Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Tárgyaló (Tárgyaló terem)
Tárgyaló
IanLoughman
Dátum: Hétfő, 2012-10-08, 16.45.50 | Üzenet # 51
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nagy nehezen tehát összehívtam őket.. egy kicsit aggódtam őszintén szólva azzal kapcsolatban hogy majd hogyan fognak reagálni arra hogy meghalt egy közülük.
Mély lélegzetet vettem és megpróbáltam elrejteni hogy valójában mennyire ideges vagyok. Nem akartam hogy engem okoljanak, hisz nem én tehetettem a kialakult helyzetről és az eljárás ami kezdetét vette is elég szakszerű volt.
Ezért csak egyet tehetettem tehát; meg kellett végre valahára szólalnom még mielőtt ők szólalnak meg előbb.
- Üdv! - Kezdtem bele feszengve. - Örülök hogy itt vannak... - Leültem, és folytattam Úgy határoztam hogy a közepébe fogok csapni a dolgoknak:
- Sajnálattal kell közölnöm önökkel de Jesse Murdock bolygóközi nagykövetet megtaláltuk a kabinjába. - szóltam komoly arccal. - Meggyilkolták... - Vallottam be, majd tartottam egy pillanatnyi szünetet. - Nem tudják esetleg hogy voltak-e ellenségei a nagykövetnek? - Kérdeztem.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-10-10, 13.10.39 | Üzenet # 52
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Meggyilkolták?!
- Ez hallatlan!
- Ki lehetett az?!
- Vajon miért?! - Többen is elkezdtek beszélgetni egy időben amiből hatalmas kavarodás keveredett egyetlen másodperc alatt. Majd egy magas alak állt fel az asztaltól: Mendelshon admirális.
- Szerintem kevesebb hangzavar nélkül is meg tudnánk ezt beszélni hölgyeim és uraim. - Mondta a férfi, majd folytatta. - Jesse Murdock az egyik legjobb diplomata, és közeli barátom volt. - Szólt megtörten. - Kedves ember volt, nem voltak ellenségei. Ő egy olyan ember volt a Betazedi küldöttségből akivel érdemes volt beszélgetni, és barátként szeretni... Nem hinném hogy szándékosan gyilkolták meg. Mindenki kedvelte őt. Tisztességes ember volt, ezt kijelenthetem az egész vezérkar nevében. - Ezek után leült, és majdnem elsírta magát.

( Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Csütörtök, 2012-10-11, 16.48.48 | Üzenet # 53
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé hátra tántorodtam amikor egyszerre vagy huszan kezdtek el beszélni felhborodva.
Épp azon gondolkodtam ezért is hogy mit mondhatnák a siránkozóknak mikor szerencsémre az öreg Mendelshon kezdte meg a nyugtatgatást - mintha máris valamiféle gyász szertartáson lennénk.
- Igen, így van. - Bólogattam. - Úgy értem hogy már a dolgokat nézve, önöket kizárhattjuk egészen biztosan. És igen ez a megérzésem volt.. megint csak.. - Vettem egy mély lélegzetet és egy pillanatig némán, hátra tett kezekkel néztem az egybegyűltekre.
- Hát köszönöm. Ha nincs más akkor azt hiszem más bejelenteni valóm vagy kérdésem nincsen. - Biccentettem, majd leültem és azon kezdtem el gondolkodni hogy vajon tényleg igaz-e amit az admirális mondott, hogy véletlen ölhették meg a férfit, vagy csak ezt azért mondta hogy megnyugtassa a többieket... ?




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-22, 22.51.58 | Üzenet # 54
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: " I. L. személyes kabinja" c. topicnál

Hozzáadva (2012-10-22, 22.51.58)
---------------------------------------------

" Tükör, tükör"


A tárgyaló - szerencsére - makulátlanul tiszta volt mikor Willow, Jerry, Valeri és Larsen kapitány beléptek.
Az admirális célja az volt ezzel az összejövetellel hogy bebiztosítsa a Rising maximális védelmét hiszen tudatában volt a legutóbbi hírszerzési adatokkal Baird-el kapcsolatban, és azzal is hogy az alelnök és a császár hamarosan meg fogják látogatni az űrbázist.
Mindennek teljességgel tökéletesnek kell lennie, ám ezek közül a biztonság volt a legfontosabb.

( Willow - Matt - Jerry - Vali - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Kedd, 2012-10-23, 19.39.12 | Üzenet # 55
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A Horizon csillagbázis kellőképpen tetszett, csakúgy a tárgyalója is.
Megvártam míg mindenki leült a maga helyére majd karba tettem a kezemet és beszélni kezdtem. Soha nem szerettem igazából beszélni nagy tömegek előtt, de valahogy meg kellett értetni ezekkel az emberekkel, hogy jobb ha minden száz százalékos lesz, féltéve ha nem akarnak meghalni az alelnök vagy a császár keze által.
- Először is köszönöm hogy eljöttek és hogy most meghallgatnak engem. - Kezdtem bele. Az egyik kapitány társam mindig is azt mondta hogy túl tisztelet tudó vagyok ebben a világban.. talán igaza is volt, azonban én nem akartam olyan lenni mint a többi.. Soha nem is követtem azt az utat mint a többi..
- Mint ahogyan tudják a Risingen igencsak fontos technológiai újítások vannak. - Köszörültem meg a torkomat. - Célunk működőképes állapotba hozni a hajót minél előbb.. valamint a megfelelő biztonságtechnikai stratégiát kidolgozni.. gondolom önöknek erre már van is egy igencsak megfelelő terve.. - Tekintetem megállt Thomas-nál. - Ön a biztonságiak vezetője. Milyen takikát javasol a Rising lázadók elleni biztos bevédéséhez? - Kérdeztem a férfitól.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 16.50.04 | Üzenet # 56
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tárgyaló lehető legtávolabbi pontját foglaltam el a többiekhez képest.
Mondjuk úgy hogy elég társasági ember lettem volna, ha nem hallottam volna minden egyes érző vagy majdnem érző egyedi érzelmi kitörését, megnyilvánulását- gondolatait. De nem is ez volt a legrosszabb abban hogy hiperérzékeny empata voltam, hanem hogy át is éreztem teljességgel ilyenkor azt amit éreztek... és gyakran ezért is történhetett olyan hogy elvesztem egy-egy érzelmi hullámban...
És ezért viselkedtem annyira furcsán is...

Kényelmesen, már-már hátra feküdtem a székbe, feltettem a lábaimat az asztalra és úgy hallgattam Hedgett aggodalmát.
Behunytam a szememet mintha aludnék, de közben nagyon is figyeltem arra amit mondd, csak így könnyebb volt kiszűrni a többiek gondolatát.
Minden idegszálammal azon voltam hogy ne dilizzek be. Akkor is, meg most is.
- Nem értek egyet önnel, drága admirális. - Hadartam végig miközben kinyitottam a szemeimet, és a nőre néztem. - Miért aggódik annyira? - Tartottam egy kis szünetet, majd folytattam. - Már ne is haragudjon de mi védjük a határt, maga szerint már se elég bizonyíték arra hogy mennyire de mennyire megbízhatóak vagyunk és páratlanak ilyen téren is.... nézze én tökéletesen megértem az aggodalmát hisz itt lesz a császár maga is , hu! De ettől még mindig azt mondom hogy nem egy nagy szám összeségébe véve megvédeni magunkat. Tökéletes biztonsági főnököm van nézzen csak rá! - Mutattam Thomasra, majd rávágtam az asztalra. - Kell ennél több?!



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD


Az üzenetet módosította MattLarsen - Szombat, 2012-10-27, 16.50.34
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 20.23.55 | Üzenet # 57
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
El gondolkodtam egy pillanatra de mielőtt meg szólalhattam volna a kapitány el mondta a véleményét az admirális aggodalmáról.Miután a kapitány befejezte a mondandóját bele kezdtem a mondandóba.Először is a kapitánynak igaza van hölgyem.Nos azt a látszatot kell keltenünk a lázadókal hogy a hajót nem őrizzük annyira ha a hajó erőterei működnének akkor az oda be lépő lázadókat csapdába csalhatnánk vele ha úgy állítanánk be a hajó érzékelőjét és természetesen a bázisét is.Ha kell én magam járom be a hajót amíg el nem készül.És kellene valaki aki be épülne a lázadók közé és információkat adna át nekem és lépni tudjunk.Fejezem be a mondanivalómat.

 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Szombat, 2012-10-27, 21.46.35 | Üzenet # 58
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ahogy elnéztem a társaságot az egyedül beszámítható lény rajtam kívül Jerry volt.
Meg is csóváltam a fejemet - lehet túl feltűnően - majd mikor kellő kép mindenki rám figyelt elmosolyodtam mintha egy kisangyal lennék.
- Igaza van Thomasnak. Bocsi kapitány. - Mosolyodtam gúnyosan Larsen-re. A legújabb tervem között az is benne volt, hogy hogyan tegyem magamat szímpatikussá mindenki számára.. akkor ha ez beválik, márpedig be kell hogy váljon, utána ha terveznék egy lázadást simán mellém állnának... végül is, szerintem nem lenne rossz ötlet...
Az álmodozásomból azonban a biztonsági főnökünk hangja ébresztett fel mi szerint be kellene ivódnunk a lázaók közé.
- Jó kösz.. azt se tudjuk hol vannak. - Szóltam kicsit vontatottan. - Ha nem tudjuk hol vannak, hogy ivódjunk be közéjük?
~ Az elképzelés nem rossz ugyan, de még van mit csiszolni rajta. ~ Állapítottam meg magamban.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2012-10-29, 19.55.37 | Üzenet # 59
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor futott be olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudhatott egy adás:
" Elnézést a zavarásért uram!" - Szólt a fiatal férfi hangja az intercommból sietve. - " Megérkeztek a vendégek, és az Iss Rising is mint tudja.... hamarosan minden készen áll az ünnepi start-hoz már csak a császárt várjuk. Valami parancs esetleg, kapitány?" - Kérdezte a tiszt.

( Matt - Jerry - Willow - Vali - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2012-11-01, 12.39.32 | Üzenet # 60
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Már épp szóltam volna megint csak valamit amikor az intercommból valaki üzent hogy megérkeztek az igencsak fontos vendégek, és hogy jobb lenne ha azonnal kilőném magamat fénysebességgel feléjük és fogadnám őket.
Ásítottam ennek örömére egy hatalmasat, majd hátra dőltem és kibámultam valahogy féloldalasan az űrbe az ablakon keresztül. A megannyi ki-és beérkező hajó közül tisztán kivehető volt pár; de mindközül talán a legérdekesebbnek a Risinget tartottam.
Megvontam a vállamat, majd beletúrtam a hajamba és felálltam olyan elcsigázottan mintha körübelűl már vagy hat éve ott tárgyaltunk volna az admirálissal.
~ Annyi élet szorult ebbe a nőbe hogy hamarosan elalszom.. ~ Gondoltam magamban, aztán felálltam véglegesen és csiga lassúsággal Hedgettre terelődött tekintetem.
Éreztem felőle az aggodalmat erősen no meg a félelmet is amit a császár iránt érzett.
- Nah szóval akkor! - Csaptam az asztalra idegesen. - Gerald itt marad az admirálissal csak hogy még lefixáljanak pár dolgot, Kirk meg addig velem jön, csak hogy ne rósáljanak be az egyebegyűltek.. remélem így okés lesz mindenkinek, még magának is admirális asszony. - Megfordultam, és meg sem vártam se a nő se a többiek reakcióját, majd legyintettem egyet a levegőbe.
- Mehetünk, mehetünk! - És ezzel eltűntem a folyosóra....



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD


Az üzenetet módosította MattLarsen - Csütörtök, 2012-11-01, 13.49.58
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2012-11-02, 00.41.06 | Üzenet # 61
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
A megbeszélés már jó ideje tartotta majd amikor a kapitány meg szólalt volna meg szólalt at Intercom és jelentik hogy a vendégek meg érkeztek a kapitány fel áll és lassan el indul és nekem azt mondja."Jerry maga itt marad az admirálisal."Mielőtt bármit szólhattam volna a kapitány és Kirk ki mentek a vendégeket fogadni.Computer az összes pahsert deaktiváld kivétel a biztonságiakét a feloldás csak az én engedélyemel adom ki az utasítást.Majd a jelvényemret ütök itt Jerry biztonsági főnök a biztonságiaknak magasrangú vendégek érkeztek a bázisra ezért teljes készültséget rendelek el amíg a vendégek itt tartózkodnak,egy két ember azonnal menjen a vendégekhez végeztem.Majd az admirális nőhöz fordulok.Tehetek még valamit önért hölgyem?kérdezem a nőt.

 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Péntek, 2012-11-02, 19.23.29 | Üzenet # 62
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tárgyalás jól ehúzódott, de ugyanakkor úgy tűnt a bázis parancsnoka tudja a dolgát, szóval nem aggódtam a Rising és a vendégek miatt annyira ezek után.
- Mennyen csak kapitány. - Néztem a férfi után hosszasan, majd felálltam és karba tettem a kezeimet. - Köszönöm Mr. Thomas. - Biccentettem feléje. - Tudja nincs szükségem most már semmi másra... remélem hogy a császár is ugyanannyira elégedett lesz a maguk munkájával mint én. Ha tehetném fel is terjeszteném magukat kitűntetésre. - Mosolyodtam el miközben magamban arra gondoltam, hogy annak idején én is ugyan így kezdtem mint Thomas, de aztán a szorgos és folyamatos munka végül meghozta a gyümölcsét.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Hétfő, 2012-11-05, 17.18.00 | Üzenet # 63
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Senki sem válaszolt a kérdésemre és úgy tűnt Larsen nem akarja tovább húzni az időt, szóval felpattantunk és indultunk is kifele. Azért, még gyorsan szalutáltam egyet az admirálishoz; ha már szegénynek nem lehettünk nagyon semmiben sem a privát szükségleteinek kielégítéséhez akkor már legyek olyan és tiszteljem meg őt egy szalutálással.
Mosolyogva indultam a kapitány után a folyosóra, majd azon kezdtem el gondolkodni hogy vajon mennyire is lesz nekünk az csodálatos ha a Rising útra kell.. mert útra fog az már száz..




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-11-07, 22.26.54 | Üzenet # 64
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem sokkal később hogy Valeri és a kapitány kimentek a folyosóra, a vörös riadó égő fényei gyulladtak fel valamint egy rémült fiatal zászlós közölte az intercommon hogy valakik el akarják tulajdonítani az Iss Risinget.

( Jerry - Willow - Szingu )

Matt- Vali folytatása olvasható: " 2-es dokkoló "




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Péntek, 2012-11-09, 00.00.54 | Üzenet # 65
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Zászlós most nagyon jól figyeljen rám.Azonnal aktíválja a vonósugarat végeztem.Jerry a biztonságiaknak tízen készüljenek fel a transzportálásra két csoportal megyünk át a Rising Fedélzetére az első csoport azonnal transzportáljon a Rising gépházába az én csoportom a hídra transzportál végeztem.Nos admirális indulnom kell.Majd el rohanok a transzporter szobába mire oda értem az emberim már vártak rám.Nos meg kell akadályozzuk a hajó ellopását a parancs az az elkövetőket kábítsák el ha lehet.Ha mindenki készen áll indulunk be állunk a dobogóra.Oda szólok a transzporter főnöknek a Rising hídjára legyen szíves,energiát.

 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szombat, 2012-11-10, 22.43.16 | Üzenet # 66
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az események annyira felpörögetk hogy míg az egyik pillanatban azon agyaltam hogy mit igyak a beszélgetés után, a másikban már arra kellett felfigyelnem sajnálatosan hogy égnek a vörös riadó tipikus jelzői, és hogy a biztonsági főnök arról tárgyal a zászlóssal hogy ő most el fog transzportálni.
Egy fél lépéssel közelebb léptem Thomashoz,miközben majdnem felborítottam a lábammal a széket.
- Én is magával akarok menni! - Harsogtam hirtelen haraggal. - Tudja arról volt szó hogy én avathatom majd fel a hajót, hogy én mondhatom majd el a hajó avató beszédét, most meg lopják.. tudja hogy bekerülhettem volna talán a történelembe? Nem, nem fogom megadni a lázadóknak azt az örömöt hogy ezt elvegyék tőlem! - Szólaltam fel miközben magamban egyre jobban éreztem hogy csak idegesebb és idegesebb leszek minden egyes pillanattal jobban és jobban.
Pár lépést tettem a vész- fegyver tároló szekrényhez, majd idegesen csapkodni kezdtem és a következő pillanatban már meg is szereztem az óhajtott pisztolyomat.
Kisimítottam a szememből a hajamat, majd a biztonsági főnök mellé álltam:
- Bízok a szakértelmében. - Mosolyodtam el haloványan. - Én készen vagyok. Indulhatunk. - Tettem hozzá.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 16.37.26 | Üzenet # 67
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Folytatása olvasható: Az " Iss Rising" c. topicban

Hozzáadva (2013-04-14, 16.37.26)
---------------------------------------------

" Codename: Alpha"

Idő: 2802; egy hónappal az "Élet és halál" c. küldetés után

A Csillagflotta a Codename: Alpha bevetésére készül, ami egy titkos hadművelet, és fegyver fedőneve volt a Quverreriai háború miatt. Habár Smith kapitány és legénysége ezen időben épp egy időleges fegyver-szünetről tárgyalt a Csillagflotta mindenre fel akart készülni.  
Hutchinson, Cromwell és Throvson admirálisok érkeztek a Horizon hat csillagbázisra miközben a temporális  idősíkok veeztője Lorenna Selen admirális egy kísérletre készülődött - és ezt senki nem tudhatta. 

"A tárgyalás" 

Nubet Throvson mikor belépett a tárgyalóba Valeri Kirk ölelte meg. A két tiszt már régen nem találkozott a vulkáni kiruccanásuk után, és Valerinek már nagyon hiányzott Nubet. Szerencse hogy még nem kezdődött el a tárgyalás így előtte tudtak egy kicsit beszélgetni arról hogy ki hogy van, és hogy vajon mikor lesz újra idejük találkozni egymással.
Jack Cromwell admirális ekkor odalépett, és kezet fogott Nubet Throvsonnal.
- Admirális már régóta nem láttam önt, hogy van ma? - Kérdezte.
Nubet Throvson admirális megállapította magában hogy Alan (Az admirális fia) egy cseppet sem hasonlít a férfira kinézetben. Jack Cromwell barátként tekintett Nubetre, és mivel már régen nem látta a férfit így örült a találkozásnak.
A tárgyalás még nem kezdődött el, de az admirálisok, akik fontosak voltak folyamatosan és folyamatosan csak jöttek. Larsen kapitány ideges volt, mivel az ő felelőssége volt megtervezni a biztonságot valamint gondoskodni arról hogy a tárgyalás teljesen titokba zajlódjon le. A férfi most az ajtónál állt, hátát neki vetve az ajtó félfának gondterhesen.. elsőtisztje még mindig nem volt. 
Habár Larsen megígérte Cromwell admirálisnak hogy akkorra már dönteni fog, a kapitánynak annyi ideje sem volt hogy normálisan kialudja magát, nem hogy át tudja nézni a tisztek neveit.
Feszült volt, megtűrt és gondterhes miközben Lily Xiiyonnal, a biztonsági főnökkel és Jerry G. Thomassal beszélgetett röviden a protokollokról; hogy Jerry csapata a bal ajtónál Lily csapata pedig a hátsó ajtónál álljon.
A legfontosabb volt hogy míg a megbeszélés tart senki ne juthasson be. 

( Nubet - Vali -  Matt - Jerry - Lily - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2013-04-14, 17.24.11 | Üzenet # 68
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~" Codename: Alpha"...Furcsa egy név egy  hadműveletnek...mivel nem én találtam ezt ki ez látszódott is  a nevén a  hadműveletnek,Cromwell admirális már szokásán híven ,megint leadta   a fontos anyagokat nekem hogy tanuljam meg őket aztán pedig egy nappal utánna már mehettem is   a tárgyalásra..ezt mindig így csinálta,az admirális ha  nem volt ideje  egy percet sem útba igazítani bárkit is..persze,azt is tudta mindig hogy hajnali órákban kell ezt velem megbeszélnie, a kommlinken..természetesen,már megszoktam ezt így  nem nagyon szóltam érte,főleg ha  arról kezdett el beszélni hogy  nekem is ott kell lennem,és hogy nem szabad hibázzni..már megszoktam..egy jó pont volt az egész megbeszélésben és  igen az nem az ellenség elpuszíttásnak a lényege volt..hanem az hogy  a Horizon-6,fedélzetére  mehetek..imádtam azt a  bázist..szerettem ott lenni,mindig arra emlékeztetet ahogyan utoljára ott hagytam és ahogy utoljára elköszöntem azoktól a nagyszerű tisztekkel..végre újból találkozhatok  velük....és végre Vali-val is újból ,találkozhatok..már egy jó ideje nem láttam a Vulkáni "incidensünk",után..kicsit kezdtem aggódni érte főleg hogy nem válaszolt a  kommlinkre sem,mivel elég sok dolga,baja lehetet persze..de ez az én részemről is igaz volt..mostanába el ömlesztett  a papírmunka.. a tömérdek,iratok és   a  sok munka  aFlottával kapcsolatban  a Defense Force-vel kapcsolatban és sok mással kapcsolatban is..főként a Föderáció,lényegét képezte   a megbeszélés is  amire el kell mennem főleg azért mert az én szakterületem volt a titkos fegyverek..és mivel azoknak  a korlátozója voltam,azaz én szabdtam meg hogy hol használhatnak esetleges tömegpusztító titkos fegyvereket  is..ez egy nehéz feladat volt..de már bele jöttem..és egyentalán nem lepett meg hogy  ,miért hívhat el Cromwell admirális..már megszoktam,hogy titkos fegyverekkel akarunk támadni..persze  ,ha ezt meg is tudná valami liberális rész a  Föderáción belül biztos le szerelnének, a  15 silót amiben mindenféle  titkos fegyvernek a helye volt..persze ezért volt titkos..azaz senki sem tudhatott róla..csak akinek felhatalmazása volt rá..ahogy összekészülődtem ez járt a fejemben,majd  ahogy meg érkeztem  a hOrizon-6 űrbázisra kiléptem  a kompom,ajtajából majd rögtön Vali fogadott ..úgy át ölelt hogy majd nem el estem,de  zavaromban csak  mosolyogni tudtam majd  egy csókot adtam  a  nő ajkára  mi közben csomagokkal a kezemben át öletem  a nőt.Persze sok időm nem volt,hosszasan elbeszélgetni vele mert,utánna rögtön el kellet menni a tárgyalásra ..ahonnan nem szeretek késni,egy percet sem mivel az admirális idő mániás volt,azaz ha valaki késett azt nem nagyon kedvelte onnantól..és mivel egy elég régi barátomról volt,szó így nem volt a tervemben késés..ahogy tovább mentem,kézen fogva Valery-vel ,még befordultam előtte  a  szobájába,ahol le dobtam a cuccaimat mivel nem akartam külön szobát  magamnak majd,Larsen 5 percben el mondta  a szituációt hogy  körübelül még van 5 percem mielőtt be mennék és hogy van hideg  jeges ital is  ha kérnék a bárba ,ami igazi Cardassziai kávéból van ..én csak  próbáltam,ezt egy laza arccal le rendezni de  ahogy el néztem Larsen kapitány..eléggé fel volt spanolva..ahogy ,beléptem a  tárgyalóba mi után végeztem ezzel-azzal úgy tűnt hogy már  mindenki ott volt egy gyors tisztelgést vágtam le  az admirálisoknak majd  néhány kapitánynak és  kezet fogtam Cromwell admirálissal is.

-Üdvözlöm uram..jöttem ahogy csak tudtam..úgy tűnik a  front most talán kivételesen nekünk fog kedvezni..

Mondtam meg nyugtató szavakkal az admirálishoz,szólva majd  megint kezet ráztunk utánna pedig Valery  közölte velem hogy Larsen valami beszélgetést rendezz pár tiszttel..bár nem voltam sem a  Horizon-6 kapitánya  sem,tisztje  de  azért jó volt róla tudni hogy  hol késett Larsen kapitány.Ahogy ezt elmondta  Vali,kis időt nem igénylően oda ment hozzám megint az admirális majd  közölte hogy,van még egy  kis időm és  addig nyugodtan igyak valamit. Én persze,nemlegesen,visszautasítottam kedvesen mivel nem szerettem inni tárgyalás  közben majd  inkább oda fordultam,Vali hoz és  megint át öleltem a nőt mi közben senki sem figyelt rám.

-Hiányoztál Valery..hogy vagy? jól mennek a dolgok itt a bázison?

Kérdeztem a nőtől,de  amire válaszolni tudott volna már  az admirális  közölte hogy hamarosan kezdünk így inkább adtam  Vali arcára egy puszit majd  az ajkára,és  megcéloztam magamnak az egyik széket amelyik közelebb volt az ajtóhoz majd  leültem oldalra  ami az asztal mellet volt és karba tettem a kezeimet. ~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
ValeriaKirk
Dátum: Hétfő, 2013-04-15, 16.16.48 | Üzenet # 69
A Horizon-6 operációs főtisztje
Csoport: Parancsnok
Üzenetek: 122
Kitüntetések: 12
Hírnév: 12
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az a nap sem volt egy átlagos mert tudtam hogy ma érkeznek az admirálisok a bázisra, köztük Nubet is. 
Nem tudtam elképzelni sem hogy miért jönnek ennyien ide, ennyi nagy név ; Hutchinson, Nubet, vagy épp Cromwell .. de ha már így alakult úgy éreztem muszáj kihasználnom az alkalmat hogy egy kicsit több időt töltsek a szerelmemmel akit már régen nem láttam.
Aznap felvettem az egyenruhám és már indultam is a dokkolózsiliphez. Szinte futottam már a végén, annyira szerettem volna látni azt a férfit aki megédesítette az életemet.
Hamarosan le is érkeztem a dokkolózsiliphez és mikor megpillantottam Nubetet a nyakába ugrottam. 
- Szia! Hiányoztál! - Vallottam be neki, majd a szemeibe néztem, megigazítottam az admirálisi rangját ő pedig megcsókolt engem hosszasan. Behunytam a szememet és élveztem a csókot, cserébe pedig vissza csókoltam őt ugyan olyan hosszan. 
Elég fáradt lehetett mert nem volt túl beszédes. Mondjuk Nubet soha nem volt az de az a mosoly! 
~ Ha nem beszélsz, nem baj, majd beszélek én. ~ Gondoltam magamban. 
A folyosóról azonnal az egyik vendég kabinba indultunk ami az ő régi kabinja volt. 
- A kapitány vendég kabinnak nyilvánította miután elmentél, azóta pedig.. - Szóltam mikor megcsókoltam, majd lefeküdtem az ágyra. - Csak rád vár, és neked van kiadva... - Felnéztem rá az ágyból egy csalogató tekintettel. - De ha jól tudom az ágy új. Ha gondolod felavathatjuk. - Elnevettem magamat. 
Erre belépett a kapitány elhadarta hogy már mindenki tűkön ül, és hogyha gondoljuk van valami Kardassziai kávé a büfében. 
~ De jó hogy Matt is mindig a legrosszabb időpontokban tud ránktörni. ~ Sóhajtottam magamban, és gyorsan fel is ültem nehogy félre értse a dolgot amit művelek. 
Miután kiment azért hozzátettem: 
- Csak hogy kiment már! - Tettem a csípős megjegyzésemet szokásosan. - ..Csak kardassziai..- Utánoztam egy tónusba a kapitányt aki egyépként nagyon le volt terhelve, ez meg is látszódott rajta. - ... a legutóbbi Kardassziai menekültek után ránk maradt vagy húsz kiló Kardassziai ruha, kávé nah meg Japok szósz! - Megcsóváltam a fejemet aztán átöleltem Nubet lábát, magamhoz húzva őt.
- Szeretlek. - Suttogtam....

Csakhogy neki mennie kellett.
A tárgyaló terembe még elkisérhettem őt így megálltam a falnál és megcsókoltam őt.
- Legközelebb nyaralni gyere ide ne dolgozni. Mindig csak dolgozol. - Szóltam szomorkás hangon, majd orromat az ő orrához dörzsöltem.
Nubet ekkor megkérdezte hogy vagyok, és hogy mennek a dolgok. Válaszoltam volna hogy jól, és hogy minden rendben van csak ő baromira hiányzik de nem tudtam mert mennie kellett. Megcsókolt, miközben én folyamatosan tartottam őt. 
- Menj! Szeretlek! - Mondtam neki utána végigsimítva a karját. Kinn maradtam... de szívesebben lettem volna minden percben inkább vele.




" It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2013-04-16, 20.35.05 | Üzenet # 70
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kicsit izgatott voltam.. nah jó nagyon izgatott voltam. 
Körübelül tudtam hogy miről lesz szó bár az igazakat megvallva nem akartam beavatni. De a magány nyomozgatásom na meg a kapcsolataim árán kiderítettem hogy mi fán terem a gyümölcs.
Majdnem olyan lettem mint Sherlock Holmes szokás szerint de legalább a téma topikját megtudtam: valami Alpha kódnév project a lényege. Dunsztom sem volt hogy mi lehet ez a cucc. Csak találgatni tudtam.
Meg dolgozni.. és dolgozni és dolgozni. Rohangálásomban hogy minden kész legyen, hogy az étkezde is élhetően nézzen ki ne úgy mint egy lelakott rémálom nem is tudom mennyi idő kellett. Berohantam a kezemben vagy ezer meg ezer átolvasásra váró dologgal majd közöltem miután majdnem felestem a szőnyegben hogy:
- Hello! Legyen valami ünnepi hangulat! A maradék Canart osszák szét és.. mi ez a szőnyeg, ezt azonnal vitessék ki innen! - Előre léptem felírtam septében még hogy legyen valami kávé, meg japok szószos kaja, majd az egyik mézes süteményes tálba bele tettem az újjam és lenyaltam azt. - Hümm egész jó! Ebből még csináljanak többet ha lehet végeztem! 
Miután elhadartam a kiegészítéseimet a szakácsnak, a főszakácsnak majd az alszakácsnak is otthagytam a bandát és folytattam megszokott kapitányi életem: keresve a tökéletes elsőtisztet akit nem találtam. Csak nem akartam megtalálni! 
Feszült voltam hogy jönnek, és jönni is fognak majd kinyaltam magam, megigazítottam a hajamat a tükör előtt felkaptam egy díszegyent és rohantam is lefele fogadni vendégeinket akik közül egészen véletlen Throvson admirálist vártam a legjobban. 
Már rég beszéltem vele, sok minden történt és mivel az egyik legjobb barátom volt.. wáá!
Szerettem volna neki beszámolni személyesen mindenről, nagyon szerettem volna..De mire leértem hát Valéria megelőzött. 
Maradt a B terv. 
Fogadtam Cromwell admirálist, meg a többieket egyenként, bemutattam nekik egyenként a bárt ami addigra már teljesen úgy nézett ki mint egy bár, majd kis időt jópofizással meg a flotta kérdésein válaszolva megindultam Nubetet keresve. 
És lám, találtam Nubetet utána. Beestem a kabinjába majd egy légvétellel hadartam ezt el: 
- Uram ha gondolják vehetnek vagyis ihatnak Kardassziai cuccosokat a bárban, van egy pár belőlük természetesen a Kardassziai kávé a kedvencem, hagy ne mondjam. Örülök hogy itt van uram! - Megöleltem Nubetet, majd szalutáltam egy vicceset és elrohantam. 
Igazából lehet a kávé rámfért volna mert kezdtem magamat rongyos kapitánynak hívni és nem lett volna jó ha tényleg úgy néztem volna ki. 
Megálltam egy tükör előtt, majd megigazítottam a hajamat. 
- Jól nézek ki.. -Motyogtam. - A táskákat leszámítva az arcomról.. - Majd megfordultam egy pördüléssel mellyel egy háromszázhatvan fokos kört írtam. 
Beléptem a tárgyalóba a következő pillanatban pedig LIlyvel és Jerryvel beszélgettem. Egy vigyorral a képemen intettem oda Cromwell admiráliséknak, majd odafordultam a bejáratnál álló Xiiyonékhoz: 
- Hello... Grov-ra bíztam a hidat. - Kezdtem bele halkan szinte suttogva. - Az lenne a legjobb ha a tárgyalás kezdete után senki nem jöhetne be. Lily kérem maga álljon az egyik, Jerry pedig a másik kijárathoz. Most ez a legfontosabb. Ugye megértették? - Kérdeztem hol Jerry hol Lily szemeibe nézve a tisztjeimre. - A szívem magukon. - Majd vettem egy mély lélegzetet és gyorsan leültem én is az asztalhoz....



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
JerryGThomas
Dátum: Szerda, 2013-04-17, 23.58.00 | Üzenet # 71
Royal Taktikai főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 3700
Kitüntetések: 42
Hírnév: 37
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem volt ez egy átlagos nap itt a bázison három admirális jön a bázisra hogy,miért az nem tudtam de nem is érdekelt.Köztük volt Nubet és Hutchinson admirális a két barátom örültem neki hogy ide jönnek.A kapitány eléggé izgatott volt,engem és a mellém rendelt embereket a tárgyalóba küldöt.Majd vártuk a vendégeket...Miután mindenki helyet foglalt oda jött hozzánk a kapitány és elmondta hogy Grovra bízta a hídat,és azt is mondta hogy ha kezdetét veszi a tárgyalás senki se jöhet be az ajtókon.Igen is uram a parancsot meg értettem rám számíthat uram rajtam senki nem fog bejönni ebbe a terembe válaszolom a kapitánynak majd elindulok a ki jelölt ajtóhoz a két embert aki velem volt ki küldtem az ajtó elé én magam bent maradtam és az ajtó elé álltam,ilyen se volt még ajtónálló lettemo gondoltam magamban de ezzel semmi gondom nem volt örültem hogy a két barátom itt van és hogy vigyázhattam rájuk.

 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Csütörtök, 2013-04-18, 20.20.20 | Üzenet # 72
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nem tudtam mit gondolni az egész felhajtásról. 
Konferencia konferenciát követett az utóbbi napokban meg a Kardik is.. az egész olyan volt mintha soha de soha nem akarna véget érni a főszezon. 
Tetőzte hogy most tényleg olyan vendégek érkeztek a flotta vezető egyéniségei. Örültem hogy Nubetet láthatom, de csalódott voltam mert Valerit jobban szerette mint engem. pedig én megérdemeltem volna őt jobban mint az a liba. 
Nem is tudom hogyan szerezhette meg a rangját a kis szőke! 
~ Majd ha becsukódnak az ajtók megverem.. nem is baj hogy hamarosan tárgyalni fognak. ~ Gondoltam magamban miközben köszöntem a kapitánynak:
- Hello kapitány. Értették. Én és a legjobb emberem Thomas ketté oszlunk és megoldjuk a helyzetet. Ne aggódjon. - Mondtam megütögetve Matt vállát majd Thomasra néztem:
- Hé, Thomas! Egy újabb nap kezdetén vagyunk.. de legalább elkezdtük. Remélem hamarosan be is fejezzük. - Mondtam fáradtan.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2013-04-28, 11.12.33 | Üzenet # 73
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A tárgyalás megkezdődött. 
Az első fele olyan unalmas volt hogy Nubet legszívesebben bealudt volna rajta: a fegyverkezéshez pedig szinte semmi köze nem volt. Cromwell admirális beszédet tartott a natur energia források hasznáról, valamint arról hogy mennyire fontos az orvostudmoány fejlesztése és a fronton is milyen hasznokkal jár ha van legalább egy jól szituált orvos. 
Mendelshon és Hutchinson többször is bele akartak szólni a férfi mondatában de az csak beszélt és beszélt. Persze lehet hogy Matt-et ez nagyon is érdekelte - mivel ő orvos volt - és ilyen körökben nagyon is jó. 

Ezek után jött a titkos fegyver. 
Menselshon admirális kezdett el beszélni. Az idős férfi aki nem mellesleg régen zseniális katonai tudós volt így kezdett bele: 
- Ezek után végre beszélnék arról ami igazából a megbeszélés tárgyát adja: a fegyverről, az Apha kódnevűről. Mint tudják az Enterprise által kötött vagy kötődni fogó fegyverszünet a Fehér zóna körül elég labilis még. Egyátalán nem biztos hogy ez az ideiglenes béke sokáig fenn fog állni. Ezért a Uss Maybourne és a Uss Endeavour jelenleg is a Fehér zónához eső legközelebb eső bolygó körül keringenek, és épp segítenek annak kolonizálásán. Ahol a Csillagflotta talán második legnagyobb szuperfegyvere fog megépülni az ellenség ellen... több mint ötven siló van kilátásban és egy fegyver... egy másik állomás mely nagy hatótávolságban tud kilőni egy idő befagyasztó sugarat. Erről csak annyit tudok hogy a bolygó magjának az energiáját használja, és hogy 15 percig ki tudja merevíteni az ellenséget ezzel nagy előnyhöz juttatva minket. Az a kolegánk aki az Idő-felügyelettől érkezett most nincs itt, de ő tudna erről bővebben beszélni. A kérdése az lenne nekem és a bizottságnak hogy ön mit gondol erről Throvson admirális, és hogy enegedélyezi-e a fegyver gyártásának kezdését a jövő héten? - Kérdezte az idős férfi az asztalra támaszkodva Nubettól komoly arccal. 

( Nubet - Matt - Szingularitás) 

Valeri folytatása olvasható: " Vezérlő" c. topicban

Jerry- Lily folytatása olvasható: Folyosók topic




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Hétfő, 2013-05-06, 15.31.03 | Üzenet # 74
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Az admirálisok annyira bele kezdctek a tárgyalásba hogy végülis ki lyukadtunk,az energia használatra és még olyan felesleges pontokra amik annyira nem voltak fontosak hogy legszívesebben egy lapozó gombbal ,elhaladtam volna ha lett volna ilyen..de persze nem volt ilyen ,és eléggé a folytatáson volt a hangsúly így énc sak hallgattam és hallgattam ,amíg egyszer csak nem érkeztünk végre az én témámra ami egyre jobban kezdett érdekelni,szinte visszahozta az érdeklődésemet ,az iránt amiért végre itt vagyunk...szerencsére természetesen,érdekes volt amit mondtak csak egyszerűen nem az én asztalom volt..és nem igazán tudtam beleszólni..az admirálisok,szinte az asztalt csapkodták beszéd közben,amíg eljutottunk addig hogy engedélyezem -e a sziperfegyverek tovább építését..természetesen rá bólintottam de azért kifejtettem a véleményemet is a támával kapcsolatban,összekulcsolt újakkal..~

-ami azt illeti engedélyezem, de csak vész esetekre és vész szükségben használjuk ezeket mivel óriási ,pusztítást végezz..ne is beszéljünk ezen kívül arról,hogy a fegyverek nagyon nagy energiát fogyasztanak így elég soke nergia tartalékra lesz szükségünk még akkor is ha csak passzívan akarjuk használni őket és csak fenyegetés ,miatt tartjuk meg őket és nem használjuk őket aktívan..

Fejtettem ki a szavaimat az admirálisoknak ,és a kapitánynak is akik nagy mély csenddel hallgatták a beszédemet..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2013-06-04, 12.00.59 | Üzenet # 75
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elkezdtek az orvos cuccokról beszélni amúgy fogalmam sincs miért. 
Nem volt ezzel nagy bajom, csak hát orvoslás egy állítólagos taktikai konferencián? Ahogyan ott ültem és szavak nélkül egész biztosan homlokráncolva hallgattam és csak hallgattam az admirálisokat kezdtem magam nem is tudom... mindenhez hasonlítani csak épp tárgyalónak nem. Mintha egy piacon lettünk volna olyan hangzavar kerekedett, egy Andóriai konferencia nem volt ilyen zajos mint ezek. 
Vettem egy mély lélegzetet mert kényelmetlen volt hogy ennyi admirális közt ülök, és ugyanekkor mégsem tudok sok mindent. 
Azután jöttek a fegyverek.. soha nem szerettem se a háborút se a fegyvereket. A bal lábamat a jobbra tettem, majd hol az admirálisra hol Nubetre pillantottam. 
Nem tudtam mit mondani, nem szólhattam bele a döntésébe. Ez csak és kizárólag a saját döntése volt senki másé. 
Legszívesebben megszólaltam volna, hogy ne tegye, hogy ne engedélyezze, kértem őt volna de nem voltam taktikai ember, nem láthattam át teljesen hogy az ellenség mennyire erős, mennyire fenyegető vagy mennyire van túlerőben. 
Nem láthattam át semmit. Csak egy nagyobb rangban lévő orvos voltam végül is, azt sem nagyon tudtam hogy én miért kellettem erre az átkozott megbeszélésre. 
Ekkor Nubet válaszolt. A jég is megfagyott bennem, nem beszélve arról hogy már kezdtem a legrosszabbra számítani magamban. 
Egy kő esett le a szívemről mikor azonban a válasza az volt, hogy csak akkor használhatják hogyha nagyon muszáj. 
~ A legjobb emberre bízták a döntés jogát. " - Gondoltam magamban.  Elismerő pillantásom után, vissza terelődtem az admirálisra mert nem értettem a fintorgó arcát. 
Gondoltam nem tetszett neki Nubet amúgy teljesen értelmes válasza. 
Vagy ki tudja? Nem igazán tudtam kiigazodni az arcokon csak az érzelmeken.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2013-06-04, 20.31.43 | Üzenet # 76
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A megbeszélés folytatódott volna, ha azonban hirtelen egy robbanás nem rázta volna meg a bázist... azt nem lehetett tudni hogy honnan jött a robbanás, hogy melyik szintről de szinte mindenhol lehetett érezni a rázkódást... 
Egyes admirális majdhogynem le is estek a székekről, az éppen megszólalni vágyó Mendelshon admirális is majdnem elesett. 
Az energia szint is hirtelen lecsökkent, és a helyiségben csak a vészfények kezdtek el mindenhol világítani.  
A panelokon szerte a falakon, már ahol volt ilyen,  azt lehetett olvasni hogy behatolás veszély, hogy valami hatalmas energiát szív el ....
Ekkor érkezett meg Grov jelentése a kommunikátoron a kapitányhoz, mi szerint a hozzájuk közeli szinten, az ötösön valami hatalmas energiát szív el. 
Larsen kapitány parancsot osztott, mire Jerry érkezett be érdeklődve hogy mindenki jól van-e. 
A kapitány biccentett, és biztonsági riadót rendelt el. Larsen mindenképp el akart jutni a fegyver-raktárba hogy aztán a biztonsági osztaggal tartva megtudhassa mi szívja el az energiát. 

( Matt - Nubet - Matt - Szingularitás) 




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Péntek, 2013-07-12, 16.48.26 | Üzenet # 77
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Az admirálisok beszéde elnyelte a gondolataimat, és a végén már szinte semmi nem maradt meg a fejemben mikor hirtelen megrázkódott minden.
Majdnem kiestem a székemből.. az asztalomba kapaszkodva viseltem el a földrengés szerű rezgést ami leginkább olyan volt mintha egy torpedó csapódott volna be a bázisba. Egy pillanatra még be is hunytam a szememet, mert nem akartam látni hogy mi történik, azt hittem komolyabb a helyzet egy remegésnél. Tulajdonképp komolyabb is volt de nem abban az értelemben mint amit én hittem.
Mire kinyitottam a szememet az admiralitás fele a földön hevert, és csak a vészfények égtek. Olyan sötét volt hogy kukkot nem láttam a nehezen alkalmazkodó szemeimmel..
- Jól van? - Kérdeztem az egyik admirálist, aztán Nubetre néztem:
-Nubet? - Kis szünet után felálltam, majd a romokat és lehullott üvegdarabokat átlépve az ajtóhoz közeledtem. 
Ami még előttem kinyilt.. Jerry állt ott, kérdezve hogy minden rendben van-e.
- Igen, persze. Köszönöm. - Biccentettem a férfi felé... pár admirálison kívül mindenki jól volt kivéve talán akik kisebb sérüléseket szenvedtek.
Grov jelentése ekkor érkezett be: mi szerint az ötös fedélzetről érkezik a jel mely elszívja az energiát.
- Rendben.. fogjanak fegyvert, és szerveződjenek csapatokba. - Válaszoltam a kommlinket hadarva minden egyes szót, így csak reméltem hogy érti a férfi a szavaimat. 
- Találkozunk a fegyver raktárba. Larsen kiszáll. - Majd Jerryre néztem. - Hallotta hadnagy! .. Bármi is szívja az energiát, meg kell tudnunk mi az, vagy ki az és le kell állítanunk... energia nélkül a létfenntartónak lőttek. - Mondtam a hadnagynak, azzal megfordultam Nubet felé.
- Most jelentették.. valami szívja az energiát az ötösről.. a legénységi szállások felől... nem tudjuk még mi az, de hamarosan ki fogjuk deríteni. - Jelentettem gyorsan, hisz kötelességemnek éreztem. - Ha van bármilyen jó tanácsa uram, azt szívesen veszem jelen pillanatban, de el kell mondanom, hogy úgy érzem hogy valaki szabotálni akarja direkt ezt a konferenciát. Szerencse hogy mindenki épségben maradt.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Péntek, 2013-07-12, 17.11.55 | Üzenet # 78
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
Elég fontos dolgokat beszéltünk meg és,nem akartam hogy bármi is  közbe  szóljon vagy épp befolyásolja   a megbeszélhető tényeket,a  lényeg pedig az volt hogy mielőbb muszáj lesz  bevetünk  a  fegyvereket főként a  legtöbb titkos fegyvereket ha  vissza  akarunk vágni vagy épp védekezni akarunk az épp kialakuló nagyhatalmak ellen.Már majd nem  az utolsó lezáró szót mondtam volna ki mire hirtelen megrázkódott  a bázis talpazat része  de úgy  tűnt  a  hangok alapján hogy  lehet hogy  nem csak  az rázkódott meg. Tudtam már  a hangokból kifolyólag hogy  mi  a helyzet,tudtam hogy megtámadták a  Horizon-6 csillagbázist. Ahogy fel tudtunk mind annyian tápászkodni,úgy tűnt hogy mindenki rendben van természetes volt hogy először engem kérdezett meg  "Larsen úr" hogy-hogy vagyok de  egyértelmű volt így rögtön  oda szóltam neki.

-Kapitány..szerintem érdemesebb  a  csillagbázis híd részlegére  jutni ,hiszen úgy tűnt hogy  támadás alatt van a  csillagbázis.

Mondtam a  kapitánynak  azon megállapítás után mi után , a kommunikátor  nem igazán válaszolt azon hívásokra  amiket én vagy épp a  teremben lévő  személyek próbáltak leadni. Úgy tűnt talán a  kommunikációt támadták meg.

-Lehet hogy ez az előszele volt egy  nagyobb támadásnak,lehet hogy egy olyan  specifikcius  torpedót használtak ami megbénitja  a  kommunikációt. Lehetséges hogy,valamiféle  nagyobb támadás  előszele volt ez javallom  a tiszteket felkészíteni egy belső harcra  is. Lehet hogy megszállás  alatt vagyunk csak nem tudjuk..

Szóltam a  meredt kapitánynak,aki percek alatt átváltott szinte egy pillantás alatt vissza  a  régi kapitányi státuszba.

-Menjünk..míg nem késő..


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2016-03-31, 19.44.57 | Üzenet # 79
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány és az admirális útja ezek után a folyosóra vezetett, miután Larsen kaitány osztott pár fegyvert az admirálisoknak. 
Szerencse hogy volt köztük harciasabb is, mivel nélkülük nem igazán lehetett volna magukra hagyni a többieket. 

Folytatása olvasható:
" Folyosók" c. topicban

Hozzáadva (2016-03-31, 19.44.57)
---------------------------------------------

- A diplomácia nevében  - 


Hajó/ bázis: Horizon hat

2804, Január

A Querrriai Kerrat hajlandó volt tárgyalni arról hogy a háborúnak milyen ára volt rájuk nézve. 
Ugyanis ezt a háborút ők kezdték, így nyilvánvaló volt hogy a fegyverletétnek ára is volt az egykori ellenségre nézve. S ezeket a kritériumokat kellett megbeszélniük a Horizon hat legénységével.
*

~Pár órával a tárgyalás előtt~

Matt összehívta a csapatot hogy tárgyaljanak a biztonsági intézkedésekről. 
A Kerrat nem egy állat volt, de mostanában elég sok volt a terrorista (és a más egyébb szervezetek) hirtelen támadása. Éppen ezért mindenképpen meg kellett beszélniük hogy hogyan, és mit fognak majd csinálni. 
Jainek ezredes a háború miatt fáradt volt, Lily pedig közben mindenképp bizonyítani akarta hogy ő jobban tudná megszervezni a védelmet. Szokás szerint szépen összekaptak a helyett hogy összedolgoztak volna. Matt csitította őket, de közben az idő is pörgött s valamire menni kellett volna hogy időben fel legyenek készülve. 

( Matt - Seth- Lily - Ian - Matt - Seth - Lily - Ian- Matt  - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2016-04-17, 14.03.53 | Üzenet # 80
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nos egyértelmű hogy ez egy béke tárgyalás lesz, de biztonságról is intézkednünk kell. - Mondtam mindezt hadarva, a kezemet széttárva ahogyan leültem az üvegasztalhoz. Jainek és Lily mostanában egyfolytában vitatkoztak, úgyhogy bele sem mertem abba gondolni mekkora nagy baki lenne ránk nézve ha ezt eltolnánk. 
Úgy kellett kinéznie mindennek mintha teljesen észrevétlen lenne, de azért meg lenne a minimális biztonság. 
- Ami azt illeti amúgy szeretnék biztonságiakat minden ki és be járatnál. Mint ahogyan tudjuk, mostanában felkapott téma a terrorizmus, és a Kerrat sem lesz jó kedvében, de a mi vezetőink sem. Én fogom képviselni a Csillagflotta egyik diplomáciai részlegét, úgyhogy örülnék neki ha közben nem robbanék fel. Én el nem tudom mondani hogy mennyire fontos ez most. Diszkréten kell eljárnunk és pontosan, úgyhogy várom az ötleteket.. - Körbe néztem és belekortyoltam a bögre eper teámba. 
- Mr Jainek?



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
SethJainek
Dátum: Vasárnap, 2016-04-24, 09.17.12 | Üzenet # 81
Horizon 6-Ezredes
Csoport: Ezredes
Üzenetek: 9
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tudta  a férfi,hogy  megint azt kell majd bizonyítania  hogy mennyire  tudja  a munkáját elvégezni hiszen Larsen sem de  Xiiyon sem bízott meg benne..és ami azt illeti ,egyik régebbi tiszt sem..mivel katona volt így  még rosszabb volt a helyzete főleg egy tárgyaláson ahol szinte csak  Csillagflotta  tiszt és  nem katonai szolgálati tisztek vannak.Így  amikor,eljött számolt arra hogy ez lesz a vége ,meghallgatta  a kapitányt és amit szeretett volna mondani majd  neki vágott annak amit ő szeretett volna .

-Uram felszólalnák elsőnek ha meg engedi.

Szólalt fel  a férfi,majd  bele kezdett .

-A  legjobb módszer az lenne ha  én vezetném a védelmet ennél a  kritikális küldetésnél...az én embereim,tudják mi a helyzet ha esetleg beütne  azok a dolgok amire nem számolunk egy  taktikai esetnél..főként ha  az  katonai módszereket  eredményezz...lehet hogy túl vagyunk egy  háborún uram minden tisztelettel..de  ,az nem azt jelenti hogy nem lehetnek merénylők vagy éppen  olyan támadások amik közvetlenek..elég instabill a  szövetségünk a   legtöbb szövetségi erőkkel. Ajánlom  a  figyelmébe  a  több éves tapasztalatomat  a fronton illetve különféle bevetéseken...a  taktikánk pedig a következő lenne..használnák személyi pajzsokat amik az én lekezelő rendszeremhez lennének kötve  ha  támadás ér valakit is  a  kezemen lévő katonai műszer  rögtön kijelezné..és  akkor az embereim rögtön tudnának cselekedni..ezen kívül könnyű fegyverzettel megerősített őrséget és turreteket ajánlok a   figyelmébe védelem szempontjából ez a  legideálisabb.


 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szerda, 2016-04-27, 20.22.54 | Üzenet # 82
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány megint hitt a dajka meséknek és a békés tárgyalásoknak. Ahogy beléptünk szinte azonnal arról kezdett el beszélni hogy a Kerrat nem egy állat.
- Békés! A fenéket lesz békés uram! Matt, neked is be kell látnod, ahogy beteszik majd a lábukat a bázisra azonnal ki fog törni a paraszt lázadás. - Csaptam az asztalra.
~ A kapitány totálisan elhiszi hogy a Querreriaiak tudnak békések is lenni. CH nevetséges ~ Gondoltam magamban.
- Thomas erre azt mondaná ha itt lenne hogy logikátlan a megállapítása. - Folytattam az asztalra rácsapva megint. Flegmán ránéztem közben Jainekre aki szintén bizonygatta hogy a katonaság megoldja ezt az ügyet.
Sajnos a kapitány is azonnal hozzá fordult, mintha már ő lett volna a biztonsági főnök.
- Szólhatok én is valamit még mielőtt frontvonallá teszik a bázist? Kösz. - Forgattam meg a szemeimet.
~ csak nyugalom... nyugalom ~ Mondogattam magamban közben. Keresztbe tettem a lábam az asztal alatt s haloványan rámosolyogtam a két férfira.
- A kapitány biztonságiakról beszélt. Lehet hogy önnek, mintha csak maga lenne a biztonsági főnök, de sajnos még mindig én vagyok és nem túrhat ki olyan könnyen. - Ezeket Jaineknek intéztem, aztán jött a kapitány:
- Hamarosan felállítom az őrséget. Ígérem nem fog csalódni. Még valami kérés, Larsen kapitány?


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Hétfő, 2016-07-11, 16.25.10 | Üzenet # 83
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Matt kissé megfáradva szólt közbe hogy egyetértés kell, nem széthúzás. 
A mondata végén theát  Lylnek adta a ki -és be járatok őrzését, Sethnek pedig a a Kerrat és a flotta nagykövetség gardírozását.
A helyzet nem tűnt bonyolultnak, így a tisztek a tárgyalás végén elindultak a helyükre. Menet közben Lily és Seth persze még vitatkoztak egy kicsit a katona-kontra biztonsági osztag feladatairól, de mivel a kapitány éppen a közelükben volt nem mertek tovább lovagolnia a témán.
A konfliktust hagyták más napokra...

( Matt - Lily - Seth - Ian - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Kedd, 2016-07-12, 18.42.46 | Üzenet # 84
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Jó..Jójó jóóóóó... - Dobolni kezdtem közben az újjaimmal az asztalon kicsit idegesen a két tisztem hatalmi vitája miatt. ..
Jobbra- balra néztem, jóformán mind a két tisztem feszült volt a másik beszólása miatt. Olyanok voltak mint két idegesítő macska akik csak arra várnak hogy mikor akaszthatják össze a bajszaikat.
Lefáradtam ettől... Ehhez nem kellett megerőltetnem az érzékeimet, jól láttam a nélkül is a dolgot. 
- Akkor mondom. - összecsaptam a tenyeremet, majd csettintettem szórakozottan hátha akkor felkapják majd rám a fejüket. - Hahóó! vann itthon valaki? ... köszönöm! Lily. A biztonsági osztag embereit akarom minden ki és bejáratnál. Mindenkit figyeljenek meg, bármilyen gyanús eseményről vagy személyről tájékoztassanak. Seth önök lesznek az én személyes kíséretem és a nagykövet kísérete is. Bármilyen veszélyes vagy szokatlan dolog történik, a feladata hogy megakadályozza a rablásokat meg a karcokat. Értve? Éssss még valami! - Tapsoltam megint egyet majd csettintettem a nyelvemmel. 
- Nem szeretnék ilyen vitákat. Jó? Nézzék tudom hogy nagyon feszült a viszonyuk, úgy értem a kapcsolatuk vagyis a munka kapcsolatuk... szóval tudják. Érzékelem... és nem akarok a világért sem tanácsadóként közbe szólni, de nem lehetne hogy megpróbálunk csapatként viselkedni esetleg? Hüm? Úgy döntöttem megtartom a katonai csapatot a bázison Lily az én döntésem volt. Ennek a döntésnek pedig hála maguknak kell megtanulniuk viselkedni, viszonyulni a másikhoz.  Légyszíves... próbáljanak meg asszimilálódni. A brog nyelvén mondom..  - Félmosolyodtam el, majd felálltam, jelezve hogy vége a megbeszélésnek és mindenki tegye a dolgot. 
Kifele menet azonban megint csak az volt hogy úgy néztek egymásra mint két közellenség. 
- Ez nem verseny még egyszer mondom. - Förmedtem rájuk halkabban már.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Kedd, 2016-07-26, 20.22.23 | Üzenet # 85
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mattre néztem lassan mind aki most látott csak először fehér embert életében.
- Értettem uram.- Fújtattam. 
~ Nem hiszem el hogy ez van. Katonákkal kell együtt lennem! ~ magamban dühöngtem. Matt elfogultnak látszódott a katonáival. Lehet ő is olyan lesz majd mind a legtöbbje meg Relson. Felálltam. Gyilkolásra kész tekintettél néztem Jainekre. 

- Most még megúszta. Legközelebb nem fogja! Mindig elfelejtik maguk flotta hősei hogy kik kaparták ki a diót! - Mattre néztem és inkább magam elé engedtem mielőtt őbelé is rúgok és elhatároztam hogy dühkezelésem levezetésére ha ennek vége szétrúgok pár Vidián segget a holofedélzeten.


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2017-06-15, 19.31.58 | Üzenet # 86
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
*** Folytatása olvasható: "2-es dokkoló zsilip" c topicban

Hozzáadva (2017-06-15, 19.31.58)
---------------------------------------------
" A közelgő vihar"

Idő: 2804 Július 3 

Hajó/Bázis: Minden hajó, minden legénység tagja jelentkezhet

Az Enterprise 2802-ben különös fajjal találkozott s eme találkozás később nagy problémához vezetett galaxis szerte. 
Egy mélyen lefagyasztott fajt, a Xreiulzt felébresztették, Hutchinson admirális és a Csillagflotta kíváncsisága miatt amit nem lett volna szabad. Ez a probléma azonban eddig eltusolásra került... de ez nem maradhatott így sokáig, mert a faj bázisokat foglalt el és embereket ölt meg, hogy aztán felhasználhassa a saját szaporodásához. 
Így - a vezetőség legnagyobb bánatára- kénytelen volt bevallani mindent a Flotta, és egy külön tanácskozáson akarták mindezt kitárgyalni. 

======

Hutchinson admirális nem volt valami jó passzban. Neki és Smith kapitánynak kellett előadni hogy mi is történt a Csillagflottával pár hónap leforgása alatt. Persze Smith kapitány csak egy rendkívül jó tiszt volt, nagy múlttal, aki csupán parancsot teljesített.. de a vulkáni nő így sem érzett más mint bűntudatot. 
A Xreiulz fajt az Enterprise engedte szabadjára. 
A különféle kapitányok és magasabb rangú tisztek közben már gyülekezni kezdtek, és Hutchinson úgy gondolta hogy ő fog majd először beszélni. Mivel a hírszerzés már többé nem tudta titokban tartani a Xreiulz faj aktivitását ezért mindenkit tájékoztatni akart a férfi. Azért épp a Horizonton, mert egy semleges helyet akart mindenképp a megbeszélésre. 
Még maga Jason Relson sem tudott az ügyről pedig a kapitány egy időhajó vezetője volt. De úgy tűnt nem számítottak arra hogy ebben az univerzumban majd így felbolydul az idősík. 
A Xreiulz egy ősi és igencsak agresszív faj volt. Lauren Cross így nem csak mint a hajója kapitánya de mint a faja képviselője is jelen volt. Bár az Agrosi határoknál már kezdtek jelentkezni problémák, arra azért mégsem számoltak hogy a probléma majd ekkora kiterjedésű lesz. 
A voinokat Dárius képviselte s ő sem volt sokkal boldogabb. Hutchinson sűrgetve kezdett el beszélni miután mindenki megjelent, hiiszen úgy érezte hogy ha nem tesznek valamit nagyon gyorsan- olyan dolgot ami jogos és etikus is- akkor ebből egy újabb háború lehet. 

( Hutchinson-Smith- Lauren- Relson- Flameys - Corina- Nubet- Jerry- Dárius- Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Hutchinson
Dátum: Vasárnap, 2017-06-18, 18.26.30 | Üzenet # 87
Flotta Admirális
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 62
Kitüntetések: 1
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
HUtchinson fáradtan ücsörgött az ablak alatt és az elmúlt eseményekre gondolt. De most már nem tudott nagyon mihez kezdeni azzal hogy felébresztettek egy több ezer éve szunnyadó fajt. Tudta hogy ezt valahogy majd elő kell adnia a Csillagflotta kapitányainak és így más fajoknak is. 
A fenyegetés immáron valós volt, a hajók amiket odaküldtek elvesztek, így valakiknek majd meg kell keresni őket. 
Smith kapitányt is odahívta, csakhogy ne nézze őt teljesen hülyének majd mindenki. Sejtette hogy ez nem lesz olyan egyszerű. 
Felállt és leterhelten nézte az embereket akik besétáltak a helyiségbe majd megköszörülte a torkát, és hátrafűzött kezekkel megállt az üveg asztal végében. 
- Kompjúter zárold az ajtót! - Szólalt meg rekedtesen. - Nos, nagyon köszönöm hogy mind eljöttek ide. Tudniuk kell hogy egyenlőre ezek az információk amiket hallani fognak még titkosak, és csak maguk tudhatnak róluk. Mindez természetesen a pánik elkerülése végett történik, ugyanis sajnos ezek az infomációk szörnyű nagy fejetlenséget okozhatnának a flotta és más fajok népei közt is ha kitudódnának hogy mi, vagyis a Bolygók Egyesült Föderációja okoztuk ezt. Mindegyikük asztalánál van egy adathordozó. Kérem olvassák el. Ez az adathordozó tartalmaz mindent amit a Xreiulz fajról tudunk... Ugyanis ezt a fajt, kicsit több mint két évvel ezelőtt az Enterprise ébresztette fel. Egészen odáig lefagyasztva szunnyadtak. Sajnos mivel még mindig hiszünk a békében és a tudományba, parancsba adtam Ashley Smith kapitánynak hogy ébresszék fel a fajt. Ennek viszont beláthatatlan következményei lettek mert a faj.. ellenséges. És, mint hogy megtudtuk utólag, nem véletlen voltak ott ahhol voltak eddig. Smith kapitány elmond mindent önöknek amiket eddig megtudtunk róluk... Ha ő beszélt, feltehetnek kérdéseket is, és majd utána mondom el hogy pontosan miért pont önöket hívtam ide és hogy mik lesznek majd a parancsaim.


 (HU)
 
AshleySmith
Dátum: Vasárnap, 2017-07-02, 09.47.37 | Üzenet # 88
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 22
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
HUtchinson admirális látható lelki feszültsége miatt, csupán távolabbról szemlélte őt s a helyiségbe megjelenő egyéneket. 
Nem az érzelemkitörései aggasztották leginkább a férfi felől, hanem hogy kezdett nyilvánvaló lenni a nő előtt hogy Hutchinson nem kezeli jól a helyzetet.
Egy cseppet sem. 
Az hogy az Enterprise parancsteljesítés közben egy ismeretlen fajt engedett ki a sztázisból még nem feltétlen jelentette azt hogy rögtön okot kell adni egy pánikhelyzetre. De Hutchinson akaratlanul is ezt tette. 

Ash nem messze állt ezért az egyik ablaknál, kihúzta magát s kezeit a háta mögé tette. Merev testtartása miatt nem lehetett rajta látni hogy legbelül mennyire feszült. Egy kis hatásszünet után szólalt csak meg, miután érezte hogy az admirális figyelő pillantása éppen őrá irányul. 
- Nos, igazat beszél az admirális. - Jelentette ki a nő a váratlan beállt csendet megtörve. - Az Enterprise valóban kiengedett sztázisból felelőtlen parancsra egy fajt, melyről nem tudtunk semmit. ... Habár én jómagam elleneztem a dolgot, a Csillagflotta parancsnokság mégis merően naív módon abban hitt hogy ez a faj a puszta véletlen folyamán lett szinte teljesen elfeledve. A tapasztalat sajnos megmutatta immáron hogy tévedtek. - Lassan Hutchinsonra nézett a beszéde közben aki kerülte a pillantását. 
Vett egy mély lélegzetet majd folytatta, a megjelent tagokra nézve. 
- A maguk előtt látható adathordozókon elolvashatnak mindent a Xreiulz fajról amit eddig megtudtunk. Ez egy ősi faj, akik még jóval az emberek, és a Vulkániak megjelenése előtt már jelen volt a hatalmas galaxisban. Ősibbek és öregebbek az összes ismert fajnál, és ellenségesek. Az egyetlen cél azonban amiért harcolnak, s képesek életeket teljesen megváltoztatni, az cseppet sem ilyen prózai... a szaporodás miatt teszik ezt. Ugyanis mint ahogyan olvashatják, ez a faj nem képes másképp szaporodni, csupán úgy ha más fajokat... átalakít. - Itt megint szünetet tartott. 
Ha csak belegondolt ebbe, Ashleyt elfogta az undor, és Vulkáni társa egész biztosan ki is hallhatta a mondataiból hogy mennyire undorodik ő, Ashley Smith a Xreiulz fajtól. 
Nem úgy mint a Borgtól, akiktől mások rettegtek, nem. A Xreiulz-tól undorodott. 

- Mivel a hírszerzés biztos forrásaiból tudjuk, szövetségbe léptek szinte minden általunk ismert ellenséges hatalommal a közelmúltban, logikusan állíthatom hogy hamarosan háborúba lépnek. És hacsak nem próbálunk meg felkészülni időben... ők fognak nyerni.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Lauren_Cross
Dátum: Kedd, 2017-07-11, 16.59.35 | Üzenet # 89
A.S.F. Fenrir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 1149
Kitüntetések: 19
Hírnév: 29
Helyzet: Nincs szolgálatban
Épp hazafele tartottam a Bentus-ról, mikoris üzenetet kaptam Hutchinson admirálistól, hogy toljam a seggem a Horizon 6-ra, de ne csak mint kapitány, hanem mint a Confederáció képviselője. Vettem az adást, de előbb apámat kérdeztem ki, miért is nem Őt hivogatják mindenféle nemzetközi teapartykra, engem meg hagynak békén...
Erre csak annyi választ kaptam, hogy neki nincs hajója, nekem meg van... Na, mondtam "Kössz"... Egy újabb izgalmas túra vár rám, amiről megint nem tudok semmit. 
Bármit kapok a flottától, az vagy hiányos, vagy titkos, vagy épp nincs kedvük beszélni róla... Oké, hogy részben telepata vagyok, de baszus... Kismillió fényévről nem fogom kiolvasni mi az anyám kínja van megint a flottának... 
No, de miután kidühöngtem magam, kiadtam az útirányt és már hasítottuk is a genyót...

Nem volt sok idő megérkezni, s már dokkoltunk is.

Én áttoltam a hátsófelem a fedélzetre -vagy miként is mondják egy állomás esetében-, s míg a trágyalás elkezdődött, megittam valamit. Láttam, már esnek be az emberek, szóval én is felegyenesedtem ülő helyzetemből és elkezdtem a trágyaló felé bóklászni.
Belépve, ismerős arcot láttam meg. Dárius volt az... 
Baromi rég nem láttam a srácot és baromira nem tudtam mi is van vele, mivel olyan hírtelen tűnt el a hajómról meg az AIDA-ból, mint ahogy jött... Se puszi, se pá és már hűlt helye volt... 
Azóta mondjuk új első tisztem lett aki egy seggarc, de még nem tűnt el... Bár újat kell majd keresnem, mert néha még az ajtón se képes bejönni... TÚl sok neki az a pár milisecundumos eltérés amivel később nyílik a hajómon az ajtó mint a flotta standard... Vagy egyszerűen csak foggyos szegény...

-Szevasz! Mizu? -vetettem oda neki gyerekesen, majd leültem egy széket kihagyva mellette.

Próbáltam komoly lenni, s Dárius helyett az admirálist figyelni aki olyan volt mint aki épp a távozását készül bejelenteni, de nem ez volt a helyzet... Legalábbis a Confederációs Nagytanács valami komolyabbat sejtetett a legutóbbi üzenetében...

Megállt az asztal végében, majd az ajtókat bezáratta.
Végig hallgattam a beszédet, s valahogy a felénél a kezem facepalm-ra mozdult. Mindig is sejtettem, hogy a Flotta és a Federáció nem kezeli jól a gondosan elszigetelt dolgok, gondosan elszigetelve hagyását, de hogy ezeket a söpredékeket kiengedjék, sosem feltételeztem volna... 
Kiskoromban hallottam róluk történeteket, de igazából azt se hittem el, hogy léteznek...
Noha ebből a galaxisból származnak, még az Andromédában is hallottak róluk az őseim...
Paraziták, kihasználnak másokat... Azokat is akikkel szövetkeznek... Azok se hinném, hogy túlélik, ha nem állítjuk meg őket... Imádtam a helyzetet...

Szóval, most egy újabb nagyfiut kell elgyepálnunk, s ehhez a Confederációt is bevonják... Nagyszerű... Zalec örülni fog ennek ha meghallja...


"Life is your Battle to be Fought!"

--Lauren Cross.... Nemeses - Admin/Storyteller
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Tárgyaló (Tárgyaló terem)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: