Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » A Nerilla (Egy Ferengi kereskedő cirkáló, Marter vezetésével)
A Nerilla
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 18.44.08 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Nerilla egy Ferengi hajó amelynek kevés fegyverzete de erős pajzsa van. Marter általában ennek a hajónak vagy a védett részlegében tartózkodik, ahol a Latinum készleteit számolgatja, hol a hídján ül hogy köszönthesse az esetleges üzlet kötőket.

Előtörténet:

Terrik és Neriny. Két ikerpár, mindketten Orioniak. Mégis mint tűz és víz. Terrik magas volt, sötétzöld bőrű, egy cseppet sem kedves másokkal és önző. Nő létére nem túl nőies és olyan kimondottan szép sem.
Neriny: alacsony, gyönyörű szép. Szemei kedvességet sugallnak. Világos zöld bőrű, mindenkivel barátkozó.
Ezért történhetett az hogy ez a két testvér egy csillagrendszeren belül támadást indított egymás ellen.

Azonban azt teljesen elfelejtették hogy meg kellene adniuk egy adósságot egy Freneginek, Marternek. Marter a közeli naprendszerből tért vissza épp. Egyszerű kis hajója volt. Alap fegyverzet, két erős vonó-toló sugár. Mi kellhet még egy Ferengi kereskedőnek? A Vagyon gyűjtés egyik szabálya: Ki a kicsit nem ismeri az a nagyot nem érdemli.


Történet:
Marter azon a napon viszont már alig várta a fizetségét. Tűkön ülve ücsörgött hosszú órákon keresztül míg meg nem érkeztek az Orioni kalóz hajók. Marter várt egy darabig hogy majd hívják őt azonban senki nem kereste.
Tíz perc telt el de az Orioniak nem válaszoltak.
Ekkor lépett ki a szubtérből az Arcadia.

A Proxima típusú hajó nem is sejtette hogy egy kezdődő konfliktus helyzetbe csöppent bele.
És ennek az oka nem más volt mint Neryn ajándéka. Marter Latinumot várt. Erre kapott egy hatalmas ládát. Kinyitva a ládát hirtelen azonban egy egyenruhás férfi gurult elő. Marter elvörösödött.
- KÉMET TETTEK A HAJÓMRA! EGY FÖDERÁCIÓS KÉM VAN A HAJÓMON! - Marter szemébe minden egyértelmű volt: Az Arcadia, a kapitány: ez csakis valami csapda lehetett.
- Tüzeljenek a Föderációs hajóra!


( Adam - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-05-05, 21.02.28 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mire észbekaptam, egy ládába találtam magam.... Szép, kellemes üdülésnek indult, erre egy ládában voltam.... Szép kis nyaralás, mindhatom.... Épp a pincérnőt vártam, mikor leütöttek... Még a frissítőmet se kaptam meg.... jelelmző...
Egyik pillanatban hurcolásztak, majd ledobtak a aföldre, már kikiabáltam volna, hogy engedjenek ki, mikor kinyitották a ládát, én meg a fuvarosok szerencsétlenlerakása miatt, kigurultam belőle. Pont a hátamon feküldtem, mikor megláttam egy ferengi ráncos és nagyfülü fejét, meg két zöld nőt. Hát, sosem tartoztak a kedvenceim közé a zőld nők....
-Mi a fene folyik itt.... -mondtam mikor az ürge megvádolt azzal hogy kém vagyok, és egy hajóra, egy federációs hajóre kezdett el tüzelni.
-Ó anyám, hova kerültem? -sóhajtottam fel, majd felpattantam és már készültem arra hogy megvédjem magam....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-05-10, 19.23.02 | Üzenet # 3
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Lőjék le .. vagy valami! - Kiáltotta a kiábrándult Marter amire az egyik Orioni nő lövöldözni kezdett Adam Cross kapitányra.
A férfi nagy szerencséjére azonban több tartály is volt tőle nem messze, és dobozok is, így könnyedén el tudott ugrani a zöld színű nő diszpruktor lövései elől.
Azonban más gond is szinte azonnal fel lépett: A hajót a Csillagflotta hajó tűz alá vette. Az Arcadia torpedói miatt több doboz is le-le esett a földre miközben földrengés-szerűen minden rázkódni kezdett.

Maga Adam Cross is hamarosan a földön találta magát, és a helyzetet még az is rosszabbította hogy az egyik tárolóból egy nagy adag szőrös, puha dolog zuhant a fejére.
A kapitány azonnal fel is ismerte ezeket a kis lényeket: triblik voltak azok. Azonban azt nem értette hogy hogyan élhetnek ezek a lények amikor mindegyikük egytől-egyik - állítólag - már kipusztul
t.

( Adam - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-05-11, 17.48.02 | Üzenet # 4
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Mi a fene? -ordítottam el magam, majd máris lőni kezdtek rám.... Én gyorsan beugrottam pár láda mögé, de a hajó nem sokkal később rázkódni kezdett és jópár le is esett....
Én a földre kerültem és az arcomba az egyik ládából, egy csomó puha szőrcsomó hullott....
-Mi a fene? -mondtam egint, majd hírtelen felesztméltem hogy ezek Tribblik.... Ahoy ez eljutott az agyamig, rögtön máshova kellett figyelnem mivel a ződ nő nem hagyta a abba a puffogtatást és csak lőtt rám.... Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel....
Odafutottam hozzá gondolkodás nélkül miközben dobáltam tribblikkel és próbáltam a fegyverét kikapni a kezéből....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-30, 16.25.55 | Üzenet # 5
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Cross kapitány a tribbli-akciója közben sikeresen ki is kapta a nő kezéből a kis diszpruktor fegyvert, azonban ekkor egy másik Orioni "szépség" bukkant fel a háta mögül.
- Hello édesem, jobban tennél ha most inkább ide kaccsintanál, mert a húgom úgy hiszem sokkal rondább mint én. - Mondta mosolyogva a nő. A kapitány meg is fordult, mire egy karabély csövével szembesült.
- És most... bumm! - Szólt a fegyvert tartó Orioni, és húzta is volna meg a csövet, mire Cross kapitány.... elmaterializálódott.


Folytatása olvasható a " Uss Arcadia" c. főtopic " Transzporter állomás" altopicjában.

Hozzáadva (2012-05-30, 16.25.55)
---------------------------------------------
==
'" A béke jó az üzletnek"
==


Adam Cross még mielőtt bármit is tehetett volna a Nerilla Ferengi hajó fedélzetén találta magát.
- Nah most meg vagy! - Lépett elő Terrik egy ( Valószínűleg lopott ) Romulán diszpruktorral a kezében.
- És mit akarsz vele csinálni Terrik? - Kérdezte Marter idegesen. A Ferengi egy targot simogatott miközben a nőre és annak "fogjára" nézett. - A tiszt az enyém. Neked meg megvan a targ tej úgy ahogy megegyeztünk.
- És ha azt mondom hogy megveszem? - Kérdezte Neryn. A nő mint mindig most is olyan erőszakos volt mint egy piaci légy. - Legyen mondjuk 23 rúd aranyozott latinum!
- Ilyen smucig vagy?! - Vágott bele a Ferengi.
- És mégis mire használnád, eladnád rabszolgának? - Nevetett fel az Orioni testvére.

( Adam - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-05-31, 21.37.48 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp meszólaltam volna, mikor megint a Ferengi roncshalmazon találtam magam....
Mindegyik csak arról tudott vitázni, kié legyek.... Én csak jobbra balra rángattam a fejem köztük és reménykedtem, hogy csak egy álom... és közben egy Risa-i üdülőbeli ágyon fekszem és egy szexi nő épp maszzírozgat, csak valamir tosszúl csinált, ezért képzelgek ilyeneket.
Szép lassan rájöttem, hogy ez valós.

-Na jó.... ide figyeljenek, én senki tulajdona nem vagyok és nem is leszek.... Előbb verem be az orrát az illetőnek aki tárgynak tekint, minthogy úgy is szóljon hozzám....
-Engedjenek el, vagy nagyon megbánják.... -mondtam, majd a kezeimet úgy mozgattam, hogy a csont pengékről lecsússzon az egyenruhám újja, így pedig elubbanjanak az egyenként 10cm-es, halálos fegyvernek minősülő evolúciós kinővéseim...


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-06-06, 20.29.19 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor a hajó egy kis térugrás után vissza zökkent a normál térbe.
Az egyik triblis láda azonban ekkor - furcsa, és meglepő módon- mocorogni kezdett és az egész ráborult mind Adam mind a Ferengi- Orioni"szövetség" fejére.

Az átmeneti pánik egész sokáig tartott.. a Ferengi férfi, Martel teljes hangerőn ordítani kezdett:

- NEM KAPOK LEVEGŐT!! KAPJÁTOK EL!!
- Ezek Chrono-triblik neeem?! - Persze hiába vergődtek Adam Crosst csak nem látták, de egyben igazuk volt: "Chrono- tribblik" voltak, kis kék fényt árasztó szőr gömbőcök, amik gátolják a feltranszportálást..

( Adam - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-06-08, 13.16.22 | Üzenet # 8
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Mi a fene? kérdeztem mikor a hajó zökkent egyet.... viszont végig gondolni már nem volt időm, mivel egy láda megint rám borult... de legalább, most nem csak én lettem elárasztva kis csipogó szőr golyók tömkelegével....

Amíg a Ferengi és a Ződ-Nők a Tribblik áradatával voltak elfoglalva, én az egyik fal bemélyedéshez mentem és elbújtam... Előttem egy kis darab vas cső volt... felvettem és reméltem hogy hasznát vehetem valahogy....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-06-12, 16.39.31 | Üzenet # 9
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Adam Cross már épp a magasba emelte volna a kis csödarabot hogy lesújtson vele az épp feléje közeledő Orioni nőre mikor egy csapat ember sugárzott át a fedélzetre.
A tisztek az Arcadia főtisztjei és még pár biztonsági tiszt volt.
Marter ekkorra már kikeveredett a triblijei közül, és gyorsan a hajó belső kommunikációjára vágott.
- BEHATOLÓK BEHATOLÓK VANNAK A FEDÉKZETEN! - Kiabálta a Ferengi dühösen. - BIZTONSÁGIAK!!
Lehet nevetséges volt az utóbbi mondata, de egy másodperccel később egy csapat Gornokból - és Nauszikaiakból álló férfi lépett be fegyverrel a kezükben és ők is tüzelni kezdtek...

( Willow - Adam - Dorothy - Stenson - T'pellen - Lara - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Csütörtök, 2012-06-14, 17.20.47 | Üzenet # 10
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint betranszponáltunk arra kaptam fel a fejemet hogy nagy a káosz! Mindenhonnan Nauszikai férgek masíroztak elől akikről galaxis szerte rossz volt a közvélemény nah és ne is beszéljek a tribli ürülék szagról..
Azonnal a falhoz húzódtam, mutattam a többieknek hogy vetüljenek alakzatba és hogy keressék Adam Cross kapitányt, mert én nem találom őt sehol.
- Nem látom.. - Szóltam oda félhangosan T'pellen-nel. - Keressétek! - Közben egy kézi fegyverrel ki- ki pillantottam a fal mögül és lőttem mikor tudtam a ránk támadókra.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szombat, 2012-06-16, 14.59.17 | Üzenet # 11
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp készültem fejbe verni az egyiket a fal mögül a vas darabbal, de hírtelen transzporter hangot hallottam a terem másik oldalából.... Tuti a mieink voltak azok, mert a ferengi elég ideges hangot produkált és a "fogvatartók" is elkezdtek tüzelni a hang felé....
Hedgett kapitány hangját hallottam meg, miszerint, nem lát semerre....
Gyorsan leütöttem a nőt, majd odaböktem neki:
-Bocsánat hülgyem, de hív a kötelesség.... a megszökés... -majd megpróbáltam a kezemben lévő vascsőval, elindulni a hang felé.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
DorothyDellyon
Dátum: Szerda, 2012-09-12, 20.24.22 | Üzenet # 12
A U.S.S Arcadia főgépésze
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Dorothy miután letranszponált azonnal vett egy mély lélegzetet, és a kapitány mellé futott a fedezékbe. A nő ideges volt először is mert gyűlölte a lövöldözést másodszorra is mert tudta hogy egy csillagflotta tiszt élete a tét, harmadszorra is mert idegesítette a folyamatosa behatolók a fedélzeten hang.
- Kapitány, én kikapcsolom a "nőt" ha nem bánod. - Mondta, majd az egyik kezében a kézit, másik kezében a szerelő táskáját cipelve futni kezdett az egyik panel felé lehajolva.
magában attól tartott hogy valaki el fogja találni, de aztán megnyugodott hogy szerencsés módon egynek sem sikerült megtennie azt.



-Viszonyunk a halálhoz olyan, mint a viszonyunk az élethez.-
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » A Nerilla (Egy Ferengi kereskedő cirkáló, Marter vezetésével)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: