd várt.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Szombat, 2012-06-02, 19.14.13
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 16.53.53 | Üzenet # 30
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby halkan követte a Xindi követséget.
Magában mosolygott a rovar szövegén, de nem fejtette ezt ki az arcjátékén sehogyan sem.
" Annyira jellemző ez a rovarokra." - Gondolta a nő magában.
Lassan értek be a tanács terembe. Mielőtt belépett volna vett egy friss levegőt még egyszer a fás- füves területről.

Magas kapun, majd egy hosszú folyosón kellett végigmenniük. Aztán várakozásra intették őt, és Jont is.
- Hé nyugi. - Mondta Ruby halkan, majd megszorította óvatosan Jon kezét. - Minden rendben lesz. Bízom benned.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 17.40.38 | Üzenet # 31
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kis várakozás után Catarra és Whanar érkeztek vissza.
- A tanács összeállt kapitány, és nagyon felkeltette az érdeklődésüket az amiért ide érkezett. Mivel ez egy rendkívüli tanács, ezért valószínűleg azonnal fogunk dönteni. A Hüllők viszont az utóbbi időkben egyre agresszívabbak. Most is csupán két képviselőjük jelent meg... Azt hiszem velük lehet majd nem árt óvatosnak lennie... Jöjjenek.
- Ha rám hallgat kapitány Keder-rel vigyáz. - Szólt Catarra mikor Jon már indulni akart. - Ő minden hüllő közül a legagresszívabb. Ő építette a Csarnok csatahajót is. - Mondta a rovar, majd követte a tiszteket.

Ez után Whanar és Catarra bevezette a két Csillagflotta tisztet a hatalmas, jó akusztikájú tanács terembe. A teremben, minden Xindi faj képviselte magát, és úgy tűnt már a "tűkön ülve" várják Jon Gonsailes kapitány kérését, szavait.
- A tanács össze ült kapitány. - Szólt az egyik vízi Xindi, a fordítóban női hangja volt. - Kíváncsian várjuk a híreit, és mindazt mit közölni akar velünk. - Mondta.


( Jon- Ruby - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 18.41.27 | Üzenet # 32
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes Rubyra mosolygott.
- Mindent elkövetek - jegyezte meg.
Hamarosan Whanar és Catarra visszatértek és elindult a négy fős csapat a Nagytanács terme felé. Útközben Whanar és Catarra néhány információval látták el Jonathan.
- Köszönöm a tanácsokat. Szükség lesz a gyors döntésre. Kevés időnk van - mondta a kapitány.
Nem sokkal később beléptek a tanácsterembe, amelyben minden Xindi fajból voltak néhányan. Egy nőnemű Vízi üdvözölte őket és adott engedélyt Jonynak a beszéde megkezdésére.
- Köszönjük hogy fogadtak minket. Megtiszteltetés újra a Nagytanács előtt állni. Azért jöttem, mert olyan dolgok vannak készülőben melyek veszélybe sodorhatják a Föderációt, a Xindi Birodalmat és mindent amit ismerünk. Mint tudják első ittlétemkor a Föderációba történő csatlakozást ajánlottam. Amelyet önök el is fogadtak. Megígértem, hogy amint tudok visszatérek. Sajnos régi, közös ellenségeink eltérítettek. A Gömbépítők visszatértek. És erősebben munkálkodnak mint valaha. A Horizon 6-nál közösen vívott csata után nekem a múltba kellett utaznom, hogy megállítsak egy Gömbépítő hajót. Sikerrel jártunk, azonban mikor visszatérünk a Földre, a gömbépítők kimondottan a Rising ellen indítottak támadást. Tizenhárom évvel későbbre repítettek minket, és négy hónapon keresztül folyamatosan támadtak. Szerencsére sikerült visszatérnünk. Azonban egy ideje felgyorsultak az események. A Gömbépítők, a Kardassziaiak és a Deviantok összefogtak és blokád alá vették a Bajor bolygót - kezdett bele a dolgokba Jonathan. - Háború közeleg. Egy olyan háború, amelyet egyszerre kell itt és az időben megvívni. Egy háború, amelyen a galaxis és a benne élők sorsa függ. Azért vagyok ma itt, hogy a Föderációhoz való teljes körű csatlakozást ajánljam fel önöknek, és ezzel elérhetővé tegyek egy olyan jövőt, amelyben a Föderációba tartozó Xindi Birodalommal együtt legyőzzük a Gömbépítőket és megteremtjük a békét, és egyenlőséget a galaxisban - mondta, majd kis szünetet tartott, hogy az itt lévők megemészthessék az elhangzottakat.
- Egy olyan ajánlatom van a Xindi Birodalom számára, amely olyan erős szövetséget kovácsolhat a fajaink között, melyet még senki sem látott. A hajóm legénységének csak fele szolgál most a Risingen. A másik felét a távollétünk alatt áthelyezték más hajókra és állomásokra. Azért jöttem, hogy felajánljam önöknek, hogy a Xindi Birodalomból állítsuk össze a legénységem másik felét. Ezzel olyan szövetség megalapításába kezdve, mely képes lehet legyőzni a jelenlegi is jövőbeli agresszorokat, és amely elhozhatja azt a békét, amelyre már régóta vágyunk - mondta, majd körbenézett a teremben.
- Két nap múlva olyan csatába megyünk, amelyet, ha elveszítünk, akkor nincs sok esélyünk a túlélésre. A Bajori blokád ellen indulunk, amely Kardassziai, Gömbépítő és Deviant hajókból áll. Az ellenség sokszoros túlerősben van, de meg kell próbálnunk. Azonban félek, hogy a Xindi Birodalom segítsége nélkül nincs esélyünk. Szükségünk van önökre. Jobban mint valaha - ezzel csendben maradt és várta a hatást.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 19.26.21 | Üzenet # 33
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby a végsőkig megbízott Jon-ba így egy cseppet sem aggódott hogy pozitív lesz-e a végkimenetele a küldetésnek vagy nem.
~ A Csillagflottának vagy így vagy úgy de mindenképp meg kell nyernie ezt a csatát. ~ gondolta magában. Habár a nő nem kedvelte a csatát, de harcias volt ez ügyben mert tudta hogy milyen dolgok fognak múlni: a Csillagflotta, a Föderáció jövője, a galaxis békéje...
A Föderáció számára egy olyan biztos dolog volt, ami mindig ott volt oltalmozni a polgárait és habár a szervezet tett néha olyat amit Ruby Belmore negatívan fogott fel, büszke volt hogy Föderációs Csillagflotta tisztként viselheti a parancsnok-helyettesi rangot.
Nem akarta hogy ennek a szervezetnek vége legyen, hogy történjen valami olyan ami miatt a galaxis békéje kibillen véglegesen az egyébként "békésnek" mondható státuszból. Őszintén szólva Ruby mindig is rettegett a háborútól....

Mikor kiállt Jon mellett a nagytanács előtt egy pillanatra azonban kicsinek érezte magát. " A legendás Xindi főtanács.. tényleg olyan mint amikor legutóbb itt jártunk. " - Gondolta magában a nő. - " Akkor is épp ilyen kicsinek éreztem magamat."
Hogyha más helyzetben lettek volna talán el is nevette volna magát, de tudta hogy ez nem játék, nem álom és nem is mese; ez a valóság.
Miközben szerelme elkezdett beszélni a dolgokról át tette a súlyát egyik lábáról a másikra. Hallgatott.
Úgy érezte hogy egy történelmi beszédet hallgat, de ugyan akkor kicsit feleslegesnek is érezte magát. Kihúzta magát, és várta a Xindik reakcióját.... nagyon remélte hogy mindaz hogy idejöttek, hogy annyit utaztak, hogy reméltek és türelemmel vártak majd "meghozza a gyümölcsét".



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 19.48.06 | Üzenet # 34
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tanácsteremben példátlan csend lett.
Talán ilyen csend már évek óta nem szállt le ide. Jon szinte a saját lélegzet vételét hallotta... Majd mintha egyszerre 'esett volna le ' az összes Xindinek. Mindegyik egyszerre kezdett bele a sajátjába. Olyan hangzavar történt abban a pillanatban ami évek óta nem.. .
- A Gömb építők meg akarják változtatni az űrt, és a békét! - Állt fel az egyik Xindi rovar. LÁtszódott rajta hogy talán ő lehetett a legokosabb az összes közül mert ő volt a legmagasabb és a legöröegebb is. - A Xinduson így több kárt tettek már mint hasznot, cselekednünk kell azonnal! Ez hallatlan! Ha a tanács nem tud dönteni akkor is magukkal megy 20 rovar hajó, és vannak olyan társaim akik biztosra veszem hogy szívesen mennek önnel kapitány. Ismerek olyanokat akik vérbosszús fogadtak a Gömbépítők ellen mert családtagjaik haltak meg akkor régen! Olyan hibát mint amit akkor vétettünk nem szabad többet mert úgy fogunk járni mint a Légiek!
- Egyet értek de mi van akkor hogyha mi fogunk kihalni ebben a háborúban ami a galaxis másik felén van! - Szólalt meg emlegetett hüllő, aki a Keder névre hallgatott. A kapitány azonnal fel is ismerte őt, ő üdvözölte őket mikor beléptek a Xindi űrbe. - A hüllők egyértelműen uralkodásra termettek! És én azt mondom hogyha megválasztanak minket kizárólagos vezetőnek a Csillagflotta vezetésével, garantálom hogy mi hüllők segítünk maguknak megnyerni a háborút.
- Ez már rég nem arról szól Keder! - Szólt közbe Whamar. - Maga nem érti hogy itt az egész galaxis békéje forog kockán? Ha az a csata elbukik nem gondolja majd hogy ide fognak jönni? Akkor aztán már mindegy lesz, mert a Csillagflotta nélkül semmire sem fogunk menni!
- Ebben egyet értek- Szólt halkan a vízi nőstény. - Ha most nem fogunk össze úgy fogunk járni min elbukott társaink.


( Jon- Ruby - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 20.27.59 | Üzenet # 35
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány a beszéde után körbejártatta tekintetét a teremben. A Xindik mindegyike hallgatott, majd egyszerre kezdtek el beszélni. Jony arra jutott, hogy valamiféle vezető lehet a rovar, magassága és kora miatt. Szavai elnyerték a kapitány tetszését, egyetértett a rovarral. A hajótámogatásra fejet hajtott a rovarnak. Ezek után a már korábban említett és az űrben már látott Keder nevű hüllő szólalt fel. A hüllő szavai már nem tetszettek Jonathan-nak. Whanar szólalt meg és kissé kioktatóan beszélt a hüllővel, majd az őket köszöntő vízi nőstény is egyetértett Whanar-ral. A Rising kapitánya megvárta amíg elhangzottak a szavak, majd először a rovaroktól felszólaló felé fordult.
- Hálásan köszönjük a támogatását, uram - mondta a rovarnak, majd Keder felé fordult.
- Ahogy társai is mondták. Ez rég nem arról szól, hogy kik a vezetők. Ez arról szól, hogy képesek legyünk együtt dolgozni a közös cél érdekében. Felajánlottam a legénységembe való belépést, maga azonban rögtön a Föderáció vezetésébe akar beülni. Eléggé félreértett - ezzel a vízi nőstény felé fordult.
- Az erőnk együtt hatalmas, de külön-külön nem vagyunk elég erősek a győzelemhez. Ha sikert akarunk elérni együtt kell dolgoznunk. És nem csak a szárazföldi élőlények lehetnek a legénységem tagjai. Ugyanis a holofedélzetünket képesek vagyunk úgy átalakítani, hogy a Víziek is gond nélkül és mondhatni teljes körű legénységi tagok lehessenek - mondta.
Ezek után a teljes tanácshoz szólt.
- Az időnk szűkös. Két nap múlva a flottánk elindul a Bajor felé. A mi hajónk nem elég gyors, hogy odaérjen időben. Azonban, ha hajlandóak elvinni minket, akkor van bőven időnk, hogy kialakítsuk a legénység Xindi részét. A csata után az embereim magas fokú kiképzést biztosítanak a Xindik számára. Én pedig személyesen foglalkozom azokkal akik magasabb pozícióba kerülnek - ezzel várta a Xindik válaszát.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 21.38.50 | Üzenet # 36
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
A megbeszélés mégsem folytatódott olyan zökkenés mentesen mint ahogy azt Ruby elképzelte.
A hüllők vezetője - épp a Catarra által megemlített Keder - már akkor és ott agresszívan szólalt fel. Rubynak úgy tűnt hogy a hüllőt jobban érdeklik a saját hatalom mániái mint maga a taktikai szituáció, aminek amúgy a következménye lehet a totális káosz is.
A lány soha nem értette hogy egy olyan erős és fejlett birodalomban mint amien a Xindi is volt, hogyan foglalhatnak olyanok vezetői pozíciót mint ez a Keder.

Miután Jon befejezte a mondatait Ruby bólintott már ami a vizieket ls a holofedélzetet érte.
- Gonsailes kapitány minden szava igaz. - Szólt. - A holo szobáink a legfejlettebbek, és tetszés szerint lehet őket beállítani. És ami a Bajori csatát illeti, a kapitány jól mondja. Nem egészen két napunk van arra hogy odaérjünk. Ott fog eldőlni minden... Ha nem mi nyerünk, ha nem leszünk képesek megállítani őket akkor majd ki fogja? Mind tudjuk nagyon jól hogy át akarják formálni a galaxist a sajátjukra. Maguk ezt akarják? - Ezzel a kérdéssel a hüllőre nézett mert neki cíemezte majd várta a reakciókat.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 22.03.13 | Üzenet # 37
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Azt hiszi hogy azért mert maga azt gondolja hogy ez tényleg így van még segíteni is fogunk magának?! - Hördült fel Keder idegesen. - Régen ezek a Gömbépítők Istenek voltak!
- És ne feledje hogy ezek miatt az istenek miatt majdnem elbuktunk, és majdnem bemocskoltuk a kezünket a Földi barátaink vérével! - Intette le Whamar a hüllőt. - Ön szerint az jobb lett volna Keder? Ha jobban olvasta volna a történelmi szálakat ön is egyértelműnek találta volna, hogy a Gömbépítők soha nem akartak jót fajunknak. Vagy maga hisz még a mesékben?
- A mesék nem alaptalanok. A Gömbépítőknek köszönhetjük új Xindust!
- Állítólag Keder, állítólag.
- Ez csak egy legenda! - Szólt közbe Catarra. - Azonnal mozgósítanunk kell a hajóinkat hogy gyülekezhessünk! Mindent meg akarok tudni kapitány, mindent. Én és Marret is. - A másik rovar felállt, a Marret nevű, az idősebb és beszélni kezdett.
- Mi és az emlősök, a főemlősök úgy hiszem csatlakozunk magukhoz a harcokban. A galaxis stabilitása a lényeges Keder nem a személyi démonjai meg a tévhitei!
- Mi időt kérnénk. - Szólalt föl a vízi.
- Áh, a tanács már úgy is döntött ahogy elnézem. - Legyintett Keder.
- időt kérnénk kapitány. -Szólt udvariasan Whamar. - A tanácsnak mérlegelnie kell.
- A rovarok már így is döntöttek. - Szólt Catarra.

( Jon- Ruby- Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 22.16.06 | Üzenet # 38
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány a vitázók között jártatta tekintetét. Egyre jobban kezdte otthonosan érezni magát a társaságukban. Keder a Gömbépítők mellett tette le a véleményét és bár Jony legszívesebben beleszólt volna inkább várt. Miután a Víziek és a Főemlősök időt kértek, de a rovarok egyértelműen beleegyeztek, Jonathan megszólalt. Először Keder felé fordulva.
- Ha annyira nem ért a dolgokkal egyet, nem kötelező csatlakozni. A Rising-re együtt működő legénység kell - ezzel a Vízi felé fordult.
- Természetesen nyugodtan vitassák meg a dolgot. Mi addig kint várakozunk - mondta, majd Whanar felé fordult.
- Beszéljék meg a dolgokat - ezzel Catarra felé fordult.
- Esetleg beszélhetnék önnel odakint? - kérdezte, majd a tanácson végignézve folytatta.
- Nyugodtan tárgyalják meg az elhangzottakat. Mi türelmesek vagyunk - nézett Keder felé.
Ezek után fejet hajtott, a tanács előtt, majd biccentett Ruby-nak és elhagyta a helyiséget. Kiérve a nő felé fordult.
- Úgy látom sikerrel jártunk - jegyezte meg.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 22.22.48 | Üzenet # 39
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby követte Jon-t kifele menet.
Jobbnak is érezte hogy a viszonylag gyors megbeszélés után végre kimehetnek "friss levegőt szívni". Ez a Keder nevű hüllő kezdte egyre jobban felidegesíteni őt, főleg hogy úgy tűnt hogy a Xindi még mindig abban hisz hogy a gömbépítők "Istenek" .
Persze voltak olyan fajok akik más fajokat "Istenítettek", a Bajoriak is ilyenek voltak, azzal a különbséggel hogy az ő "prófétáiknak" még soha nem voltak galaxis- elfoglaló- meghódító terveik,

Ruby kilépett Jon mellett a kellemesen hűvös folyosóra majd biccentett a férfira nézve.
- Igen, nagyon úgy néz ki. - Szólt halkan közel maradva hozzá, majd gyorsan adott az arcára egy puszit. - Szép volt. - Mosolyodott el.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 22.42.49 | Üzenet # 40
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a tisztek kimentek Catarra és Marret követték őket, még egy ismeretlen rovarral a társaságukban.
- Itt beszélhetünk kapitány. - Mondta Marret aki látszólag alig várta már az információkat, és a kérdéseket.
- Bármire szívesen megadjuk a választ. És amiben tudunk, segíteni fogunk. - Tette hozzá Catarra. A rovar nőstény nem volt annyira felindúlt mint Marret, de biztos volt a dolgában.
- Én Rechel vagyok. - Mutatkozott be a harmadik rovar. - Marret tanácsadója. - Miután mind elmondták amit szerettek volna Jon következhetett.


(Jon- Ruby - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 22.50.05 | Üzenet # 41
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány még végigsimította Ruby arcát a rovarok érkezése előtt, majd feléjük fordult. A nőnemű rovar bemutatkozására felé fordult.
- Örülök, hogy megismerhetem. Jonathan Gonsailes vagyok - mondta, majd Catarra és Marret felé fordult.
- Lenne egy ajánlatom, Catarra. Mit szólna egy magasabb pozícióhoz a U.S.S. Rising-en. Szükségem van olyan társakra mint ön. Ami a munkaterülete ott megkapja az egyik magas pozíciót - mondta, majd Marret felé fordult.
- Köszönöm, hogy támogatja az ügyünket, uram. Megtiszteltetés, hogy ilyen remek Xindikkel találkozhatok, mint őn - mondta a férfinak. - Lenne egy olyan kérésem, hogy ha nem gond összeállítana nekem egy listát azokról a rovarokról, akik ön szerint csatlakozhatnának a legénységemhez? - nézett barátságosan és kérdőn Marret-re.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Hétfő, 2012-06-04, 22.51.14
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Kedd, 2012-06-05, 19.16.56 | Üzenet # 42
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby elmosolyodott Jon-ra.
Úgy érezte ott helyben megcsókolná, de nem tehette mivel a nemrég ki invitált Xindik épp feléjük igyekeztek.
- Üdvözlet Rechel, örülök hogy megismerhetem. - Szólt a nő.
" Nagy kár hogy a rovarokkal nem lehet kezet rázni." - Tette hozzá gondolataihoz, majd hallgatta a beszélgetést. Számára úgy tűnt hogy a rovarok és a főemlősök a legsegítőkészebbek az összes Xindi közül. Ennek örült is, de annak kevésbé hogy a hülők minden bizonnyal még mindig szimpatizálnak a gÖmbépítőkkel... Kétes gondolatok keringtek Ruby fejében..
Nem szerette volna hogyha a jövőben mondjuk egy csata közben futnak össze egy hüllő hajóval..



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-06-05, 19.34.38 | Üzenet # 43
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Catarra bólintott.
- köszönöm kapitány, ön nagyon kedves. Szívesen elfogadom az ajánlatát. - Szólt elégedettem, majd Marret következett.
- Kérését azonnal összeírom kapitány. Holnapra minden kész lesz. - Bólintott.
- A tanács döntött. - Érkezett be Whanar - Kérem, jöjjenek. - Jonathan Gonsailes kapitány és Ruby Belmore egymásra néztek. A két tiszt remélte hogy minden rendben lesz, és hogy a tanács bele fog egyezni a segítség nyújtásba.

Mikor beléptek csend volt, majd Keder állt fel, és szólalt meg.
- A tanács nagy többséggel bele egyezett a segítség nyújtásba. - Mondta a hüllő lemondóan, a kapitányra nézve. - De azt ne várja hogy majd a legerősebb hajóinkat magukkal küldjük! A hüllőknek ennyit nem ér meg ez a dolog!

( Jon- Ruby - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2012-06-05, 20.03.37 | Üzenet # 44
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány örömmel hallotta, hogy Catarra elfogadta a U.S.S. Risingen való szolgálatra tett javaslatát. Marret pedig megígérte, hogy holnapra elkészíti a listát.
- Köszönöm, mindkettőjüknek. Remélem egy nap viszonozni tudom a segítségüket - mondta a kapitány.
Ekkor jelent meg Whanar és elmondta, hogy a tanács meghozta a döntést, majd a tanácsterembe invitálta őket. Jony szerelme szemébe nézett.
- Menjünk - mondta.
~ Remélem sikerre jártunk ~ gondolta a Csillagflotta kapitány, majd belépett a terembe.
Keder állt fel és mondta el, hogy a tanács beleegyezett a segítség nyújtásba. De még hozzá tette, hogy ne számítson nagyon a hüllők támogatására.
- Nem is számítottam ilyen lépésre az önök részéről, Keder. Megnyugodhat - mondta, majd a Nagytanács minden tagjához szólt.
- Hálásan köszönjük a segítségnyújtásukat. Remélem, hogy a fajaink közötti kapcsolat jövedelmező lesz mind a mi, mind pedig a galaxis többi faja számára. Remélem, hogy hamarosan visszatérhetek a Xindusra, a Föderáció összekötőjeként. Ha legközelebb jövök remélhetőleg jó hírekkel tudok önök elé állni - mondta, majd fejet hajtott a tanács előtt. - Még egyszer köszönjük a támogatásukat - ezzel Jonathan még egyszer fejet hajtott, majd ha nem szólították meg, akkor kiment a helyiségből.
Ha valaki megszólalt, nem mozdult.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Kedd, 2012-06-05, 20.05.17
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 17.28.52 | Üzenet # 45
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor beléptek a teremben Ruby Belmore kissé meglepődött.
A Xindik nem kiabáltak, és még csak meg sem szólaltak. Mindegyikük megegyezett volna valamiben, mindegyikük tudta volna biztosra hogy mit és hogy hogyan akarnak. A nő persze nem fejezte ki sehogyan sem a meglepődését, tudta hogy valószínűleg a tanács mindent jól, helyesen döntött. Őszintén szólva bízott bennük...
Elindult, majd vetett egy bíztató pillantást Jon-ra, és megállt mellette. A tanács tagjai nem szólaltak meg de Keder azonnal beszélni kezdett. Ruby csendben hallgatta előbb a hüllőt, majd Jon-t. Azon nem lepődött meg hogy a hüllők semmi segítséget nem voltak hajlandóak adni, ellenben egy kő esett le a szívéről mikor megtudta hogy a tanács többi tagja a segítségükre készen áll.

- Remélem én is mindazt, amit a kapitány mondott. A tanács jó választást hozott...Köszönjük a támogatást. - Szólt a nő miután Jon befejezte a beszédét, majd fejet hajtott és a férfi után iramodott.
Úgy érezte hogy nem csak a szerencsének, hanem Jon remek szónoki képességeinek is köszönhették azt hogy a tárgyalások végül sikeresen lezajlódtak.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 17.53.44 | Üzenet # 46
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Mi is ugyanígy reméljük mindezt kapitány. - Szólt Whanar majd bólintott. - A Xindi flotta gyülekezik és remélhetőleg holnapra készen fog állni. - Fejezte be a mondatát. - A Nagytanács szívesen látná önt összekötőnek, ebben még a hüllők is egyet értettek. - Majd fejet hajtott, mind ő mind pedig a tanács többi tagjai.

Jonathan Gonsailes kapitány örömmel konstatálhatta hogy sikerrel járt.
A férfi és Ruby Belmore épp a hűvös folyosón sétált mikor Whanar szegődött melléjük.
- Itt van a lista kapitány hogy kikre számíthat a csatában. - Mondta a Xindi főemlős, azzal átadott egy padot a férfinak. - Ez csak körübelűli persze holnapig még gyülekezhetnek többen is akár. A Víziek hajóját fogjuk majd használni hogy időben odaérjünk. - Tette hozzá. - Ne aggódjon kapitány. Én és a barátaim nem fogjuk olyan könnyedén azt hagyni hogy a békés galaxist teljesen feldúlják.

( Jon- Ruby - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 18.09.34 | Üzenet # 47
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan örömmel vette tudomásul, hogy a diplomáciai küldetése sikerrel járt. A Xindi Birodalom ezzel a lépéssel teljes mértékben a Föderáció részévé vált.
- Köszönjük a segítséget. Megtiszteltetés lesz a Xindikkel való közös munka - mondta, majd még egyszer fejet hajtott, és kiment a teremből.
A folyosókon haladva Ruby-ra nézett.
- Sikerrel jártunk. Tényleg nincs előttünk akadály - mondta mosolyogva, és megpuszilta a nőt.
Ekkor vette észre, hogy Whanar melléjük lépett. A főemlős szavaira átvette a adattárolót, majd egy gyors pillantást vetett rá, és Whanar-ra nézett.
- Hálásak vagyunk azért amiért ennyit segítenek. Ígérem mindent elkövetek, hogy ne tudjanak félreállítani minket - jegyezte meg.
Ekkor már megállt, és teljesen a főemlős felé fordult.
- Whanar. Mit szólna, ha a Rising-en szolgálhatna? Méghozzá mint a tanácsadóm. Úgy látom, hogy nagyon jól együtt tudnánk dolgozni. Őrülnék, ha egy ilyen remek Xindi állna mellettem - mondta a kapitány.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 19.42.32 | Üzenet # 48
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ruby jól esően mosolyodott el mikor szeretett párja puszit nyomott az arcára.
A fiatal nő ki is pirult egy kicsit, és már nem fázott annyira a folyosón. Nagyon jól esett neki ez, és az is örömmel töltötte el hogy a tanács végül is jól döntött.
Legszívesebben pezsgőt bontott volna mikor Whanar lépett oda hozzájuk. A férfi egy adathordozót dott át nekik, és értesítette Jon-t hogy a Xindi flotta már gyűlik, és hogy hamarosan indulhatnak is.
Ettől ugyan egy görcs állt Ruby gyomrába hisz soha nem kedvelte az ilyesmit, de úgy érezte hogy
Jon-nak igaza van: a Xindikkel talán tényleg megállíthatatlanok lesznek majd, semmi kétség.

Mikor Jon Whanar-hoz szólt, és felajánlotta a férfinak a tanácsadói posztot azonnal a Xindire terelődött a tekintete. Szerinte is jó ötlet lenne Whanar mint tanács adó. A férfi látszódott olyan tapasztaltnak és talpra esettnek hogy alkalmas lehessen erre a feladatra.
Ruby kíváncsian várta a választ, de szinte érezte hogy a Xindi igen-nel fog válaszolni...



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 19.52.39 | Üzenet # 49
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Köszönjük kapitány. - Válaszolta a Xindi a kapitány első mondatára, majd mikor meghallotta hogy Gonsailes kapitány mit ajánl fel azonnal bólintani kezdett. - Megtisztelne kapitány, és a legnagyobb örömmel vállalnám a tanácsadói posztot. Ígérem hogy mindenben a segítségére leszek majd. - Vallotta be a Xindi.

( Jon- Ruby - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 20.01.53 | Üzenet # 50
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány szemében Ruby láthatta, hogy szereti őt. A nő pirulására Jony rá mosolyodott. Whanar azonnal választ adott Jonathan ajánlatára. Örömmel elfogadta a pozíciót, és megígérte, hogy mindenben segíteni fogja a kapitányt.
- Köszönöm. És enyém a megtiszteltetés. Ha esetleg nincs dolga, akkor velünk jöhetne a kapitányi jacht fedélzetén. Legalább egy kicsit tudunk beszélgetni - ajánlotta a U.S.S. Rising kapitánya, majd várta a választ.
Ha igenlő választ kapott akkor Ruby mellett haladva elindult a kis hajó felé. Ha még marasztalták, akkor természetesen ott maradt ahol volt.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Xindus (A Xindi faj fő bolygója)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: