Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bajor
Bajor
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-03-13, 16.48.51 | Üzenet # 51
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogyan immáron hárman ott álltak a sötétben hirtelen lövöldözés kezdődött meg. Úgy tűnt a csuklyás alak elég jól képzett volt, így természetesen ő is kezdte ezt. 
A felek egymásra lőttek. Destrin látta hogy a csuklyásnak valamiféle olyan pisztolya van amit még soha nem látott ez előtt. 
Lehet hogy modifikált pisztoly volt, egyedi készítés? Minden esetre az események innentől kezdve felpörögtek..
Destrin karja találatot kapott, de a csuklyás alakot egyikük sem tudta eltalálni...


( Jerry - Destrin - Niko - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2013-03-15, 01.33.48 | Üzenet # 52
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az alak be volt kerítve csakis rajtunk keresztül menekülhetett.Azon gondolkodtam hogy kapjuk el az illetőt biztonságosan.De sajnos el késtem mert az illető el kezdet lőni ránk.A Phaseremért nyúltam ami eddig deaktiválva volt nálam gyorsan aktíváltam és viszonoztam a tüzet.Egy fájdalmas ordításra leszek figyelmes Destrint el találta az a idióta.Rá ütök a kommjelvényemre és bele szólok Itt Jerry a biztonságiaknak azonnali erősítésre van szükségünk egy fekete csuklyás alak lő ránk vigyázzanak nagyon veszélyes!egy sebesültünk van.Jerry vége.Lövök még egyet de nem tudom el találni a célpontot.Ez igy nem lesz jó mondom ki hangosan.Mindjárt vissza jövök mondom a nőnek majd el rohanok Destrinhez.Meg nézem a férfi karját nem vagyok orvos de nem nézki jól mondom Destrinnek amint ennek vége segítek majd neked el látni a sebet rendben?Szerinted hogy kerülhetnének ennek az egyénnek a háta mögé?kérdezem Destrint.



Az üzenetet módosította gergo - Péntek, 2013-03-15, 01.39.41
 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Vasárnap, 2013-03-17, 12.42.38 | Üzenet # 53
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főgépész hirtelen egy tűzpárbaj közepén találta magát. A bajori bevetődött egy kis résen a falba és  próbálta viszonozni phaser tűzet. Egy pillanatra kinézet és lőtt. Nem tudta, hogy eltalálta-e ellenfelét hiszen csak annak furcsa fegyverét látta a másodperc tört részéig. Ilyen fegyvert még nem látott előtte a parancsnok helyettes, de nem sokat gondolkodhatott rajta, mert karjába hatalmas fájdalom nyílalt és hátra eset. Néhány másodpercre még eszméletét is elvesztette, de mikor magához tért csak égett hús szagot érzett. Amikor kinyitotta szemét megpillantotta szétroncsolódott felkarját és rádöbbent mi történt. Eltalálták! Ekkor tűnt fel Thomas hadnagy.
- Fogalmam sincs! Nincs több kijárata a sikátornak! Talán ha fal mellet közelítenénk meg! - mondta a főgépész miközben a falhoz támaszkodott.


 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 15.36.49 | Üzenet # 54
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Hát ezt nem hiszem el! Ha így folytatja az az okos tojás nagyobb baja lesz mint amire valaha számított volna! ~ Dühöngtem magamban. Előre léptem halkan a sötét sikátorban. Nem láttam semmit, csak a házak falát talán egy-két helyen hogy a legszegényebb negyedbe kerültem, más semmit. 

Előre indultam a phazeremmel, mely egy régebbi típusnak a kornak megfelelőnek volt álcázva miközben minden egyes árnyra rákoncentráltam már ahogy ebben a sötétben az kitellett tőlem. 
Nehéz volt koncentrálnom, tényleg idegesítő volt hogy be is kell épülnöm és koncentrálnom is kell egyszerre. 
Megálltam de sehol nem láttam a fickót. 
~ Jól mondta Nancy. A hajón kellett volna maradni nem magánakciózni. ~ Megcsóváltam a fejemet és átállítottam a phazeremet altatóra. Szívesen lelőttem volna a merénylőt de mégsem szerettem volna gyilkos lenni. Nem erre neveltek.
Ekkor Thomas hadnagy került elő és úgy tűnt van is valamiféle ötlete.
- Tegye. De gyorsan. - Suttogtam mire az történt amit a hátam közepére se kívántam volna.
Egymásra kezdtünk lőni.
A falhoz simultam, a hajam a szemembe lógott, de tüzeltem. Találat nélkül.
~ Ha ezt apám látná! ~
Destrin ekkor a földre esett, Jerry pedig segített neki. A férfiak felé néztem.
- Ha van ötlet hallgatom! - Kiáltottam oda idegesen, kinéztem és lőttem megint.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-03-18, 20.45.14 | Üzenet # 55
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry megkérte az ismeretlen nőt (Nikot) hogy fedezze miközben ő előre lopakodott. 
A kámzsás férfi viszonozta Niko lövéseit, de arra már nem számított hogy sötétben miközben Destrin és Niko is tüzelnek rá addig Jerry odalopakodik. 
Jerry lassan közeledett, de idő igényes munkája végül is úgy tűnt  gyümölcsöt hoz hiszen már közel volt a férfihoz. 
Mikor oda ért viszont az észre vette őt és azonnal kézi tusa vette kezdetét. A többiek közelebb rohantak hozzá, így segítségével talán el tudták volna kapni mire azonban a férfi elrohant, fellökve Jerryt aki leesett a földre.
A kámzsás férfi kirohant, de Niko elkapta a karját és egy transzporter-bemérőt szerelt rám melynek segítségével mindketten a Beloianniszra transzponáltak. 

Mikor Destrin és Jerry a nő után iramodtak már nem találták őt sehhol.


( Jerry - Destrin - Niko - Szingularitás) 

= MEGJEGYZÉS:  Utolsó hszk az "Az újraépítés" c. küldetésben =
 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2013-03-22, 01.30.39 | Üzenet # 56
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Van egy ötletem fordulok a férfihez ehhez a segítségedre lenne szükségem.Arra kérlek hogy fedezz.Majd oda megyek a nőhöz.Van egy öngyilkos ötletem persze az ön segítségére is szükségem van.A fal mellet végig lopakodom és ha nem vesz észre akkor mögé kerülök és el kábítom.Szeretném ha addig fedeznétek,miután el mondtam mindent a legnagyobb csendben a fal mellet elindulok az illető felé.Lassan nagyon lassan lopakodom előre közben Destrin és az ismeretlen nő lekötötték az illető figyelmét...Már közel voltam a célhoz majd pár méter volt még hátra és akkor el kapom végre ezt a sötét egyént..A célnál voltam éppen a fegyveremétt nyúltam hogy el kábítsam de meg látott engem valahogy talán három szeme volt?ki tudja?a fegyveremet már nem tudtam elővenni,igy kézitusába kezdtem az ismeretlenel.Hallom ahogy Destrinék futnak felénk de legalább nem tud lövöldözni ez a szerencsétlen gondolom magamban.És elhagyott a szerencsém hiába voltam erősebb mint az átlag ember,a csuklyás alak ki rántotta a kezét engem elnököt és el rohant.Már megint a főldon kötöttem ki.Ez nem igaz!ordítom,kapjátok el!majd gyorsan feltápászkodom és rohanok utánna Destrinnel.De mire oda érünk se a nőt se a csuklyás alakot nem láttuk.Át verve éreztem magamat nagyon.Neked mit mondott a nő hogy kinek dolgozik?kérdezem Destrin.A férfi válaszolt,bólintok hát akárki is volt ez a nő nem hiszem hogy a hírszerzésnek dolgozna.Na mindegy gyere ellátom a karodat.majd vissza sétálunk oda ahol az incidens előtt voltam.Kis keresgélés után meg találtam a még kinem osztott gyógyszereket is.Meg,nézem Destrin karját és neki látok ellátni.Nagyon békés ez a bolygó,és nagyon kedvesek az emberek monom a férfinak.Én úgy érzem hogy még nem segítettem eleget,közben végeztem a férfi karjával.Nagyon meg szerettem a ezt a bolygót és az embereket.Van egy olyan érzésem hogy nem most jövök ide utoljára.Ha segítség kell jönni fogok ha hívnak.Gyere ezt az adag gyógyszert még osszuk szét mondom a férfinak,ezzel is hamar végeztünk.Kissé fáradtan de örömmel tértünk vissza a kompjainkhoz...

 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Vasárnap, 2013-03-24, 08.33.38 | Üzenet # 57
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Főgépész nagy nehezen felállt és megkezdte a csuklyás felé a fedező tüzet. Kis híján eltalálta, de majdnem ő maga is kapott még egy lőtt sebet.  A következő pillanatban látta amint Thomas hadnagy kézitusába kezd vele. Botorkálva ugyan, de elindult. Viszont mire odaért a csuklyás alakhoz, az leterítette társát és menekülésnek indult. Esélye se volt, hogy utolérje sérült kézzel, de neki iramodott. A következő pillanatban csak azt látta, hogy a rejtélyes nő ráveti magát bűnözőre és éltűnek a szeme elől. Ekkor ért oda mellé a hadnagy:
- Eltűntek... Valószínűleg feltranszportáltak valahova... - lihegte a bajori kimerülten - A nő azt mondta, hogy a hírszerzéstől jött, de szerintem hazudott - folytatta miközben lassan kibotorkált a sikátorból és az összeégett felkarját nézve. Amikor végre visszaértek a térre ahonnan elindultak leült a fal mellé a sok vérveszteségtől.
- Köszönöm, hadnagy... - felelte a parancsnokhelyettes miközben a társa ellátta a karját - Ezt nem pont így terveztük, igaz?
Végül mikor vulkáni befejezte az ellátását felkelt és elköszönt. Ahogy lassan a komp felé botorkált és végig nézett a honfitársain és már tudta, hogy megérte megtenni...


 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 17.36.59 | Üzenet # 58
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Nekem már nagyon elegem volt az üldözésekből, főleg ennek az őrült pasasnak az üldözéséből és mindenképpen fel akartam sugározni a Beloianniszra. Ha törik ha szakad. Vártam hogy mi lesz, hogy vajon ki fog előbb lépni mire Jerry mondta hogy neki van egy terve. Szimpatikus volt a hadnagy de nem akartam hogy kockáztassa az életét egy ilyen senkiházi jött-ment alak miatt mint ez a szabotőr volt. 
Kicsit ideges voltam mert a fegyverem lemerült de némám bólintottam és hagytam hagy érvényesítse a gondolatát. 
Szerencsére volt nálam még egy kézi, így gyorsan lőni kezdtem csak hogy eltereljem a figyelmét. Közben gondolataim folyamatosan zakatoltak hogy vajon ki a fene lehet akivel szemben állok? Sejtettem hogy valamiféle időszabotőr, de hogy honnan került ide és miért pont ide? 
Furcsa gondolatok kezdtek felül kerekedni a józan eszemen, és azt sem tudtam volna megmondani hogy igazam van-e vagy csak paranoijás vagyok, de mindenképp el akartam kapni ezt az idegesítő agresszív alakot aki egyszer már majdnem megölt. 

Hallottam hirtelen hogy Jerry harcba kezd az alakkal méghozzá kézi tusába kezd, mire futni kezdtem. 
~ Ha valami baja történik... ~ Gondoltam magamban hisz mégis csak egy fontos alakról volt szó, Jerry G. Thomasról és Destrinről. Mikor odaértem Jerry már a földön volt- csak remélhettem hogy nem esett nagyobb baja mint egy zuhanás..
Ordította hogy kapjuk el a fickót.. nem tudtam mit tenni futottam. 
Suliban mindig én voltam a legygorsabb, így átugrova Jerryt rohanni kezdtem a sikátor másik oldalához.. a fickó már majdnem ki is ért, mire gyorsan rátettem egy transzportert.. sikerült...
eltranszportáltunk... bár nem így terveztem ezt a kiruccanást. ~




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2013-08-21, 20.27.00 | Üzenet # 59
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
= Az "Az újraépítés" című küldetés lezárva. =

Hozzáadva (2013-08-21, 20.27.00)
---------------------------------------------
"Le a Bajorra "


A csapat akik a segítség nyújtó csapatba érkeztek a Uss Sainth John-on voltak. Az Amadeus űrkompja lassan siklott alá a bolygó sztratoszférájában és közelítette meg a Bajor fővárosát.
Lauren a mellette ülő kapitánynőre nézett. Ronnara Rennen félkardassziai származású volt, ám leginkább egy Kardassziai benyomását keltette. A nő kifele nézett az ablakon.
- Maga nagyon ügyes kormányos. - Mondta az Agrosi lánynak aki irányította a kompot. - Nem akar esetleg az Amadeus-ra csatlakozni? - Mosolyodott el.
Lauren nemrég érkezett  az Enterprise születésnapjáról, csakúgy mint a többiek. A fiatal lány tudta hogy meglehet hogy ez lesz az utolsó alkalom mikor még elengedi Tucker kapitány a Destrytről, hiszen el fog jönni az a pillanat amikor a Destryt már hosszabb távon a kiterjedésben marad és csak hosszú hónapok múlva tér vissza.

Miközben a komp egy dugóhúzóval közeledett a felszín felé - ami Rennen kapitányt meglehetősen mulattatta - Jerry G. Thoma-t oktatta valamennyire Gene. Az orvos szerette volna jobban bemutatni Jerry-nek a Bajori testfelépítést, hogy hogyan lehet újraéleszteni esetleges vészhelyzetben egyet. Yemegez gépész fel-fel nézett az oktatókra miközben pár navigációs térképet osztott ki, majd szóba elegyedett Lissannal akinek kérdései adódtak a Bajorral kapcsolatban.
Már csak pillanatok kérdése volt hogy leérkezzenek.

( Lauren - Andora - Yemegez -  Jerry - Gene -  Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Csütörtök, 2013-08-22, 20.58.26 | Üzenet # 60
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megint úton voltam, ismét kompban, ám most nem egyedül. Volt pár utasom, főleg egy Fél-Cardassiai. Lassan, de biztosan közeledtünk a Bajor főváros felé. Nem tudtam, nem a Cardassiai nő felé nézni. Sose tudtam úgy vezetni, hogy csak bámulok kifelé a szélvédőn. Úgy láttam, élvezi az utat, de még is inkább az ablakon kifelé bámészkodik mint egy turista. Már épp szóltam volna, hogy lassan megérkezünk, mikor dicsérettel illette a kormányosságom, s felajánlotta a hajóját, hogy menjek oda pílótának. Hát, kecsegtető ajánlat lett volna, mert akkor nem kellett volna oly messze mennem, olyan sok időre a Destryt-el, de az igazság az, hogy szerettem ott lenni. Na meg lojális vagyok. Szóval egy vállvonással jeleztem, hogy én már jó helyen vagyok ahol vagyok.
Szinte bizonyos voltam abban is, hogy ez az utsó utam egy darabig, hisz a Destryt hosszú útra indul.

Hogy felrázzam az embereket, csináltam egy gyors dugóhúzót, hátha kicsit a közeledő érkezésre is figyelnek...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Andora
Dátum: Péntek, 2013-08-23, 10.49.05 | Üzenet # 61
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Quwerrai támadás után megpróbálják újjáépíteni a Bajor, ahova önkénteseket kerestek, és én erre szívesen jelentkeztem. A többi önkéntessel együtt a USS Saint Johnon vártam az indulást. Ahol a komphangárba irányítottak minket, és az egyik nagyobb űrkompba szálltunk be, hogy kényelmesen elférjünk. Kormányosi ülésbe a kapitányom lánya foglalt helyett, és mellé egy fél kardasszia nő ült le. Többiekkel együtt én is kerestem egy helyet, és leülte. Nemsokára meg is kaptuk a felszállási engedélyt és elindultunk a bolygó felé.

Elővettem a táskámból egy padet, és olvasni kezdtem a Bajor történelemről. Kiderült, hogy A bajori kultúra már 500 000 éve virágzik, főként a tudományok és a művészetek, azon belül is az építészet érdeklődnek. A bajoriak mélyen vallásosak. Vallásuk középpontjában a Próféták állnak, akik az Égi Szentélyből vezetik a bajoriakat.
És megtudtam, hogy a fülbevalóknak is van jelentőségük: A bajoriak személyisége szoros összefüggésben van a fülbevalójukkal. A kivitelezése mélyen összekapcsolódik a családfával és d'jarra-val, de néhány vallási és katonai személy a munkájához igazította a fülbevaló alakját.

Az olvasásomat Yemegez gépész szakította félbe, mert mindenkinek kiosztott egy-egy navigációs térképet.
"Hadnagy, ha nem gond lenne pár kérdésem."-szólítottam meg mikor végzett a térképek kiosztásával.
"Hogy pl. ez a D'jarra kasztrendszer mit takar? Még sose hallottam róla. És hogy kormány milyen kormányzat található a bolygón?"-kérdeztem.

Mikor megkaptam a válaszokat, meg is érkeztünk, vagy nem tudom, mert hirtelen dugóhúzót csinált Lauren a komppal. És mikor kinéztem az ablakon, már láttam magunk előtt a bolygót.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Péntek, 2013-08-23, 10.49.35
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Hétfő, 2013-09-02, 22.44.47 | Üzenet # 62
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp arra gondoltam hogy már régen láttam a bolygómat. 
De minden esetre jó érzés volt az hogy vissza mehetek. A komp amivel lefele szágoldottunk egy fiatal zászlósra volt bízva aki egész ügyes volt jól lehet hogy néha hányingerem támadt a kis manőverei miatt. Kinézve már közeledtünk a leszállópályához, így térképeket osztottam. 
- Vigyázzon rá, elég kényes kis műszer de hasznos. - Mondtam Lissan T'hZarath parancsnoknak, majd arrébb mentem és leültem csak hogy át tudjam még egyszer tanulmányozni a térképet. 
- itt nőttem fel. - Mutattam a térkép egyik pontjára a nőnek mikor közelebb lépett felém. - Szép kis hely volt. Szegényes de szép. - Elmosolyodtam mert régi emlékek egy halma szabadult fel bennem. 
Ekkor azonban a parancsnokasszony mellém ült és érdeklődött pár dolog iránt.
A kormányrendszerről és másról.. én válaszoltam neki és úgy tűnt hamarosan a bolygón is vagyunk aminek már ideje volt. hiányzott a Bajor.


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-09-14, 00.19.48 | Üzenet # 63
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elérkezett a születésnapom napja,ez a nap is csak egy hétköznapi nap volt.Sajnos mindenki szolgálatban volt igy nem volt szülinapi buli.A hídon voltam amikor jött egy felhívás hogy a Bajorra kellenek segítő önkéntesek mert az újjáépítés még nem fejeződött be.Nosza nem voltam rest azonnal jelentkeztem a feladatra Yemegezzel együtt igy amint a USS Saint Bedokkolt a Fedélzetre léptünk.És a komphangárba soroltak be minket igy oda mentünk.A USS Amadeus kompban tudtunk elférni igy amikor meg kapta az engedély a felszállásra igy azzal mentünk a Bajorra.Egyébként a komp egy híres zeneszerzőről Wolfgang Amadeus Mozartról kapta.Amit én érdekesnek tartottam.Egy gyönyörű hölgy lép oda hozzám akiről kiderült hogy ő az orvos a csapatunkban.El kezdte nekem valamennyire oktatni a Bajori test felépítését.Nem is volt baj mert ha történik valami akkor én is tudok valamennyire segiteni amig az orvosi segítség meg nem érkezik.Amint mindent el nem mondott a doktor addig csöndben figyeltem.Köszönöm doktor ez sokat fog nekem ha valami történne.Majd a komp dugó húzóba kezdett csak tudnám mi a fene ütött a kormányosba.Ki nézek az ablakon  a Bajor közeledett felénk rég nem voltam itt ide öröm volt vissza térnem kiváncsi vagyok mi lesz majd a feladatom de az biztos hogy sok feladatom lesz.

 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Péntek, 2013-09-20, 19.23.01 | Üzenet # 64
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mielőtt az Enterprise-ra kerültem volna akkor jelentkeztem egy Bajori misszióra ahol a rászorulóknak kellett segítséget nyújtanunk.
Úgy volt hogy az Amadeuson kellett találkoznunk. Én meg hoztam magammal mindent. Táskát, fogkefét, talán túl aggodalmaskodó vagyok. Más szerint nem jó ez a szokásom szerintem szükséges. Lehet e nélkül a tulajdonságom nélkül már nem itt lennék, ki tudja.
Pontban megjelentem és a következő pillanatban szálltunk át máris a Saint Jones űrkompra.
~ Miért van az hogy majdnem minden hajó az emberi kultúráról kapta a nevét?

*Beléptem az űrkompba*
Belülről szandörd Föderációs felépítése volt. Unalmas fehér falak, nagy ablakok, letisztázott formák.
~ Rögtön gondoltam.
Leültem és vártam hogy most mi lesz. Ekkor lépett be egy nő, meg még kettő és utoljára egy férfi.
Felálltam.
- Doktor Geneviwe Drenner. Szolgálatukra. - Mutatkoztam be. Nehéz volt ennyi különféle fajú lénynél. Az egyik kék volt, fehér csillogó hajjal, és antennákkal a fején.
~ Andóriai. ~ Megállapítottam. A másik, a férfi, hegyes fülű volt és le mertem volna fogadni hogy zöldvérű.
~ Vulkáni.
A harmadik Kardassziainak tűnt de nem voltak annyira erősek a vonásai.
~ Félkardasziai.
A harmadik egy lány volt. Szőke hajú és fehér bőrű és embernek tűnt. De voltak csontpengéi valami be is ugrott hogy lehet hogy más faj.
~ Agrosi?
Felvontam a szemöldököm.
* Megfordul, a gyengélkedő felé lép*
Nem volt túl nagy a gyengélkedője annak a kis kompnak de jobb volt mint a zéró.
- Aki akar kövessen, mutathatok párat a Bajoriak testfelépítéséről. - Löktem oda és akkor toppant oda épp egy Bajori férfi és átadott egy térképet.
- Köszönöm. *Mosoly*
~ Bajori
- Nos, - Kezdtem el. - Figyeljen Thomas hadnagy.
~ mégis csak félVulkáni ~ Gondoltam. ~ És egy trill, vagyis én.. jó kis capat. ~




Az üzenetet módosította GenewiveDrenner - Péntek, 2013-09-20, 19.25.32
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-09-26, 22.40.46 | Üzenet # 65
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az Amadeus űrkomp lassan leszállt ekkor. Jerry nem sokat tudott meg a Bajori testről, de annyit igen hogy miben külömbözik az emberitől és hogy hogyan lehet egy Bajorit újra éleszteni ha ez esetleg szükséges lenne.  
- Itt a Bajori rendfenntartás. Üdvözöljük önöket Amadeus, az engedély megadva. - Hangzott az intercommon, majd leszálltak. 
- Szép leszállás zászlós, egy Gul nem csinálta volna jobban. - Érkezett a dicséret Rennen kapitánytól aki ez után erősen vállon ütötte Laurent, persze csak jóindulatból. 
A csillagflotta ruhás Kardassziai megigazította magán a kapitányi mellényét, majd a kijárati rámpához állt. 
- Nos. - Kezdett bele. - Hölgyeim és uram, végtére is megérkeztünk a Bajorra. Ajánlom készüljenek össze a dolgokkal, és utána indulhatunk is. Tartózkodási időnk röpke egy hét lesz, aki ezek után viszont maradni szeretne az jelezzen, mert azt a Uss Yellowstone tudja haza juttatni. egyébb iránt a szállásaikat majd a fogadóbizottságunk megmutatja. Kérdés, óhaj-sóhaj? - Hadarta végig. 

( Lauren - Jerry - Lissan - Gene - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2013-10-12, 12.40.01 | Üzenet # 66
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis rögtönzött bemutató után, hevesen közeledtünk a leszálló hely felé.. Kezdtem már únni az atmosphéra bámulását.
Ahogy odaértünk a kijelölt helyre, leszálló hajtóművekre kapcsoltam, majd gyengéden, de határozottan letettem a kicsikét.

-Kössz! -válaszoltam Rennen-nek kissé csúnyánnézve rá, majd felálltam a székből és nyújtóztam egyet... Szerencsémre nem vagyok egy kiemelkedő testmagasságú egyén, vagy a fejem jól bevertem volna a pílóta széknél lévő, plafon műszerekbe.

Valahogy furcsáltam, hogy egy Cardassziai mi a kvancért van flotta egyenruhában. Lehet kissé rasszistán hangzik, de nem csípem a kanálfejűeket... Kissé Egósok.

-Nem mondod? Vettük észre... -jegyeztem meg úgy, hogy csak Lissan hallotta, aki mellé odaálltam ezalatt.

-Enni mikor kapunk? Mindig megéhezek ha leszállok egy bolygóra... -tettem fel a nevetséges kérdésem, csak úgy poénból, legyen mire válaszolnia...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Hétfő, 2013-10-21, 22.52.09 | Üzenet # 67
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Figyelemesen hallgatom a doktort.Annyit meg tudtam miben különbözik a Bajori test felépítése az emberétől.És azt is hogy hogyan élesszek újra egy Bajorit na szükség lenne rá.De időközben az Amadeus leszállt.Köszönöm doktor igaz nem erősségem az orvoslás de ezt jó volt meg tanulni mert ezt bármikor használhatom amikor kell és nagy segítség lesz számomra ha esetleg a sors úgy hozza.Mind a ketten kilépünk a kis gyengélkedőből.a leszálló ajtó előtt gyülekeztünk.A kapitány elmondta röviden a tudnivalókat.Kiderült hogy egy hétig vagyunk itt de aki maradni akart még annak jeleznie kellett neki.Nincs kérdésem uram ha esetleg tovább maradnék szólok és vártam az indulást.A fél kardassziai kapitányunk valamiért kezdett egyre szimpatikusabbá válni gondoltam magamban,

 (HU)
 
Andora
Dátum: Kedd, 2013-10-22, 20.20.46 | Üzenet # 68
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végre megérkeztünk a bolygóhoz. Lassan, de biztosan, majd hirtelen és meredeken elkezdtük a leszállást. Majdnem kiestem a székemből.
De aztán végre leszálltunk a földre. Megfogtam a mellettem lévő táskát és felálltam a székemből.
Aztán Lauren valami ilyesmit mondott mikor mellém ért: "-Nem mondod? Vettük észre..."
Bár mire mondta, arról lemaradtam.
-'Ja.'-mondtam válasznak.
Ezután megkaptuk az eligazítást a kapitánytól.
Kérdés-sóhaj kérdésre válaszoltam: -'Nincs uram.'




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Kedd, 2013-10-22, 20.21.07
 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Csütörtök, 2013-10-24, 11.07.28 | Üzenet # 69
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nagyon szívesen. Remélem elég érthető volt. - Mondtam Thomas hadnagynak. Kiléptem közben a gyengélkedőről és megigazítottam a kontyomat. 
~ Vajon mikor fogunk leszállni? ~ Kérdeztem magamban. A gyengélkedő szintjén nem igazán volt épp ablak. 
Hamarosan a hídra értem és akkor láttam hogy nyíl egyenesen közelgünk végre le persze nem épp zuhanórepülésben. 

* Felteszem a jelvényem.* 
Mikor leszálltunk már az orvosi felszerelésem is velem volt, minden ami kellhet majd. A Bajor egy elég elszegényedett bolygó volt, ahol az orvosi segítségre az itt élőknek kilencven százalékosan szükségük van. 
- Jerry, lesz majd a segédem ha esetleg szükség lesz rá? - Kérdeztem odafordulva a férfitől. 
~ Segéd mindig kell az orvosnak. Biztos most is lesznek elég szélsőséges esetek. ~
Teljesen fel voltam már készülve a fél kardassziai kapitány gyenge eligazítása nélkül is. Cross zászlós felszólalásán azonban elnevettem magam. 
- Jó kérdés zászlós. - Szóltam oda neki mosolyogva. 
- Elég jól ismerem a Bajort, ha gondolja majd mutathatok önnek pár jó mai napig működő éttermet.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-10-24, 22.20.02 | Üzenet # 70
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ronnara Rennen kapitány elnevette magát Lauren felszólalásán. 
- Felőlem akár most is ehet zászlós! - Szólt a nő, majd hirtelen a közeledők felé nézett. Egy kisebb csapat Bajori közeledett feléjük. Mikor odaérkeztek a Föderációs delegátushoz, meghajoltak. 
- Üdvözlet nektek itt a Bajoron. - Köszönt egyikük. - Smoretthi vagyok az itteni orvosok vezetője. 
- Rennen kapitány vagyok. - Mutatkozott szinte azonnal be a félkardassziai nő. - A csapatomban megtalálhatja azt hiszem azokat az embereket akikre szüksége lehet. Mis Cross, Mis Drenner, Mis Th'zarath és Mr. Thomas, Mr. Canchez és Mis Donnerre azért jöttek ide mert úgy érezték segíteni szeretnének. - Mutatta be a csapatot Rennen.  
- Megtiszteltetés hogy eljöttek. - Biccentett a Bajori a csapat felé. - Örömmel veszünk minden segítséget.
Rennen biccentett, majd a beállt csendbe megint felszólalt.
- Akkor kérem mutassák hogy hol kell segítenünk. - Majd Laurenre nézett és vágott egy vicces arcot, (Vagy annak szánt) arcot de csak úgy hogy Lauren lássa azt.
- Rendben kapitány. - A Bajoriak elindultak, és a többiek utánuk.
Egy szűk mellékutcán mentek, a látkép már nem volt annyira romos mint múltkor. Az épülő városban megannyian jöttek-mentek és eléggé megbámulták a különc kis csapatot.

( Lissan - Lauren - Jerry - Gene - Szingularitás)  




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Andora
Dátum: Péntek, 2013-10-25, 12.26.38 | Üzenet # 71
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a kapitány eligazítást tartott még Lauren kérdésére jót nevetve válaszolta, hogy: "- Felőlem akár most is ehet zászlós! "
Ezen jót mosolyogtam magamba, de szerintem teljesen jogos kérdés ha valaki éhes.
Ezután vártam,hogy elinduljunk. De nem mi mentünk végül a fogadó néphez, hanem azok jöttek hozzánk. Pár Bajori közeledett felénk.
Ahogy odaértek, az egyikük valami Smoretthi néven mutatkozott be, és orvos.
Ezután a mi kapitányunk mutatta be a csapatunkat.

Majd nemsokára el is indultunk a város felé. Ami távolról nézve, már nem tűnt olyan romosnak, szépen haladtak a felújítással. Megtiszteltetésnek vettem, hogy részt vehetek a város helyreállításában. Bár reméltem, azért nem lesznek rabszolgahajcsárok.
A város felé menet eléggé megbámultak minket, hogy idegenek vagyunk, vagy mi miatt, nem tudom, de egy kicsit zavaró volt.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Péntek, 2013-10-25, 12.28.46
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Hétfő, 2013-10-28, 22.56.11 | Üzenet # 72
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Csak néztem a kék nőre mikor az nem jött rá, miről beszélek... Inkább odébb álltam két lépést, mert még megkérdi a végén, mit keresek ugyan azon a bolygón, s hogy kerültem oda...

-Kösz nem kell, majd eszek később... -válaszoltam a dokinak, majd kicsit mogorván néztem az evőeszköz lenyomatos nőre... Nem sokáig bizonygathattam a mimikai képességeim, mert a fogadóbizottság lábhoz gyütt...
Kicsit furcsálltam a vezetőjük köszönését.. Mintha valami törzsi helyre tévedtünk volna, de ennél már csak a neve volt furább. Smoretthi... És még az én nevem furcsállták odahaza... Vajon ez a kereszt, vagy vezetékneve? És ha útóbbi, hogy becézik? Smori? Etti? Nem mintha én szívesen fogadnám, ha becéznek, de az én vagyok...

Oké.. Ő bemutatkozott.. És mi? Minket bemutattak... Lehet én panaszkodok sokat, de ez a nénje kezd egyre idegesítőbb lenni... Jó... itt megint jön az a dolog, hogy kultúrák.. Nálunk nem szokás a csapatot bemutogatni. Ráadásul Mis-nek szólongat... Hogy utálom én ezt... Magázódás, magázódás hátán... Hiányoznak azok az évek, mikor csak azt hallottam, hogy LAUREEEN!!!! ahogy kiabálják utánam, mikor kiloptam a rendfenntartó pisztolyát a zsebéből, s rohantam ahogy tudtam... Vagy mikor kiszállt az autójából, én meg beültem, s elhúztam vele... Jól ismertek ott engem, s nem magázódtak velem... S nekem se kellett, itt meg lassan a saját apámnak is azt kéne mondanom, hogy "Kapitány" vagy "Cross Kapitány"... hmm, ez utóbbi jól is hangzik... Csak ezt akkor már nekem mondják...
Nagy nehezen biccentettem egyet a bemutatásra... Nem kéne mindjárt az elején kicsapni a balhét, mert tényleg nem kapok kaját.

Karba tett kezekkel álltam ott lehetőleg nem feltűnősködve, ám ekkora csontpengékkel, szőkén, flotta egyenruhában ezt nem könnyű megoldani. Közben kifejezték mennyire örülnek meg bla-bla-bla...
Kedves kapitányunk nem rabolva az időt, előre küldte szegény Smori-t, hogy vigyen a vezetőjéhez.. vagyis oda ahol segíteni kell, majd valami irdatlan ronda pofát vágott miközben rám nézett... Nem tudtam eldönteni, sírjak vagy nevessek a szörnyű élmény és sokk hatására... Miért mindig engem fognak ki az elmeháborodottak????? És ebből más semmit nem vett észre.. Tényleg ver a sors.

Végre elindulhattunk.. Próbáltam a sor vége felé pozicionálódni. Jobb híján, az épületeket néztem.. Romos volt, de már kicsit jobb, mint ami képeket láttam róla a múltkor.
Nem tudtunk menni száz métert sem, de már megbámultak... Baromira idegesített a dolog... Főleg mert kissebb koromban, olyan 2-3 éve, olyan 6-7 éves koromban, még ennél is világosabb volt a hajam... És a fajtámon belül, ez igencsak ritka... Néztek is rám sokszor... Egyszer még be is festettem, hogy hagyják már abba... De akkor meg nekem volt furcsa... Így inkább visszatértem az alaphoz... Végül csak leszálltak rólam.. Főleg mikor átfésültem a fogaikat, s megigazítottam az orrukat, ne legyen már olyan egyenes nekik...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-11-02, 00.33.42 | Üzenet # 73
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kilépünk a kompból.Természetesen leszek a segédje doktor amik utoljára itt voltam gyógyszert osztottam szét válaszoltam A doktornak.Egy kis  Bajori delegáció közeledett felénk.A Bajoriaknak bemutatott a kapitány minket.Hosszú eredményes életet köszöntöm a kis Bajori csoportot vulkáni szalutálással,majd meghajolok előttünk Bajori szokás szerint.Miután mindenki bemutatkozott,elindultunk oda ahol a segítség kellet.Örömmel láttam hogy a a főváros már nem volt olyan romos mint korábban ahogy láttam gyors ütemben haladt az újjáépítés de még nem volt vége a munkának.Ahogy mentünk sokan meg bámultak minket de engem ez nem zavart mert vulkániként megszoktam hogy bárhová megyek mindig feltűnő jelenség vagyok.Séta közben eszembe jutott az az orvos akinek segítettem remélem találkozhatok majd vele gondolom magamban.

 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Hétfő, 2013-11-25, 21.59.37 | Üzenet # 74
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Az már egy lépés ahhoz hogy a segédem legyen, látja a sors is így akarta. - Mondtam Thomas-nak. Végre kiléphettünk tehát a városba, el sem hiszem hogy ez megtörtént. 
*Odalép Jerry mellé * *Körülnéz*

A levegő épp oly friss volt mint mikor egyszer vidékre mentem a nagyszüleimhez a nyaralóba kiskoromban. A látképre viszont rászorult pár átméterezés még, de meg voltam közepesen elégedve mindennel. Kivéve mikor ez a Renner vagy ki bemutatott. 
~ Jó kis szokás. Mi ne szóljunk semmit, ő meg majd bemutat nekik mi helyettünk, milyen kedves. ~ 
Nyugodt jellemem ennek ellenére is nyugodt maradt és még ez a Smortehi előre ment Thomas hadnagy mellett lassan követni kezdtem a többieket meg rennert is. 
- Mit gondol - kérdeztem tőle menet közben. - Majd megengedik hogy felvehessek ilyen ruhát? Az előző gazdatestem szerette a Bajori kultúrát. még hívője is volt a Prófétáknak így rám is ragadt némi vonzalom e miatt. - Mondtam boldogan sétálva befele a városba a mellékutcán keresztül. 
~ Azért ne vigyem túlzásba, nem élnék itt. ~ 

Sokan néztek minket de lehet azért mert még nem láttak hasonló lényeket mint mi, vagy én nem tudom. Nem zavart de egyik-másik társamon láttam hogy feszült e miatt. 
- Ha álltak volna szimbionta vizsgáló bizottság előtt egész biztos hogy nem lennének ilyen zavarodottak. - Mondtam.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-11-25, 22.19.04 | Üzenet # 75
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smoretthi végül az út végében állt meg ahol egy hatalmas tér volt, a közepén egy tóval ami inkább egy medencéhez hasonlított. A tó egy négyzet alakú mederbe volt terelve, nem volt olyan nagy a kiterjedése hogy beláthatatlan lett volna de hosszú volt és mégis csodaszép. A négyzet egyes oldalain, szabálytalan sorrendben lámpák voltak kihelyezve amik esténként megvilágították a tavat így adva neki még szebb látványt. A tó körül a téren magas, és öreg fák voltak, lombjuk még zöldellt, és árnyékot adott a nap sugarai elől bár annyira nem volt se meleg se hideg. 
Ha lehetett volna egy szóval jellemezni az évszakot, akkor az tavasz lett volna bár se Lauren se Rennen nem tudta a szó Bajori megfelelőjét. 

A fáktól nem messze a tóra eső oldalon padok voltak, amiken Bajoriak ültek és beszélgettek; ki erről ki arról. 
Soraik közt nem csak civil, de polgárőr és katona is volt. Úgy tűnt a készültség még mindig érvényes valamiért a bolygón. 
A tér oldalait szegélyezték a magas épületek melyeknek falaik halvány narancssárga színűre voltak festve. Smoretthi a legmagasabb előtt állt meg.
- Ez a katonai kórházunk, a mellette lévő pedig barakk. - Magyarázta. - Mivel számunkra a hit és a katonaság a legfontosabb ezért az ő egészségük is. A civilek már rendben vannak de aki a segélyházba megy, vagy a templomba, a két szemben lévő épületbe azt bármikor ellátják. - Folytatta. - Önöket a barakkba és a templomba tudjuk elszállásolni ha nem bánják. Viszont önök döntsék el hogy hol szeretnének aludni, ne én. Ha lehet a csoportjuk egyik fele itt a másik fele pedig ott szállásoljon el. A chip kártyákkal beengedik önöket. - Intett és miközben társa kártyákat osztott szét, meghajolt. - Kérem nézzenek szét, és intézkedjenek. Mi nem szeretnénk senkit se kényszeríteni arra hogy dolgozzon. Akkor jönnek ide be vagy a templomba segíteni amikor csak akarnak. Érezzék otthon magukat a Bajoron. - Mindketten meghajoltak, majd elmentek. 
Rennen értetlen arccal állt egy darabig a kezébe adott vörös kártyát tanulmányozva, majd végül megszólalt. 
- Jóóól van.. emberek.. - Kezdett bele. - Én mivel utálom a vallásos papokat maradok a barakk-nál.  Canchez, Donnere, és  Th'Zarath velem jönnek a barakkba. A többiek a templomot kapják. Nézzenek körbe, pakoljanak le és úgy háromkor itt találkozunk... ne késsenek.. leléphetnek. - Osztotta ki őket gyors iramban, majd vett egy mély lélegzetet, kihúzta magát és a barakk felé iramodott Lissan mellett. 
- Mit szól ehhez a helyhez Th'Zarath? - Kérdezte egy mosollyal. - Szerintem nagyszerű csak tudja a papok.. na igen, nem véletlen hogy mindenféle ilyesmitől tágulok. Még jó hogy a flottába lépésemkor nem volt kötelező felvennem valamelyik Földi vallást.. vagy Andóriait. - Hangsúlyozta ki. 

( Lissan - Lauren - Jerry - Gene - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Andora
Dátum: Csütörtök, 2013-11-28, 11.23.12 | Üzenet # 76
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Pár perces séta után egyszer csak megálltunk egy térnél, ami szép volt tele volt fákkal, virágokkal, és egy kis tó szerűség is volt a közepén. 'Hú, de megmártóznak most'-gondoltam, mert melegem kezdett nagyon lenni. Vagy leültem volna egy kicsit egy fa alá az árnyékba.
Tó mellett lámpák is voltak, így éjszaka is kijöhet akár az ember, nem kell vakoskodnia.
Tó körül padok is voltak, így ott lelehet ülni megpihenni, beszélgetni, vagy akár a kilátásba gyönyörködni. Most ezek a padok tele voltak Bajoriakkal.

Majd Smoretthi belekezdett a beszédébe. Elmondta, hogy az előttünk lévő épület a kórház, és hogy a szállásunk vagy egy templomba vagy egy barakkba lesz. Majd mindenki megkapta a kis kártyáját, amivel be tud menni. Ezt betettem a táskámba, nehogy véletlen elhagyjam.
Majd pár mondat után elment.

Ezután a kapitány 2 fele osztotta a csoportot. Én a kapitánnyal, és két másik emberrel a barakkot kaptam.
Ezután 3 óráig szabad foglalkozást kaptunk.

Ezután a kapitánnyal együtt elindultam a barakk felé, akivel útközbe elkezdett velem beszélni.
"Mit szól ehhez a helyhez Th'Zarath?"-kérdezte.
-'A park az tetszett, szépen meg van csinálva. Szépen haladnak az újjáépítéssel is.'-válaszoltam.
Majd a vallásról kezdet beszélni, hogy nem nagy hívő.
-'Én se vagyok túl nagy hívő, asszonyom.'-mondtam.
-'Lenne kedve egy közös ebédhez?'-kérdeztem, mert kezdtem már éhes lenni.




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Csütörtök, 2013-11-28, 11.30.42
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2013-12-07, 22.53.44 | Üzenet # 77
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valami bazinagy térnél álltunk meg ahol volt egy tó... Az a tó inkább volt medence, mint egy természetes pocsolya... Elég nagy volt ahhoz képest, hogy kiásták. Lámpákkal is körülvették, gondolom nehogy egy részeg véletlen ráfogja a sötétségre, ha belesétál homlokegyenest. Legalább a fákat meghagyták a tó körül, bár volt egy érzésem, azok se a véletlen művei voltak ott...
Viszont az idő kellemes volt. Olyan, tavasz féle...

Látszott hogy kezdenek visszaesni a rendes kerékvágásba, mivel mindenfelé, padokon csövező emberek... akarom mondani bajor-iak voltak. Némelyik civil, némelyik valami rendfenntartós lehetett.
Ahogy nézelődtem, csak azt vettem észre, hogy különösen rossz ízlésük van ezeknek a lényeknek... Narancssárgára festett épületek magasodtak a teret körbe véve... Mentünk is még akkor, majd megállt Smori a legmagasabb előtt...
Megemlítette, hogy amelyik előtt állunk, az a kórház, a mellette fekvő pedig a barakk... Hit és Katonaság, amiről beszélt.. Mik ezek? Keresztesek?

Elregélte nekünk szépen, hogy vagy a katonai kunyhóban, vagy a templomban kell húznunk a lóbőrt, ha aludni is akarunk. Szétosztottak valami fura kinézetű kártyát, ami elvileg beenged minket az épületbe, amit választunk... AMIT VÁLASZTUNK!!!!! csakhogy, ezek után a kanálfejű értetlenkedve állt, majd kiosztotta hova is menjünk...
-AZT MONDTÁK MI VÁLASZTUNK, NEM MAGAAAA!!!! -kiabáltam után gőzölgő fejjel, de már szerintem meg se hallotta...
Sértődötten megfordultam, majd közben arcomat belepő hajjal elindultam a templom felé...
-Remélem legalább enni adnak, s azt mi döntjük el, hogy hogyan esszük meg... -mondtam még mindig sértődötten a mellettem menőknek...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2013-12-15, 22.25.56 | Üzenet # 78
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy rövid séta után meg álltunk  egy téren aminek a közepén tó volt.A tér nagyon szép volt a tónál lámpák és padok voltak a házak le voltak festv öröm volt nézni hogy mennyit haladtak az újjáépítésben.A kapitány el mondja hol fognak minket el szállásolni mindezt egykedvűen halgattam végig.Meg kapjuk a Chip kártyáinkat közben.A kapitány három órás pihenőt adott és el ment.Nekem a  templomban volt a szállásom igaz nekem nem okozot gondot.El indulok a templomba lepakolni.A lepakolás elég rövid volt mert nem hoztam sok mindent magammal a templomban barátként fogadtak.Mível nem volt dolgom igy vissza mentem a térre el megyek a kis tó egyik pártja hoz ott le ülök és készülődöm egy kis Meditálásra.

 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Csütörtök, 2013-12-26, 22.05.20 | Üzenet # 79
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Megálltunk egy hatalmas tó mellett. Nem volt rossz az összhatás nade nem is voltam annyira oda érte. 
~ Vajon hogy csinálták? Egy tavat tereltek mesterséges mederbe vagy csak beleengedtek egy mederbe sok vizet. Az utóbbira gondolnék. ~ Gondoltam magamban. 
* Elindul, megáll, néz felfele az egyik épületre miközben Smori beszélt. *

Miközben elővettem a trikorderem hogy leírhassak pá fontos infót az ideiglenes idegen vezetőnk mutogatott hogy az előttünk lévő épület a barakk de van itt templom is. 
~ Érdekes kultúra meg kell hagyni. ~
* Felnéz, a mellette álló Thomas hadnagyra *
- Az egyik előző életemben szociológus voltam. Nem sokat de itt töltöttem a Bajoron bár az is igaz hogy akkor már haldokoltam. * elmereng a múlton. *
- Hosszú történet, majd egyszer elmesélem. * Irogat a trikorderbe, majd hirtelen elakad és ránéz a fél Kardassziai kapitány nőre. *
- A templomot? Nincs ellene kifogásom, de mintha azt hallottam volna hogy mi választhatunk. - Elhúztam a számat, és a szemöldök vonásom is összerezzent. 
~ Nem tudok uralkodni magamon pedig kellene. ~
Bár a Kardassziai úgy se reagált le. 
Csak az kellett volna.. eldugtam a farzsebembe a trikordert és kifújtam a levegőt lassan. 
- Még jó hogy mi választhatunk. - Dohogtam magamban. - Vagy marad a zsíros kenyér. - Válaszoltam egykedvűen Lauren Crossnak.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2014-01-01, 12.47.05 | Üzenet # 80
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ronnara Rennen a füle botját nem emelte Lauren után. Lissanra nézett, beleszippantott a levegőbe:
- Érzi ezt a friss illatot parancsnok?.. A tavasz szele. Imádom. Egyszerűen gyönyörű. Amikor a virágok nyílnak itt.. itt voltam akkor amikor ledobták azt az átkozott bombát. - Megállt egy emlékmű előtt és elmerengett egy pillanatra a múltban. - Megannyi jó emberem halt bele a támadásba.. csak véletlen voltunk itt. De mégis.. jól megszenvedtük mind.. ne kérdezze milyen áron életem én magam túl.. De én is megfertőződtem. Kis szerencsével éltem csak túl. És nem akarom még egyszer ugyan ezt. - Vissza pillantott Lissan-ra, aztán tovább indult.
- Ebéd, jó ötlet. Van egy kis étterem ott balra, mit szólna hozzá? - Kérdezte aztán ketten előre indultak az étterem felé.

Közben Lauren, és Gene elmentek egy másik étterembe enni. Jerry meditált, aztán felállt és a templomhoz indult.
Mikor odaért két pap fogadta őt akik sétálni indultak. Mélyen meghajoltak.
- Üdvözöljük önt Jerry G. Thomas. - Szólt Jerryhez az egyik. - Mrer vagyok. A Próféta mondta nekem hogy ön el fog jönni a mai nap. - Szólt egy félmosollyal. - Azt is mondta hogy sokat fog segíteni majd nekünk.

Lauren Cross az étteremből kilépve valamivel jobban érezte magát.
A nap kellemesen sütött rá bár valamennyire kezdte felidegesíteni a doktor folyamatos beszéde a helyes táplálkozásról. Megállt, kinyújtózott, még érezte a kellemes Jumja nyalóka ízét. Egy pillanatra behunyta a szemeit, legszívesebben elaludt volna de ekkor csak egy hangot hallott: VIGYÁZZ!!
Talán nem szólt senki, csak egy megérzés volt, mégis reflexesen lökte arrébb a doktort aki a földön kötött ki: ha ezt nem tette volna lehet hogy a romos épület tetejéről lezúduló kődarab csúnyán megsebezte volna.

( Lissan - - Lauren - Jerry - Gene - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Andora
Dátum: Szerda, 2014-01-01, 16.10.27 | Üzenet # 81
USS L'espoir -Parancsnok/elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 875
Kitüntetések: 6
Hírnév: 14
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kapitány elkezdte mondani, hogy szereti a tavaszias időt.
Majd megálltunk egy emlékmű előtt. A támadás halottainak állították azt. Elmesélte, hogy ő is pont ott volt, ahova a bombát ledobták, és fertőzést is kapott, és nem szeretné újra átélni.
-'Elhiszem asszonyom, én se szeretnék ilyen helyzetbe kerülni.'-válaszoltam rá.
Majd mutatott egy kis vendéglőt nem messze, a kérdésemre válaszolván.
-'Rendben. Remélem van valami helyi specialitás, amit kitudok próbálni. Tudna ajánlani valamit esetleg, kapitány?'




"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."

"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."

"The average dog is a nicer person than the average person."

"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította Andora - Szerda, 2014-01-01, 17.23.16
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Szombat, 2014-01-04, 20.34.33 | Üzenet # 82
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután lepakoltuk a cuccainkat, Drenner hadnggyal elmentük kajálni... Baromi éhez voltam már, hisz egész úton nem ettem semmit... Sokáig bírom, de utána egy egész étterem nem tud jóllakatni, ám mégis megpróbáltam.

Viszonylag nem kellett messzire menni, ami jó hír volt a számomra, mert már az éhhalál hüszöbén áltam. Beléptünk, körülnéztem... Egy bajori fickó odajött hozzánk, hogy köszöntsön, de mivel mást nem akart, s étlap se volt nála, így kicsit odaébb taszigáltam, majd pókerarcot vágva elmentem mellette, s leültem az étterem leghátsó sarkában lévő asztalhoz.
-Doki! Gondolom maga is akarna enni?! -mondtam néki mikor leült az asztalhoz.
Nem kellett sok, hogy egy bajori nő odajöjjön valami étlapszerűséggel... Étlapnak étlap volt, csak én nem tudtam egy szót sem elolvasni benne... Sose értettem, hogy az egyetemes fordító tudja még az írást is lefordítani, vagy mindenki tud minden nyelven olvasni, mivel rajtam biza nem fogott sose ez a csodaketyere, így muszáj megtanulnom minden nyelvet amivel csak találkoom... A bajorit beszélni már megtanultam, de az írással ez sajnos másként van... Én minden esetre forgattam a papír darabot, oda-vissza, jobbra-balra, fel-le, mint aki éri is mi van benne, majd leraktam...
Egy pillanatig csak néztem félrehúzott szájjal, majd ennyit mondtam neki:
-Hozzon valami húst nekem, de izibe... Az se baj, ha nyers...

Kicsit furcsán nézett rám a nő, majd a Doki is kinyőge mit akar, s el is nyargalt a fülbevalós figura.
Lévén, nem vagyok túl beszédes, így egy ideig csak az étlapot nézegettem, próbálván rájönni, ezek a furcsa jelek mi a kvancot jelentenek... Hogy a hezmánába tudják ezek a frekkentek elolvasni őket...
-Maga érti mi van ide írva? -kérdeztem meg az asztal másik végében ülő hadnagytól- Ezek vagy direkt ki akarnak velem szúrni, hogy még véletlenül se jöjjek rá, mit is írnak, vagy egy részeg klingon találta fel ezt az írást...

Nagy nehezen kihozták a húst... Nyersnek nem volt nyers, de túlzottan átsűlt sem.... Hmmmm.. nosztalgikus élmény volt... -Nagymamám csinált mindig ilyet. -mondtam két falat között.

Amint végeztünk, én szinte kirohantam az étteremből, mert akkorra a doki annyira belemelegedett a dumálásba a táplálkozásomat illetően, hogy legszívesebben eladtam volna egy ferenginek. Kint szépen sütött a nap, s kellemesen meleg volt. Lévén, hogy elég vékonyan öltöztem, nuku egyenruha, így még azt a csöpp, enyhe szelet is érezhettem a bőrömön ami volt... Nyújtóztem egyet, s még a fejemben volt az a furcsa nyalóka íze amit adtak...
Simán el tudtam volna aludni, mikor egy hang figyelmeztetett valamire...
Gyorsan a doki felé fordultam, s lendületből meglöktem, s ugyan azzal a mozgással én is hátrébb léptem. Szinte a másodperc tört része alatt, a doki helyén egy bazinagy kő cucc termett.

Akkora volt, hogy körbe kellett mennem, hogy lecsekkoljam, a doki nem hagyta-e a fogát a fejével együtt alatta. Szerencsére nem.
-Ehh... Vihar lesz... Zuhog a sziklaeső...
-Jól van, doki? -mondtam, miközben felsegítettem.


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2014-01-09, 21.10.50 | Üzenet # 83
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Le hunyom a szememet,és lassan veszem a levegőt kizárom a külvilágot az elmémből.A Meditálás segítet az utazás fáradalmait eltüntetni a testemből.Hirtelen az egyik régi nem látott barátom képe jelent meg előttem majd hirtelen éles fájdalom hasít belém.Kinyitom a szememet és fel vonom a szemöldökömet mert nem tudtam mire vélni ezt a dolgot.Fel állok és elindulok a templom felé.Mikor oda érek kér pap fogadott épp sétálni indultak.Meg hatoltak és köszöntek nekem.Az egyiküket Mrernek hívtá.Hosszú eredményes életet köszöntöm a két papot vulkáni szalutálással utána meghajolok Bajori szokás szerint.A próféták nak igazuk van örömmel jöttem Ide segíteni.Tudják Itt voltam azon a napon amikor a Bajort le rombolták akkor fogadtam meg hogy ha tudok jövök segiteni.Most vagyok itt másodszor,mint segítség.Nagyon szeretem a Bajort és a lakosait mondom Mrernek.Szeretnék nagyon sokat segiteni.Ha nem bánják csatlakoznék önökhöz a a
sétájukhoz mielőtt kezdenék szeretném magukat megismerni és nagyon jó az idő.


 (HU)
 
GenewiveDrenner
Dátum: Kedd, 2014-01-21, 21.56.44 | Üzenet # 84
U.S.S.Enterprise-J-Főorvosa
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 20
Kitüntetések: 0
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Laurennel bementem az étterembe, ami érdekes volt. Először is kijött egy fickó aki fapofa volt. Aztán nem volt étlap amikor meg volt egyikünk se értette mi van ráírva. 
Aztán Lauren kért félig nyers húst amitől rögtön megcsillant a szemem. 
- Szóval az Agrosiaknak ez az egyik szokása! Ez nagyszerű! - Szóltam félig mosolyogva és fel is írtam ezt az egyik adattáblára. 
~ Felírja a táblára, ránéz laurenre ~
- Bocs ez a mániám.. nekem is hozza ugyan ezt mint a hölgynek.. de! Az enyém legyen sültebb! - Hozzátettem. 
Hátra dőltem.
- Nem tudom de szerintem tegeződjünk. Hívjon Genének. - Mondtam Laurennek. 
Aztán kihozták a kaját. 
~ Megnézi, megszagolja. ~
- Lehet még jó is? - Aztán ettem. Úgy befaltam mint aki nem evett két hete. 

Mire végeztünk lehet eltelt három óra is vagy csak egy. Az idő gyorsan pereg. 
- Hát ez jó volt. Most egy kőszikla a gyomrom! - Szóltam a zászlóshoz. 
Meglepődésemre erre ellökött, és tényleg egy kő esett le valahonnan. A földre esetem... 
~ Feláll lassan, ijedten. ~
- T-te jól vagy?.. huh.. ez közel volt. Kösz hogy megmentettél...


 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bajor
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: