Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
A fórum moderátora: Szingularitás  
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bajor
Bajor
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-09-24, 11.41.30 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
"Kereszt tűzben"


A Bajor bolygó fővárosa sok mindent kibírt már, de ami odalent tombolt olyanra talán még egy Bajori sem emlékezett.
A város hemzsegett az idegen ( Qverreriai) katonáktól, a főtemplom tetejére pedig valamiféle kommunikációs tornyot állítottak fel.
Mivel a Thunderstorm egy aszteroida mező mögött rejtőzött abban pillanatban mikor a csapatnyi Csillagflotta tiszt letranszportált, ezért a főgépészük is velük volt.
Az egyedüli személy aki a hajón maradt az Valeri Kirk volt. Ő volt azokban a percekben a felelős a hajóért...

A város helyenként le volt tarolva, és az idegen lények mellett egy tucatnyi Breen megszállót is ki lehetett szúrni.
A csapat valahol a templom közelében transzportált le a kertben, egy folyó mellett.
Qverreriai- Breen őrség járőrei közeledtek feléjük... vagy elbújtak vagy megtámadták őket: minden esetre egészen biztosan gyorsan kellett tenniük amit szerettek volna ugyanis a komunikációs torony likvidálása nélkül szinte esélytelen lett volna a háború és a Bajor megnyerése- visszafoglalása.


( Nubet - Jerry - Yemegez - Lily - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2012-09-26, 16.43.20 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Amikor le transzportáltunk tudtam hogy nagy őrség lesz és kevés időnk..de választanom kellet hogy melyiket választom a félelmemet vagy a cselekvést..természetesen hogy a cselekvés mellet választottam tudatosult bennem a gondolat hogy mit fogok tenni leállítom a "jelet",és utánna pedig megpróbálok elmenni innen ahogy csak tudom..a terep biztosítása már nem a mi dolgunk..ahogy materolizálódtunk phaserrel a kezemben néztem ki a templom fala mögül ,ahová tett le minket a transzporter. Oda fordultam a csapatomhoz majd halkan kezdtem el felvázolni a lehetőségünket és a tervet .

-Najó van csapat.. a következőt fogjuk tenni..figyelem elterelés és az őrök elterelése az objektum mellől...úgy tűnik hogy elég sok megszálló van itt lent így nagyobb phaser harcokat nem ajánlok..Breen és egy másfajta idegen faj is van itt lent..úgy tűnik mindkettő fél elég felfegyverzet..

~Körbe néztem a csapatomon majd beállítottam a phaseremet porlasztó fokozatra~

-Ötletek? gondolom már maguk is elkezdtek agyalni..

~Mondtam mi közben próbáltam minnél halkabban mondani és venni is a levegőt~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2012-09-28, 23.09.34 | Üzenet # 3
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Le transzportáltunk a Bajorra.Egy templom mögé.A helyzet egy értelmű volt rengeteg idegen megszálló mindenhol.A kapitányhoz fordulok uram én el csalom az őröket maguknak csak az adóval kell törődniük,meg próbálom az őröket olyan helyre csalni ahol könnyen el tudom őket kábítani vagy ki iktani őket.Ha esetleg el kapnának hagyjanak itt.Mondom el tömören az ötletemet a kapitánynak majd csendesen el gondolkodom.

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Kedd, 2012-10-02, 22.38.44 | Üzenet # 4
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor letranszportltunk minden testrészemben azt éreztem hogy nagyobb a gond mint ahogyan azt hittem volna.
A Bajor, a bolygó ahol születtem olyan volt mint a régi idők beli leírásokban- mint egy megszállott világ.
Lehet hogy túlságosan is negatívan ítéltem meg akkor és ott a dolgokat, de elborzasztott az amit láttam; hogy majdnem mindenhol idegenek jártak egy amúgy békés és szent területen.

Azonnal a kapitányra szegeződött a pillantásom: láttam rajta hogy leszánt és hogy tudja hogy mit akar.
- Ha kellő közelségbe érkezünk ahhoz az adó- vevőhöz akkor ki fogom tudni kapcsolni. - Szóltam olyan halkan ahogyan csak tudtam, ám érthetően. - De ahhoz legalább 2 méterre kell hogy álljak, és gyorsan kell majd cselekednem. - Vettem egy mély lélegzetet, majd folytattam. - Nem lesz könnyű uram. - Hátra pillantottam a járőzöző ismeretlen lényekre, de nem tettem fel velük kapcsolatban kérdéseket: tudtam hogy felesleges lenne.
- A fő templom kupolát kétféleképpen tudjuk megközelíteni - Szóltam, majd előkaptam egy kis eszközt, ami tulajdonképpen egy lapos, hordozható térkép volt, majd elővettem egy érintőképernyős "tollat". - Vagy innen, a hátsó ösvénytől. - Szóltam, majd bejelöltem a térképen a hátsó ösvényt. - Vagy a bal oldalról. Ott van egy bejáró csak a papoknak és a méltóságoknak. Én utóbbit ajánlom. - Tettem hozzá, majd Jerryre néztem.
- Szerintem együtt kellene maradnunk Mr. Thomas. - Tettem hozzá.


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2012-10-03, 13.28.14 | Üzenet # 5
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Uram - Fordultam oda Nubethez Yemegezt és Jerryt végighallgatva. - A Bajori úr véleményére alapozva induljunk el a hátsó úton. Nem ellenzem amit Thomas javasolt, de azért azt se javasolnám hogy időközben szétszakadjon a csapatunk. - Szóltam majd vettem egy mélyet szippantva a friss levegőből. Elővettem a hátamon lévő kardot és Nubetre néztem.
- Én teljesen készen vagyok... felőlem jöhet a menet!


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 13.37.52 | Üzenet # 6
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapat lassan elkezdett menni azon a "titkos" útszakaszon amit egész pontosan Yemegez javasolt.
A bejutás a hatalmas, régi templom belsejébe megtörtént.
Odabennt rendkívül furcsa volt hogy alig van bent valaki.. A szentély üres volt - vagy csak annak tűnhetett.
Yemegez a térkép szerint - Nubet egyeztetésével - a csiga lépcső használatát javasolta.
A csapat gyors tempóban igyekezett felfelé; a legfelső szint volt a kupola és ott a kommunikációs antenna.
Már a harmadik szinten voltak amikor hirtelen megszólalt a riadó éles hangja: a belső kamerák biztosan kiszúrták őket.
A cél pedig a nyolcadik szint elérése volt...

( Nubet - Jerry - Yemegez - Lily - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 17.19.19 | Üzenet # 7
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Már egy jó ideje mentünk hogy észre vegyem azt hogy nagyon nem lesz ez így jó ha nem megyünk gyorsabban..ezért is próbáltam meg gyorsítani a többieket ahogy csak tudtam mi közben próbáltam minél csöndesebben lépkedni felfelé a lépcsőkön keresztül amit a főgépészem ajánlott...egy ideig mentünk de út közben muszáj volt megállni hiszen elég meredek és keskenyek voltak a lépcsők könnyen le is eshettünk volna ha nem tudjuk hogy hová lépünk..így haladtunk felfelé amikor egyszer csak megszólalt egy hang..tudtam hogy ez a riasztó lesz...nem igazán tudhattuk hogy vannak-e belső kamerák vagy belső fegyverek nem volt rá idő hogy megtudjuk vagy hogy gondoljunk rá..ezért inkább tovább mentünk ahogy és amilyen gyorsan csak tudtunk mi közben már tudtuk hogy üldöznek minket..vagy legalábbis kereshetnek..de valahogy úgy éreztem hogy most nem ezzel kell foglalkoznunk ha túl akarunk lenni a nehezén és épségben oda akarunk érni..ahogy folytattuk a lépkedéseket kissé megsürgetve tettük ezt a parancsomra és közben elő vettem a phaser karabéjomat is a hátamról mi közben az ajánlásomra hátul maradtam így biztosítva hogy aki követne minket azt elintézzem vagy legalábbis le lassítsam..nem szerettem volna ha baja esne akármelyik tisztemnek is..ezért is inkább csak tovább mentem és úgy tettem mintha nem kezdene fárasztani a "több ezernyi lépcső hegy"~

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 23.40.25 | Üzenet # 8
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Renben adok igazat mindnkinek.Majd el indulunk követve Yemegezt.A kapitány maradt hátul hátvédnek.Hamar elérjük a templomot amibe gyorsan. Jutunk,majd egy csigalépcsőn keresztül megyünk fel.Jó ideje megyünk a végeláthatatlan lépcsőkön meg nem állva egyre gyorsabban amikor hangot hallok meg ha jól sejtettem riasztó szólalt meg.Ez nem lesz jó gondolom magamban.Még gyorsabban szedem a lábamat a pahseremet át állítom porlasztó fokozatra,készen állok mindenre a társaimért száll rám ez a röpke gondolat foszlány.

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 11.47.38 | Üzenet # 9
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem reagáltam le a többiek szavait mert a kelleténél sokkal nyugtalanabb voltam.
A feszültségtől erősen lüktetett a szívem ahogy közvetlenül a kapitány háta mögött szedtem a lábaimat felfele a kupola felé.
Úgy ismertem a helyet akár a tenyeremet - Csillagflottás éveim előtt papnak készültem így mondhatni hogy a templomban nőttem fel.. De azért ilyen sok lépcsővel már régen találkoztam.
" Legközelebb többet kell tréningeznem az is szent" - Gondoltam magamban.
Valahol félúton lehettünk éppen a térkép szerint legalább is amikor megszólaltak a riasztók.
- Belső kamerák? - Kérdeztem félhangosan. - A tervek szerint, és az emlékeim szerint sincsenek ilyenek az épületben. - Szóltam. - Nem kellene hogy itt legyenek. Ez egy szent hely itt tiltva vannak az ilyesmik. - Majd megcsóváltam a fejemet, és kettesével kezdtem ez szedni a lépcsőfokokat hogy utól tudjam érni a kapitányt.
- Hamarosan ott vagyunk. - Tettem hozzá, phazer pisztollyal a kezemben, a lépcsőfordulóknál óvatosabban körbenézve.


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 14.05.59 | Üzenet # 10
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor beindult a riasztó úgy éreztem mintha egy masszív lüktető és idegesítő hang töltené meg minden testrészemet.
Vettem egy mély lélegzetet és csak annyi időre álltam meg mint a többiek. A lépcsőzés nem fárasztott nagyon ki, hozzá voltam már szokva hasonló megterheléshez.
Nubetre néztem és csak biccentettem a férfi felé, azt akartam hogy minél hamarabb ott legyünk már és hogy véget tudjunk vetni mindannak ami idelent folyik.
- Még szép hogy hamarosan ott vagyunk, Bajori úr! - Rikkantottam el magamat a hirtelen jött hangzavar közepette.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 17.20.19 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A csapat nem találkozott senkivel sem felfele ami már önmagától értődően furcsa volt..
Viszont amikor végre felértek a kupolához egy csapat magas, erős lény állta útjukat a kommunikációs toronyhoz.
A kupola egyik része mintha át lett volna alakítva; egy szakadás volt ott ahol a kupola közepe lehetett volna. A szakadáson pedig a hatalmas kommunikációs torony ívelt keresztül, az ég felé.
Ahhoz hogy Yemegez hatástalanítani tudhassa a tornyot közelebb kellene hogy menyjen a kis csapat azonban az útjukat több Querrarieai Birodalmi gyalogos állta. Az egyikük kilépett a tucatnyi katona közül, és egyenesen a Csillagflotta csapat kapitányának szemeibe nézett.
Még nem tüzeltek, csak szemlélődve nézték a csapatnyi tisztet. Aki kilépett közülük úgy tűnt a vezetőjük vagy parancsnokuk lehetett.




" Mi az utolsó kívánságotok emberek?" - Kérdezte a katona Nubettól.

( Nubet - Jerry - Yemegez - Lily - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 17.33.18 | Üzenet # 12
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy nagy nehezen fel értünk csak arra tudtam gondolni hogy most végre megcsináljuk azt amiért jöttünk ..végre elintézzük azt amiért jöttünk és utánna pedig mehetünk innen..ahogy viszont felértünk az utolsó lépcsőről fel állva álltam meg az útnál ahol elég sok gyalogos osztag állt meg..páncélba voltak nem akármilyen..ilyen anyagot nem igazán láttam még a mi galaxisunkba sem..csak egyre tudtam gondolni hogy ezek csak ők lehetnek..az idegenek akik fent is támadtak mindent ami mozgott..úgy tűnt hogy nincs sok esélyünk..az egyikük viszont kiállt közülük..úgy tűnt hogy őt sem épp a "kommunikáció által vívott nagy csata" érdekli hanem inkább az hogy melyik percben adjuk fel magunkat..csak lazán így szólt hozzám.." Mi az utolsó kívánságotok emberek?"...kiléptem a csapatomból majd megköszörültem a torkomat és ennyit feleltem erre válaszul..főleg mi után megláttam azt hogy valamiféle eszköz van a kezére rá szerelve ami elég keménynek tűnt..~

-Nem akarom megsérteni önöket de ...nem épp egyezkedni jöttünk..eldönthetik maguk is hogy mit akarnak..háborút..vagy békét...ha a háború mellet döntenek ..az mindkét félnek fájni fog..ha békét akkor viszont segítenek megsemmisíteni a generátort..

~Megálltam jól kihúzva magamat az idegen előtt és vártam a választ,persze közben már rajt készen voltak a tisztjeim is és én is ha rosszabodna a dolog~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2012-10-05, 23.02.12 | Üzenet # 13
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen fel érünk a kupolához az adó toronyhoz vezető utat idegenek álták el az egyikük kilép és meg kérdezi mi az utolsó kívánság emberek?
E szavak hallatán el kezdet forrni bennem a düh.A kapitányom elé lép a kérdező idegenhez,és mond neki valamit én közben lövére készen feszülten figyelek.Remélem meg fogadja az idegen azt amit a kapitány mondott neki gondolom magamban miközben várjuk a választ.


 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szombat, 2012-10-06, 16.23.27 | Üzenet # 14
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Gyors léptékkel meneteltünk felfele, már alig bírtam tartani de muszáj volt.
- Ez az, már ott vagyunk. - Mondtam miközben folyamatosan a térképet néztem. Furcsa volt mert a hőkijelző több pontot is érzékelt a legfelső szinten.
- Uram óvatosnak kell lennünk. - Mondtam félhangosan, de ekkorra már késő volt: egy nagy csapat furcsa, számomra ismeretlen idegen lény állta utunkat.
Mély lélegzetet vettem, majd észrevettem hogy kellő távolságba kerültünk a kommunikációs toronyhoz.
Pillantásom az utóbbira vetült, majd az idegenekre. Épp az fordult meg a fejemben hogy valakinek bizony jó lenne ha elterelné a figyelmüket mikor a kapitány állt le beszélgetni velük.
Az egész nem tartott pár percnél tovább, de elegendő volt ahhoz hogy ráhangoljam az érzékelőket a hullámhosszára.
Már majdnem kész volt a hangolás amikor észrevettem hogy csend van, és hogy valószínűleg a lények is rájöttek arra hogy mit is csinálok.
A többiek háta mögé álltam, és folytattam a hangolást amilyen gyorsan csak tudtam.
- Fedezzetek, nagyon szépen kérlek titeket. - Súgtam oda leginkább Lilynek. - Már csak pár perc.


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2012-10-06, 19.02.57 | Üzenet # 15
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor felértünk valahogy nem tudott meghatni ahogyan a csapatnyi szuperkommandós idegen katona ott ácsorgott.
Mindennek van gyengepontja, valahogy ki tudjuk őket cselezni. - Idéztem fel magamban nagyapám szavait. - És ezek is csak akadályok amiket át kell ugorni.
- Most nem fognak megállítani minket, ne aggódjon. - Suttogtam oda Yemegeztnek akin csak úgy kicsattant hogy készülődik valamire.
Én lesben álltam, várva hogy mikor csaphatok le legalább az egyikre a kardommal.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 16.31.54 | Üzenet # 16
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Querrarieai parancsnok egy jó pillanatig csak Throvson kapitányt nézte, mintha gondolkodna, majd a következő percben megfordult és intett a tisztjeinek.
A csapat eltranszponált még mielőtt bárki is lőhetett volna. A teremben csupán a Csillagflotta tisztek maradtak, úgy tűnt már csak egy valami maradt hát így hátra; deaktiválni a kommunikációs tornyot.

( Nubet - Yemegez - Jerry - Lily - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 16.39.37 | Üzenet # 17
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Egy jó időt várhattunk de nem igazán figyeltem az időt csak az volt a lényeg hogy át engedjen végre...de úgy tűnt hogy végre talán egyezkedni akarnak de abban a percben ahogy megfordultak volna el is materolizálódtak..így esélyünk lett hogy deaktiváljuk végre amiért jöttünk..nem is tétováztam sokáig gyorsan odafutottam az eszközhöz majd elkezdtem szépen lassan először deaktiválni a körülötte lévő pajzsot majd elővettema hátamról a karabéjomat és telibe lőttem az eszközt ennek hatására úgy tűnt hogy deaktiválódott de volt még munka a körülötte lévő paneloknál..kéz jelekkel paarncsot adtam mert nem volt idő beszélgetésre így mindenki tette a dolgát minnél több panelt pusztítunk/deaktiválunk annál nagyobb esélyt láttam arra hogy sikerülhet a tervünk amiért idejöttünk..az egyik panelon lévő erőforrást kapcsoltam le amikor kezdtem azt érezni hogy talán itt az idő az utolsó eszközt is le venni és ezzel végre hatástalanítani.Ahogy ezt megtettem egyszerre kapcsoltak fel a fények majd az egész hálózat kikapcsolt..úgy tűnt hogy végelgesen kikapcsolt..nagy megkönnyebülés "ült le a csapatra",de valahogy úgy éreztem hogy még megfog gyűlni a bajunk az idegenekkel is és a Breenekkel is nem is beszélve a Gömbépítőkről...reméltem hogy tiszta lesz az útunk hazafelé...~

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 18.18.15 | Üzenet # 18
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor már úgy éreztem hogy bizony ezek a katonák nem fognak tréfálni, és hamarosan fedezékbe kell vonulnom egy csapásra eltűntek.
Teljesen lemerevedve néztem egy percre magam elé. Ekkorra már a kapitány és a többiek is elkezdték kiikatatni a kommunikációs adó-vevő minden egyes részét... persze mondanom sem kell hogy gépészi szemmel nézve igencsak ronda volt, már-már rongálásnak lehetett nézni, de mivel minél előbb meg kell semmisítenünk az eszközt ezért az utóbbi nem volt szempont.

"Kár hogy nincsen több időnk." - Gondoltam magamban. - " Értékes technológiára tehetnénk szert ha gyorsan le tudtam volna kapcsolni, de így is elérjük a célunkat végül is. "
E közben elindúltam az egyik panelhez, és megpróbáltam szépen kikapcsolni azt, de mivel nem ment - és észrevettem hogy a többiek sokkal gyorsabbak nálam, ezért megcsóváltam a fejemet és elővettem a kézifegyveremet.
Hátrébb álltam, és darabjaira lőttem a panelt. Miután az elfüstölt futtattam egy gyors szkent, és a többiek felé fordultam:
- Még pár és véglegesen leállítottuk ezt az átkozott masinát. - Mondtam.


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 00.21.49 | Üzenet # 19
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Feszült pillanatok voltak amíg vártunk úgy tűnt hogy harc lesz.Majd az idegenek el transzportáltak abban a pillanatban a bennem forrongó düh el párolgott a kapitányra néztem aki gyorsan el mutogatta a parancsait.Egy bólintásal jeleztem hogy értettem a parancsot.Azonnal szét lövök egy konzolt a másodikat már nem tudtam szét lőni mert a többiek már oda értek igy segítettem a többi konzolt le kapcsolni vagy meg semmisíteni.A munka hamar kész volt az adó tornyot sikerült hamar deaktiválnunk.Na ezzel se lesz problémánk jegyzem meg.Már csak a vissza út volt hátra,remélem hazáig az út zökkenőmentes lesz.

 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2012-10-09, 11.00.23 | Üzenet # 20
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint eltranszponáltak az idegenek egy kő esett le a szívemről.
~ Hamar kiderült hogy csak az agyunkat húzzák ~ Gondoltam magamban, aztán Nubetre néztem és szavak nélkül is tökéletesen felfogtam hogy mi a terve: deaktiválni az idétlen tornyot.
Előre rohantam és a kardommal kezdtem el puszítatni a panelokat amilyen gyorsan csak tudtam.
~ Még az a szerencse hogy ez nem az antik kardom hanem a legmodernebb ami mindent képes kettéhasítani. ~


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-01-18, 11.36.23 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása következik a " Uss Thunderstorm" c. topicban

Hozzáadva (2013-01-18, 11.36.23)
---------------------------------------------

"Az újraépítés"


A Bajor bolygó több helyen is újraépítésbe kezdett miközben az orvosi ellátásról a flotta gondoskodott.
A Bajor több helyen is romba dőlt, többek között a főváros és az a pár védelmi hajó amit a Bajor katonai védelmi felelős hivatala tartott fenn.
A hajók javításáért felelős gépészek vagy nem voltak elég sokan vagy meghaltak nem sokkal a támadást követően.

A Flotta tiszteket kért fel akik tudnának segíteni a szerencsétlenül járt bolygón, főként gépészeket és orvosokat, önkénteseket, mindazokat akik valamennyire hozzá tudnának járulni a bolygó renoválásához.


A flotta Dolendan nevezetű kompja landolt másodiknak. Nem sokkal utána újabb komp jelentkezett be:
" Itt a Uss Kassa beszél! Megkezdjük a leszállást, engedélyt kérünk."
" Látjuk önöket Kassa. Itt a Bajori koordinációs center, leszállási engedélyt megadjuk. Jó munkát!"
" Köszönjük, Kassa kiszáll."
Az adás szétkapcsolt majd a komp lassan leszállt. Miután a rámpája lecsapódott Aqwuim Yemegez és Jerry Thomas léptek ki belőle.
- Üdvözlöm önöket a Bajoron. - Lépett eléjük egy férfi. - Henessi kapitány vagyok a Uss Alwarez-ről. - Mutatkozott be röviden. - Ők itt mellettem a Vortex tisztjei, Fréderic Blanchard, William Hildson és Kiren Destrin. A Bajor mint látják elég romos állapotban van. Rendelkezünk koordinációs vezetővel aki jelen esetben én vagyok, de úgy gondolom erre nincs szükség. A Bajoriak kedves,segítőkész faj és mindenért hálásak. Nos, első körben szerintem nézzenek szét. Találkozzunk ugyanitt három óra múlva. Jó munkát. - Tette hozzá a férfi.

Niko Throvson e közben egy transzporttal lent is volt: feladata csak a szokásos volt: megfigyelni a történelem alakulását mindenfajta beavatkozás nélkül...


( Jerry - Yemegez - Destrin - Grauder - Whild- Niko - Szingu )



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2013-01-18, 23.25.32 | Üzenet # 22
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Újra a Bajorra tartottunk barátommal Yemegezzel.Igaz én nem voltam gépész de úgy éreztem hogy kötelességem segíteni a Bajoriaknak.Barátom örülök hogy veled tarthatok és hogy segíthetek legyen az romm el hordás vagy gyógyszer osztás rám számíthatsz mondom mind ezt Yemegeznek.Többre nem marad idő mert leszálltunk a komppal a komp rámpája ki nyílik ki lépünk belőle.Elénk lép egy férfi."Üdvözöljük önöket a Bajoron Henessi kapitány vagyok.”Eredményes életet uram Jerry G Thomas vagyok mutatkozok be röviden.Majd a férfi be mutatja a vortex legénységét,miután ez meg volt a férfi azt javasolta nézzünk körül és három óra múlva itt találkozzunk és "jó munkát!"Kívánt nekünk.Köszönjük uram mondom a férfinak.Barátom hol kezdjük?kédezem Yemegezt.

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Szombat, 2013-01-19, 13.35.07 | Üzenet # 23
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Úgy tűnt hogy könyörgésem nem talált süket fülekre.
Kívánságomra a Bajorra utazhattam és még Jerry is velem akart tartani, aminek nagyon örültem.
Azt hittem egyedül vagyok a Bajor ügyével de amikor megpillantottam hogy mennyien segítenek, mennyien akarnak segíteni nekem az meghatott bár nem mutattam ki.
" Úgy tűnik a Próféták mégis velünk vannak." - Gondoltam magamban majd mielőtt még elindultunk volna mondtam egy imát a Prófétáknak, és megköszöntem azt amit tettek értünk.

Pár órával később hamarosan a bolygóra tartottunk egy komppal.
- Köszönöm hogy te is segíteni jössz a Bajoron. - Néztem Jerry-re. - Nem gondoltam volna hogy ennyi a jó szándékú tiszt. - Majd landoltunk.
Mikor kiléptünk a kompból meghallgattuk a köszöntéseket.
- Yemegez hadnagy. - Mutatkoztam be röviden a Vortexeseknek. - Üdv. - Biccentettem majd elindultam előre.
- Jerry, a miatt ne aggódj hogy nem vagy gépész vagy orvos. Itt másképp is lehet segíteni, hidd el... gyere szerintem a központi templomba kellene a segítség legelőször... tudom hogy a nép ott szokott összegyűlni mikor nagy a baj és ami javításra szorul az is ott lesz.. aki gyógyításra az is. - Mondtam majd elindultam az egyik kisebb utcába. - Kérlek kövess.


 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Szombat, 2013-01-19, 14.37.27 | Üzenet # 24
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főgépész igaz nem a Bajor-on született, hanem annak a Derna nevű holdján, de még is ősei innen származtak, ami azt jelenti valamelyes szinten még is csak ez a romhalmaz az otthona. Legszívesebben a Querrarieai ostrom idején is itt harcolt volna népe oldalán, de egy flotta fogdában tengette akkortájt napjait...

A parancsnokhelyettes a két felettesével érkezett a meg az éppen akkor leszálló űrkomphoz. A bajor-i férfi csak állt és nézte a romba dőlt és még néhol parázsló várost.
- Ezt jól elintézték azok a barbárok!
Néhány másodperc múlva két tiszt lépett ki a Kassa fedőnevű a úrjárműből.
- Üdvözlöm önöket! K'Ren Destrin parancsnokhelyettes vagyok. Íme Bajor! - szavalta érzelem mentesen miközben csak bámult a messzeségbe...


 (HU)
 
Grauder
Dátum: Vasárnap, 2013-01-20, 21.34.30 | Üzenet # 25
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Bajor. Nem sokat jártam még itt. Valahogy sose esett az utamba, hogy kitérjek pihenni, vagy körülnézni, bár gyerekkoromban voltam itt egyszer. Szép bolygó.. lenne ha az idegenek nem rombolták volna le. De sajnos ez van. Minden felé romok, darabokra tört emlékek hevernek. Nem túl szép látvány.

Mr. Hildson-al és Destrin parancsnokhelyettessel érkeztem a bolygóra
-Az már biztos. -válaszolok Destrin kijelentésére és vele együtt szörnyülködöm a romboláson.
-Hello! Akarom mondani Üdvözlöm! Frédéric Blanchard, a Vortex-ről. Remélem, gyorsan helyre tudjuk állítani ezt a gyönyörű bolygót.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
WHild
Dátum: Hétfő, 2013-01-21, 13.00.16 | Üzenet # 26
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány gyorsan bemutatkozott én pedig követtem őt ahova csak akart menni.. a bemutatkozást követően rám néztek a Bajoriak és én is bemutatkoztam..Ja...igen..Én pedig William Hildson vagyok úgyszintén a Vortexről..és amiben tudok segítek már ha van olyan amibe tudok segíteni gondoltam magamban és oda álltam a kapitány háta mögé..nem szerettem kitűnni soha sem most pedig főleg,amikor úgy tekintenek ránk ezek a Bajoriak mint valami felmentő csapatra,vagy valami hasonlóra...

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Kedd, 2013-01-22, 14.16.01 | Üzenet # 27
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokkal hogy a kapitányom kijelentette hogy a kettőezer nyolcszázas éveket fogjuk tanulmányozni éreztem hogy bizseregni kezd a jobb kezem. Nem voltam ideges csak valahogy feszéjeztetett a gondolat hogy olyan korba fogok kerülni ahol még meg se születtem.
Igaz ez csak az egyik fele volt. Hisz mint általában egyszerre voltam teljesen izgatott is - a nélkül hogy ezt bárki észre vette volna.
Aznap is az ablaknál álltam és ahogy a Beloiánisz a Bajor fölé ért azt néztem hogy mennyire szép a bolygó.
Életemben sokszor jártam már itt, de minden perc felejthetetlen volt. Ést most megint. Felejthetetlen. - Gondoltam magamban ahogy a hideg üvegfelületre tettem a kezemet és megpillantottam a tükörképemet is ezzel egy időben: egy közép magas világos szőke kék szemű lány olyan fehér bőrrel mintha egy festmény lenne csupán.
Ekkor hallottam meg René hadnagy hangját a hátam mögött:
" Parancsnok. Az egység kész." - Fakó ábrázatom egy veszélyes mosollyá húzódott:
- Helyes. - Mondtam ki a szavakat a nélkül hogy a hátam mögött álló férfire néztem volna, és ezzel egy időben húztam le az üvegről a tenyeremet is.

Aznap a Bajoron szeles de nem túl hideg idő volt.
Hiába volt Január a fák mintha a reményt sugallták volna a porig alázott bolygón. A feladatunk ugyan az volt mint általában: felderíteni, szemmel tartani a múltat és ha valamit találunk ami nem helyén való azt eltenni az útból.
AZ ilyen és efféle küldetések előtt mindig egy holoszimulációt veszünk és leteszteljük azzal hogy mi a helyes. Példáúl itt az a helyes ha minden a legnagyobb rendben megy. Elméletben.
Mikor a komp megérkezett és a Vortexesek köszöntek a többieknek az is egy rendes pillanata volt a történelemnek.
Csendes megfigyelőként a háttérbe húzódva figyeltem őket és folyamatosan írtam amit láttam: meg halkan beszélgettem a fejemre erősített készüléken keresztül Janettel a hajónk kormányosával.
- Hogy ha azt mondom neked hogy nem lenne helyes ha ezért megvernéd akkor ne tedd.. Janet az nem vallana rád. Nem lenne méltóságteljes. Mégis csak a flotta egyik legmodernebb hajóján vagyok. - Mondtam meg a lánynak a véleményemet.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-01-22, 19.47.34 | Üzenet # 28
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kis beszéd után Yemegez indult el előre, és a többiek követték. Út közben úgy tűnt teljesen jól el tudtak beszélgetni a régi időkről mikor még minden sokkal békésebb volt, amikor a diplomácia még többet vetett a latba mint a fegyverek szava.
Aztán, nem sokkal utána a templomhoz értek. A templom a főtéren helyezkedett el.
Magas épület volt de azért mégse annyira magas hogy ne lehessen látni a tetejét. Egy kis parkra nyillott ahhol a nép vert tábort: a betegek a földön feküdtek, az orvosok össze- vissza topogtak.
Nem hogy rossz volt nézni hanem kaotikusnak és már-már ókorinak tűnt hogy ennyi embernek nincsen szállása és megfelelő ellátása.
Niko csendben követte őket ami nem volt baj- ennek így kellett történnie.
Mikor azonban megállt két épület közt hogy onnan figyelhesse a tiszteket akik a templom-nál megálltak meglepődve egy sötét kámzsás alakra volt figyelmes.
Az alak csendben körbe nézett, táskáját gondosan maga mellett tudva és egyre inkább igyekezett a hátsó útról a templom másik bejárata felé. A lányt nagyon rossz érzés lengte hirtelen körbe.


( Destrin- Jerry - Yemegez - Grauder - Whild - Niko - Szingu)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Szerda, 2013-01-23, 19.25.24 | Üzenet # 29
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A parancsnokhelyettes lassan bandukolt a gépész társa mögött és csak nézte a város lakóit akik ókori élet színvonalra kényszerültek...
- A kardassziai megszállás óta nem tettek ekkora kárt a barbárok a Bajorba! Mind ami napig nem értem miért volt erre szükség! Ha egyszer a kezem közé kerülnének nem venném figyelembe a föderációs törvényeket...
Amikor bajori megérkezett a templomhoz, felnézett a magas épület homlokzatára amin még a tűz nyomai látszottak és dühöngöt magában...


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2013-01-23, 23.57.06 | Üzenet # 30
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Szótlanul követem a barátomat a templom felé hamarosan a főtérhez érünk.A főtéren egy kis park volt régen nagyon szép lehetet de most itt vertek tábort az emberek a földön feküdtek a betegek a látvány nagyon el szomorìtott engem,ráadásul az orvosok toporogtak.Fel nézek a templom tetejére nem nyújtott valami szép látványt le hajtom a fejemet és meg rázom.Jól elintéztek minden mondom ki hangosan.Majd Vissza nézek az orvosokra nem tetszett ahogy tétlenül toporogtak barátom én itt maradok segíteni az orvosoknak majd szólj ha romot kell majd hordanom majd miután el mondtam a mondandómat oda megyek az egyik orvoshoz elnézést mi a probléma?segithetek?

 (HU)
 
Aqwuim
Dátum: Hétfő, 2013-01-28, 23.47.13 | Üzenet # 31
A Horizon 6-főgépésze
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 60
Kitüntetések: 5
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
Előre indultam mert ismertem a bolygót mint a tenyeremet.
De amit láttam arra szavak nem voltak nagyon... Lehajtott fejjel igyekeztem vissza fojtani gondolataimat majd megálltunk a templom előtt.
Az érzés mikor felnéztem a lerombolt épületre, és a lepusztult területre úgy hatott rám mint egy csapás.
Elhalkultam, és szótlanul biccentettem Jerry felé majd megfordultam.
- Én a templomnál leszek ha kellek. Ott fogok segíteni. Elvégre lehet nem mondtam még de majdnem pap lettem. - Vallottam be Jerrynek majd gyors iramban elindúltam a templomhoz.
Beléptem az ajtón és megpillantottam az egyik papot.
- Üdvözletem. Aqwuim hadnagy vagyok és segíteni érkeztünk a társaimmal. - Köszöntöttem a férfit. - Kérem árulja el hogy mit tehetünk. Bármit megtennék hogy lássak itt egy mosolygós arcot újra.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2013-02-01, 17.52.56 | Üzenet # 32
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Grauder kimarad Whild jön)



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WHild
Dátum: Péntek, 2013-02-01, 17.56.36 | Üzenet # 33
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Másodpercek alatt be mutatkoztam a Bajoriaknak és kézzel lábbal elkezdtem mutogatni hogy mi fogunk segíteni nekik ...ja és persze Destrin is..meg úgy mindenki mutattam körbe és rájuk néztem megint..na akkor kezdjük azt hogy mit segítsek? emeltem fel azzal egy téglát a földről és kezdtem el építeni egy közeli viskót..

"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Szombat, 2013-02-02, 14.19.02 | Üzenet # 34
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Halkan követtem őket mint valami macska egészen a templomig.
Ott megálltam és összehúztam magamon a csuklyámat. Kikandikáltam a régi épület romos és koszos fala mögül és onnan néztem el még egy jó darabig a csapatra.
" Alig hiszem hogy ilyen korszakba csöppentem." - Gondoltam magamban. - " Itt elég sokat háborúztak még, nem volt olyan béke és fellendülés mint az én korszakomban. No persze ott is vannak gondok pár dologgal, a környezeti katasztrófák a Holdon meg hasonló "jók" de ilyen hogy az egész galaxis fortyong.. már csak az hiányozna nekünk is mit ne mondjak." - Állapítottam meg magamban, pillantásom hol Thomas hadnagyra hol Yemegezre terelődött.
" A két pasi a Horizonról. És még Yemegez vékony volt." - Elvigyorodtam ha belegondoltam hogy milyen lesz később kapitány korában, majd gyorsan vissza húztam magamat a fal mögé, és a szám elé kaptam a kommunikátorom.
Olyan halkan beszéltem hogy szinte csak én hallottam saját magamat - csoda lett volna ha Janet hallja mivel hozzá beszéltem.
- Nehogy azt hidd hogy nem hallottam hogy röhögtök odafenn. - Mondtam a lánynak. - Tudod hogy nem csípem ha miattam verekedsz. Ez nem a ring Jan, és nehogy már miattam verekedjél meg Calrusonnal. Az egész nem ér annyit.. tudod hogy... - Egy másodpercre abbahagytam a beszédet és arrébb léptem a fal mentén hogy azért még nyomon tudjam valamennyire követni csapat aktivitását.
- .. hogy miattam kerülj pácba. Amúgy meg tudod hogy nem jönnék össze Calrusonnal. Nem az esetem... egy pillanat. - Lekapcsoltam az adást, eltettem a farzsebembe a kommunikátoromat majd homlokráncolva vettem észre hogy egy furcsa tiszt - vagy legalább is humanoid alak nagyon körültekintően lép a templom hátsó bejáratához.
Kezében valamiféle táskát szorongatott... nem tetszett nekem, nagyon nem.

Nem azért mert még nem láttam táskás embereket, hanem mert sejtettem hogy a fickó nem sántikál valami jóban.
Furcsa volt, volt benne valami ami nem idevaló volt az egész fickóba.
" A fenébe is miért nem a kapitány ment le helyettem... ő állítólag már vagy ezerszer látta az egészet, meg tudná mondani hogy ez helyén való-e vagy sem." - Gondoltam szinte azonnal is.
Olyan volt a gondolkodásom akár egy rossz villanykapcsoló. Ha egyszer felkapcsoltam örökké zakatolt, maximális teljesítménnyel.
- Most le kell tennem, majd leszek. - Súgtam be a kommba. Még hallottam ugyan hogy Janet érdeklődve kérdezi tőlem hogy most mi van - vagy valami hasonló de nem volt se időm se kedvem magyarázkodni arról hogy mit láttam.
Más ügynök azonnal okoskodva előkapta volna valamelyik kütyüjét hogy utána nézzen annak hogy a történelemben ez mennyire normális. Csak én nem vagyok ilyen?
Bekapcsoltam a ruhámon a láthatatlan modult, ami álcázott és így kényelmesen el tudtam menni bárhova.
Mikor a templom hátsó ajtajához értem, vártam egy pillanatot és mikor egy pap kiment a becsukódó ajtó felé rohantam.
Még jó hogy elég vékony vagyok így könnyen be tudtam lépni a templomban.
- Itt Throvson. Egy fekete ruhás férfi egy táskával. Keress utána hogy történelmi-e. Throvson kiszáll. - Szóltam bele halkan.
Nem láttam a fickót mert nem volt valami túl világos de ez nem tántoríthat el attól hogy megtaláljam. Mint ahogy őt sem hogy leüssön hiába vagyok láthatatlan. Mindenkit meg lehet találni csak keresni kell.Ez volt apám egyik mondása ami azonnal eszembe is jutott.
És én biztos voltam benne hogy meg fogom találni ezt az illetőt.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-04, 21.36.12 | Üzenet # 35
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Niko követte a furcsa csuklyás embert arra lett figyelmes hogy az egyetlen szempillantás múlva megfordul és kirohan a teremből.
A lány nem értette hogy mi történt, de mire visszafordult felfogta: egy bomba a táska amit az letett.
Niko az utolsó másodpercben kimentette a bombát, de az odakinn nagyot robbant és a lány elvesztette az eszméletét.
Arra lett figyelmes hogy Destrin és Jerry G. Thomas próbálnak életet verni belé: még szerencse hogy mindketten értettek az orvosláshoz..


( Destrin - Jerry - Grauder - Whild - Niko - Jerry - Destrin - Yemegez - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Szerda, 2013-02-06, 18.19.32 | Üzenet # 36
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főgépészt a következő pillanatban szinte fellökte a robbanás. Amikor hátra nézett csak egy füst felhőt és roncs darabokat látott.
- Mi történt? Melyik két balkezes robbantott fel valamit? - jegyezte kissé ingerülten a parancsnokhelyettes a füst felhőbe.
Majd rádöbbent, hogy lehetnek sérültek és halottak is. Sebesen elindult abba az irányba ahol a robbanás epicentrumát vélte. Nem sokkal később meg is pillantott a földön egy összeégett női testet. Gyorsan fölé hajolt és megnézte a pulzusát. Szerencsére élt, de alig. Azonnal hozzá látott a nő újjáélesztéséhez és ordította a levegőbe:
- Gyorsan orvost! Valaki súlyosan megsérült! Orvost!
Ekkor érkezett meg egy fiatal vulkáni tiszt bajori mellé.


 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-02-09, 23.31.48 | Üzenet # 37
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy kis figyelmet kérek! Szólok oda a toporgó orvosoknak.A betegeket osszák három csoportra először a legsúlyosabb betegeket lássák el a második csoport a nem élet veszélyben lévő fekvő betegeket lássák el.Az utolsó csoport a járó betegek őket lássák el utolsónak gyerünk emberek nincs vesztegetni való időnk!Fejezembe a mondandómat.Aztán egy hatalmas robbanást hallok meg fedezékbe!orditom el magam.Miután a Törmelék záporozás abba maradt rá ütök a kommjelvényemre Yemegez robbanás történt mindenki jól van?Aztán meg hallom Destrin hangját."Orvost!."
Fel kapok egy orvosi táskát és rohanok Destrin hangja felé hamar oda érek a főldön egy fiatal nő feküdt csúnyán össze égve.Itt vagyok!Mondom Destrinnek majd ki nyitom az orvosi táskát és ki veszek belőle egy fájdalom csillapítót és be adom a nőnek.Utánna elő veszek még két bőr regenerálót az egyiket Destrin kézébe adom a másikkal el kezdem a nő arcát rendbehozni.Mi a fene történhetett?Már majdnem végeztem a nő arcával mikor magához tért ne mozduljon minden rendben lesz.


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-02-12, 14.25.01 | Üzenet # 38
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
( Grauder kimarad, Whild jön) 



A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WHild
Dátum: Péntek, 2013-02-15, 23.11.39 | Üzenet # 39
Szakadárok vezető helyettese
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 383
Kitüntetések: 14
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Volt valami bomba mert nagyot robbant nagyot hátra estem, aztán előre, aztán megint hátra de végül valaki megmentett csak tudnám kicsoda. Beütöttem a lábam ezért gyorsan felálltam ide-oda néztem aztán a hátam mögé néztem de nem láttam senkit se aztán pedig elkiálltottam magamat mégpedig elég erősen:
- ÉL MÉG VALAKI?! - Ordítottam és csak ordítottam. 
utána pedig elkezdtem keresni azt aki kihúzott a robbanástól, de még egy kis robbanás azért volt amitől leestem és egy percig mozgásképtelen lettem.


"We The People"

"Csak egy tiszt vagyok aki képes áldozatok által is megtartani azt amiért harcolt..ezért tértem vissza..mert én nem bukok el.."
(Whild)
 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Szombat, 2013-02-16, 19.31.01 | Üzenet # 40
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokra emlékszem arról hogy azok után mi történt hogy elhajítottam a bombát. 
Arra már nem maradt időm hogy deaktiváljam azt, így a legjobb megoldás az elhagyatott lakóház felé hajítani volt. A helyzet az volt azonban hogy a "fagyi vissza nyalt", és a tervem dugába. 
Hiába dobtam jó messzire a táskát olyan nagy volt a robbanás ereje hogy vagy két métert repültem hátra, beleértve még egy pár civilt is. 
~ Reméltem hogy ennek így is kell lennie a történelemben és ez nem valami ostoba fajankó legújabb csínytevése, mert ha igen nagyon ideges leszek! ~ Dühögtem akkor magamban bár jól ismertem az idő ügynökségen mindenkit és normál esetben nem gondoltam volna ilyenre de ideges voltam és ez különben is a másodperc legkisebb töredékében zajlódott le. 

Ami utána történt arra nem emlékszem... hosszú ideig, percekig, talán órákig lehettem eszméletlen. 
Egy halk hangra ébredtem, egy kérdésre hogy él-e még valaki. 
- Ki ez az ordító... - Motyogtam halkan. Fájt majdnem minden porcikám a kérdésem megtevésekor és mozdulni se nagyon bírtam de pár pillanattal a magamhoz tértem után már arra gondoltam hogy el kellene innen tünnöm. 
Az idő ügynökök feladata nem az hogy a közép pontba legyenek, hanem hogy hátulról nézzék -illetve ha kell - manipulálják az eseményeket. 
Reméltem hogy nem fog megszólalni a kommunikátorom esetleg egy aggódó női hanggal, mert akkor azonnal lebukok nem beszélve arról ha esetleg valamelyik tökkel ütött még a nevemet is kiejti rajta. 
~ Ezek a tisztek a horizon bázis és a Uss Vortex dolgozói! Megtudják hogy ki vagyok azonnal sejteni fogják a kilétemet! ~ Ordított fel bennem egy hang. 
Hirtelen nagyon ideges lettem rájuk, és saját magamra is. Úgy éreztem magamat hogy az egész Beloiannisz fedélzeti-legénysége semmire kellőkből áll, és most miattuk kerültem ebbe a kalamajkába. 
- Kösz.. köszönöm a segítséget, jól vagyok. - Szóltam. 
Persze akkorra már egy ideje dolgozhattak rajtam hisz az arcomat helyre hozták,de a lábaim a zuhanás következtében nagyon fájtak. 
~ Még szerencse hogy nem egyenruhába mentem le. Akkor aztán tényleg kiszúrták volna azt hogy ki vagyok, és honnan.. talán még arra is rá tudtak volna jönni hogy a jövőből vagyok. ~ Hálát adtam a saját eszemnek, mire nehézkesen felálltam és Thomas hadnagyra néztem.
- Köszönöm.. komolyan mondom hogy jól érzem magamat. 
Fogalmam sem volt róla hogy néhány perccel ezelőtt élesztettek újra, és hogy majdnem meghaltam... 
Ha lett volna akkor is lehet hogy ugyan ezt tettem volna, természetesen.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Vasárnap, 2013-02-17, 22.56.57 | Üzenet # 41
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután elláttuk a nőt az feláll és bizonygatja hogy jól van,fürkészően nézem a nőt.Ki maga?meg tudná mondani hogy pontosan mi történt?kérdezem a nőtől.Nagy szerencséje volt hogy nem halt meg.Majd pihenje ki magát ha tudja fejezembe a mondatot.Ha valami gondja lenne keresen meg teszem még hozzá.Majd miután a nő válaszolt oda mentem az egyik doktorhoz van sebesült?kérdezem a férfitől.És el kezdtem a gyógyszereket szét osztani és be adni az embereknek.Alig jöttünk ide és máris egy robbanás történt.Valami nem stimmelt az biztos,de ez most nem érdekelt.Tettem a dolgomat hogy e csodálatos nép rendbe jöjjön és hogy minden épület hibátlan legyen.

 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Kedd, 2013-02-19, 18.59.09 | Üzenet # 42
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főgépész igazán át sem gondolta, hogy mi történt eddig, csak akkor amikor "páciense" már magához tért. A bajori férfi ezután ott hagyta vulcani társát és a nőt majd a robbanás epicentrumának irányába indult. A parancsnokhelyettes szemügyre vette a krátert és azon gondolkozott mi okozhatta.
- Pokolgép... - mormogta orra alatt miközben visszafordulta sérült nő irányába...


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2013-02-21, 18.35.42 | Üzenet # 43
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben Jerry a gyógyszerek kiosztásán dolgozott és Niko átbotorkált a rom mezőn, Niko és Destrin beszélgetni kezdtek a pokol gépről. Mivel a nő nem mondhatott el sok mindent a küldetéséből csak azt közölte ami fontos, és hogy egy fekete csuklyás alakot keres. 
Destrin nem láthatta a férfit aki ezt tette, így segíteni nem tudott. Viszont miközben arrébb mentek Destrin felismerte a robbanószerkezet maradványait: A Bajori Fény-szekta rak össze hasonló kezdetlegesen egyszerű és olcsó dolgokat. 
De vajon miért akarnának pusztítani a saját  fajuknak? 

Jerry ahogy a gyógyszereket osztotta az egyik doktor lépett oda hozzá. A férfi nem érezte jól magát, ezért is kérte a hadnagy segítségét.
- Arra kérem hadnagy hogy szkenneljen le, és hogy adjon nekem egy fájdalom csillapítót. - Szólt a férfi rekedtesen ás fáradtan.
 

( Jerry - Niko - Destrin - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2013-02-22, 01.08.28 | Üzenet # 44
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Fáradhatatlanul osztom a gyógyszert az embereknek.Már vagy az ötödik körömet futottam amikor hozzám lépett egy doktor akin látszott hogy nincs jó bőrben.Arra kért hogy szkenneljem le és adjak neki egy fájdalomcsillapítót.Jöjjön elő veszem az orvosi trikordert és el kezdtem vizsgálni az orvost.Mikor aludt utoljára?kérdezem a doktort.A trikorder végzett meg nézem az adatokat és ki alakuló fertőzést láttam.Nos önnél valamilyen ki alakuló Fertőzést találtam mondom az orvosnak de nézze meg ön is.Adom a trikordert a doktor kezébe addig elő vettem a fájdalomcsillapítót.Be adom a fájdalomcsillapítót a doktornak majd egy antibiotikumot is.Próbáljon pihenni vagy aludni egyet.Ha rosszabbul érzi magát azonnal szóljon nekem rendben?

 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Vasárnap, 2013-02-24, 22.14.59 | Üzenet # 45
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miközben léptem előre egy pár lépést és körbe néztem fújtattam egyet. 
~ Most ennyi. Kész, vége a figura vagy megszökött vagy meghalt a robbanásban. ~ Gondoltam magamban, majd oldalamra tettem a kezemet hogy eltakarjam a karomra szerelt kommunikációs és terep-felmérő eszközömet mikor fél füllel meghallottam hogy Destrin beszélni kezd. 
- Igen, az. - Szóltam oda neki ahogy megfordultam. - Valahogy azt sejtem hogy az lehetett. - Folytattam majd végig mértem a férfit és közelebb léptem egy lépéssel. 
Már majdnem be is mutatkoztam neki mikor eszembe jutott hogy nem kéne. 
" Eszednél vagy..?!" - Gondoltam hirtelen magamban. " Még a végén lebuksz aztán mindennek lőttek!" 
Így hát folytattam elterelve a nevemről a gondolatokat és gyorsan megfordultam a rom mező felé.
- Mint mondtam csak hirszerző vagyok, a flottától.  - Szóltam oda kerülve a tekintetét ami folyamatosan engem fürkészett. 
- Arra gondolhatok csak hogy valamiféle merénylet lehetett, bár a férfit nem ismertem. Épp a templom felé indultam mikor észre vettem hogy.. sunyizik valamit... És mivel csuklyában volt, így azonnal követni kezdtem..Gondolom nem látott mostanában ilyesfajta alakokat? - kérdeztem majd Destrinre néztem kérdő pillantással. 

" Most mit művelek? De mondjuk ez nem is olyan rossz ötlet, még az is lehet hogy segíteni tud a végén.. majd meglátjuk." - Tettem hozzá a folyamatosan cikázó gondolataimhoz.




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Hétfő, 2013-02-25, 18.22.43 | Üzenet # 46
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
Értem... - válaszolt vissza a főgépész miközben a romokat fürkészte - Láttam már ilyet, vagy is hasonlót nem is olyan régen egy közeli csillagflotta bázison. Ha nem csal az emlékezettem akkor azt a merényletet a Fény Szekta követte el. De azt nem értem miért a saját népük ellen követik el ezeket a rémtetteket! Ha csak nem valaki vagy valami más volt a célpont! Maga egyáltalán mit keres itt a hírszerzéstől? Mi tud amit én nem?

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-02-25, 19.54.24 | Üzenet # 47
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor épp váltottak egymással pár szót Jerryt félrelökte egy csuklyás alak és futásnak eredt. 
Niko és Destryn is azonnal utána futottal hogy elkapják őt... 
A fickó befutott egy sikátorba ami sötét volt, és elhagyatott...Sehol nem látták őt... talán elbújt valahol...


( Niko - Jerry - Destrin - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
NikoThrovson
Dátum: Péntek, 2013-03-01, 19.07.46 | Üzenet # 48
A Uss Beloiannisz Biztonsági főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 120
Kitüntetések: 10
Hírnév: 16
Helyzet: Nincs szolgálatban
~ Fény szekta! Na már csak ez hiányzott nekem. ~ Gondoltam magamban. ~ Jajj Niko most vagy te aztán nagy bajban de nem baj.. csak valahogy le kellene koptatni ezt a Destrint még mielőtt valami mást is kitalál vagy véletlenül a nevemet kérdezgeti.. most hazudjak neki? Azt utálom, apám mindig arra tanított hogyha lehet kerüljem a hazugságot s én ha lehet így is tettem - és teszek. ~
- Nem értem.. mármint hogy miért olyan jó az hogyha a sajátjainkat gyilkoljuk vagy bántjuk.. szomorú ez .. nagyon szomorú.. szerintem lehet a véleményünket másképp is kifejezni... sokkal értelmesebben és diplomatikusabban.. maga mit gondol? - kérdeztem a férfitől aki erre azt kezdte hogy mégis mit keresek itt.
Detrinre néztem és magamban felsóhajtottam.
~ Tudtam hogy ezzel fog jönni előbb vagy utóbb. ~ Tettem hozzá a gondolataimhoz, aztán kihúztam magamat és megpróbáltam valahogy katonásabb lenni mivel scak szokványos BAjori ruhák voltak rajtam. 
- Nos, az titkos. - Válaszoltam röviden. 
nevetséges volt de ez volt az egyetlen olyan mondat ami számomra a legkézenfekvöbb volt. 
- De azt elmondhatom önnek, mint tudja hogy egy fekete csuklyás alakot keresek.. nem tudom hogy férfi-e vagy nő, bár biztos vagyok benne hogy férfi de ő volt aki a bombát letette... nem tudom ki lehet a célpont már ha van ilyen egyátalán.. az is lehet hogy csak egy olyan merénylő aki rá akarja ezt kenni valakire vagy valakikre hogy önök megint acsarogjanak... elnézést. - gyorsan hozzá tettem ezt mivel nem a Bajori nép tehet arról hogy mindig valakikkel háborúznak. 

Ekkor történt hogy észre vettem hogy az emlegetett szamár hirtelen elfut és feldönti Jerryt. 
- Az a kis..! - Gyorsan átugrottam pár törmeléket és futó lépésben követtem a csuklyás férfit aki olyan gyorsan mozgott akár egy gizella. 
~ AZ istenit neki! ha ezt maxi látná! ~ 
Gyorsan futottam ahogyan csak tudtam de az bemenekóült valami sikátorba.
- Remek.. most hova lett.. - Motyogtam egy világító eszközzel a kezemben miközben előre léptem.. észre sem vettem nagyon hogy Destrin vagy valaki más követett-e.. el akartam kapni az alakot bárki is legyen az.. 
- Most már kezdesz az agyamra menni.. jöjjön elő!




" I'm not affraid from the darkness"
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2013-03-06, 23.43.54 | Üzenet # 49
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az orvos meg köszönte a segítséget majd el ment meg ígérte hogy pihenni fog.Éppen az utolsó adag gyógyszerért indultam amikor egy idióta fel lökött.Az arcát nem láttam mert fekete csuklya volt rajta.Nem voltam rest fel álltam és el kezdtem üldözni,még láttam ahogy Destrin és a meg mentet nő is utána fut.A fekete csuklyás alak egy sikátorban tűnt el hamar be értem a nőt is.Hé nyugi le ne lőjjön mondom suttogva.Ha itt van el kapjuk.Rá ütök a ekommjelvényemre és suttogva bele szólok Dedtrin van ennek a sikátornak másik kijárata?kérdezem a férfit ha van küldj oda egy biztonsági tisztet és igy talán el tudjuk kapni az illetőt és meg tudhatjuk ki ez és hogy mit akar Jerry vége.A nőhöz fordulok majd halkan ezt mondom ne árulja el hogy itt vagyok ha azt látja hogy magára támad akkor hátráljon el és ha elég közel jön el kapom.Ha meg értette biccentsen.

 (HU)
 
---Destrin---
Dátum: Szombat, 2013-03-09, 18.58.17 | Üzenet # 50
U.S.S. Vortex Főgépész
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 23
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Helyzet: Nincs szolgálatban
A főgépész sosem szerette, ha eltitkolnak előle valamit, főleg ha emberi életekről is volt szó. Nem volt sok ideje viszont ezen rágódni, mert a következő pillanatban feltűnt egy fekete csuklyás alak akire illet a nő leírása. Már szólt is volt utána, de az alak nagy hévvel Thomas hadnagyon keresztül neki iramodott. A bajori férfi látta, hogy a titkolózó nő azonnal futva utána indul. A parancsnokhelyettes sem várt tovább, rohant utánuk. Nem sokkal később egy sötét sikátorba kötöttek ki. A csuklyást alakot pedig szem elöl tevéztette.

 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » Egyéb helyszínek » Bajor
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: