Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Csillagflotta főparancsnokság (A Csillagflotta parancsnokság Földi hadiszállása)
Csillagflotta főparancsnokság
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-11-18, 17.17.46 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A legvégső határ


"Csillagidő 477873.6 . A Langosiak elpusztultak. Úgy ahogy mi is fogunk.. sajnálom.. sajnálom de nem tehetünk mást!...
Hajónapló vége! "


- Ez volt az utolsó bejegyzés Jeremy Ronland kapitánytól. - Mondta a magas, öreg férfi, Menselshon admirális. - Azóta semmi. Mintha elvágták volna a kommunikációt és a jelentéseket a Uss Farraguttal. Eltűntek. Így, az ön küldetésük, Archer kapitány nem más mint hogy felkutassák, és hazahozzák a Uss Farragut legénységét, lehetőleg élve. A hajó legutóbbi koordinátái mélyen a Langosi rendszerből érkeztek... Kérdés?
Az admirális lassan nézett végig az Atlantika csillaghajó tagjain. Mindegyikük tapasztalt tiszt volt, mégis ez az egész láthatóan felkavarta némelyiküket.


( Postolási sorrend:
Archer- Reed- Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
DavidArcher
Dátum: Csütörtök, 2011-11-24, 11.52.03 | Üzenet # 2
U.S.S Atlantika kapitánya-Csata közben elhunyt
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 10
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Felálltam a székemből majd beálltam az Admirális mellé középtájékban kihúztam magamat vettem egy nagy levegőt majd ránéztem az Admirálisra majd szépen lassan végig néztem a tisztjeimen.
-Sok tiszt megijedne ha egy hasonló küldetést mondana neki egy nagyobb rangú tiszt,de ahogy kell mi megcsináljuk a küldetést hiszen ezért vagyunk itt~mondtam és közben felnéztem a tisztjeimre~
-Az űr a legvégső határ ,de ahoz hogy azt elérjük és felfedezzük a különlegességeiket néha szembe kell néznünk azokkal az erőkkel is az űr mélyében akik fenyegetnek minket és másokat is,ez nagy feladat de tudom hogy képesek vagyunk rá,testvérek,barátok,családok,ezek a szavak jelentik a jelenlegi legénységeim tagoknak most a békét,ez maradjon is így és tartson ki mindenki a mellet amit fontosnak tart ne engedjük hogy elvegyék tőlünk tartsunk ki egymás mellet.~mondtam majd lassan végig néztem a tisztjeim arcán~



"The captain is here"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-05-08, 18.28.10 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az idő végtelen kereke


Elő történet:
" Az idő egy olyan végtelen visszafordítható jelenség ami egyszerűen szólva örök és egyfolytában keletkezik. " - Kezdte meg az átlagos tanórát Lex Rellen. A fiatal nő ekkor vette csak észre hogy a teremben egy tiszt várakozik rá a sarokban. - Elnézést. - Szólt halkan majd elment.

Történet:
Leon és Lex. Régóta dolgoztak együtt. Mindig csak titkos küldetésekben... aznap épp várakoztak. Ha a kapitány kijön, a terv hogy elmondanak neki mindent.
csak Ő mentheti meg az idővonalat.

Ekkor kilépett. Adam Cross kapitány, és a legénysége többi tagja. A mindig magának való James Sutherland, a katonás Blake Munro és a hajóval utoljára küldetésre induló Ruby Belmore.
Leon ekkor lépett oda a férfihoz aki előbb nem is tudta hova tenni a dolgot.
Leon nem mondhatott sok mindent. Valahogy meg kellett győznie a kapitányt, hogy olvassa el a parancsot az adathordozón, majd vállalja el gondolkodás nélkül a dolgot lehetőleg minél hamarabb.

( Leon - Adam - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2012-05-08, 19.05.12 | Üzenet # 4
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Számomra szimpatikus volt a kapitány, úgyhogy úgy gondoltam, nincs szükség hosszas udvariaskodásra. Hamar elé is álltam:
- Jó napot, uram, ezen az adathordozón önnek is érdekes dolgok találhatóak. Kérem fontolja meg minnél előbb, az idő sürget.
Nyújtottam át neki a kis táblát. Nagyon reméltem, hogy van elég rátermettség benne ehhez.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-05-08, 19.33.11 | Üzenet # 5
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy újabb nap, újabb küldetés. Vajon megint mit talált ki a parancsnokság? Bár, mivel semmit se mondtak, így valami titkos lehet.... Imádom...
Beléptem a zajtóm, a kis csapatommal együtt... Ruby, sajnos nem sokáig lesz velünk... Kár, pedig nagyon jó tiszt....
Amint beléptünk, szinte azonnal egy tiszt, mégpedig egy parancsnoki rangú tiszt lépett oda hozzám.
Bemutatkozás nem történt, látom mostanság nem divat... De nem is foglalkoztam ezzel sokáig, mert egy tablet-et nyomott oda hozzám, amint egy rövid utasítás,hogy segítsem feladatában Leon Cochrane-t... Szóval így hívják, akkor a bemutatkozás is megvolt...

Ránéztem tisztjeimre, majd bólintottam egyet.
-Rendben, vállaljuk. Gondolom semmi egyebet nem fogunk megtudni, ugye? -kérdeztem meg a férfitól, szokásos hangnememben...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-05-08, 20.34.49 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Lex Rellen hadnagy. - nyújtotta oda a kezét ekkor hirtelen a fiatal lány és kezet fogott Cross kapitánnyal. - Hamarosan mindent meg fog tudni, ne aggódjon kapitány. - Tette hozzá majd kisöpörte vörös hajszálait a szeméből. - Előbb jó lenne ha tudnánk önnel beszélni a térkép szobában. - Majd Leonra nézett. - Kérem kövessen, és ha tud akkor hozzon magával pár főtisztet is de lehetőleg minél kevesebbet. - majd előre ment, és szinte maga után húzta Leon-t.
- Muszáj lesz beavatnunk az egész főtiszti karját. - Súgta oda a lány a parancsnoknak. - Nincs más választásunk hacsak nem akarunk mi is meghalni... - Sóhajtott.


( Leon - Adam - Belmore - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Kedd, 2012-05-08, 20.52.04 | Üzenet # 7
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ez nagyon logikusnak tűnik - súgtam vissza Lexnek - Meglátszik, hogy tanítasz. - jegyeztem meg ironikusan.
Sietős léptekkel vonultunk a térképterem felé. Kissé felkavart, hogy ismét hajóznom kell majd, hisz egy ideig a Horizon-6 űrbázison szolgáltam. Nagyon persze nem zavarhatott, évekig szeltem az űrt több poszton, többek közt kapitányként is (habár ez pont nem hiányzott). Még sosem utaztam Vesta osztályú hajóval, csupa jót hallok róla. Remélem megengedik majd, hogy vezessem. Végigmértem az engem követő tiszteket. A kapitány fiatal volt és merész. Talán néha forrófejű, nem akarok most a fejében turkálni. A vöröshajú nő igencsak szemrevaló és céltudatos volt. Belőle még ennél is jobb tiszt lehet - gondoltam.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-05-08, 21.34.49 | Üzenet # 8
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kéznyújtásra válaszolván éni sbemutatkoztam...
-Rendben. Mennyünk, mondtam majd láttam amint a nő Cochrane parancsnok-ot elráncigálja. Néztem is nagyot.... Nem mindennapi...
Utánuk indultam, majd a többiek is követtek....
Kíváncsi vagyok mi sűl ki ebből.... nagyon kíváncsi....
De ahogy az arcvonásaikról nézem, semmi jó nem lehet ebből... ma se kellet volna felkelnem, már látom.....
Na de, ez a munkám, csinálnom kell.... mást úgyse tudnék..
Követtem őket, és láttam hogy valamit susognak....
Hmmm.... most vagy rólam beszélnek ilyen komoly arckifejezéssel, vagy tényleg komoly az ügy.....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 19.02.00 | Üzenet # 9
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután épp megbeszéltünk mindent arról hogy a következő küldetésem ujból a Risingen, az eredeti szolgálati helyemen lesz boldog mosollyal az arcomon léptem ki a folyosóra.
Nos, egyik szemem sírt a másik meg nevetett: sírt mert Cross kapitány, és az itt szerzett barátok nagyon fognak majd hiányozni, nevetett mert végre vissza kaphatom Jon-t azt az embert akire ennyi ideig várakoztam.

Már épp akartam is volna valamit amikor egy furcsa fickó meg egy lány lépett oda hozzánk és beszélni kezdtek.. vagyis mondjuk úgy hogy csak Cross kapitánynak, mivel engem és a többi tisztet úgymond emberszámba sem vettek.
- Csak nekem tűnik fel, hogy nem ez az utolsó napom veletek? - Kérdeztem Balke-től, aztán sóhajtottam egyet és követtem a kis bagázst végig a folyosón a térképszobába.
- Hát az élet soha nem áll meg. - Konstatáltam mosolyogva. " Ilyen az én formám. " - Gondoltam magamban. - " Régen volt erre egy külön szó... hogy is mondják... jah igen sztahanovista... munka mániás... az én vagyok..."



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 21.19.32 | Üzenet # 10
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A térkép terem egy hatalmas helyiség volt, valahol a parancsnokság szívében.
Igaz csak Alpha engedély kóddal lehetett bejutni oda de Leon Cochrane rendelkezett eme engedéllyel így gondot nem okozott a belépés.
Miután mindenki helyet foglalt Lex a szokásához híven beszélni is kezdett elég hadarva.
- Nos a szituáció azt hiszem elég egyszerű. Egy szervezetről lenne szó. A nevük Revager csoportosulás. Ez így elsőnek lehet nevetségesnek fog hangzani, de ez a szervezet nem akar ,ást mint hogy szabotálhassa a Voyager indulását. Szerintük a Csillagflottára negatív hatással van a Voyager delta qvadránsban rekedése, és szerintük így meg lehetett volna akadályozni sok dolgot köztük a 8472-es faj bevonulását a mi űrünkbe.... a baj csak az hogy a terroristák az előzőekben habár sikeresen börtönbe zárt Blackwood parancsnokot kiszabadították, és a férfi lopott egy idő hajót... így képesek lesznek ez által vissza menni az időben...Ezért ... Sokféle taktikai megbeszélések után - folytatta - Cochrane parancsnok rájött hogy melyik taktika lenne alkalmazható a legjobban a terrorista a csapat ellen.


( Leon - Adam -Belmore - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 21.51.03 | Üzenet # 11
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nos, ez valóban így van. Egy különleges berendezéssel vissza tudjuk juttatni a L'espoirt a megfelelő időbe. Nagyon fontos a hajó alakja a visszautazásban, ugyanis ez egy új technika, amivel nem roncsoljuk a tér-idő kontinuumot. Kapitány, az ön járgánya az utolsó reményünk. [remélem értékeled a szóviccet!!!] Nem késlekedhetünk, legkésőbb holnap estig el kell indulnunk. Visszautazunk 2375-be, és rajtaütünk az időhajón. Nagyon trükkösnek kell lennünk, hogy ne érzékeljenek minket, de azt hiszem ez nem lesz probléma. A mai technikákkal simán átverhetjük az akkori szenzorokat. A legjelentősebb kockázati tényező azonban nem más, mint Blackwood parancsnok. Az a férfi egy kiváló stratéga. Ha nem lenne bolond, a flotta egyik legjobb tisztje lehetne. A részletesebb taktikai tervet majd a helyszínen kívánom közölni.
Ahogy befejeztem a mondókámat, négy másodperc után beállt a kínos csend. Nem tudtam eldönteni, hogy egy flottakapitány jelenlétében helyénvaló lenne -e egy "Oszolj", úgyhogy kénytelen voltam máshogy megoldani a helyzetet:
- Van valakinek kérdése?


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 16.37.46 | Üzenet # 12
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végig hallgattam a csöppet se szórakoztató, úgymond eligazítást, majd feltettema kérdést....
-Szükség lesz transztér meghajtásra, vagy nem elég gyors ahoz a hajó? Csak mert ha nem, akkor be lehet állítani a Szekunder hajtóműmagot hogy jelálcázó mezőt állítson elő... Nem sokványosat, hanem ami tényleg rejt is.... -mondtam remélve hogy komolyan vesznek.....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 17.45.33 | Üzenet # 13
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem mondtam túl sok mindent.
Igazság szerint lehangolt, és szomorúvá tett hogy e miatt az ügy miatt nem mehetek azonnal a Risingre.
Majd, kis - ám átfogó - gondolkodás után feltettem a kezemet, jelezve hogy lenne kérdésem. Kisöpörtem a szemembe lógó ezúttal barna hajszálakat, majd a bal lábamat a jobbra tettem.
Türelmesen végighallgattam Cross kapitány mondatait. " Nem hiszem el hogy mindig van valami." - Gondoltam magamban. - " Hát, az én életem sem valami túl nyugodt. Mindig van valami... " - sóhajtottam egyet, mert már elég türelmetlen voltam, majd mikor nagy nehezen soron következhettem azonnal beszélni kezdtem.
- Tudom, hogy nagyon nagy arcátlanság és talán még szemtelenség is, de ha már így elráncigálnak még egy két hétre az életem értelmétől, akkor megkérdezném. - Összetettem a kezeimet, majd folytattam. - Erről az akcióról, hivatalosan kinek kell majd jelentenünk? Az elhárításnak? A felderítésnek? A védelemnek? Melyik admirálisnak? HUmm... egyátalán hivatalos lesz ez a küldeteés vagy majd életünk végig titkolnunk kell ezt is. - Tudtam hogy flegma voltam, de egyszerűen ezek a kérdések már régóta a nyelvemen voltak, és úgy éreztem hogyha nem tehetem fel őket hamarosan görcsbe rándul a gyomrom.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 17.57.14 | Üzenet # 14
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Ahhoz hogy hivatalos-e vagy sem magának semmi köze nincsen! - Szólalt meg idegesen Lex. A nő világ életében utálta az ehhez és ehhez hasonló kaliberű tiszteket így nem is csoda hogy helyette Leon parancsnoknak kellett rendet teremtenie valamint neki kellett megválaszolnia Cross kapitány kérdését.
A helyzet kínos volt, és egyre kínosabbá vált de minden képpen sietniük kellett a megbeszéléssel.

( Leon - Adam - belmore - Leon- Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Leon
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 20.33.08 | Üzenet # 15
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Kapitány, ez egy remek ötlet. Szeretnék a pontos kivitelezésről egy jelentést kapni amilyen gyorsan csak lehet.
Nézzék. Tudom, hogy ez rendkívül furcsa helyzet, és a maguk helyében valószínűleg kisétáltam volna. Belmore hadnagy, elhiheti, hogy nagyon sajnálom, hogy keresztbetettünk a terveinek. Remélem azért nem utál meg egész életére. A jelentésekre visszatérve, a legénység a kapitánynak jelent, a kapitány pedig nekünk. A többi csak ránk tartozik. Tudniuk kell, hogy ez tényleg egy nagyon fontos küldetés.


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Vasárnap, 2012-05-13, 20.58.40 | Üzenet # 16
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Aaahhaa! -nyőgtem ki hosszasan...fáradtan....
Jelentést? Akkor át kell néznem a tervrajzokat.... de egy megfelelően kivitelezett, félrekalibrálás a transztér magban részleges fázis eltolódást hoz létre ami a normál pajzsal ötvözve, elnyel minden kisugárzást...
-Viszont, hívni semmit és senki nem tudunk majd, mivel minden kimenő jelet, mezőt blokkol az elnyelő... -jegyeztem meg Cochrane parancsnok szavába vágva... -bár erre a fukcióra nemhinném hogy túlságosan nagy szükségünk lenne...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page


Az üzenetet módosította Adam - Vasárnap, 2012-05-13, 21.00.16
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Szerda, 2012-05-16, 19.01.55 | Üzenet # 17
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ott ültem karba tett kezekkel és egy kukkot sem értettem nagyon abból hogy miről beszél a kapitány... Őszintén szólva kicsit csalódott voltam, de attól hogy időt fogok ugrani valószínűleg - újból - kicsit jobb lett a hangulatom ugyanis szerettem olyan dolgokat látni aiket előttem még senki sem.
" Más valószínűleg csak álmodozna a munkámról" - Gondoltam magamban majd mikor Cross kapitány és Cochrane parancsnok is elmondtak minden, és a kapitányra néztem.
- Még mindig.. nem igazán értem.. de jó. Vágjunk bele. - Szóltam és fáradt mosolyt erőltetve az arcomra.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Leon
Dátum: Csütörtök, 2012-05-17, 21.01.40 | Üzenet # 18
A L'espoir kormányosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 649
Kitüntetések: 19
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Hálás vagyok a támogatásukért! Önök igazán bátor tisztek. A L'espoir fedélzetén szükségem lesz egy helységre ahol dolgozhatok, semmi különös, a saját felszerelésem viszem, tökéletes lesz egy olyan kabin is ahol van egy nagy asztal. Előre is köszönöm. Mostmár csak az az egyetlen kérdés, hogy mikor indulhatunk!
"Az eligazítást megtartottuk, és a legénység bízott bennünk. Legalábbis a főtisztek. A küldetés eddig simán haladt, semmi komplikáció nem akadt, nagyon reméltem, hogy nem is fog. A lelkem mélyén tudtam, hogy ebben nem is reménykedhetek, még soha nem volt olyan küldetésem, ahol minden olajozottan ment volna. Például 2799-ben is azt hittem, hogy minden rendben lesz. A támadás teljesen váratlanul ért minket. A USS Vienna legénységének harmada odaveszett, köztük a kapitány, az elsőtiszt, a biztonsági főnök és a főgépész. Ott tudományos főtiszt voltam parancsnokhelyettesi rangban. Viszonylag magas rangú, de nem túl jelentős kutatótisztből 45 perc leforgása alatt lettem főgépész, elsőtiszt, majd kapitány, s igazi felnőtt. Fél évig kellett irányítanom, de az igazat megvallva a kapitányi szék igencsak nyomta a seggem. Nem arról van szó, ha arra kerül sor, tisztességesen ellátom a feladatomat, de egyelőre nem élvezném. Teljesen mindegy, itt nem fog katasztrófa történni. Ha nem is megy simán, nem vesztünk embert. Nem vesztünk embert." -gondoltam


Spock örök és elpusztíthatatlan!
U.S.S. Sola Fede U.S.S. Archer-C U.S.S. Lygia Horizon-6 U.S.S. L'espoir Eltávozáson
V'oltpoir. V'anpoir. L'espoir.
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 11.00.42 | Üzenet # 19
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután sikeresen megtartották a tárgyalást és úgy tűnt - kisebb nagyobb feszültségek, vagy értetlenségek után- hogy minden tiszta, nem volt más hátra mint a Uss L'espoir fedélzetére kerülni.
Adam Cross, Ruby Belmore, Leon Cochrane és a többi tiszt a transzporter használatával hamarosan a hatalmas Csillagflotta hajóra is kerültek, mely akkoriban az egyik legmodernebb technológiának bizonyult.


Folytatása olvasható a " Uss L'espoir" c. főtopic, " Transzporter szoba" c. altopicjában.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Csillagflotta főparancsnokság (A Csillagflotta parancsnokság Földi hadiszállása)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: