Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » XS1-706 Tartaros (Omega Szekció Century Refit osztályú hajója...)
XS1-706 Tartaros
Connor
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 21.43.22 | Üzenet # 1
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint bedokkolunk, már mindenki számára világossá válhat, hogy nem szokványos hajóra csöppent.
Csak a hajó hangárja, fejlettebb mint a legmodernebb Federációs hajó hídja... Büszkeséggel vezetem be a kompot a hangárba majd leteszem az egyik leszálló helyre.
A hajó, egy átalakított Century osztály. Erősebb fegyverekkel, erősebb burkolattal és pajzsal. Fejlettebb komputerrel és hajtóművekkel.

Kiszállunk a kompból, majd elindulok a hangár, folyosóra vezető kapuja felé gondolván hogy a többiek követnek maguktól is kérés nélkül.
Amint kilépek, hátranézek és látom hogy épp most indulnak el, mivel annyira nézelődnek. Bevárom őket, majd elindulok a legközelebbi turbólift felé....


Az üzenetet módosította Connor - Szerda, 2012-05-09, 21.43.31
 (HU)
 
Adam
Dátum: Szerda, 2012-05-09, 21.49.49 | Üzenet # 2
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint meglátom a hajó hangárját, azonnal elképedek. Olyan teknikákkal van teli, amiről nem is tudtam...
-Nem e-világi a kicsike...-mondtam félhangosan....
Még a Vesta-mon sincsenek ilyen dolgok, pedig az az egyik legújabb hajó osztály....
Amint kiszáltunk, természetemmel ellentétben, nézelődni kezdtem... Egyszerűen csodálatos volt a hajó...
Egy percnyi ámuldozás után, láttam hogy Connor már a kijáratnál vár türelmetlenül.... Neki már megszokott lehet a látvány, de nekünk, egyszerű vidéki flotta tiszteknek, nem....
Megbököm Ruby-t és James-t és elindulunk utána....


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Csütörtök, 2012-05-10, 17.09.11 | Üzenet # 3
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Bedokkoltunk.
Én lassan álltam fel nehogy véletlenül Davei farkára lépjek, majd intettem hogy kövessen. Miután egész úton Sutherland sápadozó arcát kellett néznem, ezért mikor felálltam csak annyit tudtam oda vetni neki.
- Ne szenvedjen már.. leszálltunk.. - Majd szemforgatva követtem a kapitányt a hangárba.

Őszintén megvallva első ránézésre azt hittem hogy a hangár amit magam előtt látok csak valami holoszimuláció vagy egy nagy vicc. " Ez.. ez nem lehet ekkora..!" - Kiáltottam fel magamban. De. A hangár akkora volt mint amekkorát láttam...
" Remélem nem halucinálok."
- Te jó ég, még soha nem láttam ekkora masinát belülről... ez.. ez a hajó valami anyahajó vagy csapat szállító? .. Most lehet hülyeséget kérdeztem... - Eszméltem fel saját szavaimra majd inkább abbahagytam a beszédet nehogy égessem magamat vagy a többieket és csendben követtem Cross kapitányt.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
James
Dátum: Vasárnap, 2012-05-20, 21.24.58 | Üzenet # 4
Royal csillaghajó főorvosa
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 149
Kitüntetések: 9
Hírnév: 10
Helyzet: Nincs szolgálatban
KIcsit ábrándozva is talán de lassan közlekedtem a hajó belsejében.
~ Lehet ez valami titkos kutatás eredménye.... ~ Gondoltam magamban.
Halkan követtem Belmore hadnagyot majd megálltam mellette zsebre tett kezekkel, aztán egy pillanatig csak elbamumbultan azon kaptam magamat hogy a falakat bámulom. ~ Mi a fene van velem ma? ~
A hajamba túrtam és a kapitány bökésére el is indultam.



Legtöbbször a fájdalom leküzdhető, de néha akkor ér, amikor nem számítasz rá. Mélyen övön alul üt, és nem enged el. (...) Nem kerülheted el, és az élet mindig újabbakkal szolgál.
 (HU)
 
Connor
Dátum: Péntek, 2012-06-08, 13.37.25 | Üzenet # 5
Kezdő
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 11
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Látszott hogy elájultak a hajótól.... Hát igen, ezt teszi a jó festés, meg a jó elrendezés...
-Ha véget ért az ámuldozás, ideje lenne a hídra menni.... -mondtam, majd elindultam....

Amint odaértünk, beléptünk a hídra és láttam, hogy ez se hagyta hidegen a többieket.... Kivéve, Adam-et... úgy látszott, nem tetszik neki a híd kinézete...

-Kormányos! -léptem oda a fiatal tiszthez- Irány, a Jupiter! Amint ott vagyunk, álljon körpályára...
-Igenis Kapitány! -mondta a fiatal tiszt, a többiek nem kis meghökkenésére, mivel a Rangom a flottánál, csak Parancsnok volt.
 (HU)
 
Adam
Dátum: Péntek, 2012-06-08, 13.43.41 | Üzenet # 6
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint a hídra értünk, kissé alábbhagyott a lelkesedésem, mert a híd borzalmas kinézetű volt.... Jártam már egyszer Century-n, de még a alap híd is szebb volt... a vesta hídja, sokkal szebb..

-Remélem hamar odaérünk, minnél hamarabb otthon szeretnék lenni... mondtam miközben a hídon lévő egyik korlátra támaszkodtam.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Belmore
Dátum: Vasárnap, 2012-06-10, 18.14.11 | Üzenet # 7
A U.S.S. Atlantis elsőtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 208
Kitüntetések: 4
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel előbb még úgy éreztem hogy fel kellene "kelnem" az átmeneti fene nagy csodálkozásomból ezért biccentettem egyet James felé, és óvatosan - csakúgy barátságosan - hátba veregettem, épp úgy mintha csak ő csodálkozott- bambult volna el, majd vettem egy mély lélegzetet és követtem a férfiakat a hídra.

A Century hídja nem volt annyira meggyőző mint maga a hajó, de ez volt, és ezzel kellett beérnünk.
Persze az még jobban boldogított volna hogyha pontosan tudtam is volna, hogy hogyan fogjuk majd kivitelezni az akciót, vagy hogy mit is fogunk majd tenni... most mindez még olyan homályosnak, és már-már elérhetetlennek tűnt hogy jobbnak láttam hogy nem szólok semmit sem, csak ennyi:
- Hány napig fogunk utazni?- Lehet butácska kérdés volt, de jobbnak láttam hogy csak ennyit teszek fel... jobb mintha mindenkire rázuhintottam volna egyszerre az összeset.



" Second star to the right and straight on till morning.:"
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » XS1-706 Tartaros (Omega Szekció Century Refit osztályú hajója...)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: