Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Menewaa obszervatúrium (Az obszervatúrium c. küldetés)
Menewaa obszervatúrium
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2011-11-07, 20.55.17 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban


T'pellen parancsnok helyettes, Dellyon parancsnok, Stenson hadnagy, Lara Storm valamint a Constitution főorvosa és Kimbell érkeztek le egy egyszerű transzportersugárral a másodperc töredéke alatt ide.
Az obszervatórium sötét volt. Üveges tetejéről ki lehetett látni a fekete lyukra. Önmagába véve is csodálatos látvány volt. A bázis vezető tudósa, egy magas, barna hajú, barna szemű Ázsiai nő fogadta a kis csapatot ami a két hajó tisztjeiből adódott össze.
- Üdvözlöm önöket a Menewaa obszervatóriumban. - Szól a nő. Hangja barátságos és udvarias. - Doktor Tel Sen Kay vagyok. - Mutatkozik be.

( Postolási sorrend:
T'Pellen- Stenson- Dellyon- Yates- Lara- Kimbell )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Kedd, 2011-11-08, 16.11.51 | Üzenet # 2
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hosszú és eredményes életet!- Üdvözli őt T'Pellen. - T'Pellen parancsnokhelyettes vagyok. Én és csapatom valamint a Uss Constitution emberei azért érkeztünk hogy bármiben a segítségükre legyünk.


"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
JohnStenson
Dátum: Csütörtök, 2011-11-10, 20.43.16 | Üzenet # 3
Enterprise-F Tudományos főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 49
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
ÉN Stenson hadnagy vagyok mutatkoztam be és közben rá néztem a Vulkáni nőre. Én vagyoka tudományos főtiszt mindenben segíatek ha szükséges.Mondtam ki a mondatomat és közben megint néztem a vulkáni nőre rá.
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Péntek, 2011-11-11, 16.34.08 | Üzenet # 4
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Dora kinyitotta a szemeit már nem az Arcadián volt hanem az obszervatóriumban.
~ Takaros hely. ~ Gondolta magában. Tetszett amit lát. Nagyon is. Csak egy kicsit zavarta most T'Pellen jelenléte meg Vulkanizmusa. Stensont viszont egyre jobban kezdte megkedvelni. Flegmán bólintott oda az őket fogadónak.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Yates
Dátum: Szombat, 2011-11-12, 16.38.31 | Üzenet # 5
A U.S.S Constitution-D Főorvosa
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 33
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leléptem a dobogóról Kimbell mellé. A nőt még nem igazán ismertem, de reméltem hogy most majd meg fogom tudni ismerni őt.

 (HU)
 
DrStrom
Dátum: Hétfő, 2011-11-14, 10.53.55 | Üzenet # 6
A U.S.S Arcadia főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 57
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ MÁr csak ez hiányzott. ~ Duzzogott magában a doktor. ~ Lemenni erre az istenverte helyre a Vulkánival! ~


- Néha a legroszabb beteg, maga az orvos-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2011-11-15, 20.48.05 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután üdvözölte a tagokat Doktor Tel Sen Kay, a magas Ázsiai nő elindult bemutatni a "Csillagvizsgálónak" nevezett helyiséget.
Végigmentek különféle folyosókon, és műszerek mellett míg elérkeztek ide.
Egy hatalmas automatikus ajtó zárolta azt, ahova kód is kellett...
A nő kinyitotta az ajtót. A látvány ami a szemük elé tárult gyönyörű és lehengerlő volt egy időben.

A mennyezetet csak egy erőtér védte meg az űrtől; odakinn a fényesen ragyogó csillagok látványa, az űr és ennek a közepén a távolban a lehengerlő de egyben veszélyesen tátogó fekete lyuk.

( Postolási sorrend;T'Pellen- Stenson- Dellyon- Yates- Lara )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
TPellen
Dátum: Szerda, 2011-11-16, 13.35.50 | Üzenet # 8
A U.S.S Arcadia kommunikációs főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 151
Kitüntetések: 4
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
A vulkáni követte az előtte kecsesen sétáló nőt aztán belép közvetlen mellette a helyiségbe. A látvány ami a szemei elé tárul egyszerűen bámulatos.
- Ez bámulatos. - Szól T'pellen miközben le nem tudná venni a tekintetét a feketelyukról.



"Az egyetlen dolog, amit az emberi természetről biztosan tudunk, az, hogy változik."
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Menewaa obszervatúrium (Az obszervatúrium c. küldetés)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: