Üdvözöllek Spectator | RSS
Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Tárgyaló (Tárgyaló terem)
Tárgyaló
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2011-06-10, 22.57.59 | Üzenet # 1
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Nubet, Lily , Matt, és Robin ide lépnek be.

Nubet: Megvárod míg mindenki megérkezik és szembesíted embereidet a veszéllyel, a küldetéssel, azzal hogy mit vársz el tűlük. További feladatok: Ki kell telepíteni a civileket a leggyorsabb módon ahogy tudjátok.

Sorrend:
Nubet-Lily-Matt-Robin-Nubet-Szingularitás




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (ES)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 15.21.20 | Üzenet # 2
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Ahogy belépek kissé elönt az az érzés hogy,a Romulán támadás nem lesz egy gyerek álom,ezért kissé sem érzelgős,kimért hangon fordulok a főtiszteimhez amint,helyet foglalunk a tárgyaló teremben*-Üdvözlök minden főtisztet,azért gyűltünk a tárgyalóban össze mert egy nagyon fontos és veszélyes dolog van készülőben. A Romulánok élesen is elkezdték szétzúzni a környező Föderációs telepeket és bázisokat, a Romulánok úgy gondolják hogy a Horizon-6 az a bázis amit elkell söpörniük az útból,támadni fognak..nem kis Flottával,a Föderáció megpróbál minden tőlük telhető hajót ide küldeni a védelmünkre de mi nem várhatunk mások állandó védelmére nekünk is megkell tennünk a szükséges lépéseket,első sorban Matt ön elkezdei Lily-vel a civilek kiürítését ideglenesen a bázisról,Lily! ön a fegyverek és a pajzsok hatékonyságán javít miután kiürítette a civileket,létfontosságú hogy helyre kapjuk a bázis védelmi szintjeit és fegyvereit,Robin! az ön feladata hogy annyi energiát tudjon kicsikarni amennyit csak tud adni a pajzsoknak és a burkolat stabilizátornak és persze a fegyvereknek,mindig legyen készen. Még valami,Matt kérem nézze át a Romulán csatahajók általános jellemzőit taktikai pontjait,persze Lily segítségével váll vetve a civilek kiürítése után természetesen. *Közben körbe nézek és mindegyik tisztem kissé sem pozítív helyzettől killátó szemébe nézek és próbálom szinte a nézésemel utalni arra hogy van remény egy kiláthatlan csata helyzetből*-Kérdés?*közben körbenézek újból a tisztjeimen és várom a kérdéseket*

"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
LilyXiiyon
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 15.47.46 | Üzenet # 3
-Horizon 6-Biztonsági főnöke
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 388
Kitüntetések: 13
Hírnév: 20
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor Nubet nem reagálta le a csókomat kicsit elszomorodom. Nem szólok semmit sem, durcásan ülök le az egyik székhez. Aztán elkezd beszélni Nubet azon a kellemesen melengető hangján. Csak hallgatom kicsit feloldódva és egy villámcsapás ideje alatt elfelejtem a csalódottságomat.
- Uram a civilek kiürítése napokba is beletellhet. Vajon van-e annyi időnk?


" http://stargatelegend.my1.ru/forum/ "

 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 16.05.19 | Üzenet # 4
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
A kapitány táskáját futva -és botladozva- cipeltem be az irodájába aztán visszafele úgy rohantam a tárgyalóba hogy egyszer el is estem a saját lábamba. Persze ki is nevettek -mikor ez egyátalán nem volt vicces- . ~ Emberek ~ gondolom magamban. ~ Annyira jellemző. Kinevetnek, nemhogy segítenének. Miért is várok tőlük segítséget.... ~ Belépek a tárgyalóba. Szerencsére a kapitány úr csak akkor kezdi el mondani a mondókáját. Egyszerre lépek be Robinnal. Megállok mellette. Észre veszem hogy az én kedvenc székemre fáj a foga. Futólépésben elé vágok és leülök a kedvenc ülő alkalmatosságomra.
- Bocsi! - Mondom egy bájos félmosollyal megoldva a helyzetet. ~ Azt hiszem most ezzel levettem a lábáról ~ gondolom magamba, de a legbelső énem ezt merően kétli Robin arcát látva. ~ Sebaj, majd legközelebb. ~ Rákönyökölök az asztalra és a nyelvemet rágcsálva hallgatom a kapitányt. Már ahogy kezdi az sem szép. A "Romulánok" szót meghallva akkorát ugrok a székembe - mintha egy rossz horror mesét hallgatnék - hogy beleharapok nagyon erősen a nyelvembe. Elszörnyedt, halálra váró arccal nézek a kapitányra. Mikor befejezi így szólalok meg halkan és motyogva:
- Uram mindent megteszünk amit ön mondd, de nekem a gyengélkedőre is ügyelnem kell majd... ha ezt elmondjuk az embereknek azt hiszem ki fog törni a pánik... Lily jól beszél. A kitelepítés napokba is beletelhet.....



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
RobinRelloway
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 17.13.44 | Üzenet # 5
Horizon 6-Műszaki főtisztje
Csoport: Star Trek In Future tag
Üzenetek: 109
Kitüntetések: 9
Hírnév: 3
Helyzet: Nincs szolgálatban
Matt szokásos bolondozásán kívül más nem történt vagyis azt hittem. A bájos mosolygása is hidegen hagyott. ~ Nem az én korosztályom. ~ Gondoltam magamban. ~ És még rinda is... ~ Amikor a kapitány a Romulánokról kezdett azonban el beszélni éreztem hogy nagyon komollyá kezd elfajulni a helyzet.
- Uram. - Kétségbe esésembe csak ennyit tudtam mondani. - Uram a műszerek száz százalékosan üzemelnek.



A jó barát mindig ott van ha szükséged van rá.
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2011-06-11, 18.26.49 | Üzenet # 6
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
*Egy kissé furcsán nézek rá a tisztjeimre,és kérdően rápillantok az elsőtisztemre,mert kezdett már feszélyezni hogy Matt mindig túlságosan kiadja a benne lévő érzelmeket,szinte az elsőtisztem arcán lehetet látni az érzelmi hullámokat.*
-Kedves Matt és Robin. Halloták a parancsot munkára!. Mielőbb kész kell lennünk és Lily nincs sok időnk a kitelepítésre,szóval Matt és Lily mielőbb kezdjék el vagy különben ránk "szakad az ég",ezért siessenek mert kevés az időnk,és az idő pénz ahogy szokás mondani. Szóval leléphetnek,én az irodámban leszek ha kellenék addig én felkészülök,és igen.Új szabályzat lép életbe.Senki sem hagyhatja el a kabinját felügyelet nélkül,még a főtisztek sem és kötelező minimum egy phasert maguknál hordani.*Oda dobok Matt kezébe egy phasert,mert épp rá néztem és ő nála szokáshoz hívően nem hogy phaser még tricorder sem volt*


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-08-14, 21.22.58 | Üzenet # 7
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Lily- Matt: elindultok a civilek kitelepítséhez először a vezérlőbe.

Robin: Indulj el felturbólzni a fegyvereket.

Nubet: Indulj az irodádba, bázisnaplót mondani.

Ide már ne írjatok, mindenki írjon a megadott topicba de csak utánam.

Hozzáadva (2011-08-14, 21.22.58)
---------------------------------------------
Smith kapitány, Stroggos és Hidgett ide érkeztek be. Ez egy hatalmas, és tágas hűvös terem, fekete üveg asztallal a közepén. A teremben egyenlőre senki sem tartózkodik.

Sorrend::
Smith- Arms- Stroggos- Szingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (NO)
 
Smith
Dátum: Szombat, 2011-09-03, 11.37.16 | Üzenet # 8
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amikor a kapitány belépett azonnal erre gondolt miközben leült az egyik legkényelmesebb bőrszékbe, az asztal jobb oldali sarkához: " Érdekes... mi nem késtünk. Ők vajon mire fel késtek? Logikátlan.." - Gondolta magában, majd a tétlenkedő tisztjeire nézett.
- Önök is üljenek le, kérem. - Majd csak egész egyszerűen, mikor már mindenki leült maga elé nézett, elgonoldkodó arccal.
- Mr. Stroggos. Árulja el nekem, kérem. Miért ad az magának feltétlen oly nagy biztonságot, hogyha magánál tud négy-öt kisebb, és olyan három-négy nagyobb fegyvert? - A nő felettébb óvatosan, és tisztelet tudóan kérdezte ezt, hangjában azonban ott volt a hidegség.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Arms
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 13.17.29 | Üzenet # 9
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Amint beléptünk a tárgyalóba és mindenki elfoglalta a helyét én is helyet foglaltam jobbra a kapitányi megbeszélő szék melleti helyen hogy mindenről halljak és tudjak amit a kapitány beszél meg és mondd,hiszen a kapitány után nekem a legfontosabbb hogy tudjak mindenről.
Az asztal egy elég nagynak tűnő átlátszó üveg asztal volt az alsó támasztók valószínüleg tritánium vagy gyengébb anyagból készülhetett,az asztal körübelül akkora lehetet mind egy kisebb normál méretű asztal.
Szépen dekorált volt az asztal kisebb pontokon jól el helyezett dísztárgyakkal díszítve.


 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 13.21.07 | Üzenet # 10
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leültem a székembe kissé hátradőltem a szék alkalmatosságomban és utánna ránéztem a kapitányra amikor elkezdett beszélni arról hogy miért is érzem magam biztonságba a fegyvereimtól..
A válaszom egyszerű és velős volt mint mindig..
Azért mert egy fegyver csak jó ha van kettő még jobb ha van de három vagy négy már az életet is adja..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2011-09-04, 13.28.37 | Üzenet # 11
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ekkor beérkeznek a Romulánok és megkezdődik a tárgyalás.
A Romulán vezető arról kezd el beszélni hogy nem akarják feladni a Horizontot és hogyhoa a Föderáció nem segít nekik azonnal a fenyegető kírizisek megoldásában ( Közeledő anyabolygó teljes pusztulása, nyersanyagkészletek rohamos megfogyatkozása), akkor ujból szervezkedni kezdenek egy háborús támadással.

Sorrend::
Smith- Stroggos- Arms- SZingu




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Kedd, 2011-09-06, 22.42.21 | Üzenet # 12
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután a Romulánok beérkeztek a kapitány érezte hogy egyre feszültebbé válik. Ennek a fajnak márcsak a jelenléte is felidegesítette, de ezt próbálta nem kimutatni. " Az előítéleteinket le kell küzdenünk ahhoz hogyha egy krízisproblémát le akarunk küzdeni." - Gondolta magában, mivel tudta hogy a Romulánok ellen érzett gyűlölete abból ered hogy a Vulkáni és a Romulán faj nem kedveli egymást, és viszonyuk soha nem volt túl rózsás.
Miután a tárgyalás megkezdődött és a Romulánok elmondták a problémáikat a kapitány hite komolyan megingott abban hogy ez a faj valaha is akart-e egyátalán békét. " Ha akrt volna, valószínáleg nem ennyire rosszinulatúan ülnek le ide." - Gondolta magában. - " Viselkedésük teljesen logikus, és kiszámítható... Ez csak álca. " - Gondolta végig majd karba tette a kezeit.
- Kérem nyugodjanak meg. - Szólalt fel végül érzelem mentes hangon a nő. - A bázist nem áll módunkban átadni önöknek, viszont arra engedélyt adhatunk hogy ide építsenek egy másikat, közvetlen mellénk. A Föderáció adhatna önöknek kellő nyersanyagot és ellátmányt. A felépítése érdekében, csakhogy ne az önök tartalék nyersanyagaiból építkezzenek. Ezzel bizonyítanánk a jóindulatunkat, és a kellő segítőkészségünket önök felé.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
JackStroggos
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 16.50.54 | Üzenet # 13
Atlantis- biztonsági főtisztje
Csoport: Hadnagy
Üzenetek: 181
Kitüntetések: 11
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé tűnödök pár percig és kezd már nagyon is idegesíteni hoyg fegyverek nélkül kellet idejönnöm nem úgy mintha puszta kézzel nem tudnák elbánni ezekkel a Romulán fenyegetőkkel...de Smith kapitány optimizmusa már még nagyobb dolog volt az egyébbként is kemény helyzethez.. kissé keményen szólalok meg ,tudom nem illik ide de azért megpróbáltam..Már elnézést de mi a garancia arra hogy a Romulánok nem terveznek egy második inváziós flottát ellenünk? azok a hajók láthatatlanok a vonalainkon is átmehetnek feltűnés nélkül..mi meg békét akarunk kötni ezekkel mi közben több ezren vagy millióan szenvednek a Romulánok által okozott elvesztett embereink miatt...vissza ül..

 (HU)
 
Arms
Dátum: Szerda, 2011-09-07, 16.59.07 | Üzenet # 14
U.S.S. Temeraire-kapitány
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 92
Kitüntetések: 4
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kissé próbálom lenyugtatni a Romulan küldöttséget és az embereinket is ,felkeltésképpen felállok úgy kezdem el mondani a gondolataimat.
~Elnézést az emberünk miatt kissé érzelgősen érintette ez az ügy őt úgy ahogy valamennyi emberünket is...
Hangsúlyoznám nem azért gyűltünk itt össze hogy veszekedjünk hanem azért hogy végre békésen elintézhessük a konfliktus legfontosabb megbeszélését...sok Romulan és Flotta tiszt várta ezt a napot...ne okozzunk nekik sajnálatos csalódást...inkább egyezzünk meg! a Flotta mindenre hajlandó persze amegfelelő keretek között természetesen mi csak annyit kérünk cserébe hogy ne robbantsanak ki további háborúra okot hiszen az elég nagy Galaktikusan is átszőtt háborúhoz is vezethetne..csak ennyit akartam köszönöm..most pedig vissza adom a szót a kapitányomnak Smith kapitánynak és a Romulan Birodalomnak.Vissza ülök a székembe lassan és kifújom magam közben odasúgok valamit Simth kapitánynak..
Ez nem volt könnyű kapitány ..máskor nem ajánlom hogy hozzuk magunkal Stroggost kissé mindig túl lő a célon..


 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 15.54.42 | Üzenet # 15
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Fontolóra vesszük a bázis építés ajánlatát, de ezzel a föderáció még mindig nincs teljesen felmentve a felelősségtől! - Kiabálja a Romulán parancsnok. - Ha a Szövetség nem segít nekünk, a bolygónk fel fog robbanni, a napkitörések miatt és azzal a fajunk gyakorlatilag teljesen ki fog pusztulni! Azt hiszi Mr. .. Stroggos hogy nekünk nem lettek veszteségeink, áldozataink a Horizon hat ostromában?! A maguk kis " küldöttsége" majdhogynem egy fél flottányi derék Romulán férfit és nőt megölt, alig élték túl páran.. Nah, akkor végtére is, ki a tömeggyilkos?

Sorrend::
Smith- Arms- Stroggos- Szingu

Hozzáadva (2012-02-25, 15.54.42)
---------------------------------------------
Nubet és a főtisztek szinte egyszerre léptek be ide.
A kapitány arca nem tűnt feszültnek, vonásai inkább aggódóak voltak. Mikor az összes tiszt helyet foglalt a kellemesen berendezett teremben az eligazítás kezdetét vette volna mikor egy fiatal zászlós lépett be.
- Kapitány úr, egyenesen Hutchinson admirális küldte ezt az adatfájlt. - Szólt a fiatal nő. - Az admirális úr két órán belül a Horizon űrállomásra kíván érkezni, és kitüntetne pár embert.

(( Sorrend::
Nubet- Matt- Szingularitás))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 16.05.57 | Üzenet # 16
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Amint megpillantottam a fiatal tiszt arcát szinte elvörösödött amikor mellém lépett hiszen éppen a hosszú monológusomat kezdtem el volna,amikor a tiszt közbe szólt,vettem újra egy levegőt majd egy pillantást vetettem a tisztre és arra amit akart mondani.~
-Az admirális ide? és nem szólt róla ?.Nagyszerű zászlós...
-mindenképpen induljon el egy osztaggal és biztosítsa egy kisebb komp rajjal a biztos átkelését.~mondtam mi közben arra gondoltam hogy pont a legjobbkor akar jönni az admirális,megérintettem a nő vállát barátságosan majd a fülébe súgtam:
-mondja meg az admirálisnak hogy elkezdtünk egy nagyon kényes ügyet így ne lepődjön meg ha nem ugyan azt a fogadtatást fogja kapni mint amit megszokott
~Bólintottam majd a nő is és amint kisétált a teremből a nő odafordultam a tiszteimhez~
-Először is üdvözlök mindenkit,nagyon sok dolguink van így hát mi után megszakították a monológusomat így inkább a tények beszélnek helyettem.~mondtam majd a komputert automatikus lejátszásra kapcsolatam ami vetített több féle anyagot ami a küldetésről szólt~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Szombat, 2012-02-25, 21.43.14 | Üzenet # 17
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Egy átlagos napnak hittem, de közel sem az volt. A kapitány a főtiszti kart a tárgyalóba hivatta ami már önönnmagában furcsa, de ezt akkor nagyon nem tudtam. szóval csak fogtam és kényelmesen hanyadtvágódtam a legelső székbe.
- Áh kényelmes szék végre nem kell állnom! - Jegyeztem meg a lehető leghangosabban csak úgy hogy mindenkinek tudtára adhassam mikor a nő közölte hogy az a másik admirális is szem előtt lesz ma.
~ Nah de jó, már csak ez hiányzott nekünk! ~ Szóltam magamban.
Annyira hiányzott a két öreg mint valami púp egy teve hátára. És még neki kettő is van. Kettő! Mennyire érdekes! De jobb kérdés volt az hogy vajon mit keres vagyis inkább mit akarhat itt keresni a nagy M és a nagy H. Nem szóltam semmit sem de dobolni kezdtem az asztalon az újjaimmal elég hangosan. Mikor a kapitány rosszalóag rámnézett egy kényszeredett vigyor kíséretében abbahagytam a dobolást.
- Bocsánat. - Mondtam félhangosan. - Ideglevezetés. - Tettem hozzá.
Éreztem hogy a kapitány ideges, szóval mostanra már egyre feszültebbé és feszültebbé váltam én is.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 00.08.56 | Üzenet # 18
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A zászlós elpirult mikor Nubet a fülébe suttogott majd biccentett feléje.
- Amint itt lesz az admirális úr eligazítom. Ne féljen, rám számíthat uram. - Aztán sarkon fordult és kiment.
A Horizon kapitánya egyedül maradt a helyiségben, és a férfi végre elkezdhette a tárgyalást tisztjeivel.


(( Sorrend::
Nubet-Matt- Szingularitás))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 14.59.08 | Üzenet # 19
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Egyből oda fordultam vissza a tisztjeimhez amint a zászlós kisétált és amint megláttam hogy az első tisztem ,elég furcsán viselkedik egy kevésbbé erőset rávágtam az asztalra majd megköszörültem a torkomat és rá néztem.~
-Folytathatjuk Mr.Larsen?.~kérdeztem felelőség teljesen majd ahogy láttam hogy elcsitult a hatalmas szája elkezdtem újból~
-Szóval egy nagyon kényes ügy előtt álunk.Még pedig az hogy U.s.s Archer eltűnt közel két hete és szinte egy élet jelet sem adott magáról a csillaghajó, a mi feladatunk hogy felkutassuk hogy hol lehetnek hiszen teljesen eltűntek minden eszköz elől így nincsenek transzporter távba sem. Mi és Cross kapitány kaptuk meg az ügyet,így elvárom a maximális hatékonyságot mindenkitől.Kell egy csapat ami segít neki és ne feledjük mi leszünk a megmentő csapat így még nagyobb figyelmet kérek maguktól.
Larsen önre bízom most az egyszer a választást.
-Válaszon ki egy csapatot ami elég jó ahoz hogy Cross kapitányt támogassuk.
-Van kérdés? ~körbenéztem majd mindenki olvasni kezdte amit kapott tőlem,amiben fontosabb dátumok és egyébb dolgok voltak~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.00.48 | Üzenet # 20
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hosszú ideig hallgattam. Túl hosszú ideig is. Valamit már muszáj volt tennem.
Mikor meghallottam hogy én vagyok az a szerencsés flótás, akinek össze kell állítania a csapatot nem riadtam vissza a feladattól. Úgyan már,úgyan már! Én vagyok Larsen parancsnok, minden megy nekem! Mi nekem egy összeállítás, csapat alakítás!
Miközben ezeket gondoltam lassan hintázni kezdtem a székben aztán biccentettem és nyugodt hangnemmel válaszoltam a kapitánynak, miközben kisöpörtem a szemembe lógó pár hajszálat.
- A csapa harminc percen belül készen fog állni, uram. Nincs kérdés. Mindenképpen meg kell mentenünk azt a hajót. - Mondtam, majd vártam az esetleges többi tiszti reakciót, különösen Robinét. A nőre is néztem egy halvány mosollyal hogy vajon mikor fog egy megjegyzést tenni, de úgy tűnik még hogy ilyesmije nem volt a tarsolyában. Kár.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.13.02 | Üzenet # 21
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel több kérdés jelenleg nem érkezett és a csend - Larsen parancsnok hintázását eltekintve- tapintható volt a tárgyalás- úgy tűnt - a végéhez közeledett.

((Sorrend::
Nubet- Matt- Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 21.26.54 | Üzenet # 22
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Ahogy megláttam hogy a parancsnokom mint mindig az unalom felsőfokát kezdte el jelezni némi jelzésekkel amit a széke segítségével jelzett nekem,így mielőbb kikapcsoltam a vetítést amin a különféle fontos információk áramoltak és rá néztem a tisztjeimre mi közben felálltam a székemből szépen lassan és mi közben ezt tettem össze készítettem a cuccaimat.~
-Úgyhiszem hogy végeztünk emberek.~néztem körül a terembe majd dörzsölni kezdtem el a kezemet egy pillanatra és leporoltam az egyenruhámat~
-Mindenki leléphet! . Mindenki menjen vissza a posztjára és álljon készen ,és ha Cross kapitánynak szüksége van bármire adják neki oda.~Már kifelé kezdtem volna sétálni amikor még hátra állva mondtam egy mondatod~
-Még ha rendhagyó is de mindent ~mondtam majd kiléptem az ajtón~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.01.53 | Üzenet # 23
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor véget értek a kapitány utolsó mondatai is, én felálltam és kifele igyekeztem. Robint persze előre engedtem egy félmosoly kíséretében. Valahogy sohasem álltam meg mosolygás nélkül mikor ez a nő a közelembe került. ~ Érdekes ~ Gondoltam magamban. ~ Mintha valamiféle vonzódást éreznék nála. Persze az is könnyen lehet hogy csak közbezavarnak az én érzelmeim. ~

Mikor már majdnem odaértem a kapitányhoz így szóltam.
- Nem kell aggódnia uram. Minden a legnagyobb rendben lesz. - Aztán a többi tiszttel együtt kiléptem a folyosóra: tudtam hogy innentől kezdve már minden épp olyan pörgős lesz mint ahogyan azt én szeretem.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.10.26 | Üzenet # 24
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
(( Matt ===>> Folytatása olvasható a folyosók topicba, addig ne írj oda amíg én nem írok. ))

Amint mindenki kiment a helyiségből egy fiatal nő lépett Nubethez.
- Kapitány a Uss L'espoir kapitánya, és Hutchinson admirális megérkezett az űrbázisra. - Jelentette röviden.


((Sorrend::
Nubet-Szingu))




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Vasárnap, 2012-02-26, 22.17.34 | Üzenet # 25
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Amint kiléptem a tárgyalóból,szinte megcsapott Larsen parancsnok lendülete ahogy elment melletem,szinte még az üvegek is szét csapódtak volna ha nem lettek volna törhetetlen anyagokból. Hosszasan utánna néztem és Robin után majd csak utána szóltam a kedves durbézoló párnak.~
-Larsen! ha lehet a küldetésre koncentráljon és ne a főgépész hátsófelére ~mondtam kissé idegesen mivel ez már anegyedik alkalom volt hogy az elsőtiszt nem bírt magán uralkodni,vettem egy nagy levegőt és tovább próbáltam menni de amire megmozdulhattam volna egy zászlós lépett elém,a zászlós gyönyörű fekete haja teljesen a szemébe volt "ápolva",és rögtön elkezdett hiper gyorsasságal beszélni~
-Köszönöm hogy közölte velem zászlós.De most vissza a posztjára ~mondtam és utánna elindultam újból a folyosón ami elég hosszúnak tűnt a mostani állandó túl fárasztó estéim után..~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Kedd, 2012-05-29, 13.10.34 | Üzenet # 26
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A zászlós elmosolyodott, majd beleszippantott a levegőbe és így szólt.
- Amúgy Hutchinson admirális azt üzente hogy várja önt az étkezdébe, uram. - Tette a hozzá a nő majd kiment.


(( Nubet: Folytatása olvasható az étkezdébe, addig ne írj légyszi míg én nem írok oda. ))

Hozzáadva (2012-05-29, 13.10.34)
---------------------------------------------
"Tervek"


Hutchinson admirális már tűkön ülve várta a beérkező kapitányokat.
A férfi csupán nem több mint két perce tartózkodhatott a teremben már most "tűkön ült". Így nem csoda hogy mikor megpillantotta az első beérkező kapitányt, Denise Kirk-öt rögtön felderült az amúgy is elég meggyötört arca.
- Szép jó napot kapitányok, csakhogy megérkeztek! - Mosolyodott el. - Kérem foglaljanak helyet, és máris mondom mi a helyzet önöknek. - Kezdett bele.
Várt egy pillanatot míg mindenki helyet foglal az ovális alakú asztalnál, aztán hátra tette a kezeit, de ő még nem ült le és beszédbe kezdett:
- Nem tudom hogy önök mennyire értesültek a közelmúlt eseményeiről, de akkor most dióhéjban összegzek mindent. A Bajor bolygót úgy körübelül Március hónap óta nem tudjuk elérni. A Gömbépítők, a nemrégiben Kirk kapitány "által" felfedezett "Deviantok", és a Kardassziai "Igaz út" gyenge szövetségbe lépett és blokád alá vette a bolygót. Egy héttel később a felderítés szerint kisebb földi egységek szálltak le a felszínre, a technológiájuk ezeknek a felszíni járműveknek ismeretlen, de ráadás hogy a felsorolt fajok közül egyikük sem küldött le állítólag egységeket. Szóval hogy mik vagy kik vannak a fővárosban az számunkra ismeretlen. Mivel a felderítés két tagja ez után meghalt, csak annyit tudok önöknek mondani hogy a fővárost egy elég erős pajzzsal vonták körbe. Mivel ezt nem nézhettük tovább, és próbálkoztunk diplomáciával is, küldtünk egy flottát "Alpha" flotta névvel. Ez egy kis flotta volt, összesen 10 középszintű, 2 cirkáló, és 2 csatahajóból állt. A flottát Rick Michael kapitány vezette a Uss Essex-el. A baj csak az volt hogy a flottáról nem kaptunk hírt azóta.. és a flotta, az egész vezetés és jómagam is nagyon aggódunk. Nem csak az Alpha flottáért, de a Bajor-ért is. Azon a bolygón több millió békés polgár tartózkodik.... Minden esetre a legutóbbi hírszerzési adatok szerint a blokád még most is zavartalanul fenn áll, és az egységek valószínűleg a megszállt fővárosból kapják a parancsot. Tudják minden egyes alkalomkor mikor hírszerzési tiszteket küldök ki, tudom hogy a halálba küldöm őket.. Úgyhogy szeretném ha nem kellene többet küldenem...- Magyarázta, miközben a tárképen,a háta mögött megjelent a Bajor, a főváros a pajzs körülötte és a bolygó körüli flotta is.
- Az adatok csak körübelüliek. De úgy számoljuk hogy legalább húsz kardassziai, negyven kisebb Gömbépítő hajó, és még plusz húsz egyéb hajó tartózkodhat a bolygó körül. .. jobb esetben az egyébb hajók civil egységeket jelentenek... A földi egységekről nem tudunk semmit. Danny Hils, az egyik legjobb hírszerzőm próbált meg bejutni a fővárosba a pajzson keresztül.. Mondanom sem kell hogy ő sem tért vissza..
Ezért... létrehoztam a Csillagflotta felhatalmazásával a " Betha" flottát, amiben maguk is benne lesznek. Nem kérhetem hogy önként menyjenek... de mind tudjuk hogy mi forog itt kockán. Elsődleges feladatuk : bemenni, felmérni a helyzetet, menteni ami menthető és megvárni míg a Delta flotta odaér. Ki kell addig bírjuk... Továbbá egy önkéntest kérek majd aki megpróbál áttörni a pajzson egy kisebb hajóval, leszállni és visszavenni a kontrollt a város felett....
Van.. kérdésük?


( Adam - Nubet - Denise - Jack- Jon - Willow - Robert - Szingularitás)




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Adam
Dátum: Kedd, 2012-05-29, 18.46.40 | Üzenet # 27
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Belépek a tárgyalóba, félkómás állapotban. Ma is korán kelltem, de hogy miért az nem tudom. Hisz nem kellett volna.... Nappalos voltam éppen, így éjszaka voltam aktív. Ennek ellenére, túl korán keltem. Na de mindegy, munka van... már megint. Ki kéne már vennem e hetet a Risa-n..... Hogy tényleg pihenjek, ne úgy mint multkor...
Mihelyst belépek, le is ülök, Denise mellé....
-Na halljuk, mi a feladat már megint... -mondom halkan, hogy csak a Nő hallja.
Végighallgatom a beszédet, majd belegondolok, én is alkalmas lennék berepülőpílótának, de nekem inkább a csatatéren a helyem. Remélem ha nincs jelentkező, nem én leszek az.

-Nincs kérdésem. -Mondom fél hangosan.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Kedd, 2012-05-29, 19.14.25 | Üzenet # 28
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban


~Épp már megszólalni akartam az admirális beszéde közepén,de nem akartam udvariatlan lenni de inkább előbb végig hallgattam a mondatait ahogy a férfi próbálta elmagyarázni a kényes helyzetet,természetes volt hogy nem lesz könnyű főleg ha nehéz állásokba sorakoznak jegyeztem meg magamba majd amikor be fejezte az utolsó mondatát is az amirális szinte felcsillant a szemem és rögtön hozzá is szóltam a megebszéléshez ahogy elhangzott az admirális hogy van-e kérdés,fel álltam a székemből ami a tárgyaló terem asztala mellet helyezkedett el,az asztal pont a terem közepén foglalt helyett ,mihelyst megkaptam a szó jogát fel álltam vettem egy nagy levegőt majd körbe néztem a kapitány társaim szemén majd bele kezdtem a mondani valómba egyenletes ütembe ~

-Azthiszem hogyha támadni akarunk,most kell megtenni és úgy érzem hogy talán a Ds9 segítségét is betudjuk vonni,hiszen a közelbe van és elég nagy tűzerővel rendelkezzik ahhoz hogy talán megfelelő támogatást adjon. Én egy komplex straitégiai modellt alkalmazznák,nem rögtön támadnánk hanem először felmérnék az ellenállás erejét és a támadók erejét is. Már harcoltam Kardassziai csatahajók ellen így körübelül ismerem a taktikájukat is. A további taktikai tanácsom az lenne hogy mielőtt támadnánk mi várnánk meg hogy frontálisan ütköznének meg velünk, a már említett módszerek szerint felmérten ,felmérjük az erejüket majd megvárjuk amíg támadnak,de előbb mi füstöljük ki őket. Mivel általában együtt szoktak mozogni így azt kell elérnünk hogy külön mozoghassanak hogy ne tudjanak csata közben gondolkozni,ami a Kardassziai taktikát szétbombázza szinte,ezt úgy tudjuk elérni ha tricobalt torpedókkal nagy hatótávolságú töltetekkel bombázzuk távolról őket ami hatására külön fognak vállni,és lehetőleg kisebb-nagyobb károkat szenvednek el ami egy kezdési támadásnak nem is rossz. Ahogy viszont a közelünkbe kerülnek szét fognak vállni viszont mi nem és a mi hajóink jobban manpverezhető is,itt jön képbe a Thunderstorm ,kicsi és át tud jutni a lövés határokon jutni így úgy gondoltam hogy a Thunderstorm-al én és még pár fel fegyverzet tisztem le megyünk a bolygóra segíteni amíg hatástalanítják a flottát én is a csata közben maradnák mihelyst leszálítottam a bolygó felszínére transzporterrel a tiszteket akiket erre állítanák össze. Ahogy letranszportáltam őket egyenesen a bolygó léggkörében tenhném ezt meg,viszont ahogy visszajutnák a csata frontra hátulról megtudnám támdani őket ami meglepné a támadókat . Viszont ehhez az egészhez szükség van még egy taktaikai fel álláshoz,és nem szabad az állásokat elhagyni,hiszen nagyon fontos hogy alakzatba maradjon a flotta. Az én elképzelésem szerint a következő fel állás szerint kénne lenniük a flottánknak. Első sorba nehéz csatahajók,hogy tudjanak védeni a pajzsuk valamennyi lövést felfogna,középen azaz utánna rombolók kicsik és mozgékonyak hogy megtudják védeni a nagyobb csatahajókat majd végül a normál cirkálók lennének. ha egy "magba" marad a flottánk és nem esik szét út közben akkor biztos a sikere annak hogy megtudjuk védeni addig amíg szükséges .
-Mindössze ennyi lenne de a további komplikációkat út közben is rárünk megbeszélni.
-Köszönöm a szót.

~Hangoztam el mi közben nekitámaszkodva két kézzel az asztalra mondtam el a stratégiai fel állást,majd bólintottam az admirálisra és a többi sorstársamra és megfordultam majd helyet foglaltam jobbra a Rising kapitánya mellet és balra a L'espoir kapitánya mellet.Vettem egy nagy levegőt majd hallgatni kezdtem a további információkat és terveket mi közben szinte csak úgy égett bennem a stratégiai szellem~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Kedd, 2012-05-29, 20.34.26 | Üzenet # 29
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Leültem majd türelmesen hallgattam végig előbb Hutchinson admirálist, majd Cross kapitányt, és végül Throvson kapitány szavait... még most is úgy gondoltam hogy gyönyörűek a szemei.. legalább is a legutóbbi találkozásunk után azok a szemek bizony nem sokat változtak.
Gondolatait végighallgatva biccentettem a férfi felé majd rátettem a bal lábamat keresztbe a jobbra. A taktika amit a férfi mondott jónak tűnt, és mivel elég nagy tapasztalat is volt a felszólaló háta mögött ezért egyet értettem vele szinte mindenben.
- Nos a Uss Archer egy átlagos csillaghajó. - Kezdtem bele a mondatomban. - Egy olyan 'nehéz cirkáló' aminek nem elég a fegyverzete ahhoz hogy egymaga leverjen egy egész rajt, de nagyobb hajók támadására tökéletesen megfelel. Azzal a taktikával amit ön javasolt Throvson kapitány, ha pár kisebb hajó támogatna minket lehetséges lenne hogy amikor kiválunk a flottából egyenként szednénk le a nagyobb Kardassziai hajókat. Ami a gömbépítő részét illeti azt viszont nem tudom.. - Vettem egy nagy levegőt majd megcsóváltam a fejemet. nagyon nem tetszettek nekem ezek a gömbépítők. Amiket tudtam róluk, legalább is a történelemkönyvekből koránt sem tűntek túl biztatónak..
- Ezek a lények ha jól tudom a pajzson átsugározva, simán be tudnak hatolni a hajó belsejébe és könnyedén így meg is tudnak bénítani bárkit. Valami védelmet ez ellen ki kellene fejlesztenünk mindenképpen... javaslom... hogy moduláljuk a frekvenciáját a pajzsoknak.. az talán le tudja majd őket lassítani.- Miután befejeztem a mondókámat megigazítottam az egyenruhámat.




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Kedd, 2012-05-29, 20.46.17 | Üzenet # 30
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Végig hallgattam a feleket és a véleményeket úgy tűnt hogy a Flotta taktikái még mindig földhöz ragadtak de úgy tűnt hogy Throvson kapitány egész jó tervet eszelt ki,nem is rossz jegyeztem meg amagmba persze tudtam hogy nagy évek sorai állnak a férfi háta mögött de valahogy megnyugvást adott hogy legalább nem egy admirálisra bízták ezt hiszen mint tudjuk az egyik legrégebbi csatánkat is a Wolf 359 -nél is egy admirális irányította a csata menetét aki őszintén szólva nem értett egy cseppet sem az efajta új taktikai modellekhez,úgy éreztem hogy viszont nem fog gondunk lenni . Ahogy hozzám került a szót fel álltam a székemből majd egy szalutálást tettem mi után bele keztem a mondatomba~

-Jól van emberek akkor ,úgy hiszem hogy egy ilyesfajta támadás elég veszélyes,de kivitelezhető szerintem. Mint veterán kapitány úgyhiszem hogy teljesen kivitelezhető,tudom hogy a Desrtyt nem egy mai darab de mivel elég jó a fegyverzete úgy számolom hogy pár hajót likvidálni tudunk. Viszont kijelenethetem mint fronton járatos,hogy ez nem lesz elég hogy megnyerjük ehhez több kell. Még pedig az hogy összhangban legyünk,és hogy jól tudjunk kommunikálni egymás közt. A lényeg hogy senki se hősködjön,mivel túl erőben vannak. A Destryt képes távolról elég erős tűz erőt képviselni így az admirális engedélyével én kezdeném el a távoli tricobalt torpedók kilövését az ellenséges egységekre. A legutóbbi Flotta akták szerint a Cardassia-i csatahajók leginkább Hutet-típusú nehéz csata hajók leginkább kisebb hajókkal szokták megtámadni őket,és mindig a plazma elosztó központjukat támadják mert ott a leg gyengébbek. Jó szellet önöknek és sok szerencsét a fronthoz .

~Magyaráztam körbe néztem később pedig le ültem vissza a helyemre~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"


Az üzenetet módosította JackTucker - Kedd, 2012-05-29, 20.46.53
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Kedd, 2012-05-29, 21.36.59 | Üzenet # 31
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány belépett a Horizon 6 tárgyaló helyiségébe, és leült Throvson mellé. Kíváncsian hallgatta az admirális helyzetjelentését, és mire Hutchinson a végére ért a kíváncsiság helyét aggodalom vette át. A bázis kapitánya egy használható taktikával állt elő, amelyre a többi kapitány akik Jony előtt szólaltak fel mind egyet értettek, és hozzáfűztek néhány dolgot. A tricobalt torpedókkal való támadás jó terv volt, csak egyetlen bökkenője volt, amelyre Jony fel is hívta a figyelmet. A kapitány felállt, és ablakhoz sétálva kinézett rajta, majd visszafordult a társaság felé és végignézett kapitány társain és az admirálison.
- Egyre nehezebb a helyzet, uraim. A kardassziai támadás még valamilyen szinten normális jelenség, de a Gömbépítők ittléte túlságosan is nagy veszélyt jelent. Úgy tűnik beigazolódik amitől féltem. Egy újabb háború közeleg. Amely egyszerre lesz normál és temporális háború. A Gömbépítők évszázadokig nyugton voltak. Most azonban alig fél év alatt több akcióba kezdtek mint fél évezred alatt. A jövőben eltöltött négy hónap alatt volt lehetőségem megfigyelni a taktikájukat. Nagyobb csoportokban támadnak a hajókra, mivel egyenként nem olyan erősek a kisebb hajóik. A rombolóikon kívül a többi hajóik viszonylag gyengék, így csak csapatban hatékonyak, de úgy túlságosan is. Őket szét kell bomlasztani, hogy ne legyenek sokan egy helyen - magyarázta, majd folytatta. - A trikobalt torpedókkal való támadás kitűnő ötlet, azonban sajnos nem sok hajónk van felszerelve vele. Én azt javaslom, hogy a támadás előtt minden hajóra szereljünk fel 20-25 torpedót. Higgyék el. Nagy szükségünk lesz rájuk. A Rising a flotta legerősebb hajói közé tartozik, és hála kisebb mérteinek kitűnően lehet vele manőverezni, amely előnyt jelent a számunkra - mondta. - A flotta egyben tartása kitűnő ötlet, azonban javaslom, hogy ne legyünk folyamatosan egy hatalmas csoportban. Ugyanis túl nagy célpontot jelentenénk és nehezebb lenne a manőverezés. Szerintem eleinte kéne csak nagyobb flottaként mozogni, majd kisebb csoportokra kéne bomlanunk. Minden csoportban egy romboló, és több csatahajó, csatacirkáló és egyéb hajók. Ha több nagyobb csoportra bomlunk kénytelenek lesznek ők is így tenni, és könnyebb dolgunk lesz. A kardassziakakat könnyebb elintézni mint a Gömbépítőket. Ha az utóbbiakat külön választjuk egymástól, akkor van esélyünk - magyarázta, majd leült Throvson mellé.



"Az univerzum határtalan!"


Az üzenetet módosította Gonsailes - Kedd, 2012-05-29, 21.41.08
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Szerda, 2012-05-30, 14.03.57 | Üzenet # 32
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Miután végighallgattam a többiek mondani valóját biccentettem az egyetértésemet közölve majd felálltam és beszélni kezdtem.
- A Gorn ellen többször is csatába keveredtem már életem folyamán és mondom önöknek kapitány urak. Ha azokat a hüllőket ki tudtuk eddig taszítani, vissza ahonnan jöttek akkor a Gömbépítők és a Kardassziaiak már gyerekjátékok lesznek. - Kihúztam magamat, majd a térképhez léptem. - A pajzs ami a főváros körül van. - Mutattam arra a pontra. - Nem tudhatjuk hol van a generátor. Biztos hogy a pajzs belsejéből sugározzák az energiát, és ott lehet a koordinációs központjuk is. Én mondom önöknek uram. Ha felrobbantjuk a generátort, és visszafoglaljuk a várost, onnantól kezdve sima ügy lesz minden. Throvson kapitányt az Arcadia fogja majd fedezni mikor leteszi a csapatát a Bajoron. - Ránéztem a férfira és elmosolyodtam önelégülten. - Nem kell félnie kapitány. Az Arcadia öreg hajó, és sok mindent megjárt már. Az hogy önöket fedezzük csak nekünk lesz megtiszteltetés úgy ahogy önöknek is. - Majd egy pillanatnyi szünetet tartottam és vissza ültem a helyemre.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Szerda, 2012-05-30, 14.11.43 | Üzenet # 33
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
Na szóval kezdtem bele a mondatomba amikor be fejezte a jegyesem a mondatát. Amit mondott a kapitány előttem teljesen igaz persze az én tökéletes agyam a tökéletes hajómmal együtt még rejtegett egyes mást.Az lehet hogy túl erőben vannak de mi megtudjuk őket bénítani ha okosok vagyunk.MInt tudjuk az Nx-01 is egyszer sikeresen megbénította illetve felrobbantotta az egész hálózatukat szerintem ha egy bizonyos deflektor rezonálást gerjesztünk megtudjuk bénítani vagy meg tudjuk semmísíteni a gömb építő hajókat,persze sok energia kell hozzá de úgy számolom ha a néhány szintről kölcsönöz energiát a Contsituation akkor én vállalnám hogy egyenként megbénítanám őket,persze több hajót is érdemes ezzel felszerelni vagy inkább átálítani de az én hajómon a legjobb az energia elosztás. Ha nem is az én hajóm de valamelyik megtudja csinálni,ha az NX-01 nek sikerült ős régen akkor talán nekünk is összejöhet. És jó terv amit mondtak az összes végig gondolva ez is csak egy nagyobb hatalom amit el fogunk tudni intézni ilyen perfect hajókkal.Mondtam el mondataimat és már poroltam le a egyenruhámat az első porszem miatt ami rá került elmosolyodtam és mosolyodva ültem vissza a székre ami harmadt annyira sem volt komfortos mint az én gyönyörű hajómon.


"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-05-30, 16.41.05 | Üzenet # 34
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Hutchinson admirális egy pillanatig csak nézett.. majd vett egy nagy lélegzetet és megszólalt.
Olyan volt mintha a férfi egy halálos küldetésre mondott volna igent de nem volt más választása.
- Én megbízom önökben uraim... Ami a Deep Space Ninet illeti Throvson kapitány, én azt nem tudom hogy ott mi folyik. - Nézett az említettre az admirális fáradtan. - Amióta az incidens zajlódik a Bajoron a bázissal is megszakadt az adás... A flotta.. - Köhintett, majd Gonsailes kapitányra nézett. - Ami a flottát illeti kapitány, az 46 hajóból fog állni, akik jelenleg is a Horizon csillagbázis mellett gyülekezne. 10 nehéz csatahajó, 5 kisebb romboló, 15 könnyű védelmi csillaghajó a többi egyébb hajók keveréke. Ez magukkal együtt értendő szám. Sajnálom.. tudom hogy ő többen lesznek és talán technológiailak is modernebbek mint mi, de ezzel kell beérniük. - Rátámaszkodott az asztalra miközben beszélt, tekintete szomorkásnak tűnt. - Mivel Nubet Throvson-nak van önök közül a legnagyobb rangja, valószínűleg az ő koordinálásával kell majd végrehajtaniuk az akciót. A kapitány hajója, a Thunderstorm, nem mondom hogy a legerősebb hajó, de Throvson kapitány-nak és persze Tucker kapitánynak van a legnagyobb tapasztalata a csata terén... De akárhogy is.. Önöknek kell majd odakinn meghozniuk a nehéz döntéseket kapitányok. Kérem próbáljanak majd együtt dolgozni bármi áron. - Kis szünet után hozzátette az utolsó mondatot is.
- Nem mondom hogy sok szerencsét, mert nem hiszek a szerencsében de... A legjobb szelet kívánom...
Ha nincs más kérdés végeztem. Leléphetnek!

( Nubet - Adam - Gonsailes - Tucker- Denise - Lacoss - Willow - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Nubet
Dátum: Szerda, 2012-05-30, 17.16.51 | Üzenet # 35
Titkos fegyverek bevetés korlátozója/hajó:Royal
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 3629
Kitüntetések: 77
Hírnév: 41
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Talán azt várta az admirális hogy összefogok esni a szomorúságtól,de valahogy ez nem ment hiszen bennem volt a "csata szelleme",egyszer még apám mesélt egy ősi taktikát még a Maqui háborúból..mivel ő egy jár őr szolgálatos volt akkoriban ,mindig neki kellet a legtöbb részét védeni a kisebb kolóniáknak főleg a határokon ő mondta hogy kis hajókkal,fejletlen techonlógiákkal is lehet akkora kárt okozni mint nagy fegyverrel és modern technológiával.Mivel a Föderáció akkoriban elég modern hajókat vetetett be a felkelők ellen így ő tapasztalhatta hogy a Maquik az el avultnak számító technológiákkal is sikeresen megsemmisítettek több hajót flottát is. Nem hiába a gerilla harc az ő sepcialitásuk volt..természetesen nem ugyan az a kettő front gondoltam magamba de még sülhet ki belőle jobb is mint ahogy az admirális beharangozta ezt az egészet. Vettem egy nagy levegőt majd fel állt az össze skapitány egyszerre szinte egy időbe az asztaltól majd amikor kérdezte hogy nincs-e kérdés ekezdtem bele a mondatomba ~

-Szerintem ha összefogunk és nem kezdünk el külön gondolkozni és összhangban leszünk sikeres lesz a küdletésünk. De...Gonsailes kapitánynak igaza van hogy külön kell vállnunk mihelyst a csata élére kerülünk,a tricobalt torpedókat illeti fel lehet szerelni velük se perc alatt az összes hajót a Horizon-6-on van elég torpedó,amiket a Földről hozattak így mindenkinek lesz elég a csatához.Ezen kívül a Qwantum neurális torpedókat ajánlom a figyelmükbe feltöltéskor,még hasznos lehet. Ami azt illeti a deflectoros megoldás is kivitelezhető ,de ötször annyit fogyaszt harc közben .Szerintem maradjon talomba az a terv,meglátjuk mennyit használ először a taktika,aztán jöhet a technika.
~Magyaráztam el gyors iramba mi közben megpróbáltam mindegyik sorstársam szemébe nézni,mélyen együttérzően~

-Tudom hogy kevés hajónk lesz a fronton úgy ahogy az admirális is mondta,de talán bevállhat egy támadás ha jól csináljuk. Visszakanyarodva a lenti csatákhoz,szerintem mindenki legyen óvatos ott lent és akár ki is megy le biztosan oda,annak csak egy célja legyen az pedig a küldetés ami a lényeg.Töltsék fel a hajójikat fegyverekkel,javítást vagy amit csak szeretnének kapnak a bázisomról,bármi egyébb kérés ha van csak szóljanak . Köszönöm.

~Hangoztam el majd még megvártam a többiek beszédét ,de ahogy el hangoztak pár percig csak figyeltem őket majd elindultam a kijárat felé .."volt elég dolgom"-gondoltam magamba~


"Believe in Star Trek In Future "

Szinkron



https://twitter.com/airforcdirector



Jelenlegi Küldetés

Nyitó Videók

▉▉▉▉▉▉◤┳◥▉▉▉▉▉▉
▉▉▉▉▉◤┳┻┳◥▉▉▉▉▉
▉▉▉▉◤┳┻┳┻┳◥▉▉▉▉
▉▉▉◤┳━┳━┳━┳◥▉▉▉
 (HU)
 
Adam
Dátum: Csütörtök, 2012-05-31, 18.17.13 | Üzenet # 36
U.S.S. L'espoir kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 2881
Kitüntetések: 58
Hírnév: 31
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mivel inkább a rögtönzéshez értettem, így nagy ötleteket nem tudtam adni. Viszont figyelmesen végig hallgattam mindenkit.
Amint Kapitány társaim az ötletelés végére értek, gondoltam, ideje nekem is hozzá tennem pár dolgot.
-Ha harctérről van szó, akkor a L'espoir oda való. Viszont, a Deflector-os támadás, az én hajómon is legalább ugyan úgy alkalmazható, hiszen reaktorból 2 is van, amiből egy harc esetén csak tartaléknak van. Szükségben átállítható más feladatokra, teljes egésszében. -magyaráztam LaCoss kapitány felé nézve. Majd végig néztem kapitány táraimon miközben zsebredugodt kézzel álltam.
-Persze fegyverek terén, is meggyőzőek tudunk lenni. -már épp ültem volna le amikor eszembe jutott- Ja, és támogatom az "Elején együtt, később kisseb csoportokban" támadás ill védekezés ötletét.
Újból szétnéztem táraimon, majd nagy levegőt véve.....
-Nincs kedvem csatát veszteni, így csak annyit tudok mondani a végére.... Mindent bele. Rúgjuk szét a hátsójukat.... -majd miután 21. századiasra vett végszavam befejeztem, leültem.


"Gyorsan felpattantam, és furcsa arckifejezéssel elkezdtem megdobálni a Tribblikkel...."

--Adam Jay Cross.... Nemeses - Admin/Founder/Leader
--My Twitter page - @ArbiterCross
--Adam J Cross - DeviantArt Page
 (HU)
 
Gonsailes
Dátum: Csütörtök, 2012-05-31, 18.47.48 | Üzenet # 37
U.S.S. Rising kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 341
Kitüntetések: 15
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Jonathan Gonsailes kapitány figyelmesen hallgatta a társait, majd biccentett Hutchinson admirálisnak mikor az neki beszélt.
- Rendben. Én öt csoportot javaslok. Mindben egy romboló, két nehéz csatahajó és három könnyű védelmi csillaghajó. A többi hajót majd útközben elrendezzük - jegyezte meg.
- A deflektoros ötlet nem rossz, ha úgy alakul megér egy próbát. Csak nehogy a Gömbépítők számítsanak rá. Mert akkor akár ellenünk is fordíthatják a dolgot - mondta.
Miután mindenki befejezte, Gonsailes felállt.
- Várjanak még egy kicsit - kezdte. - Bár nem a mostani küldetésre vonatkozik, fontos, hogy beszéljünk róla. A teremből rajtam és Hutchinson admirálison kívül senki nem tud arról, hogy mi várható a jövőben. A Föderáció hatalmas gondban van. A Gömbépítők érkezését már tudjuk egy ideje. Ahogy azt is, hogy egy faj még hiányzik a Föderáció teljes jogú köréből, hogy megállíthassuk őket - magyarázta.

- Javasolni szeretném, hogy vonjuk be a Föderációs legénységbe a Xindi Birodalmat. Mivel a legénységem fele most más hajókon és állomásokon szolgál, így a Rising nem lesz teljes mértékben használható, ha a javítások befejeződnek. Ennyi újoncot pedig nem tudunk sehonnan leakasztani. Mindannyian tudjuk, hogy a Xindi Birodalom hajlandó támogatni minket. Itt az ideje, hogy ténylegesen a Föderációhoz csatlakozzanak. Ha valakik, akkor ők a szövetségeseink. És a legnagyobbak lehetnek belőlük, ha a jó úton közelítjük meg őket. Szükségünk van a Xindi Birodalomra. Én már tárgyaltam velük, tudom, hogy hajlandóak csatlakozni hozzánk. Ha lehetőséget kapnak rá, akkor támogatni fognak, ahogy eddig is tették. Mikor a Horizon 6 körül harcoltunk, ők itt voltak, és segítettek. Ugyanúgy áldozatokat hoztak akárcsak mi, mert ők is azért küzdenek amiért mi. A békéért, az igazságért, az egyenlőségért - mondta, majd végignézett a kapitányokon.
- A Föderáció olyan veszélyben van, mint még soha. Hamarosan egy olyan háború közeledik amit két fronton kell megvívnunk. Itt és az időben. A saját síkunkban történő dolgokkal még nem lenne olyan nehéz megbirkózni, azonban az újabb temporális háború keményebb menet lesz. Tudniuk kell, hogy kemény hónapok várnak ránk, talán évek is. Mostantól még nagyobb összetartás kell mint valaha. És minden segítségre szükségünk lesz, ha ezt a háborút meg akarjuk nyerni - ezzel várta a fejleményeket.



"Az univerzum határtalan!"
 (HU)
 
JackTucker
Dátum: Csütörtök, 2012-05-31, 21.05.36 | Üzenet # 38
A U.S.S Destryt-D kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 89
Kitüntetések: 9
Hírnév: 9
Helyzet: Nincs szolgálatban
~Végig hallgattam a beszédeket majd Jonathan kapitány külön beszédét is arról hoyg kemény idők fognak ránk várni meghallgatam,mivel szokásom volt hinni abba hogy kemények leszenk az évek ezért megsem lepdőtem rajta..hiszen a legtöbb frontvonalba az én hajómat küldik be ezért nekem mint egy lágy fuvalladt már úgy ütötte meg a fülemet ..nem hiába hiszen annyi mindenen mentem keresztül és a legénységem hogy olykor-olykor már elgondolkoztam azon is hogy vajon miért nem katonai hajó a Destryt..~

-Nagyobb összetartás több hajó készítés és több hajó bevonása ,új szövetségesek felkutatása ennyit tudok ajánlani. De úgy hiszem hogy a Flotta mindent megtesz mi értünk úgy ahogy mindenki érdekében is.Egyet értek hogy a Xindik is vegyenek részt a harcban,és ha szükséges tudok segíteni én is pár újonccal amit tudok adni a Risingre ,jó hasznát fogja látni kapitány elég tapasztaltak és jól értenek a legtöbb feladathoz. De szerintem logikus lenne külön-külön zászló aljakra bontani és külön nagyobb csapatokra a flottát. Úgy hiszem ha mindengyiknek adnánk egy vezetőt ,akkor talán egy nagyobb rangú tiszt vezetés ealatt össze tudnánk hangolni hogy mindegyik flotta kapitánya összhangba legyen de így legalább megtudnánk dupla szorozni a taktikai hatékonyságunkat. Hiszen mindenki másban jó. Ennyit szerettem volna mondani.

~Jegyeztem meg az utolsó szót majd szalutálásba vágtam magam és hátra tartott kezekkel vártam a többiek mondatát majd ahogy elmondták elindultam a kijárat felé~


Szinkron



" szerintem még a Romulánok is ledobnának a hajójuk légzsilipjén ha meglátnának, minek kellene egy csapat vén, öszeasszott pappnak akkor? "
-By Commander Chazy-

"Many stand against us but they will never win,"


Az üzenetet módosította JackTucker - Csütörtök, 2012-05-31, 21.10.47
 (HU)
 
DeniseKirk
Dátum: Péntek, 2012-06-01, 11.48.23 | Üzenet # 39
USS Archer-D Kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 217
Kitüntetések: 5
Hírnév: 5
Helyzet: Nincs szolgálatban
Végighallgattam az admirális, majd a kapitányok beszédét és Throvsonra, majd Crossra néztem. Elgondolkodtam hogy még mit is mondhatnák, de más nem jutott eszembe így biccentettem egyet.
" Nem fogunk veszíteni." - Gondoltam magamban. - " Bármi történjék is, bárhogyan is.. az hogy veszítsünk ki van zárva."
Majd felálltam a szememben a bizalommal és a győzni akarással, odaléptem az admirális elé és tisztelegtem előtte kihúzott háttal.
- Nem lesz baj uram. Nem lesz vesztett csata. - Szóltam határozottan, majd megfordultam a kijárat felé, és katonásan elindúltam az ajtóhoz. Út közbe hátba vágtam finoman Cross kapitányt aki mégegy darabig ott maradt merengeni.
Azonnal tudtam hogy fel kell töltenünk a készleteinket, hogy készen kell állnunk mihamarább. Nem kis dolog várt ránk.
" Mi vagyunk a felelősek az univerzum békéjéért. És a Bajorért ami számomra olyan volt mintha második otthonom lett volna. Rendet kell tennünk itt és most. "




"... a dream that became a reality and spread throughout the stars" -- Kirk
 (HU)
 
RobertLaCoss
Dátum: Péntek, 2012-06-01, 14.24.31 | Üzenet # 40
A U.S.S Constitution-D kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 167
Kitüntetések: 10
Hírnév: 2
Helyzet: Nincs szolgálatban
-Nem hiszem hogy fel lennének rá készülve ha átmoduláljuk a hajójink deflector jellemzőit,mondjuk Romulánra vagy Klingon-ra elég egy régebbi konstrukció alapján ezt véghez vinnünk,és akkor nem a szabvány Flottás lesz hanem más amit ők nem ismerhetnek és nem is vehetnek számításba.Hát igen tudom hoyg zseni vagyok nem kell kimondanijuk de az én hajóm úgyis megfog karcolódni még így is a csata folyamán no persze ,lehet többen rosszabul is fognak járni. Sok szerencsét az összes kapitánynak!
Mondtam mosolyt eresztve az arcomra aztán pedig adtam egy forró csókot Willow ajkára majd kiléptem az ajtón és elindultam a tökéletes hajóm felé.



"My ship the perfect choose"
 (HU)
 
WillowHedgett
Dátum: Hétfő, 2012-06-04, 17.22.19 | Üzenet # 41
A U.S.S Arcadia kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 295
Kitüntetések: 12
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Kicsit meglepődtem Roberten mert hiába volt a jegyesem azért mégis scak egy hivatalos konferencián voltunk. Viszont csókoltam őt, szeret teljesen utána néztem.
~ Annyira imádom ezt a pasit. ~ Gondoltam magamban aztán fülig elvörösödve, ragyogó szemekkel a torkomban dobogó szívvel az admirálisra néztem.
- Az Arcadia mindenben a flotta segítségére lesz kapitányok. - Tucker-re néztem, majd a másik két férfira, tisztelegtem katonásan aztán kimentem.



-Az igazság olykor csak indok a fantázia hiányára.-
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Péntek, 2012-07-06, 20.30.44 | Üzenet # 42
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
A "Tervek" c. küldetés lezárva. Kritikák olvashatóak hamarosan a "Kritikák" c. topicban.

Hozzáadva (2012-07-06, 20.30.44)
---------------------------------------------

" Az utánpótlás"


Mendelson admirális azonnal beszélni kezdett amint a kapitányokból, flotta tisztekből, és a flotta ügynökből álló csapat belépett a teremben. A Horizon tárgyalója, mint mindig úgy most is makulátlan és gyönyörű volt, ezt viszont rontotta az hogy a bázis főtiszti karából csupán ketten tudtak jelen lenni a tanácskozásból.
- Mind értesültek immár a hírszerzés által a Bajoron kialakult helyzetről. - Kezdett bele az idős férfi a falra szerelt táblával háttal, a terem közepén látható ovális asztallal szemben. - Az utánpótlás flotta, a Delta zászlóajj, összesen 45 hajóból fog állni, ezek többsége nehéz fegyverzettel megáldott csata hajó vagy katonai hajó. A flottát Smith sorhajó kapitány fogja vezetni. Ne feledjék ez egy mentő akció lesz hölgyeim és uraim ugyanis a flotta nem kapott hírt a Betha-zászlóajjról már vagy két napja. Gyanítjuk és aggódunk hogy esetleg odavesztek.
Feladatuk egyszerű.
Bemmeni, és hazahozni a Betha-t minden áron. Kérdés, megjegyzés, kérés vagy egyéb óhaj-sóhaj? - Nézett körbe az admirális aki látszólag nagyon felindult volt a Betha flotta ügyében.
Nem is csoda hisz ha a Betha flotta tényleg úgy járt - esetleg - mint az Essex által vezetett, akkor a csillagflotta már több mint ötven hajóval, és legénységgel lett szegényebb.. És a Bajor még mindig blokád alatt van.

( Grauder - Smith - Archer - Matt - Ian - Syrus - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Grauder
Dátum: Csütörtök, 2012-07-12, 12.01.15 | Üzenet # 43
-U.S.S. Vortex kapitánya-
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 475
Kitüntetések: 27
Hírnév: 6
Helyzet: Nincs szolgálatban
Beléptünk, én leültem az asztal egyik székébe. Kényelmes volt, meg kell hagyni, de nem igazán éreztem otthon magam sose a tárgyalóban. A kis beszéd után, csak egy dolog fogalmazódott meg bennem, így felltam és beszélni kezdtem.
-Nekem lenne egy javaslatom uram. Mint mindenki tudja és sejti, nem kevés hajóval kellhet szembe néznünk. A javaslatom, vagy legalábbis ötletem, az lenne, hogy a Prometheus-ok MVAM-jét (Multi-Vectoral Attack Maneuver) használjuk ki. Nem tudom hány ilyen típusú hajó lesz, de ahogy látom, 2 biztosan. Az elelnség meg fog lepődni, amikor 1 hajóból, 3 szinte az eredetivel egyenrangú rész lesz. Ezzel nüvelhetjük az esélyeinket. -mondtam, majd visszaültem.



I'm Sorry! I can't hear you over the sound of How Awesome I Am.
 (HU)
 
Smith
Dátum: Péntek, 2012-07-13, 15.20.01 | Üzenet # 44
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Smith kapitány belépett majd gyorsan helyet is foglalt valahol David Archer és Blanchard kapitányok közt.
A nő hátra söpörte csillogó fekete haját, aztán koncentrált arra amit az idősödő admirális mondott. Mivel elég fontos információk voltak a hallottak, és minden ami a küldetéssel volt kapcsolatos Ashley összegzett majd - szokásos Vulkáni reakcióképp - várt.
Bal kezét a kecsesen egyenes álla alá tette, zöld szemeit le nem tudta venni a körülötte lévő kolegákról.
- Nos. - Kezdett bele a nő félhangosan. Hangja rezzenés telen és hideg volt, ugyanakkor pillantásában a nyugalom tökröződött. - A gondolat hogy a Prometheusok erősségét felhasználva támadunk majd nem rossz. - Kezdett bele nyugodtan. - Azonban a testvérhajónk a Celestial, és a többi eme típusú hajó is nagy előnyünkre lesz. Az hogy ez egy segítség adó küldetés nem fog kimenni oly könnyedén a fejemből mint ahogyan azt ön remélné, azonban arról sem szabad megfeledkeznünk, hogyha esetleg szerencsés kimenetelű lenne a csata és lehetőségünk lenne hozzá mindenképp meg kell majd nyernünk azt. Nem akarok ellenszegülni a parancsával. - Szegezte le gyorsan az Enterprise kapitánya. - De mérlegelnünk kell hogy akkor hogyan fog a szerencse jókeze elbánni velünk... mindenképp hisz ez.. logikus, uram. - Majd ujból gondolataiba merült, és inkább átadta kapitány társának a szót.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-07-26, 16.19.37 | Üzenet # 45
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
- Nem rossz ötlet a manőver - Válaszolta az admirális miközben rábökött a levegőben mutogatva a Uss Vortex kapitányára. - melyet ajánlott Blanchard kapitány, és úgy gondolom hogy az a tíz Prometheus típusu csillaghajó melyek az önök kötelékében lesznek jó haszonra lesznek fordítva. Ami pedig azt illeti Smith kapitány.. azt megértem hogy mindent logikusan mérlegel, de a legfontosabb az ön által vezetett flotta lesz mindenképp, ezt ne feledje... - Nézett a nőre a férfi, majd megigazította a mint mindig úgy most is szépen csillogó és elég díszes egyenruháját. - Nos, hölgyeim és uraim, nem szeretném siettetni a startot, de úgy hiszem hogy azok az életek nem várakozhatnak egy percet sem. - Ezek után az admirális felállt és tisztelgett a megjelent tisztek előtt. - Mindent bele. Hagy szóljon. - Tette hozzá végül.

( Blanchard - Smith - Archer - Matt - Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Smith
Dátum: Vasárnap, 2012-09-09, 21.17.22 | Üzenet # 46
A U.S.S Enterprise-J kapitánya
Csoport: Sorhajókapitány
Üzenetek: 1626
Kitüntetések: 21
Hírnév: 21
Helyzet: Nincs szolgálatban
Ashley még egy darabig némán hallgatta összekulcsolt újakkal, feszülten de ezt ugyanakkor nem kimutatva az admirális beszédét.
Magában arra gondolt hogy mentora bárcsak ott lehetne, ugyanis a férfi aki minden logikára tanította őt volt egyben a legjobb tanácsadója is. De ami volt elmúlt, és mostanra már egyedül maradt... nem volt így más hátra mint felállnia és kapitány társaira néznie. Kisimította szemeiből egyenes szálú fekete csillogó haját majd mély lélegzetet vett, és bal kezét a jéghideg asztalra tette.
- Nem várhatunk tovább, és nincs idő további okfejtésekre. - Szólalt meg végül jegesen. - Vagy indulunk.. - Tekintete Blanchard kapitányéval ütközött. - .. Vagy elvesztünk... hölgyeim és uraim.. - Vett még egy mély lélegzetet, aztán felemelte az asztalon lévő kezét az asztalról. - Késésben vagyunk. - Miután befejezte utolsó mondatát még egyszer végig nézett a jelen lévőkön, aztán sarkon fordult és az ajtó felé indult bármilyen nemű köszönés nélkül. Ő lelkiekben már készen állt, és már csakis a startra várva.



Eredeti küldetésünk a felderítés...hogy eljussunk oda ahová még ember nem merészkedett..
" History will never forget the name.. Enterprise "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Szerda, 2012-09-12, 19.47.35 | Üzenet # 47
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Tehát a Delta zászlóajj útnak indulhatott immár hivatalosan is..
A kérdés csak az volt hogy időben indultak-e vagy feleslegesen?

( Smith kapitány folytatása olvasható az Enterprise híján
Blanchard kapitány folytatása olvasható a Vortex hídján
Archer kapitány folytatása olvasható az Atlantika híján )

MEGJEGYZÉS: Addig ne írjatok míg én nem írtam előbb.

Az admirális hosszasan és kissé eltűnődve nézett a távolodók felé. Szürke szemei szomorkásan nézett a padlóra, majd a két helyiségben maradt tisztre pillantott gyorsan:
- Értesítsenek mindenről. Minden egyes lépésről és bal lépésről is tudni akarok. - Fejezte ki a baljós gondolatait majd megfordult és kivonult magára hagyva ezzel Larsen parancsnokot, és Iant.

( Matt- Ian - Szingu )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
MattLarsen
Dátum: Csütörtök, 2012-09-13, 13.42.41 | Üzenet # 48
-Horizon 6-kapitánya
Csoport: Kapitány
Üzenetek: 292
Kitüntetések: 19
Hírnév: 8
Helyzet: Nincs szolgálatban
Balra néztem aztán meg jobbra mikor hogy az épp aktuális beszélgető felekre.. és mivel nem tudtam hogy reagálni egyetlen kukkot sem csendbe kellett hogy maradjak.. jó, tudom néha nem ártaa ezt hosszú távon is gyakorolni, de mégis csak úgy gondoltam majd hogy netántán én is beleszólhatok majd az admirális úr frenomenális beszédébe, meg a nagy kapitányok stratégiájába de mindhiába mert - behalós volt amúgy - csak ültem keresztbe tett lábbal és hallgattam.
Mikor aztán mindenki kiment és az admirálistól is megkaptam a fejmosást megvakartam a bal fülemet, majd megszólaltam:
- Ennyi?! .. - Kis szünet után hozzátettem. - Igenis uram! - Felálltam egy gyorsat tisztelegtem, mivel egyértelmű volt hogy az admirális megköveteli utóbbit tőlem aztán követtem a pillantásommal azt hogyan kimegy.
Egyedül maradtunk a tárgyalóba Iannel.
- Ezt nem hiszem el.. ezt nem hiszem el! - Szólaltam meg méltatlankodva. - Ideküld minket a tárgyalásra és még csak bele sem szólhattunk! Micsoda modor.. - Majd megfordultam és a híd felé iramodtam gyors lépésekkel.
Tudni akartam a frontról.



"That base is much more better than you think...
" I'm armed.. with a ... screwdriver! :DD
 (HU)
 
IanLoughman
Dátum: Vasárnap, 2012-09-16, 14.54.47 | Üzenet # 49
A Horizon-6 Tudományos Főtisztje
Csoport: Parancsnokhelyettes
Üzenetek: 75
Kitüntetések: 1
Hírnév: 7
Helyzet: Nincs szolgálatban
Mikor az admirális elment csak ennyit tudtam szólni:
-De.. de.. - De még mire megszólalhattam volna a férfi kirohant. - De..de én nem értem hogy miért ilyen előítéletes. - Dadogtam idegesen miközben karba tettem a kezemet és hátra dőltem a kényelmes székemben ami amúgy nagyon tetszett a puha karfája miatt. - Miért gondolja azt rögtön hogy majd biztosan lesz valami gigszer. - Hadartam el majd megcsóváltam a fejemet, és egy rosszalló pillantással Larsen parancsnok után néztem.
Nem tetszett az hogy ennyi ideje várakoztunk Nubet-ra. Kezdtem aggódni.




"And I talk with Ian Loughman abaout the attac's...
Yes.. but a matter of fact I'm a sientist not a soldier. "
 (HU)
 
Szingularitás
Dátum: Csütörtök, 2012-10-04, 22.05.54 | Üzenet # 50
Fő Mesélő-Szituáció adó-St In Future intelligence
Csoport: Mesélő
Üzenetek: 5642
Kitüntetések: 30
Hírnév: 11
Helyzet: Nincs szolgálatban
Küldetés lezárva. Folytatása következik. ( " A Védelem ára" )

Hozzáadva (2012-10-04, 22.05.54)
---------------------------------------------

" A védelem ára"


Ian Loughman parancsnokhelyettes miután értesítette Larsen parancsnokot, a felettesét a kialakult helyzetről összehívta a nagyköveteket és admirálisokat akik a bázison tartózkodtak hogy értesíthesse őket az incidensről, és hogy kérdezősködhessen egy kicsit.
Még szerencse hogy a tárgyaló egy viszonylag nagy helyiségnek számított a bázison mivel 10 nagykövet és hat admirális ült össze a parancsnokhelyettes kedvéért.
Matt - a súlyos helyzet miatt ami kialakult a gyengélkedőben - nem ért rá, így Laughmannak kellett cselekednie- lehetőleg helyesen.


( Ian - Szingularitás )




A mesélők is folyton az igazságot mondják, csak épp ők másként realisták; hát ez a csodatételük titka.

https://www.wattpad.com/user/Bati1989

... Ha jó történetet akarsz színezd ki a mondani valód mert a személyiséged nélkül semmit nem ér a fórum....
The world so cold....

Olvass, ne nézz...

== >>PROFESSIONAL FUN MAKER FROM 2008 =) <<==
 (HU)
 
Star Trek In Future-The future begins.... » - » -Horizon 6- » Tárgyaló (Tárgyaló terem)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés: