Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
Gyengélkedő
ValeriaKirk
Dátum: Csütörtök, 2013-07-18, 22.34.01 | Üzenet # 101
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jerry-re néztem, aki nem csak a társam de a barátom is volt. 
Fel kellett ébrednem. Mindenképp fel kellett ébrednem. 
- M-meg próbálok.. - Szóltam halkan, majd vissza néztem a hátam mögött elterülő gyönyörű tájra. - Pedig.. minden olyan valósnak tűnik, minden. - Vallottam be. 
A nap a szemembe sütött, és én lenéztem a földre a növényekre és szippantottam egy mély lélegzetet. 
- Átkozott vírus... de ne aggódj! - Vissza pillantottam Jerryre aki olyan komolynak tűnt mint talán még soha. - Éber leszek hamarosan! Küzdeni fogok az életemért, mert.. nem akarok meghalni, érted! Élni akarok még sokáig! Bízz bennem.. pár pillanat és felébredek, és minden a régi lesz! 
elhatároztam magam. 
~ Nem fogom hagyni hogy egy nyomorult vírus döntsön le a lábamról! Nem! Harcolni fogok még ha most gyenge is lehetek! Nem kell az álomvilág! Fel fogok ébredni! ~ Gondoltam magamban.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Szombat, 2013-07-20, 15.43.43 | Üzenet # 102
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Gyorsan gyorsan gyorsan! - Ordítottam el magam miközben a laborból kukucskáltam ki Grov-ot várva. - Azt mondta percek alatt képes átalakítani azt az ion szűrőt? - Kérdeztem tőle felháborodottan, és azzal a hévvel vissza is rohantam a laborba. 
- Mindent nekem kell csinálnom.. Zanyelka! Maga tehet erről is! - Szídtam az egyik alám tartozó tudományos tisztet amikor azt megláttam.  - Ha talán még időben szólt volna hogy kell ez az ion-tisztító szűrő.. de most már mindegy is.. munkára emberek, munkára! de...de azt ne oda! - Oda rohantam Zanyelkához aki már megint el akart valamit rontani.
Nagy szerencse volt, vagyis szerencséje volt hogy még épp időben ugrottam, oda, és az orvosi berendezést a jó helyre vittem: vagyis ki a laborból. 
- Azt hiszi mindnehol van helyünk itt! hát nem..- Vissza léptem ekkor a kutatüó-panelom felé, és tovább bámultam a mikroszkópba a Valeri vérében található agresszív vírust. 
- valamit ki kell találnom. - nyögtem fel megsemmisülten.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 18.00.31 | Üzenet # 103
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Veszélyesnek látszódott a vírus...

Elég veszélyes volt  a vírus ami a  szervezetében volt található  a parancsnoknak..nem sok lehetőségünk volt sok ideig analáizálni vagy  de-analizálni...ezért cselekedni kellet Ian valami nano szűrőt említett ezért annak rögtön neki is  láttam..reméltem hogy hátha  segít valamit ez  a  dolog ..

El kezdtem szét szedni pár  alapvető alkatrészt és  próbáltam valami értelmeset össze  gyúrni belőle..csak magamban reméltem hogy  használható is lesz..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2013-07-22, 18.52.16 | Üzenet # 104
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri küzdött azért hogy életben maradhasson.
Nehéz volt ez neki, de Jerrynek hála, sikerült, és sokáig erősen ki is tartott azonban hirtelen rosszabbodni kezdett az állapota...
A Valeri "belső valóságában" lévő szép mező egyre jobban sorvadt, a virágok levelei hullani kezdtek, az idő elborult és ijesztő vihar közeledett Valeri felé. A lány megfogta Jerry kezét, és épp az utolsó szavait szerette volna hozzá intézni mikor hirtelen mindketten(vagyis inkább mindhárman, Matt-el együtt) magukhoz tértek. 
Jól voltak, illetve fáradtan de életben... Ian, Grov segítségével kifejlesztette az ellenszert mely még épp időben hatott....
Ahogy mély lélegzeteket vettek Matt elárulta hogy kire gondolt parancsnoki posztban, hisz egész ez idág ezen gondolkodott. 

( Ian- Grov - Matt -  Valeri - Jerry - Szingularitás) 

MEGJEGYZÉS:  Utolsó hszk a küldetéshez.




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Kedd, 2013-07-23, 21.52.10 | Üzenet # 105
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kezdtünk kimerülni az idő tartalékunkból ami nagyon, nagyon gáz volt.. ha nem teszünk valamit..
De nem gondoltam erre. A laborban nagy munka folyt tulságosan nagy ahhoz hogy azon örlődjek épp hogy mi lesz ha megy a dolog. 
~ Csak ki tudok találni valamit ennyi idő alatt. ~ Gondoltam magamban, mivel zseninek születtem. 
-Grov! - Néztem hátra rá kétségbe esetten, hátha már készen áll. Azért mert én készen lettem volna csak épp, hát kellett volna az az idegölő nanit szűrő.. miutánm eg volt, gyorsan átvettem és átszűrtem a felesleges, oda nem illő részecskéket szavak nélkül, olyan gyorsan ahogyan csak tudtam. 
- Pontos munkát kell csinálnom, és olyat ami épp oda is illik.. - hadartam el, hogy a saját feladatom terhét másokra hárítsam szokás szerint. - Sikerülni fog...de...de remélem hogy maga is jól állította épp össze ezt a gépet... KÉSZ! - Gyorsan oda rohantam és beadtunk Valerinek egy nagy adagot az ellenszérumból.. majd vártunk.
Leültem egy székre és közelről néztem a lányt, és Jerryt meg a kapitányt.
- most mi van?!.. vajon, vajon sikerül? - Kérdeztem idegesen, szemem ide-oda járt.
Valeri felkellt, én ugrottam egy kicsit, és adtam egy puszit neki, majd felálltam és tettem egy kört magam körül.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
GrovResist
Dátum: Csütörtök, 2013-07-25, 09.07.23 | Üzenet # 106
Horizon 6- Elsőtiszt
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 34
Kitüntetések: 3
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem hittem volna hogy bevállhat,de  úgy tűnt először hogy talán nem is fog..percekig csak  néztünk magunk elé ahányan csak voltunk aztán hirtelen Valeri ,magához tért még szerencse hogy  nem voltam olyan közel hozzá mint Ian mert őt annyira meg ijesztette  a  nő fel kelése,hogy hátra is  esett majd hogy nem.Kissé kifújtam a  levegőt ,mivel én ezt sikernek könyveltem,el.

-Valószínüleg sikerült..

Mondtam Ian-nek,aki össze vissza  kérdezett mindenkit mivel nem volt orvos ,de én sem. El tettem a tricordert majd rá néztem a  kapitányra.

-Uram úgy hiszem hogy sikerült..de  szerintem még pihennie  kell  a parancsnoknak..

Szóltam a  kapitánynak egy mély könnyebüléssel  a hangomon majd meg ütögettem a kapitány vállát.

-Szép volt kapitány..


 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2013-07-25, 20.35.39 | Üzenet # 107
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mit tehet az ember ha el van ájulva? 
Nah már most ez egy fogós kérdés, nem sokat. Baromira nem. csak fekszik, szinte élettelenül, hidegen szemei csukva.. ez én voltam. 
Az utolsó gondolataim még elég kesze-kuszák voltak, és ahogy belesüppedtem az álmok tündérmesei szép világába ugyan onnan kerültem át a tudat-talan sötétségbe. 
Ugyanis rájöttem ha elájul az ember az koránt sem olyan mint ha elaludna, jól lehet hogy ahhoz a fogalom már inkább közelebb van. 

.. A sötétségben viszont halkan hangokat kezdtem el hallani. 
Előbb vizhangoztak, majd hangosabbak, tisztábbak, élesebbek lettek és egyre jobban.. míg nem már tisztán és kivehetően hallottam őket, minden egyes szót és mondatot és tudtam hogy kik beszélnek: hol nővérek, hol Grov hol Ian. 
Megismertem őket..Felismertem a hangjukat. Talán ez a különbség a kóma és az ájulás közt? ...

Ahogy ezen gondolkodtam, és megállapítottam hogy már gondolkodom is éreztem hogy egyesek aggódnak miattam is, nem csak Valeri miatt.. éreztem Jerry tudatát hogy még mindig talán még mindig agyat egyesít velem. 
Tehát még Élek, és akkor még Valeri is él. Éss ekkor hirtelen.. mindannyian felébredtünk talán..
olyan volt mintha kitisztult volna a fejem, bár a halovány és egyre erősödő fájdalom nem hiányzott épp... 
- Valeri? - Kérdeztem halkan, és a lány ágya felé tekintettem el. Bár halványan láttam csak, láttam hogy életben van..
- Remek. - nyögtem ki halkan.  Grov szavaira elmosolyodtam de nem válaszoltam csak egy kicsit később. 
- nem nekem hanem Valrinek, de köszönöm parancsnok.. jah és igen grov, magát akarom kinevezni elsőtisztnek remélem nem bánja... - Majd felnéztem Jerryre is. 
- Szép volt hadnagy... köszönöm..



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Péntek, 2013-07-26, 21.21.51 | Üzenet # 108
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hiába koncentráltam nem ment.. behunytam a szememet és mikor kinyitottam azokat hirtelen minden elsötétedett.
A virágok körülöttem haldokoltak mint egy rossz álomban, az eső pedig esni kezdett és villámok cikáztak keresztül mindenütt. 
Elcsendesedve néztem magam elé, és végigfutott rajtam egy hisztérikus sokk, egyszerűen sírni szerettem volna de csak álltam, a szélben, a viharban és könnycseppek folytak végig az arcomon. 
- Jerry... - Szóltam halkan és a hadnagyra néztem. - Sajnálom..én próbáltam elég erős lenni, de látod hogy ez nem sikerült.. úgy tűnik... - Lenéztem a földre. 
~ Komolyan ezt gondolom? Komolyan úgy hiszem hogy végem?.. A francba Valeri és mi van akkor ha ez is csak egy álom! ~ Gondoltam magamban. 
- Ha meghalnék. - Folytattam egy gyors levegő vétellel és megtöröltem az arcomat a karommal. - Ha meghalnék mond el a kapitánynak hogy köszönöm a vérét... nagyon kedves tőle hogy vért áldozott rám. És..és köszönöm neked is - Rátettem a vállára a kezemet majd hirtelen felsikkantottam mert olyan érzésem volt hogy elnyer engem a sötétség és mindennek vége.. és egy darabig tényleg nagyon sötét volt de aztán kinyitottam a szememet. 
Éles világosság fogott körbe amit nem tudtam mire vélni. 
- Ez a menyország.. - kérdeztem félig aludva. Akkor vettem észre hogy ott van körülöttem mindenki: Grov, Jerry. 
- Jerry... a kapitány jól van? - De már hallottam a hangját ahogy kimondtam. Elmosolyodtam, és megszorítottam Jerry kezét. - Maga nélkül nem ment volna. Tartozom eggyel.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2013-07-27, 22.16.29 | Üzenet # 109
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Valeri küzdött közben sötét felhők gyülekezdtek...a gyönyörű mezőn a virágok kezdtek el halni nagyon szomorú látvány volt.Figyelem Valeri. Küzdelmét lassan el eredt az eső nem sokkal később fel támadt a szél és villámlani kezdet..Valeri koncentrált nem ment neki."Jerry..."szól hozzám halkan és rám néz."Sajnálom próbáltam elég erős lenni,De látod nem sikerült...úgy tűnik..."Valeri lenéz a földre.Közben meg érzem Ian és Grov jelenlétét lehet hogy kész lettek az ellenszerrel...De ezt nem tudhattam bizctosan mert nem rájuk koncentráltam."Ha meghalnék"folytatja Valeri."Mond el a kapitánynak hogy köszönöm a vérét...És neked is köszönöm."Valeri a vállamra teszi a kezét,az érzelmeimet nem tudtam magamban tartani ezért el kezdet folyni a könny a szemeimből,Le hajtom a fejemet.Hirtelen Valeri fel sikít és eltűnik és hirtelen elsötétedik minden el ájultam...Hangok...Ian Grov és Matt hangja...Lassan ki nyitom a szememet egy könny csepp is ki csordult a szememből.Épp időben tértem magamhoz mert Matt épp akkor léptette elő Grovot elsőtisztnek.Nem szóltam semmit mert Valeriért izgultunk.Végül a nő meg mozdul és ki nyitja a szemét Sikerült mondja mindenki szinte egyszerre.Igen sikerült közös munka volt mondom mindenkinek.A kapitány rám néz "Szép volt hadnagy köszönöm..."Ez csak természetes uram máskor is mondom a kapitánynak uram ha nélkülözni tudnak engem egy pár órára akkor szeretnék le pihenni.Valeri meg szorítja a kezemet."Maga nélkül nem ment volna tartozom eggyel".Bólintok erre Valerinek örülök hogy itt vagy köztünk.Ha a kapitány és Valeri jobban lesz szeretnék mindenkit meg hívni egy sörre Ian téged meg egy hatalmas süti re persze ha elfogadjátok a meghívást.Óvatosan fel állok most éreztem igazán hogy nagyon el fáradtam lassan el indulok ki a gyengélkedőből majd az ajtóból még vissza nézek értük ez meg érte ahogy néztem a többieket boldogok voltak de bennem a barátom és munkatársam el veszthetőségének érzése nagyobb fájdalmat okozott mint a Pon far...ki lépek az ajtón ez a nap elég dolgos volt és fárasztó a számomra...

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-07-30, 17.09.38 | Üzenet # 110
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az "Élet és halál" c. küldetés sikeresen teljesítve. 
Kritika még a hét folyamán, folytatása hamarosan.
 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: